Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
cheffo
Свързват ни с Steven Bergwijn от ПСВ. Крило, на 21 години.

Марота и Аусилио са се срещнали с президента на Каляри за Барела. В същото време представители на Бока са дошли за да обсъдят преминването на Нандез в Каляри. Той уж е заместника на Барела. Не се споменава обаче, сега ли ще идва или лятото. Според мене, ако Галярдини ще заминава някъде този прозорец, значи взимаме Барела. - https://www.calciomercato.com/en/news/exclu...directors-43435
Kutinkata
Тоя от ПСВ дето уж го искаме го гледах в ШЛ и 1-2 в Холандия и честно казано ми се струва доста добър , доста повече ме впечатлява от Лозано . Но не вярвам да имаме шанс , защото ще е бая пара . А иначе Барела да идва още сега .
inter_ruse
Перишич може да си тръгне срещу 40млн.
Уж интерес има от Юнайтед , Атлетико и Челси.
За заместник гласим това момче от ПСВ.
А парите ще се инвестират в Киеза през лятото.
N.Roussev
Фиорентина нали уж искат Галярдини,а ние Киеза.Ще е хубаво ако го вземем,но на по-малка цена,въпреки,че крилата ще ни станат много.
Provenzano
Какво се случва с интереса към Кандрева? Нали няколко отбора го искаха? Мисля, че се пишеше нещо за Торино. Ако се разделим с Перишич и Кандрева, а дойдат Киеза и това момче от ПСВ, то ще запазим бройката на крилата ни.
Kutinkata
Кандрева уж бил отрязал отборите дето го искат , много се кефил да играе при нас . Иначе сме забоскували яко и дано има някакви промени още сега зимата , да дойде някаква свежест . Да махаме Кандрева , Перишич и Галярдини и да идват Барела , Киеза и момчето от ПСВ .
Faketo
За Перо ни даваха 70 млн. миналата година обаче ние се назландисвахме.Сега и за 40 е добре да го продадем.
Ето го и кандидата от ПСВ:
First name Steven
Last name Bergwijn
Nationality Netherlands
Date of birt 8 October 1997 Age-21 Country of birth-Netherlands Place of birth-Amsterdam Position-Attacker Height 178 cm Weight-78 kg Foot-Right

Season отбор група игра в минути цял мач сменен влязъл като смяна сменен резевна пейка голове жълт картон жълт 2nd/RC червен картон
2018/2019 PSV 1 ERE 1481 17 17 0 9 0 9 3 0 0
2017/2018 PSV 1ERE 2175 32 27 5 18 5 8 5 0 0
2016/2017 PSV II 2 EED 360 4 4 0 2 0 2 1 0 0
2016/2017 PSV 1 ERE 912 25 8 17 8 23 2 0 0 0

Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Jan 23 2019, 14:00 ) *
Кандрева уж бил отрязал отборите дето го искат , много се кефил да играе при нас . Иначе сме забоскували яко и дано има някакви промени още сега зимата , да дойде някаква свежест . Да махаме Кандрева , Перишич и Галярдини и да идват Барела , Киеза и момчето от ПСВ .

Е, добре де, когато твоят отбор иска да те продаде имаш ли голям избор? В смисъл, то ако така питаме всеки един, никой няма да иска да напусне. Вярно е, че всеки има договор, но все пак. Има доста играчи, които казват, че със сълзи на очи са напускали отборите си, когато се е стигало до трансфер, защото не са имали друг избор. Тоя Кандрева да не е богопомазан, че ще го молим? Да го пратим да потренира малко с примаверата или да погледа мачове от сутрин до вечер няколко дни, та да му дойде малко акъла в тая тиква. Не стига, че е пълна нула и нищо не играе, ами има и претенции. Такива като него най-много ги мразя. Ето това е разликата между големите хора и дребните душици.

Нещо не ми е нормално да нямаме нито един трансфер през тази зима. И искам да отбележа, че тук не става въпрос просто някой да дойде ей така само за да кажем, че сме направили трансфер. Хубаво е наистина да освежим малко отбора. Да има някакво размърдване. Не е като да нямаме нужда от свежа кръв. И това се отнася за почти всеки един пост.
radul
Цитат(N.Roussev @ Jan 23 2019, 12:56 ) *
Фиорентина нали уж искат Галярдини,а ние Киеза.Ще е хубаво ако го вземем,но на по-малка цена,въпреки,че крилата ще ни станат много.

Уж за това им го даваме евтино.
Ludman
Inter are close to agreeing terms for Udinese attacking midfielder Rodrigo De Paul to join them from June for €30m plus bonuses, claim Sportitalia

Този Де Паул не съм го ичувал честно казано , били сме пред договорка ... иска ли са го МИлан , РОма, Наполи и Тотнам , и сме щели някой от младежите да сме включили в сделката!

Сега го прегледах в тубата ... е такъв ни трябва зад Икарди , ще е супер попълнение + е Аржентинец!!!
Provenzano
Тъкмо за него щях да пиша. Поредният измислен герой. Без коментар! Някой друг от Удинезе няма ли да вземем?
durex
Не е лош, но и не е кой знае какво. Говори се за 18-20млн.
cheffo
Де Пол е добър, но 30млн за него не е реално. Ако го взимаме сега, според мене значи, че Перишич си заминава.

Преговаряме за Cedric Soares от Саутхамптън. Десен бек. - According to Sky Italia, Inter are in touch with Southampton for Cedric and the discussions are advanced..
N.Roussev
Доста странни ходове от нашето ръководство.Защо ни е тоя Де Пол при положение,че можем да закупим Балде Кейта с намалена цена ако Монако изпадне.Португалският бек също е някакъв средняк,нищо повече от настоящите,но сигурно ще излезе по-скъп от Вършалко.Марота си знае работата,надявам се,че сме приключили с трансферните издънки.
Provenzano
30 млн за Де Пол са прекалено много, дори на фона на съвременният пазар и цени. Явно от ръководството ни виждат нещо, което ние не можем в това момче. Аз имам друг въпрос. И от нашето ръководство също да си отговорят. Щом са готови да дадат 30 млн за Де Пол, могат ли да вземат от друг отбор 30 млн за някой от нашите хубавци като Галярдини, Весино или пък Марио? Отговорът е не.
Provenzano
Фиорентина са били доста настоятелни за Галярдини, а също и Торино имали интерес. Ще се опитаме да включим Роберто в евентуална сделка с Фио за Киеза. Иначе му искаме 20 милиона, но нито Фиорентина, нито Аталанта са склонни да платят тази сума.
Kutinkata
Тоя Де Паул нямам никаква идея дали е добър . Гледъл съм няколко мача на Удинезе последните 2 сезона , но така и не съм разбрал той дали играе . Гледам е крило на 25 , като най доброто му постижение са впечатляващите 5 гола на сезон , точно каквото крило ни трябва biggrin.gif Някак съм почти сигурен , че този е новия Весино ( Галярдини ) , макар и да не е същия пост , явно имаме око за средняците в Италия на цени около 20-24 млн и възраст около 25 години . После се чудим как да ги продадем на по малка загуба де , но това е друг въпрос .
Иначе странното е ,че и за тоя и за Барела се говори за лятото , че идвали . Явно в момента сме доста силни и не ни трябват нови играчи , да не развалят перфектната хармония в отбора . Иначе не знам дали забелязвате , но Соареш е на поста на Вършалко , а Де Паул на Кейта , което значи , че няма да ги откупим . Най вероятно ще са под наем Де Паул и Соареш с опции , които няма да активираме biggrin.gif .
Лошото е , че първо имахме супер бек в лицето на Кансело , после по слабичак , но пак добър в лицето на Вършалко и накрая най слабия от тримата - Соареш , хубавото е , че Дамброзио е завинаги с нас и ни спасява biggrin.gif С атакуващия играч е същата работа , първо беше най класния - Рафиня , после Кейта и накрая някав Де Паул . Който трансфер адски ми напомня на Весино . Гледал съм отбора му , но него не съм чувал и ще се надяваме някак да излезе играч от поредното крило без голове .
cheffo
Де Пол не е крило. По принцип може да играе там, но най-добре е зад нападателя. Ако го вземем сега, ще е най-добрият ни играч на тази позиция, освен ако Нинджата рязко не се подобри, нещо което ми се струва много малко вероятно. Аз четох, че Удинезе го оценяват на 30млн, а не че ние ще платим толкова.

Връшалко пак е с контузия, на коляното. Просто го отпишете, няма смисъл да се дават пари за играч дето се контузва на два месеца, а през другото време навлиза във форма.
durex
Вршалко е пътник, даже и той самият си го знае. Тва бекче не съм го чувал, но бил национал на Португалия, така че едва ли ще е по-зле от Д;Амброзио.
Provenzano
Добре де, каква е тази порочна практика всеки сезон нови бекове?
durex
Докато не се намери новия Майкон! biggrin.gif
Provenzano
Така с разни наемчета с опции никога няма да направим боеспособен отбор, който да се конкурира за Скудето. Как не го разбраха от Сунинг нямам идея. Ще си кретаме около 3-4-5 място. В Шампионска лига ще се радваме, ако прескочим групата, а за Купата при малко повече късмет може и да стигнем до полуфинал. Толкова години се лутаме тук-там с този и онзи, а никой така и не седна да помисли за по-добра и печеливша стратегия на пазара. Толкова ли е трудно? Очевидно е, че тази не работи или поне така, както трябва. Оглеждаме се постоянно в звездите на Аталанта и Удинезе. Доста отбори има, които са явен пример как може да се правят добри трансфери и с не много високи разходи. Не се научихме и това си е.
Provenzano
"Кориела дела Сера" съобщава, че Иван Перишич не е щастлив в Интер и си търси нов отбор. Говори се за Арсенал и Байерн Мюнхен. Готови сме да се разделим с Иван срещу сумата от 40 милиона евро. Очаква се с парите от трансфера на хърватина да привлечем Де Пол от Удинезе още сега, а не както се говори, че ще акостира при нас през лятото.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Jan 24 2019, 12:54 ) *
"Кориела дела Сера" съобщава, че Иван Перишич не е щастлив в Интер и си търси нов отбор. Говори се за Арсенал и Байерн Мюнхен. Готови сме да се разделим с Иван срещу сумата от 40 милиона евро. Очаква се с парите от трансфера на хърватина да привлечем Де Пол от Удинезе още сега, а не както се говори, че ще акостира при нас през лятото.


Както и очаквах. За съжаление Спалетко сигурно ще тръгне да налага Де Пол на крилото.
inter_ruse
Де Паул е добър!!!
cheffo
В Португалия смятат, че сделката за Соареш (или както там се казва) е въпрос на дни - http://sportwitness.co.uk/portugal-southam...done-next-days/

Provenzano
Цитат(inter_ruse @ Jan 24 2019, 14:30 ) *
Де Паул е добър!!!

На фифата ли?
Kutinkata
Цитат(cheffo @ Jan 24 2019, 15:18 ) *
Както и очаквах. За съжаление Спалетко сигурно ще тръгне да налага Де Пол на крилото.

Не е задължително , нали имаме Балде Кейта а и може да вземем това момче от ПСВ зимата . Не вярвам да продадем Перишич и да вземем само Де Паул , някак не ми се вижда много добре . Иначе такава врътка е добре дошла , защото наистина Перишич не изглежда щастлив при нас , а и ние не сме щастливи от формта му .
Provenzano
Много съжалявам за Перишич, че не го продадохме на Ман Ю, когато Моу го искаше. Можехме преспокойно да му вземем едни 50 млн и то от воле.
inter_ruse
Марсилия са близо до Далберт.
Предлагаме 18млн за Седрик...
cheffo
Соарес ще минава медицински утре, според Педула

Domani Soares sarà a Milano per effettuare le visite mediche per poi firmare per l'Inter. Lo riporta l'esperto di mercato Alfredo Pedullà su Twitter.
inter_ruse
Сега чета , 6 млн наем и 6 опция.
Kutinkata
Тоя Седрик Соареш не беше ли изял мястото на Кансело на световното . Играеше титуляр на бека за Португалия по време на световното , да го взимаме , цифрите по трансфера изглеждат добри .
inter_ruse
След година , две ще прескочим тези 40млн за десни бекове които не дадохме за Кансело...
Provenzano
СЕДРИК СОАРЕШ УТРЕ В МИЛАНО?

Трансфера на португалеца става все по-вероятен. Някои италиански журналисти твърдят, че вече всичко е договорено и Соареш утре ще пристигне в Милано. Очаква се Интер да плати 500 хиляди за наем до края на сезона и още 11 милиона за постоянен трансфер.
N.Roussev
Последните дни от януари може да се окажат доста турбулентни biggrin.gif .Аз мислех,че този Соареш ще идва лятото,но явно още утре ще цъфне.Относно Де Пол,гледах му клипчетата в Ютуб и май в Удине играе зад нападателя,щом в компилацийката имаше най-вече дълги извеждащи пасове.Скептично настроен съм,но пък може и да внесат малко живец в отбора.
durex
Ди Марцио потвърди трансфера!
Provenzano
Преди малко се появи информация, че сме се договорили с Годин и той ще дойде през лятото като свободен агент. Договорът му ще бъде за 2 години + опция за още една, а заплатата му 4.5 млн на сезон, които с бонуси може да достигнат до 6.
durex
Направо си е Don deal! Ди Марцио каза, че дори днес е минал медицински прегледи.
Provenzano
А Кандрева май вече си е променил решението и иска да напусне. Причината е, че не играе редовно, а интерес има от отборите на Монако, Дженоа, Торино и Парма.
N.Roussev
Цитат(Provenzano @ Jan 25 2019, 08:35 ) *
А Кандрева май вече си е променил решението и иска да напусне. Причината е, че не играе редовно, а интерес има от отборите на Монако, Дженоа, Торино и Парма.

Прекрасна новина!Направо да остава в Торино в неделя,хем един билет по-малко. biggrin.gif Ако не да ходи в Монако да се бори за оцеляване.
Faketo
Цитат(Provenzano @ Jan 24 2019, 22:27 ) *
СЕДРИК СОАРЕШ УТРЕ В МИЛАНО?




Per / From / To / Value
01/07/15/ Sporting CP/ /Southampton/€ 5M
01/07/11/Sporting CP/ Académica/ Loan
Provenzano
Соареш се чака днес да пристигне в Милано, да.
Kutinkata
Не съм го гледал Соареш и се надявам да е добър , но някак ми е чудно защо при огромните цени в Англия , тия са се навили да ни го дадът на някав си наем и то с такава малка откупна клауза . Но още по чудно ми е защо не работим по най проблемната ни зона , а именно центъра на терена .

Между другото вече е кацнал в Милано , въпреки всичко , по добре Соареш отколкото Дармиан .
Provenzano
Соареш го проверих и има най-много мачове от всички бранители на "светците".
cheffo
Ако беше много добър, силните мъже на Острова да са го забелязали досега. Все пак може да проработи за нас. Нищо не губим, нисък наем с ниска опция.
Provenzano
Интер се оказа свързан с шокиращ трансфер на играещия в кръвния враг Милан централен защитник Кристиан Сапата. Според информациите, които долитат от Италия, ключът при тази сделка може да се окаже бележитият играч на „нерадзурите” от близкото минало Иван Кордоба.

„Гадзета дело спорт” твърди, че Интер вече е започнал преговори с колумбийския играч, чийто договор с Милан изтича в края на сезона. Изданието добавя, че предложението до 32-годишния играч е за 2 сезона плюс опция за трети.

Колкото до участието на Кордоба, то не е без значение, защото именно бившия централен бранител сега е агент на Сапата. Кордоба има 455 мача за „нерадзурите” в периода между 2000 и 2012 година, като в този период стана пет пъти шампион на Италия и веднъж вдигна трофея в Шампионската лига.

По-късно тази година Сапата ще навърши 33 години и напоследък се радва на солидна серия от мачове като титуляр за Милан. До голяма степен те са обусловени от серията контузии, които ограничиха дефанзивните опции пред треньора Дженаро Гатузо.

Основната идея около потенциалното привличане на Сапата в Интер е той да се превърне в план „Б”, ако някой измежду титулярите Милан Шкриниар и Стефан де Фрай се окаже извън строя. Към момента тази функция се изпълнява от Жоао Миранда, който обаче не е доволен от статута си на резерва.
cheffo
Toва май е блъф за нов договор и четох, че Милан вече са му предложили такъв.
Kutinkata
Сапата biggrin.gif Тоя е по зле от Ранокия . Това е някаква шега със сигурност .
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Jan 25 2019, 18:37 ) *
Сапата biggrin.gif Тоя е по зле от Ранокия . Това е някаква шега със сигурност .

Дано наистина се окаже шега, а не 4-ти избор за централен бранител в нашият скромен отбор.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.