Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Apr 7 2019, 13:03 ) *
За да бъдат спазени изискванията на ФФП, се обмисля продажбата на Карамо, Андреа Пинамонти, Йонут Раду, Зино Ванхейзден, Алесандро Бастони, Марко Караро или Андрю Гравилон.

Интерестното е , че слуховете при нас са , че пак ще продаваме за да влезем във ФФ , но отново за последна година де , това ще ни е 3тата последна година biggrin.gif Но ако не изхарчим пак никакви пари , после Сунинг ще привлекат още един спонсор и ще се кефим колко много дават на Интер де .
Другото интерестно е , че Милан давали 300 млн паунда на Почетино за селекция . Не , че имат шанс да прилапат треньор като Почетино де , но слуховете са , че отново ще харчат като луди , а наказания за сега няма ...
Provenzano
Интересно ми е и на мен много как се оправдаваме редовно всяка година с този ФФ. Имам чувството, че важи само за нас, а другите отбори не ги лови и грам. Иначе няма да се учудя, ако някой от тези момчета се окаже следващият Заниоло. Спалети нямаше топки да пусне за няколко минути Салседо, дори когато бяхме без нападател и пускаше Ранокия, което граничи с малоумието и ни се смя цял свят. Даже в миналият кръг при 0-3 срещу Дженоа, той пак пусна Борха Валеро вместо някой от младите момчета. Китайците и те са тотално абдикирали. Прогнозата ми е, че ще оставим Спалети за треньор и през следващият сезон напук на всички слухове за Конте и Моу. Понякога си мисля, че са спуснати насила и по задължение като собственици на Интер и имат за цел единствено и само да си изперат парите. Нямам друго обяснение поне на този етап. Говори се постоянно как искат да ни върнат на европейската сцена и отново да бъдем равни с останалите грандове, но реално на теория не се случва нищо за да го постигнем.
cheffo
Kaкво значи, да се "оправдаваме"? Преди две години ни наложиха глоба и ни окастриха състава за европейските клубни турнири. Даже тази година отново не можеше да картотекираме всички играчи. Вие какво искате, да ни изкарат от ШЛ, ако се класираме или да ни наложат други санкции, като още глоби или трансферно ембарго?
Милан и аз не знам, защо не ги закачат още. Може би, защото слкючиха 3 год. споразумение с УЕФА миналото лято и тепърва ще им гледат отчетите и финансите. Но, предполагам и много неща зависят от връзките които имаш. Когато ги държеше китайчето, УЕФА ги бяха натиснали. Сега при Елиот, сякаш всичко се изчисти при тях. Там се въртят далавери за милиарди и колкото и да ни е неприятно, това определя стандартите днес. А не, кое е справедливо и кое не.
Kutinkata
Според мен голяма роля играят връзки и какви ли не неща ... Незнам честно казано , но нещо при нас със сигурност не е както трябва . Всъщност някой има ли реално инфо колко пари сме дали последните 2 лета за трансфери и колко сме взели от продажби ? Адски интерестно би ми било да видя тези цифри , защото според мен не сме дали и цент за нови . Последното лято още в началото продадохме играчи за 50 млн .
Provenzano
Е, чакахме завръщането ни в ШЛ като Коледните празници, защото в касата на клуба щели да влязат свежи пари. А сега пак се говори за ФФ. Не знам дали в друг клуб се говори толкова често за ФФ колкото при нас. Визирам топ първенствата в Европа.
inter_ruse
Според AS Симеоне е избрал Икарди за заместник на Д.Коща и Гризман.
Да плащат клаузата всеки по пътя си.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Apr 8 2019, 16:44 ) *
Е, чакахме завръщането ни в ШЛ като Коледните празници, защото в касата на клуба щели да влязат свежи пари. А сега пак се говори за ФФ. Не знам дали в друг клуб се говори толкова често за ФФ колкото при нас. Визирам топ първенствата в Европа.

По принцип миналта година трябваше да е за последно, но от Уефа наложиха още една година. Не знам по какви точно критерии. Докато ПСЖ уж почнаха да ги разследват наново и се оказа, че давноста по това дело или каквото се води там, била изтекла, защото се забавили smile.gif Смях отвсякъде. За някои може, за други не.
Faketo
Това правило "ФФ" нали принципа му е да не купуваш играчи за повече отколкото си получил като приходи от УЕФА.?Обаче трябва да има строг отчет по този баланс.Би трябвало да може да се обжалва пред някоя комисия на тази същата УЕФА евентуална санкция за нарушаването му.Иначе става прекрасен инструмент за натиск върху клубовете.
Provenzano
Цитат(cheffo @ Apr 9 2019, 00:22 ) *
По принцип миналта година трябваше да е за последно, но от Уефа наложиха още една година. Не знам по какви точно критерии. Докато ПСЖ уж почнаха да ги разследват наново и се оказа, че давноста по това дело или каквото се води там, била изтекла, защото се забавили smile.gif Смях отвсякъде. За някои може, за други не.

Ами точно това исках да кажа и аз. "Вратички" винаги има за прескачането на всичко, но нашето ръководство, което почти е абдикирало или не ги знае или се прави на лудо, защото не му се занимава и инвестира. Но пък продължаваме да обясняваме наляво и надясно за нови проекти, цели, амбиции и т.н. В следващият момент Борха Валеро, Лучано Спалети и Антонио Кандрева.

Цитат(InteristaBG @ Apr 9 2019, 08:49 ) *
Това правило "ФФ" нали принципа му е да не купуваш играчи за повече отколкото си получил като приходи от УЕФА.?Обаче трябва да има строг отчет по този баланс.Би трябвало да може да се обжалва пред някоя комисия на тази същата УЕФА евентуална санкция за нарушаването му.Иначе става прекрасен инструмент за натиск върху клубовете.

Разходите ти не трябва да бъдат по-големи от приходите като цяло. Няма значение дали въпросните приходи са от УЕФА, мефа или семки. И както написах по-горе, "вратички" винаги има. Така Манчестър Сити преди време продаде името на стадиона си за около 400 млн на фирма, която е собственост на техния си шейх. Найс, а? Чакайте после да ги хване ФФ.
Provenzano
Някои издания в Италия твърдят, че има устна договорка между Марота и Конте. Също така е възможно Леле Ориали да се върне на работа в клуба. Двамата с Конте работеха заедно в националния отбор на Италия.
Faketo
Цитат(Provenzano @ Apr 9 2019, 09:21 ) *
Разходите ти не трябва да бъдат по-големи от приходите като цяло. Няма значение дали въпросните приходи са от УЕФА, мефа или семки. И както написах по-горе, "вратички" винаги има. Така Манчестър Сити преди време продаде името на стадиона си за около 400 млн на фирма, която е собственост на техния си шейх. Найс, а? Чакайте после да ги хване ФФ.

Тя става много сложна тогава,щото се връзват приходите с данъците и счетоводството въобще.То тогава това правило "ФФ" се явява своеобразен финансов одит на всеки клуб.
Provenzano
Provenzano
Интер окончателно е решил да се раздели с Лучано Спалети след края на сезона. Клубното ръководство на 18-кратния шампион на Италия вече е провело няколко разговора с Антонио Конте, който е готов да се завърне в треньорската професия след края на съдебното дело, което води срещу Челси, съобщава Gazzetta dello Sport. Италианският специалист вече е поставил условие на “нерадзурите”, че иска да получава по 10 млн. евро на сезон, колкото бе годишното му възнаграждение при сините от Лондон.

Конте е пожелал и Ромелу Лукаку да подсили Интер след края на сезона. Белгийският национал остана в сянката на Маркъс Рашфорд след пристигането в отбора на мениджъра Оле Гунар Солскяер. От полза на Интер може да бъде и агентът на нападателя Федерико Пасторело, както и почти сигурната продажба на Мауро Икарди, към когото има интерес от Атлетико Мадрид.
Kutinkata
За мен това са само слухове за Конте , а камо ли за играчите които искал . Иначе Лукаку хич не е лош избор за атаката ни , в пъти го предпочитам пред Запата и Джеко . Но Манчестър го взеха преди 2 години за 85 млн , за по малко от две години той вкара 42 гола до тук ... А тия няма да се навият на наем . Ако приемем , че успеем да вземем 100 млн за Икарди , то с тези пари гд ще вземем Лукаку .Друг е въпроса , че взима над 15 млн паунда годишно в Юнайтед , което е непосилно за нас , дори и наполовина да е намали .
durex
Конте направо си е donе deal според мен. Ръководството няма друг избор и ще трябва да му дадат исканите 10млн заплата. Има слухове, че Моуриньо е готов да си намали заплатата до 8млн за да е начело на Интер.
durex
Тази вечер Пиеро Аусилио ще бъде в Лондон за двубоя Тотнъм - Ман Сити. Целта на посещението му е Илкай Гюндоган
Provenzano
Конте < Моу

Перуката е като ученик пред Жозе.
Kutinkata
Аз пък сякаш предпочитам Конте пред Моу в момента . Много добър мотиватор е и за вътрешно първенство е идеален . Моу незнам дали не се поизчерпа последните години . И на двамата бих се радвал , но сякаш бих избрал Конте една идея повече .
Provenzano
Да не би Моу да е по-слаб мотиватор?

На мен никак не ми харесва схемата 3-5-2.
durex
Според Биасин (някакъв гуру ала Ди Марцио) казва, че всичко е договорено и Конте се е разбрал с Марота и Интер и лятото ще поеме отбора.
ale inter
Цитат(ale inter @ Apr 7 2019, 14:10 ) *

Provenzano
Реал Мадрид щели да ни предложат 20 млн евро + Лука Модрич за Шкрино.
Sneijder
Цитат(Provenzano @ Apr 11 2019, 15:14 ) *
Реал Мадрид щели да ни предложат 20 млн евро + Лука Модрич за Шкрино.


Според мен няма идиот на земята който да се съгласи.......
durex
Цитат(Sneijder @ Apr 11 2019, 14:38 ) *
Според мен няма идиот на земята който да се съгласи.......

И за Пирло така говорихме и за Сеедорф....
inter_ruse
Тея се ебават с нас.
Бензема / Иско / Асенсио + 20млн и всичко е ок.
Provenzano
Бензема е любимец на Перес, така че по-добре го забравете.
durex
Аз от Реал искам само Кроос. biggrin.gif
ale inter
Цитат(durex @ Apr 11 2019, 16:48 ) *
Аз от Реал искам само Кроос. biggrin.gif

Аз от Реал искам само Марсело и Зидан biggrin.gif
San_boys
Голмайсторът на Левски - Станислав Костов, заяви, че мечтае да играе в Интер, но това нямало как да се случи. Нападателят се пошегува, че ще пише съобщение на италианския гранд, че е готов за трансфер, като целта е да замести Мауро Икарди. Костов говори и за предстоящия мач на Левски с Лудогорец.
Provenzano
Той се шегува, но КПД-то няма да му е по-малко от това на Кандрева, например.
San_boys
https://www.mirror.co.uk/sport/football/new...ll-14286432.amp

Дано най-накрая направим читава селекция и да се напаснат новопривлечените.
Provenzano
Превеждайте поне заглавията или малко от текста, че с тези линкове към английски сайтове е много кофти. Не всеки знае английски.
Provenzano
Слухове за Гранит Джака от Арсенал.
cheffo
Този рендак пък защо ни е?
durex
Ausilio's blitz for Gundogan is positive: it costs 25 million (negotiable), a four-year contract is ready.
inter_ruse
Турчина не е лош футболист , но аз не го искам.
Трябва ни повече класа...
N.Roussev
Гюндоган е доста стабилен дефанзивен халф,умее и да дава хубави пасове,за разлика от Весино.По принцип с Гуардиола имат търкания в последните месеци и даже на няколко пъти се критикуваха през медиите,но пък не вярвам да го пуснат за само 25 милиона.
cheffo
Цитат(inter_ruse @ Apr 14 2019, 19:55 ) *
Турчина не е лош футболист , но аз не го искам.
Трябва ни повече класа...

Повече класа за тези пари, няма как да получиш.

Inter Favour Pellegrini Over Barella
Пелегрини има 30м освобождаваща клауза, а на Барела му искат 50м. И на мене сякаш ми допада повече като играч. По-офанзивен е от Барела.
Kutinkata
От това което съм гледал на Гюндоган и Пелегрини , то разликата в класите е огромна . Гюндоган е в пъти по добър , за него се счита , че е чуплив но само за последните 2 сезона има над 90 мача за Сити , за сравнение Пелегрини има около 60 за Рома . Въобще не го харесвам тоя Пелегрини , прекалено средняшки ми е .
inter_ruse
Според Ди Марцио сме предложили 60млн за Пепе от Лил.
Алтернатива му е Товен от Марсилия.
Товен ми харесва. Тоя младеж от Лил не съм го гледал , но е доста нашумял.
Kutinkata
Пепе е бахти звяра . Дясно крило играещ с левия крак . В неделя счупи кръстовете на ПСЖ с гол и 2 асистенции . Тоя сезон има 19 гола и 11 асистенции , последните 2 сезона е вкарал над 30 гола само във френското първенство . Повече от всичките ни крила взети заедно . Гледал съм му доста мачове , има пас , удар , техника , бързина ... Но не вярвам да имаме шанс за него .
durex
Пепе четох че от доста време го следим и ни е бил топ приоритет още повече, че Кейта и Перишич си заминават.
Provenzano
А Кейта защо си заминава? Защо постоянно всяко лято купуваме n на брой футболисти под наем, които след това не привличаме за постоянно и кога най-накрая ще спрем с тази порочна практика? Аз поне не се сещам така на прима виста за друг отбор, който взима по толкова играчи под наем всяка година.
durex
Защото няма смисъл да се дават 35-40млн за играч, който приноса му равен с този на Борха примерно. Реалната цена на Балде е не повеч от 15-20млн.
Provenzano
Цитат(durex @ Apr 16 2019, 11:10 ) *
Защото няма смисъл да се дават 35-40млн за играч, който приноса му равен с този на Борха примерно. Реалната цена на Балде е не повеч от 15-20млн.

Абе ние дадохме към 25 за Кандрева и малко над 30 за Барбоса. Не, че това са им реалните цени, а просто защото в момента пазара е такъв. Няма как да вземем футболист като Балде за 15 млн.
durex
С тази разлика, че по-онова време взехме играч на Лацио, който ако не им беше най-добрия то бе в топ 3 за Лацио.
Барбоса знаем какъв хайп имаше покрай него, новия Неймар, новия не знам си какво и за това цената беше такава.
Кейта е просто един от всички в Монако, нито им е бил звезда в отбора нито нищо. За мен реалната му цена е 20млн и то с оглед на сезона който прави при нас, та даже и предния в Монако. Но да хвърлим 35млн за него... по-добре да го връщаме както и смятам че ще направим.
Kutinkata
На Балде не му беше даден шанс и не знаем как би се справил ако играеше повече . Аз не си спомням да има 2 поредни мача по 90 минути , а и играеше ту на крилото , ту нападател ... Може би правилното решение е да не го купуваме . Честно казано в момента имаме 4 крила , но не знам дали някой заслужава да остане . Перишич е сигурен за някой слабак в Англия , Кейта няма да го вземем , от Кандрева трябва да се отървем някак . Остава Политано и ако зависи от мен честно казано не бих го взел . Симпатичен играч е , но направи над 40 мача и вкара 5 гола , често играе като робот , центриранията често са кофти а ударите още повече . Вече е на 26 години , трябва да е в пика си , с такъв играч ли ще гоним Ювентус ? Вище резервното им крило Дъглас Коща , ами той е доста по добър от Политано . Единствено бих го откупил , ако имаме повече пара и за резерва , защото не е слаб , а и може да влиза и от ляво и от дясно , но за титуляр това показва ниски амбиции .
Provenzano
Цитат(durex @ Apr 16 2019, 11:38 ) *
С тази разлика, че по-онова време взехме играч на Лацио, който ако не им беше най-добрия то бе в топ 3 за Лацио.
Барбоса знаем какъв хайп имаше покрай него, новия Неймар, новия не знам си какво и за това цената беше такава.
Кейта е просто един от всички в Монако, нито им е бил звезда в отбора нито нищо. За мен реалната му цена е 20млн и то с оглед на сезона който прави при нас, та даже и предния в Монако. Но да хвърлим 35млн за него... по-добре да го връщаме както и смятам че ще направим.

Страшна работа, че сме взели един от тримата най-добри на 8-мия по онова време в Калчото. Искаш да кажеш, че реалната цена на Кандрева е била 25 млн ли? Играч средняк от отбор средняк, така че не повече от 15 млн и то в най-добрия случай. Истината е, че след края на сезона може би наистина няма да дадем 35 млн за Балде, но пък ще дадем 25-30 за някой като Родриго де Паул от Удинезе плюс около 5 млн за някой приключил с футбола като Борха Валеро и така със заплатите им горе-долу ще ни дойде същото все едно сме купили Балде, даже ако не и по-скъпо. Аз затова се ядосвам, не заради друго. Може сега да защитиш Де Паул като кажеш, че е един от топ 3 играчите на Удинезе и повече няма да има какво да кажа по темата.
durex
Да сравняваме отборите на Удине и Лацио мисля не е уместно. Тук говорим за национал на Италия (по онова време) Да не говорим, че Лацио винаги са продавали "звездите" си скъпо. Кандрева колкото и некадърен да е в момента в Лацио си им беше нещо като лидер. Де Пол даже не го споменавам, че изобщо ще го вземем. Тия слухове отдавна утихната и се надявам така и да си останат.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.