Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
inter_ruse
Чината да изкарат торбите с пари ,че вече почвам да си мисля ,че сега ще искат да спечелим ШЛ , за да изкарат малко пари за нови попълнения....
Provenzano
Реално погледнато в ШЛ не е кой знае колко трудно. Някои от феновете на другите италиански отбори мислят, че едва ли ще успеем да прескочим и груповата фаза, но според мен не е така. Ливърпул с един Салах успяха да стигнат до финала, а отбора на Рома до полуфинал. При малко повече късмет при жребия, защо и ние да не го направим?
N.Roussev
Вярвам,че сега ще успеем да разкараме по-лесно ненужните.Уест Хям ще си поискат Марио,а Валенсия Кондогбия.Щом Конте остава в Челси,значи Кандрева е точно за там biggrin.gif .Ако ли не все някой ще се излъже да го вземе,все пак е някво име.Не знам за колко години е договора на Валеро,но все някой италиански средняк ще го поиска или ще го освободим.Нагата явно е бил машина в Галатасарай и сигурно ще си го вземат.Май само остава Барбоса,имам предчувствието,че ще го оставим в отбора за широчина на състава.Така,ще съберем нужните пари за свежи попълнения като добавим и гарантираните 40 милиона ми става хубаво на душата. yeah.gif
cheffo
Цитат(Provenzano @ May 21 2018, 14:56 ) *
Реално погледнато в ШЛ не е кой знае колко трудно. Някои от феновете на другите италиански отбори мислят, че едва ли ще успеем да прескочим и груповата фаза, но според мен не е така. Ливърпул с един Салах успяха да стигнат до финала, а отбора на Рома до полуфинал. При малко повече късмет при жребия, защо и ние да не го направим?


Защото май се гледат последните години коефицента в Европа, а ние сме зле там и ще се паднем със силни отбори. Рома успяха да хванат Атлетико и Челси в лоша форма и затова се измъкнаха от групата. Ливърпул се обиграват вече трети сезон и освен Салах имат Мане, Фирмино, Коутиньо (първият полусезон) и още достатъчно добри играчи.
След групите ако има късмет и до полуфинал може да се промъкне някой по-слабичък отбор.
Provenzano
Цитат(N.Roussev @ May 21 2018, 20:08 ) *
Не знам за колко години е договора на Валеро,но все някой италиански средняк ще го поиска или ще го освободим.

Има още 2 години. Съмнявам се някой да го поиска. Освен да излъжем Фиорентина да си го приберат обратно, но вече едва ли и те го искат в тази възраст и форма. Той на 15-ата минута и застава на буквата Ф с ръцете на кръста. Няма грам въздух за поста, на който играе, а за там се искат яки дробове.

Цитат(cheffo @ May 21 2018, 20:21 ) *
Защото май се гледат последните години коефицента в Европа, а ние сме зле там и ще се паднем със силни отбори. Рома успяха да хванат Атлетико и Челси в лоша форма и затова се измъкнаха от групата. Ливърпул се обиграват вече трети сезон и освен Салах имат Мане, Фирмино, Коутиньо (първият полусезон) и още достатъчно добри играчи.
След групите ако има късмет и до полуфинал може да се промъкне някой по-слабичък отбор.

Най-вероятно ще бъдем в 3-та урна, а нищо чудно и в 4-та. В Лига Европа представянето ни беше потресаващо последния път, а май се връщат 5 години назад при определянето на коефициента. Пак казвам, не се знае и ние срещу какви съперници ще се изправим. Нищо чудно да хванем някой отбор в лоша форма и да ги отупаме. Има го и обратния вариант, разбира се, в който нас да ни отупат сериозно, но за него в момента не искам да мисля.
N.Roussev
Някъде четох,че ще сме в трета урна.
Provenzano
Да, но в първа урна има отбори като Бенфика, Монако, Спартак Москва и Шахтьор Донецк, които определено можем да победим. Във втора пък не лош вариант са например Борусия Дортмунд, Севиля, Порто. Абе ако имаме малко късмет на жребия, може и да продължим към елиминационната фаза.
N.Roussev
Севиля догодина са в Лига Европа,нашите приятели от Валенсия са четвърти в Испания. crying_with_laughter-3302.gif
Provenzano
Не съм обърнал внимание. Гледах урните от този сезон.
cheffo
Цитат
Italy Internazionale CC: 16.000 (Pot 4)


Четвърта урна сме smile.gif Ще стискаме палци за добър жребии.

Цитат
Unknown coef.
------------------------ --- ----------------
Tottenham Hotspur Eng 67.000 pot 2 or 3
Real Madrid/Liverpool >62.000 -160.000 pot 2 or 3

Pot 1 coef.
------------------------ --- ----------
CL-TH (Real Madrid/Liverpool) .
Atlético Madrid Esp 140.000
FC Barcelona Esp 132.000
Bayern München Ger 135.000
Manchester City Eng 100.000
Juventus Ita 126.000
Paris Saint-Germain Fra 109.000
Lokomotiv Moscow Rus 22.500

Pot 2 coef.
------------------------ --- ----------------
Borussia Dortmund Ger 89.000
FC Porto Por 86.000
Manchester United Eng 82.000
Shakhtar Donetsk Ukr 81.000
Benfica *3 Por 80.000
Napoli Ita 78.000
FC Basel ** Sui 71.000

Pot 3 coef.
------------------------ --- ----------------
.
AS Roma Ita 64.000
Schalke 04 Ger 62.000
Olympique Lyon Fra 59.500
AS Monaco Fra 57.000
FC Salzburg *3 Aut 55.500
CSKA Moscow Rus 45.000
Ludogorets Razgrad * Bul 37.000

Pot 4 coef.
------------------------ --- ----------------
PSV Eindhoven *4 Ned 36.000
Valencia Esp 36.000
Viktoria Plzen Cze 33.000
Celtic * Sco 31.000
Club Brugge Bel 29.500
Galatasaray Tur 29.500
Internazionale Ita 16.000
1899 Hoffenheim Ger 14.285
Provenzano
Лелеее, ама то от всички отбори в ШЛ само Хофенхайм са с по-лош коефициент от нас biggrin.gif

Иначе перфектният жребии за нас е Локомотив Москва, Шахтьор Донецк/Базел и Лудогорец biggrin.gif
N.Roussev
Най-вероятно ще се борим за второто място,затова се загледох в отборите от втора урна.
Най-плашещи изглеждат Ливърпул,които ще загубят финала,както и Тотнъм.Порто и Дортмунд са добри,но са силно надценени-драконите отнесоха петтичка на 1/8 финала,а пък германците отпаднаха от Залцбург в ЛЕ.Юнайтед са пълни дървета.
От трета урна най-сериозни ми се струват Лион.Не ми се иска и ЦСКА,в Русия се играе много трудно.
Мечтата ми е да играем с Лудогорец,дано един такъв мечтан мач се играе на "Васил Левски",за да можем да видим нашите любимци в един специален сезон!
Provenzano
От втора урна не искам само Моуриньо.
cheffo
Мисля че тези дето са отбелязани с "*" не са се класирали още. Може би трябва да играят предварителен кръг или два. С този нов формат не съм много наясно.

ПС: Намерих го. Явно Лудогорец пак ще почват от първи кръг. Може би са посочили отборите с най-висок коефициент/ шанс за влизане в групите (тези с *)
https://www.footballseeding.com/european-cu...list-for-18-19/

Тука е по красиво направено smile.gif
Между другото според това изглежда, че Лудогорец май заради коефициента си ще са подставени във всички кръгове, което ще ги размине със сериозни отбори.
https://www.footballseeding.com/european-cu...-seeding-18-19/
Provenzano
Да и аз така мисля, тези със звездите все още не са сигурни участници в групите.
N.Roussev
Фаворити сме за подписа на Симоне Верди,който отказа на Наполи през зимата.
cheffo
Цитат(N.Roussev @ May 22 2018, 18:53 ) *
Фаворити сме за подписа на Симоне Верди,който отказа на Наполи през зимата.


The latest Gazzetta reports that Inter are in advanced talks with Bologna for Simone Verdi and are one step away from closing the deal.
Hortomagico
Дано да го вземем.. това е много силен трансфер и силно се надявам този слух да се окаже реалност.
Страхотен изпълнител на пряк свободни с 2та крака, даже ако не се лъжа в 1 мач вкара 2 гола от пряк свободен с 2 различни крака, а ние определено нямаме кои да ги изпълнява. Има тупалка,има центриране, има и дрибъл и доста пъти се нагърбва да ги лъже по 1-2ма и най-хубавото, че доста пъти му се получава. Може да играе като офанзивен халф,а също и по 2те крила.. изключително раздвижен и нестандартен футболист играещ със самочувстие на идеална възраст(25).. точно от какъвто имаме нужда вместо еднотипните крила и дефанзивни халфове, които сякаш незнаят на кой отбор фланелката носят.
Ако от всички пуснати слухове до сега поне за него се окаже верен ще е най-силния ни трансфер убеден съм.
inter_ruse
Фавр иска да се събере с Далберт.
Provenzano
Слухове за Политано, Берарди, Клуйверт, Киеза и Верди.

Sashko
Тотнъм ще се пробва за Перишич през лятото

В Италия засилено се заговори за интерес от страна на Тотнъм към нападателя на Интер Иван Перишич.

“Шпорите” вече са се свързали с агента на хърватина, като са заявили желанието си да го привлекат през летния трансферен прозорец. Крилото на “нерадзурите” бе спряган за трансфер в Манчестър Юнайтед през изминалото лято, но от Интер отказаха да продадат футболиста си за по-малко от 50 млн.евро.

През настоящата кампания Перишич бе с основен принос за успешния сезон на Интер, класирайки се с отбора в Шампионска лига. Ръководството на гранда от Милано не иска да се разделя със своя футболист, въпреки желанието на Тотнъм да го има в състава си.

Аз съм за, пък най-добре ако го включим в размяна с Моура да кажем.
inter_ruse
Киеза или Верди искам.
Kutinkata
Когато и да съм гледал Фиорентиа , все единствения който ме е впечатлявал е Симеоне , никой друг . Верди е поредния "талант" тип Берарди , скоро навършва 26 но е някав "талант" , същото важи и за Политано . Не ми се иска да взимаме такива .
cheffo
Kиеза и аз го харесвам като обещаващ играч, но ще струва около 50-60м, по-принцип си е ляво крило и Фиорентина предимно играят на контри, което е доста различно от начина на игра в Интер.
Политано май му искат поне 30м, Берарди ме съмнява изобщо да е опция след слабия си сезон. Може би Верди изглежда най-добър избор при съотношение цена-качество.
Provenzano
Политано не е лош, но има само 1 силен сезон зад гърба си. Опасявам се да не се окаже като Берарди.
radul
Интер и Фиорентина готвят размяна

Интер и Фиорентина готвят размяна на играчи. „Нерадзурите“ искат да привлекат младата звезда на „виолетовите“ Федерико Киезо и са склонни да включат в офертата опитния Антонио Кандрева, пише „Гадзета дело Спорт“.

Според изданието „нерадзувите“ търсят ново крило, а другите варианти са Симоне Верди от Болоня, както и Доменико Берарди и Матео Политано от Сасуоло. Избор №1 обаче е Киеза, който е оценен на 50-60 млн. евро.

Този сезон младокът вкара 6 гола и даде 9 асистенции в 36 мача за Фиорентина, докато Кандрева се отличи едва с 1 гол и 2 асистенции в Серия А.

cheffo
Хаха, това ако стане признавам Аусилио за трансферен гуру. Ама няма как да се случи, освен ако не е 50м+Кандрева.
Hortomagico
Цитат(radul @ May 23 2018, 20:17 ) *
Интер и Фиорентина готвят размяна

Интер и Фиорентина готвят размяна на играчи. „Нерадзурите“ искат да привлекат младата звезда на „виолетовите“ Федерико Киезо и са склонни да включат в офертата опитния Антонио Кандрева, пише „Гадзета дело Спорт“.

Според изданието „нерадзувите“ търсят ново крило, а другите варианти са Симоне Верди от Болоня, както и Доменико Берарди и Матео Политано от Сасуоло. Избор №1 обаче е Киеза, който е оценен на 50-60 млн. евро.

Този сезон младокът вкара 6 гола и даде 9 асистенции в 36 мача за Фиорентина, докато Кандрева се отличи едва с 1 гол и 2 асистенции в Серия А.

Киеза също би бил страхотен трансфер. Дано вземем някой измежду него и Верди.
Иначе статистиката на Кандрева е 0/8 голове/асистенции тая година.
Provenzano
Абе хора вие добре ли сте? Как ще дадем 60 млн за Киеза biggrin.gif
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ May 24 2018, 00:06 ) *
Абе хора вие добре ли сте? Как ще дадем 60 млн за Киеза biggrin.gif

55 млн , нали им даваме Кандрева biggrin.gif Иначе ще се повторя но единатвения който ми е направил впечатление от Фиорентина е Симеоне .
inter_ruse
Пецела , Бираги , Верету , Киеза , Симеоне са все симпатяги.
durex
GDS: Мечтата на Спалети - Марез
Kutinkata
ВЗИМАЙ Марез , стига с 25+ годишните италянски "таланти" . Марез е голям играч , с него и Перишич по крилото съм сигурен ,че головете ще ни скочат със сигурност новия сезон .
N.Roussev
Би било страхотно,но алжирецът е близо до договор със Сити.
Provenzano
За съжаление и аз съм на мнение, че Марес най-вероятно ще предпочете да продължи кариерата си на Острова. Освен това със сигурност Сити ще му предложат доста по-голяма заплата.
Hortomagico
Лестър отказаха 60 МЛН ПАУНДА зимата за Марез, как точно ще го вземем ние ? с фалшиви пари ли кво, че не се сещам. И моята мечта е Неймар, но уви.. не ми достигат 300 лв.
Кутинка Киеза е на 20, а Верди е 2 пъти по-добър от всички "не италянски" таланти, с които разполагаме на тоя пост.Когато видиш някой от нашите "таланти" да се нагърби да ги носи по 2ма на гръб ми звънни щото аз в 38 мача не видях такъв смелчага.А видяхме "таланта" Политано как си правеше квото поиска на Меаца. Рафиня, го харесвам пред всички останали офанзивни футболисти в Интер на позиция зад нападателя, но освен креативност, нито една тупалка не съм видял от него, нито да се нагърби пряк свободен да бие нито нищо. Аз по беззъб Интер откъм удари извън наказателното поле не съм виждал никога. Честно казано предпочитам Гуарин да се върне отколкото да играем с 4 защитника и 2 подчертано дефанзивни халфа, от които само Брозо опитва удари отдалеч и му се получава 1 от 5 (3 в тъча). Да не говорим, че граденето на атаките ни е смехотворно и колкото и да сме пристрастни трябва да признаем, че сме най безидейния отбор в предни позиции, за което не е виновен само Кандрева! Кой от конкурентите ни няма изпълнител на пряк свободни освен нас? Юве ли дето се карат кой да я бие? Лацио ли? Рома ли? Наполи ли? Та дори Милан, Аталанта и Фиорентина имат.
durex
Никой не е казал, че ще вземем Марез, просто Спалети го харесва много и го иска в състава. Друг въпрос е колко е възможен този трансфер. Ако иде у Сити, с кариерата му е свършено, тия имат ебати футболистите, ще търка нара и Пеп ще го пуска последните 20мин.
Hortomagico
Валенсия официално са откупили Кондогбия за 25 млн. : ) ) ) ) ) )
Сега трябвало да платим 39 за Кансело, за да го откупим за постоянно. Определено е най-добрия ни бек, но на мен 39 млн ми се виждат прекалено много пари. За толкова може да вземем Пасторе и ресто да ни остане.
cheffo
Аусилио е на среща с агентът на Барела и Наинголан. Предполага се, че е за Барела, но можело да пита и за белгиецът.

Така като гледам слуховете има много реална възможност да вземем това момче Барела. Изглежда, че има възможност да се и включат някои играчи от примаверата на Интер и да му се намали цената, така че изгежда доста вероятен слух.
Kutinkata
Цитат(Hortomagico @ May 24 2018, 14:31 ) *
Лестър отказаха 60 МЛН ПАУНДА зимата за Марез, как точно ще го вземем ние ? с фалшиви пари ли кво, че не се сещам. И моята мечта е Неймар, но уви.. не ми достигат 300 лв.
Кутинка Киеза е на 20, а Верди е 2 пъти по-добър от всички "не италянски" таланти, с които разполагаме на тоя пост.Когато видиш някой от нашите "таланти" да се нагърби да ги носи по 2ма на гръб ми звънни щото аз в 38 мача не видях такъв смелчага.А видяхме "таланта" Политано как си правеше квото поиска на Меаца. Рафиня, го харесвам пред всички останали офанзивни футболисти в Интер на позиция зад нападателя, но освен креативност, нито една тупалка не съм видял от него, нито да се нагърби пряк свободен да бие нито нищо. Аз по беззъб Интер откъм удари извън наказателното поле не съм виждал никога. Честно казано предпочитам Гуарин да се върне отколкото да играем с 4 защитника и 2 подчертано дефанзивни халфа, от които само Брозо опитва удари отдалеч и му се получава 1 от 5 (3 в тъча). Да не говорим, че граденето на атаките ни е смехотворно и колкото и да сме пристрастни трябва да признаем, че сме най безидейния отбор в предни позиции, за което не е виновен само Кандрева! Кой от конкурентите ни няма изпълнител на пряк свободни освен нас? Юве ли дето се карат кой да я бие? Лацио ли? Рома ли? Наполи ли? Та дори Милан, Аталанта и Фиорентина имат.

Марез въобще не е сигурен за Сити , а и Рома бяха близо до него лятото и се говореше за сума около 40 и няколко милиона . Престанете да вярвате на всеки слух и да го приемате за 100% истина . Дори Сити отказваха да споменат сумата която са давали за Марез зимата но ти го твърдиш със сигурност , а и знаем , че зимата цените са завишени . Иначе , че Марез е класа над Политановци , Вердита и тн мисля е ясно . Човека за последните 3 сезона ( САМО ВЪВ ВИСШАТА ЛИГА ) наниза 35 гола и 27 асистенции и то на поста на Кандрева . На мен винаги ми е било странно как някав от слабите италянски отбори на 26 години прави добър ПОЛУ сезон и вече някой хора го искат , че бил класа . Не казвам , че задължително ще се окаже провал но талантите в Италия сякаш са много малко последните години , че да рискуваме с такива с по половин добра година на футболна възраст в която трябва отдавна да са изгряли .
Иначе колкото до Барела , на няколко пъти съм го коментирал , на мен много ми харесва и е на позиция на която имаме нужда , определени съм за такъв трансфер .
Hortomagico
Цитат(Kutinkata @ May 24 2018, 17:25 ) *
Марез въобще не е сигурен за Сити , а и Рома бяха близо до него лятото и се говореше за сума около 40 и няколко милиона . Престанете да вярвате на всеки слух и да го приемате за 100% истина . Дори Сити отказваха да споменат сумата която са давали за Марез зимата но ти го твърдиш със сигурност , а и знаем , че зимата цените са завишени . Иначе , че Марез е класа над Политановци , Вердита и тн мисля е ясно . Човека за последните 3 сезона ( САМО ВЪВ ВИСШАТА ЛИГА ) наниза 35 гола и 27 асистенции и то на поста на Кандрева . На мен винаги ми е било странно как някав от слабите италянски отбори на 26 години прави добър ПОЛУ сезон и вече някой хора го искат , че бил класа . Не казвам , че задължително ще се окаже провал но талантите в Италия сякаш са много малко последните години , че да рискуваме с такива с по половин добра година на футболна възраст в която трябва отдавна да са изгряли .
Иначе колкото до Барела , на няколко пъти съм го коментирал , на мен много ми харесва и е на позиция на която имаме нужда , определени съм за такъв трансфер .

Братле ти си противоречиш не виждаш ли? Говориш, че не искаш футболисти, които имат по 1 силен полусезон в слаб отбор и искаш Николо Барела, който играе 2ри сезон в сериа А(първи успешен)за гранда от Сардиния Каляри и за 60те мача в елита има 28 жълти и 2 червени на поста халф(на които имаме Брозо, Галярдини, Весино и Борха). Аз лично предпочитам някой, които може да гради играта, достатъчно футболисти си имаме пред защитата. Кога ще вземем качествени попълнения, които да помагат на Икарди? Никои от топ отборите в Европа не разчита на 6 рушача и 2 крила на тъча и 1 таран.
Kutinkata
Цитат(Hortomagico @ May 24 2018, 17:49 ) *
Братле ти си противоречиш не виждаш ли? Говориш, че не искаш футболисти, които имат по 1 силен полусезон в слаб отбор и искаш Николо Барела, който играе 2ри сезон в сериа А(първи успешен)за гранда от Сардиния Каляри и за 60те мача в елита има 28 жълти и 2 червени на поста халф(на които имаме Брозо, Галярдини, Весино и Борха). Аз лично предпочитам някой, които може да гради играта, достатъчно футболисти си имаме пред защитата. Кога ще вземем качествени попълнения, които да помагат на Икарди? Никои от топ отборите в Европа не разчита на 6 рушача и 2 крила на тъча и 1 таран.

Брато колко силни сезона да има Барела като е на 20 годин ? На неговата възраст Верди е играл в долните дивизии . Нормално е на годините на Барела да няма 5 сезона зад гърба си на високо ниво , защото точно на тая възраст се води талант . След месец Верди прави 26 ама за теб явно е все тая , някви си 5 години разлика . Когато Барела стане на 26 ще играе за голям отбор а не тепърва да става талант в Болоня . Между другото не само е доста по млад , не само играе "рушач" но и има едва 4 гола по малко от Верди този сезон smile.gif
Hortomagico
Тогава защо си против Киеза? Може да играе дясно крило може и зад нападателя точно там където имаме само един Рафиня, които дори не се знае дали ще остане и Кандрева, които видимо е свършил курса. на 20 е не на 25 както ти го наричаш изхабен талант и тн. Предпочиташ футболист на пост където сме засипани от футболисти и там където даже смяна не можем да направим си твърдо против 20 годишен талант признат из Италия.
Не искам да спорим статистиката за Барела е повече от красноречива дали е рушач или не е ..3 пъти е бил наказван за картони през сезона.Мисля, че Галярдини като дойде от Аталанта беше г/д със същите голове като него, но ти си знаеш. Все пак тук сме да си дадем мнението и аз съм твърдо за друг тип играч.
Kutinkata
Цитат(Hortomagico @ May 24 2018, 18:25 ) *
Тогава защо си против Киеза? Може да играе дясно крило може и зад нападателя точно там където имаме само един Рафиня, които дори не се знае дали ще остане и Кандрева, които видимо е свършил курса. на 20 е не на 25 както ти го наричаш изхабен талант и тн. Предпочиташ футболист на пост където сме засипани от футболисти и там където даже смяна не можем да направим си твърдо против 20 годишен талант признат из Италия.
Не искам да спорим статистиката за Барела е повече от красноречива дали е рушач или не е ..3 пъти е бил наказван за картони през сезона.Мисля, че Галярдини като дойде от Аталанта беше г/д със същите голове като него, но ти си знаеш. Все пак тук сме да си дадем мнението и аз съм твърдо за друг тип играч.

Имаме играчи на позицията на Барела но честно харесват ли ти ? Весино , Валеро ? Само Брозо според мен е достоен за титуляр в центъра от наще . Барела има много по голямо виждане от Галярдини , Весино и Валеро взети заедно , има и хубав удар и тепърва ще става по добър . За мен задължитрлно ни трябва един класен център с идей в атака .
А иначе за Киеза не искам да коментирам , защото съм му гледал наистина много малко мачове , просто в тези мачове Симеоне ми прави впечатление . Но за Киеза ме отказва и голямата цена , говори се за 50-60 млн , и все пак не мога да кажа със сигурност колко е класен , ако си го гледал повече значи имаш по големи впечатления от него , но го предпочитам пред Политано и Верди .
Hortomagico
Цитат(Kutinkata @ May 24 2018, 18:36 ) *
Имаме играчи на позицията на Барела но честно харесват ли ти ? Весино , Валеро ? Само Брозо според мен е достоен за титуляр в центъра от наще . Барела има много по голямо виждане от Галярдини , Весино и Валеро взети заедно , има и хубав удар и тепърва ще става по добър . За мен задължитрлно ни трябва един класен център с идей в атака .
А иначе за Киеза не искам да коментирам , защото съм му гледал наистина много малко мачове , просто в тези мачове Симеоне ми прави впечатление . Но за Киеза ме отказва и голямата цена , говори се за 50-60 млн , и все пак не мога да кажа със сигурност колко е класен , ако си го гледал повече значи имаш по големи впечатления от него , но го предпочитам пред Политано и Верди .

Факт е, че Барела може би е по ставащ от тях. Лично на мен никой от нашите 4 халфа не ми харесва дори и Брозо поради простата причина, че са по-скоро тип рушащи играта футболисти отколкото градящи. Факт е обаче, че ръководството ни иска да гради халфова линия около Брозо и може би Галярдини, факт е, че купихме Весино и Борха преди 1 година и едвали ще си тръгнат сега, особено Весино, за които бяха броени маса пари. И когато сме наясно с тези фактори мисля, че имаме доста по-голяма нужда от хора в атакуващ план и като цяло ми се иска да сменим схемата към по-офанзивна. А за да сме боеспособни в първенството, купата и ШЛ не може да имаме 5 дефанзивни халфа, а пред тях да сме само с Рафиня, които дори не знаем ще остава ли. Та ако Барела може да смени Рафиня, добре дошъл, но 5ти футболист на пост, на които имаме 4 при нужни 2ма, не мерси съм.
Hortomagico
“Клубът започна да се ръководи много добре, но има нужда да балансира счетоводството си и това е най-важното. Футболът се промени - преди ти даваха дузпа и не можеше да променят решението си, точно както преди ти разрешаваха да харчиш колкото си искаш.Сега трябва да се съобразяваме със споразумението с УЕФА, направено от предишните собственици. Наследихме определени критерии, които трябва да следваме. Когато това се случи, може да инвестираме, но ще е трудно да привлечем големи имена. Не казвам, че няма да дойдат. В момента не можем да подпишем с Рафиня и Кансело, въпреки че те се справиха добре. За съжаление, това е положението сега”, обясни Спалети.

А ние коментираме трансфер на Марезsad.gif нека бъдем реалисти. И след като Рафиня не може да остане кой ще играе зад Икарди? Пак ли мъките с Борха и Брозо.. реве ми се, и не ми се иска да взимаме още футболисти на тяхната позиция Кутинка наистина.
Kutinkata
Лошото е , че не знаем колко пари ще отпуснат наще скръндзи . Иначе Спалети обича 4-2-3-1 и това играем , а двойката пред защитата имаме само 3ма играчи ( Брозо , Гало и Весино ) аз Борха не го броя за нищо , тоя не трябва да помирисва терен . С 3ма играча на 2 позиции ще ни е трудно цял сезон на 3 фронта . За това Барела ми се вижда добра покупка , особенно и , че е наистина много класен . Но той е идеален пред защитата а не зад Икарди . Ако с продажбите на Марио , Кондо , Кандрева , Едер , Барбоса , Нагатомо .. и влизане в ШЛ не можем да си осигурим Барела , Марез , Мартинез и задържане на Кансело и Рафиня , значи какво въобще ще правим в тая ШЛ .
cheffo
Това е част от интерввюто на Спалети и с това има предвед, че не можем да вземем Рафиня и Кансело до края на този сезон. Когато отвори новият прозорец евентуално ще можем, зависи от цената. Според мене Рафиня никой няма да го купи за 35-40м и там ще имаме шанс даже да го взмем за по-малко, защото Барселона искат да го махнат. С Кансело най-вероятно ще се разминем.

Иначе доколкото разбрах от Гугъл транслейт, Спалети казва, че Скриняр уж е потвърдил, че иска да остане. Ранокия остава, докато Спалети е треньор. Брозович също. Отнело му много време докато му намери правилната позиция. За Барела и Наинголан казва, че са добри играчи и че Аусилио знаел какво трябва да се направи, въпреки че сме нямали неограничени възможности - демек, аз съм му казал от какви играчи имам нужда, пък ще видим.
Освен това, казва за миналта година, че са му били обещани 150м за трансфери smile.gif

http://www.corrieredellosport.it/news/calc...on_c_e_fretta_/

ПС - Също и че търсим играчи с профила на Рафиня, който да могат да играят 1-1.
inter_ruse
Спалети иска Найнголан. Рома му искат 40млн.
Вършалко фаворит за мястото на Кансело.

Де Врай , Асамоа , Кансело , Найнголан , Рафиня , Лаутаро , Ди Мария.
Нещо подобно и сме в борбата за калчото...
Kutinkata
Слуховете за Нинджата идват най вече от там , че Аусилио се е срещнал с агента му , но този агент е и на Барела . Честно казано не вярвам Рома да продават отново , или поне ако го правят ще е доста скъпо . Според мен Аусилио е договорял Барела а не Найнголан .
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.