Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
durex
От клуба са решили да не откупуват Ляйч, причината....имало много нападатели facepalm2.gif
Вече съм убеден, че няма план за развитие на нашия отбор. Този човек (визирам Тохир) не знае как се управлява клуб като нашия, само като му видиш другият футболен клуб, както и баскетболен такъв ще разбереш, че идонезиичето не му пука много много какво се случва. Само приказки, приказки и нищо друго !!! Ако наистина не откупят Ляйч за скапаните 11млн, значи не се развиваме правилно.
Ludman
Аз съм сигурен , 4е нито Ляич , нито Йоветич ... ще останат ! Предоплагам Перисич, Мурило и КОндо от новите ще останат и старите познайници също .... ! Ще вземе пак 4-5 играчи под наем с опции ... и така до безкрайност .... докато някогоа не видим ШЛ и не закърпим с някой лев! Не искам да съм лош пророк , но само ни баламосват , а и май финансово сме доста зле!
durex
Щом отбори като Сити и ПСЖ имат вратички за финансиране без ФФЛ да ги закача, значи и ние можем, просто на някои хора не им се дават пари.
Provenzano
Как няма да имаме много нападатели, след като подновихме договора на Паласио и взехме напълно излишния Едер? Само дето Интер не е Сампдория и се вижда, че Едерчо не става. Отбор от втората половина на таблицата му отиваше много повече. Това обаче е ясно на всички, само не и на ръководните фактори в отбора. Те предпочитат да не откупуваме играчи с очевиден талант на къде-къде по-добра възраст като Йоветич и Лияч, но вместо това налагаме Едер и Паласио. За къде обаче, никой не знае.

Колкото и да не ми се искаше да го кажа, Митака е прав. Ние нямаме абсолютно никакъв план за развитие и проект за бъдещето на отбора. Не виждам как с подобно мислене и философия ще се върнем към големите, където бяхме през 2010. Деградираме с всеки изминал сезон.
Provenzano
Звездата на Лацио иска в Интер

Звездата на Лацио Антонио Кандрева е да съгласието си да премине в Интер през летния трансферен прозорец, съобщава FcInterNews.

29-годишният италиански национал иска през следващия сезон да играе в евротурнирите, заради което е склонен да акостира на "Джузепе Меаца". "Нерадзурите" се борят с Рома и Фиорентина за участие в Шампионска лига, като в момента римляните имат пет точки преднина.

Миланци обаче почти сигурно ще играят в Лига Европа, което на този етап ще задоволи Кандрева. Трансферната му цена е 30 милиона евро и за да го привлече, Интер най-вероятно ще продаде някой от атакуващите си футболисти.

През този сезон Кандрева има 37 мача във всички турнири, в които е вкарал 9 гола и е направил 4 асистенции.
Kutinkata
Направо не ми се коментират безумията в тази тема . Нямало да откупуваме Ляич но ще взимаме Кандрева ... За 30 годишния Кандрева нека се борят Фрозиноне и Карпи а ние да не се намесваме там . В момента имаме готово трио в атаката в лицето на Перишич , Ляич и Икарди което съм сигурен , че догодина при правилен треньор ще нижат много голове . В предстоящото лято трябва да надграждаме само , при положение , че ни трябва още едно качествено крило няма как да се лишим от услугите на Ляич . Според мен това трябва да е основата ни през следващия сезон , като с въпросителна ни трябват нови играчи , всичко друго може да бъде продавано :
-------------Ханданович-------------
?????-Миранда-Мурийо-Жуан
----Брозович------Кондогбия----
?????--------Ляич--------Перишич
------------------Икарди-----------------
Треньор - ?????

Като можем да вземем пари от продажбите на Медел , Нагатомо , Дамброзио , Едер и Телеш (незнам как седи въпроса там , ако са наши да ги продадем ако не са да не ги и взимаме) . За треньор се изказах за Ди Франческо , десен бек може Вършалко а на крилото незнам . На отбора ни не му трябват много попълнения , а най важното е да запазим сегашното ядро . Няма смисъл от постоянно купуване на 5+ играчи и смяна на най добрите сегашни ... Лятото 2-3 попълнения , нов треньор и всичко ще е 6
Provenzano
Футболният сезон с всеки изминал ден се приближава към своя край, което вещае на феновете все по-решителни битки за трофеи, докато за клубовете има и друго значение. Както сме свикнали да чуваме от клубните босове, селекцията е отворен процес, който със сигурност започва доста по-рано, отколкото си даваме сметка. Финалът на кампанията е шанс да се подменят основите в тима, да се премине към необходимото освежаване. В повечето случаи това е свързано с финансови инвестиции, затова е много ценно, ако клубът успее да „удари десетката“ с един или два свободни трансфера.

Съвсем скоро един немалък брой футболисти ще се окажат без отбори и напълно свободни да преговарят в търсене на нови хоризонти. Вестник „Марка“ се постара да извади най-интригуващите имена сред този списък.

Софиан Фегули (Валенсия)
Алжирският национал вече се утвърди като една от звездите на Ла Лига. 26-годишният играч не пожела да предподпише с „прилепите“, които пък не сполучиха с негова продажба през зимата. Така че освен ако ситуацията не се промени драстично до края на кампанията, Фегули ще си тръгне без трансферна сума от „Местая“. По средата на сезона се говореше, че Барселона проявява интерес към него, но със сигурност каталунците не са единствените на опашката, макар дотук техничарят да има само 1 гол в 19-те си мача от Ла Лига.

Златан Ибрахимович (Пари Сен Жермен)
Шведският колос вече си осигури трета поредна шампионска титла на Франция с ПСЖ, но е ясно, че играе последния си сезон в Лига 1. Ибракадабра дори и на 34 години си остава познатият хищник пред гола, като дотук има цели 31 попадения за клуба си във всички турнири.

Мехмет Топал (Фенербахче)
30-годишният турски национал играе при „фенерите“ от 2012 година, като очевидно цикълът му върви към края си. Топал е може би най-постоянната величина в състава на Витор Перейра, който се бори за титлата в страната. Опитният играч определено обаче би се зарадвал да смени обстановката, след като през август 2015 година неизвестни мъже стреляха по колата му, в която се возеше и юношата на клуба Уйгар Мерт.

Хатем Бен Арфа (Ница)
Французинът дава сериозна кандидатура за място в състава на родината си за Евро 2016 и играе като прероден след кошмарния завършек на миналия сезон. Той прекара 6 месеца извън терените поради факта, че няма как да играе за 3 различни тима в рамките на една и съща кампания. Със своите 12 гола Бен Арфа е една от причините Ница да се бори за третото място в Лига 1, като треньорът Клод Пюел по-рано сподели, че техничарят заслужава да бъде в далеч по-престижен тим.

Стийв Манданда (Олимпик Марсилия)
През последните години Марсилия претърпя редица метаморфози, докато Манданда бавно се превръщаше в нещо повече от символ. За първи път той облече екипа на „финикийците“ през 2007 година като преотстъпен от Льо Авър, а веднага след това бе закупен. Оттогава досега 30-годишният вратар записа 9 поредни кампании на „Велодром“. Не е чудно, че клубът реши да не спъва стража, който желае да се пробва в чужбина и по-специално английската Висша лига.

Мигел Велосо (Динамо Киев)
Преминалият през академиите на Бенфика и Спортинг Лисабон португалец със сигурност е истински „мореплавател“ във футбола. Той дебютира за „лъвовете“ през 2005 година, като не му отнема много време, за да стане основен футболист. През 2010-а следва трансфер в Дженоа, а две лета по-късно дефанзивният халф вече рита за Динамо Киев. Той няма намерение да подновява изтичащия си 4-годишен договори, като със сигурност не му липсват варианти за продължаване на кариерата.

Грегори ван дер Вийл (ПСЖ)
Холандецът със сигурност очакваше повече от престоя си във френския гранд въпреки немалкият брой завоювани трофеи. Бившият играч на Аякс така и не успя да се утвърди като твърд титуляр и при Карло Анчелоти, и при Лоран Блан. Това започна да се отразява и върху статуквото му в националния отбор, а фактът, че „лалетата“ пропускат Евро 2016, му дава идеален шанс да потърси ново продължение на историята си.

Мартин Касерес (Ювентус)
Бившият играч на Барселона и Севиля имаше своите силни мигове в Ювентус, но инцидентите извън терена му „изядоха главата“. Масимилиано Алегри е наставник, който държи на дисциплината, а пиянските изпълнения на Касерес със сигурност не са му по вкуса. За капак в началото на годината Касерес се контузи тежко и е аут до края на кампанията, като вече се мълви, че Наполи е осъществил контакт с агента му.

Майкъл Карик (Манчестър Юнайтед)
Някога любимец на феновете, от година на година англичанинът се очертава като все по-периферна фигура на „Олд Трафорд“. Самият Карик сподели, че неговите 34 години съвсем не означават край на кариерата и той може да играе още. Логичната стъпка за него бе да се огледа за ново предизвикателство, което е по-вълнуващо от търкането на пейката в Юнайтед.

Алваро Арбелоа (Реал Мадрид)
Ветеранът рано си даде сметка, че това е последната му кампания в Реал. Преди началото миналия сезон на неговата позиция пристигна юношата на клуба Дани Карвахал, а лятото на 2015-а увеличи конкуренцията с привличането на Данило. 33-годишният Арбелоа все още успява да запази плановете си в тайна.
cheffo
Възможна размяна Миранда - Хуан Мата. Евентуални заместници - Neustadter от Шалке (мисля че става свободен агент) и Бурма от ПСВ. Манчестър уж имали интерес и към Ханданович и Мурильо. - http://www.football-italia.net/81855/inter...ruma-neustadter?
Provenzano
Миранда за Мата не звучи никак зле, имайки предвид крещяща ни нужда от креативни играчи. От друга страна пък може би ще се отвори голяма дупка в защитата ни, тъй като Миранда е един от най-постоянните ни футболисти през настоящия сезон. Честно казано Роман Нойщетер от Шалке не ми говори почти нищо, но аз и не следя Бундеслигата де. Джефри Брума от ПСВ ми се струва далеч по-удачен вариант за заместник на Миранда.
cheffo
Поредните новини свързани с Икарди и ПСЖ. Смята се, че има вероятност някой играч на ПСЖ да бъде включен в сделката. Споменават се имената на Рабио, Лукас и ПАСТОРЕ!!! Това са предположения на "Corriere dello Sport". - http://www.sempreinter.com/2016/03/25/cds-...d-icardi-swoop/?

Според мене ПСЖ в момента са единственият клуб с реален интерес към Икарди, който може да изкара над 50 млн. Мене лично много ме кефи Пасторе и една сделка включваща него и едни 20-25 млн за Икарди би била иделка за нас, макар че Лукас може би е по-необходим, защото е дясно крило, а пък нали Банега е АМ. Рабио би бил добре само в случай, че продаден Кондогбия, нещо което едва ли ще стане.
Колкото до Миранда, незнам дали чист бартер с Мата ( освен ако не дадат и малко кеш) е достатъчно добър за нас. Не че Мата е слаб играч, но с идването на Банега ще имаме играч на тази позиция, а с Мата ще станат двама, докато ще загубим лидерът в защитата ни.
durex
Има резон в думите ти, но ако започнем да вкараме повечко голове и винаги да е с един от съперника, то тогава не ти трябва кой знае колко добра защита. А и се вижда, че страдаме в преден план. Трябват ни футболисти точно като Мата, които да вдигнат класата на отбора. Пасторе също искам да го видя, а и Жуан и Мурийо биха били добър тандем според мен. Миранда както бях писал преди няколко дни, има точно макс 2 до 3 години футбол на високо ниво, така че ако има наистина такъв варинат с Мата съм навитак да ги разменим.
inter_ruse
миранда за нас е все едно , годин за атлетико , т.силва за псж , рамос за реал , пике за барса! въпреки ,че в последните години мата регресира е добър футболист , но незнам. ако задържим ляич и привлечем пасторе и банега , предпочитам това бразилеца да остане при нас! много добър е миранда и дори и за 3г. да има футбол на високо ниво искам да остане при нас и да имаме лидер в защитата , защото видяхме ,че след лусио и самуел е много трудно без такъв лидер! тези пичове нойщедер и брума нищо не ми говорят , жуан става само за алтернатива , ако не дай си Боже миранда напусне искам да се насочим поне към бенатиа...
икарди за пасторе + кеш ще е жив удар!
уж се връщаме в играта за яя туре. стар ама калса , дано дойде най-накрая!
Kutinkata
Уж следя Висшата Лига и гледам мачове на Манафите ама за същия Мата ли се говори тук незнам ... Тоя няма с нищо да вдигне класата на отбора ... как ще вдигаме класата с продажбата на един от най-добрите централни защитници в света с един средняшки атакуващ халф ... За Икарди също не съм ЗА продажбата му , дори и да ни дават резервата си Пасторе . Незнам кой голям отбор точно сте гледали който постоянно си продава звездите всяко лято и после се мъчи новите са влезнат в ритъм но аз не се сещам за такъв ... Рецептата за успех при нас не е да продаваме най-добрия си защитник или най-добрия си нападател а да запазим основните си играчи и с 2-3 нови попълнения да надграждаме .
Provenzano
Колко още футбол има в Миранда? Най-много още година, в най-добрия случай две. После ще се чудим на кой да го пробутаме, защото заплатата му ще ни се струва висока, но тогава вече никой няма да го иска. Защо? Защото ще е почти на 34.
Kutinkata
Разликата в годините между Миранда и Мата е само 4 години , а Миранда е защитник ... А разликата в класите между двамата е огромна . Не виждам никакъв смисъл в трансфера на такива средняшки 28 годишни футболисти . Миналия ден Кандрева , днес Мата , вече ме е страх да видя новия слух на някой слаб застаряващ футболист .
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Mar 25 2016, 17:09 ) *
Уж следя Висшата Лига и гледам мачове на Манафите ама за същия Мата ли се говори тук незнам ... Тоя няма с нищо да вдигне класата на отбора ... как ще вдигаме класата с продажбата на един от най-добрите централни защитници в света с един средняшки атакуващ халф ... За Икарди също не съм ЗА продажбата му , дори и да ни дават резервата си Пасторе . Незнам кой голям отбор точно сте гледали който постоянно си продава звездите всяко лято и после се мъчи новите са влезнат в ритъм но аз не се сещам за такъв ... Рецептата за успех при нас не е да продаваме най-добрия си защитник или най-добрия си нападател а да запазим основните си играчи и с 2-3 нови попълнения да надграждаме .


По-принцип съм съгласен със тебе, но ако не успеем да се класираме за ШЛ, е повече от ясно че ще се наложи да продадем някого. Икарди, Миранда или Мурильо - засега тези имена се споменават най-често из медийте. Има и информация за Ханданович, че Сити и Юнайтед (ако Де Хея се махне) го следят изкъсо, но там вече много ще зависи от новите им мениджъри. Агентът на Перин е казал днес, че му е време да заиграе в по-голям отбор, а в момента е оценяван на около 17 млн, така че нищо чудно ако имаме реална оферта да продадем и Ханданович ( който беше казал, че иска да печели трофеи преди време. Така че ако Сити или Юнайтед го потърсят сериозно, едва ли ще можем да направим нещо). Но, това я стане, я не. Реално на нас ни трябва дясно крило, качествен деф. халф, който може и да изнася, да играе до Брозович и евентуално десен бек ( ако приемем че Еркин и Банега са наши). За да набавим парите за качествени такива играчи без ШЛ, ще се наложи да пожертваме някого. А, ако Манчо остане треньор със сигурност Икарди ще глътне вода. Йоветич и Ляич, дори не го броя, то е ясно че заминават.
Колкото до Мата и аз от малкото мачове дето съм му ги гледал, не ме е впечатлявал. Прилича ми по игра на Ляич, който пък е два пъти по евтин. Пасторе пак казвам, че мене лично ми харесва като играч, но при наличието на Банега, сякаш е по-добре да вземем само пари, който да вложим например в Берарди и един добър заместник на Икарди.
Това разбира се е ситуацията през моят поглед, а всеки си има собствена гледна точка. Все пак има достатъчно мачове все още и може и да се класираме за ШЛ, а тогава предполагам по съвсем друг начин ще протече меркатото.
durex
Защо толкова се надявате един Берарди да оправи цялата игра на Интер? Една птичка пролет не прави, до него трябва да има опитни и класни футболисти, а за мен Мата е класен футболист, въпреки моментната си форма. А и все още се надяваме да се класираме за ШЛ и така да избегнем всякаква продажба на футболисти.
Provenzano
От цялата ситуация излиза, че най-добре ще е Манчини да си замине час по-скоро.
Provenzano
Юве и Интер влизат в люта битка за Яя Туре

Интер и Ювентус ще водят люта битка през лятото за подписа на един от лидерите на Манчестър Сити Яя Туре, твърди "Тутоспорт".

Африканецът е сигурен напускащ на "Етихад", тъй като Пеп Гуардиола има намерение да подмлади малко среднaта линия на бъдещия си отбор.

През май месец националът на Кот Д'Ивоар ще чукне 33 години, но въпреки напредналата си футболна възраст той доказа през този сезон, че все още може да играе на най-високо ниво.

Договорът му със Сити изтича през лятото на 2017 година, но отборът е склонен да се раздели с него срещу добра оферта.

Торинци взеха преди време Патрис Евра, който също е в напреднала възраст, и направиха доста добър удар с неговото привличане.

Сега се надяват да направят същото и с Туре.

Роберто Манчини обаче иска също на всяка цена халфа в редиците си, така че Интер едва ли ще се даде без бой.
Provenzano
Интер взима Бензема?

Интер ще се опита да привлече нападателя на Реал Мадрид Карим Бензема, ако Мауро Икарди бъде продаден през летния трансферен прозорец, съобщава Corriere dello Sport.

Според информациите, лично президентът на "нерадзурите" Ерик Тохир иска да доведе французина на "Джузепе Меаца", тъй като смята, че отборът се нуждае от голямо име, за да преследва скудетото през следващия сезон.

"Кралският клуб" пък едва ли ще има против да продаде 28-годишния футболист, който през последните месеци тотално срина имиджа си, заради скандалите, в които се забърка. На "Бернабеу" са готови и със списък за заместници на Бензема. Това са Роберт Левандовски от Байерн Мюнхен и Алваро Мората от Ювентус, който може да бъде върнат срещу 30 милиона евро.

Раздялата с Бензема обаче може и да не стане факт, ако ФИФА потвърди трансферното ембарго на Реал, което е временно отменено. През този сезон стрелецът има 24 гола в 26 мача. Икарди пък е свързван с Челси и Атлетико Мадрид.
cheffo
Интересна статия отностно летните ни трасфери - http://www.football-italia.net/81948/inter-plan-cl-transfers?
Накратко, ако Икарди бъде продаден, набелязаните заместници - Бензема, Милик (Аякс) и Калери.
Крило - Кандрева, Берарди, Буфал и Белараби
Халф - Туре, Диара, Сориано, Базоер (Аякс), Банега (уж сигурен)
При продажба на един измежду Миранда, Мурило и ЖЖ - Велтман (Аякс), Брума (ПСВ), Роман Нюстатдер (Шалке)
Крайни защитници - Еркин (уж сигурен), Ван Дер Вил, Бруно Перес, Сабалета, Вършалко и Семедо (Бенфика).
Provenzano
Интер влиза мощно за Кандрева с 22 милиона

Интер подчерта амбициите си спрямо звездата на Лацио Антонио Кандрева, като е предложил оферта за 22 милиона евро. От „Джузепе Меаца“ се надяват, че предложението ще ги постави пред останалите претенденти за подписа на крилото.

29-годишният футболист почти сигурно напуска „Олимпико“ през лятото и вече на няколко пъти подчерта, че си търси по-сериозен отбор на този етап от кариерата си. Милан и Ювентус са другите две сериозни кандидатури, което е накарало „нерадзурите“ да действат по-решително от обикновено.

Интер е обещал на Лацио плащането по сделката да се извърши на две вноски от по 11 милиона евро. За втори път през 2016 година ръководствата на клубовете влизат в диалог помежду си – през януари Лацио оцени играча си на 28 милиона евро, но тогава сумата беше продиктувана от това, че сезонът бе по средата си, а „лациалите“ все още не бяха загубили надежда за класиране в евротурнирите.
Ludman
blink.gif Ако за този пенсионер изръсим 22млн .... - ще обявя ръководсвото за тотални дебили ! Баси малдите играчи продадохме за толкова , дори по-малко ... и сега някакъв пенсионер ще взимаме .... WTF.gif
Kutinkata
Предлагам ако за това 30 годишно дърво не успеем , да пробваме с едни 30 млн за Джилардино или Тони , така и така сме го подкарали все на застаряващи "звезди".
inter_ruse
кандрева не е дърво... много трудолюбив играч,техничен ,бърз,със супер центриране , страхотен удар,бе като цяло е идеален за едно 442 , отдясно той , отляво перишич.... 22млн са малко много , но не вярвам да дадем толкова... сигурно някой наем или на няколко вноски или бартер+кеш.
ако не откупим ляич и йоветич аз съм ЗА този трансфер...
cheffo
Юнайтед щели да разкарват Де Пай, Шнайдерлин, Рохо и Фил Джоунс. - http://gong.bg/football-sviat/anglia/multi...hetirima-370865
Де Пай не е лош играч, но не успя явно да се адаптира добре засега във ВЛ. Жалко, че е ляво крило, а ние там имаме Перишич. Иначе можеше да го вземем на промоция.
Кандрева не е лош играч, даже е добър, но 22 млн за 29 годишен играч сякаш е малко множко. Той Берарди ще струва около 26-28, а тепърва има още да се развива и бъдещето е пред него.
Provenzano
Депай доста трудно ще го вземем. Кой знае колко пари ще му искат от Юнайтед.
inter_ruse
Inter target Fabinho, Semedo

фабиньо ми харесва
Provenzano
Фабиньо... десен бек, само на 22 години, а и изглежда доста перспективен, но защо ли дори и не искам да си представям каква цена ще му сложат Монако.
cheffo
Според Тутушит опций са също Нани и Лас Диара - https://www.whoscored.com/News/YK_VQoksv0W8lVNUMXPJWg/Show/?

Предполагам че това ще са евтините ни вариянти ако с другите ни цели се закучат нещата. Въпреки че Диара прави доста силен сезон и ако го вземем за малко пари, може да не се наложи да инвестираме в друг скъп халф това лято. Нещо като:
Диара (Медел) --- Брозович (Кондогбия)
Банега
Дясно крило --- Икарди/??? --- Перишич


Така халфовата ни линия е балансирана, хем с опитни играчи, хем дефанзивно приемлива и от друга страна с Брозович и Банега имаме двама играчи, които могат да измислят нещо, а и са добри подавачи.
Provenzano
За Диара последно четох, че след силния сезон ПСЖ ще се опитат да го привлекат. Нани не ни трябва!
Kutinkata
От тези слухове грам не ни трябват играчи като Диара , Нани , Кандрева ... Това са пълнежи в напреднала възраст който с нищо няма да вдигнат нивото на отбора ...Но за Фабиньо , Депай , Рохо , Банега ... Можем да вземем и четиримата и да оправят всичките ни проблеми . Естествено няма да ги вземем но трябва да се оглеждаме за такъв тип играчи а не някви застаряващи Кандреви и Нанита ...
Provenzano
Говори се, че Рома са готови да ни предложат КЕШ + Ляич и Джеко за Икарди.

http://passioneinter.net/roma-su-icardi-pr...shock-allinter/
cheffo
Много ме съмнява да се съгласим на такава сделка, освен ако кеша не е от порядъка на 30-40 млн.

Моуриньо поискал Мурило в Манчестър. Става въпрос за 35 млн. - http://sportwitness.ning.com/forum/topics/...ar-old-defender

Ако дадат 35 млн, Аусилио лично ще го закара smile.gif
Sneijder
Цитат
Много ме съмнява да се съгласим на такава сделка, освен ако кеша не е от порядъка на 30-40 млн.

Моуриньо поискал Мурило в Манчестър. Става въпрос за 35 млн. - http://sportwitness.ning.com/forum/topics/...ar-old-defender

Ако дадат 35 млн, Аусилио лично ще го закара smile.gif



Просто всички тези слухове за продажба на основните ни футболисти говорят за пълен крах догодина,нищо друго.........
Kutinkata
Цитат(Sneijder @ Mar 30 2016, 10:11 ) *
Просто всички тези слухове за продажба на основните ни футболисти говорят за пълен крах догодина,нищо друго.........

Самия факт , че има слухове само за играчи като Мурийо , Миранда , Икарди ,Перишич .. а не на някой пълнежи като Нагатомо , Дамброзио , Паласио , Биябияни ... говори достатъчно за отбора ни и за плана му за развитие . А най се дразня като почна да чета тук коментари за основен футболист от типа на - ами ако дадат там си колко си милиона да го взимат ... Толкова ли никой не разбра , че голям отбор се прави като си запазваш основнитр футболисти и на лято надграждаш с 1-3 попълнения но млади и класни . Какво стана като сменихме Ковачич с Кондогбия за гд същите пари ? Навлезналия вече в отбора Матео беше заменен с Жофрито който все още в края на сезона се очаква да започне да навлиза в ритън , ако въобще някога успее . Преди в Интер имаше играчи любимци на феновете които седяха по много години в отбора , като Рекоба , Кордоба , Камбиасо , Станкович , Виери та дори и Роналдо и още много други .. и феновете не искаха тяхната продажба ... сега вече някой тамън ти стане любимец , появи се първия слух и веднага чета тук - ей ако някой даде 20 млн да го качваме на самолета ... Точно играчи като Мурийо и Икарди трябва да изкарват по много години в отбора и да са основата му а не утайки като Нагатомо и Дамброзио да седят по сумати години , защото никой не ги иска ...

За пример виждате , че на Манчестър статията беше кои ненужни футболисти продават ... Там беше невпечатлилия Депай а не игралия добре Марсиал .. А ако някой иска Марсиал колко ли ще трябва да се изръси за него ? На бас , че и за половината от тази сума ние ще качим Икарди на самолета , който въобще не е по слаб и въобще не иска да се маха от нас и няма никав смисъл от продажбата му . Ако се вгледате всички големи отбори търсят футболисти за слабите си места ... А ние вместо да продаваме Ковачич за 30 и да взимаме Кондогбия за 30 , можеше да продадем Нагатомо и Дамброзио за общо 10 и да вземем нов адекватен бек за 10 .
cheffo
Да ама преди нямаше ФФ и Морати харчеше колкото му е угодно, без да се съобразява с никого. Сега реалноста е друга и трябва да се спазва някакъв баланс, още повече че сме под мониторинг. Така както се очертава ще сме и извън ШЛ, което значи че ще трябва да продадем един-двама играча, за да може да закърпим бюджета, а и да се спонсорира меркатато. Аз също не искам да продаваме основните си играчи, но в такава ситуация ако някой ти дойде със завишена оферта за определен играч, може и да нямаш избор и да трябва да го продадеш.
Иначе не съм съгласен за това с интереса към играчите. Щом привличат интерес на други клубове, то значи че самите играчи са класни. Аз се радвам, че има интерес към Мурило, Миранда, Перишич, Брозович и Икарди, защото това означава, че сме улучили с тези играчи и те са добри и могат да развиват отбора. По-добре ли е преди две-три години, когато бяхме пълни със застаряващи звезди и посредственяци. Та най-скъпият ни изходящ трансфер беше Рикито за 10-11 млн. Това говори достатъчно за фуболистите ни тогава. Сега имаме достатъчно добри играчи, но и трябва да се надгради още. Много е важно да се направи правилната отценка от мениджмънтът ни и правилните трансфери. За пример Мурило - и аз го харесвам като играч, но нека си признаем че в момента реално не струва 35 млн. Миранда е основният ни играч в защитата и това се вижда с всеки един с който си партнира там. Друг е въпросът, че с двамата с Мурило са най-добрата ни двойка централни. Но имаше моменти, когато Мурило и Жуан си партнираха и тогава се виждаше хаос в защитата ни (не чак такъв както при Жуан - Ранокия). Та, ако успеем да намерим качествен заместник на Мурило за 10 млн, то ще имаме още 25 с които ще може да се купи качествено крило (надявам се не Кандрева). Тук идва ролята на ръководството да направи правилните ходове. Вземете за пример (лош) Ливърпул, който продадоха Суарес за много пари и веднага се набутаха с разни надценени играчи. Същото направиха и Тотнъм след като продадоха Бейл, но поне уцелиха един - Ериксен. Ювентус от друга страна продадоха Видал и Коман за около 70 млн общо, но веднага намериха правилните играчи като Дибала и Манджукич. За мене не е толкова проблемът, че ще продадем един/двама (ако са повече, вече може и да е проблем) от горепосочените ни играчи, а това кой ще се привлече след това.
Kutinkata
Няма да сме в ШЛ защото имаме тъпа трансферна политика а не защото нямаме пари . Колко точно печалба направихме от продажбата на Ковачич и покупката на Кондогбия ??? Каква ни е печалбата и от финансова и игрова гледна точка ? Какво те радва , че искат Мурийо а не Нагатомо ? Искат ни основните играчи , защото ни виждат какво посмешище сме . На Реал защо не им искат Роналдо и Бейл а Иско и Хесе ? Незнам що за глупост е да мислиш , че всичко става заради ФФ . Да правихме като Арсенал поне да трупаме милиони а ние правим някви минуси уж щото не харчим заради този ФФ . Сигурен съм , че ако продадем утайките и вземем 2-3 играча на постове който наистина ни трябват и не продаваме нито един основен играч ще изхарчим толкова пари колкото ако пак както винаги почнем да продаваме малкото си дожри играчи и тръгнем да закърпваме сумати дупки.
cheffo
Роналдо и Бейл могат да си ги позволят само ПСЖ и Ман Сити, а мисля че и имаше интерес към тях. Реал пък имаха интерес към Неймар. Постоянно има някакви статий, Сити колко предлагали на Меси АКО реши да се маха. Същото е и с Роналдо, АКО реши да се махне. Колкото до Нагатомо, той каза че е отказал на Ман Ю, защото искал да остане в Интер. Какво да го направиш? Гуарин, колко време не искаше да се маха и ни провали трансфера на Бонавентура, койъо въпреки че не е мега звезда, щеше да ни помогне, поне щяхме да търсим един играч по-малко сега. А и не е сигурно дали няма да продадем някой измежду Дамброзио, Сантон, Мело, Медел или дори Паласио, ако дойде добра оферта и за тях. Проблемът с такива играчи е, че не искат да се махат, защото знаят че това е върха на кариерата им и предпочита да си седят тука и да лапкат заплата, отколото да се потят в някой средняшки отбор.
Колкото до продажбата на Ковачич и купуването на Кондогбия, мисля че ФФ работи по по-различен начин. Ще дам пример: Купуваме Кондогбия за 35 млн с заплата 3 млн (на око, сега не ми се търси колко е точно) с 3-год. договор. Тоест: 35 + 3x3 год. = 44 млн за тези три години. Сега ги раздели за да видиш, колко се получава на година - мисля че е около 15 млн. Това ни се гледа за разход за изминалата година от трансфера на Кондогбия. При продажбата пак май имаше подобна формула, но сега не ми се занимава да се ровя. Имаше го някъде из нета обяснено по-подробно.
Kutinkata
Малеее като чета и направо се чудя дали си сериозен в нещата който казваш ... Първо да започнем с Жофрито , ами нали 15+15+15 пак е равно на 45 , нали това е отбора Интер , това е гранд , не се мисли година за година , а за развитието години наред . Ок миналата година сме дали само 15 за Кондогбия но идва това лято и без да взимаме никой ще започнем с минус 15 , ако вземем Ляич (а сме длъжни) стават минус 30 и така стартираме лятото . Иначе самия Кобдогбия е на цената на Ковачич а разликата в класите е огромна , с всичките ни проблеми в центъра съм сигурен , че ако Матео беше при нас сега можеше да имаме много повече.точки , а нека си го кажем с и без Кондогбия щяхме да имаме точно толкова точки.колкото имаме сега , и всичко това заради това , че за единия взимаме всичко на куп а за другия изплащаме . Продай си чисто новия Айфон 6 за 500 лева после си вземи някво Леново за 500лева на изплащане и кажи освен , че в момента ще имаш 450 лева кеш колко точно надалавера си ? А тия дето ги изброй Мело , Дамброзио , Медел , Нагатомо дето не искали да се махат човек ще каже , че са родени в Интер Милано ... Та ние сме ги купили , най-веоряно пак от продажбите на основни играчи "заради ФФ" като Коутиньо , Ковачич (за който имахме всички пари на куп) и тн ... Ще продадем Мурийо и какво ? Ще куп за по 10 млн трима като Дамброзио , ще продадем Икарди и на неговоо място трима като Едер ... Ще започне сезона ние пак ще имаме огромен състав , ще можем да си позволим да излизаме всеки мач с по над 5 промени , ще се чудим защо новите никой не ги иска и те самите не искат да се махат и пак ще сме пети ... Въобще как ви се приказват такива неща нямам идея честно .
Ludman
Цялото нещо , че да вземем Кондо и да се разделим с Кова според мен беше ... , че Кова не пасваше на схемата на Манчо(преди да го продадем лятото ...Кова каза , че Манчо го карал да играе крило) , защото не можеше да играе дефанзивно , а се очакваше от Кондо да е тип ЯЯ Туре играч и да мачка здраво в центъра и да може да изнася(обаче не се получи) .... ! Манчо си беше вече харесал Йовко и Перисич за атакуващи играчи зад Икарди .... ! Обаче не му се развиха нещата както той искаше.....
И Тохирчо му повярва на Манчо , защото нищо не разбира , а Манчо дойде с респект(Мазари никой не можеше да доведе) и започна с лекота да уговаря наеми играчи като Подолски и Шак ..., и му се довери да си дадем перлите , защото си мислеше ,че следващите които са уж по-точни за схемата му , ще са достатъчно добри пак!
Provenzano
Мино Райола: "Интер, Наполи и Милан искат Ибрахимович"
cheffo
Офертирали сме Туре, ако се съгласи да си намали заплатата до 4 млн годишно. Договор за 2 + 1 год.
Provenzano
Луиш Нани намигна доста сериозно на Интер

Крлото на Фенербахче Луиш Нани заяви, че не би имал нищо против да смени клубната си принадлежност през лятото и да заиграе в Интер. Към момента обаче дори самият той призна, че не е получавал оферта от италианския гранд.

От известно време на Апенините се мълви, че „нерадзурите“ ще пробват да се докопат до бившия играч на Манчестър Юнайтед. Нани блести с екипа на „фенерите“, за които има 7 гола и 4 асистенции в местното първенство дотук през сезона.

„Засега няма никаква оферта, която да е достигнала до мен или до моя агент“, коментира португалският национал.

„Аз съм щастлив във Фенербахче и за сега мисля само за турското първенството и предстоящото Евро 2016. Ако обаче Интер отправи оферта до Фенербахче, а те приемат... е, нека просто да кажа, че няма да имам нищо против да играя за Интер“, добави 29-годишният техничар.
inter_ruse
1.
======ляич====кавани======
перишич=кондо=банега=кандрева
жуан==мурийо==миранда==сантон
========ханданович========

2.

=перишич===кавани===ляич====
==яя туре==кондогбия==банега==
жуан==мурийо==миранда==сантон
========ханданович========
cheffo
Цитат(inter_ruse @ Apr 2 2016, 12:54 ) *
1.
======ляич====кавани======
перишич=кондо=банега=кандрева
жуан==мурийо==миранда==сантон
========ханданович========

2.

=перишич===кавани===ляич====
==яя туре==кондогбия==банега==
жуан==мурийо==миранда==сантон
========ханданович========


Някъде пишеше, че Кавани е договорил личните си условия с гобите smile.gif ПСЖ му искат обаче 40 млн.

И аз да постна един състав:

Ханданович
Перес --- Миранда --- Брума --- Еркин
Диара --- Брозович
Банега
Берарди --- Вието --- Перишич


С парите от продажбите на Икарди и Мурило, вземаме Диара, Вието, Берарди и Перес.
Естествено абсурд да станеsmile.gif
Provenzano
Диара, Мело, Медел? За какво ни е да се пълним с дефанзивни халфове?
onlyinter
Докато се чудим кой да продадем и какви сложни сделки с наемчета да въртим, Ювентус ще уредят Кавани.
inter_ruse
по-добре икарди , отколкото вието. аз вече не искам таланти , искам класа за център нападател. ако може да вземем 30-40млн за икарди трябва да ги хвърлим всичките до стотинка за класен нападател. по-стар да е , но да е по-готов.
диара не ни трябва , ако се вземе възрастен халф , то по-добре е яя туре. ще иска пари , но ще играе.
според мене на нас ни трябват класен дефанзивен халф и класен нападател +ляич да остане! а ако вземем бек от сорта на бруно перес ще е бонус.
ииии задължително не искам ханданович , миранда и мурийо да се пипат - пипнат ли един край с нас! евентуално след лятото ше изиграят втори сезон заедно и ще се сработят повече и нали ще се вземе класен дефанзивен халф. така ще сме доста стабилни в дефанса....
Provenzano
Интер иска Харт и Яя Туре в пакет

Интер иска да привлече двама футболисти на Манчестър Сити.

Според Gazzetta dello Sport, президентът на "нерадзурите" Ерик Тохир ще гледа на живо мача от Шампионска лига на "гражданите" с ПСЖ, за да започне преговори за Джо Харт и Яя Туре.

Интересът към халфа датира от една година, а английският национал е гласен за заместник на Самир Ханданович, който е желан от Манчестър Юнайтед.

През лятото пък Сити иска да вземе Марк-Андре тер Щеген, който е недоволен от статута си на резерва в Барселона и е готов да напусне. Другата алтернатива за богаташите е именно Ханданович.

Интер обаче ще атакува Харт и Туре, ако успее да се класира в Шампионска лига през следващия сезон. След 30 кръга, миланци са на 5-то място с 55 точки, на 5 от Рома, който заема заветната 3-та позиция.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.