Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
ТРЕНЕРА
Добре де ,Видал също мина трийсетака ,защо не виждам негативни мнения ? Четири години може да е тук ,което прави 34 години .
Докато Борха обра негативите ? Някои тук ,просто не гледате самите качества на играча а от къде идва ,какво е спечелил и дали му е бляскаво името .Аз лично не съм голям фен на Видал ,но няма как да отрека че е класа .Добре е дошъл ,стига Анчелоти да го пусне .Всъщност, от 6 контроли Байерн загуби 5 и то с разлики .Играят трагично . Ако продължава така ,мисля че скоро може мнението на Анчелоти да не е толкова важно : )
Това е една добра възраст и когато един играч е класен ,няма проблем да играе на ниво . Спалети явно иска да заложи предимно на ОПИТА в халфовата ни линия ,ако погледнем Борха и Видал,в което няма лошо .
Много ми е странна ситуацията с Далберт .Ница го държат а не го пускат да играе ?! Може би още не даваме исканата от тях сума ? Или пък изчакват да видат дали ще влязат в ШЛ и тогава може да кажат ,че не го продават ? Незнам .
За мен най-важното от това лято си остава да задържим най-добрия играч на Интер -Иван Перишич.
Centrocampista
Цитат(ТРЕНЕРА @ Aug 3 2017, 11:37 ) *
Добре де ,Видал също мина трийсетака ,защо не виждам негативни мнения ? Четири години може да е тук ,което прави 34 години .
Докато Борха обра негативите ? Някои тук ,просто не гледате самите качества на играча а от къде идва ,какво е спечелил и дали му е бляскаво името .Аз лично не съм голям фен на Видал ,но няма как да отрека че е класа .Добре е дошъл ,стига Анчелоти да го пусне .Всъщност, от 6 контроли Байерн загуби 5 и то с разлики .Играят трагично . Ако продължава така ,мисля че скоро може мнението на Анчелоти да не е толкова важно : )
Това е една добра възраст и когато един играч е класен ,няма проблем да играе на ниво .
Много ми е странна ситуацията с Далберт .Ница го държат а не го пускат да играе ?! Може би още не даваме исканата от тях сума ? Или пък изчакват да видат дали ще влязат в ШЛ и тогава може да кажат ,че не го продават ? Незнам .
За мен най-важното от това лято си остава да задържим най-добрия играч на Интер -Иван Перишич.


Ница играха снощи реванш с Аякс в Амстердам и се класираха. Далберт изигра цяло второ полувреме. Ди Марцио е написал в страницата си, че тази вечер каца в Милано и утре минава прегледи. Общо взето всичко е уредено с бразилето.
cheffo
Аз не съм много убеден за Видал, защото след като взехме Борха и Весино, вече имаме 4-ма човека за 2 позиций (+ Кондогибия и Гагси). Следователно Видал ще играе зад нападателя, което значи че Марио ще е резерва. 40 млн играч с голяма заплата е много нелогично да е резерва ( същото важи и за Кондогбия). Има го и вариянта, Марио да мине на мястото на Кандрева, ако го шитнем на Челси, но това ми се струва малко вероятно. Също така 4-год договор за Видал ми се струва много, защото той разчита много на физиката си и след 2 години предполагам може да залезе доста бързо.
Много се надявам до 10-на дена да сме направили основните си входящи трансфери, за да има поне малко време Спалети да обиграе титулярните 11, защото първите ни два мача са сериозни.
ТРЕНЕРА
Цитат(cheffo @ Aug 3 2017, 11:55 ) *
Аз не съм много убеден за Видал, защото след като взехме Борха и Весино, вече имаме 4-ма човека за 2 позиций (+ Кондогибия и Гагси). Следователно Видал ще играе зад нападателя, което значи че Марио ще е резерва. 40 млн играч с голяма заплата е много нелогично да е резерва ( същото важи и за Кондогбия). Има го и вариянта, Марио да мине на мястото на Кандрева, ако го шитнем на Челси, но това ми се струва малко вероятно. Също така 4-год договор за Видал ми се струва много, защото той разчита много на физиката си и след 2 години предполагам може да залезе доста бързо.
Много се надявам до 10-на дена да сме направили основните си входящи трансфери, за да има поне малко време Спалети да обиграе титулярните 11, защото първите ни два мача са сериозни.

Еми значи ще продаваме халфове ,то е логично ,още повече като погледнеш слабата игра на Кондогбия ,Марио и Брозович.
Спалети ясно е видял ,че слабото място на Интер от миналия сезон ,освен защитата е и халфовата линия и е решил да прави сериозни промени . Аз съм ок с това .
Sneijder
Besiktas to raise Medel offer

http://www.football-italia.net/107108/besi...ise-medel-offer

Май ще предложат 10млн.

Valencia have Murillo deal?

http://www.football-italia.net/107109/vale...ve-murillo-deal

Май сме го продали само за 13млн. !!!
cheffo
Цитат
The Inter would be working on an exchange with Antonio Conte's Chelsea. According to Tuttosport's current edition, in fact, the Nerazzurri club would be interested in defender Christensen, estimated by the Blues about 25 million. The British, in return, would like Antonio Candreva, who has the same cost. That's why the deal could go in the harbor.

Евентуална размяна Кристенсен за Кандрева.
Sneijder
Цитат(cheffo @ Aug 3 2017, 12:35 ) *
Евентуална размяна Кристенсен за Кандрева.


Твърдо за !!!
Provenzano
Цитат(ТРЕНЕРА @ Aug 3 2017, 11:37 ) *
Добре де ,Видал също мина трийсетака ,защо не виждам негативни мнения ? Четири години може да е тук ,което прави 34 години .
Докато Борха обра негативите ? Някои тук ,просто не гледате самите качества на играча а от къде идва ,какво е спечелил и дали му е бляскаво името .Аз лично не съм голям фен на Видал ,но няма как да отрека че е класа .Добре е дошъл ,стига Анчелоти да го пусне .Всъщност, от 6 контроли Байерн загуби 5 и то с разлики .Играят трагично . Ако продължава така ,мисля че скоро може мнението на Анчелоти да не е толкова важно : )
Това е една добра възраст и когато един играч е класен ,няма проблем да играе на ниво . Спалети явно иска да заложи предимно на ОПИТА в халфовата ни линия ,ако погледнем Борха и Видал,в което няма лошо .
Много ми е странна ситуацията с Далберт .Ница го държат а не го пускат да играе ?! Може би още не даваме исканата от тях сума ? Или пък изчакват да видат дали ще влязат в ШЛ и тогава може да кажат ,че не го продават ? Незнам .
За мен най-важното от това лято си остава да задържим най-добрия играч на Интер -Иван Перишич.

Да сравняваме Валеро с Видал е все едно да сравняваме магаре и космос... само това ще ти кажа wink.gif
inter_ruse
кой тоз кристенсен ,че ще го разменяме за кандрева!?!?!
аспиликуета е нещо друго!!! щом те са на зор , нека им искаме класен и готов футболист , а не накакъв набеден талант...
Sneijder10
Тва за Видал, че след 30 ще залезе е супер глупост. Физиката не си отива на 31 ей така магически. Видал още 3 години ще е топ играч и само ще дигне класата на отбора. Единственият му проблем е, че е по-агресивен от колкото трябва.
cheffo
Цитат(Sneijder10 @ Aug 3 2017, 15:06 ) *
Тва за Видал, че след 30 ще залезе е супер глупост. Физиката не си отива на 31 ей така магически. Видал още 3 години ще е топ играч и само ще дигне класата на отбора. Единственият му проблем е, че е по-агресивен от колкото трябва.


Може, да се надяваме. Просто стилът му на игра изискава много физ. натоварване, но дано да се справи. Аз си мисля, че ни трябва един такъв агресивен характер, който да надъхва другите. Сякаш ни липсва такъв ти играч.

Цитат
Jeison Murillo is close to Valencia, according to Superdeporte. The Spanish club and Inter have covered the latest details, he says, and the deal should close at around 13 million. More details could come in the next few hours.

Валенсия са много близо до Мурило - 13 млн.
Sneijder10
Е ок де, но едва ли на 30 ще е бик и изведнъж след 31-ят си рожден ден ще грохне и ще му падне и форма и всичко. Ако удря фитнеса редовно, може и до 35 да е машина.
ТРЕНЕРА
Чак пък магаре и космос ...айде моля ти се ...изкара сравнение : )
cheffo
Проявили сме интерес към Емре Мор от Борусия Д, но на този етап нищо конкретно. Балде не е първа опция за трансфер и затова изчакваме там.
Provenzano
Мисля, че от Медел отърваване няма. Тоя ще се окаже по-тегав за продаване и от Нагатомо. Първо отказа на Тигрес, после на Бока, а сега очаквам да отхвърли и предложението на Бешикташ.
inter_ruse
Premium Sport - Ritorno di fiamma della Fiorentina per Stevan Jovetic
Provenzano
Ся само гледайте как за Весино ни взеха 24 млн, а за Йове ще предложат не повече от 10 wink.gif
Provenzano
Валенсия искат Кондо и Муриьо в пакет като предлагат 36 млн, а ние искаме 40.
Sashko
Цитат(Provenzano @ Aug 4 2017, 09:47 ) *
Валенсия искат Кондо и Муриьо в пакет като предлагат 36 млн, а ние искаме 40.


Дано не се навием и за 40 млн.
cheffo
За Кондогбия всичко над 25 млн трябва да се приеме веднага. Не ни трябва играч с огромна заплата на пейката.
Provenzano
С Кондо съм склонен да се разделим, но с Муриьо по-скоро не и още по-малко за такава сума, която се тиражира по медиите.
ТРЕНЕРА
Ураа Кондогбия е пътник : ) ....Точно както исках и очаквах . Щом Спалети взима халфове ,логично беше и да продава . Няма по глупав футболист от Кондогбия ,няма място в Интер .
Но за Мурийо не съм съгласен ,трябва първо да му се вземе заместник .
Йоветич ако се продаде и на него трябва да се търси заместник . Защото оставаме отпред само с Икарди и Едер .Пинамонти не го броя тоя сезон ,може би наем му трябва да трупа мачове и да расте . И Едер исках да се продаде ,но май Спалети ще го остави .
Снощи Аусилио е казал ,че Перишич и Кандрева остават ,което е страхотна новина за мен .
Kaза и че Байерн не отварят вратата за Видал . Кофти.
А току що прочетох че и самият Кондогбия иска да се махне ...ураа : ) След автогола на века и аз да съм и аз ще искам да се махна от срам : ) Най вероятно е усетил ,че Спалети няма да го пуска титуляр и логично иска да си тръгне .
Както казах ,Спалети иска нова халфова линия и това се вижда от входящите трансфери и от някои още слухове . Дано да продаде всички халфове Кондогбия ,Марио,Брозович и Медел.
cheffo
Аусилио днес ще се среща с агента на Мор. Цената му е около 20 млн, Рома и Фиорентина също са след него.

Паласио май ще ходи в Болоня.

Цитат
According to Sky Sport reports, Dalbert waits for Inter, the Nerazzurri are waiting for the counter-signed papers by Nice, then the player can go to Milan for medical examinations. Operation 20 million plus bonuses.

inter_ruse
И какво ще го правим тоя мор? Вместо да вземем балде кейта който е свикнал с футбола в италия,ние ще вземем 20 годишно лапе който е резерва на резервата пулишич..
Иначе за 36млн бих продал кондо и мурийо , без това имаме доататъчно халфове,а с тези пари бихме могли да вземем класен защитник.
Provenzano
Все си мисля, че изчакваме да видим какво ще продадем и до края на август ще избухнем на трансферния пазар с поне 1 голямо име. Иначе, ако си спомняте не отдавна Спалети каза, че се надява от ръководството да изпълнят обещанията, които са му дали при преговорите, като че ли просто ей така за да им напомни. И в този ред на мисли не вярвам въпросните обещанията да са били за Валеро, Весино или Далберт.
cheffo
Появиха се слухове за Ярмоленко. И той е дясно крило.

Цитат
According to Daily Star's exclusive news, yesterday's day the London club delivered a £ 22 million pound, just under 25 million euros, to the Nerazzurri, who enjoyed the honor of Intering. Since Candreva has agreed to the transfer, it seems likely that the deal may close in the coming days.

Дейли стар не са много надежден източник, но ще видим smile.gif
Provenzano
Поредния паляк smile.gif
ТРЕНЕРА
Прочетох и аз ,че наистина имаме реален интерес към Мор ,затова ще си позволя да коментирам. Гледал съм му два -три мача . Водещото при него е страхотния дрибъл ! Бърз ,остър ,пробивен .И за това спомага ниския му ръст . Но не е завършен футболист ,има още да расте ,все пак е само на 20 .
Ако ги сравним с връстника му Барбоса ,Мор е по добър . Мисля че ще ни свърши работа ,играе зад нападателя и крило .
Пише че германците искат 25 млн евра а ние даваме едва 14 . Преговорите продължавали ..
http://www.calciomercato.com/en/news/turki...-to-inter-60477
Provenzano
Мор и Далберт били на 99% наши. Очаква се през следващата седмица да финализираме трансферите им.
inter_ruse
Бе вместо да се борим да измъкнем нещо от псж ,един от ди мария,моура,драклер или пасторе ,ние пак ще пробваме някой младок.
Интересно ми е как нашите не са разбрали,че ние нямаме време да пробваме таланти,на нас ни трябват готови футболисти. Годините вървят ,а ние не сме спечелили нищо от незнам колко години вече....
inter_ruse
Sportitalia - Lunedì visite mediche per Dalbert.

понеделник е на прегледи , въпреки ,че е в групата за мача на ница срещу сент етиен.
Materazzi_23
Predvaritelno se izvinqvam che ne pisha na kirilica, pokazvam vi edno klipche, izlgedaite go vnimatelno:)

https://www.youtube.com/watch?v=J1-_FUNs5nc
cheffo
Мор май ще го вземем вместо този Карамо, след като Каен не свалят от исканите 10 млн. Надявам се да е за резерва, а не за титуляр.
durex
Superdeporte - Murillo, il Valencia lo vuole subito: 11 mln + bonus l'offerta
Provenzano
Цитат(Materazzi_23 @ Aug 5 2017, 06:35 ) *
Predvaritelno se izvinqvam che ne pisha na kirilica, pokazvam vi edno klipche, izlgedaite go vnimatelno:)

https://www.youtube.com/watch?v=J1-_FUNs5nc

На тези клипчета в тубата и Джонатан и Нагатомо изглеждат като едни от основните претенденти за Златната топка wink.gif
cheffo
Цитат(Provenzano @ Aug 5 2017, 13:24 ) *
На тези клипчета в тубата и Джонатан и Нагатомо изглеждат като едни от основните претенденти за Златната топка wink.gif


Прав си по-принцип, ако е компилация от най-добрите им моменти. В случая се показва всички отигравания на Весино в един мач, при което ако има 4-5 такива клипчета можеш да създадеш доста реална преценка за качествата му. От един клип е малко подвеждащо, защото може да се окаже мача на животът му...или пък най-лошия му мач.
Provenzano
Нека заиграе при нас и тогава ще му даваме оценки. Не ме интересува как е играл досега, но силно ме интересува как ще играе занапред.
Provenzano
Агентът на Мор е потвърдил, че е постигната договорка с Интер. Очаква се играча да пристигне в Милано във вторник за да премине медицински тестове.
ТРЕНЕРА
Сега пак го гледах Емре Мор ,води топката близо до крака ,нещо което много харесвам .Много маневрен и пробивен . Предимно играе на дясното крило .
Исках добра резерва на Кандрева и мисля че Спалети ще ми я доведе . : ) Двамата нека се борят за титулярно място .
А може и да го използва като номер 10 ,зад нападателя ,незнам ,ще видим ...
cheffo
Цитат
TUTTOSPORT – PSG-João Mário, Aurier o Lucas contropartite.

Цитат
Inter, decisive shot on Schick: contract ready. The medical doctrine is binding: within 48 hours the visits.

Шик идва ако мине медицинските.
inter_ruse
ако ни дадът лукас и орие ще е много добе за нас , но те май само единият ни предлагат.
а иначе мене ме съмнява ,че тройката халфове ще се състои от весино , галярдини и борха малко пред тях...
N.Roussev
Едва ли Лукас ще дойде,едно от условията на Неймар било бразилците да останат в ПСЖ.
Иначе този Емре Мор би бил добро попълнение,техничен е и повратлив,дано си развие и физиката като дойде при нас!
inter_ruse
валенсия затварят мурийо , обаче ни предлагат кансело за кондогбия.
аз съм ЗА!!!

Gazzetta - Il Valencia chiude per Murillo e offre Cancelo per Kondogbia
Ludman
Кейта отрязал всякакви оферти и исвкал само при дъртата.... нали уж нас искасше ... пълни глупости!
Йоветич е искан от Марсилия!
Били сме се борили за дуото с дъртата за Кансчело и Гарай от Валенсия!
Provenzano
Ми да ги включим като част от сделката за Муриьо. Прави ми впечатление поредното извиване на ръце. Валенсия се пазарят като цигани вече втора седмица за Муриьо като май последно ни предлагаха някъде около 13 млн, докато за Кансело искат 25 млн, а за Гарай - 20 млн.
ТРЕНЕРА
Цитат(cheffo @ Aug 6 2017, 08:12 ) *
Шик идва ако мине медицинските.

Даваме Марио и взимаме Орие и Лукас или само един от двамата .Това изглежда повече от перфектно : )
За Шик не съм ок ,но Икарди така или иначе трябва да има алтернатива . Ако Шик е по добър от Йоветич и Едер ,добре е дошъл .
Кансело не го знам ,виждам че май играе десен бек .Значи или Орие или Кансело . Абе дори и да не знам как играе Кансело ,пак го искам ,само и само да не е Дамброзио : )
Ако наистина Валенсия иска Кондогбия ,това също излежда повече от перфектно,че и доста пари ще ни дадат : ) Даже избивка .: )
Но защо Валенсия искат да продават Гарай и да взимат Мурийо ? Тук ми е малко гнила работата ,тоя Гарай да не е станал по слаб от Мурийо : ) Преди го помня ,беше добър . Ако и сега е същия ,значи съм ок .Но в противен случай ,по добре да си оставим Мурийо ,хем е доста по млад.
А какво става с Далберт ,май Ница не искат да ни го дават : (
cheffo
Шик е голям талант, ако разбира се няма никакви сериозни здравословни проблеми. Има доста видеота в тубата, разгледай ги. Може да играе и като втори нападател, като и отдясно, но не като типично крило. Според мене е далеч по-обещаващ като талант от Мор и Габито. Иначе мене ме съмняват Валенсия и играчите дето искат да ни набутат. Не съм гледал Кансело, но постоянно го свързват с изходящ трансфер и за него четох, че е бил талант, но нещо е зациклил. Освен това не е бил особено добър в защита. Гарай беше име преди 2-3 години сега не го знам, но ми се струва, че искат да се отърват от него.
За ситуацията с Марио пише из нета, че ПСЖ го искат и то май сериозно, а ние сме му сложили цена от 50 млн. Появяват се различни имена за размяна, като Ди Мария, Моура, Орие и Пасторе, но това по-скоро са играчи от които те ще искат да се отърват, след идването на Неймар. Незнам дали Сабатини иска някой от тях, защото иначе вече да се е стигнало до нещо по-сериозно.
Далберт уж трябва да дойде до дни.
Provenzano
Далберт го чакаме утре, а във вторник - Емре Мор.
xlapety
Все е утре, дано дойде че с този дръпнатия Лошо.
durex
Далберт го чакаме от 3 седмици, защото все е "утре" ама все не идва. biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.