Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Faketo
Цитат(Provenzano @ Dec 26 2018, 00:04 ) *
Тоя пък за какво ни е? То за Лаутаро няма достатъчно минути, а какво остава за Пинамонти.

Ти гледал ли си му мач?Ами бих казал че е по-добър от Лаутаро.С този треньор няма време ,с друг може да има.
Provenzano
Цитат(InteristaBG @ Dec 26 2018, 10:30 ) *
Ти гледал ли си му мач?Ами бих казал че е по-добър от Лаутаро.С този треньор няма време ,с друг може да има.

Ти пък... всяка седмица гледам мачовете на Фрозиноне. Следя ги много изкъсо.
Faketo
Цитат(Provenzano @ Dec 26 2018, 10:51 ) *
Ти пък... всяка седмица гледам мачовете на Фрозиноне. Следя ги много изкъсо.

Ако играем и в Европа,наблягаме и на купата,ще има място и за двамата -и за Лаутаро и за Пинамонти.
Provenzano
Цитат(InteristaBG @ Dec 26 2018, 11:00 ) *
Ако играем и в Европа,наблягаме и на купата,ще има място и за двамата -и за Лаутаро и за Пинамонти.

2 мача за Купата (докато стигнем полуфинал, защото после стават по-сериозни мачовете) + 2 мача в Европа (максимум в групите срещу някой по-лесен противник или в мач без значение, който ние така или иначе в скоро време няма да имаме) + максимум 3-4 мача в Калчото и някакви епизодични прояви с влизания в последните 10-15 минути в още максимум толкова срещи. Това ли е за теб място и за двамата, защото тези мачове и за една резерва не са достатъчно, а какво остава за две.
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Dec 26 2018, 12:51 ) *
Ти пък... всяка седмица гледам мачовете на Фрозиноне. Следя ги много изкъсо.

Ти и да ги гледаш , най вероятно даже няма да го видиш . Момчето има 3 мача като титуляр и всичко друго е резерва . Такива "таланти" които не могат да се наложат в Бордо и Фрозиноне нямат никакво място в Интер .
Provenzano
Ами да, много ясно. Разбирам сега да има нашето момче Пинамонти за Фрозиноне 15 мача и 10 гола да речем, та да обсъждаме тук какъв талант е. Но той горкия има 2 гола и е започвал като титуляр в 1/6 от мачовете на отбора му от началото на сезона. За какво въобще говорим? Не може да се наложи като титуляр в предпоследния в Калчото. Такива "таланти" като него и Лонго, Пушкаш и още десетки други, излизат всеки сезон от Примаверата. За съжаление в последно време не се сещам някой да е развил таланта си до такава степен, че впоследствие да е заслужил мястото си при нас или да съжаляваме, че сме го изпуснали.
Faketo
Пинамонти статистика досега:
Faketo
Цитат(InteristaBG @ Dec 26 2018, 12:55 ) *
Пинамонти статистика досега:
Season / Team / Comp / Minutes played/ изяви мачове/ цял мач /отначало(след това сменен) /като смяна / на пейката/ голове / Yellow card /Yellow 2nd/RC/ Red card
2018/2019/ Frosinone/ SEA / 323 / 10/ 3 / 7/ 3 / 14 / 2 /1 / 0 / 0

Нека изчакаме и края на пролетния полусезон,пък тогава да правим равносметка и за двамата-Пинамонти и Карамо.Прекалено рано искаме резултати от тях.

Faketo
Серджо Барела статистика досега:
Season / Team / Comp / Minutes played/ изяви мачове/ цял мач /отначало(след това сменен) /като смяна / на пейката/ голове / Yellow card /Yellow 2nd/RC/ Red card
2018/2019/ Brescia/ SEB / 1406 / 16/ 16 / 0/ 3 / 0 / 1гол /5жълти/ 0 / 0

Барела е с по-добри показатели,макар в серия Б,но сега на 3-място.А Фрозиноне в серия А е опашкар.Значи равностойни състави.Единият халф,другият нападател.
Provenzano
Нито единия става за Интер, нито другия. Не знам защо въобще се правят подобни сравнения. С Барела и Пинамонти ли ще се борим с конкуренцията на гобите за Скудето или в ШЛ? Не е сериозно.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Dec 26 2018, 13:56 ) *
Нито единия става за Интер, нито другия. Не знам защо въобще се правят подобни сравнения. С Барела и Пинамонти ли ще се борим с конкуренцията на гобите за Скудето или в ШЛ? Не е сериозно.

Всъщност Барела изглежда като голям талант, но нищо не се знае и може да се провали като Патрик Шик. Иначе в Италия излизат и класни играчи, но ние никога не успяваме да ги вземем навреме. Давам за пример един Жоржиньо, който бе взет за около 11м и го продадоха за 50м.
Kutinkata
На мен Барела много ми допада , но говоря за Николо Барела от Каляри а не някав Серджо Барела от Бреша .
Provenzano
Тия явно са някакви новоизгряващи звезди, тъй като не съм ги чувал много biggrin.gif но да знаете, че с такива пичове от Фрозиноне, Бреша и Каляри няма да се оправим скоро време.
radul
Тия Милан да ги взима, като ги налази ФФПто.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Dec 26 2018, 14:43 ) *
Тия явно са някакви новоизгряващи звезди, тъй като не съм ги чувал много biggrin.gif но да знаете, че с такива пичове от Фрозиноне, Бреша и Каляри няма да се оправим скоро време.

Добрата сделка си е добра сделка, няма значение кой откъде е. Дибала мина от Палермо в Ювентус, Жоржиньо от Емполи в Наполи, Алън от Удинезе в Наполи, Наинголан от Каляри в Рома, Верати от Пескара в ПСЖ. От всичките, само Дибала беше около 40млн, другите от 10-17м. Ако погледнеш Интер и направиш сравнение между добрите и лоши входящи трансфери, ще видиш даже че по голяма част от успешните трансфери са на играчи за малко пари - Икарди за 11м, Брозович за 8м, Миранда за 12м, Паласио за 11м,Ханданович 11-13м, Ковачич за 11м, ( също го слагам в тази графа, защото го продадохме за 35м, което си е много добра печалба). Разбира са и тук има флопове, като Медел, Тайдер, Белфодил, Перейра, Едер и т.н., но това е нищо в сравнение със следващата ценова зона - 15-25м. Ернанес, Йоветич, Далберт, Кандрева, Весино, Галярдини - всичко това е малко или много провал. Единствено Скриняр и Перишич се оказаха добри попадения. И отиваме от 25м нагоре. Малко трансфери от требъла насам - Наинголан, Габигол, Марио и Кондогбия - всичко е провал. Единствено в Марио остана някаква надежда да си оправдае част от тези 40м, но той така или иначе е играч за не повече от 20-25м.

Не ми се смята проценти, но мисля че е очевиден изводът, че ръководството ни не може да купува скъпи играчи, които и да се окажат качествени. Надявам се Марода да успее да промени това.
Provenzano
Е, да, така е... обаче всеки един от изброените от теб преди това е блестял в отбора си. Ако се замислиш и върнеш лентата ще се увериш, че нито един от Верати, Икарди, Дибала, Жоржиньо, Наинголан или който и да решиш от горните имена е бил еквивалент на Пинамонти във Фрозиноне или на двамата Барела. Никаква база за сравнение. Тия пичове бяха зверове в отборите си и не случайно станаха много класни играчи.

Не може да взимаме играчи като Перейра, Белфодил или Тайдер, които с нищо не са се откроявали в отборите си (точно като Пинамонти и Барела в момента) и след това да се чудим защо са се оказали флопове и да се вайкаме. Смешно е. Почти същото се отнася и за въпросната следващата ценова зона. Кой и какво точно видя в звездите на Лацио - Ернанес и Кандрева (първият 15 млн, а вторият 22), нямам абсолютно никакво понятие. Същото се отнася и за Весино. 24 милиона хвърлени на вятъра. Единственото, с което можем да го отличим е гола му във вратата на Лацио, с който ни класира в зона ШЛ през миналия сезон и до там.

Относно скъпите трансфери веднага ти обяснявам. Там също съществува риск, а и няма как. В който и да е бизнес винаги има риск, но въпросните играчи по една или друга причина са се доказали за да струват толкова пари. Друг въпрос е, че след това не ги оправдаха. Кондо беше в онзи отбор на Монако, който победи Арсенал насред Лондон (като мисля, че дори тогава той отбеляза доста красив гол след удар от далечно разстояние) в ШЛ и играеше приятен футбол, който се харесваше на почти всеки неутрален зрител. Беше основния мотор в средата на терена и нищо не предвещаваше такъв развой на кариерата му при нас. Същата е ситуацията и при Жоао Марио. Стана европейски шампион с Португалия като смея да твърдя, че игра стабилно, но явно и на него италианския футбол не му пасна като стил и така и не успя да се климатизира, въпреки че напоследък има някакви леки наченки, което е все пак една крачка в положителна посока. Иска се обаче още доста труд и работа за да се постигнат желаните резултати.

За Барбоса пък, ако си спомняте дори платихме няколко милиона (3 или 4) над тези 30 за самият трансфер за да дойде още през лятото, а не както се бяхме договорили със Сантос през зимата, когато свършва сезона в Бразилия. Беше доста нашумяло име в страната си и заедно с Габриел Жесус (който премина в Манчестър Сити) бяха определяни като топ талантите. И той като Марио и Кондо обаче не успя да се впише в Калчото, което в интерес на истината не е за всеки. Ние сме фенове и има някои тънкости, които не разбираме и не знаем, но всяко първенство е специфично. Не случайно даден футболист е възможно да играе много добре в едно първенство и да блести, а в друго да е тотална нула и обезличен напълно.
Kutinkata
Провенцано този път не съм съгласен с теб . Учудва ме , че така говориш за Николо Барела , той в момента си им е тотална звезда . Говорим за играч 97 набор , който вече трети сезон е на страхитно ниво и въпреки възраста си им е капитан . Отделни последмите мачове играе титуляр и за Италия и го прави страхотно и там . Барела в момента е по голям отколкото бяха Верати или Жоржиньо преди големия трансфер . Барела за мен ще заспи до Брозо .
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Dec 26 2018, 16:30 ) *
Провенцано този път не съм съгласен с теб . Учудва ме , че така говориш за Николо Барела , той в момента си им е тотална звезда . Говорим за играч 97 набор , който вече трети сезон е на страхитно ниво и въпреки възраста си им е капитан . Отделни последмите мачове играе титуляр и за Италия и го прави страхотно и там . Барела в момента е по голям отколкото бяха Верати или Жоржиньо преди големия трансфер . Барела за мен ще заспи до Брозо .

И аз това щях да кажа, че Барела им е капитан в момента и е на 21 години. Определено блести в Каляри.

Иначе за скъпите ни трансфери - давам ги само за пример, че там имаме нулева успеваемост. Мене лично не ме интересува кой къде, как е играел. И Наинголан мачкаше в Рома, но тук досега по скоро го играе примадона. Това ме прави скептичен, когато Интер реши да даде много пари за определен играч. Но пак казвам, надявам се с идването на Марота нещата да се променят.
Provenzano
Трети сезон на страхотно ниво, но продължава да играе в Каляри? Значи нещо не е, както трябва. Да не си остане вечната звезда на Каляри? А това, че е капитан на 16-тия в Калчото от миналия сезон не ме топли особено. Отборът му завърши на 4 точки от зоната на изпадащите. Без да подценявам момчето и качествата му, но вече съм малко по-резервиран към играчи (макар и 97 набор) от изпадащите отбори. Като имам време и остана по-свободен ще изгледам 2-3 мача на Каляри да видя какво пропускам. Иначе с риск да се повторя пак казвам, че искаме ли да се борим с гобите за Скудето и да им бъдем реални конкуренти, както и да бъдем силни в ШЛ, то ни трябват футболисти като Модрич, например. Такива като Барела можем да вземем по всяко едно време.

Между другото, току що четох, че Монако ще се опитат да вземат Домагой Вида от Бешикташ. Знам, че турският клуб има финансови проблеми. От няколко месеца трудно се плащат заплатите на играчите, а вече доста от по-големите имена напуснаха. И в този ред на мисли няма да бъде никак лошо да се пробваме за Вида. Хърватската линия в отбора е силна, както знаем, а и няма да ни излезе много скъпо. Железен боец е отвсякъде и на мястото на Миранда ще е идеален. Време е да се разделим с бразилеца.
radul
Вида е стабиляга на терена, но е като Нинджата.
Faketo
Цитат(InteristaBG @ Dec 26 2018, 13:05 ) *
Серджо Барела статистика досега:
Season / Team / Comp / Minutes played/ изяви мачове/ цял мач /отначало(след това сменен) /като смяна / на пейката/ голове / Yellow card /Yellow 2nd/RC/ Red card
2018/2019/ Brescia/ SEB / 1406 / 16/ 16 / 0/ 3 / 0 / 1гол /5жълти/ 0 / 0

Барела е с по-добри показатели,макар в серия Б,но сега на 3-място.А Фрозиноне в серия А е опашкар.Значи равностойни състави.Единият халф,другият нападател.

Тотална грешка от моя страна.Имах предвид Серджо Тонали(Бреша).
radul
Рабио отива в Барса за ... 5 милиона евро. Толкова ли не можем да ги дадем?
N.Roussev
Цитат(radul @ Dec 27 2018, 14:45 ) *
Рабио отива в Барса за ... 5 милиона евро. Толкова ли не можем да ги дадем?

Рабио май иска трансфер само в Барса.А и те му дават 10 милиона евро заплата...
Provenzano
ИНТЕР СИ ХАРЕСА БРАЗИЛСКИ ВРАТАР

Скай Италия твърди, че Интер е в преговори с Крузейро за 18-годишният вратар Габриел Бразао.

Той е направил впечатление със състава на Бразилия по време на Световното за младежи до 17 години, където е избран за вратар на турнира. Вече има и два мача за отбора до 20 години.

Интер иска да придобие правата му и да го изпрати за 6 месеца под наем в друг отбор, докато Бразао получи португалски паспорт. Така няма да заема квота за играч извън ЕС.
Provenzano
Италианският гранд Интер обмисля да върне в редиците си хърватина Матео Ковачич, съобщава Tuttosport. Полузащитникът напусна "нерадзурите" през лятото на 2015 година, за да подсили Реал Мадрид, но през този сезон играе като преотстъпен в английския Челси. В договора между Ковачич и Челси няма заложена откупна клауза и торинското издание твърди, че Интер ще направи опит да си върне хърватина.
cheffo
Слухове за Ашли Йънг от МанЮ. Става свободен агент в края на сезона. Само на 33 год е. Перспективен младеж.
Provenzano
Имам чувството, че вече даже и журналистите ни взеха за подигравка.
Faketo
Цитат(cheffo @ Jan 2 2019, 12:51 ) *
Слухове за Ашли Йънг от МанЮ. Става свободен агент в края на сезона. Само на 33 год е. Перспективен младеж.

По-скоро перспективен пенсионер ,приятелю. huh.gif
N.Roussev
Затворниците щели да вземат Мбапе и да ни дадат Дибала.Това разбира се едва ли ще се случи.Марота обаче заяви,че няма да се щадят средства за халф,което ме обнадеждава.Няма да е зле да вземем двама през лятото-някой по-опитен и по-скъп и евентуално някой по-евтин младок като Барела или Тонали.
Provenzano
Ако гобите вземат Мбапе, то Дибала ще поеме в обратна посока към Париж като част от сделката.
Provenzano
Италианският хегемон Ювентус се опитва да си осигури услугите на една от изгряващите звезди на португалския футбол Франсиско Тринкао. 19-годишният нападател е собственост на Брага и може да се похвали с 11 гола в 16 мача за юношеския национален отбор на родината си.

Италианските медии разкриха, че спортният директор на Юве Фабио Паратичи е провел среща с вездесъщия агент Жорже Мендеш, за да обсъдят евентуалната сделка. Разговорът се е състоял по-рано днес в Дубай, а Мендеш, който изпълнява ролята на посредник между двата клуба, е информирал представителя на “старата госпожа”, че Тринако може да бъде купен за 15 млн. евро. Предложението е торинският гранд да вземе младока под наем, но със задължителна опция за закупуване.

Интересното е, че от футболиста се интересува и Интер. “Нерадзурите” са склонни да извадят веднага 10 млн. евро за Тринкао.
cheffo
В момента излизат всякакви слухове, явно предполагат само на къде ще се насочим. Зимата едва ли ще вземем нещо кой знае какво. Изглежда че няма да се разчита на Галярдини и на мен ми се иска да го пуснем някъде под наем и да вземем също под наем някой халф като Сенси или Барела. В случая нищо няма да загубим, най много да спечелим.
Provenzano
ИНТЕР Е ГОТОВ С ОФЕРТА ЗА АНДЕРСЕН

Йоахим Андерсен все по-често се спряга за трансфер в Интер. Сега медиите в Италия твърдят, че Интер вече има конкретно предложение към Самдория, но първо трябва да бъде продаден Миранда.

Именно заместник на бразилеца се търси в лицето на Андерсен. Предложението на Аусилио и Марота ще бъде 6 милиона за наем и задължелние за откупуване в края на сезона. Също така в сделката ще бъде включен Зиньо Ванхойзден, който е собственост на Интер.

Засега обаче продажбата на Миранда изглежда трудно осъществима. Бразилеца иска да напусне, заради малкото игрово време, но цената от 10 милиона, която Интер търси, спира доста от кандидатите. Проблем също така е и заплатата на Миранда (3 мил. на година), която малко отбори биха се съгласили да му плащат.
Provenzano
Последните слухове свързани с Интер:

- Уест Хям се интересува от Антонио Кандрева, а Интер е готов да изслушва оферти.
- Агентът на Джанлука Манчини от Аталанта призна за интерес от страна на Рома и Интер, но твърди, че трансфер през януари няма да има.
- Интер иска да си върне Марко Бенаси от Фиорентина, като е готов да предложи размяна с Ян Карамо.
- Фулъм и Уест Хям са най-сериозните кандидати за подписа на Габриел Барбоса.
- Интер иска по-скоро да подпише с Габриел Бразао. Тъй като 18-годишният бразилски вратар няма европейски паспорт, се търси отбор, в който той да играе, докато се сдобие с такъв. Киево и Валядолид са варианти, а разговорите вече са започнали.
- Мениджърът на Антонио Валенсия от Ман Юнайтед е предложил своя клиент на Интер. Договорът на футболиста с "червените дяволи" е до юни 2019 г.
N.Roussev
Валядолид?Явно Феномена е решил да ги прави наш сателит.Сега ако купи някои от недоразуменията ни ще е страхотно!
Provenzano
СКАЙ: ИНТЕР ДОГОВОРИ ГОДИН

Джанлука Ди Марцио съобщава, че Диего Годин ще пристигне в Интер като свободен агент през лятото. Остават да се уточнят дребни детайли. Бранителят ще подпише договор за 2 години с опция за още една.
durex
Бомба трансфер !!!
inter_ruse
Без да преувеличавам , за мене Годин е най-добрия централен защитник в света.
MarcoMaterazzi
Хехе наистина преувеличаваш.. ВВД от Ливърпул гледал ли си го?smile.gif
durex
Цитат(MarcoMaterazzi @ Jan 5 2019, 13:51 ) *
Хехе наистина преувеличаваш.. ВВД от Ливърпул гледал ли си го?smile.gif

Гледал съм го, нашия Шкрин го слага в малкия си джоб wink.gif
cheffo
Годин е много добър, но е на години, а освен това Атлетико играят с прибрана защитна линия. Ние сега играем с по висока и това може да е проблем за Годин. Спомнете си Видич и как трудно се адаптира в схема с трима защитници. Въпреки че тогава трябваше да си партнира с Ранокия и Жуан.
Provenzano
Цитат(inter_ruse @ Jan 5 2019, 12:15 ) *
Без да преувеличавам , за мене Годин е най-добрия централен защитник в света.

Толкова добър е, че Атлетико не му продължават договора, а май само ние го искаме.

Рамос, Кулибали, Пике и Шкрин са доста над Годин.
durex
Пепо, Годин е топ трансфер, гобите до последно се бориха за подписа му. По-добър е от Миранда.
Provenzano
Другият месец ще стане на 33. Той и Видич уж беше топ трансфер за нас и накрая гризнахме дървото. Стига с тези свободни трансфери на пенсионери. Не разбрахте ли от горчивия ни опит през годините досега, че не водят до нищо добро?
Kutinkata
Надали някой оспорва качествата на Годин . Все пак говорим за най добрия защитник в Атлетико , отбора с най добрата защита в света последните години . Мен ме притеснява възраста на играча , но ако е на свободен трансфер за 2 години съм за такъв трансфер .
N.Roussev
Както казва Борис Касабов Годин е професор по защита!Без съмнение е топ трансфер и то без пари,но дано това не значи,че продаваме Шкриняр.
durex
Цитат(Provenzano @ Jan 5 2019, 16:15 ) *
Другият месец ще стане на 33. Той и Видич уж беше топ трансфер за нас и накрая гризнахме дървото. Стига с тези свободни трансфери на пенсионери. Не разбрахте ли от горчивия ни опит през годините досега, че не водят до нищо добро?

Видич беше свършил с футбола още в Юнайтед. Годин е друга бира, а и той не е взет за титуляр, а и ще помага на Стефан и Шкрин в защита с опита който има, защото за мен Шкриняр е това което е в момента от наученото от Миранда! Трябва да има такива футболисти в отбора, най-малкото за самочувствието на останалите играчи. Идва без пари за 2 години, може и толкова да не изкара, но този трансфер ни е необходим, защото Миранда е пътник, Ранокия на лято си отива и оставаме само с двама защитници. По-добре Годин на 33 за резерва, отколкото някой на 25 играл в.....Пияченца.
Provenzano
Цитат(N.Roussev @ Jan 5 2019, 17:31 ) *
Както казва Борис Касабов Годин е професор по защита!Без съмнение е топ трансфер и то без пари,но дано това не значи,че продаваме Шкриняр.

Според мен Годин идва на мястото на Миранда.

Цитат(durex @ Jan 5 2019, 17:39 ) *
Видич беше свършил с футбола още в Юнайтед. Годин е друга бира, а и той не е взет за титуляр, а и ще помага на Стефан и Шкрин в защита с опита който има, защото за мен Шкриняр е това което е в момента от наученото от Миранда! Трябва да има такива футболисти в отбора, най-малкото за самочувствието на останалите играчи. Идва без пари за 2 години, може и толкова да не изкара, но този трансфер ни е необходим, защото Миранда е пътник, Ранокия на лято си отива и оставаме само с двама защитници. По-добре Годин на 33 за резерва, отколкото някой на 25 играл в.....Пияченца.

По тая логика същото се отнася и за Валеро, но за него мнението ти е друго. Не виждам с какво Годин е по-различен от Видич. Докато беше в Юнайтед никой не знаеше дали сърбина е приключил с футбола. Всички бяхме развълнувани от неговото идване при нас и мислехме по същия начин, както сега за Годин. А именно, че ще помага с опита си и т.н. Разбрахме, че е приключил едва след като изигра няколко мача с нашата фланелка. Най-вероятно наистина ще допринесе с уменията си на по-младите си колеги в защита, но ако е така, както казваш, то няма ли Атлетико да го задържат за широчина на състава си и за да помага на по-младите и по-неопитни? Все пак той и при нас няма да бъде титуляр, както и при тях, ако остане няма да бъде. Нима Симеоне е по-глупав треньор, че да изпусне толкова опитен бранител?
cheffo
Годин би трябвало да е заместник на Миранда, което би било супер трансфер. Иначе ще берем ядове заради възрастта му. Видя се и с Асамоа, че когато играе сгъстен цикъл от мачове и започва да издиша и да прави детински грешки.
Provenzano
На мен главно това ме притеснява, нищо друго. Като дойде при нас ще е на 33 и половина. Айде да беше на 30-31 ок, но почти 34...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.