Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
ambro
Цитат(enjoy @ Jun 11 2015, 00:54 ) *
Около 25-30м ни трябват за тези играчи, така че никакви Едъри да взимаме квото можем от тамагоджита, обита, куцо и сакато smile.gif


Лошото е, че за фанелкопродавача, куцо и сакато мн трудно някой ще се навие да даде кеш. Моята надежда е да ги вкараме в някаква сделка като разменна монета. Да им набиваме шута и да забравяме час по-скоро за тях (особено оризовия бегач без глава)
Sneijder
Вието в Атлетико Мадрид за 22млн.

http://www.transfermarketweb.com/?action=r...mp;idsel=159157
Sneijder
Report: Inter close to Perisic

By Football Italia staff

Inter are reported to be on the verge of completing a deal for Wolfsburg winger Ivan Perisic.

The Croatian international has been heavily linked with the Nerazzurri, though Coach Roberto Mancini has warned that there is competition for his signature.

According to Sky, Inter are very close to sealing a deal for the 26-year-old, and have agreed a fee with the German side.

The news outlet believes that the Beneamata will pay €15m for Perisic, though it is not clear whether a deal has yet been agreed with the player himself.

Perisic scored six goals and provided seven assists for Wolfsburg last season, and scored against Italy in November’s Euro 2016 qualifier at San Siro.


Първата добра новина от дни !!!
Дано не ни го отмъкнат, току що четох че Wolfsburg се интересували от капитанчето ни!!! Ако им го пробутаме в сделката сме царе !!!
С тримата хървати ще изглеждаме супер си мисля, макар че сега чета как английските измислени вестничета,смятат че Перишич е заместник на Кова пфууууууу
inter_ruse
Цитат(Sneijder @ Jun 11 2015, 14:37 ) *
Report: Inter close to Perisic

By Football Italia staff

Inter are reported to be on the verge of completing a deal for Wolfsburg winger Ivan Perisic.

The Croatian international has been heavily linked with the Nerazzurri, though Coach Roberto Mancini has warned that there is competition for his signature.

According to Sky, Inter are very close to sealing a deal for the 26-year-old, and have agreed a fee with the German side.

The news outlet believes that the Beneamata will pay €15m for Perisic, though it is not clear whether a deal has yet been agreed with the player himself.

Perisic scored six goals and provided seven assists for Wolfsburg last season, and scored against Italy in November’s Euro 2016 qualifier at San Siro.
Първата добра новина от дни !!!
Дано не ни го отмъкнат, току що четох че Wolfsburg се интересували от капитанчето ни!!! Ако им го пробутаме в сделката сме царе !!!
С тримата хървати ще изглеждаме супер си мисля, макар че сега чета как английските измислени вестничета,смятат че Перишич е заместник на Кова пфууууууу

и аз тука чета http://www.calciomercato.com/news/inter-ra...iacos-pe-145873 че сме близо до него и до касами от олимпиакос.
предлагаме и ранокиа на вълците , но и в тази статия се споменава , че ще жертваме ковачич - дано не е вярно последното.
иначе перишич ми харесва и ще се радвам ако дойде , а касами за резерва и без трансферна сума е ок.
който и да вземем от миранда/бенатиа ще е перфектно...
tutto_inter
Sky: Inter, ipotesi scambio Handanovic (30) - Sirigu (28)

Размяна Сиригу за Ханданович със ПСЖ.
enjoy
Ag. Allan: "There are agreements with Napoli ..."

Агента на Алън каза че имат договорка с Наполи, Манчини тотално не го иска според мен тъй като изобщо не се интересуваме от него сега, зимата бяхме на крачка от него, Мбиа подписва с Трабзонспорт! Както и да е за нас останаха следните опции:

Тиаго Мота, Кондогбиа, Мело и Касами мисля че ще вземем поне двама дефанзивни халфа ако махнем Кузманович, Крин и Оби и надявам се да са Мота и Кондогбиа но ми мирише на Мело и Касами!

Моу каза че Куадрадо остава в Челси но той и за Чех каза така, медийте продължават да ни свързват с него и Перешич - който и от двамата да дойде ще е добре за нас, Куадрадо има опит в Сериа А и съм за него!

Миранда е близо до нас според испанска телевизия, новината идва след като стана ясно че ще разкараме някой от Жуан или Ранокия!

айде да правим този отбор и да се връщаме! Милан са на крачка от Ибрахимович и Кондогбиа, Наполи и Фиорентина ще са слаби другата година според мен но Милан може да се завърнат но според мен ще е по-интересно първенството от тази година, Рома, Милан, Юве и ние според слухове вървим най-добре на пазара, но всичко това в сферата на клюките! Ако разкараме Гуарин и вземем още едно крило ще е супер!

айде стискаме палци за това:



Интер кръжи около Иван Перишич
Интер може да осъществи изненадващ летен трансфер в съвсем скоро време. Става дума за крилото на Волфсбург Иван Перишич, към когото има интерес и от други отбори.

Преди дни треньорът на „нерадзурите“ Роберто Манчини намекна, че може да преследва хърватския национал, който в началото на януари 2013 година премина при „вълците“ от Борусия Дортмунд.

Според „Скай Италия“ Интер ще успее да изпревари другите кандидати за подписа на 26-годишния играч. Това ще струва на италианците около 15 милион евро, макар за момента да няма информации, че „нерадзурите“ водят разговори с футболиста относно личните му условия.

През отминалия сезон Перишич вкара 6 гола и даде 7 асистенции за Волфсбург, като завърши на второ място в Бундеслигата и спечели Купата на Германия.
inter_ruse
аз искам следното 4231 :
ханданович/каризо ; сантон/д'амброзио , миранда/ранокиа , мурило/видич , коларов/жуан ; тиаго мота/медел , ковачич/брозович ; куадрадо/биабиани , шакири/ернанес , перешич/паласио ; икарди/едер
enjoy
Всички изходящи и входящи на Тохир около 50м инвестиция - проблеми с Финансовичт ФП и отбора е извън европа...

Purchases: Hernanes (22); Shaqiri (15); Dodo (9); Brozovic (8); Medel (8); Murillo (8); Santon (3.8); D'Ambrosio (3.5); Krhin (1.20); M'Vila (1); Biraghi (700,000); Podolski (600,000).

Departures: Alvarez (11); Bonazzoli (4.5); Duncan (3); Mbaye (3); Livaja (3); Benassi (1.5); Benedetti (1); Spendlhofer (1), Taider (1), Biraghi (250,000 euro), Pereira (1 mln for the loan)
enjoy
Цитат(inter_ruse @ Jun 11 2015, 16:32 ) *
аз искам следното 4231 :
ханданович/каризо ; сантон/д'амброзио , миранда/ранокиа , мурило/видич , коларов/жуан ; тиаго мота/медел , ковачич/брозович ; куадрадо/биабиани , шакири/ернанес , перешич/паласио ; икарди/едер


Няма как да вземем Перишич, Куадрадо и Едер в един джам, по скоро ако разкараме Гуарин ще вземем двама от тях и то пак ще е с триста зора, за сега Гуарин остава и не иска да си ходи но мечтата ни е да се махне ако вземем Перишич и Куадрадо ще избием рибада с Икарди и Паласио и Шакири и Бонбони ще сме чук отпред! Но първо да взимаме Миранда и Коларов да оправим отзад нещата wink.gif Зуканович хич да не идва Жуан може да е резерва на Коларов и да покрива и защитата ако има контузии, този Зуканович ще е провал още повече че директора на Киево каза че взимат Скелото на 100% с или без Зуканович в Интер!

Сега излезе новина че Нагатомо също най-вероятно ще остане, Самп не го искат, само Шалке са питали за него но нищо конкретно така че Зуканович хич не ни трябва!
inter_ruse
Цитат(enjoy @ Jun 11 2015, 16:35 ) *
Няма как да вземем Перишич, Куадрадо и Едер в един джам, по скоро ако разкараме Гуарин ще вземем двама от тях и то пак ще е с триста зора, за сега Гуарин остава и не иска да си ходи но мечтата ни е да се махне ако вземем Перишич и Куадрадо ще избием рибада с Икарди и Паласио и Шакири и Бонбони ще сме чук отпред! Но първо да взимаме Миранда и Коларов да оправим отзад нещата wink.gif Зуканович хич да не идва Жуан може да е резерва на Коларов и да покрива и защитата ако има контузии, този Зуканович ще е провал още повече че директора на Киево каза че взимат Скелото на 100% с или без Зуканович в Интер!

то аз пък хич не вярвам моу да пусне куадрадо току така след само 6 месеца в отбора... ако не се стабилизира колумбиеца , чак на зима може да го пусне според мене.

ханданович/каризо ; сантон/д'амброзио , миранда/ранокиа , мурило/видич , коларов/жуан ; т.мота/медел , брозович/гнукури ; ковачич/ернанес ; шакири/биабиани , перишич/паласио , икарди/едер/пиния

ultra_inter.gif

никой да не ни се кара , мечтаем! flower-1088.gif
cheffo
Вече се вижда, че по-качествените играчи ги обират лека полека и вече на всички трябва да е ясно, че ние над 20 м за играч няма да дадеме, така че забравете за Кондобия, Бенатия, Куадрадо и т.н. Надявам се поне да вземем Йоветич или Нани. Перишич не ми е от най-любимите играчи, а и май е крило, а ние засега нямаме такива. Това ще е поредното разочароващо трансферно лято smile.gif
Inter fan
Аз ви се чудя какво го хвалите тоя Перишич , че той е резерва във Волфсбург , преди това беше резерва в Дортмунд (ако не се лъжа) , така че ако дойде , ще трябва да е резерва и при нас .
enjoy
КОВАЧИЧ ПОТВЪРДИ ЧЕ 100% ОСТАВА В ИНТЕР - това е добър старт на лятото, имаме шанс за Кондогбиа и Куадрадо, както и за Миранда но и там ще ударим гредата както с Туре, Дибала, Фекир и Бенатиа но пък важното е че пробваме просто играчите искат да играят ШЛ това е големият проблем!

Според Ди Мазио Перишич е дал своето да за Интер, Волфсбург също както и Манчини - очаква се да се свържем с агента му и да го взимаме, на 26 години е средно ниво за мен но има качества, ми то останаха Манджукич и Модрич да вземем и си ставаме Интернациолния отбор на Хърватска! Перишич е много близо до Интер да не кажа че е първият ни трансфер ще сменяме тактитката на игра!

Ковачич
Шакири Икарди Перишич
inter_ruse
Цитат(Inter fan @ Jun 11 2015, 19:24 ) *
Аз ви се чудя какво го хвалите тоя Перишич , че той е резерва във Волфсбург , преди това беше резерва в Дортмунд (ако не се лъжа) , така че ако дойде , ще трябва да е резерва и при нас .

в дортмунд , че е бил резерва не се лъжеш , но се лъжеш затова , че е бил резерва във волфсбург.
през сезон 2013-2014 има 33 от 34 мача (10гола+4асистенции)
през този сзон има 24 мача(5+5) той играеше супер , но си мисля , че край нова година се контузи и затова трудно влезе в ритъм за завършека на сезона.
ако вземем перишич ще е добър трансфер за нас,защото хърватина е с добра техника,скорост, има бомбастичен шут и харесвам ми как комбинира и вижда играта smile.gif
inter_ruse
La formazione SOGNATA da Mancini secondo SKY

(4-2-3-1) Handanovic; Santon, Ranocchia, Benatia, Zukanovic; Guarin; Kondogbia; Cuadrado, Hernanes, Shaqiri; Icardi

ние хубаво ги редим , но нищо чудно манчо да продължава да разчита на ранокиа,гуарин и открития на 28 като зуканович , а в същото време ковачич и брозович да търкат пейката за сметка на слабаци като гуарин...

чета , че сме предложили на галатасарай някой из между здравко и тайдер за мело. незнам закво ни е бразилеца , а тея мърши сасуоло май няма да откупят тайдер , въпреки , че той им е най-добрия играч в халфовата линия...
дуда от легия сега пък мечтае за висшата лиа , така че съвсем не е сигурен , както пишеха медиите преди няколко дни.
ае много се говори и за някъв краневитер от ривър. вие знаете ли нещо за него? уж ще го вземем и после ще го пратим под наем...
enjoy
Милан са на път да вземат: Миранда, Кондогбиа, Сориано, Мартинез и Ибрахимович - парите идват от покупката на 48% от китаеца които ще влезнат като инвестиция в отбора така че те имат около 500 милиона за харчене ако това се окаже че е ок с правилника за ФФП!

Става някаво наддаване за Кондогбиа според медийте между нас и Милан за Кондогбиа, ако и този го изспуснем е ясно че лятото ще ни е тотален провал след провала с Бенатиа, Туре и Дибала!
Sneijder
Цитат
Милан са на път да вземат: Миранда, Кондогбиа, Сориано, Мартинез и Ибрахимович - парите идват от покупката на 48% от китаеца които ще влезнат като инвестиция в отбора така че те имат около 500 милиона за харчене ако това се окаже че е ок с правилника за ФФП!

Става някаво наддаване за Кондогбиа според медийте между нас и Милан за Кондогбиа, ако и този го изспуснем е ясно че лятото ще ни е тотален провал след провала с Бенатиа, Туре и Дибала!


30 млн. са предложили Милан за Кондогбиа - и тия ще ни задминат догодина.......
cheffo
Цитат(Sneijder @ Jun 12 2015, 09:50 ) *
30 млн. са предложили Милан за Кондогбиа - и тия ще ни задминат догодина.......


Аз, докато не обявят трансфера черно на бяло не вярвам. Ако си спомняте и при нас беше същата история, когато Тохир взе клуба. Започнаха се едни трансфери от по минимум 30-на млн за играчsmile.gif
enjoy
Цитат(cheffo @ Jun 12 2015, 10:41 ) *
Аз, докато не обявят трансфера черно на бяло не вярвам. Ако си спомняте и при нас беше същата история, когато Тохир взе клуба. Започнаха се едни трансфери от по минимум 30-на млн за играчsmile.gif


Абе май вярно може да харчат бая пари защото тези 500м са влезли в клуба като инвестиция, докато Тохир нямаше как да харчи защото е собственик, сигурно сега този няма да влиза в оправата за да могат да харчат тези пари - това е пълна измама и заобикаляне на правилата ако е така, иначе не виждам как ще похарчат 65м за Кондогбиа и Мартинез и после ще ги покрият без да са в Европа и без да продават? Може пък да жертват Менез и Ел Шарави, Хонда итн...

Цитат
Милан отмъква трансферна цел на Интер
Милан е много близо до привличането на халфа на Монако Жофри Кондогбия, информира Sky Sport Italia. 22-годишният полузащитник ще премине при "росонерите" за около 30 млн. евро. Вчера са били проведени нови разговори между вицепрезидента на Милан Адриано Галиани и представители на Монако, след които финализирането на трансфера изглежда формалност.

Кондогбия е сред футболистите, за които старши треньорът на "монегаските" Леонардо Жардим призна, че най-вероятно ще напуснат тима. Доскорошният съотборник на Димитър Бербатов попада в трансферните планове и на Интер, но към днешна дата е много по-вероятно да се озове в другия милански гранд.

През последния сезон Кондогбия записа 23 мача и 1 гол в Лига 1.


Цитат
Агентът на Мартинес: Джаксън ще направи страхотен тандем с Ибра в Милан
Трансферът на Джаксън Мартинес от Порто в Милан е въпрос на часове, а личният агент на колумбийския национал Луис Енрике Помпео изрази увереност, че неговият клиент бързо ще се адаптира към италинаския футбол. Освен това, той заяви, че за Мартинес не би било никакъв проблем да играе рамо да рамо със Златан Ибрахимович, който е другата голяма цел на "росонерите".

"В Милано сме и мога да потвърдя, че финализирането на сделката е близо. Вероятно трансферът ще бъде факт утре. Надявам се около обяд или малко след това официално да обявим новината", заяви Помпео и добави: "Мисля, че Джаксън ще направи перфектен тандем с Ибрахимович".

Очаква се Милан да плати 35 млн. евро за голмайстора на "драконите". Колкото до Ибрахимович, той вече е дал съгласието си да се завърне на "Сан Сиро", но предстоят преговори между ръководствата на Милан и Пари Сен Жермен.
grande internazionale
Цитат(cheffo @ Jun 12 2015, 10:41 ) *
Аз, докато не обявят трансфера черно на бяло не вярвам. Ако си спомняте и при нас беше същата история, когато Тохир взе клуба. Започнаха се едни трансфери от по минимум 30-на млн за играчsmile.gif


Абе дано си прав, защото днес агента на Мартинез е потвърдил. Тея ги купиха преди 1 седмица и почнаха да се мажат с пари. За нашият хубавец още съм 50/50, защото само се пише какво правил и как ни вдигал от кризата ама аз искам да виждам и на терена какво се случва... Само Синишата ми е надеждата, че ще ги закопае тея.
А при нас се надявам на супер сезон от Икарди, Кова и Шакири, защото както е тръгнало, пак ще се напълним с покемони...
cheffo
Цитат(grande internazionale @ Jun 12 2015, 11:13 ) *
Абе дано си прав, защото днес агента на Мартинез е потвърдил. Тея ги купиха преди 1 седмица и почнаха да се мажат с пари. За нашият хубавец още съм 50/50, защото само се пише какво правил и как ни вдигал от кризата ама аз искам да виждам и на терена какво се случва... Само Синишата ми е надеждата, че ще ги закопае тея.
А при нас се надявам на супер сезон от Икарди, Кова и Шакири, защото както е тръгнало, пак ще се напълним с покемони...


Дори и да го вземат, какво толкова ще стане? Мартинез далеч не е кой знае каква класа, иначе досега да е отишъл в Реал, ПСЖ, Сити или Челси. Милан имат много по-сериозни проблеми в халфовата линия и централните защитници, отколкото в нападение, където разполагат с Шарави, Менес, Бонавентура, Черчи и горе долу добри нападатели за калчото като - Пацини, Дестро и Матри. А, те искат да правят нападение Мартинез - Ибра smile.gif Ние да си направим правилните трансфери, пък те да купуват, когото искат, но много ме съмнява, че за един сезон с нов треньор като Снишата и много нови играчи ( класа или не, няма значение) ще успеят да сглобят постояннен и сработен отбор. По-скоро ако налеят тези средства лека полека с 2-3 сериозни имена на година, то след 2 години, наистина биха били много силен отбор, но с играчи като Ибрата, дето взима огромна заплата и след година и половина ще трябва да му търсят заместник, не виждам как ще прогресират.
Sneijder
http://www.winner.bg/european-football/read106713.html

Монтоя в Ливърпул за 7млн. Аусилиоооооооооооооооооооооооооооооооо ???????
enjoy
Защитник:


Бек:


Дефанзивен Халф:


Нападател:
grande internazionale
Според La Gazzetta dello Sport Интер и Пулл са постигнали споразумение за Ковачич на стойност 23 милиона + бонуси.

http://www.fcinternews.it/focus/gds-kovaci...-attende-187262

Това ако е истина,тегля една майна и ще отворя нещо за Интер, чак за 1вия кръг на шампионата..
Kutinkata
Цитат(grande internazionale @ Jun 12 2015, 13:30 ) *
Според La Gazzetta dello Sport Интер и Пулл са постигнали споразумение за Ковачич на стойност 23 милиона + бонуси.

http://www.fcinternews.it/focus/gds-kovaci...-attende-187262

Това ако е истина,тегля една майна и ще отворя нещо за Интер, чак за 1вия кръг на шампионата..

Ако това е истина .. Да си продадем звездата за 23 милиона ... Иначе ето какво четох днес :

Ковачич за Ливърпул: Никога не казвай никога
Хърватският национал си остави вратичка за трансфер

Прочети още на: http://www.gol.bg/inter/2015-06-12/kovachi...e-kazvay-nikoga


Преди 2-3 месеца четох тук за спекулацийте за Туре , Дибала , Йоветич и все такива футболисти , реших , че това лято ще е различно , но сега виждам , че всичко е било само слухове и взимаме играчи като Биябияни , Мело и други такива анимаций , тип Рики Алварез . За жалост освен слабите налични играчи който имаме , доста слабия тренъор който имаме се оказва , че имаме и слаб и стиснат президент и не виждам с такива попълнения как нещата ще се оправят . Хубаво е , че Милан ще става по силен , хубаво е , че Ювентус ще се подсили още повече , Наполи и Фиорентина ще търсят ново начало с нови тренъори , Рома ще подсилва ... А ние ... ще тъпчим отново на едно място , дори ще дадем леко на заден ... Дано все пак греша за всичко но не виждам светлина в тунела , с новините , че взимаме Биябияни и такава плява , че Гуарин оставал , че Кова има шанс да си тръгне ...
inter_ruse
милан ако вземат джаксъна няма да ме впечатлят чак толкова, но ако вземат и ибрахимович тогава ще става страшно за защитниците в серия А. златан и на тази възраст ще кърти в калчото...
дано не е вярно и туй за кондогбиа,много солиден и мощен халф...
чета , че все пак мбиа чака нас , а ние чакаме първо отговор от мота и т.н.
агента на перишич , каза че клиента му се радва на нашия интерес ,но волфсбург не смята да го продава...
жозе заяви , че куадрадо остава...
тоя чичарито незнам закво ни е? нали имаме икарди!? то един пиния ще върши повечко работа от мексиканеца...
в сити ще има сериозна чистка , дано да намажим нещо. коларов,фернандо,йоветич ще ни свършат работа , а може и да си ги позволим.
абе общо взето да не очакваме нещо по-различно от миналия джам.
а ни трябват само едни бенатиа/миранда , коларов, кондогбиа и йоветич/перишич,но най-вероятно ще се задоволим с мурло,зуканович,мело/мота/мбиа и едер.
жалко за отбора и феновете...
Sneijder
Цитат
Според La Gazzetta dello Sport Интер и Пулл са постигнали споразумение за Ковачич на стойност 23 милиона + бонуси.

http://www.fcinternews.it/focus/gds-kovaci...-attende-187262

Това ако е истина,тегля една майна и ще отворя нещо за Интер, чак за 1вия кръг на шампионата..



Ако продадем Ковачич, за по-малко от 50млн. аз лично напускам форума и няма да се занимавам с никви новини ,трансфери и тн. Не, че на някои му пука,но за какво да се вълнувам за политиката на отбора,щом продаваме малкото което става за нещо!!! То бива,бива ама съм им ебал майката!!!! Ще си гледам мачовете и тва е !
enjoy
Ковачич каза че 100% остава и че има договор до 2019 неща които всеки един футболист казва, няма как да го продаваме тъй като феновете първо ще блокират трансфера и второ се говори за 25м ПАУНДА което 38м евро но медийте в Италия не правят разлика от паунд и евро и ги брощалевят едни....

Оби е получил оферта за 2.8м от Кьолн - да се маха
Искаме 4м за Бенаси - те дават 3м - по средата ще има сделка
Зуканович е сигурен заедно с Бонбони - все пак ги взимаме за резерви дано де wink.gif
Байерн са ни отказали за Данте и отиваме при бързака от Щутгарт Родигер - той е доста талантлив но нали искаме стабилен защитник...
Нани избира м/у нас и Фенерите от Турция иска там заради ШЛ - прав му път!

както каза колегата да взимаме квот има от Сити - Коларов за около 5-10м (искат Курзава от Монако) и Йоветич с наем (който 100% напуска след като те искат Джаксън Мартинез и Стърлинг) да се поизръсим за Кондогбиа (примерно 10м сега и 20м другата година), да вземем Мота също ако ще продаваме - Оби, Куз и Крин както излиза, и да взимаме още един защитник Миранда или Бенатия - пак няква врътка (казват че там не е решен въпроса тъй като играча не е доволен с живота там - семейството му е в Италия) да продадем Гуарин и един от Жуан или Ранокия и сме готови!


Alvarez - 11m /100%/
Mbaye - 6m - /The deal between the teams consist of a loan with obligation to buy set at €6 million, but only if Bologna are promoted to Serie A at the end of the season. / /100%/
Scheloto - 3m (or 0.5 if we get Zukanovic) /100%/
Dunkan 2,6m /100%/
Andreolli 3m Samp /99%/
Spendelhofer = 1m /100%/
Khrin - 3m /Sevilla are on him/ /80%/
Kuz - 3m /Sevilla also on him or Turkish or Bundesliga club/ /50%/
Obi - 3m /Genoa is very interested on him/ /80%/
Botta - 3m or Loan to Arg... club /50%/
Benassi - 4m for 50% Inter ownership
Taider - 5m Sassuolo or Galatasaray - /90%/
Crisetig and Longo - 5-6m - all Seria A want them or we will use them for exchange for some players like Allan - /80%/
Podolski = back to Arsenal /100%/
Jonathan, Campagnaro = all out of contacts /100%/
Pereira - 4m or exchange for Carillo /90%/
Ranocchia or Juan - 7-10m - 60%
Nagatomo - 5-7m - 70%
Guarin - 8-10m - 0%

Има голяма вероятност да се разделим с тези играчи с някой вече сме го направили, за Андреоли, Оби, Тайдер, Бота, Скелото и Перейра вече има оферти по скоро ще останат Гуарин, Нагатомо, Жуан и Ранокия само от тази листа и недай си боже Кузманович - всичко е на чаршията дано се окачът рибоци като нас като сме ги взимали smile.gif

enjoy
Милан и те сънуват като нас Дибали и Турета - Ибрахимович - каза че остава в ПСЖ тъй като иска ШЛ и отбор който е Шампион, а Мартинез след като агента му каза че утре подписва с Милан днес Сити и Арсенал са предложили повече!

Кондогбиа пък е казал че от малък мечтае за Реал М и Бенитез го харесва но нали си взеха Каземиро, медийте пак спят - той е между нас и Милан, както и Миранда пак между нас и Милан!

И тази седмица замина нищо конкретно, все още сме свързвани с топ имена но и този сезон май ще продаваме преди да купуваме и така ще ни отмъкнат целите - както миналият Ай ЧиститУ!

отпадна - Куадрадо на 100% това е единствената реална новини през седмицата!

и че сме се срещнали с агента на Коларов - който също е искан от Милан!

Кондогбиа - Милан или Интер
Миранда - Милан или Интер
Коларов - Милан или Интер

...

Току що The Journal казват че Волфсбург са предложили 12м и Ранокия за Перишич!
Inter fan
Еми ако продадем Ковачич , ще се преебем като с Котиньо , същата история.
cheffo
Цитат(enjoy @ Jun 12 2015, 17:16 ) *
Току що The Journal казват че Волфсбург са предложили 12м и Ранокия за Перишич!


Как така 12м и Ранокия?! Да не е Перишич и 12м за Ранокия biggrin.gif
enjoy
Цитат(cheffo @ Jun 12 2015, 17:59 ) *
Как така 12м и Ранокия?! Да не е Перишич и 12м за Ранокия biggrin.gif


хаха изперках с тея КЛЮКИ, искат за Перишич 12м и Ранокия smile.gif

Директора на Удинезе призна че Алън иска да играе в Интер... и че Гнукури и Камара могат да поемът към Удинезе, но ние май не се интересуваме много много от него sad.gif

Според SKY Кондогбия е казал да на Милан!

Дуда в Интер според Ди Мазио е почти готова сделка - той е играч като Ковачич, Ернанес, Гуарин - май един ще трябва да напуска ако е първият и аз ще напускам wink.gif дано е Гуарин!

inter_ruse
Ds Udinese : " Allan spinge per andare all'Inter" - алан настоявал за трансфер при нас.
ди марцио твърди , че сме много близо до дуда от легия - http://gianlucadimarzio.com/news-cat/inter...ore-i-dettagli/

заслужено или не ,бал съм го у гъза - важното е , че ще гледаме повече мачове на любимия си отбор biggrin.gif

Италианският Сампдория рискува да бъде изваден от Лига Европа заради разследване на УЕФА. Това пък може да даде право на Интер да участва в евротурнирите.

Според „Гадзета дело Спорт" „моряците" са разследвани заради участието си в тотоскандала „Калчоскомезе" през 2011 г. Тогава тимът от Генуа беше наказан да стартира сезон 2012/13 с една отнета точка, след като бившият играч на отбора Стефано Губерти се оказа замесен в скандала.

В момента УЕФА обмисля реакция за участието на „моряците" в Лига Европа. От европейската футболна централа са поискали от Италианския футболен съюз да бъде проведено допълнително разследване.

Ако „моряците" бъдат извадени от участие в Лига Европа, тяхното място ще бъде заето Интер, който в завършилия сезон финишира точно зад Сампдория в класирането.

мх , малко съмнително май а http://topsport.ibox.bg/news/id_1946728133
enjoy
Цитат(inter_ruse @ Jun 12 2015, 20:01 ) *
Ds Udinese : " Allan spinge per andare all'Inter" - алан настоявал за трансфер при нас.
ди марцио твърди , че сме много близо до дуда от легия - http://gianlucadimarzio.com/news-cat/inter...ore-i-dettagli/

заслужено или не ,бал съм го у гъза - важното е , че ще гледаме повече мачове на любимия си отбор biggrin.gif

Италианският Сампдория рискува да бъде изваден от Лига Европа заради разследване на УЕФА. Това пък може да даде право на Интер да участва в евротурнирите.

Според „Гадзета дело Спорт" „моряците" са разследвани заради участието си в тотоскандала „Калчоскомезе" през 2011 г. Тогава тимът от Генуа беше наказан да стартира сезон 2012/13 с една отнета точка, след като бившият играч на отбора Стефано Губерти се оказа замесен в скандала.

В момента УЕФА обмисля реакция за участието на „моряците" в Лига Европа. От европейската футболна централа са поискали от Италианския футболен съюз да бъде проведено допълнително разследване.

Ако „моряците" бъдат извадени от участие в Лига Европа, тяхното място ще бъде заето Интер, който в завършилия сезон финишира точно зад Сампдория в класирането.

мх , малко съмнително май а http://topsport.ibox.bg/news/id_1946728133


Не е съмнително доста е вероятно това така извадиха и Парма миналата година, Лацио също е разследвана и е под обстрел на УЕФА - мафията в Италия е голяма а УЕФА забавя но не забравя!
enjoy
Милан обяви трансфера на Джаксън Мартинес
Колумбийският нападател на Порто Джаксън Мартинес е новото попълнение на Милан, обяви късно снощи официалният канал на "росонерите". Преди това през деня от Порто обявиха трансфера за сигурен, но потвърждение от Милано липсваше.

"Много сме близо до привличането му. Надявам се играчът да облече екипа на Милан", каза президентът на "росонерите" Силвио Берлускони на обществено събитие вчера следобед. Той също така изрази надеждата си треньорът Синиша Михайлович да получи отбор с шампионски потенциал и следващият сезон феновете на Милан да бъдат зарадвани със "скудето".

В същото време сайтът Калчомеркато обяви, че Златан Ибрахимович е казал "Да" на Милан, въпреки енергичните си твърдения, че остава в Пари Сен Жермен. Шведът се е съгласил да получава по 8 милиона евро на сезон плюс бонуси вместо досегашните 12 милиона във френската столица. В понеделник агентът на Ибра щял да има среща с президента на ПСЖ в Катар, на която да се дискутира темата.

Незнам за къв фейрплей говорим - 35м за него и 30м за Кондогбия който скоро също ще вземат, искат Ибрахимович на 8м заплата АЛО УЕФА???
Ricardo
С тоя трансфер те вече дадоха повече пари,отколкото палячото,с който ние се натресохме откакто е дошъл.Лошото е че все по смешни и жалки ще ставаме на пазара според мен...
bonbonev
Жаксъна ще бучи по 30+ гола на сезон! Он е машина. Ибра ако го вземат - биг мистейк. Със стари курви (суд), нов бардак се не прави!
Ludman
Гледам Мексико и това момче Jesъs Corona от Твенте на 22г ... много силно впечатление прави по крилото, играе зад напдателите и сиг. няма да струва много пари! Ама ние някакви дървени трансфери правим със залязли звезди (класа да сме вдигали confused-3316.gif ). Ако дадем и Кова на Пул ... ще спра да ги гледам ... направо вече на нищо не прилича този отбор и като играчи, и като политика!
durex
Ебати как развявате белите кърпи рано рано. Алооо трансферния прозорец не е отворен, а вие вече нареждате. Да не стане като през зимата като докараха Шакири и Подолски?? За всичко си има време, Аусилио съм убеден, че ще докара големи имена в отбора! Имайте търпение.
enjoy
Абе то джама си е провален от където и да го погледнеш правя лега хронология на нещата, сега отиваме на 3-4 варянт в списъка на Манчини което си е прова:

Дибала - Провал
Туре - Провал
Бенатиа - Провал
Кондогбиа - Провал
Куадрадо - Провал
Имбула - Провал
Дармиан - Провал
Алън - близо до Провал
Коларов - голяма заплата или друго яче казано Провал
Мбиа - Провал

остават:
Алън - много трудно на крачка е от Наполи и Юве го искат
Коларов - само сме се срещнали с агента може и да има договорка няма новини
Миранда
Мело
Тиаго Мота
Монтоя
Рудигер
Пероти
Чичарито
Перишич
Йоветич
Нани
Дуда
Карило
Зуканович

Е от този списък единствено за нещо такова се сещам:

Handanovic/Carizzo
Santon/Dambro Miranda/Rudiger Murillo/Vidic Kolarov/Juan
Allan/Brozovic Motta/Medel
Kovacic/Hernanes
Shaqiri/Duda Icardi/Palacio Jovetic/Perotti



не е лошо, но и това ми се вижда не възможно:



загубите на отбора през последните сезони, ако играем ШЛ щяхме да сме на нулата, ВИЖТЕ КАК ОТБОРА СЕ СРИВА ТАЗИ ТАБЛИЦА ПОКАЗВА КАК ДАВАМЕ ПО-МАЛКО ЗАПЛАТИ - ТОВА ВЪВ ВСЕКИ БИЗНЕС ЗНАЧИ САМО ЕДНО - ПО НЕКАЧЕСТВЕНИ СЛУЖИТЕЛИ - ПО СЛАБА ПРОДУКЦИЯ wink.gif




Kutinkata
Всичко това което постоянно постваш , че искаме и , че можем и не можем да вземем се надявам да знаеш , че е инфо само от слухове . За повечето сигурно дори не сме искали да вземем а са само слухове а ги пишеш провал вече ... Иначе Мартинез е страхотен нападател но тези пари за 29 годишен нападател са адски много . Милан май ще се опитат да налеят пари в бързи успехи .
enjoy
Цитат(Kutinkata @ Jun 13 2015, 12:52 ) *
Всичко това което постоянно постваш , че искаме и , че можем и не можем да вземем се надявам да знаеш , че е инфо само от слухове . За повечето сигурно дори не сме искали да вземем а са само слухове а ги пишеш провал вече ... Иначе Мартинез е страхотен нападател но тези пари за 29 годишен нападател са адски много . Милан май ще се опитат да налеят пари в бързи успехи .


Да повечето са клюки но за тези с които се провалихме НЕ Е:

Яя Туре - Манчини каза че преди 6 месеца той му се е обадил и е казал че иска да се маха, после са се чували постоянно и Туре му е дал ОК - това го каза Манчини!
За Бенатия - имаше среща със снимки итн. 100% Истина
За Дибала - Замперини каза че сме направили оферта 35м 15м сега и др на изплащане - 100% истина
За Коларов - имаше среща между Аусилио и агента му - 100% истина
За Дармиан - Манчини каза че го харесва - не сме правили контакт, но то е ясно че при интерес от Байерн М, Барселона няма смисъл да се мъчим
За Мбиа - агента му потвърди че Интер чакат какво ще стане с другите си цели тоест stand by - но те няма повече да чакат и подписват с Трабзон в Турция
За Куадрадо е медиен шум 100% - Моу все пак каза че няма да мърда никаде
Кондогбиа също на 100% сме се свързали - правата му се държат от Дойен спорт някви шашми офшорки итн, които преди дни казаха че ще работят с Милан те продават играчите си на тези с които работят - така че той 100% отива там потвърдено и от Берлускони
Имбула избра Валенсия - думи на баща му който каза че сме предложили 18м а Валенсия 22м и по-добра заплата!

Всичките ни провали без Дармиан и Куадрадо които е ясно че не сме търсили са Факт така че медийте бълват и факти!

Ай ЧиститУ

иначе да Милан са отбора който се връща в играта - ние не както си мислихме за съжаление, тъй като вече почнаха да ни връщат към действителноста с реалните цели като предните лета - Мело, Мота, Дуда, Карило, Зуканович, Чичарито, Нани, Пероти, Перишич - е с тея играчи ако мислим че ще надградим сме Е_АТИ ОПТИМИСТИТЕ! Ще си пукаме гредите и тва е smile.gif
Ricardo
Много жалки сме.Онзи Манчини е пълен палячо,уж щял да идва Туре,сигурен бил,искал в Интер,накрая го резна и си остана в Сити.Като гледам с какви играчи започнаха да ни свързват ще е по-добре въобще да не започва тоя прозорец.Пак с трици искаме да ловим маймуни,а ето какво прави наистина амбициозен собственик какъвто очевидно е новия на Милан-Мартинез за 35 млн.Май нашия смешник откакто е дошъл не е дал толкова пари за трансфери общо.Как се натресохме на тоя нещастник не знам.Да благодарим на Морати,че ни го докара...
inter_ruse
ами новия шеф на валенсия кво прави? събра класни и талантливи играчи като отаменди , мустафи , андре гомеш ,енцо перес , родриго морено , негредо (под наем , но...).
сега взимат имбула който си е талант , дава 12млн за някъв кайо , изобщо неговия проект изглежда надежден , докато нашия смешен.
наште само да говорят , а в милан да дават 35млн за футболист...
те кьорави ли са да видят , че защитата ни за нищо не става? абе да зарежат всичко и да вземат класни централни защитници и класен бек!!!
и миналото лято те ''работеха'' по намирането на класни футболисти и през сезона видяхме работата им... жалкари
enjoy
От както Тохир е дошъл е похарчил 80м за трансфери и 30 сме взели от играчи тоест неговата инвестиция в играчи е 50м и то само двама класни Ернанес и Шакири като и двамата не паснаха много много на играта за сега. Сега можем да продадем боклуците си за близо 50м в най-лошият случеи и да докараме класни играчи но пак спим, не е добре джама почна зле което си е вероятност и да свърши така. Направо си заприличахме на Удинезе и Палермо търсим Дуда, Карило да блеснат но това е 1 на хиляда! Морати докара и Ковачич и Икарди - тоя нашия нищо не докара! Пирели искат да ни зарязват - дойде намали заплатите изгони Камбиасо който е класи над Медел - беше избран за играч на сезона в Лестър, махна Самуел и докара Видич - което беше много глупаво Видич е доста депресиран от развоя на кариерата му в Ман Ю, взе Освалдо после го махна а ако беше останал щяхме да влезнем в ЛЕ със сигурност.... с две думи нищо полезно за отбора да не говорим назначаването на Мадзари който докара Мвила, Додо айде единя го разкарахме ма Додо освен в 3-5-2 за друго не става а за него платихме 9 МИЛИОНА евра - срам!

И те така, много добре започнахме с Туре и Дибала но си мяза на Мело и Нани в края...

президента на Волфсбург каза че преговарят с Перишич за нов договор и там удряме на камък! = СЕФТЕ!

СпортМедиаСет казват че натискаме за Миранда и Тиаго Мота и другата седмица може да ги вземем - това вече е нещо и двамата са доста вероятни да дойдат, ще се радвам ако започнем от деф. халф и защитник а ако другата седмица докарат и Коларов сме готови в защита + идването на Мурило!
enjoy


Miranda - 10m
Kolarov - 8m
Thiago Motta - 5m
Allan - 6-8m + Camara и Gnoukouri под наем за 1 година
Duda - 5m
Perotti - 6-8m + Obi
Jovetic - Наем + Опция за 20-25м за следващият сезон

ако още малко се побавим може и тези да са прекалено недостъпни за нас!
inter_ruse
монтоя иска да играе редновно и агента на играча казва , че Интер е добро място за него и ще говори с барса - http://www.bauscia.it/ag-montoya-inter-ipotesi-gradita/
свързват ни и с рюдигер и абдемур , аз незнам футболните качества на нито един от тези трима,ако някой знае да каже нещо?
аз ако имах силите бих направил една оферта към торо от 25-28млн за дармиан и глик,бих се пробвал и да им пробутам малко талаш. имам чувството , че ще се обере всичко по-класно в дефанса , докато се сетим и ние да привлечем някого...
не ми се иска да гледам в Интер двама дефанзивни халфове , един алан/кондогбиа/мота стига , а до него брозович/ковачич , а пред тях ковачич/ернанес chain_gun-2417.gif
Soul
Според хърватските медии сме се съгласили да продадем Ковача на лузърите за 25 милиона евро.
Ако това е истина....Тохир, Мачнини и останалите смешници постигнаха това което искаха....да ни загробят. Гнус ме е как може такива хора да са начело на клуба...еби му *******...как един нормален не се появи да действа със сърце за тоя отбор. sad.gif
grande internazionale
http://www.petitions24.com/stop_mismanagin..._internazionale

Петиция не само за Ковачич, а за липсата на идея в този клуб. Един и същ омагьосан кръг. Продаваме младите, купуваме дъртаци и покемони, през сезона говорим как следващия ще сме фактор и как ще се купува и така до безкрай. Деба тоя преход 5 години и не му се вижда края..
*След попълване, трябва да си влезете в пощата за да потвърдите гласът си.
inter_ruse
ако продадем матео , направо феновете трябва да съблекат смешниците виновни затова!!!!!!!!!!!!!!!!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.