Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Provenzano
Уилям Карвальо също е интересно име и не е никак лош футболист. За без пари даже е перфектен.
Provenzano
Малко слухове от днес;

- Новия договор на Икарди ще се бистри другата седмица.Предложението е 6 млн заедно с бонусите може да достигне 8 млн и клауза 180-200 млн.

- Арсенал е готов да плати парите искани за Рафиня изчаква се желанието на играча.

- Бастони от Аталанта се връща в Интер ,като отбора от бергамо ще закупи Батела (защитник от шампионския отбор на примаверата) за 7 млн имаме опция buy back след време.

- Гобите и Наполи се включват за Муса Дембеле...нашта оферта е направо смешна сравнение с техните 10 млн и Ж.Марио докато другите 2 отбора са готови да плащат 25 млн.

- Тевез: "Интер ще се влюби в Лаутаро-той е невероятен талант".
inter_ruse
Милан Бадел е пред договор с Интер.
Как е този футболист , става ли за резерва?
Kutinkata
Слагам един цитат от фб ( не е мой ) но е доста интересен .

Личните условия на Нинджата договорени.Агентите на Малкъм и Политано признаха, че работят по-трансферите на клиентите им в Интер.Очаква се Интер да предложи 47 млн за Киеза.
Треньора на Жуансу Сунинг:Жанг ми каза, че Интер ще е готов да печели титли след 2 години.Няма как клуба от 0 да скочи на 100 за една нощ !!!
N.Roussev
Това за Киеза хич не ми се вярва.Та ние се стискаме за Рафиня,Кансело и Пасторе,а сега ще даваме 50 милиона за играч с едва един добър сезон.
Provenzano
ИНТЕР ПРОДАВА ОЩЕ ДВАМА МЛАДОЦИ

Ксиан Емерс и Йонут Раду са поредните играчи от школата, които Интер е готов да продаде за да покрие дефицита по финансовия феърплей. Сумата, която се споменава в медиите е 8 милиона евро.

Също така ще има и клаузи за обратно откупуване. Възможно е в сделката да бъде включен Салседо - обещаващ играч от школата на Дженоа, който и през миналото лято беше близо до трансфер в Интер.

Самата новина за преговорите беше потвърдена от главният мениджър на Дженоа - Джорджо Перинети: "Да, мога да потвърдя, че водим разговори с Интер. През следващата седмица ще имаме нова среща и ще видим какво ще стане. Салседо също е част от разговорите, но още е рано да навлизам в детайли."
inter_ruse
Слухове за Бруно Фернандеш.
cheffo
Агентът на Бадел е казал, че новият му отбор най-вероятно ще е от Милано, но предполагам че визира Милан.
Kutinkata
Лемар в Атлетико а Фекир в Ливърпул и двамата за по над 50 млн . В тая връзка цената за Малкъм е напълно приемлива според мен , явно има причина големите да се хвърлят върху звездите във Франция вместо да дават 25 млн за Политано . А Рома финално вече взеха малкия Клуйверт за 18 млн , на мен ще ми е интерестно колко хляб има в него . Агента на Дембеле щял да бъде в Италия днес и се очаква да преговаря с нас , Ювентус и Наполи . В същото време сме имали среща със Сасуоло за да опсъдим положението с Нико Гонзалес и Дънкан и Политано , тия последните двама дано са далеч от нас .
cheffo
Не съм гледал нито Малкълм, нито Политано (с изключение на мача срещу нас), но от това което видях от Тубата, не мога да разбера с какво толкова бразилецът е по-добър и струва 40м?! Фекир е доказан играч с няколко солидни сезона зад себе си, а Лемар го водят един от най-големите им таланти. На фона на това, Малкълм с един сезон 12 гола и 7 асистенции в Бордо, във френското първенство и 40м, ми се струва доста.
durex
Малкъм да не се окаже флоп като Барбоса, че отново 40млн на вятъра.
Торейра отива в Арсенал, Сампдория са приели офертата.
Kutinkata
Цитат(cheffo @ Jun 13 2018, 10:24 ) *
Не съм гледал нито Малкълм, нито Политано (с изключение на мача срещу нас), но от това което видях от Тубата, не мога да разбера с какво толкова бразилецът е по-добър и струва 40м?! Фекир е доказан играч с няколко солидни сезона зад себе си, а Лемар го водят един от най-големите им таланти. На фона на това, Малкълм с един сезон 12 гола и 7 асистенции в Бордо, във френското първенство и 40м, ми се струва доста.

Малкъм още миналия сезон нашумя и му беше силен а тоя му беше по добър от на Лемар . Отделно е и няколко години по млад от Политано . От това което съм им гледам то бразилеца е класа над Политано . Твърдо съм против да взимаме някав на 26 дето цъка в Сасуоло и само според феновете на тима им се води талант . Иначе много ме е яд за Торейра , Арсенал си взеха супер играч за малко пари .
durex
Интер и Галатасарай са постигнали договорка за Нагатомо. Турците ще платят 2.8млн.за самурая.
cheffo
The offer has started. Twenty-two million plus one of Primavera's talents to have Radja Nainggolan in the Nerazzurri, as reported by Carlo Angioni in the Gazzetta on newsstands today
Kutinkata
Да взимаме Нинджата и Рафиня а и Бруно Фернандеш ако можем на свободен трансфер . Тримата + Брозо и Галярдини ще са ни идеалната халфова линия . Така ще вземем спокойно някой лев от Марио , Кондо и Весино .
durex
Кондьо отдавна беше продаден зс 25млн.
cheffo
От Бруно Фернандеш май сме се отказали, заради висока комисионна на агента. Но го бях мернал само на едно място, така че може и да е фейк.
Provenzano
Фиорентина отказа офертата на Интер за крилото Федерико Киеза на стойност 60 миилона евро. “Нерадзурите” имат желание да вземат таланта в редиците си, като лично треньорът Лучано Спалети настоява за този трансфер.

Миланският гранд е предложил 45 милиона евро плюс Ян Карамо, който е оценяван около 15 милиона евро. Така общата стойност на трансфера се равнява на 60 миилона евро.

От Фиорентина обаче не са останали впечатлени от това предложение. На “Артемио Франки” знаят, че Киеза е желан от още доста отбори и наддаването за подписа му тепърва започва, като цената му може да достигне доста по-високи нива.
Kutinkata
Доколкото разбрах от всички писаници по темата то този сезон сме ограничени да регистрираме само 22 футболисти в ШЛ и май ще харчим колкото изкараме , демек нибочаква слабо меркато . В същото време агента на Кандрева е казал , че преподписва и ще остане в Интер и през другия сезон . Кофти е , че наще решават да направят пари от младоците а не от такива като Кандрева , Едер и тн .. Другото което така и не разбирам защо на наще фанелки не пише вече Сунинг вместо Пирели и да "плащат" голяма сума за това или не продадем играч на отбора на Сунинг за голяма сума или каквато и да е шашма в стил ПСЖ . Продължавам да мисля , че Сунинг искар да печелят от Интер а не Интер да печели от Сунинг .
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Jun 14 2018, 10:11 ) *
Другото което така и не разбирам защо на наще фанелки не пише вече Сунинг вместо Пирели и да "плащат" голяма сума за това или не продадем играч на отбора на Сунинг за голяма сума или каквато и да е шашма в стил ПСЖ . Продължавам да мисля , че Сунинг искар да печелят от Интер а не Интер да печели от Сунинг .

Това може да се случи и без да сменяме Пирели от фланелките. Просто се подписва един спонсорски договор за 50-100 или колкото искат милиона годишно и тази сума автоматично влиза в графа приходи.
cheffo
Сунинг наляха доста пари в спонсорски договори и благодарение на това за две години се стабилизирахме, без да се налага да продаваме от звездите си. Явно не е толкова просто, колкото си мислите да се изкарат 100м и да се направи спонсорска сделка.
Иначе, наистина е тъпо за този нов договор на Кандрева, но го има и това че едва ли някой ще иска да го купи изобщо. Иначе в трансфермаркет (ако може да им се вярва) пишеше, че сме продали Кондогбия за 25 и купили Мартинез за 23м и вече сме 2 м + за сезон 2018/19. Ако успеем да продадем Марио, Габигол, Кандрева, Едер, ще съберем някой лев.
Kutinkata
Цитат(cheffo @ Jun 14 2018, 11:50 ) *
Явно не е толкова просто, колкото си мислите .

Абе като гледам ПСЖ и някой други отбори , явно не е и толкова сложно . Въпрос на гледна точка .Между другото въпреки изхарчените 400 млн за Неймар и Мбапе , а и още сумати милиони последните лета , от УЕФА са казали , че няма да има наказания за отбора им , но трябва да продадът играчи за около 50 млн ... Гд при нас цифрата е същата но не сме купували играч за над 45 млн , а те май не са взимали за под 45 млн biggrin.gif Определено ФФП не работи еднакво за всички , и аз незнам на какво се дължи но за жалост ще продължи всичко в тази насока и ще трябва да се примирим с положението вече .
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Jun 14 2018, 16:04 ) *
Абе като гледам ПСЖ и някой други отбори , явно не е и толкова сложно . Въпрос на гледна точка .Между другото въпреки изхарчените 400 млн за Неймар и Мбапе , а и още сумати милиони последните лета , от УЕФА са казали , че няма да има наказания за отбора им , но трябва да продадът играчи за около 50 млн ... Гд при нас цифрата е същата но не сме купували играч за над 45 млн , а те май не са взимали за под 45 млн biggrin.gif Определено ФФП не работи еднакво за всички , и аз незнам на какво се дължи но за жалост ще продължи всичко в тази насока и ще трябва да се примирим с положението вече .


ПСЖ са араби, тези са китайци, затова ти казвам, че има разлика. Освен това, Неймар май сам си плати клаузата, докато Мбапе беше под наем и трансферът му ще се води от този сезон. Освен това са редовни участници в ШЛ и почти постоянно на четвъртфинал, както и всяка година (освен предната) са шампиони. Не знам дали имат собствен стадион или не, но и без това имат много много повече приходи от нас. Иначе си прав ФФП облаготетелства най-богатите клубове и английските отбори с тлъстите им приходи от ТВ права.
Provenzano
ПРЕЗИДЕНТА НА РОМА: НАИНГОЛАН ОТИВА В ИНТЕР!
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Jun 14 2018, 17:57 ) *
ПРЕЗИДЕНТА НА РОМА: НАИНГОЛАН ОТИВА В ИНТЕР!

После е казал , че го е казал със сърказъм и няма нищо конкретно .
cheffo
Интер и Дженоа са много близо до размяна на играчи от примаверата. Към Генуа отиват Раду и Валиети за 12м с опции за обратно откупуване, а в Интер под наем идват striker Salcedo and defender Laurens Serpe.

Веки напуска Интер в посока Венеция, като се очаква да вземе някои играчи от примаверата със себе си. Успех му пожелавам и благодарност за титлите спечелени от младежите!
ale inter
Цитат(Provenzano @ Jun 14 2018, 08:59 ) *
Фиорентина отказа офертата на Интер за крилото Федерико Киеза на стойност 60 миилона евро. “Нерадзурите” имат желание да вземат таланта в редиците си, като лично треньорът Лучано Спалети настоява за този трансфер.

Миланският гранд е предложил 45 милиона евро плюс Ян Карамо, който е оценяван около 15 милиона евро. Така общата стойност на трансфера се равнява на 60 миилона евро.

От Фиорентина обаче не са останали впечатлени от това предложение. На “Артемио Франки” знаят, че Киеза е желан от още доста отбори и наддаването за подписа му тепърва започва, като цената му може да достигне доста по-високи нива.

chain_gun-2417.gif Бах ТАЯ ЗВЕЗДА КИЕЗА ай сектир тва са много пари.
ТВЪРДО СЪМ ПРОТИВ за този трансфер
durex
Ново име за бека Алейш Видал от Барселона.
Kutinkata
Сунинг планирали да закупят Дембеле в отбора им в Китай и да бъде пратен под наем в Интер през следващия сезон . Доста добра стратегия която трябваше отдавна да бъде използвана , но все пак по добре късно отколкото никога , естествено ако това е истина де .
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Jun 15 2018, 11:41 ) *
Сунинг планирали да закупят Дембеле в отбора им в Китай и да бъде пратен под наем в Интер през следващия сезон . Доста добра стратегия която трябваше отдавна да бъде използвана , но все пак по добре късно отколкото никога , естествено ако това е истина де .

Не вярвам това да се случи. Досега щяха да ни пратят Алекс Тейшейра, ако искаха да правят такива врътки. Нашите китайци май ще се окажат от "най-моралните".
Kutinkata
Според Ди Марцио е имало голям прогрес в преговорите между Интер и Бордо за Малкъм . Срещите между двата клуба щели да продължат но вече имало голям прогрес и се очаква , че може би ще успеем да го вземем , споменават се 40 млн , както и , че напъваме да е под наем със задължително откупуване другото лято . Също споменава , че преговорите и за Найнголан продължават но там сме по далеч на този етап . Също премисляме размяна с Виляреал , която включва техния Сансоне и нашия Едер , нашия е искан също от Валенсия . Между другото на Валенсия аз бих им искал поне 50 мн за Едер на тия нещастници .
Sashko
Цитат(Kutinkata @ Jun 16 2018, 07:15 ) *
Според Ди Марцио е имало голям прогрес в преговорите между Интер и Бордо за Малкъм . Срещите между двата клуба щели да продължат но вече имало голям прогрес и се очаква , че може би ще успеем да го вземем , споменават се 40 млн , както и , че напъваме да е под наем със задължително откупуване другото лято . Също споменава , че преговорите и за Найнголан продължават но там сме по далеч на този етап . Също премисляме размяна с Виляреал , която включва техния Сансоне и нашия Едер , нашия е искан също от Валенсия . Между другото на Валенсия аз бих им искал поне 50 мн за Едер на тия нещастници .


Ако вземем Малкъм и Наинголан ще спретнем много добър състав
inter_ruse
Ооо , Сансоне е добре дошъл.
Едер да се маха..
cheffo
Сансоне винаги ми е бил симпатичен като играч, но му загубих следите като напусна Италия.
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Jun 16 2018, 07:15 ) *
Между другото на Валенсия аз бих им искал поне 50 мн за Едер на тия нещастници .

По този начин можем да бъдем сигурни, че ще остане наш biggrin.gif
durex
Страхувам се тоя Малкъм да не стане като с Барбоса и 40 или 50млн да отидат на вятъра и тогава наистина ще спрем да правим каквито и да е трансфери.
Все пак имам лека надежда, че поне той играе в Европа и няма да е такава лейка като нашия, който дори и в Бразилия е започнал яко да флопва.
Раджата да идва с 200!!!
Сансоне...айде моля без!!!
Трябва да натиснем яко за Дембеле и да си върнем Рафиня, ако това стане, за мен трансферния прозорез ще е повече от сполучлив да не кажа гениален.
durex
Ди Марцио: Интер и Бордо стигнаха до споразумение за Малкъм, Наем с опция за откупуване.
cheffo
За мене Сансоне е по-добре от Едер, поне може да замества и Перишич ако се наложи. Успех пожелавам на Малкълм, въпреки че според мене ще е флоп. Надявам се да съм се заблудил от клипчетата дето ги гледах и да е качествено попадение.
durex
Цитат(cheffo @ Jun 16 2018, 13:44 ) *
За мене Сансоне е по-добре от Едер, поне може да замества и Перишич ако се наложи. Успех пожелавам на Малкълм, въпреки че според мене ще е флоп. Надявам се да съм се заблудил от клипчетата дето ги гледах и да е качествено попадение.

Политано за мен е по-добрия вариант, а и най-малкото срещу Сасуоло ще имаме вече пълен актив от точки, когато италианеца го няма biggrin.gif
cheffo
E да, ама за Политано ще искат повече пари smile.gif
inter_ruse
Апф , Сансоне е по-добър от Политано. Има супер дрибъл и рейт , страхотен удар и изобщо ,той е страхотна алтернатива на крилата ни. Дано да дойде.
За Малкълм не смея да кажа нищо. Както казах по-рано на нас ни трябват доказани и опитни съзтезатели за ШЛ , пък и Лаутаро ни е достатъчен , защо ни е още един НЕдоказан младок ( и то 40 млн-ен)
Kutinkata
Аз ви обещавам , че Малкъм ще ви изненада всички . Не е нито флоп , нито Барбоса , нито Марио и тн ... Ще помогне много на отбора и няма да му е проблем да се утвърди на десния фланг , страхотен играч .
inter_ruse
Слухове за Алейш Видал - наем с опция от 8-9млн
radul
Нинджата си бил избрал вече номер 22, но ще бъдело в стил Саморано 2+2, тъй като 4 е пенсиониран. biggrin.gif
durex
Хари Кришна, Хари Потър, моля се на Девата от Гваделупе това да стане и дума няма да обеля за трансферния прозорец!

http://www.fcinternews.it/rassegna/cds-d-a...ottenham-280056

https://www.interlive.it/2018/06/17/inter-d...ni-sul-terzino/
cheffo
Според мене не е добра идея да махаме Дамброзио, при положение че най-вероятно ще изпуснем Кансело. Аз пък четох, че Тотнъм и Евертън се интересуват от Весино и можело него да включим в сделката за Дембеле.

durex
Въпреки гола срещу Лацио, немога да го дишам. Предпочитам 100 пъти Сантон пред Данило..
Kutinkata
Сантончо винаги ми е бил симпатяга но последния сезон когато и да играеше беше леш , ама тотален леш . Дамброзио пък си върви в едно и също темпо откакто е при нас , нивото му е за отбор като Верона но нито прави по добър мач , нито по слаб . Рядко прави някакви фатални грешки и хората свикнаха с посредствената му игра и вече сякаш сме се примерили , иначе самия той предполагам ще е резерва в поне 15 от отборите в Серия А , ужасен играч е , а и май заплатата хич не му е малка . Дано новия сезон ако остане е само за твърда пейка а не отново да му гледаме мъките цял сезон .
cheffo
На мене мисълта ми беше, че Дамброзио може да играе и на двата фланга, а и като централен ако се наложи и се справя прилично. Без Кансело, Нагатомо и най-вероятно напускането на Далберт, много изтъняваме по фланговете. По-принцип си зависи от офертата, но ако можем да вземем Дембеле през китайският отбор ще е по-добре.

Искаме да включим Едер в сделката за Политано

Inter pressing continues on Matteo Politano. The Sassuolo player is one of the main objectives of the Nerazzurri club that is according to what Mediaset reports, could unblock the deal with the inclusion of Eder as a pawn of exchange in the operation.
Provenzano
Сабатини е новият мениджър на Сампдория- иска да привлече Ранокия, Сантон и Карамо.

Между другото, Пасторе май отива в Рома за 20 млн. biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.