Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Kutinkata
Рафиня май го гласят за човека зад Икарди .
А този Лопез май има общо 4 мача от началото на сезона , наще явно са го харесали на тренировките им .
ale inter
Абе тоя Лопез е ясно той може да е пейка и на Жабата smile.gif по-скоро дано вземем Караско или Корея .Вчера си говоря с една мерда и ми вика дано не изпуснете Кандрева дърпа ви целия отбор blink.gif аз му викам дърпа го ама НАЗАД rofl.gif а за Рафиня нямам си и на идея как ще е
durex
Лопез идва за резерва, така че не се косете за този трансфер, я го видим в игра изобщо, я не. По притеснитеното идва от това, че не сме взели все още офанзивен футболист. Рафиня е мега дроп нищо общо с брат си, ако може Караско да прилапаме е тва вече ще е сериозен трансфер.
inter_ruse
GdS - Blitz dell'Inter a Barcellona per Rafinha. Ramires vicino. Sabatini e Ausilio cercano lo scambio con il Siviglia: Joao Mario o Brozovic per Correa o Nolito

Prima CdS - Gaitan in arrivo. Lisandro oggi sbarca a Milano

Pedullà - Il Watford ci prova, Joao Mario dice no

Lisandro Lopez indosserà la maglia numero 2
Hortomagico
Бахти жалката трансферна политика по 20-30 млн за някви далберти и ррафини супер леваци отвратен съм кога ще купим еедно име и доказан играч, а не последна резерва в барса, бенфика и къде ли не .. кур за аусилио и сабатини и всички мишки от сунинг тва е Интер, не дзянгсу майка ви убита
durex
Нашия патрон се е съгласил да пусне Рамиреш, така че го очакваме скоро на Меаца.
inter_ruse
рамирес беше размирес след световното през 2010г. сега един Бог знае на какво дередже е....
колегата по-горе е прав.
durex
Пичове, не става само с пари, дори и да имаме пари, кой топ футболист ще иска да дойде при нас? Какво можем да му предложим ние? Ние от 100 години не играем в ШЛ, от 7 години не сме спечелили нито една купа, кой си мислите, че ще дойде при нас? Вече и тия които са ни уж фенове от малки не искат да идват, хората им се печелят титли, играе им се в ШЛ и т.н. Докато не се върнем там, трансфери тип Рамиреш и Лопез ще станат ежедневие..те вече са станали ежедневие и имаме възможността този сезон това да се промени, така че Сабатини си знае работата и чакаме по-добър втори полусезон и най-после да се върнем там, където ни е мястото!
inter_ruse
лопез е кацнал в милано.
ами не ни остава нищо друго освен да му пожелаем успех
inter_ruse
има слухове ,че барса ни предлагат деулофеу , защото наполи са се отказали от него.
дано го вземем...
според налично и възможното иска ми се нещо такова.
ханданович
д'амброзио-шкриняр-миранда-далберт
весино-галярдини
деулофеу-рамирес-перишич
икарди
cheffo
За съжаление в днешният футбол, което не става с пари, става с много пари - за пример Сити и ПСЖ. Истина е, че Интер не е атрактивна дестинация за топ играчи вече, но има достатъчно играчи, които се интересуват най-вече от зеленото, като Йозил и Санчез и ако Сунинг бяха изакрали достатъчно пари можеше да се привлекат някои имена. Това естествено не значи гарантиран успех, но поне ще покаже, че клубът има амбиция и възможност да се върне сред лидерите в Европа, а така и евентуално повече играчи биха се замислили за трансфер тук.От друга страна с тези измъчени трансфери на резерви, дето правим в момента (нямам нищо против играчите, може и да се окажат качествени попълнения), показва точно обратното и ако тази година не успеем да се класираме за ШЛ, аз лично очаквам Перишич и Икарди да си заминат при първите добри оферти.

Само не разбирам защо обвинявате Аусилио и Сабатини? Като не им дават пари, как точно да привлекат известни и доказани играчи?
radul
Еми да вземем тези, които скаутват за Сампдория например и за малко пари намират добри млади играчи като Шкриняр, Шик, Торейра, които после големите искат. Защо в Интер няма такива хора? Взимат се някакви за по 3-4 млн. , забиват ги в примаверата и вече като надхвърлят възрастта изчезват безследно.
inter_ruse
то стити преди да бъдат желана дестинация привлякоха в рамките на няколко дена футболисти тогава като давид силва , яя туре , жером боатенг и коларов , по-късно и агуеро , насри и т.н.
псж се бореха за оцеляване като взеха пасторе , пасторе който беше желан от най-големите...
тея китайчета се подиграват с нас...
Kutinkata
Цитат(cheffo @ Jan 15 2018, 13:28 ) *
Само не разбирам защо обвинявате Аусилио и Сабатини? Като не им дават пари, как точно да привлекат известни и доказани играчи?

Е как защо ги обвиняваме ? За Марио кой е виновен ? За Габигол ? За Далберт ? Лошото при нас е , че имаме малко пари , но и малкото пари не отиват за правилните играчи , защото тия 80-90 дето дадохме за горните 3ма играча можеше да отидат за добри играчи а не за 3 пейки . Иначе чета , че Стъридж ни се е предложил , на мен лично ми допада , може да играе на върха на атаката но и на крилата , с него и Пасторе си оправяме проблемите , също с Пасторе и Деулофеу пак си ги оправяме . Много дават Рамирес , че ще е човека зад Икарди но тоя футболист грам не е от техничните играчи , нито има някая удар или пас , направо се чудя дали говорим за същия Рамирес , това е житен бегач който не е за позицията зад Икарди .
inter_ruse
Il Valencia rifiuta l'offerta di 45 mln del Guangzhou di Cannavaro per Kondogbia, ne vuole 80! L'Inter non solo incasserebbe subito 25 milioni ma anche il 25% del surplus derivante dalla rivendita

валенсия са отказали 45млн за кондогбия от тима на канаваро facepalm2.gif
остава лятоска да ни го върнат и работата ще заспи facepalm2.gif
inter_ruse
Цитат(Kutinkata @ Jan 15 2018, 12:37 ) *
Е как защо ги обвиняваме ? За Марио кой е виновен ? За Габигол ? За Далберт ? Лошото при нас е , че имаме малко пари , но и малкото пари не отиват за правилните играчи , защото тия 80-90 дето дадохме за горните 3ма играча можеше да отидат за добри играчи а не за 3 пейки . Иначе чета , че Стъридж ни се е предложил , на мен лично ми допада , може да играе на върха на атаката но и на крилата , с него и Пасторе си оправяме проблемите , също с Пасторе и Деулофеу пак си ги оправяме . Много дават Рамирес , че ще е човека зад Икарди но тоя футболист грам не е от техничните играчи , нито има някая удар или пас , направо се чудя дали говорим за същия Рамирес , това е житен бегач който не е за позицията зад Икарди .

рамирес далеч не е това което го представяш. поне преди си беше стойностен футболист , играта му наподобява тази на найнголан за мен.
за другото си прав. сега примерно вместо да напираме за деулофеу който има опит в серия А и е по-добър , ние пак ще пробваме рафиня който не е играл от април месец футбол...
kinterista
Цитат(inter_ruse @ Jan 15 2018, 12:22 ) *
то стити преди да бъдат желана дестинация привлякоха в рамките на няколко дена футболисти тогава като давид силва , яя туре , жером боатенг и коларов , по-късно и агуеро , насри и т.н.
псж се бореха за оцеляване като взеха пасторе , пасторе който беше желан от най-големите...
тея китайчета се подиграват с нас...

Когато си на минус и няма приходи,разчиташ на наеми и се надяваш да се класираш за шампионската лига , от където да влязат приходи!!! Толкова е просто. Какво чоплите, Сунинг - Мунинг. Хората взеха отбора с дългове, нямаше никакви приходи от участия,бюджета беше дисбалансиран, от ФИФА многократно предупреждаваха за тези нарушения. Браво на хората,че поеха риска да ни вземат в труден момент. Гледайте реално на нещата, с Интер е трудно,да бяхте станали фенове на Барса и Реал,там пари и феърплей бол!!!
Kutinkata
Цитат(inter_ruse @ Jan 15 2018, 14:44 ) *
рамирес далеч не е това което го представяш. поне преди си беше стойностен футболист , играта му наподобява тази на найнголан за мен.
за другото си прав. сега примерно вместо да напираме за деулофеу който има опит в серия А и е по-добър , ние пак ще пробваме рафиня който не е играл от април месец футбол...

Рамирес и в Челси не ми се е виждал играч зад нападателя , просто технически е ограничен , не , че е слаб футболист но е идеален за постовете на Галярдини и Весино но никога не се е славил с кой знае колко голове и асистенции , в това отношение е класа под Пасторе . За крило идеалния вариянт в сегашното ни положение е Деулофеу а зад Икарди според мен е Пасторе , за друго нямаме пара , лошото е , че и за тях май нямаме пара .
ale inter
Цитат(inter_ruse @ Jan 14 2018, 22:01 ) *
има слухове ,че барса ни предлагат деулофеу , защото наполи са се отказали от него.
дано го вземем...
според налично и възможното иска ми се нещо такова.
ханданович
д'амброзио-шкриняр-миранда-далберт
весино-галярдини
деулофеу-рамирес-перишич
икарди

Махни Д'амброзио и горе доло бива
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Jan 15 2018, 13:37 ) *
Е как защо ги обвиняваме ? За Марио кой е виновен ? За Габигол ? За Далберт ? Лошото при нас е , че имаме малко пари , но и малкото пари не отиват за правилните играчи , защото тия 80-90 дето дадохме за горните 3ма играча можеше да отидат за добри играчи а не за 3 пейки . Иначе чета , че Стъридж ни се е предложил , на мен лично ми допада , може да играе на върха на атаката но и на крилата , с него и Пасторе си оправяме проблемите , също с Пасторе и Деулофеу пак си ги оправяме . Много дават Рамирес , че ще е човека зад Икарди но тоя футболист грам не е от техничните играчи , нито има някая удар или пас , направо се чудя дали говорим за същия Рамирес , това е житен бегач който не е за позицията зад Икарди .


Значи толкова следиш трансферите. Марио и Габигол дойдоха, защото Сунинг се довериха на Кия какъвто беше там. Той им уреди трансферите, Аусилио и Сабатини (който тогава дори не беше в клуба) нямат нищо общо. За Далберт съм съгласен, че е издънка засега, но не можеш да имаш 100% успеваемост на трансферите. Стъридж е контузен през месец-два, а освен това е нападател, а не тип играч Пасторе примерно.
Kutinkata
Стъридж няма проблем да играе на дясното крило , колкото до контузийте му , не са повече от тези на Рафиня . А колкото до Аусилио , тоя се е доказал , че грам ама грам не го бива на транферния пазар а колкото до Сабатини , той тепърва ще се доказва . За сега не съм въобще впечатлен от трансферите това лято .
Provenzano
Така, взехме резервата на Бенфика - Лисандро Лопес. С ръка на сърцето си признавам, че тоя пич го чувам за първи път. Докато му правех темата ми направи впечатление, че е в Бенфика от лятото на 2013-а година като през сезон 2013/2014 е играл под наем в Хетафе. След това за 3 години и половина в португалския клуб има едва 32 мача. Не знам каква е идеята на подобен трансфер и какво са видели в този играч, но поне наема е без задължителна опция за трансфер, което означава, че почти сигурно ще го върнем на Бенфика след края на сезона. Какво точно очакваме от подобен ход на пазара, може би дори самите хора от ръководството ни не знаят.
Sashko
Отново слухове за продажбата на Икарди в Реал - https://gong.bg/football-sviat/transferi/mu...-ianuari-467132

Дано не стане факт тази сделка, но ...

За тези пари можем да си осигурим Деулофеу (20 млн.), Обамеянг (60 млн.) и един Пасторе за около 30 млн. и ще изглеждаме доста по-солидни от сега (макар и без Икарди)

Лисандро Лопес според мен няма да е толкова лош трансфер - предпочитам го за резерва пред Ранокия.
Kutinkata
Цитат(Sashko @ Jan 16 2018, 17:29 ) *
Отново слухове за продажбата на Икарди в Реал - https://gong.bg/football-sviat/transferi/mu...-ianuari-467132

Дано не стане факт тази сделка, но ...

За тези пари можем да си осигурим Деулофеу (20 млн.), Обамеянг (60 млн.) и един Пасторе за около 30 млн. и ще изглеждаме доста по-солидни от сега (макар и без Икарди)

Лисандро Лопес според мен няма да е толкова лош трансфер - предпочитам го за резерва пред Ранокия.

Няма как да си голям отбор ако си продаваш лидера на отбора . А и доколкото ги знам наще гений с парите от Икарди биха взели 5 като Далберт и 5 като Борха и тамън стават 120 млн ... Иначе аз съм твърдо против продажба на Икарди , без значение с кой ще го заместим .
ale inter
Ако Икардито хване пътя за 100-120 милки бих искал да вземем ето това :
https://www.transfermarkt.com/joaquin-corre.../spieler/227081
https://www.transfermarkt.com/yannick-carra.../spieler/140776
https://www.transfermarkt.com/pierre-emeric...l/spieler/58864
N.Roussev
Рафиня и Рамирес са все по-близо до Интер,остава да привлечем само едно крило и сме топ.Всичко обаче зависи от "габровските" ни собственици.
Kutinkata
Рафиня и Рамиреш ми звучи малко нелогично да вземем и двамата . Доколкото чета във фб новини се говори за взимането на Рафина и Деулофеу , което за мен е доста добър вариянт .
Provenzano
Аусилио: За Рафиня отправихме оферта към Барселона, която включва клауза за откупуване на стойност 35 млн. евро. Играчът също иска да дойде при нас. Сега клубът му трябва да реши какво ще прави.
inter_ruse
тоя аусилио е пълен некадърник.
незнам кой и какво му харесаха на тоя рафиня , но за 35 млн може да се пробваме за далеч по-добри и подготвени футболисти.
Kutinkata
Много пари са това за Рафиня . Честно казано ще се въздържа от коментари за него , защото нямам почти никакви наблюдения , знам само , че често се контузва и , че брат му е страшен играч . Аз обаче освен него искам и Деулофеу ,така гд ще се подсилим повече от добре .
Sashko
От Севиля готови да разменят Корея за Брозович

Шефовете на Севиля имат интерес към предложението на Интер за размяна на играчи през зимната пауза. Става въпрос за размяна на Хоакин Корея и Марсело Брозович, които да сменят клубната си принадлежност.

В началото от Севиля се дърпаха за привличането на Брозович, тъй като хърватинът е известен с буйния си нрав и дисциплинарни проблеми в миналото с няколко треньори на Интер. Изглежда обаче андалусийци са решили да забравят за предрасъдъците си и да вземат играча под наем до лятото. За това е настоял и новият наставник Винченцо Монтела, който познава добре качествата на халфа.

В обратната посока пък се очаква да поеме Хоакин Корея. 23-годишният аржентинац вече изкара кратък период в Серия "А" с екипа на Сампдория, като през лятото бе продаден на Севиля срещу 13,2 милиона евро. Той обаче не може да се наложи в състава на андалусийци и от началото на сезона има 20 мача, 5 гола и 3 асистенции.


Аз много, много не съм съгласен на подобен бартер, по-скоро да ни доплатят малко. Предвид нашите управници няма да се учудя.
inter_ruse
Това ще е супер сделка за нас!!!
Provenzano
Тоя Рафиня е на 25 години, а някъде все още го водят за млада надежда и талант biggrin.gif
inter_ruse
няма съмнение ,че брат му тиаго е класа , но и той се счупва малко повечко....
сигурно им е в кръвта счупването....
по-добре да бяха натиснали с тези 20-30млн за деулофеу и после да бяхме направили усилия за корея от севиля...
radul
Трансфера му май ще пропадне.
kinterista
Аз искам Корея,в Сампдория ми хареса доста. Брозович според мен има качества , но не е за нашият отбор, трябваше да настъпи още след тези шансове които получи.А Рафиня не мога да го коментирам, брат му е корав , но този идея си нямам за него.
ale inter
И аз искам Корея да дойде но трябва да доплатят или дадът още някой.ХАхахаха сега видях че Гансо е там преди много го исках да идва при нас ще избухне biggrin.gif
inter_ruse
Гансо и дамиао бяха обещаващи ,но се загубиха...
От севиля искам само корея или васкез...
Provenzano
Гансо и Дамиао не са нищо повече от нашия Барбоса. Първия все още не може да се наложи в Севиля, а втория май все още играе в Бразилия. А си спомням, че на FM-а бяха wonderkids и двамата, като по едно време дори ги свързваха с Барса, Реал и кой ли още не.
inter_ruse
жоао марио се е съгласил да премине в уест хям според ди марцио.
ок , но много ще се ядосам ако е под наем , защото тея ръгбисти в англия хвърлят по 20-30млн паунда за хакана дървари , а нас ще ни прецакат с някакъв наем. дано е директна продажба , но не вярвам. сабатини малко ми вдъхва доверие , но аусилио е доказан некадърник що се отнася до изходящите трансфери , пък и входящите му са леш....
cheffo
Цитат(inter_ruse @ Jan 19 2018, 00:47 ) *
жоао марио се е съгласил да премине в уест хям според ди марцио.
ок , но много ще се ядосам ако е под наем , защото тея ръгбисти в англия хвърлят по 20-30млн паунда за хакана дървари , а нас ще ни прецакат с някакъв наем. дано е директна продажба , но не вярвам. сабатини малко ми вдъхва доверие , но аусилио е доказан некадърник що се отнася до изходящите трансфери , пък и входящите му са леш....


Наем 1.5 млн с опция за постоянен трансфер. Не е толкова зле, при добри игри в Англия и добро Световно, лесно ще бъде продаден. За съжаление същото не може да се каже за Барбоса.
Kutinkata
Цитат(cheffo @ Jan 19 2018, 07:34 ) *
Наем 1.5 млн с опция за постоянен трансфер. Не е толкова зле, при добри игри в Англия и добро Световно, лесно ще бъде продаден. За съжаление същото не може да се каже за Барбоса.

За мен пък е много зле . Та ние нямаме никви играчи но си даваме един от халфовете безплатно до края на сезона в Англия ... Като може и да не го купят въпбще . Трябваше или да го продадем или да остане . Ние нямаме почти халфоте , а от тия дето имаме Марио е единствения по атакуващ заедно с Брозо .
inter_ruse
в англия почти не работят с наеми, освен ако не взимат футболисти от италия.
в англия трансферните суми започват от 20млн паунда нагоре.
тея уест хям хвърлят за коне по 20-30млн , а нас ще ни прецакат с наем.
само аусилио ги умее тея престъпления. взима играчи и после неможе да ги продава.
ако проекта на китайците беше сериозен , щяха да вземат леонардо на мястото на тоя некадърник..
cheffo
При положение, че е резерва и когато играе не е нищо особено, много ясно че никой няма да иска да даде ей така 40 млн. За пример Кондогбия, почти никой не го искаше освен Валенсия. Сега след добри игри там се появиха слухове, че други клубове се интересуват от него, даже пишеше че някакви китайци са предложили 45 млн.
Provenzano
Аз пък четох точно обратното, а именно, че Жоао Марио е отказал да премине в Уест Хем.
inter_ruse
CdS - Il Crystal Palace fa sul serio: 10-11 milioni per Eder. Lui non chiude al trasferimento, stufo di fare da spettatore
Kutinkata
10 млн за Едер са като закъснял коледен подарък за нас . Хич няма да ми липсва тоя , дано този трансфер стане факт .
inter_ruse
Рафиня Алкантара идва!!!
Kutinkata
Според слуховете утре Тиаго ще минава медицински прегледи в Милано .
inter_ruse
в испанските медии пишеше даже и името на болницата в която се очакваше алкантара да мине прегледите,но италианските медии отричат това и твърдят,че в тази болница няма записан час за рафиня.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.