Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
durex
Манчо ако трябва да избира между Туре и Тейшейра, защо ли знам кой ще избере biggrin.gif
Provenzano
Е, ще избере Туре, защото е работил с него в Сити и се разбират чудесно, което е напълно нормално. Мисля, че всеки на мястото на Манчини би направил същия избор. А и с Тейшейра не се знае как ще потръгнат нещата. Като цяло ми се струва, че Манчини е доста чепат като характер и не случайно доста играчи са изпадали в конфликти с него през годините.
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Jun 7 2016, 17:22 ) *
Е, ще избере Туре, защото е работил с него в Сити и се разбират чудесно, което е напълно нормално. Мисля, че всеки на мястото на Манчини би направил същия избор. А и с Тейшейра не се знае как ще потръгнат нещата. Като цяло ми се струва, че Манчини е доста чепат като характер и не случайно доста играчи са изпадали в конфликти с него през годините.

Е не всеки би направил същия избор като Манчини . Не помня Моу да си мъкне пенсионерите в следващите си отбори , нито да иска да взима Милито или Станкович на по 35 в Реал ... Манчини е доста твърда глава като си науми нещо , имам чуството , че го прави на инат на вскички , като това да пуска Нагатомо и Дамброзио . Туре го иска вече второ лято , започвам да си мисля , че сякаш е най-добре сега да го вземем , защото ако Манчини остане още при нас ще го купим след някой друг сезон на 40 , не , че има голяма разлика , така или иначе ще се набутаме яко ...
Provenzano
Другия сезон Манчини няма да бъде треньор на Интер... сигурен съм на 100%, а даже се съмнявам да завърши и новия wink.gif
durex
Между другото някой ако ни гледа как пишем против ЯЯ ще си каже, че имаме ебати звездите в отбора, та се мръщим на Кот'Диовареца biggrin.gif
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Jun 7 2016, 18:05 ) *
Другия сезон Манчини няма да бъде треньор на Интер... сигурен съм на 100%, а даже се съмнявам да завърши и новия wink.gif

За жалост не съм сигурен вече . Всички яко му угаждат за всичко , започвам да си мисля , че дори и след още един жалък сезон като последния ще остане пак . Иначе Туре със сигурност е по класен от всичките ни сегашни играчи но в най-добрата си форма , но той в момента е на 33 години , просто според мен това не е градене на основи на голям.отбор , това е едно закърпване ден за ден .
durex
Цитат(Kutinkata @ Jun 7 2016, 17:26 ) *
За жалост не съм сигурен вече . Всички яко му угаждат за всичко , започвам да си мисля , че дори и след още един жалък сезон като последния ще остане пак . Иначе Туре със сигурност е по класен от всичките ни сегашни играчи но в най-добрата си форма , но той в момента е на 33 години , просто според мен това не е градене на основи на голям.отбор , това е едно закърпване ден за ден .

И такива играчи трябва да има. Стига да е само той, а не разни Кандрева и други пенсии съм склонен за ЯЯ. Ще внесе нужното самочувствие на футболистите около него, а и на 33г. има още какво да покаже според мен. Аз съм ЗА такъв трансфер, но споменатите Сабалета и Кандрева да не идват, защото с нищо няма да помогнат.
Kutinkata
Цитат(durex @ Jun 7 2016, 18:46 ) *
И такива играчи трябва да има. Стига да е само той, а не разни Кандрева и други пенсии съм склонен за ЯЯ. Ще внесе нужното самочувствие на футболистите около него, а и на 33г. има още какво да покаже според мен. Аз съм ЗА такъв трансфер, но споменатите Сабалета и Кандрева да не идват, защото с нищо няма да помогнат.

И аз по скоро бих приел Туре пред Сабалета и особенно Кандрева но както се говори , че ще вземем Туре или Тейшейра определено съм.за втория . Много разнообразен и интересен играч , последния сезон в Шахтьор имаше повече голове отколкото мачове .
durex
Алекс Тейшейра като дете

durex
Бас държа, че фланелката е на Роналдо от 99г. Имам я същата biggrin.gif
Provenzano
Добре де, според вас колко сезона има още пред себе си Туре? Говоря сезони на ниво. Аз прогнозирам максимум 2. Според мен дойде етап за Яя в неговата кариера, в който ще бъде най-добре и за него да поеме пътя на много свои знаменити колеги към МЛС (например). Не ме разбирайте погрешно. Ако Туре дойде в Интер, определено ще бъде един от най-класните на своя пост в цяла Италия, но предпочитам Тейшейра пред него поради няколко причини. Първо има вариант да го вземем под наем без да плащаме нито цент. Знаете, че собствениците са същите, така че просто китайския клуб ще продължи да плаща на 100% заплатата му, а той ще играе за Интер. После го взимаме за постоянно срещу символична сума. На второ място... спестяваме от заплатата на Туре, която спокойно може да отиде за друг качествен играч. Просто е въпрос на трансферна политика да вземем правилните попълнения. Естествено има не малка разлика между двамата като спортно-технически качества, но Алекс компенсира с възрастта си.
Provenzano
Цитат(durex @ Jun 7 2016, 19:16 ) *
Алекс Тейшейра като дете


Хахаха сериозно ли? Винаги се постват снимки на малки момчета с фланелки на Интер biggrin.gif това детенце не ми прилича особено много на Тейшейра, но определено искам да видя бразилеца с нашия екип през новия сезон.
Provenzano
13 са ненужните в Ман Юнайтед. Това са: Мата, Ерера, Депай, Швайнщайгер, Фелаини, Йънг, Карик, Варела, Рохо, Дармиан, Валенсия, Шоу и Ромеро.
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Jun 7 2016, 19:23 ) *
Добре де, според вас колко сезона има още пред себе си Туре? Говоря сезони на ниво. Аз прогнозирам максимум 2.

Според мен има и не малка вероятност отговора да е 0 .
durex
Снимката е от групата във фейсбук на Интер клуб Балканико, така че не вярвам да е лъжа.
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Jun 7 2016, 18:39 ) *
Според мен има и не малка вероятност отговора да е 0 .

Като нищо и въобще няма да се учудя, защото не малко пъти сме ставали свидетели на идентични ситуации и случаи. Като цяло трансферите на футболисти в такава възраст са в графа рискови. Общо взето съм раздвоен за привличането на Туре - има плюсове, но и не малко минуси. Не знам дали си заслужава да направим този риск. Сами можете да прецените дали наистина можем да си позволим поредния флоп.

Цитат(durex @ Jun 7 2016, 18:49 ) *
Снимката е от групата във фейсбук на Интер клуб Балканико, така че не вярвам да е лъжа.

Тейшейра ще каже biggrin.gif
durex
Искаме някакво нападателче от Бразилия Габриел Хесус. Водят го в момента най-големия талант на бразилците, имал техниката на Неймар ала бала. На 19 години, играе в Палмерас. С националния отбор на Бразилия до 20 години има 6 мача и 5 гола.

И още нещо което е по-скоро в сферата на теорията не вероятностите. Днес се появи клипче на Залатан Ибрахимович и по време на видеото се появява кадър, в който се вижда знамето от 13-та титла на Интер през 1989г. Дали това не е намек? Ще разберем скоро..

Provenzano
Седя си последните 2-3 дни от официалното обявяване на новите собственици в понеделник и си мисля и мисля за Интер, и най-вече за това какво му предстои, как ще се развият нещата в отбора и ще тръгне ли най-накрая напред и нагоре.

Опасявам се само да не се окажем поредната играчка за китайците, защото каквото и да си говорим те (а и Тохир също) никога няма да се раздават за Интер с любовта, с която го правеше Морати. Може и да имат много повече пари, но да бъдеш собственик на Интер е привилегия и признание, то не е даденост или пък задължение. Трябва да знаеш какво означава този клуб и да милееш за него. Ако китайците не разбират тези неща, все едно не разбират нищо (колкото и пари да имат). В този ред на мисли раздялата с Морати е с изключително сантиментален привкус. Той беше повече от собственик и президент на Интер, той беше фен на този отбор. Може би до голяма степен това изигра ключова роля и му помогна да спечели всичко. Феновете осъзнаваме това и може би точно поради тази причина го обичаме толкова много.

Говори се, че проекта на китайците за развитието на Интер е изумителен, но аз си спомням, че при идването на Тохир отзивите и коментарите бяха идентични. В моето съзнание на няколко пъти изплува състоянието наречено "deja-vu". Само времето ще покаже какво ще се случи, тъй като сега е прекалено рано и можем само да гадаем. Аз съм напълно на ясно с факта, че няма как за едно трансферно лято да се превърнем в перфектно смазана машина и да започнем да мачкаме наред, както го правехме по времето на Моуриньо. Иска ми се обаче да видя, че най-накрая в този клуб се работи правилно, защото това е най-важното за мен. Всички знаем, че когато се работи в правилна посока, резултатите рано или късно няма как да не дойдат.

Дано тези нови собственици оправдаят очакванията на феновете, защото те са наистина големи. Тифозите на Интер са жадни за победи и успехи. Все пак не сме виждали трофей от вече 5 години. В този наистина сух период за клуба се застояхме трайно на едно място и не помръдваме и грам напред. Липсата на мачове в ШЛ пък се превърне в редовна практика. Наистина е време за промяна и се надявам китайците да направят необходимото за да "обърнем палачинката".
durex
Почваме с врътките. Ще продаваме Мело за 12млн на Жангсу Сунинг (другия отбор на Сънинг груп) И така явно ще покриваме критерите за ФФП. Същото се отнася за Сантон и Едер, не се споменава цена, но и тя ще бъде висока. Така ФФП не може да ни пипне за нищо и ще можем да си правим трансферите.
Kutinkata
Звучи доста добре , ако продаваме за такива суми утайките си в отбора на другия отбор на Сунинг ще можем да дишаме малко по спокойно с този ФФ и да направим някой друг хубав трансфер .
Между другото мисля , че Сунинг са взели от този сезон Жиангсу , и от 8ми миналия сезон на 32 точки от върха сега са на трето място в борба за първото .
durex
Цитат(Kutinkata @ Jun 8 2016, 16:50 ) *
Звучи доста добре , ако продаваме за такива суми утайките си в отбора на другия отбор на Сунинг ще можем да дишаме малко по спокойно с този ФФ и да направим някой друг хубав трансфер .
Между другото мисля , че Сунинг са взели от този сезон Жиангсу , и от 8ми миналия сезон на 32 точки от върха сега са на трето място в борба за първото .

Китайците обещаха още това лято да се инвестират големи пари в отбора, така че явно това е разковничето за заобикалянето на този финансов феърплей.
Санети лично се е заел с привличането на Габриел Хесус.
Kutinkata
Цитат(durex @ Jun 8 2016, 18:08 ) *
Китайците обещаха още това лято да се инвестират големи пари в отбора, така че явно това е разковничето за заобикалянето на този финансов феърплей.
Санети лично се е заел с привличането на Габриел Хесус.

Този Хесус нали е бразилец , а ние имахме само още една квота която се пазеше за Туре или Тейшейра .
durex
Цитат(Kutinkata @ Jun 8 2016, 17:15 ) *
Този Хесус нали е бразилец , а ние имахме само още една квота която се пазеше за Туре или Тейшейра .

И аз така знам, но може да не бъде ползван още от сега в първия отбор, а да бъде пратен някъде да свиква с италианския футбол.
Centrocampista
Цитат(durex @ Jun 8 2016, 18:27 ) *
И аз така знам, но може да не бъде ползван още от сега в първия отбор, а да бъде пратен някъде да свиква с италианския футбол.


Палмейрас му искат по последна информация 25 млн. Малко тъпо ще е за такива пари да правим партенка с Каляри (примерно). Доколкото чета лапето е на 19 години и му предсказват бляскаво бъдеще, като също така е сравняван с Неймар, така че Самсунга да вади гущерите и да го вземаме smile.gif
Kutinkata
Цитат(Centrocampista @ Jun 8 2016, 19:06 ) *
Палмейрас му искат по последна информация 25 млн. Малко тъпо ще е за такива пари да правим партенка с Каляри (примерно). Доколкото чета лапето е на 19 години и му предсказват бляскаво бъдеще, като също така е сравняван с Неймар, така че Самсунга да вади гущерите и да го вземаме smile.gif

За младежите на Бразилия до 21 и 23 прави страхотни мачове и бележи гол след гол , момчето е набор на Рашфорд така , че никакъв наем , да го взимаме и да мачка . Разликата между него и Туре е 14 години .
durex
Цитат(Centrocampista @ Jun 8 2016, 18:06 ) *
Палмейрас му искат по последна информация 25 млн. Малко тъпо ще е за такива пари да правим партенка с Каляри (примерно). Доколкото чета лапето е на 19 години и му предсказват бляскаво бъдеще, като също така е сравняван с Неймар, така че Самсунга да вади гущерите и да го вземаме smile.gif

Само че имам един лош спомен, когато Коутиньо дойде веднага почнахме да го налагаме, но някои решиха, че не става за италианския футбол и сега прави бляскава кариера в Ливърпул като Барса чета, че натискат за него. Та Габриел да не тръгне по неговия път, за това и съм ЗА да бъде пратен един сезон в някой италиански отбор за да добие представа.
Provenzano
Тези врътки, за които чета са доста хубаво нещо за Интер, но от УЕФА нито са вчерашни, нито са правени в гъз и веднага ще се досетят. Още повече, че собствениците са едни и същи и тези далавери са ясни и за третокласник. Само да не си навлечем по-големи проблеми с подобни хитрини.
Centrocampista
Цитат(durex @ Jun 8 2016, 19:22 ) *
Само че имам един лош спомен, когато Коутиньо дойде веднага почнахме да го налагаме, но някои решиха, че не става за италианския футбол и сега прави бляскава кариера в Ливърпул като Барса чета, че натискат за него. Та Габриел да не тръгне по неговия път, за това и съм ЗА да бъде пратен един сезон в някой италиански отбор за да добие представа.


Да бъде пратен, добре, но ако не е купен от порядъка на такава сума. Нашите, колкото и да са се доказали, че са циркаджии в определени случаи на пазара, не ми се вярва, а и не е правилно за такива пари да вземаме играч и да го пращаме да цъка в опашкарите на Серия А. А и според мен играч се става и изгражда в голям отбор. Случая с ФК бе плод от доста грешки на много хора, а и от състоянието на Интер по това време, а ние тогава наистина бяхме жалки. Та мисълта ми е следната - щом искаме и дадем тези пари за този малкия, би трябвало нашите да го гласят за основна фигура, просто няма как да се изръсваме в моментното ни състояние и да нямаме никаква полза в момента от този трансфер. Обаче вече е друг въпроса дали ще се получи с този младеж или не. За това сега е времето ръководство и Манчо да преценяват спокойно вариантите и да изберат най-добрия възможен. А и ако съумеем с парите които Сунинг ще налеят да изградим един отбор с въображение и техника ( визирам Банега ), то играч с качествата на адаша Хесус, би паснал идеално на картинката.
Kutinkata
И според мен няма как да вземем играч за подобна сума и той да бъде пратен под наем някъде , не сме в състояние да правим такива сделки . А и вече от слуховете и за него и за Тейшейра , явно се търси нестандартен и техничен играч , което е напълно нормално .
Иначе.колкото до Коутиньо там просто сгрешихме , той все пак беше пратен под наем , с този наем дори и с друг пак щяхме да сгрешим . Просто сякаш не даваме път на младите , при нас и Ковачич беше често резерва , даже Мадзари пускаше и Икарди резерва преди Тохир да му каже да играят с Ковачич . Иначе трябва много да съжеляваме за Коу , страхотен играч , снощи със страхотен мач.отново за Копа Америка , направи хетрик за Бразилия и то с хубави голове .
enjoy
Няколко от последните слухове:

Предложили сме 18м за Кандрева и бонуси + Манаж под наем с опция да го купят от Лация следващия сезон - като тази оферта се е харесала на ръководството на Лацио!

Най-известният сайт Manchester News Evening с най-точните новини за двата гранда излезе с новина че Яя Туре е доста вероятно да се окаже в Интер!

Тези двамата са в топа на Манчини и най-вероятно ще дойдат!

Торино иска Едер, ние сме предложили някой друг милион и Едер за Бруно Перес, но всички го искат и е малко вероятно това да се случи, на мен този ми е перфекният Десен бек!

Ще вземем Ачерби ако продадем Ранокия или Жуан или двамата, той направи страхотен сезон със Сасуоло и ще е полезен за подкрепление, а нищо чудно да измести и Мурийо ако остане, Манчини му е вдигнал мерника според мен! Може и да го продадем но товага ще вземем и Брума!

Томас Ринкон е играча който може да замести Мело като дефанзивен халф, естествено няма да е титуляр! Имам бледи наблюдения над него и го виждам идеал петров за подкрепление!

Жуан е искан от Рома, ние искаме 15м доста ми се вижда, като Спартак Москва също искат Жуан може и за това да сме понадули цената да измъкнем максимума, сега е времето да го продадем!

общо взето е това, аз се надявам да запазим Брозович въпреки всичките слухове че за да вземем Кандрева трябва да го жертваме!

Kutinkata
Братле пишеш много полезна информация ама редовно ми скапваш настроението честно ... 18млн за Кандрева ??? Това ако стане официално ще е най голямата набутвация на 21век , казвам го със 100%-ва сигурност ... верно ли ще дадем толкова пари за 30 годишен средняк , при положения , че нямаме пари ... ей пак ми скапа настроението .
enjoy
Цитат(Kutinkata @ Jun 10 2016, 00:44 ) *
Братле пишеш много полезна информация ама редовно ми скапваш настроението честно ... 18млн за Кандрева ??? Това ако стане официално ще е най голямата набутвация на 21век , казвам го със 100%-ва сигурност ... верно ли ще дадем толкова пари за 30 годишен средняк , при положения , че нямаме пари ... ей пак ми скапа настроението .


Ей сега ще ти го оправя, искаме да си върнем Дънкан като освен за Ачерби преговаряме и за него, той също ни е нужен заради новото правило, 4+4

Относно Кандрева, той е играч точно за стила на Манчини, връща се в защита като Перишич, не е печелил нищо така че е жаден за трофей! Не се притеснявай за пари и за това че Кандрева и Яя са стари ако не стават и Манчини напусне ще ги пратиме на гурбет в Китай в другият отбор на новите ни собственици wink.gif

Агента на Яя Туре в момента се среща с Аусилио за да избистрят заплатата му, ще дойде без пари като ще взима по-малко от досегащните 11м в Сити но ще го компенсираме с бонуси итн...

След сделката със Сънинг сега почваме пазара, Яя Туре, Кандрева, Ачерби, Дънкан, Бруно Перес са много вероятни или поне правиме контакт за тях!
Kutinkata
Незнам за вас но принципно е ясно защо Манчини иска Кандрева , защото макар и да няма кой знае какви качества е много трудолюбив играч и най вече , помага адски много в защита . Същия е и Перишич , незнам дали някой се е заблудил но Перишич няма кой знае какви качества , хубавите му мачове и комбинаций ставаха когато предимно Йоветич или Ляич избухваха . Когато отбора страдаше в атака и не измисляхме нещо и Перишич основно си буташе топката на тъча и центрираше , но и той адски много помага в защита . Когато отбора обаче заиграе със статичния Кандрева забит на дясното крило и Перишич на лявото а тарана Икарди в центъра , зад тях вече бавния Туре ... сигурен съм , че отбора ни ще е още по анемичен и от този сезон . Но това не притеснява Манчини със сигурност , та това е треньорче което не смени нищо до края на сезона , въпреки , че втория полу сезон бяхме 7 или 8ми с по малко точки дори от Дженоа . Отбора ни се гради да е компактен в защита , а напред ще се чака корнер или някой случаен рикошет , дежа вю може би ?
Provenzano
Ако дадем 18 млн за Кандрева лично ще се обадя на "Господари на ефира" да занесат Златния скункс на ръководството ни wink.gif
inter_ruse
брееееей , големи разбирачи сте вие за кандрева бе , браво браво bravo-1305.gif
а дано дойде и да видим дали няма да играе добре при нас или ще се провали. аз съм сигурен ,че ще е 100%ов титуляр и ще играе супер с екипа ни wink.gif
Provenzano
Не е нужно да си голям разбирач на тема футбол за да разобличиш тоталния посредственяк и средняк Антонио Кандрева. През новият сезон ще навърши 30, а пикът на кариерата му е... Лацио. А като гледам интереса към него е минимален и такава инвестиция определено не е оправдана по никакъв начин. Иначе, ако не се лъжа през 2010 беше за кратко и в Ювентус (под наем) и ако е толкова добър и талантлив, колкото го изкарваш, гобите щяха да му обърнат повече внимание. И това при положение, че през 2010 торинци нямаха кой знае какви играчи в редиците си, а и Кандрева беше само на 23 години, което си е една идеална футболна възраст. С течение навремето обаче започвам да се убеждавам, че само ние сме способни да дадем 20 млн за футболист на почти 30 години. Вижте белите и нормални отбори какви играчи привлякоха срещу далеч по-приемливи суми, но ние не та не, пак си държим на нашия пенсионерски клуб.
enjoy
GdS - Candreva and Touré say yes to Ausilio
Gazzetta dello Sport claim that Inter's sporting director Piero Ausilio got the availibility from Yaya Touré and Antonio Candreva for a transfer to Milano. But Inter need to complete some sales before new purchases. Ramires and Alex Teixeria are not concrete options, because of their extra EU status. Inter have only one slot remaining and that's for Yaya Touré.

#87 #42

Вече е ясно че Кандрева и Яя Туре ще са следващите ни трансфери, дали са съглсасие да дойдат!

Мисля, че доста добре описахме Кандрева но аз си мисля че правим добър UPGRADE на отбора:

- Еркин за Тейеш
- Банега за Гуарин
- Яя Туре за Ляич
- Кандрева за Йоветич или Едер
- Бруно Перес или др. за Сантон
- Ачерби за Жуан
- Дънкън за Мело

Квото и да си говорим кой е стар или не, привличаме доста опитни играчи и запомнете че не играем ШЛ и неможем да си позволим млади играчи които грандовете взимат като Погба, Иско или добри в пика си като Гюндоган итн... Ние сме в доста лоша позиция и само това, че Манчини някък си обеждава играчите ще имаме на пръв поглед страшен тим, как ще се сработят е само въпрос на време!

За пример един Мадзари неможеше да обеди и Додо да дойде wink.gif

Аз си мисля че въпреки всичкото мрънкане ще можем да се борим за 3-тото място доста по-добре от тази година, най-малкото отбора ни се поизчиства от и глупави играчи като Мело, Гуарин, Жуан. След този сезон който предстои вече ще можем да привличаме играчи като хората, защото ще има ново споразомение, ще има нови правила за ФФП.

Спомнете си как мрънкаха всички за Миранда и донякъде за Перишич, а как те с Хандата бяха ТОП 3 най-добри играчи за сезона + Икарди! Ако привлечем въпросните играчи запазим Брозович по някъкъв начин, аз си мисля че ще иглеждаме доста добре!

Банега, Кандрева, Перишич са доста отборни играчи, връщат се много в защита и това ще ни промени доста! Манчини ще даде свобода на Яя Туре и Икарди отпред, както даваше на Икарди и Йоветич/Ляич предният сезон!
Kutinkata
20 млн за средняк на 30 , над 10 млн заплата за набор на треньора ни ... Ние сме един странен отбор който не може да си позволи "скъпи играчи" . Честно казано предпочитах да сме наказани от УЕФА и да не можем да правим трансфери . Тея двамата , онова талантливо младо турче на 28 , младия Ачерби на 28 .... Само Банега е нормален и добър трансфер . Иначе просто ми е жал за треньора който ще наследи отбора след Манчини , през изминалия сезон средната ни възраст беше малко над 27 , като се има предвид , че махнахме по младите Ляич , Телеш , Жуан а на тяхно място какви дойдоха ... Ако въобще Манчини се махна , следващия ще наследи отбор със средна възраст над 30 години и играчи обвързани с договори , защото никой няма да се бие за Кандрева на 31-32 , да не говорим за Туре или Еркин и тн .
Provenzano
Цитат(enjoy @ Jun 10 2016, 11:01 ) *
Спомнете си как мрънкаха всички за Миранда и донякъде за Перишич, а как те с Хандата бяха ТОП 3 най-добри играчи за сезона + Икарди!

Няма как да се съглася с теб. Първо в никакъв случай не мога да сложа Перишич в Топ 3 през изминалия сезон. Доста пред него се представиха Ханданович, Муриьо, Миранда и Икарди, поне според мен. Та Ванката до Коледа го чакахме да се климатизира към Интер и Калчото. Той тъкмо започна да играе и свърши сезона. Плюс това да се сравняват играчи над 30-годишна възраст на постове вратар и защитник с играчи на същата възраст, но играещи в по-предни позиции е неуместно. Всички знаете, че възрастта при вратарите никога не е била фактор. Доказателства за това има над дузина. За защитниците, особено централните бранители (какъвто е и Миранда) важат същите правила, така че поне аз не намирам база за сравнение. В предни позиции обаче нещата стоят по много по-различен начин. Малко са играчите като Лука Тони, Ди Натале и Пирло, например. И в този ред на мисли да сравняваме Кандрева с подобни имена ми е дори смешно. Нямам нищо против Антонио. Просто ми се струва, че тази инвестиция не е уместа и не трябва да бъде приоритет за нашия отбор, още по-малко за новите собственици.
Kutinkata
Вместо да взимаме стари играчи като Кандрева и Туре трябва да се насочим към играчи като Габриел Хесус и Емболо , който е 97 набор но ми направи страхотно впечатление днес .
inter_ruse
ооооо емболо е голям талант. ще стане голям нападател , дано се сетим за него , но не вярвам...
аз досега не вярвах ,че рома ще продадат пянич на юве , но от днеска започнах да вярвам very_constipated-2076.gif ювето стават страшни , а рома да го духат , мама им средняци деба...
Kutinkata
Те Рома никой не ги е питал . Клаузата на Пянич е била 38 млн и Ювентус са е платили , даже се върти някво инфо , че Пянич се отказал от някав процент който възлизал на 7 млн само за да отиде в Ювентус .
durex
За съжаление, затворниците са много напред пред всички в Италия. Догодина най-вероятно пак ще са шампиони, защото нямат нужната конкуренция. С идването на китайците се надявам от тук на сетне ние да вървим възходящо и задължително да се върнем в турнира на богатите, защото там е истината и там са големите пари. Да не говорим, че повечето провалени сделки с добри играчи през последните години са именно заради отсъствието ни от ШЛ.
Ludman
Reports in Colombia claim Inter are close to a deal for Atletico Nacional talent Marlos Moreno.

The 19-year-old winger can play on the right, left or even as a centre-forward.

According to As Colombia, his transfer is set to be completed after the Copa America.

It remains to be seen whether Moreno would stay at Inter or be loaned elsewhere to help him gain experience.

Този и идея си нямам как е !?
Provenzano
Яя Туре се отказва от торба с пари заради Интер

Африканската звезда Яя Туре е готов да намали драстично заплатата си, за да премине от Манчестър Сити в Интер.

Халфът не влиза в плановете на новия мениджър на "гражданите" Пеп Гуардиола и само чудо може да го задържи на "Етихад" за новия сезон.

Той има договор с английските богаташи за още един сезон, но Сити е готов да го продаде на символична цена. До момента се смяташе, че заплатата на Туре е най-голяма пречка да премине в Интер.

На Острова той взима12 милиона евро нето на година, но иска отново да тренира под ръководството на Роберто Манчини. Според SportItaliа Туре е готов да намали възнаграждението си с 40-50%, за да премине на "Джузепе Меаца".

Очаква се договорът му да бъде за две години с опция за удължаване, както и да взима солидни бонуси в зависимост от представянето си.

Източник: gong.bg
enjoy
Вчера в международния форум някой сигурно са видяли доста дискутирахме заплатата на Яя Туре, той взима без удръжките близо 12м паунда което след удръжките и сметнато в евро е 8м и нещо евро, Най-верояно е при нас да взима 5-6м евро след удръжките! Медийте в Италия дори не са си направили труда да сметнат това! Ето и инфото с факти:

- Yaya Toure (Man City) £230,000 £11.9 million - 45% = £6.5 x 1.26676145 = 8.29m EUR after taxes

Данни за заплата на Туре преди такси - http://www.totalsportek.com/money/fo...ighest-salary/

Only Messi and Ronaldo are paid “after tax” salaries apart from them all players have normal before tax contracts. These salary numbers also include some performance claused bonuses and incentives and real salaries might be lower that what are quoted in the media.

EPL - Tax Rate 45% - http://www.tsmplug.com/richlist/foot...ies-after-tax/

Players Like Wayne Rooney, Yaya Toure, Sergio Aguero are getting paid in the access of £200,000-a-week salary which means their weekly earnings after tax comes down to half of the actual salary. Which means a footballer on the wages of around £200,000-a-week is annualy paying more than £6 million just in taxes.

Освен това най-вероятно той ще дойде без пари!

Продължаваме да водим битката за Кандрева предлагаме 16-18м Лацио искат 25м, което прилича на сделката с Перишич.

Медийте споделят че все още се интересуваме от Берарди ако не отиде в Юве и Ламела за който Тотнъм искат 25м паунда близо 28м евро!

Относно защитата единствените сигурни които ще останат са Миранда, Нагатомо и Дамброзио, всички други са на сергията. Питали сме за Ачерби и Върсалко Сасуоло като вчера е имало среща искат им по 15м което е доста. Брума е с по-ниска цена 10-12м евро! Върсалко чака Атлетико М които са предложили 10-12м и не им се дават 15м за него, което ни поставя след тях на опашката за него. Искаме да предложим Гнукури (който е оценяван на 6.5м) за да намалим цената на Върсалко като си запазим опция да си го откупим в бъдеще! Питали сме и за евентуално завръщане на Дънкан като медийте не споменават цената! Сантон също сме предлагали на Сасуоло като цяло вчера е имало среща на която са обсъждани доста опции със Сасуоло и от там идват всичките тези слухове. За Берарди ще питаме едва ако той откаже на Юве които имат клауза за 25м да го вземат този сезон, като медийте споменават, че той се чуди дали ще играе редовно там, докато ние ще му го гарантираме на 100% (макар че да си има едно на ум за Манчини и неговите ротации да не търка пейката за сметка на Паласио примерно)
durex
Медиасет: Берарди иска в Интер, не вярва, че ще му бъде даден голям шанс в Ювентус.
Provenzano
Доменико е интерист , така че да идва !
durex
Интер е увеличил офертата за Кандрева на 17млн. +3млн като бонуси. Антонио е започнал да си търси жилище в Милано.
Provenzano
Пфф... facepalm.gif peeing-2085.gif WTF.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.