Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Stanilov
Ако привличането на крило не седи на дневен ред пред щаба и ръководството значи Интер е обречен и заобиколен от слаби футболни специалисти и ръководни личности и отбора ще е в постоянна депресия.Въпроса не е само да разбираш от бизнес и финанси,за да издържаш и менажираш клуб от ранга на Интер.Тохир не вижда ли,цяла година какво се случва с нашата игра или и той и Мадзари са влюбени в Наглиятомо и Садам Хюсейн? За съжаление наистина е вероятно да не вземем халф бек,защото Тохир според мен ще държи Нагатомо,защото той ни носи пари и то не малко,става въпрос за популяризирането ни на Азиатския пазар и се явява един вид посланник,а мега мулти ненормално богатия Тохир,където ще връща Интер на върха,ако спечели от тотото, каза,че основно ще насочим големите си усилия в популяризирането на нашия бранд в континентите Азия и Америка(не само Северна),а това за мен означава ,че японецa който вече е резерва и в националния ще седи.Момчета,ако не играеме с двойка различни халф-беци от миналия сезон,то догодина и подобни на тези,които взехме сега няма да искат да сложат подписа си за договор.Няма как да е по-важно да вземем нападател вместо крило!!! Предполагам,че и вие като мен сте гледали 38те мача къде на живо,къде на запис и сте били гневни от играта на най-спокойните халф-беци,направени от Мадзари такива.Ако ще взимаме само един играч то това трябва да бъде Черчи,той играе и като крило и като страйкър,какъвто тип нямаме.Вие мислите ли,че Видич ще получава 2.5 милиона заплата? Аз мисля,че това е невъзможно,договора не е важен,ще му се дават парички извън цифрите в договора.А гобите станаха шампиони три години подред с по-малък бюджет от Наполи,Рома,може би и по-малък от нашите с Милан през първата им шампионска след завръщането им в елите.Тъй,че те не извадиха торбата с пари,а си взеха правилния човек,който пък взе правилните хора и виждате,че поне в Италия и с не най-големия бюджет бият с много.Демек кинтите не са единственото и най-важно,както и даващо гаранция за успехи средство.Колко години Морати даваше ненормално много пари и пак си бяхме все след двата отбора.Важно е да си смениш треньора,когато се налага,ако не е пленил сърцето ти за годината,в която е бил треньор.Цаката е да предвиждаш такива неща,да изпреварваш събитията,има толкова много индикаций и не от скоро,игрови и управленски,които не се разшифроват.Игровите от треньора и Тохир,а управленските само от Тохир.Морати умника дето приюти Изгонения от Челси, Фк Затворници,Рома а сега и от Монако "Раниери",където е отишъл винаги са го гонили и то бързо,същото и с Бенитес,затова сме и на това дередже.И малко встрани,аз не съм доволен от близо 20 милионната ни перла Ернанес,почти нищо не промени в играта ни,статичен е и разчита само на техника,освен,че няма издръжливост вече е и бавен и така и техничните отигравания са му мъка.За името си и нещата,които сме виждали от него и очакванията към него той може много повече,но по-скоро можеше.
enjoy
Проблема с Ернанес е че и той като всички не играе там където трябва, почти всички в отбора са така - Ковачич - Паласио - Гуарин и тн... Паласио играе втори нападател по принцип а цял сезон игра Таран - е няма как да стане.... иначе аз си казах мнението за играта и съм на мнение ако искаме ШЛ - че ни трябват двама играчи + Роландо, но и аз съм на мнение че проблема и го повтарям за 100-тен пън ДЕСЕН БЕК, приемайки че Додо е добър трансфер от ляво, но и там не съм спокоен на 100%... Иначе пари не ни трябват от Гуарин да изкарваме, а размяна Гуарин за Сунига - Наполи търсят спешно получащитник - за справка вчера играха със СЪР ГАРГАНО и за малко не паднаха smile.gif, Говори се за Фелайни но мисля че Гуарин биха предпочели така че ако направим тази размяна ще избухнем и ако продадем ненужната СГАН ще извадим и 15 милиона за Черчи или Лавеци и сме готови, всякъкъв друг варянт с този състав:



да влезем в ШЛ е съизмеримо с фантастиката smile.gif

Provenzano
Цитат(Stanilov @ Aug 20 2014, 03:05 ) *
Ако привличането на крило не седи на дневен ред пред щаба и ръководството значи Интер е обречен и заобиколен от слаби футболни специалисти и ръководни личности и отбора ще е в постоянна депресия.Въпроса не е само да разбираш от бизнес и финанси,за да издържаш и менажираш клуб от ранга на Интер.Тохир не вижда ли,цяла година какво се случва с нашата игра или и той и Мадзари са влюбени в Наглиятомо и Садам Хюсейн? За съжаление наистина е вероятно да не вземем халф бек,защото Тохир според мен ще държи Нагатомо,защото той ни носи пари и то не малко,става въпрос за популяризирането ни на Азиатския пазар и се явява един вид посланник,а мега мулти ненормално богатия Тохир,където ще връща Интер на върха,ако спечели от тотото, каза,че основно ще насочим големите си усилия в популяризирането на нашия бранд в континентите Азия и Америка(не само Северна),а това за мен означава ,че японецa който вече е резерва и в националния ще седи.Момчета,ако не играеме с двойка различни халф-беци от миналия сезон,то догодина и подобни на тези,които взехме сега няма да искат да сложат подписа си за договор.Няма как да е по-важно да вземем нападател вместо крило!!! Предполагам,че и вие като мен сте гледали 38те мача къде на живо,къде на запис и сте били гневни от играта на най-спокойните халф-беци,направени от Мадзари такива.Ако ще взимаме само един играч то това трябва да бъде Черчи,той играе и като крило и като страйкър,какъвто тип нямаме.Вие мислите ли,че Видич ще получава 2.5 милиона заплата? Аз мисля,че това е невъзможно,договора не е важен,ще му се дават парички извън цифрите в договора.А гобите станаха шампиони три години подред с по-малък бюджет от Наполи,Рома,може би и по-малък от нашите с Милан през първата им шампионска след завръщането им в елите.Тъй,че те не извадиха торбата с пари,а си взеха правилния човек,който пък взе правилните хора и виждате,че поне в Италия и с не най-големия бюджет бият с много.Демек кинтите не са единственото и най-важно,както и даващо гаранция за успехи средство.Колко години Морати даваше ненормално много пари и пак си бяхме все след двата отбора.Важно е да си смениш треньора,когато се налага,ако не е пленил сърцето ти за годината,в която е бил треньор.Цаката е да предвиждаш такива неща,да изпреварваш събитията,има толкова много индикаций и не от скоро,игрови и управленски,които не се разшифроват.Игровите от треньора и Тохир,а управленските само от Тохир.Морати умника дето приюти Изгонения от Челси, Фк Затворници,Рома а сега и от Монако "Раниери",където е отишъл винаги са го гонили и то бързо,същото и с Бенитес,затова сме и на това дередже.И малко встрани,аз не съм доволен от близо 20 милионната ни перла Ернанес,почти нищо не промени в играта ни,статичен е и разчита само на техника,освен,че няма издръжливост вече е и бавен и така и техничните отигравания са му мъка.За името си и нещата,които сме виждали от него и очакванията към него той може много повече,но по-скоро можеше.

Значи според мен за да вземем още един халф-бек първо трябва да продадем някой от наличните ни такива. А както вече казах към този момент имаме четирима, като дори не броя Ибрахима Мбайе (с него стават пет), за който се говореше, че ще ходи под наем, но името му все още е в официалния сайт и явно сделка няма. Иначе е много лесно да се говори да продадем този или онзи, но реално когато няма оферти и интерес няма на кой да го/ги продадем. Мислите ли, че някой се интересува от Джонатан? Не, нито от него, нито от някой от другите ни футболисти, с които имаме желание да се разделим през това лято. Затова и все още си стоят в отбора и изпитваме сериозни затруднения с техните продажби. Ако беше толкова лесно досега да бяхме шитнали целия ненужен талаш, който ни измъчва.

В тоя ред на мисли няма как първо да натрупаме халф-бекове, а после да се чудим какво да ги правим. Иначе с игрите си поне в приятелските срещи Додо остави много хубаво първо впечатление и направи сериозна заявка за титулярно място при нас и не случайно повечето сайтове и медии го поставят като нашия титулярен ляв халф-бек за новата кампания, така че може да сте спокойни донякъде, тъй като някой измежду Джонатан и Нагатомо ще сяда все по-често на пейката, а за мен Додо е по-качествен от тях двамата. Естествено дано играе така, както игра в контролите, че дори и по-хубаво. Нагатомо е изключително важен за маркетинга ни в Япония и поради тази причина беше взет според мен, а не толкова заради спортно-техническите си качества. Вижте, че в последния си сезон Манчестър Юнайтед използваше много рядко Шинджи Кагава, но от ръководството на английския клуб не са тръгнали да го продават, а го държат в отбора, защото знаят колко е важен заради интереса, който предизвиква в Япония и Азия като цяло с присъствието си в тима. Това си е допълнително една цяла маса привърженици от друг континент. В тоя ред на мисли смятам, че с японеца няма да се разделим в никакъв случай. Дори не съм срещал никъде по чуждестранните сайтове да се свързва с трансфер в друг клуб или нещо подобно. По-вероятно е да продадем Джонатан, ако вземем друг десен халф-бек, но към него интереса ще е почти нулев. Най-много да успеем да го пласираме някъде в Бразилия и да се върне в родината си, че не виждам кой ще се излъже да го вземе с тези игри, които демонстрира.

Колкото до Ернанес - бразилеца ни струваше около 15 млн евро. И не мисля, че е бил статичен и не ни е помогнал с нищо, а точно обратното според мен кариоката беше с основна заслуга за класирането ни в зона ЛЕ през миналия сезон като показа постоянни игри спрямо останалите в отбора. Има доза истината в твърдението, че го взехме малко по-късно отколкото реално трябваше, но има една приказка "По-добре късно отколкото никога", така че не съжалявайте за нищо. Иначе в момента Мадзари го използва като втори нападател, само защото Паласио не е възстановен напълно, а пък новото попълнение Освалдо не е готов да започне още от първата минута като титуляр. Реално погледнато Мистера иска да има алтернатива на Икарди на пейката и може би донякъде оправдавам решението му поне на този етап да излизаме само с един нападател. Дано поне до началото на сезона в Италия Паласио се възстанови, а Освалдо се подготви максимално добре, защото срещу Стярнан не вярвам да имаме проблеми, но в Калчото ще срещнем сериозен отпор срещу по-затворените отбори.
Stanilov
Хубаво мислиш за десен бек ама ти предлагаш и пишеш имена,които на теб ти се искат,а клуба реално няма интерес от такива трансфери,предлагам ти да се съсредоточиме върху спряганите имена,защото нито Наполи ще пуснат Сунига,нито ще стане такъв бартер.А да те питам като продадеме Гуарин какво правиме в средата на терена? ще останеме с Ковачич и Ернанес и Алварез,другите двама са дефанзивни,демек ние ще имаме само една опция на някой от Ернанес и Ковачич,няма да има никаква конкуренция.Примерно ще си решиме проблема с десния бек,но ако е за сметка на Гуарин ебати и селекцията.Ако вземем дясно крило и нападател или човек,който може да играе и на двете позиций и запазим Гуарин то може да се каже,че ще имаме отбор въпреки Мадзари.
Provenzano
Ми ако продадем Гуарин според мен ще трябва да му търсим заместник иначе ще е доста глупаво да решаваме един проблем, а на негово място да се появява друг, защото ще направим точно това с размяна Гуарин за Сунига. Но колегата Станилов е прав, за такава размяна не съм прочел никъде. Сунига изобщо не се спряга за трансфер при нас, а Гуарин е много малко вероятно да го дадем на друг отбор в Серия А. А и от нашето ръководство вече казаха, че приоритет е продажбата на колумбиеца извън Италия, така че забравете всякакви врътки с други италиански отбори.
inter_ruse
банега беше нашия човек за евентуален заместник на фреди , но севиля го взеха за 2,5млн wink.gif
и сега има хора като за нас - рабио,м'биа,ласс диара
Stanilov
Цитат(Provenzano @ Aug 20 2014, 12:19 ) *
Значи според мен за да вземем още един халф-бек първо трябва да продадем някой от наличните ни такива. А както вече казах към този момент имаме четирима, като дори не броя Ибрахима Мбайе (с него стават пет), за който се говореше, че ще ходи под наем, но името му все още е в официалния сайт и явно сделка няма. Иначе е много лесно да се говори да продадем този или онзи, но реално когато няма оферти и интерес няма на кой да го/ги продадем. Мислите ли, че някой се интересува от Джонатан? Не, нито от него, нито от някой от другите ни футболисти, с които имаме желание да се разделим през това лято. Затова и все още си стоят в отбора и изпитваме сериозни затруднения с техните продажби. Ако беше толкова лесно досега да бяхме шитнали целия ненужен талаш, който ни измъчва.

В тоя ред на мисли няма как първо да натрупаме халф-бекове, а после да се чудим какво да ги правим. Иначе с игрите си поне в приятелските срещи Додо остави много хубаво първо впечатление и направи сериозна заявка за титулярно място при нас и не случайно повечето сайтове и медии го поставят като нашия титулярен ляв халф-бек за новата кампания, така че може да сте спокойни донякъде, тъй като някой измежду Джонатан и Нагатомо ще сяда все по-често на пейката, а за мен Додо е по-качествен от тях двамата. Естествено дано играе така, както игра в контролите, че дори и по-хубаво. Нагатомо е изключително важен за маркетинга ни в Япония и поради тази причина беше взет според мен, а не толкова заради спортно-техническите си качества. Вижте, че в последния си сезон Манчестър Юнайтед използваше много рядко Шинджи Кагава, но от ръководството на английския клуб не са тръгнали да го продават, а го държат в отбора, защото знаят колко е важен заради интереса, който предизвиква в Япония и Азия като цяло с присъствието си в тима. Това си е допълнително една цяла маса привърженици от друг континент. В тоя ред на мисли смятам, че с японеца няма да се разделим в никакъв случай. Дори не съм срещал никъде по чуждестранните сайтове да се свързва с трансфер в друг клуб или нещо подобно. По-вероятно е да продадем Джонатан, ако вземем друг десен халф-бек, но към него интереса ще е почти нулев. Най-много да успеем да го пласираме някъде в Бразилия и да се върне в родината си, че не виждам кой ще се излъже да го вземе с тези игри, които демонстрира.

Колкото до Ернанес - бразилеца ни струваше около 15 млн евро. И не мисля, че е бил статичен и не ни е помогнал с нищо, а точно обратното според мен кариоката беше с основна заслуга за класирането ни в зона ЛЕ през миналия сезон като показа постоянни игри спрямо останалите в отбора. Има доза истината в твърдението, че го взехме малко по-късно отколкото реално трябваше, но има една приказка "По-добре късно отколкото никога", така че не съжалявайте за нищо. Иначе в момента Мадзари го използва като втори нападател, само защото Паласио не е възстановен напълно, а пък новото попълнение Освалдо не е готов да започне още от първата минута като титуляр. Реално погледнато Мистера иска да има алтернатива на Икарди на пейката и може би донякъде оправдавам решението му поне на този етап да излизаме само с един нападател. Дано поне до началото на сезона в Италия Паласио се възстанови, а Освалдо се подготви максимално добре, защото срещу Стярнан не вярвам да имаме проблеми, но в Калчото ще срещнем сериозен отпор срещу по-затворените отбори.


Ние имаме толкова футболисти,които сме натрупали и не можем да се оттървем от тях,че един бек не е проблем,нали трябва да има по двама на позиция,не смятам,че трябва да продаваме някой измежду Нагатомо и Джонатан,то трябва ама не се налага,ти искаш да останеме с двама халф-бека и като се контузи някой,ще пускаме Андреоли крило.Мбайе няма място при нас,защото е стъклен,Алварез е същия.Не съм казал,че е лесно да продаваш нито съм искал да продадем някой от бековете ни сега тепърва,а ако Мадзари искаше да ги продава щеше да има слухове за това,както има за половината ни отбор,а смятам,че Нагатомо дори и Джони ще се продадат доста по-лесно от другите ни анонимници.Въпроса не е дали е лесно или не,а че ръководството не е имало изобщо такива намерения да се разделя с някой от тях.За Нагатомо,както казах е важен маркетингов инструмент,но не по-важен от Интер.Нямам против да го направят домакин на отбора или пресаташе,от мен да мине може и на скамейката да седи и да го пускат,когато водиме с два гола или,когато пазиме резултата,демек рядкко.Ти където отиде да гледаш мача с ПАОК трябва да си най-навития за десен бек и честно казано не мога да те разбера как искаш нападател вместо крило и това си е.Нищо против нападател,трябва да има още един,но крило ни трябва и то на пожар,нашата игра го крещи в лицата ни.Не разбираш ли,че,който и да дойде нападател в Интер,когато не можем да стигнем до наказателното на противника те ще си останат в изолация.Ние не сме видяли играта на нападателите ни,за да коментираме кой не става и от какъв се нуждаем,и Суарес да вземем с тая схема,която иска силни крила,а ние нямаме и неговата игра няма да я видиме.Да нямаме лек нападател и ще бъде добре да вземем ,но за мен това е отложно,а дясно крило е неотложно.Паласио може да играе лек по принцип.А за Ернанес щом ти е харесал толкова много значи много си си занижил критерийте,и явно си доволен на 5 място,защото той приключи с футбола,сега не е повикан и за националния.За най-скъпата ни покупка от бая време на сам съм разочарован,вкара само един гол мисля че,освен това е играч за едно полувреме,защото на второто само си подтичва,няма въздух,само каква инвестиция в бъдещето направихме с него не е истина.Представяш ли си вторите полувремена,когато трябва да натискаме с и без това бавната игра на Интер и Ернанес играе на ходом.Всеки с мнението си.Аз си искам Гуарин титуляр само,че при друг треньор,при Страма Гуаро беше монстър,помня какъв мач и гол направи срещу Наполи на Меаца и не само,той е класа каквато в нашия отбор имат само Видич,Роландо,Жуан и Ханданович,от другите имаме големи таланти,но за класа не можем още да говорим ощe.
Provenzano
Мбайе е стъклен? Да не говорим за различен футболист? Мисля, че Ибрахима демонстрира сериозно израстване през изминалия сезон, когато игра под наем в Ливорно. Остави много добри впечатления у почти всички с изявите си и поне според мен заслужава да получи шанс в първия отбор на Интер, така както го получава сума ти време Нагатомо например. Както и да е, това си е мое мнение и в никакъв случай не искам да ангажирам никой с него.

А ти искаш да вземем бек, защото четири е малка бройка и ако някой се контузи става страшно. Аз горе-долу поради същата причина в частност искам да вземем по-лек нападател (като изключим естествено липсата на разнообразие в предни позиции). Ми ако някой от нападателите ни се контузи, какво правим тогава? Ще разчитаме на Бота и Бонацоли отпред ли? Айде малко по-сериозно, нуждата ни от един по-свободен нападател не е по-неотложна от десния бек.

За Ернанес пак казвам, според мен се представи на ниво спрямо другите в отбора като Гуарин и Алварес например. Като погледне човек формата на останалите и представянето им няма как от един единствен човек да се очакват чудеса и да ни класира в зона ШЛ, ако това искаш да кажеш. Сам няма как да ни върже играта просто. Сега с все по-честото залагане на Ковачич има някаква светлина в тунела, че нещата лека-полека ще започнат да се подреждат и получават в средата на терена, макар че има още доста пот да изтече докато се постигнат очакваните и задоволителни резултати.

А за това, че Ернанес няма въздух не сме виновни аз и ти, а този който прави подготовката. Бразилецът не е на 34 или 35 за да го определяме като футболист за едно полувреме. Прав си, че пикът на кариерата му може би мина, аз го казах и в предишния си пост, че съм съгласен с твърдението, че малко закъсняхме с привличането му в отбора. За ходенето по терена е виновен също нашия любим и неповторим Мистер на пейката. Ако тактиката ни беше с малко по-бързи отигравания, по-силна преса и по-агресивен подход (естествено и без безсмислените постоянни пасове назад) щяхме да изглеждаме по много по-различен начин отколкото сега. Наистина в някои периоди като ни погледне човек на терена все едно играем на забавен каданс. Джонатан и Нагатомо могат да са с една идея по-опасни ако играем малко по-бързо, защото в момента контрата ни е под всякаква критика, дори ние нямаме такава. Играем на много бавни обороти и това е основната причина да изглеждаме по такъв начин.

А Гуарин, макар и да се представя доста посредствено и под нивото аз вярвам в него, че ако го налагаме постоянно и редовно на титулярната му позиции ще успее да избухне, но трябва да се спре редовното въртене на позициите. И говоря не само за Фреди, а за повечето от футболистите. Честа практика стана при Мадзари да използва играч на неподходяща за него позиция и после ние се чудим защо не се получават нещата и защо играем толкова сакато. Джонатан като вътрешен халф си беше чиста катастрофа откъдето и да го погледне човек, явно само Мадзари не го е видял и затова продължаваше да го пуска там, незнайно защо.
Stanilov
Цитат(Provenzano @ Aug 20 2014, 15:25 ) *
Мбайе е стъклен? Да не говорим за различен футболист? Мисля, че Ибрахима демонстрира сериозно израстване през изминалия сезон, когато игра под наем в Ливорно. Остави много добри впечатления у почти всички с изявите си и поне според мен заслужава да получи шанс в първия отбор на Интер, така както го получава сума ти време Нагатомо например. Както и да е, това си е мое мнение и в никакъв случай не искам да ангажирам никой с него.

А ти искаш да вземем бек, защото четири е малка бройка и ако някой се контузи става страшно. Аз горе-долу поради същата причина в частност искам да вземем по-лек нападател (като изключим естествено липсата на разнообразие в предни позиции). Ми ако някой от нападателите ни се контузи, какво правим тогава? Ще разчитаме на Бота и Бонацоли отпред ли? Айде малко по-сериозно, нуждата ни от един по-свободен нападател не е по-неотложна от десния бек.

За Ернанес пак казвам, според мен се представи на ниво спрямо другите в отбора като Гуарин и Алварес например. Като погледне човек формата на останалите и представянето им няма как от един единствен човек да се очакват чудеса и да ни класира в зона ШЛ, ако това искаш да кажеш. Сам няма как да ни върже играта просто. Сега с все по-честото залагане на Ковачич има някаква светлина в тунела, че нещата лека-полека ще започнат да се подреждат и получават в средата на терена, макар че има още доста пот да изтече докато се постигнат очакваните и задоволителни резултати.

А за това, че Ернанес няма въздух не сме виновни аз и ти, а този който прави подготовката. Бразилецът не е на 34 или 35 за да го определяме като футболист за едно полувреме. Прав си, че пикът на кариерата му може би мина, аз го казах и в предишния си пост, че съм съгласен с твърдението, че малко закъсняхме с привличането му в отбора. За ходенето по терена е виновен също нашия любим и неповторим Мистер на пейката. Ако тактиката ни беше с малко по-бързи отигравания, по-силна преса и по-агресивен подход (естествено и без безсмислените постоянни пасове назад) щяхме да изглеждаме по много по-различен начин отколкото сега. Наистина в някои периоди като ни погледне човек на терена все едно играем на забавен каданс. Джонатан и Нагатомо могат да са с една идея по-опасни ако играем малко по-бързо, защото в момента контрата ни е под всякаква критика, дори ние нямаме такава. Играем на много бавни обороти и това е основната причина да изглеждаме по такъв начин.

А Гуарин, макар и да се представя доста посредствено и под нивото аз вярвам в него, че ако го налагаме постоянно и редовно на титулярната му позиции ще успее да избухне, но трябва да се спре редовното въртене на позициите. И говоря не само за Фреди, а за повечето от футболистите. Честа практика стана при Мадзари да използва играч на неподходяща за него позиция и после ние се чудим защо не се получават нещата и защо играем толкова сакато. Джонатан като вътрешен халф си беше чиста катастрофа откъдето и да го погледне човек, явно само Мадзари не го е видял и затова продължаваше да го пуска там, незнайно защо.

И аз викам да е малко по-сериозно.Имам чувството,че искаш просто да привлечем известен футболист,защото постоянно говориш за голямото име обещано от Тохир,да му сера на големите имена,ние имаме нужда от крило!!! За какви 4 ма 5 ма или колкото според теб са говориш след като нито Джони,нито Нагатомо са халф-беци и крила,те са изкуствено налагани на тази позиция,така,че Интер няма 4 или 5 халф-беци има няколко бека,което е различно,мисля си,че знаеш.А дори и да имахме 4 ма халф-беци и не са на нужното ниво,не означава,че нямаме нужда от качество щом имаме бройка.И нападатели за разлика от халф-беци имаме цели 5 ма в момента,и Бота да си тръгне,остават 4 ма и да,аз искам Бонацоли да играе.Впрочем искам в Интер да погледнат към школата,защото смятам,че изпускаме много талантливи момчета и освен това не се работи добре там.Казваш Гуарин игра непостоянно тоя сезон,а ако му беше гласувано доверие,както на Ернанес,откакто е дошъл дали е слаб или не всеки мач е титуляр,дали Гуаро нямаше да се представи по-добре.Освен това го мъчи на какви ли не позиция,а Ернанес си го слагаше да си дърпа концито,каквото по принцип прави и в Лацио.Сериозен ли съм?
inter_fen
Какво означава халф-бек? Такова нещо в съвременния футбол няма. Твърде малко отбори играят с тая схема 3-5-2, че да има халф-бекове. Навсякъде се налагат бековете като такива или универсални футболисти като Валенсия. Нито Биабиани е халф-бек, нито Куадрадо, те са си крила, играли са винаги крила и просто в последните години се е наложило да играят в схема с трима в защита. Маджо и Сунига преди да играят в Наполи са играли на позиция десен или ляв бек, Лихтщайнер също, Асамоа пък беше вътрешен халф. Нека не гледаме Барса и Байерн, отбори които доминират тотално в мачовете си, държат топката през 70-75 процента от времето и не им е нужна толкова здрава защита, но това важи само срещу по-малките отбори. Видяхме как Байерн с тая схема се издъниха тотално срещу Дортмунд, в защита толкова издишаха, че няма накъде. Аз още се надявам да сменим схемата, но ако не го направим, определено класен втори нападател е доста по-нужен от заместник на Джони/Нагатомо.
Stanilov
А Мбайе е стъклен,защото се контузва много често и за по много време,а не защото не е впечатлил с изявите си,не знам защо под стъклен разбираш,нещо друго.Хал-бек десен не само искам аз,а вярвам и всички интеристи по света.Защо не птговори как ще видиш играта на твоя нападател като той ще докосва топката по3 пъти на мач и то някъде около центъра,ако сме с тия крила?
Stanilov
Цитат(inter_fen @ Aug 20 2014, 16:01 ) *
Какво означава халф-бек? Такова нещо в съвременния футбол няма. Твърде малко отбори играят с тая схема 3-5-2, че да има халф-бекове. Навсякъде се налагат бековете като такива или универсални футболисти като Валенсия. Нито Биабиани е халф-бек, нито Куадрадо, те са си крила, играли са винаги крила и просто в последните години се е наложило да играят в схема с трима в защита. Маджо и Сунига преди да играят в Наполи са играли на позиция десен или ляв бек, Лихтщайнер също, Асамоа пък беше вътрешен халф. Нека не гледаме Барса и Байерн, отбори които доминират тотално в мачовете си, държат топката през 70-75 процента от времето и не им е нужна толкова здрава защита, но това важи само срещу по-малките отбори. Видяхме как Байерн с тая схема се издъниха тотално срещу Дортмунд, в защита толкова издишаха, че няма накъде. Аз още се надявам да сменим схемата, но ако не го направим, определено класен втори нападател е доста по-нужен от заместник на Джони/Нагатомо.

Под халф-бек се разбира крило,а халф-беци има и постоянно се говори за такъв тип футболисти,футбола се променя постоянно,както преди нямаше фалшива деветка така сега това е позиция и роля,за която се говори постоянно.А тук до преди да започна да пиша всички искаха освен нападател и други хора по крилата,сега имаме Освалдо обаче нямаме кой да играе на мястото на Джони.Аз не гледам Барса нито Байерн аз гледам Интер и не искам да приличаме на Рома,както тук някои хора искат.И в съвременния футбол позиция халф-бек има.Поздрави.
Stanilov
http://manutd-bulgaria.com/%D0%B8%D0%BD%D1...8A%D0%BD%D0%B3/ Ето ти едно интервю,в моето Ашли Йънг говори за позицията си на халф-бек,която е актуална точно в съвременния футбол,футболистът говори,че на тази позиция имаш повече отговорности от едно крило и от един бек,освен това трябва да си много издръжлив,за да се справяш добре.
Provenzano
И кой е толкова искания от теб халф-бек, който трябва да привлечем, че не се спря цял ден халф-бек та халф-бек?

Мбайе кога миналия сезон се е контузвал много често и за по много време, че да е стъклен? Говориш за даване на път на младите от школата, а пък ти е все едно безразлично, че размотаваме играч като Мбайе (който в никакъв случай не е по-лош от Нагатомо и Джонатан) по разни наеми наляво-надясно вместо да му дадем шанс за да видим как ще се справи.

Нападателят ни не пипа топката не само защото са виновни бековете, а защото цялата схема ни е такава... пиклива. От нея ни идват всичките проблеми, а положения пред противниковата врата могат да създадат не само добрите крила, но и добрите вътрешни полузащитници, но ние нямаме идея как да стане това, а и както казах липсва скоростта и нестандартните решения. Когато контраатакуваме го правим почти на ходом и футболистите на другия отбор много добре и правилно се прегрупират, връщат се и се затварят, затова ние не можем да създадем добри положения. Ако действаме малко по-бързо, то и по крилата ще имаме остротата за създаването на голови ситуации. Когато самата топка се обработва по-бързо, било то от халфовете в средата или бековете по крилата, то винаги е предпоставка да бъдем една идея по-опасни. Единственият човек в отбора, който към момента обработва по-бързо и без много да мисли е Ковачич. Макар и не винаги да му се получава, то поне опитва, а в повечето случаи го прави доста добре, така че ако и Нагатомо, Джони и Додо играят по горе-долу същия начин няма да го има това беззъбо нападение по крилата, което ни мъчи от толкова време, вследствие на което не успяваме да създадем и голови положения.

Цитат(Stanilov @ Aug 20 2014, 15:52 ) *
И аз викам да е малко по-сериозно.Имам чувството,че искаш просто да привлечем известен футболист,защото постоянно говориш за голямото име обещано от Тохир,да му сера на големите имена

Сери където искаш, няма проблем. То и затова ще сме на това дередже, защото нямаме класа, а класата се придобива с големи имена wink.gif
Georgi stanev
КВо спорите цял ден за нещо ,което е безмислено.Проблема е схемата.С тази схема и да направим нещо в Италия ,в Европа сме разкрити.Кви халф-бекове като излизаме срещу някви Стрянан с 1 нападател и 1 офанзивен играч.За кво говорим изобщо.

http://www.sportal.bg/news.php?news=504340

И тея не ги броим,но ако вземат и Фелайни или Гуарин,щe ни задминат както и Фиорентина.
enjoy
Цитат(Provenzano @ Aug 20 2014, 17:30 ) *
И кой е толкова искания от теб халф-бек, който трябва да привлечем, че не се спря цял ден халф-бек та халф-бек?

Мбайе кога миналия сезон се е контузвал много често и за по много време, че да е стъклен? Говориш за даване на път на младите от школата, а пък ти е все едно безразлично, че размотаваме играч като Мбайе (който в никакъв случай не е по-лош от Нагатомо и Джонатан) по разни наеми наляво-надясно вместо да му дадем шанс за да видим как ще се справи.

Нападателят ни не пипа топката не само защото са виновни бековете, а защото цялата схема ни е такава... пиклива. От нея ни идват всичките проблеми, а положения пред противниковата врата могат да създадат не само добрите крила, но и добрите вътрешни полузащитници, но ние нямаме идея как да стане това, а и както казах липсва скоростта и нестандартните решения. Когато контраатакуваме го правим почти на ходом и футболистите на другия отбор много добре и правилно се прегрупират, връщат се и се затварят, затова ние не можем да създадем добри положения. Ако действаме малко по-бързо, то и по крилата ще имаме остротата за създаването на голови ситуации. Когато самата топка се обработва по-бързо, било то от халфовете в средата или бековете по крилата, то винаги е предпоставка да бъдем една идея по-опасни. Единственият човек в отбора, който към момента обработва по-бързо и без много да мисли е Ковачич. Макар и не винаги да му се получава, то поне опитва, а в повечето случаи го прави добре.


Наполи бяха със същата тактика и философия на игра, ако трябва да съм честен Мадзари наложи този стил и 70% от Серия А играят с него:



Да нямаме Лавеци и Кавани, Хамшик но как топките стигаха до тях с Досена/Сунига и Маджио/Армеро тоез с халф-бековете, за това натякваме за тях и по-скоро денсият такъв, а в тази тактика няма как там да ти е слабото звено ако ще посредата и Меси да сложиш (примернно)

Да за Сунига и Лавеци няма слухове, но те са ми надеждата за трансферни изненади ала последна минута, лошото е че днес Наполи подписа с Де Гузман в центъра и тотално се опровергава слуха за Гуарин, така че отново се надяваме на Бонбони да спасява положението, Парма се интересува и от Бота и от Скелото така че да им даваме Скелото завинаги и Бота под наем и да се приключва пък отпред оставаме на Тохир да направи нещо ала LAST MINUTE както с Ернанес....

ако не то значи тази година ще е поредната ПРЕХОДНА... това незначи че няма да подкрепяме FORZA INTER smile.gif

Днес вятарът вее Черчи в Милан, така че незнам с кой може да ни изненада ако изобщо има такава Тохир, аз не спирам да се надявам за Лавеци и ще е така до 2-ри Септември...
Stanilov
Цитат(Provenzano @ Aug 20 2014, 17:30 ) *
И кой е толкова искания от теб халф-бек, който трябва да привлечем, че не се спря цял ден халф-бек та халф-бек?

Мбайе кога миналия сезон се е контузвал много често и за по много време, че да е стъклен? Говориш за даване на път на младите от школата, а пък ти е все едно безразлично, че размотаваме играч като Мбайе (който в никакъв случай не е по-лош от Нагатомо и Джонатан) по разни наеми наляво-надясно вместо да му дадем шанс за да видим как ще се справи.

Нападателят ни не пипа топката не само защото са виновни бековете, а защото цялата схема ни е такава... пиклива. От нея ни идват всичките проблеми, а положения пред противниковата врата могат да създадат не само добрите крила, но и добрите вътрешни полузащитници, но ние нямаме идея как да стане това, а и както казах липсва скоростта и нестандартните решения. Когато контраатакуваме го правим почти на ходом и футболистите на другия отбор много добре и правилно се прегрупират, връщат се и се затварят, затова ние не можем да създадем добри положения. Ако действаме малко по-бързо, то и по крилата ще имаме остротата за създаването на голови ситуации. Когато самата топка се обработва по-бързо, било то от халфовете в средата или бековете по крилата, то винаги е предпоставка да бъдем една идея по-опасни. Единственият човек в отбора, който към момента обработва по-бързо и без много да мисли е Ковачич. Макар и не винаги да му се получава, то поне опитва, а в повечето случаи го прави доста добре, така че ако и Нагатомо, Джони и Додо играят по горе-долу същия начин няма да го има това беззъбо нападение по крилата, което ни мъчи от толкова време, вследствие на което не успяваме да създадем и голови положения.
Сери където искаш, няма проблем. То и затова ще сме на това дередже, защото нямаме класа, а класата се придобива с големи имена wink.gif


Приятел много си чувствителен,ако искаш няма да пиша,за да не спори никой с теб.Преди няколко дена ми каза,че всеки можел да си изрази мнението,затова сме били тук и по-често да съм пишел,а сега сякаш ти бръкнах някъде.Аз не си избирам любим футболист и да кажа е тоя го искам,а коментирам и отдавам предпочитанията си на някой измежду имената,с които ни спрягат.Исканият от мен е Биябияни пред Чичарито или Бака или друг подобен,Черчи,ако не ти е ясно,че няма да играе при нас,нека ти го кажа-той няма да играе при нас,вече постоянно и навсякъде се споменава Атлетико и Милан,а нас ни свързват с него само форумите на Интер и другите сайтове,които са с тематика Интер.А за известните футболисти е глупаво да мислиме,че щом са известни значи са гаранция за успех,Торес като е много известен и вкарал повече голове от Йоветич да не би да е по-добър? И естествено,че схемата е виновна,само че,ако не знаеш това е нашата схема цял сезон и сега цяла подготовка и е съвсем логично да се търсят подходящи хора за схемата,с която ще играем,а не за схемата,с която ние феновете искаме да играем.И нападател ни трябва,не отричам,но моето мнение,с което не искам да те ангажирам,нито някой друг е,че за тая схема играта ни много повече се влияе от халф беците,отколкото от вътрешни,защото всичко вмтая схема зависи от тях,айде не всичко,но в голяма степен,и ако не си на това мнение няма какво да си пишем с теб за футбол.
Stanilov
Цитат(enjoy @ Aug 20 2014, 17:56 ) *
Наполи бяха със същата тактика и философия на игра, ако трябва да съм честен Мадзари наложи този стил и 70% от Серия А играят с него:



Да нямаме Лавеци и Кавани, Хамшик но как топките стигаха до тях с Досена/Сунига и Маджио/Армеро тоез с халф-бековете, за това натякваме за тях и по-скоро денсият такъв, а в тази тактика няма как там да ти е слабото звено ако ще посредата и Меси да сложиш (примернно)

Да за Сунига и Лавеци няма слухове, но те са ми надеждата за трансферни изненади ала последна минута, лошото е че днес Наполи подписа с Де Гузман в центъра и тотално се опровергава слуха за Гуарин, така че отново се надяваме на Бонбони да спасява положението, Парма се интересува и от Бота и от Скелото така че да им даваме Скелото завинаги и Бота под наем и да се приключва пък отпред оставаме на Тохир да направи нещо ала LAST MINUTE както с Ернанес....

ако не то значи тази година ще е поредната ПРЕХОДНА... това незначи че няма да подкрепяме FORZA INTER smile.gif

Днес вятарът вее Черчи в Милан, така че незнам с кой може да ни изненада ако изобщо има такава Тохир, аз не спирам да се надявам за Лавеци и ще е така до 2-ри Септември...

Тука го написа много точно за схемата с халф-беците и Меси,аз бих го написал същото като пример.
Stanilov
Мбайе миналия сезон доста от него го пропусна,заради контузия,поне няколко месеца,не ми се занимава да проверявам,ако някой иска да го направи и после да публикува тук .
inter_fen
Има позиция халф-бек, но футболистите се приспособяват към нея, ако отборът им е решил да играе с 3-5-2, изобщо с трима в защита. Никой играч в школата на който и да е отбор не е играл на тази позиция. Хубав пример си дал за Ашли Йънг, но той винаги си е бил крило и резултатът ще се види през сезона, защото в защита едва ли ще се справи. Същия е проблема с така искания Биабиани, той е атакуващ играч, няма капацитета да играе в защита и точно затова не е нужен. Ако си наблюдавал достатъчно Парма, знаеш, че те през повечето време играят 3-4-3, а французинът е в атакуващата тройка. Играл е на тази позиция, но когато му се е налагало. Идеята ми е следната, по-лесно е да направиш от един бек - халф-бек, отколкото от крило. И точно за това 90% от халф-бековете са играли като крайни защитници в предишните си отбори и в юношеските си години.
enjoy
И докато ние спим другите претенденти се подсилват сериозно:

Милан вдига офертата за своята цел №1
Вицепрезидентът на Милан Адриано Галиани е вдигнал офертата на клуба за звездата на Торино Алесио Черчи, съобщава "Гадзета дело Спорт". Това е станало на вчерашната среща между шефа на "червено-черните" и президента на Торо Урбано Кайро. Последният иска 18 милиона евро за своя най-добър футболист, който е силно желан от Атлетико Мадрид. Крилото е цел номер на едно наставника на миланския гранд Филипо Индзаги. Новото предложение на седемкратния първенец на Европа е 13 милиона евро плюс правата на един или повече от младите таланти на "росонерите". Изданието твърди, че Кайро е останал доволен от настоящата оферта. В същия момент Черчи остана извън групата на Торино за плейофа за влизане в групите на Лига Европа с РНК Сплит в Хърватия.

Милан се прицели в дуо от Наполи
Ръководството на Милан обмисля сериозно двоен трансфер от Наполи. Става въпрос за Горан Пандев и Блерим Джемайли, твърдят медиите на Апенините. "Росонерите" искаха да привлекат Алесио Черчи от Торино или Есекиел Лавеци от Пари Сен Жермен, но те са прекалено скъпи за клуба на Силвио Берлускони. Именно затова последните часове македонският национал, който не влиза в сметките на Рафаел Бенитес, е най-близо до контракт с тима от Милано. Мениджърът на Пандев и Джемайли Джовани Бранкини пък е много близък с Адриано Галиани, което прави сделката още по-възможна. Вицепрезидентът на "червено-черните" се опитва на всяка цена да продаде Филип Мексес и Микаел Есиен, които получават много високи заплати. Френският бранител струва осем милиона на Милан на година, а бившият халф на Челси 5 милиона с данъците.

Марко Марин ще играе под наем във Фиорентина
Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=504340

Наполи подписа с холандски национал
Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=504073

Милан до сега: Рами, Алекс, Менез, Диего Лопес, Армеро ако вземат и Черчи и Джемайли..............



Ricardo
Мбайе има 25 мача в Серия А миналия сезон и аз поне не помня да е имал тежка контузия.Ако е имал някаква то е било най-много за месец.
А относно халф-беците.Ясно е,че особенно в дясно се нуждаем от качествен играч,защото Джони и Д'Амброзио определено са доста зле и двамата.Нелепото тук е,че някой си мисли,че Бонбончо става за халф-бек.Той още на втория мач физически ще се срине.Ако наистина взимаме нещо на този пост трябва да е нещо наистина качествено,а не подобно на наличните футболисти,които имаме.А още по-нелепото е,че дори и да го вземем някой си мисли,че ще го ползваме като халф-бек.Ако дойде в крайна сметка ще е алтернатива на Йоветич,Бака,Ламела,Лавеци,Черчи и всички други имена,които се завъртяха из медиите за нападател от втора линия.
Provenzano
Цитат(Stanilov @ Aug 20 2014, 18:04 ) *
Приятел много си чувствителен,ако искаш няма да пиша,за да не спори никой с теб.Преди няколко дена ми каза,че всеки можел да си изрази мнението,затова сме били тук и по-често да съм пишел,а сега сякаш ти бръкнах някъде.Аз не си избирам любим футболист и да кажа е тоя го искам,а коментирам и отдавам предпочитанията си на някой измежду имената,с които ни спрягат.Исканият от мен е Биябияни пред Чичарито или Бака или друг подобен,Черчи,ако не ти е ясно,че няма да играе при нас,нека ти го кажа-той няма да играе при нас,вече постоянно и навсякъде се споменава Атлетико и Милан,а нас ни свързват с него само форумите на Интер и другите сайтове,които са с тематика Интер.А за известните футболисти е глупаво да мислиме,че щом са известни значи са гаранция за успех,Торес като е много известен и вкарал повече голове от Йоветич да не би да е по-добър? И естествено,че схемата е виновна,само че,ако не знаеш това е нашата схема цял сезон и сега цяла подготовка и е съвсем логично да се търсят подходящи хора за схемата,с която ще играем,а не за схемата,с която ние феновете искаме да играем.И нападател ни трябва,не отричам,но моето мнение,с което не искам да те ангажирам,нито някой друг е,че за тая схема играта ни много повече се влияе от халф беците,отколкото от вътрешни,защото всичко вмтая схема зависи от тях,айде не всичко,но в голяма степен,и ако не си на това мнение няма какво да си пишем с теб за футбол.

Ти искаш крило, а аз искам втори нападател, всеки с неговите си предпочитания. За мен Паласио няма да може още дълго да ни дърпа отпред, както го правеше последните два сезона. Не искам да правя някакви прогнози, но според мен това ще е последния сезон на Родриго на по-високо ниво. След една година, ако решим да го задържим ще играе същата роля като Милито. Ще влиза като резерва в последните минути за да помага с каквото може, но не и да започва всеки мач титуляр и да чакаме на него да избухне.

Джонатан и аз не го харесвам, за мен той въобще не е футболист за Интер. Ако можех да го продам, бих го направил още на секундата. Но гледам по-реално на слуховете, които се спекулират по медиите. Свързват ни само с един Биабиани, в който не знам какво толкова харесвате, но само и единствено ние, като че ли проявяваме интерес към него. Ако беше толкова добър нямаше да играе в Парма на 26-годишна възраст вече. Плюс това се говори, че Мадзари щял да го ползва като втори нападател, което е една от най-големите глупости и простотии, които съм чел напоследък. Биабиани си е крило, а като халф-бек, където най-вероятно ще играе при нас отдясно нямам представа как ще се справи. Нямам наблюдения върху играта му в дефанзивен план, а не ми се иска да направим рязък скок ала "от трън та на глог" накрая. Или си мислиш, че като вземем Бонбони да играе отдясно на мястото на Джонатан ще вържем и цъфнем, така ли? Това ли е решението? Разбира се, че халф-бековете са важен аспект от играта ни с тази схема особено, но ние играем супер бавно. Липсва всякакъв момент на изненада и сме предсказуеми и за малко дете. Не мисля, че като вземем Биабиани ще се промени кой знае колко ситуацията ни. Ще тича сам напред като муха без глава. Много пъти казах, че нямаме футболисти за тази схема и когато Мадзари си тръгне, дойде неговия заместник и промени схемата ще го разберете. Футболистите ни не са чак толкова лоши, колкото изглеждат в тази схема. Самата постройка на игра ги прави да изглеждат толкова слаби и жалки. Един от малкото плюсове от евентуалното привличане на Биабиани би било това, че ще разкараме Скелото.

П.С. И не знам защо някой задължително трябва да ми бърка някъде за да не се съглася с мнението на някого или за да водим нормална футболна дискусия.
Изобщо не съм чувствителен, както казваш, нито пък никой не трябва да спори с мен. Не знам защо стигаш до такива заключения и въобще гледаш по такъв начин на нещата. По-скоро ти си този, който се засяга, макар че спорим съвсем нормално. И никой не ти е казал, че не можеш да изразиш мнението си, излишно е да го споменаваш. Разбира се, че можеш, както виждаш дискутираме съвсем в нормалния фенски тон. Знаеш, че не може всички да мислят по един и същи начин тук. Хубаво е, когато има няколко различни мнения и гледни точки. Затова ти казах и да пишеш по-често. Това все пак е форум на футболен отбор, но не можеш да очакваш абсолютно всички тук да са съгласни с теб или когато някой изрази мнение по-различно от твоето да мислиш, че се заяжда или че се засяга. Никъде не съм написал, че не трябва да се спори. Всеки казва това, което мисли. Нали и донякъде това е идеята на форума. Някой се съгласяват, други не, и така. Нищо лично wink.gif

Цитат(Stanilov @ Aug 20 2014, 18:10 ) *
Мбайе миналия сезон доста от него го пропусна,заради контузия,поне няколко месеца,не ми се занимава да проверявам,ако някой иска да го направи и после да публикува тук .

Единствената контузия, която е получил Мбайе през миналия сезон е била някаква травма в слабините. Отсъствал е 45 дни от терена и е пропуснал 7 мача на Ливорно и това е всичко за един сезон. Можеш сам да се увериш, има и други две леки травми (през 2012 и 2013), но нищо по-сериозно. Затова не се съгласих с теб, че е стъклен.
http://www.transfermarkt.co.uk/ibrahima-mb.../spieler/207715
enjoy
Агента на Бота се среща утре за преговори с Парма:
http://www.fcinter1908.it/copertina/fcin19...chiedera-121582

Предполагам че пари нямаме и сме предложили Скелото (трансфер) и Бота (1 година наем) за Бонбони... далавери да искаш от Аусулио smile.gif

Спрягат ни с Борини:
http://www.fcinter1908.it/copertina/borini...si-lui-e-121647

Възможно е и Мбайе да остане:
http://www.fcinter1908.it/in-evidenza/ag-m...turo-puo-121642
http://www.sempreinter.com/2014/08/20/il-g...ughts-on-mbaye/

Утре се решават две съдби тази на Гуарин и на Силвестре:
http://www.fcinter1908.it/ultim-ora/sky-gu...-e-botta-121660

Отказали сме на Сампдория за Андреоли - мъчим се да им продадем Силвестре:
http://www.fcinter1908.it/ultim-ora/pedull...ll-inter-121657
http://www.sempreinter.com/2014/08/20/samp...d-in-andreolli/

Явно Самподория искат и Кампаняро тоез трима наши защитници: Силвестре, Кампаняро и Андреоли:
http://www.sempreinter.com/2014/08/20/samp...-hugo-approach/

enjoy
Един анализ който казва всичко:

http://www.bauscia.it/ausilio-prepara-colp...lto-allesterno/

Гуарин, Скелото, Бота, Силвестре и Кампаняро - ВЪН
Биянбяни и Роландо - ИДВАТ

Надеждата ми е Оби също да напусне.... Явно е че Кузманович ще остане за наше нещастие..

ВРАТАРИ:
Samir Handanovic 1
Juan Pablo Carrizo 30
Tommaso Berni 46

ЗАЩИТНИЦИ:
Ibrahima Mbaye 13
Cicero Moreira Jonathan 2
Juan Jesus 5
Marco Andreolli 6
Nemanja Vidic 15
Dodò 22
Andrea Ranocchia 23
Danilo D'Ambrosio 33
Yuto Nagatomo 55
ROLANDO 35


ПОЛУЗАЩИТА:
Gary Alexis Medel Soto 80
Mateo Kovacic 10
Ricardo Gabriel Alvarez 11
Zdravko Kuzmanovic 17
Anderson Hernanes 88
Yann M'Vila 90
Rene Krhin44

BIANBIANY 77

НАПАДАТЕЛИ:
Pablo Daniel Osvaldo 7
Rodrigo Palacio 8
Mauro Emanuel Icardi 9
НОВ НАПАДАТЕЛ (25-тия играч)
inter_ruse
да вземем борини- то е ясно ,че няма да вземем топ нападател , ами поне да вземем борко. по-добре него , отколкото накрая на пожар да вземем бориело или някой кат него.
мбайе да остане и да го налагаме на бека
андреоли да остане за резерва
силвестре и кампаняро да бягат към самп
гуарин да го продадем само ако вземем негов качествен заместник
за здравко няма ли слухове бре?
PER SEMPRE NERAZZURRI
Цитат(Provenzano @ Aug 20 2014, 01:44 ) *
То по тая логика за Фреди, на Рики колко трябва да му искаме? Значи и 10 млн ще са му много на аржентинеца. Просто в днешно време с тези надути цени, както и да го погледнем 13 млн са малка сума за Гуарин, пък който каквото иска да ми говори. Някакви чути и недоказани младежи струват по 25-30 млн., че и повече.
Да, съгласен съм, че последните сезони на колумбиеца не са на нужното ниво, но всичко това е вследствие от съвкупността на няколко нелепи причини - много треньори, използване на различни и неправилни позиции, слаба форма, непостоянно представяне от негова страна, а също така и на неговите съотборници. В никакъв случай не искам да оправдавам Гуаро, просто казвам това, което мисля.

А иначе самото определение "жертва" не прилича на отбор с нашето име. Какво означава да жертваме някой за да купим друг? По дяволите, ние да не сме Фиорентина или Торино та да се надяваме да продадем X за да купим Y и да закърпим положението. Смешно е, разберете.
Докъде го докарахме, грандове в Италия като Интер и Милан са принудени да продават звездите си, а на всичкото отгоре трябва да продават и останалите си футболисти само и само за да се снабдят с други такива. Много жалко, но факт.

Тохир, колкото и да не иска трябва най-накрая да проумее, че това е футбол, не баскетбол, не волейбол или бейзбол, а футбол и тук без да извади торбата с парите и да налее малко свежи средства, с които да вдигнем класата и нивото в отбора няма как да стане. Говори се, а и искаме да се класираме в ШЛ, защото са ни нужни приходите от турнира, но първо трябва да инвестираме за да постигнем целите си. Без сериозни инвестиции няма как да стане. Рома по някакъв начин успяха да се вдигнат последните сезони, но вижте, че дори и те хвърлиха сериозни средства за нови попълнения и вече успяват горе-долу да се противопоставят на гобите, макар че има още хляб да изядат докато ги стигнат.

Колкото до халф-бековете - да, разбира се, че трябва да са силни в офанзивен план, но също така не трябва да издишат и в дефанзивен, защото хване ли ни отбор с бързи крила на контра ще ни направи на пух и прах. На няколко пъти миналия сезон дори ни се случваше и резултата беше фатален.
Лошото в случая е, че нашите халф-бекове са слаби и в двете фази на играта. В момента имаме четирима такива (Д'Амброзио, Нагатомо, Джонатан и Додо) и въобще не мисля, че на дневен ред стои привличането на още един такъв, било то десен или ляв. Четем разни неща по медиите, но никой не знае какво мисли ръководството ни по въпроса, а аз се съмнявам да вземем халф-бек до края на меркатото или поне шанса да го направим е нищожно малък.


Напълно съм съгласен с повечето от нещата, които казваш, ама философията на отборите в днешно време и на хората, които взимат решенията в тях е малко по-различна. Както виждаме всички, много по-вероятно е маса пари да бъдат изсипани за недоказани младоци с добър ПР или футболисти с 1-2 сезона зад гърба си. При формата, която Гуарин показва вече доста време и като цяло не особено впечатляващата му кариера (понеже каквото и да си говорим 1 ЛЕ с Порто не е кой знае какъв плюс), много трудно можем да очакваме някой да извади 20 милиона за него. Сравнението е тъпо, ама той един Тони Кроос струва толкова, а разлика от тук до небето. Да не говорим, че е много малко вероятно някого да го вълнува, че колумбиецът е слаган да играе навсякъде, но не и където е най-добър. Тия разсъждения само ние феновете си ги правим, за скаути и отговорници по трансферите черно на бяло Фреди е приличен футболист с посредствени изяви от 2 години насам и нищо повече. Освен ако някой не му следи кариерата от край време задълбочено, "официално" вината си е на самия него.

Иначе и за мен е крайно обидно и неприятно, че сме поставени в ситуация, където сме принудени да продаваме футболисти, за да съберем пари за цяла една звезда видиш ли. Това е само поредното доказателство колко много сме смъкнали нивото в сравнение с елита на Европа. Само че за жалост такива са реалностите, и ние имаме нужда от офанзивен играч от световна класа. Ако цената е да продаваме играчи и да си броим всеки милион, така да е, важното е накрая да осъществим сделката. Този номер обаче минава 1-2 пъти, а ако искаме наистина възходящо развитие и постоянство, трябват пари, и то веднага, а не наеми и тънки сметки. Дано и на Тохир му влезе в главата това, 'щото иначе ще си тъпчем на едно място за поредна година.
enjoy
Според Il Messaggero ако продадем Гуарин - взимаме Фирмино, Роландо и Бонбони - което е мисия максимум, но е прекалено хубаво за да е истина...
http://www.sempreinter.com/2014/08/21/il-m...ndo-firmino-in/

Рабио отива в Арсенал при Венгерчо
http://www.sempreinter.com/2014/08/21/fcin...gn-for-arsenal/

Кампаняро, Силвестре и Гуарин, Алварез - това са ключовете за бъдещи трансфери.... Кузманович, Скелото, Оби и Бота - сещо не ни трябват....

Днес се разбира бъдещето на Гуарин, среща с агента му, снощи не взе участие което ви е ясно какво означава...:
http://www.fcinternews.it/focus/gds-oggi-s...tuazione-160994

Имаме договорка с Биянбяни, остава да се разберем с Парма които искат 8 милиона
http://www.fcinternews.it/rassegna-stampa/...io-dovra-160999

Предполагам че Скелото и Бота ще преминат за Бонбони което си е добър удар но пазърлъка тече с пълна сила, с Парма направихме доста сделки това и миналото лято така че предполагам ще имаме DEAL...



inter_ruse
ако продадем гуарин и вземем фирмино то ще направим трасферния удар не само в италия!!! бразилеца е уникален играч и след година две ще струва 40-50млн
значи мвила,ковачич,ернанес и резерви медел,алварез,кузманович - добре е (но само ако с парите на гуарин вземем фирмино)
Ricardo
Вече остават все по-малко дни до затварянето на пазара,а имаме да продаваме цял отбор от некадърници.Всички ненужни все още са в отбора и засега няма особенно развитие около тях.Силвестре,Кампаняро,Скелото,Кузманович,Оби,Алварес...Гуарин също засега не можем да го продадем на исканата цена.Този Бранка не е истина какви глупости е правил на пазара през последните години...
Provenzano
Дали и половината от тия ще продадем... по-скоро не.
Ricardo
Цитат(Provenzano @ Aug 21 2014, 12:37 ) *
Дали и половината от тия ще продадем... по-скоро не.

Най-наложителни за продаване или подаряване са Силвестре и Кампаняро отзад,за да можем да си вземем Роландо..От Скелото също трябва да се отървем задължително иначе само ще си взима паричките и ще си почива.Айде Куз за много дълбока резерва може да остане,трудно само в един прозорец ще се отървем от всички ненужни.Оби трябва да бъде разкаран с някакъв наем,пари от този не можем да вземем.Алварес и Гуарин трябва да бъдат продадени само при добра оферта..
enjoy
Бранка ни е оставил "НАСЛЕДСТВО" за три четири сезона напред - Кампаняро - не иска да се маха заради заплатата, Скелото нз колко платихме нещо около 8 милиона ми се върти в главата, Кузманович не му знам заплатата но и 15000лв в ЦСКА ще са му много... Силвестре и той е над милион сигурно... така че ако ни огрее и се отървем ще е добре, то е ясно че ще има МУДИНГАЙчовци и като МАРИГА които ще си взимат парите без дори да са в групата и ми замирисва на Кампняро, Кузманович и Оби че ще останат.....


Торино са искали Кристанте като размяна + 14 милиона за Черчи, още една новина която тотално отписва Черчи от нас...
http://www.sempreinter.com/2014/08/21/laud...-in-cerci-deal/

Айде Парма взе още един наш, дано ни спасят като предния сезон давам им без пари за Биянбяни - БОТА (наем) и подарък СКЕЛЕТА и ОБИ за без пари и Кузманович с панделка:
http://www.sempreinter.com/2014/08/21/offi...igns-for-parma/

А да Милан продава Балотели и ако го продадът отиват за Джаксон Мартинез:
http://www.fcinternews.it/l-avversario/bal...martinez-161013

Ето ни още една трансферна цел която трябва да не забравяме- Джаксон Мартинез от Порто... малко ми е прехвален но пък е голям голяджия....
Provenzano
А с Лавеци какво се случва, някой знае ли? Нещо позамръзнаха слуховете и около него.

Цитат(Ricardo @ Aug 21 2014, 12:45 ) *
Най-наложителни за продаване или подаряване са Силвестре и Кампаняро отзад,за да можем да си вземем Роландо..От Скелото също трябва да се отървем задължително иначе само ще си взима паричките и ще си почива.Айде Куз за много дълбока резерва може да остане,трудно само в един прозорец ще се отървем от всички ненужни.Оби трябва да бъде разкаран с някакъв наем,пари от този не можем да вземем.Алварес и Гуарин трябва да бъдат продадени само при добра оферта..

Много трудно ще стане. Аз като фен само и само за да не ги виждам в Интер съм склонен и да ги подарим (така поне ще се отървем от заплатите им), но от клуба ще искат донякъде да си възвърнат вложените трансферни суми, което пък намалява шанса за трансфер. Все пак това не е България, когато един футболист не получава шанс или не демонстрира нивото, което се очаква от него договора му да бъде прекратен по взаимно съгласие.
cheffo
Схемата на игра е важна, но не е всичко. И Ван Гаал практикува 3-5-2 (по-скоро 3-4-1-2), но играта на водените от него отбори се различава коренно от нашето 3-5-2, практикувано под вещото ръководство на Мадзариsmile.gif Въпреки че и аз не го харесвам, тази година имаме повече шансове за успех от миналата. Първо, че успяхме да позакърпим състава с по-скоро добри трансфери досега, но също и с заминаването на голяма част от "историята на Интер" - Милито, Камбиасо, Самуел, Санети, Киву и Станкович, успяхме да намалим както възрастта, така и заплатите. Някъде четох, че сега даваме 75 млн на година, а миналата - 90 или 100 ( не помня вече). Второто нещо е, че Мадзари вече е за втора година тук. Повечето от играчите знаят какво иска, а това му дава шанс, да доразвие идеите си (ако ги има изобщо) и да продължи с развитието на отбора. Лошото поне споре мен е, че тези играчи, които имаме наистина не стават за 3-5-2 и то най-вече заради бековете ни. Това е ясно за всички, освен може би за Мадзари, но дано да има някакво положително развитие в тази посока.
Иначе по темата smile.gif На няколко места прочетох, че МанЮ са направили запитване за Гуарин. Застоят по сделката за Видал, е накарал Ван Гаал да потърси други вариянти, както и това, че края на тренсферният прозорец наближава.
THE_GAME
По повод дискусията крила или бекове трябва да са халф-бековете, то до момента наистина всички отбори, използващи 3-5-2 и разновидностите и, залагат именно на бековете. Може би Ман Юнайтед на Ван Гаал ще е първият достатъчно сеериозен отбор, който ще пробва там типични крила - какво ще стане, предстои да разберем. Според мен няма никакъв шанс Мадзари да заложи на чисто крило като халф-бек затова и на тоя етап закупуването на крила изглежда излишно. Нито играем с такива, нито Мадзари би ги използвал като халф-бекове, защото е задръстен олд скул италиански спец и вероятно такъв ход му изглежда невероятно рисков и авантюристичен. От друга страна - казах го и след привличането на Освалдо - имаме 2-ма тарани и Паласио, отвсякъде ни трябва още един по-раздвижен нападател, за да се сформират 2 двойки допълващи се един друг нападатели. И Черчи макар и номинално крило - е показвал многократно, че може да играе чудесно зад един типичен централен нападател - има техника, удар, пас, има и прилична скорост. Абсолютно достъпен за нас играч, ще е жалко да го изпуснем.
Provenzano
Искрено се надявам до края на следващата седмица да успеем да се отървем от ненужния талаш. Засега, като че ли слуховете около евентуални нови попълнения в Интер леко секнаха, но все си мисля, че към последните дни на месеца ще има раздвижване и най-вероятно ще вземем още един-двама.
enjoy
ЕКСКЛУЗИВНО: Кампаняро остава - казах ви че Бранка го е уредил за още един сезон на добра заплата smile.gif
http://www.fcinter1908.it/copertina/esclus...-rolando-121741

Балотели е играч на Ливърите тоез още утре Милан ще купят Черчи за да закърпят състава така че Черчи е затворена страница.

Още една затворена е Йоветич - който днес тотално каза че остава в Ман Сити...

Ди Мария и Кедира напускат Реал М ако иде в ПСЖ Лавеци може да е отново свързван с нас но според мен ще поднови договора си и Ди Мария ще отиде в Ман Ю като ще вземат и Гуарин...

За мен Фирмино (при продажба на Гуарин) Бонбони (Парма искат Силвестре, Бота и Скелото) и Роландо (при продажба на Силвестре) е оптималният варянт а мечтаният е Лавеци пред Фирмино.... след 2 седмици ще ни е ясно... Зациклиха новините щот никой ни не иска ЗВЕЗДИТЕ...
inter_ruse
милан полека лека си направиха отбор - шаарави,менез,черчи,джакъсън м. не е никук зле...
лавеци е долу горе изпята песен ,а фирмино те първа ще показва на дунга и света какво може - много ми се иска той да ни е големи удар
enjoy
Айде малко да развеселим, трансферни новини и без това няма: https://www.facebook.com/photo.php?v=790806...828&fref=nf

ГРАНДЕ МАРКО - хахха изби ги smile.gif
cheffo
Цитат(inter_ruse @ Aug 21 2014, 19:39 ) *
милан полека лека си направиха отбор - шаарави,менез,черчи,джакъсън м. не е никук зле...
лавеци е долу горе изпята песен ,а фирмино те първа ще показва на дунга и света какво може - много ми се иска той да ни е големи удар


Милан едва ли ще вземат и Черчи и Мартинез със тези 20 млн от Балотели, особено при трансферната им политика последните години. Според мен Аусилио ще опита някой по силен трансфер, иначе щяхме да натиснем за Черчи, като се има предвид, че Торино мн харесват Бота, то нямаше да е проблем да се договри италианеца. Тоя Фирмино не го знам какъв е, но един Шакири би бил супер smile.gif
Provenzano
И аз не вярвам мердите да вземат и Черчи и Мартинес. Дори на няколко места срещнах информацията, че Сити ще получи от трансфера на Балотели 9.5 млн, а за мердите остават 10.5, така че въобще не си мислите, че ще вземат всичките 20 wink.gif

Иначе вече сме на финалната права на лятното меркато и почти не остана време. Слуховете около нови попълнения в Интер намаляха като затишие пред буря, така че очаквам да избухнем последните дни.
grande internazionale
Зенит в Милано за Гуарин. Искаме 16 милиона. Агента му е на срещата !

http://www.sempreinter.com/2014/08/21/gds-...for-16-million/
inter_ruse
ако продадем фреди идват някой из между фирмино , аю и биабиани - дано да е бразилчето help.gif

http://amala.altervista.org/blog/tesoretto...-3-nomi-eccoli/
inter_ruse
фреди иска да ни напусне , след обедмите часове се очаквало повече инфо
нашето условие е оферта не по-малка от 16млн

http://www.bauscia.it/guarin-zenit/

enjoy
ЕКСКЛУЗИВНО: Бота към Киево, Верона или Парма под наем - това значи само едно - нов нападател ще има smile.gif
http://www.fcinternews.it/in-primo-piano/e...ma-prima-161103

cheffo
Цитат(inter_ruse @ Aug 22 2014, 12:46 ) *
фреди иска да ни напусне , след обедмите часове се очаквало повече инфо
нашето условие е оферта не по-малка от 16млн

http://www.bauscia.it/guarin-zenit/

И аз това видях. Бил съгласен за Зенит, но не бързал, защото чакал и решението на МанЮ. - http://www.football-italia.net/54719/guari...it-but%E2%80%A6

Дано този трансфер стане факт по-бързо. Споменават се 16 млн, които няма да ни развържат много ръцете, но да видим какво има Аусалио предвид. Само да не стане така, че с парите от Гуаро да вземем Роландо и Бибиани и това да е.
inter_ruse
Цитат(cheffo @ Aug 22 2014, 13:26 ) *
И аз това видях. Бил съгласен за Зенит, но не бързал, защото чакал и решението на МанЮ. - http://www.football-italia.net/54719/guari...it-but%E2%80%A6

Дано този трансфер стане факт по-бързо. Споменават се 16 млн, които няма да ни развържат много ръцете, но да видим какво има Аусалио предвид. Само да не стане така, че с парите от Гуаро да вземем Роландо и Бибиани и това да е.

поне за мене 16млн си е перфектна сделка с оглед на формата и желанието на игра на фреди.
дано наистина стане по-бързо , за да имаме време да вложим парите на място.
халфовата ни линия ако остане мвила,ковачич,ернанес+медел,алварез,кузманович не е зле (здравко за дълбока резерва става , предпочитам него , пред оби и кхрин)
дано не стане ти както казваш - парите да отидат за роландо и биабиани. искам ги тях двамата , но се надявам с парите на гуарин да уредим нещо в атака smile.gif
enjoy
Цитат(Provenzano @ Aug 21 2014, 21:53 ) *
И аз не вярвам мердите да вземат и Черчи и Мартинес. Дори на няколко места срещнах информацията, че Сити ще получи от трансфера на Балотели 9.5 млн, а за мердите остават 10.5, така че въобще не си мислите, че ще вземат всичките 20 wink.gif

Иначе вече сме на финалната права на лятното меркато и почти не остана време. Слуховете около нови попълнения в Интер намаляха като затишие пред буря, така че очаквам да избухнем последните дни.


Предстоящата раздяла с Балотели отваря нови хоризонти пред Милан, които трябва да инвестират парите в негов достоен заместник. За днес в 16 часа е насрочена среща между Райола и Ливърпул. Джаксън Мартинес е смятан за основна цел на Милан, като вече са потвърдени и първите разговори с Порто. Идеята е за платен наем и откупуваща клауза около 25 милиона евро. Слуховете бяха потвърдени и от Milan Channel, които признават, че вчера вечерта са били проведени разговори с Порто за Джаксън Мартинес и един полузащитник. Има възможност да бъде привлечен нов външен нападател през последните дни на меркатото.


Май ще вземат и двамата (не само ние можем с наеми, и кеш за Черчи...) ... което значи че ние назадваме доста, ако Ювентус вземат Лавеци, а Фиорентина запази Куадрадо - сме си като нищо 6-ти smile.gif

Време е да се вади кеш и Тохир да не ми се ослушва доста се изложи фифансово за сега това лято....
Georgi stanev
Те братовчедите и без Балотели имат в момента 4 нападатели...Менез,Фараона,Пацини и Нианг.Ако вземат Черчи и Мартинез като нищо ще си се борят(с подкрепата на съдиийте) дори за титла.На нас също ни трябва не един ,а ДВАМА офанзивни играчи и е жалко,че се циганим да извадим едни 15-20 милиона за даден играч ,а чакаме парите от Гуарин и след това ще пазаруваме(евентуално).
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.