Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
rodigri
Сега чета, че махнем ли Едер идва Стъриж(което е не лош вариант) Натискаме здраво за Пасторе и има шанс нещата да се получат. С него и Рафиня, продобиваме доста по креативна халфова линия и Спалети ще има доста опций
Provenzano
На мен ми се иска да вземем и едно дясно крило или поне да пробваме на тази позиция, че вече ми се повръща от Кандрева.
Sneijder
Цитат(Provenzano @ Jan 26 2018, 13:05 ) *
На мен ми се иска да вземем и едно дясно крило или поне да пробваме на тази позиция, че вече ми се повръща от Кандрева.


Кансело!!!
Provenzano
Цитат(Sneijder @ Jan 26 2018, 13:15 ) *
Кансело!!!

Да, точно името на Кансело съм пропуснал в коментара си. Визирах именно него за поста на дясно крило. Раздаде се доста в последните мачове, така че няма как да сме недоволни от неговото представяне. А защо да не го пробваме и по-напред, след като виждаме, че обича да се включа в атаките.
inter_ruse
Кансело е ок на бека
Kutinkata
Кансело за бек е идеален но не е за крило . За крило ще се получи малко надграждане над Кандрева но и той не е това което трябва да имаме на дясното крило , а и защо да си махаме първия брк от няколко години насам който помага успешно в атака . Все едно преди да бяхме сложили Майкон на дясното крило , защото помага в атака ... А това което прави Кансело е нормално за един бек , в големите отбори а и не само в тях бековете го правят отдавна това но ние бяхме забравили с такива като Нагатомо , Дамброзио и тн . Да идва Стъридж или Деулофеу на дясното крило и работата ще заспи .
N.Roussev
Цитат(kinterista @ Jan 26 2018, 10:57 ) *
Ти обаче си малоумен честно. Правилата , ФФП не позволява повече разходи без приходи ве ,ей как ме дразниш като папагал едно и също всеки ден. Китайците купиха отбора с много задължения които след всяка година намаляваме. Нали някой трябва да купи от нас, не може да изхарчиш повече от колкото печелиш. Сега разбра ли, или пак ще плямпаш едно и също кой бил стиснат?

Мерси,че ме светна,специалисте!Направо не знам как не са те забелязали от топ клубовете в Европа!Разкажи им играта на смешните директорчета!
N.Roussev
Тотнъм финализират трансфера на Моура,така шансовете ни за Пасторе се увеличават драстично!
kinterista
Цитат(N.Roussev @ Jan 26 2018, 17:23 ) *
Мерси,че ме светна,специалисте!Направо не знам как не са те забелязали от топ клубовете в Европа!Разкажи им играта на смешните директорчета!

Умник,целият свят знае защо Интер не може да влиза в разход, а има пари. Само русенския бек прави теми обратни на очевидното.
Provenzano
Цитат(N.Roussev @ Jan 26 2018, 17:26 ) *
Тотнъм финализират трансфера на Моура,така шансовете ни за Пасторе се увеличават драстично!

Чакаме го в понеделник.
inter_ruse
Ханданович
Кансело-шкриняр-миранда-далберт/д'амброзио
Весино/брозович-галярдини
Рафиня-пасторе-перишич
Икарди
interamo.gif
Kutinkata
Доколкото съм говорил с някой фенове на Барса си мисля , че Рафиня е вътрешен халф а не крило . Но може би зависи какво ще вземем до края на януари и от там Спалети ще реши къде да го слага . Аз се надявам двамата с Пасторе да играят в центъра заедно с Весино а Стъридж или Деулофеу да са на дясното крило .
inter_ruse
Рафиня може и по крилата.
А стъридж хич не го искам,докато за деулофеу съм твърдо ЗА.
inter_ruse
Евертън предлага 16млн паунда за брозович.
Ако торейра има клауза от 25 млн ,то трябва да жертваме брозо според мен...
inter_ruse
арсенал , евертън и севиля са отрязани от нас за брозович.
а на лято ще трябва да се откажем от един из между кансело и рафиня.
на мене португалеца ми хареса на бека. бека в днешния футбол играе много важна роля в атакуващ план , а кансело се справя и в двете фази на играта. дано спалети го наложи на десния бек и дано ги разменим с кондогбия.
Kutinkata
Цитат(inter_ruse @ Jan 27 2018, 11:09 ) *
Евертън предлага 16млн паунда за брозович.
Ако торейра има клауза от 25 млн ,то трябва да жертваме брозо според мен...

Между другото се появи новина , че Сампдория искали Брозович . Да им дадем някое евро и Брозо за Торейра , би било идеална сделка за нас .
inter_ruse
Psg ha chiuso oggi al prestito con diritto. Vuole 30 mln cash per Pastore
Provenzano
Пасторе притиска ПСЖ за трансфер в Интер
https://inter.gong.bg/football-sviat/transf...-v-inter-468920

Ново име за халфовата линия на Интер
https://www.sportal.bg/news.php?news=705916
inter_ruse
след мача псж-монпелие , пасторе е дал интервю пред медии и говори затова , че иска да играе за Интер , защото няма да си прости ако пропусне световното първенство. жена му е италианка и харесва италия. ще говори с псж относно трансфера си и ще има развитие в най-скоро време.
според мене ще го дръпнем и това ще е сериозен удар за нас.
ако го вземем ще оправим една позиция и лятото ще ни остане по-малко работа за свършене.
Provenzano
Дано французите се смилят и го пуснат. Аз също мисля, че това ще е трансферен удар и то не само за нас, ами и за Калчото като цяло. Пасторе ще бъде един от най-добрите халфове в Серия А. Убеден съм!
radul
Моура се е разбрал с Тотнъм за 4 години, така че май ще пуснат Пасторе. До 2 дена ще е ясно. Иначе днес много силен мач за него, 2 асистенции направи.
Kutinkata
Цитат(radul @ Jan 28 2018, 00:09 ) *
Моура се е разбрал с Тотнъм за 4 години, така че май ще пуснат Пасторе. До 2 дена ще е ясно. Иначе днес много силен мач за него, 2 асистенции направи.

Силно се включи днес Пасторе но нямаше нито една асистенция . Участваше и в 2та гола до края но не направи асистенция . Иначе си мисля вече , че ще го вземем и той е едното от 2те липсващи звена в нашия отбор , а другото е дясно крило . Все пак дано дойде Пасторе .
inter_ruse
сега пасторе,а лятото кансело , де врай , дин , един енергичен и можещ опорен халф , класен десен нападател , конкуренция на перишич и по-добър нападател от едер и тогава може да помечтаем вече
inter_ruse
Супер новини:
Може да прехвърлим нагатомо в бетис.
Вече се говори и за номера на пасторе, 6 или 10 ,защото 27 е зает от падели.
durex
Di Marzio - Inter opened a speech for a transfer of Nagatomo to Betis.
ale inter
SKY:PSG aceptted INTERNAZIONALE offer.Pastore is new INTER player...
cheffo
Браво, страхотен трансфер изглежда Пасторе. Дано да не се контузва, другото си го може.
Kutinkata
Деулофеу в Уотфорд за 1 млн под наем , без задължителба опция за покупка ... Какво ни пречише толкова да го вземем ? И 1 млн ли нямаме вече ...
Provenzano
Да бе и аз точно за Деулофеу четох преди малко. Каква смешна сума, ама на нас такъв играч не ни трябва... нали си имаме крила и Спалети каза, че нямаме нужда от нови. Той нека плямпа подобни глупости по пресконференциите, а пък ние ще се надяваме китайците да доведат Пасторе, макар че и там нещата клонят към провал.
ale inter
https://www.facebook.com/fcinter.milano1/ph...e=3&theater
Fc Inter Milano е в компанията на Inter Srbija.
13 часа ·
EXCLUSIVE:Real Madrid offer 106.000.000€ and Mateo Kovačić for Mauro Icardi..Your opinion...

EXCLUSIVE:Real мадрид предлага 106.000.000 € и матео kovačić за мауро икарди.
Как мислите има ли нещо вярно или е партенка ???
THE_GAME
100% е партенка. Няма голяма логика да дават 106 милиона плюс играч, струващ към 30-35-40, като цялата откупна клауза на Икарди е 110 милиона - поправете ме, ако греша.
Иначе подобна оферта би си струвала, ако не бяхме 30.01.2018г. Твърде малко време да се намери читав заместник на реално единствения ни нападател. Едер ще ме прощава, ама не го броя за жив.
Kutinkata
Според мен не е партенка . Явно е имало някакви разговори между Реал и Икарди . Икарди днес написал в инстаграм "Да се сбогуваш означава да се развиваш"
Иначе Нагатомо най вероятно щял да ходи в Галатасарай а Пасторе няма да играе за ПСЖ този мач и може би ще го вземем .
Provenzano
Това, което е написал Икарди в Instagram на 99% се отнася за Уанда. Тя дори беше променила името си от Уанда Икарди на Уанда Нара в мрежата. Така поне прочетох вчера. Явно имат някакви дразги или нещо от сорта, но съм убеден, че няма да публикува нещо свързано с Интер и то на испански.
Provenzano
Китайците докато кажат Ок ще затвори трансферния прозорец. Не ми е ясно как искаме сума ти време даден футболист, преговаряме за него и когато всичко е ок, чакаме китайците? Не трябва ли преди самите преговори да имаме зелена светлина от тях иначе някак си ми се губи смисъла от абсолютно всичко до този момент?
Kutinkata
Брозович много близо до Севиля . Почти сигурно ще заиграе при тях под наем с клауза 25 млн в края на сезона .
Положението с Икарди за мен е доста сериозно , защото и треньора на Аржентина е казал , че Икарди бил близо до Реал , те го искали а той бил изкушен да играе за тях .
Ние очакавахме , че ще се подсилваме ама май яко продаваме . Ако не се класираме за ШЛ според мен Икарди е сигурен пътник , дории да се гласираме си мисля , че шанса да си замине е не малък .
Provenzano
Ние не продаваме, а отдаваме под наем и след края на сезона ще ни върнат всичките покемони до един и отново ще се чудим какво да ги правим.
N.Roussev
И аз си мисля,че Икарди ще си тръгне през лятото.Писна му на капитана,разбирам го.Не е нормално да дава всичко от себе си,а отсреща да получава едно голямо нищо-и от съотборници,и от треньори,и от ръководители.Мнозина ще го намразят,ще казват,че никога няма да бъде като Санети.Но да не забравяме,че по времето на Санети винаги е имало други големи играчи,истински лидери и мъжкари,а и най-вече един собственик,който не се цигани за 2-3 милиона,щом става въпрос за ИНТЕР!Ако иска да си ходи,нека го направи,прав му път.Никой не е по-голям от клуба!Рано или късно пак ще намерим нашите лидери и ще се върнем там,където ни е мястото! forza.gif
Provenzano
Пасторе започва като титуляр срещу Рен и си мисля, че и той няма да дойде. Няма как да ти предстои трансфер до 24 часа, а ти да започваш като титуляр.
N.Roussev
Тва вече не е истина!От две седмици само това ми е в главата,бяхме по-близо от всякога и накрая...отново с пръст в уста!
Ludman
Luciano Spalletti is blocking Marcelo Brozovic’s move to Sevilla until Inter find a replacement, probably Javier Pastore or Nico Gaitan.

According to Sky Sport Italia, the Croatia international has given the all-clear for the move to Spain on loan for €1m with option to buy at the end of the season for another €28m.

However, Coach Spalletti is refusing to let Brozovic leave unless he has a suitable replacement in the squad.
Provenzano
Слабо меркато, а трябваше да натиснем малко повече за Пасторе. Грехота е, при условие, че излезе и публично заяви, че иска да играе при нас.
cheffo
Цитат(N.Roussev @ Jan 30 2018, 22:09 ) *
И аз си мисля,че Икарди ще си тръгне през лятото.Писна му на капитана,разбирам го.Не е нормално да дава всичко от себе си,а отсреща да получава едно голямо нищо-и от съотборници,и от треньори,и от ръководители.Мнозина ще го намразят,ще казват,че никога няма да бъде като Санети.Но да не забравяме,че по времето на Санети винаги е имало други големи играчи,истински лидери и мъжкари,а и най-вече един собственик,който не се цигани за 2-3 милиона,щом става въпрос за ИНТЕР!Ако иска да си ходи,нека го направи,прав му път.Никой не е по-голям от клуба!Рано или късно пак ще намерим нашите лидери и ще се върнем там,където ни е мястото! forza.gif


Еми от моя гледна точка не е точно така, защото Икарди нон стоп се кълне във вярност на Интер и как искал да остане тук и т.н. Освен това, какво значи да получава нищо от съотборници и ръководители? Целият отбор играе главно за него, ръководоството го направи капитан на възраст, на която друг отбор от ранга на Интер, едва ли ще направи същото. Взима най-голямата заплата, освен това застанаха зад него и при изцепката му с книгата. Разбира се не го обвинявам, че иска да си ходи, но поне да не се беше изхвърлял толкова на приказки.

Агентът на Шкриняр е казал, че сме отхвърлили 60-65 млн за него сега, но лятото ситуацията щяла да бъде по различна. Демек и той си заминава.
Kutinkata
За мен пък няма проблем . Дори и да не се класираме за ШЛ , ще продадем Икарди и Шкринияр и ще купим двама застаряеащи от Фиорентина и всичко ще е точно , финансовото ни положение ще стане още по добро , а нали тук само за това се говорише и явно това е важното , Сунинг да оправят финансовото положение на отбора . Иначе ми е интерестно наще как са пуснали Брозо и ако не е бил спрян от Спалети вече щял да е в Севиля и ако не успеем да му вземем заместник щяхме да сме с още по къса скамейка ... На наще и 1 млн за наем да им покажат и яко им светват очите и явно не могат да откажат . Поне да ги продавахме ненужните а те се разпращат под наем наляво и надясно .
Provenzano
Нагатомо е в Истанбул.

Provenzano
PS - Suning is blocking Pastore move to Inter.
Georgi stanev
Интер е постигнал устна договорка със Селта за привличането на халфа Станислав Лоботка, твърдят в Италия.

Те ви Пасторе crying_with_laughter-3302.gif

ТРАГЕДИЯ!
Kutinkata
От Пасторе на Лоботка biggrin.gif Не е като да не сме свикнали де , лятото беше от Найнголан и Видал на Борха biggrin.gif Ама е адски интерестно как наще цял месец преговарят за Пасторе и накрая се стигна до споразумение от всички страни ама Сунинг блокират трансфера biggrin.gif Е не трябва ли да се започне с съгласието на Сунинг ? Как така губиш цял месец ... Тия китайци ни направиха за смях пред целия свят .
Provenzano
Ще гледаме ШЛ по тв и следващия сезон.
Kutinkata
Агента на Лоботка е казал , че футболиста не се е договорил с Интер и ще остане в Селта .
Provenzano
Станахме за майтап.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.