Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Provenzano
Ще им пратим една снимка и тениска с автограф за тия пари
ambro
Цитат(Provenzano @ Mar 2 2019, 16:28 ) *
Ще им пратим една снимка и тениска с автограф за тия пари

А билетче за 9.99?
Provenzano
Цитат(ambro @ Mar 2 2019, 16:39 ) *
А билетче за 9.99?

Билетче на сърбите - артилериста Перишит и Брозко wink.gif
Provenzano
Свързват ни с Ясин Брахими от Порто, който от лятото ще стане свободен агент.
Kutinkata
Често говорим за нов и по добър треньор и искаме Чоло Симеоне , но днес попаднах на нещо интерестно . Спалети взима при нас 4.5 млн годишно , а Чоло взима 24 млн на година в Атлетико . Чак ми беше трудно да повярвам , че наистина взима такава цифра , незнам дали на Спалети не е след данъците а на Симеоне преди , но факт е огромната разлика , а при нас увеличение над 5 млн годишно е мисията невъзможна .
durex
За класен треньор ще се намерят пари wink.gif Все пак ще ги плащаш само на 1 човек, а не на 22-ма. Така че можем да си позволим според мен ако искаме топ треньор, иначе само ще се надяваме на титла.
Provenzano
На мен друго ми е интересно. Не се подсилихме грам през зимната пауза с изключение на Седрик Соареш (за който още в началото на този месец се появи информация, че няма да закупим и ще върнем на Саутхемптън, явно е взет само за пълнеж, но за 400 хиляди е добре), защото през лятото сме щели да махнем Спалети и новият треньор да си направи сам селекцията. До тук добре, но ако Спалети спечелил Лига Европа, то сме щели да го оставим на поста. Питам ви, колко от вас вярват на тези глупости?
durex
А ти вярваш ли че ще спечелим ЛЕ ? biggrin.gif biggrin.gif
Provenzano
Цитат(durex @ Mar 13 2019, 15:25 ) *
А ти вярваш ли че ще спечелим ЛЕ ? biggrin.gif biggrin.gif

Не, но самият факт, че се говори за нов треньор през лятото, който уж ще прави селекцията, но ако спечелим ШЛ пък ще сме си със Спалети е много странно и объркващо biggrin.gif

С тази къса скамейка този сезон най-вероятно ще останем извън топ 4. Евентуално лятото, но само ако вземем добър и качествен треньор (по възможност да има повече трофеи от мен, т.е. да не е някой като Гасперини или Де Бур), както и няколко по-класни попълнения.
durex
Според мен сме си в 4-та. Рома са доста слаби, така че крайното класиране ще е такова, каквото е в момента. Дай Боже да сме трети пред мердите.
Provenzano
Рома имат и една идея по-лесна програма в сравнение с нашата. Единствените им по-трудни срещи са срещу Наполи на "Олимпико", срещу нас на "Меаца" и срещу гобите в Рим, но този мач е чак в 36-ия кръг, а до тогава торинската сган със сигурност ще си е осигурила Скудето, така че нищо чудно ромите да успеят да измъкнат точка или дори три. Ние пък имаме дерби срещу мердите сега, а след това домакинства на Лацио, Рома и гобите (които срещу нас ще скочат на 110%, без значение дали са шампиони или не), както и гостуване в Неапол.
inter_ruse
Спалети е до Юни, главните ни цели са Конте и Алегри. Слухове и за Сари и Джампаоло.
За Алегри и Дари съм на две мнения , Джампаоло ми харесва още от Емполи , но незнам как ще се справи в по-голям клуб и затова съм твърдо за Конте. Не искам друг треньор.
Provenzano
Абе как Сари или Джампаоло? Не е сериозно това. Пак ли ще назначаваме посредствени треньори? Ако правим смяна само заради самата смяна е най-добре да назначим Камбиасо до края на сезона.
radul
Аз мисля и че Ди Франческо е в полезрението ни.
Provenzano
Айде няма нужда от Ди Франческо. Както вече казах, желанието ми е следващия треньор на Интер да има повече титли от мен.
durex
Според КориереДелаСера всички играчи на Интер са на пангара, освен Брозович, Ханданович, Шкриняр и Де Фрай. Всеки друг при добра оферта си заминава на лято.
Има слухове, че Спалети не вземе ли дербито, идва Камбиасо до края на сезона.
Марота май вече е избрал Конте за нов треньор от следващия сезон, поне така се говори, че той е фаворит номер 1 за поста.
inter_ruse
Аз четох същото , само че материала гласеше "може и Брозович"
Да се махат всички, Аусилио задължително и той.
inter_ruse
Според КДС целите на Марота са Томас , Ндомбеле и Киеза.
N.Roussev
За Киеза е вече ясно,че ще ни е основната цел.Ндомбеле е доста мощен дефанзивен полузащитник,но след Кондогбия винаги се съмнявам в подобни играчи.Освен това за него фаворит са Сити.А този Томас да не е Партей от Атлетико?Ако да, много не го искам,добър играч,но нищо повече.Трябва да насочим усилията си върху намиране на плеймейкър.
inter_ruse
Аз искам Ракитич/Модрич и Хамес за халфове.
Faketo
Тоя Хамес за какво ни е?Не е за нас.
Provenzano
Щом пък да не е за нас? И аз много го харесвам. Нямаме такъв тип играч и едва ли ще му е трудно да изпъкне над нашите хубавци.
Faketo
Не съм му гледал много мачове,но от това срещу Ливърпул не можа да ме впечатли.
Provenzano
Ти явно си много добър щом от един мач ги преценяваш biggrin.gif
ale inter
Аз лично този Киеза не го искам за мен е много ама много надценен играч.Трябва ни плеймейкър ЗАДЪЛЖИТЕЛНО и нов треньор
Faketo
Цитат(ale inter @ Mar 20 2019, 17:50 ) *
Аз лично този Киеза не го искам за мен е много ама много надценен играч.Трябва ни плеймейкър ЗАДЪЛЖИТЕЛНО и нов треньор

Ти предпочиташ плеймейкър като Модрич или Ракитич?Втория е по-млад и има шанс да дойде при нас,но за първия ми се струва поостарял.
durex
Киеза струва 70млн, така че едва ли ще го вземем. Има един от ПСВ крило, забравих му името, сега ни свързват с него и е голяма машина, дано вземем него, а и ще излезе по-евтино. Колкото до плеймейкър....само там никой нищо не търси и защо ли..хм....досетете се сами. Размяна Икарди с Дибала да ви говори нещо?
Provenzano
Цитат(durex @ Mar 21 2019, 11:35 ) *
Размяна Икарди с Дибала да ви говори нещо?

На мен нищо, а на теб?
durex
Цитат(Provenzano @ Mar 21 2019, 11:37 ) *
На мен нищо, а на теб?

Ами много неща ми говори, Дибала е плеймейкър, не е чист нападател, а така и не ни свързаха с нито един до момента, а никой не крие че гобите искат Икарди, а ние сме навити единствено ако е в размяна с Дибала + 10млн.
От друга страна, Икарди не иска да напуска Италия, в Наоли няма да отиде и остават гобите, така че това е варианта.
Колкото до самия Икарди едва ли ще остане след края на сезона, просто вече нищо не е същото за съжаление.
Sneijder
Цитат(Provenzano @ Mar 21 2019, 12:37 ) *
На мен нищо, а на теб?


Бате ти ще пометнеш ако любимеца ти си тръгне нали smile.gif стани от затворниците?
Provenzano
Цитат(Sneijder @ Mar 21 2019, 12:50 ) *
Бате ти ще пометнеш ако любимеца ти си тръгне нали smile.gif стани от затворниците?

Пий си хапчетата пък ти бе, от теб по-голям затворник няма. Влизаш тука само за да хулиш и обиждаш. На мене тръгнал да дава съвети да стана от гобите biggrin.gif Напук на такива като тебе, Икарди ще се върне и отново ще бележи голове с нашата фланелка. Само гледай тогава ти да не пометнеш.
Provenzano
Цитат(durex @ Mar 21 2019, 12:15 ) *
Ами много неща ми говори, Дибала е плеймейкър, не е чист нападател, а така и не ни свързаха с нито един до момента, а никой не крие че гобите искат Икарди, а ние сме навити единствено ако е в размяна с Дибала + 10млн.
От друга страна, Икарди не иска да напуска Италия, в Наоли няма да отиде и остават гобите, така че това е варианта.
Колкото до самия Икарди едва ли ще остане след края на сезона, просто вече нищо не е същото за съжаление.

Не мисля така Мите и ще ти кажа защо. Не вярвам, че ще предпочетем да се разделим с Икарди макар и да получи Дибала в замяна. Не съм сигурен и Мауро колко желание има да отиде при гобите. Миналото лято е отказал да премине при тях и съм сигурен, че отново ще ги отреже. Колкото и много хора да го хулят, че не е интерист и т.н. заради скандала, който се получи около отнемането на лентата му, аз продължавам да вярвам в него и не мисля, че ще отиде при гобите.
Kutinkata
На мен Дибала не ми е нападател , незнам защо , но и Лаутаро не мога да го приема за нападател . Бавен е и е нисък , а и физически е мачкан .... Силните му черти са дрибъла и паса . Иначе ако стане такава раздяла Дибала - Лаутаро , си признавам , че Лаутаро и Дибала зад топ нападател звучи адски изкушаващо , особенно в схема на Конте , където няма крила а халф бекове . Направо ще е топ нападение .
Provenzano
Кутинка, колко важни мача е решил Дибала за гобите?
Kutinkata
Аз се сещам само за един с Барса , когато биха 3:0 в Торино . Но ако Дибала и Лаутаро играят зад силен нападател , определено ще има кой да решава мачовете . Да не говорим ако този нападател е Икарди , но тогава пък няма да имаме пара за Дибала . Иначе Конте не играе с крила и ако дойде това ще е хубавото , защото наще просто не ми допадат .
Provenzano
Значи 1 мач за 4 години и искаш да ми кажеш, че си готов да жертваш Икарди за него? biggrin.gif
Kutinkata
Ако зависи от мен Икарди ще остане в отбора, но ако се маха предпочитам да е за размяна . Защотоги виждаш наще кви машини са , зимата взехс резервен бек на Дамброзио , нали под наем е ама ми е неадекватно да имаш най слабия десен бек в Серия А и да му взимаш резерва ... Ако продадем Мауро , ще му вземем сигурно макс 100 млн и ще се пръснат за някви като 35 годишния Дзеко или Запата , който е симпатяга ама не е от класата на Икарди .
Моето желание е Икарди да остане в отбора , но с оглед на нещата последния месец не съм сигурен , че това ще стане .
Provenzano
Спрях да чета слуховете в последните няколко седмици или казано по-точно да им обръщам внимание. Пишат се какви ли не глупости и простотии.
Faketo
Играчи на гобите можем да вземаме ,купуваме , но не и да им даваме.Те са ни пряк конкурент,не съм съгласен.Виж на чужд отбор извън Италия -става,но на Милан или Ювентус да даваш скъпи футболисти не е добре.
durex
Marca: "Реал дава 50млн + Ковачич за Икарди".
Kutinkata
Малко ебавка ми е тая оферта . Да дават Иско и Асенсио и тогава може да стиснем ръцете .
Provenzano
Гобите май всячески ще се опитат да разкарат Дибала. Сега четох, че ще го предложат на Ливърпул плюс пари за Мохамед Салах. Каква шега biggrin.gif
durex
Цитат(Kutinkata @ Mar 22 2019, 11:43 ) *
Малко ебавка ми е тая оферта . Да дават Иско и Асенсио и тогава може да стиснем ръцете .

Изобщо не е ебавка. Цената на Икарди се смъкна за 1 месец на близо 80млн. Тъй като оценяват 30млн Ковачич + 50млн за Икарди, цифрите излизат.
Faketo
Може да се замислим за тази оферта.Но пък в такъв случай ще искаме ли Ракитич?
Kutinkata
Цитат(durex @ Mar 22 2019, 14:22 ) *
Изобщо не е ебавка. Цената на Икарди се смъкна за 1 месец на близо 80млн. Тъй като оценяват 30млн Ковачич + 50млн за Икарди, цифрите излизат.

Ковачич го гледам в Челси няколко мача и нещо не виждам прогрес при него през годините . Поне Иско + пара ще е топ оферта , а и испанеца ще ни пасне идеално просто .
durex
След идването на Зизу, Иско е със замразен статут, така че не си мечтайте за него, пък и няма как точно в този момент да избере нас пред ..гобите да речем.
За мен е най-добре суха пара или да дават Кроос + доплащане.
inter_ruse
Ковачич и 50 млн не е лоша оферта.
Но тайно се надявам на Бензема и 50млн smile.gif
Provenzano
Сега пък гобите щели да ни предложат Дъглас Коща плюс кеш за Икарди.
cheffo
Ковачич не се е развил особено много, освен това играе на позицията на Брозович. Не виждам голям смисъл от него.

Освен Коща, гобите да добавят Кансело и 40м., ако искат Икарди.
Provenzano
Ръководството на Интер ще положи усилия да отмъкне португалския национал Андре Гомеш под носа на Евертън, където футболистът в момента играе под наем от Барселона.

Според каталунското издание „Спорт” английският тим е готов да плати 25 милиона евро, за да превърне трансфер на 25-годишния играч в постоянен. Интер е избрал друг подход, като първо се е свързал с представителите на опорния полузащитник. „Нерадзурите” ясно заявили интереса си и посъветвали Гомеш хубаво да помисли преди да се врече във вярност на „карамелите”.

Причината е ясна – през следващия сезон Евертън няма никакъв шанс да се класира за Шампионската лига, докато Интер има всички предпоставки за втори пореден сезон да бъде част от турнира на големите. По тази причина италианците не знаят с какъв бюджет ще разполагат през лятото.

Барселона привлече Андре Гомеш от Валенсия през лятото на 2016 година в сделка, чиято стойност би могла да достигне 55 милиона евро. Португалецът обаче не успя да се наложи на „Камп Ноу”, поради което каталунците ще трябва да преглътнат немалка загуба при продажбата му.

През настоящия сезон Андре Гомеш е изиграл 25 мача във всички турнири за Евертън, като има 1 гол и 2 асистенции.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.