Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Provenzano
Цитат(InteristaBG @ Dec 4 2018, 12:31 ) *
Перо загуби апетит за калчото

Или просто много си повярва след Мондиала.
cheffo
Отново ни свързват с Дармиан. Може да не откупим Вършалко, заради честите му контузии.
N.Roussev
И двете контузии на Вършалко дойдоха в мачове на националния отбор.Освен това не бяха трайни,още за Рома беше готов,но Спалети реши да не рискува.Засега се представя доста добре и силно се надявам тази информация да е невярна.А и потенциалния заместник Дармиан с нищо не превъзхожда нито него,нито Дамброзио.
Provenzano
Дармиан, ако го взимахме, трябваше да го направим докато играеше в Италия. Сега нещо, като че ли доста му е спаднала формата и честно казано не виждам с какво превъзхожда Върсалко. Хърватинът наистина е леко непълноценен от началото на сезона заради травмите, но се надявам да не са хронични, а просто случайност или лошо стечение на обстоятелствата. Имам надежди за него, че ако Спалети започне да го налага по-често, ще успее доста бързо да навлезе във форма и ритъм, и съответно ще започне да мачка на бека. Но за това си иска "гъзенце" от страна на нашият Мистер.
Provenzano
Италианският гранд Интер е на полпозишън за подписа на нападателя на Фиорентина Федерико Киеза. Изгодната позиция при преговорите за „нерадзурите” е благодарение на прясното пристигане на Джузепе Марота в Милано.

Tоринският Tuttosport потвърждава, че пристигането на Марота на „Сан Сиро” спомага от първия ден на Интер да осъществява контакти с „горещите” таланти на Ботуша. Бившият изпълнителен директор на Ювентус е в добри отношения с генералния директор на Фиорентина Панталео Корвино. Двамата са се разбрали Интер да стартира преговори за Киеза, но Ла Виола ще продава само при правилната цена.

Марота искаше да доведе национала на Италия още в Ювентус, но сега ще се съревновава с протежето си в Торино – Фабио Паратичи. Вестникът все пак твърди, че има джентълменска договорка между двамата, като Интер няма да преговаря с искани от Юве играчи, освен ако не са в трансферната листа. Всички други цели обаче са на линия за Интер.
N.Roussev
Дано не е истина.Станаха ни много крилата,вярно че няма да задържим всички,но все пак.А и Киеза не е чак толкова впечатляващ.
cheffo
Цитат(N.Roussev @ Dec 9 2018, 12:52 ) *
Дано не е истина.Станаха ни много крилата,вярно че няма да задържим всички,но все пак.А и Киеза не е чак толкова впечатляващ.


Киеза ще е на мястото на Перишич, ако го вземем.
durex
Агентите на Йозил са ни го предложили. Не знам на 30 години е вече, заплатата му е доста голяма, иначе трансферната цена е около 28млн.
Provenzano
Перишич и Кандрева е време да си ходят. Кандрева още зимата, а Перо до лятото, ако не живне и с него по живо по здраво.
Kutinkata
Аз бих ги продал и двамата още зимата . Ще вземем 50+ млн от тях , с тези пари ще взема качествен халф да играе зад Икарди и ще върна Карамо и Барбоса за широчина на състава . Вчера феновете на Лацио са имали плакати против СМС , заради слабата му форма , има и други капествени играчи на тази важна за нас позиция .
durex
Кандрева е 100% пътник зимата. Мисля Торино ще го вземат под наем с опция през лятото.
Provenzano
Италианският агент Алесио Сундас заяви, че е провел преговори за възможен трансфер на нападателя на Барселона Лионел Меси в Интер.

Сундас се е опитал да организира трансфера на Меси още през миналата година, но тогава нещата не са се получили.

"През последните дни размених писма с генералния директор на Барселона, както и с бащата на Меси. Този път техните отговори не бяха толкова твърдо отрицателни, колкото последния път. Това ме кара да предполагам, че има малък шанс да видите Меси в италианското първенство.

Първоначално моята идея бе да предложа да направя този трансфер в Наполи, защото вярвам, че Меси е единственият, който по някакъв начин може да повтори историята на Марадона в Неапол. Но не всички клубове могат да си позволят такъв играч като Лионел.

Също така и Милан, който се намира в трудна ситуация от гледна точка на правилата с финансовия феърплей. За това вярвам, че Интер е единственият претендент за Меси. Този трансфер ще бъде подобен на трансфера на Роналдо в Ювентус", заяви Сундас за Radio Goal 24.
cheffo
Meси сигурно ще е пейка на Кандрева или Перишич, защото не се връща назад да помага в защита, колкото тях.
Provenzano
Интер вече мисли за заместник на Лучано Спалети след края на сезона, съобщава Daily Expres. Новият изпълнителен директор в клуба Джузепе Марота ще избира между Жозе Моуриньо и Антонио Конте за заместник на Спалети, който през изминалата кампания класира отбора в Шампионска лига, но през този сезон не успя да премине груповата фаза турнира.

По всичко изглежда, че Жозе Моуриньо ще напусне мениджърския си пост в Манчестър Юнайтед, за да потърси нов отбор след разочароващия сезон с “червените дяволи” до момента. Антонио Конте в момента е свободен, но води дело срещу Челси и очаква сериозна компенсация заради това, че бе освободен от лондончани през лятото. Конте е в много добри отношения с Бепе Марота от времето, когато двамата работиха в Ювентус и дадоха началото на успешния цикъл на отбора.
cheffo
Аз не съм много убеден, нито от Конте, нито от Моуриньо. Първият играе 3-5-2, а това значи тотална смяна на схемата и начина на игра, което пък значи пак един сезон свикване на играчите. Също така, Конте има и странни трансферни желания, като Кандрева, който искаше в Челси. Но, пък е страхотен мотиватор, в това спор няма.
Моуриньо очевидно се е изчерпал или поне така изглежда. Бързо губи играчите, кара се с всички, свои и чужди. В Манчестър му накупиха сума ти и играчи и пак е недоволен. Единственото нещо, което може би е в негов плюс, че ако дойде няма да има напрежението непременно да спечели нещо веднага. Първите един-два сезона ще е достатъчно да влиза в ШЛ и да минава груповата фаза, а това може да му върне настроението от треньорството.

Иначе не знам дали някой вчера гледа Барела, но на мене ми изглежда като голям талант и дано Марота да се задейства в тази посока и да го вземем.
N.Roussev
Симеоне днес е казал,че би дошъл в Интер след края на договора си,тоест лятото на 2020 г.Едва ли Спалети ще остане дотогава,значи наистина един измежду тези двамата ще дойде.Хубавото е,че двамата свикнаха с много по-голямото напрежение във Висшата лига и Серия А ще им се стори доста по-лесна и ненаторваща.
Kutinkata
Е айде сега 3-5-2 значело един сезон свикване и оправдания . Това е просто схема , това , че сме пробвали и не се е получило не значи , че проблема е в схемата . Ние от 2011та сме пробвали всякакви схеми и с всички сме се проваляли , значи и Моу и Чоло не стват , защото и техните схеми с се провалили при нас напоследък .
Истината е , че и Челси не бяха играли 3-5-2 , но още първия сезон мачкаха всички и станха шампиони . При много отбори проработи 3-5-2 , ние не сме извънземни , така , че и при нас ще проработи . Конте е идеален шампионатен треньор , със сигурност с някое подобрение в състава ще се бори с нс за титлата и ще играем в пъти по добър футбол от центриранията на Спалетко .
durex
Конте да става треньор на мухлян. Този колкото е добър в шампионата, толкова е зле в Европа. То не бяха отпадания от Галатасарай и всякакви такива отбори. Плюс това още една гоба ще ми дойде в повече, а и Липи 2 не ми се гледа.
Чоло е човека, никакви 2020г. Още лятото нашите да го взимат и да почваме!
cheffo
Е, то 2020 е още един сезон, тъкмо да се отървем напълно от ФФП и да си оформя отбора. Не съм много голям фен на футболът, който Чоло практикува, но е супер ефективен и измежду Конте, Моурино и него определено съм с две ръце за Симеоне.
Kutinkata
Официално Манафите уволниха Жозе Моуриньо .
radul
Конте искал в Ман Ю. Моу досега се е връщал само в Челси и неуспешно, не съм сигурен, че ще ни помогне. По-добре да си го помним с требъла, а не с лошо.
Provenzano
Аз пък мисля, че е 10 класи над Спалети, така че няма как да е по-зле.
Kutinkata
Моу може и да не е същия като през 2010 , но дилемата не е да го сменяме с онзи Моуриньо , а със Спалети . Според мен дори и в момента Моу е доста класи над Спалетко .
Provenzano
Наставникът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне за пореден път отхвърли категорично възможността, че ще ръководи Интер. Или поне към този момент не планира връщането си на "Сан Сиро", където направи сериозно име като футболист.

Аржентинецът се чувства страхотно на "Висенте Калдерон" и няма намерение да си тръгва преди края на контракта си. А че ще се завърне един ден на Апенините, е ясно, но все още не е уточнено кога ще се случи това.

"Много съм доволен от сезона на Атлетико досега. Почнахме добре в първенството, за Купата на Краля, продължихме напред в Шампионската лига. Никой от конкурентите не се е откъснал значително на върха в класирането. Така че всичко се развива добре."

"Все още имам една година от договора си, работим много добре и всичко е супер. Питате ме дали бих се върнал в Интер? Мисля, че 2000 пъти съм го казал, няма какво да го добавям още. Оставам си в Атлетико. Със сигурност ще се върна в Италия някога, но не знам кога ще е", заяви Симеоне.
cheffo
Фламенго уж били предложили 22млн за Габигол! Евентуално сделката може да включи и Миранда от наша страна и някакъв си Линкълн от тяхна. Води се поредният млад талант.
Дано да е истина и да си заминава януари, заедно с Кандрева. Миранда съм склонен да го заменим с някого лятото.

Някой си Ozan Kabak от Галатасарай бил в полезрението на Марота и Аусилио. Централен защитник.
Provenzano
С две думи поредната порция анонимници wink.gif
N.Roussev
Не е лошо да заменим Миранда с някой по-млад,но нека това стане през лятото.Не вярвам да го включим в тази сделка,пък и той едва ли иска да се връща в Бразилия.Иначе този Линкълн се води централен нападател,но може да играе и по двете крила.
Kutinkata
Този Линкълн е нападател с 2 гола в 26 мача , пред него Барбоса е като супер зеезда , не вярвам в такава сделка . Иначе Миранда е задължителен за лятото да го продадем .
Kutinkata
Да продавме Барбоса , Марио и Кандрева ( общо около 60 млн ) да доплатим някой млн и да взимаме Иско зимата . Идеалния играч на идеалната позици за нас , а и е в тотална немилост в Реал и искат да го продават а и той да се маха .
cheffo
Иско, първо че му искат 100м и второ, че половин Европа ще се нареди за него. Нямаме разумен шанс.
Аз съм да напазаруваме от Юнайтед. Имат играчи с изтичащи договори или с оставаща една година, като Мата, Ерера, Марсиал.
Продаваме Перишич, Кандрева, Барбоса, Весино и Галярдини и освен гореизброените взимаме Барела, още някой халф, откупуваме Политано и се връща и Карамо.
Kutinkata
Взимаме 60 млн от трите лейки които изброих и доплащаме до 90-100 за Иско . Иначе Марсиал много ми харесва но май Манафите имат опция да му подновят договора за още година а Мата и Ерера да си седят при Манафите . За Барела също съм за , като цяло ни трябват главно халфове на тоя етап , но не скарани с топката като Галярдини , Весино или Марио или пък някви в по лоша физическа форма от Спалети като Борха . Жанг говореше как щели сме скоро на върха да ходим и като цяло от Сунинг често го казват но грам не го показват . Време е за някой голям трансфер и Иско е точния човек
Faketo
Цитат(Kutinkata @ Dec 20 2018, 20:59 ) *
Взимаме 60 млн от трите лейки които изброих и доплащаме до 90-100 за Иско . Иначе Марсиал много ми харесва но май Манафите имат опция да му подновят договора за още година а Мата и Ерера да си седят при Манафите . За Барела също съм за , като цяло ни трябват главно халфове на тоя етап , но не скарани с топката като Галярдини , Весино или Марио или пък някви в по лоша физическа форма от Спалети като Борха . Жанг говореше как щели сме скоро на върха да ходим и като цяло от Сунинг често го казват но грам не го показват . Време е за някой голям трансфер и Иско е точния човек

Какво си му харесал на тоя Иско?Четири играча за един !Това не е Роналдо или Модрич,да даваме луди пари.Тактиката според мен е да търсим млади перспективни таланти,в Италия предимно и да ги задържаме в отбора.
ale inter

Атлетико и Интер в спор за халф на Бока
https://www.sportal.bg/news.php?news=762037
Нямам представа за това момче но 25 милки не са много ако има потенциал
ale inter
Марота готви два звездни трансфера в Интер
https://www.sportal.bg/news.php?news=761963
ale inter
Ювентус предложил €50 млн. и Игуаин, за да привлече Икарди
https://www.sportal.bg/news.php?news=761947
Faketo
Цитат(ale inter @ Dec 21 2018, 10:21 ) *
Марота готви два звездни трансфера в Интер
https://www.sportal.bg/news.php?news=761963

Много пари за малко качество,по-добре уругваеца от Бока.
ale inter
Цитат(InteristaBG @ Dec 21 2018, 12:02 ) *
Много пари за малко качество,по-добре уругваеца от Бока.

И аз съм на твоето мнение wink.gif
N.Roussev
Нов полузащитник се спряга за трансфер-Аарън Рамзи.Нямам особени наблюдения над уелсеца,но определено е класа над всичките ни халфове,без Брозо.Освен това,бихме отслабили директен конкурент в ЛЕ като Арсенал.
cheffo
Цитат(N.Roussev @ Dec 21 2018, 20:47 ) *
Нов полузащитник се спряга за трансфер-Аарън Рамзи.Нямам особени наблюдения над уелсеца,но определено е класа над всичките ни халфове,без Брозо.Освен това,бихме отслабили директен конкурент в ЛЕ като Арсенал.

Доколкото четох, реално е уговорен за лятото, но уж Спалети настоявал да го привлечем още сега.
Аз нямам скорошни надблюдения над него, но би трябвало без проблем да измести Весино и Галярдини.
Иначе Хамес щял да бяга от Байрен. Дали Марота няма да се пробва и там?
Kutinkata
Рамзи и аз не съм го гледал скоро , но никога не ме е впечатлявал с нещо . За него най лошото е , че гд в 40% от времето е контузен , а и макар на свободен трансфер ще иска бая заплата . Нещо странен ми се вижда един такъв трансфер . Уж Жанг щял да мачка , Марота ще ни прави шампиони .. а накрая чупливия Рамзи .
Provenzano
Нямаме нужда от този дърводелец. Да си стои на Острова при "силните мъже на Диема".
yakimov
[quote name='Provenzano' date='Dec 22 2018, 13:51 ' post='265622']
Нямаме нужда от този дърводелец. Да си стои на Острова при "силните мъже на Диема".
[/quote
Следя ги доста Арсенал, спрямо Рамзи е пълно дърво и подгрепям мнението ти !
Provenzano
Италианските грандове – Рома и Интер, са предоставили конкретни оферти за бранителя на Челси Гари Кейхил.

33-годишният защитник на лондончани е с изтичащ договор на „Стамфорд Бридж” в края на този сезон и не е част от плановете на мениджъра на „сините” Маурицио Сари. Той преговаряше с Милан, но при разговорите двете страни не се разбраха, а оттам насетне „росонерите” се насочиха към Сеск Фабрегас.

Италианският Tuttomercatoweb потвърждава, че агентите на Кейхил са го посъветвали да избере тим от Серия А, като Интер и Рома са в готовност дори да го закупят през зимата.

„Нерадзурите” разполагат с Андреа Ранокия на позицията централен защитник, докато спекулациите около Жоао Миранда се засилват, че той може да напусне.

Рома пък ще пробва да пребори Интер за подписа на Кейхил, тъй като дошлият през лятото Иван Маркано може да се заиграе в Испания.
durex
Ще натискаме за Барела още през януари.

https://it.blastingpop.com/calcio/2018/12/i...vkHc_O1bzJAoKGw
Faketo
https://it.blastingnews.com/news/tag/calciomercato/
Calciomercato Inter, 6 giovani talenti accostati ai nerazzurri VIDEO

Марота веднага се пусна в лов на млади таланти.Добре,поне от 6 парчета един да уцелим 1 обещаващ,ще е нещо.
Provenzano
Надявам се сега с Марота да сведем до минимум грешките и излишните харчове на трансферния пазар, които сме свикнали да правим през последните няколко години.
Faketo
Ето ги "обектите":

Андерсен,Сампдория -22г.
Кристенсен,Челси -22г.
Чоуамени,Бордо-18 г.
Тонали,Бреша -18 г.
Барела,Каляри-21г.
Тринкао,Спортинг Брага-18г.
А нашия Пинамонти в Фрозиноне не влиза ли в плановете му?
durex
Барела, Андерсен и Тонали, това са за мен хората, които трябва да привлечем.
N.Roussev
Силно се надявам да привлечем халф през зимата.Няма как да я караме с тия куци коне,особено пък и ако се стигне до продажба на Наинголан.
Provenzano
Цитат(InteristaBG @ Dec 25 2018, 16:17 ) *
А нашия Пинамонти в Фрозиноне не влиза ли в плановете му?

Тоя пък за какво ни е? То за Лаутаро няма достатъчно минути, а какво остава за Пинамонти.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.