Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Provenzano
Конте отрече за Интер

Мениджърът на Челси Антонио Конте категорично отрече информациите, че е получи официално предложение от миланския гранд Интер. Според спекулациите в Италия, „нерадзурите“ са влезли в контакт със специалиста, но според самия Конте, това не отговаря на истината.

„Моята ситуация е много ясна. Аз имам договор с Челси“, коментира Конте.

„Ние се опитваме да направим нещо, опитваме се да построим нещо за бъдещето“, продължи той.

На директен въпрос относно това дали е получил оферта от Интер, Конте отговори: „Аз лично? Не!“

„Надявам се да остана, да работя за този клуб и да печеля за този клуб“, категоричен бе италианецът.

Източник: gong.bg
mihael16
Сега чета че Бенаси искаме.Докога ще ги правим тия глупости да си изпускаме качествените футболисти,а да държим баберици
Provenzano
Случката със Санчес алармира Интер

Ръководството на Интер все по-сериозно се замисля дали да не пробва късмета си с нападателя на Арсенал Алексис Санчес след вчерашната история между него и мениджъра на клуба Арсен Венгер.

Французинът реши да остави чилийския национал на пейката във възловия двубой срещу Ливърпул на „Анфийлд“, който „топчиите“ загубиха с 1:3. Санчес се появи в игра чак след почивката, а телевизионните камери се постараха да уловят недоволната му физиономия на няколко пъти през първото полувреме.

28-годишният бивш ас на Барселона все още не е подписал нов договор с Арсенал, макар лондончани да напъват за преговори. Ако двете страни не се разберат до края на сезона, то през лятото атакуващият играч ще навлезе в последната година по действащото си споразумение.

Предвид липсата на особени успехи на „Емиратс“ Санчес и другата голяма звезда на Арсенал Месут Йозил могат сериозно да помислят за бъдещето си. Медиите на Острова усилено говорят, че може да се стигне до продажба на един от тях или дори на двамата през лятото.

Ако има удобна възможност, Интер ще опита да се възползва по отношение на южноамериканеца. Санчес се ползва с чудесна репутация в Италия, където дълги години беше водеща фигура за Удинезе. Босовете на „нерадзурите“ от „Сунинг Груп“ ще пробват да привлекат 1-2 маркови имена, с които да афишират сериозните си амбиции.

Източник: gong.bg
Provenzano
Интер хвърля 150 милиона евро за лятна селекция

Интер готви грандиозни неща за лятото и отборът е готов да инвестира 150 милиона евро в селекция, твърди "Тутоспорт".

Вчера излезе информация, че Антонио Конте най-вероятно ще застане начело на тима след края на кампанията, а очевидно може да очакваме и сериозни попълнения на "Джузепе Меаца".

Китайските собственици от "Сунинг Груп" са твърдо решени да върнат старата слава на тима и за тази цел ще налеят доста средства за летни трансфери.

Според последни информации голяма част от парите ще бъдат изразходени за млади и перспективни италиански играчи, които със сигурност няма да излязат евтино на тима.

Марко Бенаси от Торино, Лоренцо Пелегрини от Сасуоло и Секо Фофана от Удинезе са само част от имената, които може би ще акостират в клуба.

Източник: gol.bg
inter_ruse
AS - Inter, Suning aveva stanziato 80 milioni per James Rodriguez

ханданович
дармиан-манолас-миранда-р.родригес
жоао марио-галиярдини-банега
хамес-икарди-перишич

каризо ; медел , мурийо , д'амброзио , ансалди ; кондогбия , брозович , кандрева , габигол , едер ;
inter_ruse
CdS e GdS - Inter, accordo con DeVrij: 4 anni a 3 mln (+ bonus). Lazio chiede 30-35 mln. Risposta: massimo 20 vista scadenza 2018

drinks.gif
cheffo
Ако платим 80 млн за Хамес, ще сме най големите балъци. Та той е резерва на резервата Иско.
Nerazur5
Corriere dello Sport bring updates on Inter’s plans for Alexis Sanchez and Antoine Griezmann. For the Chilean, Inter will need to pay between 30 and 35 million for his services. Suning will pay Griezmann’s 100 million release clause on the other hand also.
************-***************************************************************
Еми това е нападателен триъгълник Алексис Санчес- Икарди- Антоан Гризман.
Това нападателно трио направо си е в топ 5 в Европа. Направо не ми се мисли какви щети ще причиняват.
SOURCE: http://sempreinter.com/2017/03/07/cds-sanc...release-clause/
inter_ruse
Пеп вади 40млн за мурийо
Ludman
Цитат(cheffo @ Mar 7 2017, 20:14 ) *
Ако платим 80 млн за Хамес, ще сме най големите балъци. Та той е резерва на резервата Иско.

Agree
Provenzano
40 млн за Муриьо ми се струва доста добра оферта.
mihael16
Иско да взимаме,Хамес не си струва парите.Може да напънем за Мертенс и Гризман,макар че без участие в Шл трудно ще ги привлечем,но пък какво ли не правят парите
Provenzano
Интер се насочва към Сеск при провал с Верати

Интер ще се насочи към плеймейкъра на Челси Сеск Фабрегас, ако привличането на Марко Верати от ПСЖ пропадне, съобщават медиите на Апенините.

Италианският национал е основата цел на "нерадзурите", но интерес към него проявяват още хегемонът Ювентус и Барселона. За капак френските богаташи нямат намерения да продадат един от ключовите си футболисти за по-малко от 80 милиона евро.

Всички тези фактори могат да накарат Интер да се обърне към Фабрегас, който е далеч по-евтин. Съобщава се още, че 29-годишният испанец е готов да се премести на "Джузепе Меаца", а цената му е около 32 млн. евро. Градският съперник Милан следи полузащитника от повече от година и няма да се откаже от борбата за подписа му.

В последно време Фабрегас си върна титулярното място в Челси, което допълнително може да усложни евентуална сделка.

Източник: gol.bg
Kutinkata
Според мен медийте ни надуват много голям балон , който лятото ще се спука . Не вярвам да вземем такива имена като Гризман , Санчез , Хамес , Верати и тн ... според мен ще има приказки от сорта на при провал с Верати взимаме Фабрегас , а при провал с него взимаме средняк и накрая средняка ще е при нас . Най вероятно няма да играем в ШЛ а треньор ще ни е средняка Пиоли , а тези две неща не ни правят от най апетитните места за топ футболистите . Иначе противно на повечето мнение за мен Хамес е уникален футболист и ако дойде при нас ще мачка .
Provenzano
Естествено, че Хамес е много добър футболист. Отделен е въпроса дали към днешна дата реалната му цена е 80 милиона евро. Иначе аз също се съмнявам, че ще успеем да привлечем чак толкова много големи имена, но пък в крайна сметка нищо не ни пречи да се пробваме за резерви като Хамес и Иско, които определено биха ни свършили добра работа.
cheffo
Ако ще даваме много пари за един играч, да натиснем за Санчес. Световна класа играч в най силните си години. Перишич - Икарди -Санчеа ще е брутална атака.
Фабрегас ми се струва че търси къде да се пенсионира, така че по скоро не го искам.
Provenzano
Предлагаме 40 млн евро за Бернардески.
inter_fen
И аз подхождам с недоверие към тези новини. Нещо математиката не ми излиза - 80 за Хамес и за Верати, 50 за Санчес, 20 за Родригез, 40 за Бернардески и така нататък, това са играчи за 250 милиона евро. Повечето са плод на журналистическата фантазия - очаквам Берарди, Бернардески, Де Врай и подобни трансфери.
Provenzano
Реално очаквам да похарчим не повече от 100-ина милиона през лятото.
Provenzano
Интер и Фиорентина се разбраха за Бернардески?

Талантът на Фиорентина Федерико Бернардески е близо до трансфер в Интер. Според италианското издание "Ил Месаджеро", "нерадзурите" и "виолетовите" от Флоренция са постигнали принципна договорка за трансферна сума от 40 милиона евро. Китайските собственици на Интер "Сунинг" пък ще платят допълнителна сума за имиджовите права на футболиста.

Остава единствено от Интер да се споразумеят с агента на 23-годишното крило за личните условия на Бернардески.

През януари Интер купи от Аталанта друг талантлив млад италиански играч - халфа Роберто Галярдини.

Източник: sportal.bg
durex
Почти всички италиански медии гърмят днес със зъглавия "Берарди в Интер от лятото".
Sneijder
http://www.football-italia.net/99448/conte-reunite-candreva

Е това ако стане,СУПЕР!
Там ще му вървят безмислените центрирания !
durex
Това ако има доза истина аз за 30млн лично ще го закарам до Лондон. biggrin.gif
Sneijder
Цитат(durex @ Mar 10 2017, 13:50 ) *
Това ако има доза истина аз за 30млн лично ще го закарам до Лондон. biggrin.gif


На гръб smile.gif
inter_ruse
За 30млн и аз давам кандрева.
Берарди и бернардески да идват на Меаца пък.
Provenzano
Айде де, Конте ще ни отърве от мъките...
mihael16
Кандрева не се продава,Бернардески в Интер е мечта
Provenzano
Да бе, Кандрева не се продавал. Да не е някакъв топ играч, че да не се продава? Най-еднотипния футболист, който сме имали от доста време насам. Само центрирания са му в главата. А за 30 млн и аз ще го занеса на ръце до Лондон.
ТРЕНЕРА
Аз пък много харесвам тоя малкия Килиан Мбапе от Монако. Уникален талант с голямо бъдеще ! Перфектен централен нападател,раздвижен ,повратлив ,бърз ,има удар и с крак и с глава ,техника на скорост ,всичко .Взимам го лятото и ще играя с двама централни Икарди и Мбапе .Да му мислят противниците biggrin.gif
ale inter
Цитат(ТРЕНЕРА @ Mar 11 2017, 11:41 ) *
Аз пък много харесвам тоя малкия Килиан Мбапе от Монако. Уникален талант с голямо бъдеще ! Перфектен централен нападател,раздвижен ,повратлив ,бърз ,има удар и с крак и с глава ,техника на скорост ,всичко .Взимам го лятото и ще играя с двама централни Икарди и Мбапе .Да му мислят противниците biggrin.gif

Европейски градове през лятото ще се конкурират за подписа на 18-годишния нападател на Монако Килиан Мбапе.

Сред кандидатите за таланта са Барселона, Реал Мадрид, Манчестър Сити, Арсенал и Борусия Дортмунд, съобщава The Independent.
Нямаме шанс за твойте мечти smile.gif
inter_ruse
Гулам пред раздяла с Наполи

http://www.sportal.bg/news.php?news=653351

за мене този е мечтания и достъпен ляв бек за Интер. макар ,че това достъпен може да се поспори , все пак наполи и да го продадът най-вероятно ще е извън серия А , но кой знае...
Norex
Аз тайно се надявам да вземем Гулам,но и на Родригес няма да се разсърдя biggrin.gif
Provenzano
Фиорентина официално отрече за сделка с Интер

Ръководството на Фиорентина предприе нехарактерен ход и пусна официална декларация, с която отрече информациите за договорка с Интер относно продажбата на Федерико Бернардески. „Виолетовите“ заявиха, че имат твърди уверения от футболиста, че той желае да продължи своето развитие на „Артемио Франки“.

Въпреки посредствения сезон на флорентинци, 23-годишният италиански национал започва да блести по-ярко и по-ярко, а това, естествено, привлича вниманието на водещите европейски клубове. От известно време клубът и играча са в преговори за нов договор, в който ще фигурира и тлъста освобождаваща клауза.

В последните дни журналистът Масимо Капути написа, че вече има предварително споразумение между Фиорентина и Интер, което праща Бернардески на „Джузепе Меаца“ срещу сумата от 40 милиона евро.

„Фиорентина решително и официално отрича продължаващите уверения на журналиста Масимо Капути по отношение предполагаемо споразумение между „виолетовия“ клуб и Интер за продажбата на Федерико Бернардески. Клубът счита тези твърдения за напълно безпочвени и нямащи никаква връзка с реалността“, написаха флорентинци.

„Освен това искаме да подчертаем, че футболистът Федерико Бернардески винаги е показвал своята голяма привързаност към нашите цветове и, както всички във Фиорентина могат да потвърдят, намерението ни е развитието на Федерико да продължи с нашия екип. Клубът приканва Капути и всеки друг да не разпространява фалшиви информации по тази тема“, завършиха от Фиорентина.

Източник: gong.bg
durex
На английски е, ама повечето от вас предполагам що годе го знаят така че...

CdS - Suning set to invest 150 million: the strategy

While is encouraging Pioli to continue this way, Suning confirmed it's ready to invest 150 million euros on the next transfer campaign, Corriere dello Sport suggest. The priority is to strenghten the defensive line. De Vrij is the only player to be signed without overtaking 40 million euros (Marquinhos, Manolas, Koulibaly and Felipe are more expensive). On the sides, Rofriguez is the first option while the Nerazzurri are mirroring Darmian, Heinrichs and Vrsaljko for the right. In the midfielder is expected to join Inter only a complementary player after signing Gagliardini last January. In the offensive line, Inter looks at Alexis Sanchez's situation (Juventus is in competition) and wants to know if Griezmann could leave (100 million euros buyout clause). On the Italian market, it's expected a big investment: Berardi or Bernardeschi.
inter_ruse
ханданович
дармиан-де врай-миранда-р.родригес
жоао марио-галиярдини-банега
алексис-икарди-перишич

interamo.gif
Kutinkata
Според мен за новия сезон ако запазим основните си играчи няма да ни трябват много нови попълнения . Реално централен защитник може и да не ни трябва , имаме си Миранда , Мурийо и Медел , като тримата са доста класни и се разбират добре на терена . На бековете нещата стоят по съвсем различен начин , задължително се нуждаем от два класни бека лятото , в центъра на терена пък имаме Марио , Галярдини , Банега , Кондо и Брозович а играем с трима , така , че можем да изкараме с тях и следващия сезон . В нападение според мен се нуждаем от дясно крило и играч който да може да играе и по двете крила и като нападател , защото Биябияни , Едер , Паласио и Кандрева не мисля , че ще са при нас другия сезон . Но и при такова положение ще ни трабват много пари , защото два бека и двама отпред са си доста пари , ако искаме нещо наистина класно .
inter_ruse
Provenzano
Муриел: Имам оферти от Юве, Интер, Милан и Рома

Луис Муриел е щастлив в Сампдория, но призна, че има оферти от Ювентус, Интер, Милан и Рома, както и от няколко английски тима.

25-годишният нападател прави прекрасен сезон, като има 12 гола и 5 асистенции във всички турнири.

“Първата ми лична цел бе да подобря постижението си от 11 гола в Серия А. Все още трябва да вкарам два гола. Най-доброто ми попадение пък беше срещу Рома”, заяви Муриел.

“Щастлив съм в Сампдория, защото спечелихме двете градски дербита за първи път от 57 години. Имам обаче няколко оферти, включително от Ювентус, Интер, Милан и Рома, както и от клубове от Испания и Англия”, добави колумбиецът.

Източник: gol.bg
mihael16
Мертенс,Бернардески и отзад Родригес и още един защитник и сме бомба
inter_ruse
Имали сме пратеници за фелипе от порто , също така за мале ,б.силва и бакайоко от монако.
Предлагаме уж 10млн за младок от аталанта - бастиони...
Тея от монако са фурия , а мбапе е наистина новия анри. Б.силва и той е звяр ,ако искаме класа трябва да измислим нещо.
Kutinkata
Голям отбор верно са направили тия Монако . На мен освен Мбапе , който е почти невъзможен , много ми хареса левия им бек - Менди .
Provenzano
Тоя Бакайоко много ми напомня за Кондогбия biggrin.gif
durex
juventus, Inter and Milan are on alert after Romelu Lukaku confirmed he won’t sign a new contract with Everton.
onlyinter
Цитат(Kutinkata @ Mar 16 2017, 13:29 ) *
Голям отбор верно са направили тия Монако . На мен освен Мбапе , който е почти невъзможен , много ми хареса левия им бек - Менди .


В тая връзка има слухове и за Менди.

http://www.transfermarketweb.com/?action=r...mp;idsel=184723

Kutinkata
Това за Менди е страшна новина , направо ще ни заспи на левия бек . Иначе Гуардиола щял да гони няколко играча аред който е и Кун Агуеро , ако можем да го вземем , ще имаме уникално трио с него , Икарди и Перишич .
Provenzano
Интер подготвя две сделки

Интер има готовност да откупи новия нападател на Сампдория Патрик Шик, съобщава Gazzetta dello Sport в днешния си брой. Чехът пристигна в калчото преди няколко месеца, но вече впечатлява с изявите си, като има 9 гола, макар да е бил титуляр само шест пъти. В договора му е залегнала откупна клауза от 25 млн. евро. "Нерадзурите" планират да я задействат още сега, но ще оставят 21-годишния Шик в Самп за още един сезон, за да натрупа той още опит.

Интер работи също така по трансфера на Алесандро Бастони от Аталанта. Схемата там е сходна - за защитника ще бъдат платени между 10 и 15 млн. евро, а той ще остане под наем в Бергамо до лятото на 2019 г. като преотстъпен.

Източник: sportal.bg
mihael16
Soccerweb24.com съобщава за предварителен договор между Мертенс и Интер
ТРЕНЕРА
Добра новина ,дано да е истина ,харесвам Мертенс.Мисля ,че има още две години много силен футбол в него.Ще ни свърши добра работа .
Soul
Тва за Мертенс да го видя няма да го повярвам blink.gif Това ми е един от най-любимите играчи от калчото....ако го вземем би било божествено tongue.gif
inter_ruse
Мертенс е наистина звяр,но ако може мбапе или бернардо силва.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.