Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
bonbonev
Мело в най-добрите си футболни години успя да спечели с Юве наградата "Златния бидон". Сега след 6 години не ми се мисли какви ще ги твори по терена.
Soul
Мело е тотален некадърник....но и Манчини не е нещо повече...така, че какво друго да се очаква.
inter_ruse
колкото и да не обичам нагатомо , иска да остане ако се налага на неговото място да дойде мело!
кондогбиа и медел са достатъчни на позицията деф.халф , манчо почва да дразни...
Inter fan
И аз незнам за какъв .уй ни е тоя Мело . Манчо е напът да опропасти хубавия ни трансверен прозорец до момента . Дано да са само слухове .
Provenzano
Махнахме Кузманович и сега ще доведем идеален негов заместник. Сигурен съм, че в момента всеки един фен на Интер се чуди за какво ни е Мело? WTF.gif
grande internazionale
Мен повече ме дразни, не това че идва, а това че ще взима над 3 милиона..................... Дай на Икарди и Кова тогава по 7 милиона
Provenzano
Те не искаха на Икарди да дадат 3, циганиха се за тоя договор половин година facepalm2.gif
Kutinkata
В момента в центъра на халфовата линия имаме Ковачич , Кондогбия , Медел , Брозович , Гноукури , Гуарин ... В атака имаме Икарди , Паласио , Шакири и Ернанеш ... и в двете фази ни трябват по трима играчи титуляри ... Определено в нападение се нуждаем много повече от играчи отколкото в центъра на терена . Тоя фишек Мело хич не ни трябва , да взимаме Йова и Перишич и най-много един бек и да затваряме покупките .
cheffo
Според Гадзета Дело Спорт всичко е готово за Йоветич - 3млн за две годишен наем и след това още 12 задължително откупуване. Ако това е истина, това е доста добра сделка за нас.
Provenzano
Ръководството на Манчестър Юнайтед в лицето на Ед Уудуърд е парирало опитите на Интер и Нюкасъл да привлекат опитния халф на "червените дяволи" Майкъл Карик, твърди "Съндей Пийпъл". Кандидат-купувачите са видели възможност да вземат 33-годишния полузащитник, след като Луис ван Гаал привлече двама нови играчи на неговата позиция - Бастиан Швайнщайгер и Морган Шнайдерлин. Въпреки това мениджърът на "червените дяволи" не иска да се разделя с Карик, който през март удължи договора си за още една година.
grande internazionale
Цитат(Provenzano @ Jul 26 2015, 14:43 ) *
Ръководството на Манчестър Юнайтед в лицето на Ед Уудуърд е парирало опитите на Интер и Нюкасъл да привлекат опитния халф на "червените дяволи" Майкъл Карик, твърди "Съндей Пийпъл". Кандидат-купувачите са видели възможност да вземат 33-годишния полузащитник, след като Луис ван Гаал привлече двама нови играчи на неговата позиция - Бастиан Швайнщайгер и Морган Шнайдерлин. Въпреки това мениджърът на "червените дяволи" не иска да се разделя с Карик, който през март удължи договора си за още една година.


ЕВАЛА biggrin.gif
inter_ruse
от официалния профил на Интер във фейсбук !!! ultra_inter.gif

Domani Stevan Jovetić sarà a Milano. Nella giornata di martedì sosterrà le visite mediche

Stevan Jovetic will arrive in Milan tomorrow before undergoing a medical on Tuesday

Stevan Jovetić сподели публикация на F.C. Internazionale Milano.
27 мин. ·
F.C. Internazionale Milano


Domani Stevan Jovetić sarà a Milano. Nella giornata di martedì sosterrà le visite mediche

Stevan Jovetic will arrive in Milan tomorrow before undergoing a medical on Tuesday







добре дошъл на стеван , правете му тема , да взима 11-та f181261444a4b611.jpg
inter_ruse
ставаме все по-страшен отбор , ако манчини не прави грешки и ако имаме малко късмет ще може да се борим за пчелните три места в калчото според мене.

===============икарди=================
=========йоветич=====перишич===========
====брозович===кондогбиа====ковачич======
сантон======мурило====миранда======монтоя
=============ханданович================

каризо ; д'амброзио , додо , ранокиа , жуан ; медел , гнукури , гуарин ; ернанес , биабиани , паласио , лонго ;

ultra_inter.gif 106782_orig.gif f181261444a4b611.jpg
Soul
Цитат(inter_ruse @ Jul 26 2015, 17:09 ) *
ставаме все по-страшен отбор , ако манчини не прави грешки и ако имаме малко късмет ще може да се борим за пчелните три места в калчото според мене.

===============икарди=================
=========йоветич=====перишич===========
====брозович===кондогбиа====ковачич======
сантон======мурило====миранда======монтоя
=============ханданович================

каризо ; д'амброзио , додо , ранокиа , жуан ; медел , гнукури , гуарин ; ернанес , биабиани , паласио , лонго ;

ultra_inter.gif 106782_orig.gif f181261444a4b611.jpg


crying_with_laughter-3302.gif не се сдържах просто. Сега сериозно...комплектовахме доста добър отбор....но бъдете сигурни, че пълния му потенциал няма да се види при този треньор. Слаб е за отбор като Интер....и лично се надявам ако покаже слаби резултати...да не го държим дълго..тъй като ще е поредния пропилян сезон. С играчите които имаме вече...спокойно можем да в 3ката.....а вече следващия сезон и нещо повече smile.gif
grande internazionale
До сега знаех колко е трагично положението ни, но сякаш не исках да го осъзнавам. До момента сме накупили 5тима играчи ( + Йойо ) с имена известни извън Италия ( дори и Монтоя ) и пак ни трябва нападател и бек.
Трагикомично е, че ни трябват 9 нови играчи за да започнем битка за 3ката. Какво да говорим за сносни резерви и борба за титла.
Манчо вече няма право на повече грешки, дори и до тук да спрем си е задълже устрем към ШЛ.
Soul
В Италия както виждаме последните години всички отбори (с изключение на дъртата) са адски непостоянни и колебливи....и с този ни състав най-спокойно сме за 3ката. Друг е въпроса, че нямаме правилния човек за треньор.
cheffo
Видях из нета, че Мело също щял да минава медицински, което значи че най-вероятно ще го вземем WTF.gif
Provenzano
Аржентинският нападател на Интер Мауро Икарди отказа оферта на гранда Реал Мадрид, пише Ас.

22-годишният нападател отказа на "белия балет", след като се съгласи на 4-годишен договор с "нерадзурите".

"Реал Мадрид се свързаха с мен, но аз съм доволен, че удължих договора си с Интер, и се надявам да играя с този отбор в Шампионската лига", каза Мауро.

През миналия шампионат Икарди се отличи с 22 гола, което провокира интереса на Реал Мадрид.
INTERМilano
Много ясно, че не иска да ходи. Ще изхвърчи от отбора още след първия сезон. За жалост след подновяването на договора му сега ще го хрантутим ние badmood.gif
cheffo
According to Sky Italia, Inter have reached an agreement with Wolfsburg for the 26-year-old attacker and personal terms are expected to be finalised by Wednesday.

Изглежда че се приближаваме и към Перишич.
Soul
а на Шак май му пропада трансфера....агента му казва, че проблема не бил при тях biggrin.gif
Provenzano
Борусия Дортмунд също искат Шакири wink.gif
Soul
имало интерес...но оферта още не.
Няма да откажа Шак да да остане...заедно с Перишич и ЙоЙо biggrin.gif
Provenzano
Каква е файдата като Манчини не разчита на него? То и формата му спадна значително откакто седна на резервната скамейка.
Soul
Ами за мен лично Шак е доста по-добър от Перишич. Да..формата му е спаднала...но нищо не мупречи да си я върне. Друг е въпроса, че "разбирача" Манчини не го иска и му прецака престоя тука.
enjoy
Мело е сигурен, на 2 Август когата е контролата ни там ще се финализира трансфера
Перишич - агента муказа че до седмица ще е играч на Интер
Шакири - агента (брат му) каза че не е отказвал на Шалке и че проблема е между нас и Шалке тоез на клубна основа, но скоро ще бъде решен те предлагат 14м ние искаме 17м!

Телеш или Масуаку са най-вероятните на ляв бек, Олимпиакос искат 9.1м за францучина а Телеш от Галатасарай може да излезе доста по ефтино, но повече сме наблюдавали Масуаку и е по-вероятен за трансфер!

така че Интер 15/16 на 99% ще изглежда така:



GOALKEEPERS
Samir Handanovic 1
Juan Pablo Carrizo 30
Tommaso Berni 46

DEFENDERS
Juan Jesus 5
Martin Montoya 14
Davide Santon 21
Pires Ribeiro Dodò 22
Andrea Ranocchia [C] 23
Jeison Murillo 24
João Miranda de Souza Filho 25
Arthur Masuaku 26

Danilo D'Ambrosio 33
Federico Dimarco 93

MIDFIELDERS
Felipe Melo 6
Geoffrey Kondogbia 7

Mateo Kovacic 10
Fredy Guarin 13
Gary Alexis Medel Soto 17
Assane Demoya Gnoukouri 27
Marcelo Brozovic 77
Anderson Hernanes 88

STRIKERS
Rodrigo Palacio 8
Mauro Emanuel Icardi 9
Jonathan Biabiany 11
Stevan Jovetic 35
Ivan Perisic 49


Sneijder
[quote name=\\\'enjoy\\\' date=\\\'Jul 29 2015, 11:34 \\\' post=\\\'240061\\\']
така че Интер 15/16 на 99% ще изглежда така:




Телеш отива в Челси - щом Моу го взима значи е класа! Масуаку явно само ти го искаш,защото никъде ни видях статия за него! КУР за Мело !

ROMA CLOSE IN ON MASUAKU

Gazzetta dello Sport are reporting Roma are closing in on a deal to sign Olympiakos left-back Arthur Masuaku.

The Serie A side had previously been linked with move for Alberto Moreno as they look to bolster their defence.
grande internazionale
.
grande internazionale
Не виждам къде е Мурило в тази схема. Точно пък той до момента показа, че заслужава да е титуляр. Миранда тепърва, ще го видим как е.
Да използвам случая, че все повече зачестиха слуховете за Мело.
КУР ЗА ГОБСКИЯ ЦИГАНИН, ДАНО ДА НЕ МОЖЕ ДА СИ МИНЕ МЕДИЦИНСКИЯТ ТЕСТ. Ееее богу, може ли Манчини накрая да се изсере на метенето..
inter_ruse
манчо ще ме убие ако вземе мело и го сложи титуляр до ковачич и кондогбиа peeing-2085.gif
за перешич се напъваме от месец , а салах го оставихме да отиде в рома - и това немога да го разбера. египтянина е фурия и със стеван и икарди щяха да са ударно трио.
а кви са тея мусакио ли е къв е и телеш??? махай ги ве , ако ще се взима бек то трябва да се вземе някой от коларов или коентрао или никой...
отбора ни и сега си е супер , а миранда кога ще играе? според мене той ще ни е основния защитник и човека който командва отзад. любопитно ми е как ще играе ранокиа при класен защитник до себе си като миранда.
Sneijder
Цитат
манчо ще ме убие ако вземе мело и го сложи титуляр до ковачич и кондогбиа peeing-2085.gif
за перешич се напъваме от месец , а салах го оставихме да отиде в рома - и това немога да го разбера. египтянина е фурия и със стеван и икарди щяха да са ударно трио.
а кви са тея мусакио ли е къв е и телеш??? махай ги ве , ако ще се взима бек то трябва да се вземе някой от коларов или коентрао или никой...
отбора ни и сега си е супер , а миранда кога ще играе? според мене той ще ни е основния защитник и човека който командва отзад. любопитно ми е как ще играе ранокиа при класен защитник до себе си като миранда.


Най-добре Ранокия да гледа от скамейката !!!! Мурило и Миранда - ей тва е !
cheffo
Миранда и Медел мисля че имат почивка заради Копата. Мурило също, но е казал май че не му трябва. Аз, бек незнам защо искаме да вземем при условие, че имаме много и не може да ги разкараме, а освен това и Жуан може да играе там. И аз незнам защо толкова се натискаме за тоя папагал Мело, при положение че е на 32. Ние по-добре да върнем Камбиасо без пари. Поне си мисля, че Мело ще е резерва на Медел, с Ковачич и Кондогбия пред него. В нападение предполагам, че Перишич и Йоветич ще се движат зад Икарди, като ще имат по-голяма свобода на действие. За в началото си мисля, че Манчини ще започне с Паласио и Икарди тъй като са много добре сработени и постепенно ще наложи другите двама.
inter_ruse
чува се че барса ще пуснат алекс сонг в уест хям със свободен трансфер. манчо щом иска още един деф. халф защо не погледне към него , ами гледа към фелипе мело help.gif
камерунеца е бая добър , на 27 е , мощен физически , голяма крачка , поглед. бразилеца за 32г. не е стигал нивото на сонг...
много ме е яд , че не се възползваме от добрите свободни агенти...
inter_fen
Цитат(cheffo @ Jul 29 2015, 14:36 ) *
Миранда и Медел мисля че имат почивка заради Копата. Мурило също, но е казал май че не му трябва. Аз, бек незнам защо искаме да вземем при условие, че имаме много и не може да ги разкараме, а освен това и Жуан може да играе там. И аз незнам защо толкова се натискаме за тоя папагал Мело, при положение че е на 32. Ние по-добре да върнем Камбиасо без пари. Поне си мисля, че Мело ще е резерва на Медел, с Ковачич и Кондогбия пред него. В нападение предполагам, че Перишич и Йоветич ще се движат зад Икарди, като ще имат по-голяма свобода на действие. За в началото си мисля, че Манчини ще започне с Паласио и Икарди тъй като са много добре сработени и постепенно ще наложи другите двама.


Миранда тренира от известно време в Милано, даже четох че е взел участие в мач на Примаверата.
THE_GAME
Манчини обича да си работи с хора, които познава. В Сити взе Балотели, което тогава изглеждаше оправдано, но и Виейра на една почти преклонна възраст, че даже и Давид Пизаро. Ще трябва да преглътнем някоя от отрепките, които е срещал по пътя си насам-натам. За мен нямаме шампионски отбор, дори нямаме отбор за 3-ката на тоя етап. Много небалансиран състав. Пълни сме със защитници и вътрешни халфове, които досега мъчим на непривични позиции. Ако дойде Перишич и си иде Шакири - ще имаме точно едно крило. И ако не играем с крила - що е тоя напън за него? Да не говорим, че той не е точно образец за флангови играч - висок и дървен с хубав удар. Последното май е единственото, което го отличава от Скелото.
C-Murder
Цитат(THE_GAME @ Jul 29 2015, 22:04 ) *
Манчини обича да си работи с хора, които познава. В Сити взе Балотели, което тогава изглеждаше оправдано, но и Виейра на една почти преклонна възраст, че даже и Давид Пизаро. Ще трябва да преглътнем някоя от отрепките, които е срещал по пътя си насам-натам. За мен нямаме шампионски отбор, дори нямаме отбор за 3-ката на тоя етап. Много небалансиран състав. Пълни сме със защитници и вътрешни халфове, които досега мъчим на непривични позиции. Ако дойде Перишич и си иде Шакири - ще имаме точно едно крило. И ако не играем с крила - що е тоя напън за него? Да не говорим, че той не е точно образец за флангови играч - висок и дървен с хубав удар. Последното май е единственото, което го отличава от Скелото.


Абсолютно съгласен, Гоше, същото си мисля и аз за сагата с Перишич и крилата като цяло. Не знам откъде и кой прокара из медиите идеята, че Манчини търси флангови нападатели и изобщо, че използваме такава схема. Доколкото познавам Манчо, следейки работата му през годините, той никъде не е селектирал типични крила, а изповядва коренно различна философия. Най-често използва 4-4-2 с различните й разновидности, като поддържаното темпо на игра е бавно и включва предимно постепенни атаки. Мисля, че всички си спомняме какво представляваше първият му Интер, а после изгради Сити по абсолютно същият образец. На трансферният пазар е винаги праволинеен - купува основно вътрешни халфове, които да могат да играят и вляво/вдясно (относително поливалентни). Ако вземем Перишич по-скоро си го представям като втори нападател или като атакуващ халф зад двамата нападатели в 4-3-1-2.
Може би затова се опитва с всички сили да разкара Шакири. Пробва го на тази позиция и явно не го хареса достатъчно, а Шакири видимо е играч, който обича да играе на много високи обороти. Ние не практикуваме бърз футбол и така швейцарецът буквално беше единственият ни по-скоростен играч в атака. Човекът искаше да спринтира и да не се мота излишно, а около него точно обратното - всеки чака на крак и никой не си прави труда да играе без топка и да атакува празните пространства. Просто казано, Шакири се оказа несъвместим с бавното темпо, което изповядват отборите на Манчини, а може би и Калчото като цяло. Може би единствено Рома и Наполи са изключенията.
enjoy
Бъдещото ново попълнение на Рома Мохамед Салах пристигна в Рим, където утре ще премине медицински прегледи, преди да финализира трансфера си при "вълците". Около 200 тифози посрещнаха египетския национал на летище "Фиумичино" и веднага го закичиха с шал на Рома, като в същото време пееха рефрен с неговото име. Салах беше придружаван от личния си агент, а полицията усмири по-буйните фенове и не им позволи да се доближат до нападателя.

Междувременно от Фиорентина, където Салах игра под наем от Челси през пролетта, се отказаха от намеренията си да блокират трансфера. Спортният директор на "виолетовите" Паоло Панерай коментира, че е доволен от факта, че Салах не е преминал в Интер, защото това би било нарушение на трансферните правила.

Така и не ги разбрах Фиорентина, искат да влизат в ЛЕ или в ШЛ та не ни го дадоха а на Рома го дадоха! Последно което каза директора на Фиорентина че в Туитър е получил над 1500 отвратителни съобщения от фенове на Интер и това го било накарало но......

въпреки че ни прее_аха за Имбула и Салах пак правим много добро меркато и доста качихме нивото на отбора както следва:

Оби - Кондогбиа
Кузманович - Мело - перфектен беше Имбула или Т. Мота
Джонатан - Монтоя
Кампаняро - Миранда
Фелипе - Мурийо
Подолски - Йоветич
Шакири - Перишич - перфектен беше Салах
Нагатомо - Масуаку, Телеш или др, ляв бек! - перфектен беше Коларов или Ф. Луиш
Освалдо - Лонго
Бонацоли - Биянбяни
cheffo
Значи да премине при нас е нарушение на правилата, а в Рома не е? Баси и тъпата логика. Дано да ги разпорим тая година и тях и ромите. Не че е кой знае какъв играч Салах, но въпреки това.
enjoy
Цитат(C-Murder @ Jul 30 2015, 03:27 ) *
Абсолютно съгласен, Гоше, същото си мисля и аз за сагата с Перишич и крилата като цяло. Не знам откъде и кой прокара из медиите идеята, че Манчини търси флангови нападатели и изобщо, че използваме такава схема. Доколкото познавам Манчо, следейки работата му през годините, той никъде не е селектирал типични крила, а изповядва коренно различна философия. Най-често използва 4-4-2 с различните й разновидности, като поддържаното темпо на игра е бавно и включва предимно постепенни атаки. Мисля, че всички си спомняме какво представляваше първият му Интер, а после изгради Сити по абсолютно същият образец. На трансферният пазар е винаги праволинеен - купува основно вътрешни халфове, които да могат да играят и вляво/вдясно (относително поливалентни). Ако вземем Перишич по-скоро си го представям като втори нападател или като атакуващ халф зад двамата нападатели в 4-3-1-2.
Може би затова се опитва с всички сили да разкара Шакири. Пробва го на тази позиция и явно не го хареса достатъчно, а Шакири видимо е играч, който обича да играе на много високи обороти. Ние не практикуваме бърз футбол и така швейцарецът буквално беше единственият ни по-скоростен играч в атака. Човекът искаше да спринтира и да не се мота излишно, а около него точно обратното - всеки чака на крак и никой не си прави труда да играе без топка и да атакува празните пространства. Просто казано, Шакири се оказа несъвместим с бавното темпо, което изповядват отборите на Манчини, а може би и Калчото като цяло. Може би единствено Рома и Наполи са изключенията.


Страхотен и правилен анализ, и аз съм на твойто мнение за Шакири който като цяло е индивидуален играч и за това и Гуардиола и Манчини не го харесаха въпреки безпорният му талант, той колкото и да го харесвам не е играч за голям отбор, Шалке е перфектен за него! Няма какво да си кривим душата той направи 1 или 2 мача добри за нас а имаше шансове, както и да е Манчини все пак носи отговорноста за отбора така че може да си позволи да го разкара и да вземе Перишич който е доста добър в Германия след като се разрових прави страхотни мачове и е доста постоянен!

Та да се върнем на отбора за другата година, Манчини играе с ФАЛШИВИ КРИЛА, слага там AMC, ST играчи, само се сетете за трансферите му зимата Подолски - фалшиво крило и Шакири - пак фалшиво крило - натуралната позиция на Подолски е SS лек нападател а на Шакири Атакуващ халф зад нападателя! Не сработиха имахме доста полужения, късмета също ни изневери! Та в Сити и Насри и Силва и Агуеро са не са типични крила, помните Адам Джонсън - типично крило игра 1-2 мача при Манчини, неговата роля тази година ще изпълнява Биабяни! Иначе от дясно Манчо ще върти Перишич и Ернанес а от ляво Йоветич и Паласио така че крила няма да купуваме, затова искахме и Дибала пак играч който не е чисто крило!

та вижте шампионският отбор и намерете приликите които Мачно прави, той има една философия и му се получават нещата почти всеки път с нея!



В последните часове се говори за Клиши че можем да го вземем тъй като има договор до 2016-та година и Пелегрини ще залага на Коларов!

Лескот - Ранокия/Мурийо - високи, игра с глава
Компани - Миранда - много си приличат лидери в защитата
Яя Туре - Кондогбия - едно към едно според специалистите
Джеко - Икарди - тарани
Агуеро - Йоветич - за това нямаше много шанс за Йоветич много еднотипни са с Агуеро и нямаше как да са на терена двамата
Ковачич - Насри - технични футболисти
Перишич - Силва - страхотна визия и завършващ удар и двамата, не са много бързи но много ефективни
Клиши - Клиши - като две капки вода
Сабалета - Монтоя - тук има разлика но Монтоя не е получавал дълго време за игра а сега ще го има!
Харт - Ханданович - Ханданович е класи над прехвалените англичани какъвто е и Харт!
Бари - Мело/Медел - дефанзивни - рушачи на играта без много техника - общаци по български вършат черната работа без да изпъкват

Та както виждате Мачнини си е същият просто нямаше играчите миналата година и смени тактиката която Мадзари наложи което е доста дълаг период за един отбор, сега Аусилио свърши доста работа да му докара нужните изпълнители и само трябва да почакаме около късна есен отбора да се сработи и да почне да мачка! forza.gif
durex
Искаме Кришито.
Нагатомо и Д'Амброзио може да се озоват в Галата, а Мело и Тейеш да дойдат в обратна посока.
enjoy
Шакири, Дамброзио, Нагатомо, Андреоли и Тайдер - са играчи за продан и няма да пътуват за мача с Галатасарай!

Видич също но е контузен, което ме навява на мисълта че Видич остава в отбора за следващият сезон, то на тази заплата и аз на негово място бих останал!

За Дамброзио днес му е казано че е за продан, доста интерес към него, Тотнъм, Уест Хем и Рома, Фиорентина и Наполи! Дано му вземем 10м и да вземем класен ляв бек подкреплението за десният на Монтоя ще е Сантон а на новият ляв имаме Жуан, Димарко и Додо така че да взимаме Перишич и Клиши примерно и да се приключва разбира се това ще стане ако продадем 5-те изброени играчи + Лонго който е близо до новака Фросиноне!
Inter fan
Цитат(enjoy @ Jul 30 2015, 14:28 ) *
Та да се върнем на отбора за другата година, Манчини играе с ФАЛШИВИ КРИЛА, слага там AMC, ST играчи, само се сетете за трансферите му зимата Подолски - фалшиво крило и Шакири - пак фалшиво крило - натуралната позиция на Подолски е SS лек нападател а на Шакири Атакуващ халф зад нападателя! Не сработиха имахме доста полужения, късмета също ни изневери! Та в Сити и Насри и Силва и Агуеро са не са типични крила, помните Адам Джонсън - типично крило игра 1-2 мача при Манчини, неговата роля тази година ще изпълнява Биабяни! Иначе от дясно Манчо ще върти Перишич и Ернанес а от ляво Йоветич и Паласио така че крила няма да купуваме, затова искахме и Дибала пак играч който не е чисто крило!


Аз съм съгласен с теб , тая схема прилича на 4-3-3 или нещо такова . Още при повторното си идване в Интер Манчини каза че му трябват такъв тип футболисти , които играят на крилото и умеят да бележат много голове . След това му докараха Шакири , който направи 2 - 3 силни мача - явно е бил пределно мотивиран да се докаже в новия си отбор , но впоследствие може би не е показал постоянство и това е причината да бъде закотвен на резервната скамейка . Така поне ги виждам нещата аз . За схемата на игра ми прави впечатление , че играем (от началото на подготовката) с 4ма в защита , пред тях тройка халфове (единият от които играе като дефанзивен халф) и трима отпред (които постоянно си сменят местата), като единият от тях е Ернанес в ролята на трекуартиста - иначе казано 4-3-1-2 .
cheffo
Интер и Наполи разменят звезди

Интер и Наполи обмислят да разменят Жуан Жезус и Хосе Кайехон, съобщават медиите в Италия.
Джердан Шакири почти сигурно ще напусне "нерадзурите", а привличането на Иван Перишич от Волфсбург зацикли. Именно заради това Роберто Манчини се е спрял на една от звездите на южняците.
Според Tuttosport, Кайехон е изгубил позициите си в Наполи при новия треньор Маурицио Сари и няма да е изненада, ако бъде продаден. В същото време се говори, че "небесносините" проявяват интерес към Жезус, който може да изгуби титулярното си място на "Джузепе Меаца" заради привличането на един куп нови бранители.
За момента двата клуба не са провели официални преговори, но се очаква сериозно да обмислят идеята.

Прочети още на: http://www.gol.bg/inter/2015-08-01/inter-i...azmenyat-zvezdi


cheffo
След контузията на Кедира, започнаха да свързват дъртата с трансфер на Гуарин. Аз лично нямам нищо против, стига да дадат едни 12-15 млн или бартер за Маркизио smile.gif (което едва ли ще стане).
Sneijder
Цитат
След контузията на Кедира, започнаха да свързват дъртата с трансфер на Гуарин. Аз лично нямам нищо против, стига да дадат едни 12-15 млн или бартер за Маркизио smile.gif (което едва ли ще стане).



JUVENTUS KEEN ON GUARIN


Juventus are keen on a move for Fredy Guarin and are willing to offer Fernando Llorente to Inter as part of the deal for the midfielder, according to Mediaset.
inter_ruse
дадават йоренте+касарес и е техен...
durex
Пак ни свързват с трансфер на Ламела при нас.
enjoy



1. Juventus CL
2. Roma CL
3. Inter CL

---------------
4. AC Milan EL
5. Napoli EL
6. Lazio EL

7. Fiorentina
8. Genoa
enjoy
Какво остава до края на прозореца, единствено въпросителната е кой бек ще вземем от Телеш, Клиши, Масуаку или Кришито:

за продан:
Андреоли - 3м - Фиорентина, Аталанта, Сампдория и др.
Нагатомо - 3-5м - Галатасарай и Уест Бромич
Дамброзио - 8-10м - Шалке но по-скоро Уест Хем
Шакири - 15-17м - Шалке, Борисия Д и Евертън
Скелото - 3м - Киево
Тайдер - 5м - Уатфорд
ОБЩО в най-лошият случеи: 35-37м

ще дойдат почти на 100%:
Перишич - 20м - имаме съгласието на играча, липсва споразумение с клуба които искат кеш ние искаме наем...
Мело - 3м или без пари - всичко е договорено между него и нас, предстои да видим дали без пари ще можем да го вземем
Телеш, Клиши, Масуаку или Кришито - всичките агенти на играчите потвърдиха нашият интерес, Манчини иска Клиши (както и аз лично), за Кришито Зенит искат 15м кеш което не ни устройва за Телеш има голяма опашка ПСЖ, Челси и там няма да стане, Масуаку - Рома или Геноа са най-вероятни за него, натиска ни се през медийде постоянно... така че Клиши излиза най-вероятен но това ще е последен трансфер и ще стане в последните дни на джама!

Има опасност Скелото да увисне заедно с Тайдер, но да се надяваме че ще ги продадем, Пушкаш и Гастон Камара отидоха в Бари под наем, утре Лонго под наем в Фрионензе.... така че, това остана за продаване и купуване като отбора ни ще излежда най-вероятно така:



Има интерес към Медел, Гуарин и Ернанес но няма да ги продаваме за сега....
Додо също е под-въпрос дали ще остане (той все още е под-наем от Рома което прави трансфера му труден тъй като трябва да им платим 7м предварително а това ще развали бюджета, така че съм сигурен че остава)
grande internazionale

Има интерес към Медел, Гуарин и Ернанес но няма да ги продаваме за сега....
Додо също е под-въпрос дали ще остане (той все още е под-наем от Рома което прави трансфера му труден тъй като трябва да им платим 7м предварително а това ще развали бюджета, така че съм сигурен че остава)

ПРОДАВАЙ !!!!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.