Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Kutinkata
Ювентус давали 20 млн за Ковачич а Реал искат 25 , може би ще го вземат за 22-23 млн . Цената на Берарди който ни е фен е около 20-25 млн ... А ние даваме 20 за Кандрева ...
durex
Не се сърдете на отбора, а на треньорчето ни, защото той ги иска тия. Манчини е наясно, че е пътник догодина и сигурно иска да направи мръсно на отбора като го закопае с футболисти, които вече не са фактор във футбола.
Provenzano
Манчини няма толкова мозък за да го направи това. Иначе вместо да вземем играчи като Ковачич и Берарди, ние искаме да вземем Туре и Кандрева. Догодина по това време отново няма да сме мръднали и грам в нито едно отношение като резултати и игра... жалко, много жалко.
enjoy
Полузащитникът на Манчестър Сити - Яя Туре, остава в клуба и през следващия сезон. Това съобщи агентът на 33-годишния футболист - Дмитрий Селюк. "На 99 процента Яя Туре ще играе в Манчестър Сити през следващия сезон. Във футбола не може да се говори за 100 процента. Винаги може да се появи неочаквана възможност", каза Селюк пред "Р-Спорт". По-рано в пресата се появиха информации, че Туре може да премине в Интер Милано.

Освен това Calciomercato казват че, ще предоговаряме с УЕФА за FFP и е много вероятно да имаме 60м повече което ще отключи пазара ни!

Сасуоло иска Ранокия като им е цел номер едно, ние искаме Върсалко и Ачерби че и Берарди и Дънкън!

Берарди още се чуди дали няма да търка пейката в Юве!

много добри новини днес!

Чакаме само да кажат че взимаме Тешейра вместо Яя Туре и давайте да пътуваме за ЦСКА Интер wink.gif

Ако вземем Берарди и Тешейра вместо Кандрева и Туре ще си ударя гъ... в тавана от кеф!
Kutinkata
Цитат(enjoy @ Jun 13 2016, 18:08 ) *
Ако вземем Берарди и Тешейра вместо Кандрева и Туре ще си ударя гъ... в тавана от кеф!

Ех ако вземем тези двамата направо си умирам от кеф ... Преставете си отбора в този вид :

----------Брозович-----Банега----------
--Берарди--Тейшейра--Перишич--
--------------------Икарди--------------------
Provenzano
Това под ръководството на Манчини няма как да се случи и в контрола wink.gif
durex
durex
Предлагаме на Нани 3 годишен договор със заплата 3.2млн евро. facepalm2.gif facepalm2.gif facepalm2.gif Аз като ви казвам, че Манини иска да закопае отбора само с пенсионери, вие не ми вярвате.
Kutinkata
Има слухове , че Манчини щял да връща в отбора Пирло , защото мислим за бъдещето а Пирло е млад и перспективен играч , а и нямаме пари а Пирло ще взима само по 15 млн на сезон ....
Provenzano
По-добре да върнем Санети. Поне ще играе със сърце за разлика от гореизброените некадърници wink.gif
Kutinkata
Уест Хям взе крило от Испания
14 юни 2016 | 20:48
Софиан Фегули идва като свободен агент, а Чуковете се пребориха с Интер и Севиля за него

durex
Цитат(Kutinkata @ Jun 14 2016, 19:58 ) *
Уест Хям взе крило от Испания
14 юни 2016 | 20:48
Софиан Фегули идва като свободен агент, а Чуковете се пребориха с Интер и Севиля за него

Щом и Севиля не е успял да го вземе, значи парите са били главно действащо лице. Знаем в Англия с какви пари разполагат, така че нищо учудващо. Ако футболиста искаше трофеи, със сигурност щеше да избере един измежду нас и Севиля, така че тук не трябва да се съжалява за нищо. А и кой беше този, че да съжаляваме? Кристиано Роналдо? Не мисля!
Kutinkata
Цитат(durex @ Jun 14 2016, 21:21 ) *
Щом и Севиля не е успял да го вземе, значи парите са били главно действащо лице. Знаем в Англия с какви пари разполагат, така че нищо учудващо. Ако футболиста искаше трофеи, със сигурност щеше да избере един измежду нас и Севиля, така че тук не трябва да се съжалява за нищо. А и кой беше този, че да съжаляваме? Кристиано Роналдо? Не мисля!

Оо не аз не съжелявам за този . Просто мернах новината , че и ние сме го искали и реших да е напиша и тук . Иначе от такива пълнежи нямаме нужда .
Provenzano
Бивша звезда на Манчестър Юнайтед се разбра с Интер

Бившата звезда на Манчестър Юнайтед Луиш Нани се е разбрал за договор с италианския гранд Интер, твърди "Record". Според информацията на португалското издание Нани се е съгласил на тригодишен договор и ще получава по 3,2 милиона евро на сезон.

Интер все още не са се разбрали за трансферната сума с настоящия клуб на 29-годишния Нани - турския гранд Фенербахче. Освобождаващата клауза в контракта на португалското крило с Фенебрахче е на стойност 8 милиона евро, но "нерадзурите" от Милано ще се опитат да свалят от цената на играча, като предложат в замяна и свой футболист.

Нани игра на "Олд Трафорд" от 2007 до 2014 година, когато бе преотстъпен за един сезон на родния си тим Спортинг (Лисабон). Миналото лято Манчестър Юнайтед го продаде за 4,25 милиона паунда на Фенербахче.

Нани има 95 мача и 17 гола за националния отбор на Португалия.

Източник: sportal.bg
Norex
Дано това за Нани не е истина никога не съм го харесвал и не мисля,че ще помогне за развитието на отбора... Кандрева и Берарди са сто пъти по-добри опции за крилото отколкото португалеца.
Kutinkata
Докато ние пазаруваме 30 годишни играчи от турското първенство , последноте слухове са , че Рома ще вземе Ковачич под наем за новия сезон .
Provenzano
Ковачич къде ли не го пращаха горкия - мерди, гоби, а сега и роми biggrin.gif
Kutinkata
Честно казано не го искам в друг отбор от Италия , особенно когато ние взимаме играчи в напреднала възраст от Турция .
durex
Каква ирония на съдбата, футболистите които се спрягат за Интер, в момента играят много силно за националните си отбори.
Provenzano
Кои са тези прословути футболисти... предполагам не визираш Нани?
durex
Цитат(Provenzano @ Jun 15 2016, 14:01 ) *
Кои са тези прословути футболисти... предполагам не визираш Нани?

Нани, Кандрева
Centrocampista
От доста време ми прави впечатление, предполагам не само на мен, че все се ориентираме към футболисти които са доста полезни в играта, но без кой знае какви качества. Да го кажа по друг начин водим доста странна трансферна политика.. Е това все пак зависи и от треньора, а докато той се казва Манчо, това ще продължава. Идеята ми е, че има доста достъпни апетитни играчи, които за тези пари за които се говори че предлагаме за разни герои като Кандрева или Нани, можем да се напънем. Пример една Борусия Дортмунд продава на поразия това лято...някои ще кажат, че ние пари нямаме за там, но въобще не е така, щом стриктно се опитваме да задоволим поредния фетиш на Манчини за флангови футболист...И не само от немския отбор... бъкано е с талантливи футболисти, но за пореден път действаме в краткосрочен план и като че ли като "коне с капаци" на пазара...
durex
На Интер трасферната политика куца след 2011г. От тогава до сега не помня да сме имали някакъв значим трансфер, играч, който да е оставил някаква следа, да си кажеш ето този ще стане голям играч. Може би Икарди и до някъде Ковачич, всичко друго е било плява или някакви моментни проблясъци, колкото да ти залъже окото, че става за нещо. Ханданович го изключвам, защото на този пост, аз от както гледам Интер не помня някога да сме имали слаб вратар, говоря за титулярен. Та, мисълта ми е , че от както го няма Ориали, нещо не можем да вземем качествени играчи, готови играчи, които от първата минута да започнат да мачкат и да са постоянни в изявите си.
Kutinkata
След требъла през 2010 вече минават 6 години , сменят се вече три собственика . Морати , Тохир и Сунинг , отделно за тези години като треньори се изредиха Бенитез , Леонардо , Страмачони , Мадзари и сега Манчини но трансферната политика на отбора аи остава същата . Всяко лято се взимат задължително 5+ играчи , грам не се гледа качеството а само количеството . На кой нормален отбор ще му хрумне да взима някав 28 годишен турски бек ??? Просто което е евтино веднага се взима в отбора а ако е безплатно направо не се замисляме , никой в отбора явно не смята че на такива всъщност им плащаме.години наред заплатите . Имам чуството , че ако Сунинг отпуснат 100млн , ние няма да вземем 2-3 млади и качествени футболисти а ще вземем 10-15 застаряващи играчи за попълване на дупки . Ясно е , че яко куца политиката на този отбор , но се сменят и собственици и треньори а нещата остават все същия батак , нямам идея вече.къде е проблема .
Provenzano
Спокойно - вариантите са само два. Китайците или ще ни помогнат да изплуваме от блатото или ще ни изтласкат още по-надолу. Засега одобрявам единствено трансфера на Банега, но той все още дори не е обявен официално. Аз по принцип никога не съм харесвал такива запълвания на дупки и временни решения, винаги съм бил против тях. Това няма как да бъде манталитет на отбор с претенциите на Интер. Ако искаме да се завърнем сред топ отборите трябва да спрем да мислим по този начин. За съжаление тази трансферна политика никога няма да ни донесе нещо добро и позитивно. Това обаче е очевидно за всико, но само не и за ръководните фактори, които всяко лято допускат едни и същи детински грешки, които усложняват още повече положението на отбора.
inter_ruse
това искам...!

=======берарди==икарди======
перишич=банега=брозович=кандрева
=дармиан==мурийо=миранда=б.перес
==========ханданович========
Provenzano
Симе Вършалко от Сасуоло отива в Атлетико Мадрид срещу 15 млн.
Ludman
Inter are now offering €18m plus Andrea Ranocchia for Lazio's Antonio Candreva, say reports.

WTF , а за тези пари разкарахме Шак , които беше млад , а и по-добър WTF.gif
Може ли постоянно тъпи сделки да правим!!!!????
Kutinkata
Над 20 млн за Кандрева ??? Това 100% е някав базик , не се връзвайте biggrin.gif biggrin.gif
Provenzano
Медийте хептен започнаха да ни взимат за ташак wink.gif
Kutinkata
Алегри каза в интервю , че Берарди предпочел да играе в Сасуоло а не в Ювентус ... сигурен съм , че за едни 20-25 млн можем да го вземем .
Provenzano
Момчето е интерист и 100 пъти каза в интервютата, които дава, че му се играе в Интер. Не знам защо нашите ръководителите не се напънат за него вместо да предлагат 18-20 млн за Кандрева, а не е като да няма разлика във възрастта, качествата и потенциала.
Черно и синьо
Някъде мернах, че Гарай искал да разтрогне със Зенит и ние уж сме били заинтересовани.
Provenzano
Гарай, който през октомври става на 30? И с него доста закъсняхме.

Иначе имам чувството, че сме постоянно нащрек за играчи на по 30+ с изтичащи договори. Готови сме да вземем всеки един.
durex
Берарди момчета няма как да го вземем директно от Сасуоло, защото затворниците са първи избор. Трябва те да го пуснат за да дойде при нас, въпреки несъгласието си да играе за тях.
Kutinkata
Не мисля , че това би било проблем . В днешно време вече няма такива сантименталности особенно когато са замесени 20+ милиона , лятото Ювентус нямаха проблем да купуват от нас както и ние да продаваме на тях . Ако наистина искаме Берарди ще го вземем , макар , че той не е близо до 30-те което ме навежда на мисълта , че Манчини не би го искал .
rodigri
Стига се плакали бе момчета smile.gif и Кандрева е класа и Гарай е класа ,само гледате възраста smile.gif годините не са най-важното, гледайте класата.При положение ,че не играем в шампионска лига, едва ли класните играчи се избиват да идват при нас. Гари Медел като е на 28 по-добре ли ще е от Яя ?Берарди какво толкова е постигнал (звезда в Сасуоло), Вие сте тръгнали да го сравнявате с Кандрева. Брозович е титуляр за национала, Кова - резерва ,а вие не спирате да мрънкате ,че сме го продали.На нас ни трябва отбор , с който да влезнем в шампионската (няма значение стари или млади ) , а вече след това може да имаме претенций за нещо младо и класно
Kutinkata
Демек твоята формула за успех е да взимаме играчи като Кандрева за по 20 млн и ако влезнем в ШЛ , ги пускаме на свободен трансфер , защото вече целия ни състав ще е на по 30+ години и тогава взимаме млади и класни играчи ... а всичките пари ги берем.от дърветата от горите .... Жалкото е , че ръководните фактори в отбора ни мислят точно по този начин и за това вече няколко години сме извън ШЛ , привличаме си стари играчи и редовно сме на минус в баланса ... Иначе Берарди нищо не е постигнал за разлика от Кандрева biggrin.gif който е на 30 години играеш в средняка Лацио и върха му беше изхвърлянето му от Юве .
rodigri
xaxaxaxa и конте не разбира И ПУСКА Кандрева титуляр всеки мач ,да не говорим ,че същия тоя Кандрева носи Лацио на гърба си последните сезони. А не сме в шампионската защото взимахме само пълнежи ( млади и стари ) , но не взимахме класа.100% съм сигурен ,че пари при нас Вече ще има ,само да влезнем в Шампионската. да не говоря ,че проблема на този отбор не са само играчите , проблема е Манчини с глупавите ротации и некадърността си
Kutinkata
Ами да вземем и Джакерини тогава ? Даже предлагам да се свържем със Саутхямптън да им предложим Икарди за Пеле , тъй като все пак Конте си разбира и пуска Пеле , а и мъкне Саутхямптън на гърба си ... това , че Италия няма.кой знае какви играчи и застаряващия средняк Кандрева играе там не значи , че е няква звезда ... Той е типичното италянско крило , бяга си по тъча , помага в защита , чат пат бие към вратата и това е всичко от него. . Никога нищо нестандартно или впечатляващо не може да се очаква от него , не случайно на 30 е играл само за малко в голям отбор и е бил изритан като куче от там .
rodigri
логиката ти е уникална просто smile.gif къде е Берарди ?Ти гледаш ли Кандрева през последните 2 години? искаш да кажеш е Инсиние е слаб играч ??? а е резерва за Италия .Не казвам ,че Берарди е слаб , но е е кой знае каква звезда smile.gif Дибала и Азар да имаме в състава ,зад тях да е мело,покемона и дамброзио - няма как да се получи
Kutinkata
Последните 2 години ли ? Последните 2 години Берарди има 22 гола в 65 мача а Кандрева има 23 гола в 81 мача ... не , че нещо ама ... ние се превърнахме като Порто и Борусия само , че не откриваме млади таланти а 30 годишни средняци ..Как па толкова никой не водя тоя Кандрева кви сезони прави напоследък , та само ние го открихме , такива скаути си имаме , че направо незнам , все ние ги виждаме тия 30 годишните .
Между другото щото Конте много знае и ние за това взехме и Едер biggrin.gif двамата национали на Конте ще мачкат при нас , той единия вече почна biggrin.gif
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Jun 17 2016, 16:07 ) *
Последните 2 години ли ? Последните 2 години Берарди има 22 гола в 65 мача а Кандрева има 23 гола в 81 мача ... не , че нещо ама ... ние се превърнахме като Порто и Борусия само , че не откриваме млади таланти а 30 годишни средняци ..Как па толкова никой не водя тоя Кандрева кви сезони прави напоследък , та само ние го открихме , такива скаути си имаме , че направо незнам , все ние ги виждаме тия 30 годишните .
Между другото щото Конте много знае и ние за това взехме и Едер biggrin.gif двамата национали на Конте ще мачкат при нас , той единия вече почна biggrin.gif

Е, как бе, той Едерчо дърпаше цяла Сампдория на гърба си, как няма да намери място в Интер.. ти пък biggrin.gif
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Jun 17 2016, 16:35 ) *
Е, как бе, той Едерчо дърпаше цяла Сампдория на гърба си, как няма да намери място в Интер.. ти пък biggrin.gif

Абе ние се ебаваме ама то е трагедия ... И между другото са пълни глупости , че Кандрева носел Лацио последните два сезона на гърба си . През 2015 година , като беше силния им сезон , голмайстор им беше Клозе а най-добрия играч беше Фелипе Андерсон , за който всички говореха . Последния сезон може би им беше Антонио тъча най добрия играч , те за това бяха и на това дередже , те Сасуоло завършиха пред тях .
rodigri
За Едер съм съгласен ,че е уникален трансфер smile.gif стил Интер , но между Берарди и Кандрева предпочитам Кандрева ( лично мое мнение) Треансферната ни политика е тотално леш от доста години , не е от скоро.Пак ви казвам- млади и перспективни играчи няма как да искат да доийдат в Интер.На фона на спряганите имена ,Кандрева си е направо класа
Provenzano
И кое по-точно му е за предпочитане на Кандрева? Той по-добър няма да стане, докато един Берарди има доста потенциал и със сигурност цената му след 2 години ще е по-висока. Виж, за Антонио не мога да кажа същото.
rodigri
по- принцип си адски прав ,но на нас ни трябват резултати и то веднага smile.gif инвестиция в играч - трудна работа за нашето финансово състояние
Provenzano
Това е така и донякъде си прав, но защо мислиш, че с Кандрева ще постигнем по-добри резултати отколкото с Берарди? И като каза инвестиция, разликата между Доменико и Антонио не мисля, че ще бъде кой знае колко голяма (говоря за трансферна сума), така че в пъти предпочитам първия. Причините вече се дъвкаха многократно по-рано в темата, както от мен, така и от Кутинката.
rodigri
абе може и да си прав smile.gif да мислим какво ще правим Еркин, Едер,Додо и тн. и тн.
Provenzano
Тъкмо Едер обсъждахме и той взе, че вкара biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.