Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
INTERМilano
За какъв ЧЕП ни е опорен полузащитник, питам аз?!?!?!? Нямаме 2 чувала такива ли кво ..>?? WTF.gif
C-Murder
Цитат(INTERМilano @ Dec 23 2014, 23:51 ) *
За какъв ЧЕП ни е опорен полузащитник, питам аз?!?!?!? Нямаме 2 чувала такива ли кво ..>?? WTF.gif


Имаме, ама лошото е, че наличните са точно "чували" biggrin.gif
Иначе нито Лейва, нито Паулиньо ми харесват особено, ама то е ясно, че няма да вземем голям играч точно на позицията дефанзивен халф.
cheffo
Това е интересно, въпреки че го преведох с Гугъл преводача - Изглежда, че Подолски почти сигурно ще е наш играч, докато Милан ще се насочат към Дестро, след като засилят Торес към Атлетико. Може и да не съм разбрал правилно, тъй като пак казвам го преведох с Гугъл - http://www.fcinter1908.it/copertina/edicol...d-arrivo-133408
inter_ruse
тея лейва и паулиньо са играчи с по-дефанзивни качества ,отколкото с офанзивни. пък ние там си имаме медел,мвила,даже и здравко може да мине към тях. пък те най-вероятно ще се борят за една позиция в 11та dieinbin.gif
ако ще подсилваме средата на терена няма да е зле да се търси играч с по-офанзивни качества (особенно ако продадем фреди) - примерно един брозович няма да е излишен oops.gif нашите пак спът sadomaso.gif
inter_ruse
http://www.bauscia.it/cds-e-fatta-per-podo...er-inter-genoa/

полдито май е наш,ще бъде на мача ни с генуа
Черно и синьо
Подолски, Черчи и Перишич и нещата отпред ще заприличат на нещо. Ама в защита какво ще правим ?
Provenzano
Нямаме нужда от повече дефанзивни полузащитници в отбора. Сега се нуждаем най-много от офанзивен халф с креативни качества, защото се вижда, че само един Ковачич не е достатъчен. За Настасич от Сити не знам как ще станат нещата, защото си мисля, че нямаме свободни квоти за играчи извън ЕС.

За Подолски почти навсякъде пише, че трансфера му при нас е на 99% сигурен. Дори се споменава, че играча вече е договорил личните си условия с клуба. Естествено слухове има всякакви и за много играчи, така че поне според мен все още няма нищо сигурно.
За неговия трансфер съм малко, като че ли раздвоен. От една страна вече е почти на 30, а и като беше в Байерн Мюнхен повечето коментари бяха от сорта, че е играч за отбори като Кьолн. Въпреки това не се знае как ще му пасне играта и стила в италианското първенство и точно поради тази причина не искам да избързвам с генералните изводи, още преди самия играч въобще да е преминал при нас.
cheffo
Според GDS , Полдито вече е наш. Под наем, остава само да решим, дали ще е с задължителна опция за закупуване или не. - http://www.sempreinter.com/2014/12/24/cds-...is-a-done-deal/

Много добра новина според мене. Качествен и доказан играч, който може и да играе нападател освен крило. Мисля, че е на 29 все още, ама няма значение. По-скоро се взима за заместник на Паласио и ако изкара два-три сезона на високо ниво, то би било предостатъчно. За Байрен Мюхен незнам, но си беше доскоро 100 % титуляр в национала, а и в Арсенал показа, че може да вкарва. Другото е, че ние сега сме по-близко до Кьолн, отколкото до Байрен biggrin.gif
Provenzano
Ласана Диара е бил забелязан в Милано, а според Джанлука Ди Марцио целта на посещението му е била преговори с Интер.

http://www.fcinternews.it/in-primo-piano/l...valutano-172413
INTERМilano
Подолски е супер играч. Дано го вземем !
Provenzano
Милан и Атлетико Мадрид ще разменят Торес за Черчи, така че най-вероятно Алесио отпада като вариант за крилото.

http://www.sportal.bg/news.php?news=524664
inter_ruse
тез педали ако ни изпреварят и за черчи ше им еба мамицата
цяла есен черчи черчи и ако отиде накрая при тез направо незнам very_constipated-2076.gif pouty-1329.gif pouty-1329.gif pouty-1329.gif
за мене алесио бе най-добрата опция за нападението pouty-1329.gif дано дойде при нас pouty-1329.gif pouty-1329.gif
Черно и синьо
Еми като се мотаем, така ще е . Може да ни изпреварят и за Настасич, абе за всички може да ни изпреварят. Какво да правиш ...
adriano1
Четох че Ласана Диара който е свободен агент може да идва при нас. Някой знае ли нещо повече?
Provenzano
Цитат(adriano1 @ Dec 25 2014, 14:37 ) *
Четох че Ласана Диара който е свободен агент може да идва при нас. Някой знае ли нещо повече?

Говори се, че е засечен в Милано, а целта на посещението му е преговори с ръководството на Интер, но нищо конкретно засега.
Provenzano
Ето едни от имената на играчите с изтичащи договори, с които може да се преговаря официално - Alves, Schar, Vlaar, Maxwell, Milner, Mavuba, Toulalan, Khedira, Schone, Ayew, Gignac, Adriano.
cheffo
Като гледам с кого ни свързват и ми става лошо - Диара и Балотели facepalm2.gif С такива трансфери, незнам какво класиране в тройка бълнуват нашите. Четох, че сме пробвали и за Алън от Удинезе, обаче с наемче и нормално са ни отрязали. Тохир да вземе да отпусне някой лев, че само да чака от продажби да се съберат пари, нищо няма да стане.
Иначе за Черчи има подробности около сделката и не мисля ,че Милан са на кирия, даже обратното. Ще продължат да плащат голямата заплата на Торес, а Атлетико си запазват правото да продадат играча, когато и на когото решат ( ако има устройваща ги оферта). Нашите, едва биха се съгласили на подобна сдлека, така че чудото голямо.
ambro
Цитат(Provenzano @ Dec 26 2014, 01:30 ) *
Ето едни от имената на играчите с изтичащи договори, с които може да се преговаря официално - Alves, Schar, Vlaar, Maxwell, Milner, Mavuba, Toulalan, Khedira, Schone, Ayew, Gignac, Adriano.


От поста не става ясно дали имаме интерес към тези играчи или това са по-любопитните имена с изтичащи договори. Все тая, но ако закърпим Ласе Шьоне и Рон Влаар ще бъде 6+.
enjoy
Лавеци, Подолски са ни достатъчни да останевм в играта за 3-тото място. Продажба на Силвестре и Видич и да вземем Роландо, и в центъра ,Паолиньо или Лукас Лейва и ставаме машини но това е план максимум, така че аз се надявам за наеми на Подолски и Лавеци пък за другите постове квото може smile.gif

Подолски - http://www.fcinternews.it/in-primo-piano/p...nger-ora-172489

Лавеци: http://www.fcinternews.it/focus/lavezzi-si...arrakech-172454

С много късмет и много преговори дано поне изглеждаме така, като се надявам да продадем Гуарин, Видич, Силвестре за да придобием някой лев...

inter_ruse
размяна гуарин за балотели ,след като изпуснахме черчи ще хвърлим всички сили за подолски , слух и за чигарини :Д

http://www.bauscia.it/al-lavoro-per-podols...-entry-mediana/

лавеци може да се сбогува с псж , манчини чака

http://www.bauscia.it/lavezzi-si-inter-lag...club-marrakech/
cheffo
Диара е минал успешно медицинските и вече ще се решава, дали да го вземем или не - http://www.sempreinter.com/2014/12/26/diar...inters-medical/

Аусилио лети до Лондон за да довърши трансфера на Подолски - http://www.insidefutbol.com/2014/12/26/let...y-clash/179277/

Имаме интерес към 21 -год. Жордан Верету от Нант. Арсенал и Атлетико също го следят - http://www.sempreinter.com/2014/12/26/md-i...ed-in-veretout/

Явно Диара ще го вземем, само да не докарат и тая печка Балотели.
enjoy
ФИФА не разреши трансфер на Диара в Интер
Цюрих. Трансферът на Ласана Диара в Интер се бави заради проблеми около прекратяването на договора на футболиста с Локомотив (Москва). Според CalcioNews24, ФИФА не признава, че французинът е свободен агент. До голяма степен въпросът зависи от решението по жалбата, която полузащитникът подаде в УЕФА срещу руския клуб.

По-рано беше съобщено, че Диара вече се е срещнал с наставника на „нерадзурите” Роберто Манчини, като двамата са обсъдили условията по едно бъдещо споразумение.

Преди началото на сезона играчът не се прибра навреме в Локо (Москва) след отпуска. В резултат на това клубът реши да се раздели с халфа и прекрати договора едностранно.

И веднага се насочваме към по-добрия вариянт за моя радост smile.gif

Интер взима бразилски национал от Тотнъм
Италианският гранд Интер е близо до привличане под наем на полузащитника на Тотнъм Паулиньо, съобщава "Дейли Мирър". Бразилският национал не намира често място в състава на мениджъра Маурисио Почетино, което може да го отведе в Милано. Паулиньо кара втория си сезон при Спърс, като добрите му игри през миналата кампания му спечелиха място в състава на Селесао Бразилейра за световното първенство през лятото.
grande internazionale
Диара минал успешно медицинските тестове и бил в отлична форма. Остава клуба да реши дали имаме нужда от него.
Източник: FCInternews.it
enjoy
Ето отбзор на новините, Аусулио е в Лондон да преговаря за Подолски явно това ще е крилото ни, като с Лавеци също ще се преговаря когато имаме приятелски мач с ПСЖ, лично аз се надявам да вземем и двамата и да продадем Гуарин това ми се вижда ПЛАН МАКСИМУМ. Ще се използва визитата за да продбваме за Паолиньо и Лукас Лейва и Балотели. Балотели никой не го иска, така че се надяваме да е само слух. Паолиньо е моят фаворит. Добре се развиват нещата дано добре и свършат не както лятото.

Листата на Манчини изглежда така:

Подолски
Лавеци
Паолиньо
Лас Диара
Лукас Лейва
Балотели

Аз съм за първите трима но да вземем и десен бек макар че се съмнявам доста при наличието на любимците на Мадзари.... Дамброзио, Джоната, Нагатомо и Додо...

Podolski, here is the offer made by Aids. Idea Balo, survey with the Curve. For Diarra, Lucas and Paulinho
Confirmations on medical examinations conducted with Inter by Lassana Diarra even by today's edition of Sportmediaset. Tests positive, the Nerazzurri now follow his cause with Lokomotiv Moscow and the deal keeps warm. News also facing Podolski: Aid is now in London where he will meet with leaders Arsenal and will present an offer of one million for the loan plus six for redemption at the end of the season. Sportif of the Nerazzurri will also try to figure out if you can get loan from Tottenham Paulinho, while it remains the most complicated track Lucas Leiva. Always with Liverpool will also discuss Mario Balotelli, who despite claims facade of Mancini has had recent contact with the coach. Inter thinks of a loan until June and has already done a survey with the curve to know the mood of typhoid.
Provenzano
Мале, тоя Лавеци го взимаме още откакто беше в Наполи. Спомням си, че още от тогава насам всеки трансферен прозорец има слухове за негов трансфер в Интер biggrin.gif

Цитат(ambro @ Dec 26 2014, 10:56 ) *
От поста не става ясно дали имаме интерес към тези играчи или това са по-любопитните имена с изтичащи договори. Все тая, но ако закърпим Ласе Шьоне и Рон Влаар ще бъде 6+.

По-любопитни имена с изтичащи договори smile.gif
Provenzano
Интер се прицели в бранител на Марсилия

Централният бранител Дория може да премине под наем на "Джузепе Меаца"

Италианският Интер може да привлече под наем до края на сезона бранителя на Марсилия Дория, твърди френското издание "Екип".

20-годишният централен защитник е изпаднал в немилост под ръководството на Марсело Биелса и специалистът не го е пуснал нито веднъж през този сезон в игра за тима.

Френското издание отбелязва, че специалистът има голямо желание да преотстъпи кариоката, за да натрупа игрова практика и след това да се завърне на "Велодром" по-добре подготвен.

Поради правилата за финансовия феърплей пък Интер ще се стреми да се подсилва предимно с играчи под наем през януари, тъй като в противен случай може да го наруши.

Централният защитник може да бъде привлечен от Роберто Манчини, след като марсилци вече са го предложили на "Нерадзурите", както и на отбори от Бразилия и Испания.

Дория е национал на родината си Бразилия, като дебютира за "Селесао" през миналата година. Преди да премине в състава на марсилци той бе бетонен титуляр в Ботафого и изигра 60 мача и вкара 2 гола за тима за периода 2012-2014.
CTPAHEH
Сериозно ли вече се радваме на Паулиньо?
Още когато беше в Бразилия и ни свързваха с него бях против.Дойде слабото представяне на световнато и се потвърди мението ми за него.Ако трябва да съм чествен не знам как се представя в Англия, но едва ли е възкръснал.

п.п.Колко ще си скубем косите заради Черчи не е истина.Братчедите удариха кьоравото.
Provenzano
Нищо не са ударили братчедите. Сделката е много по-изгодна за Атлетико Мадрид отколкото за тях. Размяната е наем за 18 месеца - Черчи отива в Милан, а Торес в Атлетико. Уловката е там, че ако това лято дойде добра оферта за Черчи от друг отбор, той си заминава, а Атлетико ще им върнат Торес. В интерес на истината не съм прочел никъде да има клауза за откупуване и може би това е една от причините нашето ръководство да се е отказало, ако въобще сме имали някакъв интерес към Черчи, защото знаете, че по това време слухове и спекулации има доста, но не много от тях са истина. Феновете на мердите също не са много ентусиазирани от този тип сделка, но явно им е по-належащо да се отърват от Торес, а и Алесио е доказан футболист в Калчото, макар че кариерата му е малко в застой, тъй като реално погледнато той половин година не е играл. Има само 114 минути в Примера от началото на сезона. Не се знае в каква форма е и въобще колко време ще му трябва. Въпреки това предпочитам Лавеци и Подолски за крилата. За последния четох, че ще платим 1 млн на Арсенал сега за наема, а ако след края на сезона решим да си осигурим услугите на Лукас за постоянно ще трябва да платим още 6 млн евро.
durex
Почва се с цирковете по време на меркатото. Миналата зима Тохир изригна в края с 20млн за Ернанеш, очаквам и тази година да направи коледен подарък на всички интеристи. Колкото до Черчи, сега четох от Ди Марцио, че нещо не е навитак да ходи при мердите и в крайна сметка може да си остане в Мадрид.
От спряганите имена съм потресен, че се интересуваме от Лейва facepalm2.gif Тоя Диара също ми е мътна и кървава около него. Само Подолски и Лавеци са футболисти будещи интерес.
cheffo
Цитат(durex @ Dec 26 2014, 19:36 ) *
Почва се с цирковете по време на меркатото. Миналата зима Тохир изригна в края с 20млн за Ернанеш, очаквам и тази година да направи коледен подарък на всички интеристи. Колкото до Черчи, сега четох от Ди Марцио, че нещо не е навитак да ходи при мердите и в крайна сметка може да си остане в Мадрид.
От спряганите имена съм потресен, че се интересуваме от Лейва facepalm2.gif Тоя Диара също ми е мътна и кървава около него. Само Подолски и Лавеци са футболисти будещи интерес.


Да, изглежда че Черчи още не се е съгласил да премине в Милан. - http://www.sempreinter.com/2014/12/26/di-m...ent-with-milan/

Ще продължим с опитите за Алън от Удинезе. - http://forzaitalianfootball.com/2014/12/in...der-in-january/

Ако вземем Алън, Подолски, още едно крило и Настасич примерно би било отлично меркато. Само да не се окаже, че колдният подарък на Тохир е Балотели biggrin.gif
Provenzano
Добре де, Настасич можем ли да го вземем? Нали нямаме повече свободни квоти за играчи извън ЕС? Този сезон взехме Видич и Медел, така че чак лятото ще имаме право на още две.
inter_ruse
и аз бях чел , че всичко е в ръцете на черчи (иначе всичко било уредено) също така четох , че черчи имаше договорка с манчини. дано Господ го прати в Интер.
отдавна искам да имаме футболист с качествата на черчи , с него и полдито по крилата ще сме много по-разнообразни и директни.
тоя алън от удине какъв е , може ли малко инфо? smile.gif
durex
Цитат(cheffo @ Dec 26 2014, 19:42 ) *
Да, изглежда че Черчи още не се е съгласил да премине в Милан. - http://www.sempreinter.com/2014/12/26/di-m...ent-with-milan/

Ще продължим с опитите за Алън от Удинезе. - http://forzaitalianfootball.com/2014/12/in...der-in-january/

Ако вземем Алън, Подолски, още едно крило и Настасич примерно би било отлично меркато. Само да не се окаже, че колдният подарък на Тохир е Балотели biggrin.gif

Не вярвам Тохир да докара Балотели, най-малкото от Курва Норд ще ревнат като с трансфера на Гуарин и нищо няма да стане.
ambro
Цитат(Provenzano @ Dec 26 2014, 18:00 ) *
По-любопитни имена с изтичащи договори smile.gif


Жалко, зарадвах се за Шьоне.....
Provenzano
Аз не искам да звуча песимистично, но не мисля, че ще извадим сериозна сума за трансфер/и през зимата. По-скоро ще се ориентираме към наеми с някакви опции и клаузи, което започна да се превръща в обичайна трансферна политика на клуба. Интер е под мониторинг от УЕФА и аз всъщност не знам защо, може би ние сме най-големите "грешници", а отбори като ПСЖ и Сити нямат подобни проблеми и си развяват коня най-спокойно. И точно поради тази причина Тохир едва ли ще рискува със сума от порядъка на 20 млн например, както направи преди една година, когато привлякохме Ернанес от Лацио за горе-долу подобна сума. Забележете, че в почти всяко интервю на Тохир свързано с трансферната политика на Интер, президентът намеква, че трябва да бъдем внимателни с финансовия феърплей за да не ни накажат от УЕФА. Това ме навява на мисълта, че пари за трансфери няма да се вадят, поне не и засега. Пък кога и аз не знам biggrin.gif

Балотели не го искам и ще е пълен абсурд, ако го върнем обратно в клуба след всичко. Успокояваме това, че Ливърпул платиха на Милан около 20 млн за да го вземат, а в момента ние такива пари едва ли ще извадим, а пък Пуул едва ли ще се навият да го пуснат под наем, тъй като няма да имат голяма файда, така че по-скоро отпада като вариант.
durex
По последни слухове, Черчи искал в Интер!
Provenzano
Да, така е. Аз също го прочетох на няколко места и съм склонен да вярвам, че има доза истина. От Атлетико обаче твърдо са отказали да го дадат на нас и сега Черчи е принуден да избира дали да премине в Милан или да продължи да търка пейката на Атлети. Вероятно испанския клуб са по-навити да го дадат на мердите, защото ще получат в замяна Торес. Друга причина не вярвам, че може да има.
cheffo
Цитат(inter_ruse @ Dec 26 2014, 19:51 ) *
и аз бях чел , че всичко е в ръцете на черчи (иначе всичко било уредено) също така четох , че черчи имаше договорка с манчини. дано Господ го прати в Интер.
отдавна искам да имаме футболист с качествата на черчи , с него и полдито по крилата ще сме много по-разнообразни и директни.
тоя алън от удине какъв е , може ли малко инфо? smile.gif

Ами бразилец на 23, играе деф. халф. Доста е стабилен, пази много добре топката, има добър дирбъл и приличен пас. Определно го предпочитам пред Лейва или Диара. Линк от мача срещу Парма тази година - https://www.youtube.com/watch?v=3C7VZp_i4bY

Provenzano
Аз нямам особени наблюдения върху играта на Алан, тъй като единствените мачове на Удинезе, които съм гледал са тези срещу Интер, а не помня да е изпъквал или да ми е направил по-сериозно впечатление. Иначе съдейки по сухата статистика, май е с доста изявени дефанзивни функции, тъй като за два сезона и половина с екипа на Удинезе в Калчото има цели 84 мача, а все още търси първото си попадение. Не знам и дали има особено голям смисъл този трансфер, защото все пак имаме Медел, М'Вила и Кузманович, които играят на същата позиция. По-належаща нужда от подсилване имаме в офанзивен план, където нещата определено доста куцат.

edit: мердите с 48-часов ултиматум към Черчи да реши дали ще премине при тях.
http://www.fcinternews.it/in-primo-piano/f...-l-inter-172525
cheffo
Това с Черчи стана голяма сага smile.gif Преди време нали имаше нещо подобно със Суазо май беше smile.gif

Иначе Мвила може и да си замине, щом търсим халф като Диара, Лейва и Алан. Аз си мисля, че Манчини ще иска още един качествен деф. халф до Медел, за да внесе повече стабилност в кекавата ни защита. Мвила явно не го е убедил. Лично на мене ми се струва толкова дебел и бавен, колкото когато дойде през лятото.
inter_ruse
http://www.bauscia.it/ausilio-lavora-allo-...-mbaye-darmian/

манчини иска дармиан happy.gif а торо харесват мбайе
ако го вземем ще вдигна банкет
Provenzano
С двете ръце съм "За" Дармиан, поне две класи над Нагатомо wink.gif
C-Murder
Дармиан е чудесен избор, но хич не ми се иска да даваме М'Байе. И все пак, ако това е единственият начин да го вземем, то трябва да се възползваме. Имаме крещяща нужда от класни играчи веднага, дори ако трябва да жертваме някой млад талант.
А този Алан от миналия сезон ми прави впечетление на тактически много грамотен халф, с добро позициониране и шпагат, но нищо повече. Не мисля, че е играч за голям отбор или че е нещо повече от нашите халфове. Трябва да надграждаме осезаемо наличното и в този смисъл Алан не ми се вижда удачен избор.
cheffo
Сега ще опитаме да уговорим Атлетико да ни дадат Черчи със задължителна опция за откупуване лятото . Сапунката стана голяма smile.gif - http://www.sempreinter.com/2014/12/27/pedu...-cerci-in-june/
inter_ruse
http://www.bauscia.it/caos-cerci-clamoroso...e-vuole-linter/

черчи иска при нас
след бонавентура ако ни отмъкнат и черчи направо незнам ,дано дойде при нас :хххх

Венгер: Подолски остава в Арсенал, ще играе
http://arsenal.gong.bg/football-sviat/angl...te-igrae-310382
durex
Браво на Черчи, че им ебава майката на тия селяци, които ни отмъкнаха Бонавентура под носа, не че е голяма загуба, но все пак... В крайна сметка дано дойде при нас, явно желанието на футболиста е да играе за нас, така че от Атлетико да не се дърпат много, много.
Подолски уж на 90% бил сигурен, сега остава в Арсенал....
inter_ruse
ди марцио твърди , че черчи вече е окончателно играч на милан sad.gif прие офертата на милан преди няколко минути и от малдивите ще пътува до милано,а после до дубай...
да им еба майката на тез атлетико giljotina.gif

http://gianlucadimarzio.com/campionati-est...le-ultimissime/
Черно и синьо
И аз прочетох, че е приел офертата на Милан. Жалко. Дано и нашите се активизират.
durex
Еми човека в крайна сметка е решил да отиде да играе редовно, отколкото да търка пейката. Важно е ние каква ще я свършим на трансферния пазар, защото ако не се вземат качествени играчи пак ще се надяваме да се класираме за така познатата ни вече ЛЕ.
inter_ruse
само лавеци би било по-добро решение , ама трудна работа и с него
слухове за салах, подолски оставал при шубата и т.н.
не ни върви с италианците , таман да решим да вземем 1-2 италианци и ни ги отмъкват.
според мене са виновни атлетико и торес за този трансфер.
дано тоя смешко гол да не види , че на лято да им го върнат , а ние да дадем дестина млн за черчи и да си го вземем...
яд ме е защото алесио искаше при нас , а не при тез смешници...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.