Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Soul
Баси *******..Бонучи и Билия....не можем да си кривим душата, че братчедите направиха брутален отбор. Играчите не са някаква велика класа, но са все стабилни и като отбор ще се представят на много добро ниво. Много ми е интересно ние какво ще направим, тъй като вече сериозно закъсняваме с трансферите и както вървят нещата накрая може да се озовем с почти същия отбор като миналата година unsure.gif За момента ако останат така нещата мога да се обзаложа, че пред нас в класирането ще са със сигурност дъртата, Наполи, братчедите и ромите...или просто казано шампионската лига отново ще е абсолютен мираж.
durex
Спокойно, както писах и преди, лято е почивайте ходете на море/балкан и не му мислете много за трансферите. На края съм убеден, че всички ще сме доволни wink.gif
cheffo
Цитат(durex @ Jul 15 2017, 00:29 ) *
Ами няма спор, че това е добър трансфер, въпреки че аз още си държа на моето, че Бонучи без Киелини и Бардзали и съдиите си е един над средна ръка защитник и нищо повече. Ще видим какво ще направи с вашия отбор, защото ако до сега е бил просто един от тримата в защита на гобите , то сега отговорността му е тройна и едва ли не той трябва да ви е "човека защита", и всеки мач ще бъде гледан под лупа, да не говорим и че заплата му е двойна спрямо тази при затворниците.


Аз пък си мисля, че без Бонучи ще се види, колко калпав е Киелини. Бардзали си е класа, но вече е много дърт. Въпреки това затворниците имат Ругани, Бенатия и Калдара, така че да не ги мислим. Все пак е неоспоримо, че ББК-то им беше изключително сработена защита и се допълваха и разбираха отлично, така че определено си е удар по тях.

Aбе, сега чета че искаме този Кейта от Бундеслигата, обаче догодина защото уж имал някаква клауза 50 млн. Идеята била да се договорим с него, пък после да я платим. Малко фантастика ми се струва цялата работа.
inter_ruse
и към кейта от лацио проявяваме интерес.
иначе разбира се ,че бонучи държеше отбраната на ювентус! киелиние си е палавник отвсякъде , а бардзали остаря и отделно на това често се контузват. ако не привлекат някой от де врай , манолас или сократис и останат с бенатия , бардзали , киелини , ругани и калдара съм сигурен ,че ще имат доста ядове със защитата си.
Soul
Със сигурност след продажбата на Бонучи дъртата ще привлекат негов заместник...и мога да се обзаложа, че ще е поне на неговото ниво. Просто там политиката им е правилна.
Няма как да не се притеснявам като гледам как всички конкуренти се подсилват стабилно...а ние седим и си чешем езиците със слухове. Накрая ще вземем 2-3 играча, които няма да имат нищо общо с най-големите ни цели. Дано не съм прав.....
inter_ruse
матич и диего коща не са включени в групата за турнето на челси. челси искат 40млн. ами аз незнам какво чакаме?
40млн е съвсем нормална цена за опитен и класен футболист като неманя.
тея китайски ментета какво чакат , да пратят офертата ве мамка им дайба.
също така няма слухове и за нов десен бек , това ме притеснява много ,че ще се разчита пак на д'амброзио и на оня омразен японец. няма слухове и за нов ц3 , има такива само за найнголан и ди мария , пък вчера оня пияница и пушач ги опроверга.
Provenzano
Като цяло слуховете за нови футболисти рязко спряха. Всички останали отбори се окомплектоват, а само ние стоим без да купуваме нищо все едно нямаме нужда от нови играчи.
durex
Момчета, разберете че ние нямаме нужда от нови 11 както правят мердите. Ние действаме умно, действаме внимателно за да не повтаряме стари грешки. Много е лесно да накупиш 10 футболиста от средна класа и да кажем ето...и на края 7-ми в класирането. Аз такова меркато не искам. Сабатини вчера каза, че Интер работи по сериозни трансфери на които преговорите са много трудни, защото и самите играчи са класа, демек основен футболист от друг отбор, а не резерва както свикнахме да обираме в предните години, така че имайте търпение към ръководството. 2010г. най-хубавите трансфери ги направихме в края и после знаете историята....
Kutinkata
Цитат(durex @ Jul 15 2017, 13:28 ) *
Момчета, разберете че ние нямаме нужда от нови 11 както правят мердите. Ние действаме умно, действаме внимателно за да не повтаряме стари грешки.

Абе ние нямаме нужда от нови 11 а мердите имат нужда ама ние завършихме зад тях . Като цяло след 2010та живеем в заблуда , че имаме все много качествени играчи и все треньора ни е виновен . В момента истината е , че нямаме нужда от цял нов отбор но имаме нужда от половин нов отбор качествени играчи . За сега не сме взели нито един такъв .
inter_ruse
нищо не работят , не купуват , не продават. и докато чакаме тези сериозни трансфери , изпускаме и малко качествени футболисти на пазара.
де врай/манолас , дзапакоста , далберт , матич , ди мария , бернардески/балде кейта/перишич - тези трансфери са съвсем в рамките на нормалното , при положение ,че сме уж с богати собственици , че имаме амбиции да се върнем в елита и спрямо селекцията на другите китайци.
де врай/манолас - 40млн
дзапакоста - 20млн
далберт - 20млн
матич - 40млн
ди мария - 50млн
бернардески - 40млн
шкриниар - 20млн
б.валеро - 7млн
=около 220млн
перишич - 50млн
евер банега - 9млн
ранокия - 5млн
мурийо - 10-15млн
медел - 7млн
брозович -15млн
йоветич - 10млн + прекратяване/подаряване на анслади , сантон , биабиани
= 100ина млн можем да вземем от продажби. демек от тях се изисвкват 100-120млн които не са нищо в сравнение с парите които дадоха милан.

ханданович
дзапакоста-миранда-де врай-далберт
жоао марио-матич-галярдини
ди мария-иакрди-бернардески/перишич

падели
д'амрбозио-шкриниар-нагатомо
кондогбия-борха валеро
кандрева-пинамотни-едер
ТРЕНЕРА
Перишич за Марсиал ? Кон за кокошка .Смях в залата.
durex
Цитат(Kutinkata @ Jul 15 2017, 12:40 ) *
Абе ние нямаме нужда от нови 11 а мердите имат нужда ама ние завършихме зад тях . Като цяло след 2010та живеем в заблуда , че имаме все много качествени играчи и все треньора ни е виновен . В момента истината е , че нямаме нужда от цял нов отбор но имаме нужда от половин нов отбор качествени играчи . За сега не сме взели нито един такъв .

Завършихме зад тях за да не играем в Европа, или по-точно казано от 3-я кръг на ЛЕ. Един сезон без Европа ще ни мотивира само за Серия А, където нямаме вече право на грешка и трябва да се класираме в топ 4. Аз не съм съглассен че нямаме качествени играчи, имаме, но треньора виниаги ни е бил проблем. Надявам се сега със Спалети това да се промени и да започнем да побеждаваме и най-вече да бъдем постоянни.
durex
русе, ти май четеш през редовете ми се струва. Това че имаме всичките пари на света не означаава, че можем да вземем когото си искаме. Мислете малко бе хора, когато пишете мнения, имам чувството, че сте 5 клас. Те и китайците дават по 1млн на седмица за Роналдо, ама той не отива нали? Така че трансферите на тези играчи стават бавно, понякога не стават, понякога клуба не го пуска, самия играч не иска и т.н. Не опира всичко до пари.

Гледам те си изброил една маса футболисти как да се продадат, я вземи стани един спортен директор, че на приказки го докарваш. Защо си мислиш, че е толкова лесно??? Това не е Футбол Мениджър.
inter_ruse
на мене ми се струва пък ,че ти си голям оптимист wink.gif
сякаш ,че искаме да привлечем суарез , бейл или азар.
става дума за качествени играчи отхвърлени от елитните клубове , такива искаме!
матич , нито е кроос , нито пък верати ,че да не дойде.
същото се отнася и за останалите имена.

cheffo
Имаме играчи, но не са окомплектовани като отбор. Спалети го каза. Освен това, той си е набелязал формация в която ще играем и е преценил кой от сегашните ни играчи ще му свършат работа. Оттам нататък се търсят подходящите играчи, които да попълнят схемата. Сабатини вчера го каза - търсят се хора с определени характеристики, а не просто големи имена. Какъв е смисълът да се купува играч като Ди Мария например, след като не пасва в схемата на игра на треньора. Точно това направихме миналата година с Марио, Банега и Габито - добри играчи на хартия, ни всичките ни треньори се чудиха къде да ги използват и обиколиха по няколко позиций. А единият изтърка пейката.
ТРЕНЕРА
За съжаление най добрия играч на Интер -Иван Перишич иска да става маннаф .Черен ден за Интер . Уникален футболист си отива и отслабва отбора .
Най вероятно си тръгва заради заплатата и това че ще играе в ШЛ . Там сигурно ще взима три пъти повече оттук ,че може и повече ..
Kutinkata
Момчета къде ги видяхте тия наши играчи ? Освен Икарди , Перишич , Миранда , Марио , Хандана и Галярдини кои са другите играчи които стават за титуляри ? Играем с бекове по слаби от тия на Лудогорец , дясното ни крило е пълен бот и още няколко дупки имаме . И това клише , че играчите не искали при нас заради липсата на ШЛ направо ... Обамеянг и Бонучи как се навиха за Милан , как отборите от Китай взеха класни играчи , как ПСЖ и Сити преди години започнаха от нулата ? На всички въпроси , отговора е един и същ - С ПАРИ . Имали сме пари ама никой не искал при нас , има ли сме класа ама не сме искали в ЛЕ ... В момента отсъпваме по класа на минимум 4 отбора в Италия и ако не спрем с оправданията и не започнем да работим по превличането на класни играчи пак ще гледаме ШЛ по ТВ .
durex
Така Перишич е напуснал лагера и до дни, може и до часове да бъде играч на Юнайтед.

Треньор нямахме. Играчи си имаме, същите тези играчи преди един сезон станаха 4-ти, та даже бяхме и по-слаби тогава. До 31 август има толкова много време, че не виждам защо постоянно се пишат едни и същи неща всеки път. Ако върна 5 страници назад гледам само недоволство как никой не взимаме и как Милан взимали. Не гледайте в чуждата паничка, трябва да си гледаме в нашата. Хората казаха, че нещата се случват бавно. На нас феновете ни остава само да стоим и да чакаме, защото от това постоянно мрънкане файда няма. И на мен ми се иска до сега да сме вземали играчите които искаме, ама ...виждате че не се случва, явно ще се случи на по-късен етап.
Опитвам се да обясня, че тук и да недоволствате е все тая, просто на мене ми се отщява да чета едни и същи работи. Дайте да пишем за слухове за играчи, предпочитания за схема на игра, как ще изглеждаме и т.н. Искам позитивизъм, въпреки че в момента няма много за какво да се хванем.
cheffo
Малко останахме позитивно настроените хора тук smile.gif
inter_fen
Аз исках до този момент просто да бяхме разкарали всички ненужни, но уви. Повече ме притеснява факта, че хора като Нагатомо и Кондогбия (и много други) накрая ще останат и отново ще имат ключова роля през сезона, записвайки 25-30 мача. Иначе за входящи трансфери време има и там наистина трябва да се подхожда внимателно, за да не стават гафовете от последните два летни прозореца.
durex
Цитат(inter_fen @ Jul 15 2017, 13:57 ) *
Аз исках до този момент просто да бяхме разкарали всички ненужни, но уви. Повече ме притеснява факта, че хора като Нагатомо и Кондогбия (и много други) накрая ще останат и отново ще имат ключова роля през сезона, записвайки 25-30 мача. Иначе за входящи трансфери време има и там наистина трябва да се подхожда внимателно, за да не стават гафовете от последните два летни прозореца.

Именно, трябва да се разкарат ненужните и тогава да правим трансфери. Уж медел и Жабока са пътници, но още нищо официално няма. За Кондобийст съм склонен да го задържим, защото все пак този отбор има нужда и от резерви biggrin.gif
durex
Далберт е дал интервю за някаква френска телевизия или вестник (не знам точно) като един вид се е сбогувал с отбора на Ница и благодари на феновете за подкрепата и че следващия му отбор ще е Интер.
Soul
Очевадно е, че повечето некадърници ще останат.....за поредна година! hammer.gif Ще привлечем двама-трима в най-добрия случаи и това ще е. Да...нямаме нужда от 11 нови, но имаме нужда от половин отбор поне. Действаме умно и гледаме да не повтаряме стари грешки....ние просто не действаме. Много се извинявам, но по-добри опции от Нагатомо, Ранокия, Дамброзио и т.н. ако не можем да намерим...е начи сме абсолютна трагедия. Само се тръби колко пари сме имали а у....докато ние говорим другите действат. И както казах Милан в момента имат по-добър отбор от нас и очевидно политика. Досега имаше 3 отбора, които работят по-добре от нас...вече са 4. Разбира се, че има още време и можем да избухнем на пазара....но това изглежда все по-малко вероятно. Дано не съм прав де.
cheffo
Цитат(durex @ Jul 15 2017, 15:32 ) *
Далберт е дал интервю за някаква френска телевизия или вестник (не знам точно) като един вид се е сбогувал с отбора на Ница и благодари на феновете за подкрепата и че следващия му отбор ще е Интер.


Да, но май искат да го задържат за квалификацийте с Аякс. Севиля се завръщат за Йоветич, след като продадоха Витоло.
Provenzano
Да дават парата като се завръщат за Йоветич. А не да ми плащат 20 милиона за циганина Муриел, а на нас ни извиват ръцете сума ти време.
durex
Само аз ли искам Йова да остане? Продаваме що годе добрите играчи, които стават за резерва, а хора като Нагатомо, Биабиани стоят, та даже играят и титуляри в контролите. Нагатомо ако остане още един сезон ще се нареди до легенди на Интер по изиграни мачове, а това ще е срам и позор.
Provenzano
Аз искам Икарди да има по-добра алтернатива. Играчи като Паласио, Едер и Йоветич стават, но за непретенциозни отбори, но май и ние се превръщаме в точно такъв.
Kutinkata
В нападение всичко е леш . Икарди и Перишич са добре за титуляри , Йова става за резерва а Биябияни , Едер и Кандрева за нищо не стават .
durex
Слухове за Тони Кроос е тука и аз вече ще се изсмея crying_with_laughter-3302.gif crying_with_laughter-3302.gif crying_with_laughter-3302.gif
cheffo
Цитат(durex @ Jul 16 2017, 10:29 ) *
Слухове за Тони Кроос е тука и аз вече ще се изсмея crying_with_laughter-3302.gif crying_with_laughter-3302.gif crying_with_laughter-3302.gif


Хахаха. Те и в Ювентус го пращат. Явно ги е напекло слънцето медийте.
Centrocampista
На мен друго ми е странно. Наинголан не разбра ли, че пробитата Рома не може да надскочи себе си и да спре гобите...до там, дразнител, но нищо повече. Същите са и неаполитанските балъци. Интер може да е разпасан, наречете ни каквито искате, но единствено ние можем да им го набием на юБе. Раджата това, ако не му е ясно... а не веднъж е казвал, че гобите са му трън в очите и че едва ли не му е мечта да ги детронира...еми айде Нинджа, време е да усетиш вече на къде духа вятъра!
durex
Може и самата Рома да му правят спънка за негов трансфер и то при нас.
cheffo
Сякаш Снайдерка е напуснал Галата. Незнам дали не си струва да го вземем за един сезон. Липсва ни истински играч зад нападателя, а той ще излезе без пари, въпреки че е дърт вече. Един сезон на ротационен принцип би могъл само да помогне.
durex
Имаме договорка С Балде Кейта, остава само да се разберем с ръководството на Лацио.
cheffo
Цитат
Inter has joined the Sassuolo for two players. Domenico Berardi and Alfred Duncan. Spalletti yesterday called for 3-4 reinforcements, two of them could be just the neroverdi footballers. Premium Sport reports it.


Балде ако се е съгласил да дойде при нас, може да стане на добра цена, защото четох че Лолито не иска да го дава на Ювентус, а договорът му изтична догодина и не иска да преподписва. Обаче се спекулираше, че самият играч се е договорил с гобите и искал там.
durex
Медел е отказал на Тигрес и чака Валенсия.
durex
Една статистика ще ви покажа.
Мердите вземаха 31 годишния Билия, а ние взехме 32 годишния Валеро.
Ето и статистика между двамата

Билия:
Андерлехт: 187 мача/ 11 гола/ 15 асистенции
Лацио: 109 мача/ 11 гола/ 13 асистенции

Борха Валеро:
Виляреал: 71 мача/ 8 гола/ 28 асистенции
Фиорентина: 156 мача/ 15 гола/ 39 асистенции

Защо го пиша това, защото Билия на 31 години струва на Милан 20млн + някакъви бонуси, макар че за последното не съм сигурен.
Борха Валеро на 32 години струва 6.5млн
Така че всеки който още смята, че Валеро не е качествен трансфер е хубаво да погледне статистиката.
cheffo
Той че е качествен, е качествен но само с него няма да стане. Вчерашните изяви на Кондогбия и Брозович ме отчаяха, въпреки че е първи мач след почивката.
Kutinkata
Според мен работата на терена на Билия в Лацио и на Борха във Фиорентина е много различна и няма база за сравнение . Иначе аз и двамата не бих ги искал .
durex
Цитат(cheffo @ Jul 16 2017, 15:55 ) *
Той че е качествен, е качествен но само с него няма да стане. Вчерашните изяви на Кондогбия и Брозович ме отчаяха, въпреки че е първи мач след почивката.

Това е така, просто показвам, че испанеца слага в малкия си джоб всичките ни халфове събрани на куп, а тук има недоволни от неговото привличане.
cheffo
Цитат(durex @ Jul 16 2017, 17:00 ) *
Това е така, просто показвам, че испанеца слага в малкия си джоб всичките ни халфове събрани на куп, а тук има недоволни от неговото привличане.


Taка е. Аргументите им са много силни - че е на 32 години и че никога не е играл в топ клуб. А да и че е посредствен, въпреки че във всичките си мачове срещу нас последните няколко години ни мачка халфовата линия. Но може и да са прави, ще видим.

Вече на няколко места гледам, че ни свързват с Весино, който имал 24 млн клауза изтичаща на 10-и август.
durex
Лукас Лима ще дойде Декември със свободен трансфер от Сантош. Нмяма наблюдения върху него, споменават, че бил голям талант, ама то таланти много.
Тоя Весино какъв е, за сефте го чувам?
Kutinkata
Весино си цъка в Фиорентина , има мачове колкото Борха , с оглед на това , че доста сте запознати с играта на Валеро е странно , че не знаете всичко за Весино .
durex
Валеро го знам още от Виляреал, не е нужно да знам всички, а и Весино едва ли е от много отдавна във Фиорентина, щом за сефте го чувам.
Kutinkata
Пише , че сме договорили всичко за Далберт но сме нямали пари в момента , чакало се да продадем Йова и още някой за да го вземем .
durex
Е как така нямаме, нали имахме 150млн за трансфери? Тия медии постоянно си противоречат.
Provenzano
Цитат(cheffo @ Jul 16 2017, 17:08 ) *
Taка е. Аргументите им са много силни - че е на 32 години и че никога не е играл в топ клуб. А да и че е посредствен, въпреки че във всичките си мачове срещу нас последните няколко години ни мачка халфовата линия. Но може и да са прави, ще видим.

Ами да, не е играл в топ клуб, а е на 32 години. И това ако не е най-големия аргумент, то не знам кой трябва да бъде. А вашите аргументи какви са в защита на Валеро? Почти всяко лято правим такъв глупав трансфер, при който се надявате да сме уцелили новия Милито, но по една или друга причина досега нов Милито не е акостирал. А това, че е мачкал халфовата ни линия не знам как да го коментирам. В последните сезони халфовата ни линия е мега зле, така че според мен не трябва, а и не може да бъде критерии.
Provenzano
Усмивката на Раджа ще натъжи Спалети

https://www.sportal.bg/news.php?news=674598
durex
Цитат(Provenzano @ Jul 16 2017, 17:06 ) *
Ами да, не е играл в топ клуб, а е на 32 години. И това ако не е най-големия аргумент, то не знам кой трябва да бъде. А вашите аргументи какви са в защита на Валеро? Почти всяко лято правим такъв глупав трансфер, при който се надявате да сме уцелили новия Милито, но по една или друга причина досега нов Милито не е акостирал. А това, че е мачкал халфовата ни линия не знам как да го коментирам. В последните сезони халфовата ни линия е мега зле, така че според мен не трябва, а и не може да бъде критерии.

И защо трябва да си играл в топ клуб за да кажеш, ето го бе, този е добър, щото е играл еди си къде. Аз ви показах статистика, тя говори вместо мен, вместо всеки един, така че тя никога не лъже. И разбирам като мердите да сме платили 20млн за над 30 годишен играч, ние го взехме за 6млн, дори да се провали, както гледам се молите да стане, няма да е станало нищо фатално, защото тези пари са нищожни, при положение, че сме дали 35 за Кондобийст, който 3 сезон чакам да дойде на себе си.
Provenzano
Каква статистика Митак? Какъв критерии е Билия ми кажи, че да сравняваме Валеро с него? Такива ли са ни критериите вече за Интер? Билия и Валеро? А и кой е казал, че трансфера на Билия е добър и правилен? Аз го изкоментирах, защото мердите продължават да харчат луди милиони и явно за тях няма ФФП, а само на нас ни пречат някакви 30 милиона, което е пълна порнография. Относно моленето за наш футболист да се провали въобще няма да го коментирам, тъй като е крайно несериозно. А това, че дори да се провали ние нищо не губим не е точно така. Защото заплатата му си върви. По тая логика нищо не губим от трансфери като тези на Нагатомо, Д'Амброзио и Ранокиа, които въпреки че не са на 32 години, то по една или друга причина пак пречат на клуба и то не само заради самите заплати, а по-скоро с присъствието си. Един подобен трансферен провал наистина не би бил проблем, но проблема при нас е, че се насъбраха много такива в последно време. Затова по-скоро съм скептично настроен отколкото обратното. Миналата година горе-долу по същото време си коментирахме същите неща и за Кандрева. И какво се оказа в крайна сметка? Мисля, че и без него преспокойно отново можехме да си завърши на 7-мото място.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.