Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
inter_ruse
Омг,тея са луди
Дано е истина това и ако е ,дано вземем предлаганото
grande internazionale
Цитат(Provenzano @ Aug 11 2016, 18:49 ) *
Челси предлагат 65 млн Е + Оскар за Икарди


Ако това е истина, няма какво да го мислим. Да заминава !
Kutinkata
Това за мен са пълни глупости . Бих повярвал ако ни дават 65 млн но тея пари и Оскар ... Иначе ако е истина нямаме право да откажем де , но както казах за мен това няма как да е верно .
cheffo
Слухове, че Де Бур иска Дейли Блинд smile.gif

Мен лично ме кефи доста, но незнам защо в Манчестър го налагат централен защитник. По принцип играе пред защитата и бих се радвал да го видя тук вместо Мело или Медел.
Scofield
Не знам дали Оскар ще успее да се впише в нашия отбор , имайки впредвид факта , че подобен тип играчи не виреят много много при нас.Но пък , ако от Челси изригнат с оферта за Икарди в която да е включен и Диего Коща , ще ударим кьоравото.
Общо взето футбола много се изврати в последните години и се дават някакви нереални пари за посредствени футболисти.В тоя ред на мисли се надявам да успеем да извлечем максимума от трансфер на Икарди , защото не се знае още колко време ще държи висока цена.
Наполи и Челси да не се правят . ами да вадят торбите с парите и да ни оправят Меркатото.
Kutinkata
За две лета ( второто не е свършило ) Сити и Юнайтед са пръснали 733 млн до тук , а Миланските отбори сигурно 73 млн ... Бахти футбола , интерестно с какво точно помага тоя ФФ на футбола , как миланските отбори да стигнат такива като манчестърските като ония ще стигнат 1 млрд за две лета .
Ludman
windows screen capture
Kutinkata
Твърди се , че вече имаме договорка и със Спортинг за Марио , трансфера бил сигурен и до 72 часа ще акостира в Милано . Като цяло май не си заслужава парите но тук има няква врътка , Киа който е агент на играча май си го пробутва на Сунинг , а те са близки . Иначе Тохир е казал в интервю , че ще се подсилим с няколко класни играчи до август и нямаме намерение да продаваме основни играчи .
Centrocampista
Сагата с Жоао Марио е към края си. Доста италиански медии твърдят, че сме постигнали договорка и със Спортинг за сумата от 40 млн. + 5 млн. в бонуси. Очакват играча в Милано за медицински чек, в понеделник или вторник. Заплатата на португалеца ще е 3 млн. на година за срок от 5 г.
grande internazionale
Не знам. Почнахме да вадим кинтаци ама за много спорни играчи. Тоя пич не ме впечатли особенно много. Сега вече ще си имаме един 60 милионен и един 50 милионен. Дано де Бур направи нещо с тях.
Provenzano
Тая инвестиция за Жоао Марио ми се струва адски неоправдана и дано не се окажа някой flop, че тотално ще се закопаем.
Kutinkata
Абе не трябва да сме сурови много към Марио всички ние , все пак миналия сезон е забил 11 асистенций , а се радвахме на човек с 3 такива до миналия ден . Ясно е , че ще дойде така , че нека дадем шанс на всички нови . Е то на Еркин и Ансалди няма смисъл де , пълен леш са то е ясно , то даже Ансалди май се е и контузил за месец .
Provenzano
Много пари даваме Кути, там е проблема. Иначе одеве четох някакъв доста дълълг коментар в международния форум на Интер, писан от някакво португалче, което е фен на Бенфика. Много го хвали Жоао Марио и казва, че се е представил зле на Еврото заради схемата и тактиката на националния им отбор. В Спортинг показвал съвсем друго лице.
Kutinkata
Според мен като MC би играл перфектно при нас , енергичен халф , агресивен и може да играе и в двете фази на играта . Иначе ако се съди само от едно Европейско и не бях гледал други мачове щях да си помисля и , че Левандовски , Мюлер , Роналдо и тн , че са слаби играчи . С халфове Банега , Кондо , Брозо и Марио ще изглеждаме по съвсем друг начин отколкото при Манчини с плеймейкъри Мело и Медел .
Гледам в фб как яко гонят и хулят Мауро Икарди , направо незнам , имам чуството , че почти винаги мисля наобратно от масата фенове на отбора , но да се хули и гони голмайстора и капитана на отбора ...
Provenzano
Аз само да питам от кога 10 човека във фейсбук групата са масата фенове на Интер ? biggrin.gif
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Aug 12 2016, 16:42 ) *
Аз само да питам от кога 10 човека във фейсбук групата са масата фенове на Интер ? biggrin.gif

Ми то аз следя само тук и отскоро и фб страницата biggrin.gif Пък си мислех , че Икарди е от най-обичаните ни играчи в момента . Иначе цената не бива да ни интересува за Марио , все пак Сунинг плащат а имат много пари .
Provenzano
Една шепа народ по форумите не мисля, че са масата фенове на отбора. Само ще кажа за допълнително инфо, че когато бях на мача срещу Палермо и съобщиха неговото име публиката полудя. А за никой друг играч не избухна така, както за него. Ето това за мен е показателно, а не какво мислят Тони и Кирчо във фейсбук biggrin.gif
grande internazionale
Аз също бях от феновета на Мауро, но това лято ме разочарова. За мен е пълен чехьо и бих приветствал трансфер в отбор извън Италия. Не ми стигат псевдо футболистите като Нагатомо, че сега и някой който харесвах, да ме разочарова.
inter_ruse
бе има тука някои които сложиха ундовите очила и край... като взехме икарди от самп ми беше любимец и стисках палци за него. обаче после разбрах ,че е един звездоман. с нара доказа това... 60-70млн са супер за него и хич не ми пука ,че ще отиде пак в серия А. обаче проблема е кого ще вземем ако го продадем. ако го дадем , задължително ни трябва готов нападател...
жоао марио на еврото му гледах 2-3 мача и останах впечатлен най-вече от физиката,борбеноста и въздуха... ако дойде брозо си отива според мене...
има слухове , че португалеца е пропуснал днешната тренировка на спортинг.
durex
За 70млн го давам и на Наполи и на негово място би инвестирал същите пари в Лаказет- нападател който е поне класа и половина над Икарди, лично мое мнение.
Provenzano
А дали Лаказет иска да играе в Интер? С риск да кажеш, че съм пристрастен, но Лаказет има доста хляб да изяде да достигне Икарди. Френското първенство е по-слабо от италианското, а тоя има бая път да извърви...
durex
Ммм не съм съгласен за френското първенство, в момента бих ги поставил на едно ниво, ние имаме един Ювентус, който мачка конкуренцията постоянно, те си имат един ПСЖ, който мачка конкуренция, от там на сетне силите долу горе са изравнени с леки изключения, както е в Италия. За мен в момента през 2016г. има доста по-добри защитници във френското първенство, отколкото в нашото. Колкото до това дали Лаказет иска при нас, ние нека отправим оферта и то такава голяма пък да видим дали няма да дойде wink.gif Все пак Интер е доста над Лион като отбор, като традиции, като отличия и като всичко.
Kutinkata
Да сравняваш Френското първенство с това на Италия е доста грешно , гледал съм някой мачове и са меко казано трагични. На 4 място бяха Ница , не вярвам в Италия да влезнат в десятката , ако махнем ПСЖ който свършиха с 31 точки пред втория другото е доста под нивото на Италия . Иначе и Лаказет е доста по слаб от Икарди според мен , а и статистиката му в Лион е в пъти по зле от тази на Мауро , а и при слабата конкуренция в нападение на Франция не беше викнат на Европейското .. Лично аз не бих го сменил за Икарди дори и с доста милиони да ни доплатят .
Ludman
Този Барбоса го гледам ... и Г.Жесус е класи над него ! Бая се прецакахме , че не го взехме . Габигол е доста егоистичен и далеч от завършен играч. Мощен е , но е много лаком и техниката му е дървена доста ! Този транфер ми е спорен! Иначе Марио , ако вземем ще е 10ка .... Брозо да си ходи .... , само на мен ли ми изглежда супер некадърен и недодялан халф!?
Kutinkata
Започна сериозно да се тръби , че Челси са близо до Марио и то в битка с Ливърпул . Май хич не ни е сигурен и можем да го изпуснем .
Provenzano
Клоп си върши доста добре работата в Ливърпул. Гледах контролата им срещу Барселона и мога да заявя, че вече берат плодовете от неговия труд. Да не кажа голяма дума и да не се изхвърлям, но до една година може би ще са един от претендентите за титлата в Англия.
inter_ruse
клоп си е клоп , но дават и луди пари за трансфери. мане,вайналдум,фирмино,бентеке,ловрен,хубави заплати на агенти като милнър и т.н.
за де бур аз нищо немога да кажа. чакам с нетърпение началото на сезона...
Provenzano
Вайналдум го взеха за почти идентична сума, за която ние взехме Кандрева wink.gif
Provenzano
Говори се, че снощи Жоао Марио е изиграл последния си мач с екипа на Спортинг и се очаква съвсем скоро в Милано. Притеснителното е, че днес свързват доста усилено Брозович с трансфер в юбето...
inter_ruse
С марио и кондо ще сме много мощни пред защитата
durex
Май сме близо и до подписа на Гарай.
durex
Barzaghi (Premium): "Not only Joao Mario, something else is happening at Inter..."

Sun - England: Inter have prepared 77 million for Sanchez.
Provenzano
Махни ги тия от Сън. Това няма как да се случи. Санчес ще откаже на Интер и на мениджъра biggrin.gif
durex
На Мениджъра отказват много biggrin.gif Докато не се изкачиш в ранглистата biggrin.gif
inter_ruse
Гарай би бил полезен,стига само да не иьяде ляба на мурийо...
durex
Жоа Марио утре минава медицинските прегледи.
Kutinkata
Утре Марио ще минава медицинските прегледи в Милано , ще дойде под наем за 10 млн със задължителна опция за откупуване за 35 млн следващото лято , демек 45 млн ще ни излезе . Густаво също остава опция и ще се опитаме да го привлечем , като според гадзета неговите алтернативи са Лукас Лейва и Ласана Диара . Де Бур се е срещнал с човек от Сунинг да опсъдят всичко около трансферите , само , че не е ясно какво е поискал Де Бур .
inter_ruse
ей тези господа чакат утре марио за медецинските прегледи , според мене той вече е сигурен. може да му правите тема biggrin.gif
честито на всички. определено силен трансфер. дано го ползваме пред защита с кондо двамата.
GdS - Vertice di mercato tra Steven Zhang e de Boer ad Appiano. L'Inter aspetta domani Joao Mario a Milano per le visite mediche, mentre si valuta se sferrare l'assalto decisivo a Gabigol

Di Marzio - Procede la trattativa per Joao Mario, ma non risultano visite mediche fissate per domani

Provenzano
Наистина се очаква Марио да пристигне днес или утре в Милано за да финализира трансфера си. Хубавото е, че тази година ще платим само 10 милиона за този трансфер, а няма да се набутваме с цялата сума.
enjoy
За сега още не е приключен трансфера на Жоао Марио, тъй като президента на Спортинг който с Киа са в Милано иска малко повече за наема от 10м, а ние заради ФФП не искаме да даваме повече, абе общо взето последни детайли както за Кандрева! Днес е денят на Жоао Марио ще видим дали Аусилио отново ще спечели и тази битка!
Provenzano
Цитат(enjoy @ Aug 15 2016, 11:33 ) *
За сега още не е приключен трансфера на Жоао Марио, тъй като президента на Спортинг който с Киа са в Милано иска малко повече за наема от 10м

Колко малко?
rodigri
Мисля, че Аусилио се справя доста добре със своите задачи в Интер.Само си го представям ако нямахме проблеми с тоя измислен финансов феърплей. Да се надяваме ,че Марио наистина е талкова класен ,че изсипваме бая пари за него ,а и Манчини го искаше и сега новия пак го иска. На мен ми е интересно кой защитник ще привлечем ,защото е наложително! какво става с Андреоли, Додо,Сантон ???
Provenzano
Ако приемем, че продадем Ранокиа, то Миранда и Муриьо остават без реална алтернатива. Към Жабока интереса е минимален и негов евентуален трансфер е доста труден към днешна дата. Андреоли най-вероятно също ще си замине, ако разбира се намерим кандидат купувач.
inter_ruse
проявяваме интерес към гарай и блинд. но според мене медел и ранокиа са добри опции на миранда и мурийо , но незнам. рома и наполи искат дармиан , на мене много ми допада италианеца , но ние не проявяваме интерес.
иначе май днеска действително има финални преговори , а не както си мислим ,че само тестовете са за днеска. ще видим. изникна и името на рамиреш като алтернатива на марио (но се споменава ,че не би трябвало да има проблемни с трансфера на супер марио)
брозович ако си тръгне , луиз густаво. според мене вече става излишен бразилеца...

GdS - Non dovrebbero esserci problemi per Joao Mario ma Ausilio ha Ramires come alternativa. Se parte Brozovic pronto Luiz Gustavo
Garay o Blind sulla difesa
Provenzano
За Брозо четох последно, че гобите давали 30 милиона.
Soul
Ранокия не е добра опция и за Локо Горна Оряховица. Тоя инфантил където и да го дадем ни го връщат смеейки му се. Не мога да разбера ще доживея ли най-накрая да се разделим с това недоразумение facepalm.gif

А ако наистина дават 30м за Брозович направо трябва да го продаваме. Толкова пари никога няма да се дадат за него!
durex
Sportmediaset: De Boer expects a center. Blind Manchester United and Garay Zenit would be the most acceptable names.
Provenzano
Тая година задължително трябва да влезем в тройката.
Provenzano
Ливърпул искали Медел, като е възможно да предложат Лукас Лейва за Гари.
inter_ruse
a , още ли не сме обявили марио бре?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.