Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Kutinkata
Спалети е казал , че иска 2ри вратар и резерва на Икарди . Явно планира да използва на друго място Лаутаро , а за резервния вратар няма смисъл . Според мен ни трябва десен бек , атакуващ халф и дясно крило а ние търсим резервен нападател , дефанзивен халф и вратар ... странни решения . Ще видим в крайна сметка какво ще стане .
Provenzano
Върсалко идва във вторник за медицински прегледи.
cheffo
Accelerated Inter for Nicolò Barella. As reported by Premium Sport, in the coming hours the Nerazzurri could acquire the young midfielder with the formula of the loan with a right of redemption. An important operation that would bring a total of 27-28 million euros to the Cagliari banks

Maй ще натиснем за Барела.
Kutinkata
Дано вземем Барела , дори и това да е за сметка на Видал , пак съм ЗА .
inter_ruse
Никой няма да даде Видал за Барела.
Само тука човек може да срещне подобни смешки!!!
Kutinkata
Кой ще дава Видал за Барела , не съм чул Байерн да имат интерес към Барела , нито Каляри към Видал .
inter_ruse
Цитат(Kutinkata @ Jul 29 2018, 18:09 ) *
Кой ще дава Видал за Барела , не съм чул Байерн да имат интерес към Барела , нито Каляри към Видал .

Не филосовствай ами спри да дрънкаш глупости.
По-добре щяло да е да вземем Барела , дори това да е за сметка на Видал...омг!!
Kutinkata
Цитат(inter_ruse @ Jul 29 2018, 18:25 ) *
Не филосовствай ами спри да дрънкаш глупости.
По-добре щяло да е да вземем Барела , дори това да е за сметка на Видал...омг!!

Брато не малко хора искат по млади играчи , както и обратното , други искат по опитни , приеми , че има различно мнение , не само твоето и на сейфа ти на мениджъра . Видал има 1500 минути миналия сезон , на мен не ми се рискува с такъв играч , има класата но в момента едва започва да тренира след контузия а Нинджата и той е с травма , при тази възраст за такива силови играчи , травмите стават все повече и не се знае колко ще дадът на отбора . Като прибавим и това , че новите основни играчи ще станат повече от половината отбор , си мисля , че ще ни трябва доста време за сработване , а след 1-2 сезона Видал вече хептен няма да е същия . И въпреки всичко има много хора предпочитащи колкото се може повече опит , така , че всеки с мнението си .
Иначе встрани на това , май Рафиня отново ще играе при нас под наем .
N.Roussev
Уж нямахме пари,сега пък се хвърляме здраво за друг халф при положение,че още не сме продали Марио.Нека първо си решим проблема с дясното крило и тогава да мислим за другото.Най-добре ще е да го купим сега,а да дойде догодина,за да се докаже в още един сезон в Каляри.
inter_ruse
Цитат(Kutinkata @ Jul 29 2018, 18:41 ) *
Брато не малко хора искат по млади играчи , както и обратното , други искат по опитни , приеми , че има различно мнение , не само твоето и на сейфа ти на мениджъра . Видал има 1500 минути миналия сезон , на мен не ми се рискува с такъв играч , има класата но в момента едва започва да тренира след контузия а Нинджата и той е с травма , при тази възраст за такива силови играчи , травмите стават все повече и не се знае колко ще дадът на отбора . Като прибавим и това , че новите основни играчи ще станат повече от половината отбор , си мисля , че ще ни трябва доста време за сработване , а след 1-2 сезона Видал вече хептен няма да е същия . И въпреки всичко има много хора предпочитащи колкото се може повече опит , така , че всеки с мнението си .
Иначе встрани на това , май Рафиня отново ще играе при нас под наем .

Видал и Найнголан са си Видал и Найнголан.
Интер първо трябва да мисли затова да се завърне и утвърди в елита , а това става с готова класа , а не с разни таланти.
На кратко - първо класата , после талантите плийс!!!
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Jul 29 2018, 17:41 ) *
Иначе встрани на това , май Рафиня отново ще играе при нас под наем .

Дано, това ще е супер новина.

Цитат(N.Roussev @ Jul 29 2018, 17:57 ) *
Уж нямахме пари,сега пък се хвърляме здраво за друг халф при положение,че още не сме продали Марио.Нека първо си решим проблема с дясното крило и тогава да мислим за другото.Най-добре ще е да го купим сега,а да дойде догодина,за да се докаже в още един сезон в Каляри.

Доколкото четох, Барела ще дойде под наем. Сега няма да се плаща нищо за него. Не го знам на каква позиция играе, но определено ни трябва още един халф и то по офанзивен ако може. Ние реално просто заместихме Рафиня с Наинголан. Отдясно имаме Кандрева, Карамо и Политано. Напълно достатъчно за този сезон.
Kutinkata
Рафиня продължава да отказва всякакви оферти и с агента му са говорили с Барса да приемат нашата оферта . От Барса искат в договора за наем да има задължителна опция . Според мен все пак ще успеем да вземем Рафиня , което ще ни е и може би най добрия трансфер . Страхотен играч , може да играе зад Икарди и по крилата и най вече има хъс и желание да играе при нас . Дано наистина успеем да го вземем .
Иначе Барела не е атакуващ халф и по скоро ще го ползваме оред защитата , на мен ми прилича малко на Ковача . Има добър дрибъл и пас .
Самия Вършалко е потвърдил трансфера си при нас . Ако ги вземем тия 3мата според мен ще имаме супер отбор , с дълбочина и класа .
durex
Рафито иска само при нас, днес треньора на Барса е казал, че не го иска, нищо че направи супер мач срещу Тотнъм.
Ще се завърне при нас!
С Барела май се застраховаме при положение, че с Видал не се получат нещата.
Врсалко пред медии е споделил, че ще играе в Интер.
durex
И най-хубавото, казано е на Марио да не се връща, защото му се готви трансфер biggrin.gif
Kutinkata
Мен честно казано ме съмнява да вземем Рафиня , Барела ( или Видал ) и Вършалко и да продадем само Марио . Отделно Спалети е казал в интервю , че иска още един нападател . Мисля си , че Весино и/или Кандрева също са аут . Не , че ще е болка за умиране де , дори за Кандрева и Марио ще се радвам .
durex
Барса нямат избор, стига нашите да се навият на задължително откупуване следващия сезон.
N.Roussev
Цитат(durex @ Jul 29 2018, 22:14 ) *
Барса нямат избор, стига нашите да се навият на задължително откупуване следващия сезон.

Ще се навият,най-малкия проблем.Страхотно е да имаме освен добри играчи и такива,които се раздават със сърце и душа за отбора!
Provenzano
Рафито ще дойде, според мен е само въпрос на време. Това за Врсалко било фейк. Имам предвид думите му, че щял да премине в Интер. Четох интервю на Симеоне, в което той казва, че Симе е важна част от неговия отбор и го очаква да се включи в подготовката на 6-ти август. А този Барела честно казано не знам за какво ни е.
inter_ruse
Не ги давам за Модрич и Кроoс, а някои предпочитат Барела biggrin.gif

Kutinkata
Цитат(inter_ruse @ Jul 30 2018, 00:26 ) *
Не ги давам за Модрич и Кроoс, а някои предпочитат Барела biggrin.gif


Видал и Найнголан са доста под класата на Кроос и Модрич , дори и в най добрия сезон на Видал . Иначе ти на мениджъра може да играеш с Виери и Рекоба , които пък не даваш и за Месо и Суарез , но тези неща не са толкова важни .
inter_ruse
Цитат(Kutinkata @ Jul 30 2018, 00:43 ) *
Видал и Найнголан са доста под класата на Кроос и Модрич , дори и в най добрия сезон на Видал . Иначе ти на мениджъра може да играеш с Виери и Рекоба , които пък не даваш и за Месо и Суарез , но тези неща не са толкова важни .

А ти цъкай с Барела , Малком и Владо Гаджев biggrin.gif
Kutinkata
Сигурен съм , че последния сезон не си гледал нито един мач на Видал , а на Ди Мария най много 1-2 мача . Но имаш мокри сънища за тях , просто , защото са Видал и Ди Мария . Ако утре поискаме Ибра , най вероятно на бързо ще изгониш Икарди за него и ще кажеш как не го даваш и за Кристиано ...
Provenzano
Не знам дали си наясно, но Модрич е един от топ халфовете в световен мащаб. За съжаление няма база за сравнение нито с Наинголан, нито с Видал. На черното не мога да кажа бяло.
inter_ruse
Цитат(Provenzano @ Jul 30 2018, 00:59 ) *
Не знам дали си наясно, но Модрич е един от топ халфовете в световен мащаб. За съжаление няма база за сравнение нито с Наинголан, нито с Видал. На черното не мога да кажа бяло.

Ооо , адвоката сори...
Знам,че няма по-добри от халфовете на Реал. Тва го казах просто ,за да изразя възхищението си от Видал и Найнголан , а не да ги сравня.
Аман от вас..
А от теб кутинче гледам повече мачове, 100%
Provenzano
Абе и на мен ми се иска не по-малко отколкото на теб нашите халфове (а и не само халфовете, ами всички играчи) да са топ в сравнение с тези на останалите отбори, ама уви... реалността е по-различна. И все пак, Наинголан и Видал са доста голяма израстване в сравнение с настоящите ни халфове, както и повечето, които минаха през Интер в последните години като Мунтари, Мудингай, Паломбо, Гаргано и т.н.
cheffo
It is claimed Sarri has asked Chelsea’s board to secure a deal for Vecino, who is valued at £31million, as he believes he can adopt to his style of play. They worked with each other at Empoli and Sarri views Vecino as an upgrade on current midfield options Tiemoue Bakayoko and Danny Drinkwater.

Да се надяваме, че Челси ще се задействат скоро.

За офтопика - Аз не искам Модрич. Прекалено еднакъв ми се струва като игра с Брозович, а и е на 33 години вече.
Kutinkata
Дано Сари наистина поиска Весино , защото ако го направи то за Челси няма да са проблем парите .
Иначе Модрич е играч разчитащ на техниката и паса си а не толкова на физиката си . А и е съвсем друга класа , ако можеш да вземеш най добрия център халф в света претендент за златната топка го взимаш , но няма какво толкова да го опсъждаме него де . Нито имаме амбицийте да го вземем , ното Реал ще го пусне . Иначе с неговия стил на игра , според мен ще мачка още 3 сезона .
durex
Аз бих се разделил с един Галярдини, отколкото с Веско. Но щом той и Марио са на тезгяха за да си оправим останалите трансфери няма какво да се направи.
35млн в днешно време са обидно малко, нашите трябва да натиснат за повече, но явно времето ни притиска и сме готови на всякакви варианти.
Най-важното е португалското мекере да го разкараме и да му вземем някакви пари.
От всички слухове обаче се говори само за халф и бек, явно Спалети ще разчита и тази година на Кандрева, а като се има предвид, че и Политано е при нас, явно няма да се работи в тази посока, или поне не сега, може би зимата ще погледнем за някое наемче biggrin.gif
Като че ли най-много искам да върнем Рафиня, защото се доказа като професионалист, а вече дори е интерист по-сърце, раздава се за отбора, страда, такива футболисти ни трябват, а не само манекени които разкарват фланелката.
durex
Според Ди Марцио, Врсалко е играч на Интер.
Видал е на 99%, очаква се да пристигне следващата седмица.
Norex
Цитат(durex @ Jul 30 2018, 22:12 ) *
Според Ди Марцио, Врсалко е играч на Интер.
Видал е на 99%, очаква се да пристигне следващата седмица.


И аз това сега чета Вършалко е сигурен и до 2-3 дена се очаква и Видал.
Kutinkata
Вършалко уреден , а за Видал сме на финалната права . Байерн удължава договора на Видал до 2020 за да ни го даде под наем с опция , споменава се 30 млн , иначе със самия играч сме постигнали договорка . Явно ще вземем и двамата , ако наистина успеем , за мен остава само Рафиня и прозореца ще е просто перфектен .
Иначе Марио най вероятно скоро ще си замине , а Челси напъвали доста за Весино , споменават се 30-40 млн .
inter_ruse
Мачкаме f181261444a4b611.jpg

inter_ruse
Брозович приветства Вършалко във фейсбук страницата си.
Утре е в Милано , сряда на медицински.
Честито, правете тема на новия ни брат...
Сега е ред на крал Артуро ultra_inter.gif
inter_ruse
Оферта от 35млн пристигна от Челси за Весино.
За Видал ще дадем 5-6млн + 20 догодина. 3г. договор 4,5млн на сезон.
Provenzano
35 милиона е супер оферта за Весино. Продавай!
Provenzano
Байерн Мюнхен е дал съгласие за продажбата на Артуро Видал в Интер, разкри италианският журналист Алфредо Педула в понеделник.

Интересното е, че част от договорката включва удължаване на договора на чилиеца с Байерн до 2020.

Според информацията, Видал ще играе през следващия сезон под наем в Интер, а след това "нерадзурите" ще имат опцията да го купят за 30 милиона евро.

Очаква се сделката да бъде финализирана в следващите няколко дни.

Президентът на Байерн Ули Хьонес обяви наскоро, че съставът ще бъде съкратен с няколко души, а халфовата линия е пренаситена от играчи след привличането на Леон Горецка и завръщането на Ренато Санчес.
Provenzano
Интер пред изненадващ трансфер

След трансфера на Шиме Върсалко в Интер, “нерадзурите” вече работят по подсилване на предните си позиции. Приоритет остава привличането на полузащитник, който да вдигне качеството в средата на терена, но също така се очаква ново попълнение и в атака, където наставникът Лучано Спалети разполага с Мауро Икарди, Андреа Пинамонти и Лаутаро Мартинес. Младият Пинамонти най-вероятно ще бъде изпратен под наем в тим от Серия “А”, за да натрупа нужния опит, което ще отвори нова пробойна в отбора на Интер.

В последните часове се е провел разговор между спортния директор на Интер Пиеро Аузилио и 36-годишния Марко Бориело, който в момента е свободен агент, твърди Premiumsport. Идеята на “нерадзурите” е опитният Бориело да бъде добра опция за заместник на Икарди, когато аржентинецът има нужда от почивка. В богатата визитка на Бориело личат имената на отбори като Ювентус, Милан и Рома.
cheffo
Между другото Тотнъм са близо до активирането на 80м-та клауза на Кондогбия. Имаме 25% от следваща продажба, така че стискайте палци това да се случи.

Ако продадем Весино,уж ще вземем Барела.
Provenzano
Супер. Това ако стане като нищо ще вземем едни не лоши 20ина милиона.
inter_ruse
Цитат(cheffo @ Jul 31 2018, 12:06 ) *
Между другото Тотнъм са близо до активирането на 80м-та клауза на Кондогбия. Имаме 25% от следваща продажба, така че стискайте палци това да се случи.

Ако продадем Весино,уж ще вземем Барела.

И аз таман това четох. Ако се случи това в касата ни ще влезнат 20млн 498602_orig.gif
javier
братя наште взимат на кредит върсалко и видал барела кредит + пинамонти продават весино 35 марио 25 пушкаш 5 и др слаби още 10 (бибяни димарко и др ) даи боже от кондогбия някои лев имаме 25 процента от него даи бове кандрева 15 мил даи боже габи гол не бил в добри отношения с феноверте на сантос към китаи това означава че ще имаме 70 80 мил свободни сигурен съм помнете ми думата след 10 август ГРАНДЕ ИНТЕР с офанзива за киза
javier
киеза
Sneijder
Цитат(javier @ Jul 31 2018, 13:50 ) *
братя наште взимат на кредит върсалко и видал барела кредит + пинамонти продават весино 35 марио 25 пушкаш 5 и др слаби още 10 (бибяни димарко и др ) даи боже от кондогбия някои лев имаме 25 процента от него даи бове кандрева 15 мил даи боже габи гол не бил в добри отношения с феноверте на сантос към китаи това означава че ще имаме 70 80 мил свободни сигурен съм помнете ми думата след 10 август ГРАНДЕ ИНТЕР с офанзива за киза


бате ти на кви наркотици си......или просто толкова си можеш ????
rodigri
Javier изби рибата с анализа си
javier
[quote name='Sneijder' date='Jul 31 2018, 14:29 ' post='263405']
бате ти на кви наркотици си......или просто толкова си можеш ????
аз наркотици не взимам кое по скоро те притеснява в моя коментар . ще те помоля да говориш по увавително с мен знам лесно през чата никои не те вижда не те познава и е лесно ако сме на живо ще мънкаш като гадже но хаиде говори си поне тук да бъдеш мъж
javier
Цитат(Sneijder @ Jul 31 2018, 14:29 ) *
бате ти на кви наркотици си......или просто толкова си можеш ????

да те осведомя ако вземем върслко видал и барела то може да е скомо наем с право на откопуване никакъв друг вариант ако продадем марио весино и др резерви ще се саберът 70 80 мил
Sneijder
Цитат(javier @ Jul 31 2018, 15:34 ) *
да те осведомя ако вземем върслко видал и барела то може да е скомо наем с право на откопуване никакъв друг вариант ако продадем марио весино и др резерви ще се саберът 70 80 мил


Благодаря,колкото до другото просто ненавиждам простотията и липсата на елементарна грамотност.Извинявам се, не издържах.
Ще помоля, Ако е възможно за в бъдеще да се постараеш да пишеш по-правилно !
inter_ruse
Видал ще ни излезе 22млн , преди събота трябва да е в Милано!
Атлетико с интерес към Галярдини.
Представяте ли си Нинджата и Видал как ще орат на терена chain_gun-2417.gif
Kutinkata
Според Кориере дело Спорт , прегледите на Вършалко се отлагали с няколко дни , защото лекаря на отбора - Доктор Волпи не бил в Милано ... Малко тъпичко ми звучи но ще видим какво ще стане .
Между другото от 57те играчи в Ла Лига последния сезон , които са направили над 75 центрирания , на последно място с най нисък процент точни е Хесус Навас с 12.8% а на предооследно е наш Вършалко с 13.6% .
N.Roussev
Обърках се вече,уж беше втори по асистенции в Атлетико след Гризман,а сега предпоследен по точни центрирания.Честно казано не го бях гледал преди Световното,но в Русия се представи страхотно,а ние вече сме мини Хърватия така че съм обнадежден за него.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.