Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
durex
Кандрева за мен не е провал. Имаше си слабите мачове, ама да се обвинява само той заради слабата ни игра е несериозно. Ами Билия си е приличен халф според мен, щом по едно време го спрягаха и за Юнайтед, а знаем, че Моуриньо не е глубав. За това и направих сравненията а и по-скоро заради цената им и годините, които са почти еднакви. Мердите няма какво да ги коментираме те ще старадат след това ако не успеят да се класират за ШЛ. Пък и те от всички трансфери ще ме извинявате само този на Бонучи и Конти са що годе класни, нито Кесие е кой нае какво, нито този Родригез, когото и ние искахме впрочем е нещо кой знае какво, пък да не говорим за португалеца, така че много на куп футболисти, ама ще видим каква класа са в последствие.

И да не съм оффтопик ще кажа, че е време да забравим за нинджата, вече официално си поднови договора до 2021г.
Ще натискаме за Видал, но там също шанса е минимален, даже го няма никакъв.
Сега медиите излизат, че сме нямали пари за Далберт и чакаме продажба на Йоветич и чак тогава. В крайна сметка не знам кой кого лъже. Тези 150млн в медиите реално истина ли са или са си ги измукали от пръстите и наистина нямаме пари и за да вземем някого,първо трябва да продаваме, защото и китайците не са излезли с нищо официално да кажат, така и така има едни пари за трансфери или няма. Всичко е по медиите.
В крайна сметка ако не направим качествени трансфери това ще се усети още при първия мач, когато Меаца ще е празен в това съм абсолютно убеден. Феновете няма да стоят с кръстени ръце.
Чакаме до 31 август и така.
Provenzano
Цитат(durex @ Jul 16 2017, 19:09 ) *
Кандрева за мен не е провал. Имаше си слабите мачове, ама да се обвинява само той заради слабата ни игра е несериозно. Ами Билия си е приличен халф според мен, щом по едно време го спрягаха и за Юнайтед, а знаем, че Моуриньо не е глубав. За това и направих сравненията а и по-скоро заради цената им и годините, които са почти еднакви. Мердите няма какво да ги коментираме те ще старадат след това ако не успеят да се класират за ШЛ. Пък и те от всички трансфери ще ме извинявате само този на Бонучи и Конти са що годе класни, нито Кесие е кой нае какво, нито този Родригез, когото и ние искахме впрочем е нещо кой знае какво, пък да не говорим за португалеца, така че много на куп футболисти, ама ще видим каква класа са в последствие.

Къде видя да обвинявам само Кандрева за слабата ни игра? Той е просто една малка част от матрьошката. Не знам какво да ти кажа за слабите му мачове, но ти колко добри негови мачове помниш? Освен 2-3 спонтанни избухвания като гола му срещу мердите например. Самият факт, че този човек е на челните позиции във всички класации за безцелни центрирания в света говори красноречиво за качествата му.

А Билия е много хубаво, че са го искали Юнайтед преди години, макар че на подобни слухове лично аз много-много не вярвам, защото те и Нагатомо го свързваха с тях, но уви до трансфер така и не се стигна. И точно защото (както каза ти) Моуриньо не е глупав не купи нито Нагатомо, нито Билия. Относно селекцията на мердите - не казвам, че са взели добри футболисти. Просто новите им собственици извадиха не малко пари, а нашите само стоят и гледат. Аз заради това се дразня, а не, че са взели Кеси от Аталанта или пък Борини и Рикардо Родригес.
cheffo
Весино не го ли помните от мача с Фиорентина дето паднахме 4-5 ? Иначе аз лично от тази година го знам, че е във Фио, незнам преди дали не е бил по наеми, но честно не ми е направил някакво впечатление. Валеро съм го гледал в минимум 15 мача на Фиорентина от както е там и поне 5 са срещу нас, така че ми е ясно какви качества има. Ето резюме на въпросният мач с Фиорентина. Ако се вгледате, ще видите че Валеро е в основата на повечето им опасни атаки - https://www.youtube.com/watch?v=lbsLUuS2WBM

Колкото до трансферите, не разбирам какво значение има от кой отбор привличаш играчи. Всичко опира да правилна преценка на скаутите и спортните директори. Барса взе Ракитич от Севиля. Реал взеха Модрич от Тотнъм, който се беше средняшки отбор тогава. Касимеро и Марсело даже незам откъде ги домъкнаха. Симеоне не взе Гризман от гранд. Дибала беше в Палермо, както всички много добре знаят. Има и още много такива примери. При нас е по-голям шанс да проработят такива трансфери, защото няма как да домънем големи играчи от грандовете в Европа, защото първо, че Италия е не особено привлекателна дестинаця в момента и второ ние сме отбор, който в последните 6 години се лута между 4-7 място. С какво сме привлекателни? Какво можем да предложим например на един Санчез, за който толкова се спекулираше? Ами нищо. Нито много висока заплата, нито ШЛ, нито някакви реални амбиций да за шампионска титла. Хайде, да кажем реален шанс имаме за Купата. Дали ще се навие да дойде - не, естествено. Милан кой точно привлякоха от гранд? Бонучи и то само защото не искаше да ходи извън Италия. Ювентус, дето играха два финала в ШЛ последните 5 години и дето са всяка година шампиони и те се задоволяват с огризките на Реал и другите отбори. Кедира, Куадрадо, Манджукич, Евра, Алвеш и дори Игуаин - всичките изхвърлени.
cheffo
Валенсия искат Кондогбия. Наем с задължителна опция. Нашите уж са съгласни, остава играчът да реши. Новината е от Goal, те по-принцип не са много надежден източник, така че може и да е фалшива.

Ако е истина, да продаваме докато някой го иска още.
Provenzano
Cheffo, даваш много хубави примери, които харесвам, но пропусна една не маловажна подробност. Я, сега кажи и възрастта на всички гореизброени играчи преди да преминат в новите си отбори. Всички са млади, с адски супер много талант и потенциал. Въобще цялото бъдеще е пред тях. Аз нямам нищо против Валеро, а против практиката да се купуват застаряващи играчи от отбори средняци. Примерите са добри, но не на място. Тези играчи блестяха в отборите си и бяха свързвани с куп други отбори, а Валеро с кого? Я, дай и няколко примера за трансфери на 32-годишни играчи, както примерите по-горе? Май няма много такива, да не кажа направо хич. И преди да кажеш Пирло, той също не е удачен пример, тъй като разликата между Пирло и Валеро е от тук до небето и обратно щото на Пирло и оная му работа е футболист.
cheffo
Пирло мога да ти го дам за пример, че никой не го искаше само Ювентус.
Валеро е за този сезон и другият ще го играе резерва най-вероятно. И според мене не трябваше да му предлагаме 3-годишен договор, но какво да се прави. И мнението ми е, че само с млади играчи не става. Ние последните години, все купуваме млади надежди и това е добре, но трябват и опитни играчи. Аз лично предпочитам Кроос или Модрич вместо Валеро, но за момента това е илюзия. Сабатини също каза, че иска Видал и Нанголан, но те и клубовете им като не искат, какво да направим. Излязла е възможността да вземем Валеро за 5-6 млн и сме го направили. Аз съм ок с това и за мене за този сезон е оправдан и добър трансфер. Ако изскочи някоя друга възможност като изброените по-горе играчи ще е супер и най-вероятно тогава Валеро ще го играе пейка, ама надали.

Честно да ти кажа, предпочитам играчи като Паласио, Миранда и Валеро за 1-2 сезона, отколкото набедени звезди като Кондогбия, който вече 3-ти сезон го чакаме да се научи да подава елементарни пасове.
Provenzano
Слухове за Пасторе.

https://inter.gong.bg/football-sviat/transf...hentinec-441031
cheffo
Юнайтед искат да затворят Перишич до 48 часа. Споменава се сумата 45-46 млн + бонуси.
Provenzano
Мисля, че на 99% Перишич е играч на манафите. Това е и причината да напусне лагера на отбора, както предполагам повечето се досещате, а не зъбобол. Всички медии гърмят, че липсва само подпис, така че нашите да се стягат, защото освен, че не купуваме никой, ние си продаваме основен футболист.

Edit: заместник на хърватина - Балде Кейта от Лацио.
Kutinkata
Перишич си заминава а Балде Кейта идва . Не , че е лош Балдето но найстина ли това е голямото надграждане за наще ? А и според гадзета очаквано Спалети е започнал да мрънка и искал вече големите имена в отбора , за наще е все тая дали ще ги вземат на 31 август или сега ама явно за него не е все тая . Усещам , че и този сезон ще го стартираме скандално както миналия , дали няма да има смяна на треньори седмица преди началото ... Между другото докато наще само циврят как никой не искал при нас и докато вие ги оправдавате , спортния директор на Милан е казал , че много играчи играещи ШЛ искали да ходят при Милан . Изглежда , че когато някой има проект хората го виждат и искат там , когато взимаш Борха Валеро големите не виждат никакъв проект и не искат да идват .
Provenzano
На мене ми е по-интересно какво точно са обещали китайците на Спалети при преговорите и колко още ще продължи търпението на Лучано. Човекът много тактично им намекна, чрез интервюто си пред медиите, което може да се тълкува само по един начин. Засега китайците си остават само с обещанията, а новия ни треньор очаква със сигурност нови попълнения, с които да надгради. За крилото тръгнахме от Ди Мария и стигнахме до винаги отворения вариант от Лацио, а именно Балде Кейта. За халфовата линия е сигурно само едно - Спалети желае Наинголан по обясними за всички причини, но от Нинджата гледам стигнахме до някакъв Весино, който тук половината сигурно не сме го чували. Но не там е проблема. Проблемът е в спокойствието и на самите тифози в Италия. Предполагам и те като нас вероятно сега ходят на море и планина, и сигурно не им е през *ура, но дано по-скоро се разбудят. Тази година четвъртата позиция също дава право на участие в ШЛ, но аз не виждам как ще се доберем до него. Рома отслабна значително след изходящите трансфери, които направи, а и те подобно на нас все още не са взели качествени заместници. Освен това там ще се усети доста силно според мен и липсата на Спалети. Каквото и да си говорим Ди Франческо, колкото млад и амбициозен да е, е много далече от Спалети и това ще си проличи още този сезон.
Provenzano
Нападателят на Лацио Балде Кейта е много близо до трансфер в Интер, твърдят последните слухове на Апенините. Сенегалецът пропусна вчерашната контрола на “орлите” срещу местен аматьорски отбор. Смята се, че причината за това е, че той в близките часове ще пътува за Милано, за да подпише с “нерадзурите”.

22-годишният талант има договор с Лацио само до 2018 година и отказва да преподпише. Затова не е изненада, че шефовете на клуба вече му търсят нов отбор. Досега нападателят бе свързват с Ювентус, Милан, Монако и Челси, но изглежда от Интер са решили да изпреварят конкуренцията и да го вземат в редиците си.

Очаква се днес Кейта и неговият агент Роберто Календа да имат среща с шефовете на Интер. Предполага се, че “нерадзурите” ще платят за правата му около 20 милиона евро.
cheffo
Аз не мисля, че Балде ще е замесникът на Перишич. И за 20 млн ми се струва много добро попълнение.
Provenzano
Цитат(cheffo @ Jul 17 2017, 09:49 ) *
Аз не мисля, че Балде ще е замесникът на Перишич. И за 20 млн ми се струва много добро попълнение.

За играч, на който договора изтича след точно 1 година ми се струва, че можехме да ги изклатим и за по-малко.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Jul 17 2017, 10:07 ) *
За играч, на който договора изтича след точно 1 година ми се струва, че можехме да ги изклатим и за по-малко.


Лолито ли? Още повече, че пишеше че се е гобите са го договорили догодина без пари. Бернандески май също му изтича догодина, ама му искат 40-50 млн.
Provenzano
Цитат(cheffo @ Jul 17 2017, 10:13 ) *
Лолито ли? Още повече, че пишеше че се е гобите са го договорили догодина без пари. Бернандески май също му изтича догодина, ама му искат 40-50 млн.

Ами като има луди, които да ги платят може и 100 да му искат. Ето ви малко полезно четиво за Балде от форума на Лацио. http://lazio-bulgaria.com/index.php?topic=264.30 Коментарите са от недалечната 2015 година. Поствам го само да видите какво е мнението на техните привърженици след изцепките му. Не казвам в никакъв случай, че момчето е лош футболист, но помислете дали си струва да привлечем такъв проблемен футболист и какво ще го правим след това?
Provenzano
cheffo
Да, имаше някакви изцепки там. Да се надяваме, че тук ще успее да се сработи.
Provenzano
Роберто Календа (агента на Кейта): "Нека първо кажа, че той има договор с един отбор. А дали ще подпише с друг, ще стане ясно много скоро".
cheffo
Цитат
The goals, always according to the newspaper are well defined. A defense center. The names that circulate in recent days are those of Diop, Inigo Martinez, De Vrji and Davinson Sanchez. On the left wing the Nerazzurri wait for Dalbert to look very close. If he were to blow the Inter, he would try for Digne. In the midfield the names of Nainggolan, Vidal and Kroos are almost unreachable. Spalletti would like a return of Duncan, although Sassuolo asks for 20 million.

In attack, if Perisic starts (probably very likely), Inter will invest in two players. One of these is Keita Baldé. I also look at Brandt's Leverkusen and Martial of Manchester United. At the ds nerazzurro Ausilio was proposed by Arda Turan.


Oсвен Балде се споменават Марсиал, Брандт и Туран. Доколкото знам всички могат да играят отляво. Сигурен съм, че няма да останем само с Балде.
Ситуацията в халфовата линия е проблемна, защото не ми се вярва някой от Кейта, Нанголиан, Видал или Крос да дойде, пък Дънкън за титуляр не е много сериозно.
Kutinkata
Цитат(cheffo @ Jul 17 2017, 10:39 ) *
Oсвен Балде се споменават Марсиал, Брандт и Туран. Доколкото знам всички могат да играят отляво. Сигурен съм, че няма да останем само с Балде.
Ситуацията в халфовата линия е проблемна, защото не ми се вярва някой от Кейта, Нанголиан, Видал или Крос да дойде, пък Дънкън за титуляр не е много сериозно.

Марсиал , Брандт и Туран ???? Или да взимаме и Балде и Ди Мария или вече да признаваме , че не се борим за зона ШЛ . Балде не е лош играч , даже напротив за мен е страхоте футболист но и Перишич е такъв , ако продадем хърватина нии трябват две нови крила , но класни , това е . Ако ще взимаме пак на килограм като тримата изброени горе няма смисъл просто . Видал и Кроос няма какво да се коментират , при тях са само медийни измислици , без грам шанс да дойдат . Абе работата всеки ден става все по зле а не обратното .
Provenzano
Балде ще е добре за лявото крило при условие, че този сезон няма да играем в ЕКТ, но наистина ще ни трябва и дясно крило, защото Кандрева за мен не е точния човек. Все пак ако успеем да вземем 50 милиона за Перишич и платим 20 на Лацио за Кейта, то елементарната математика сочи, че ни остават още 30 милиона за дясно крило. Иначе нали бяхме направили някакви трансфери за да компенсираме тези 30 милиона задължения около ФФП?
Kutinkata
Аз започвам да си мисля , че ще вземем Балде и Берарди който ще е резервния вариянт на Ди Мария . И то даже тези двамата са адски оптимистичен вариянт . Тук даже се заговори и за Снайдер . Но за мен в момента наистина нямаме пари , което е адски странно .
Provenzano
Аз четох някъде, че Сунинг искат да привлекат полузащитник от световна класа, но предполагам, че досега ударяме на камък при всичките си опити и заради това не взимаме никого. Все си мисля, че ще избухнем по някое време, но не се знае точно кога. Снайдер не би трябвало да бъде проблем, защото все пак е свободен агент и ще трябва да му плащаме единствено заплатата. Пък и нека не се самозабравя лаленцето, все пак вече не е първа младост и ще трябва сериозно да редуцира финансовите си изисквания, където и да отиде.
inter_ruse
перишич за 50 и балде кейта за 20млн си е удар за нас.
сенегалеца е доста обещаващ и млад , отстпва на нашия само по дисциплина и удар , иначе са на равно или превъзхожда перишич.
вярвам ,че при спалети ще играе по-добре и ще е по-дисциплиниран.
Ludman
Този Кейта е като Балотели на характер .... изобщо не го искам този в отбора ... ще ни създаде много проблеми! Перисич за този е мега крачка назад :/
Provenzano
Кейта не идвал като заместник на Перишич, а като част от обновяването на състава, което означава, че тепърва ще чакаме заместник на хърватина biggrin.gif
inter_ruse
ха , кейта в лацио си е леке , но като дойде в голям отбор ще се оправи. пък и спалети ще го дисциплинира.
иначе , слухове за връщане на ковача. реал взимаха себайос и матео се оказа излишен.
мой любимец си е ковачич , ще стискам палци да се върне при нас , а не другадфе в серия А.
с икарди имаха страхотно разбирателство , а сега малко е понатрупал и опит , ще разкъсва защитите.
Ludman
Тохирчо май и той си тръгвал и да не се връща избщо .....
Казва , 4е китайците утроили бюджета .... айде да видим ????
durex
Матео е добре дошъл винаги в Интер. Нашите го продадоха навремето без май негово желание, въпреки че когато Реал те искат няма как да откажеш. Аз съм винаги "ЗА" да си го върнем обратно. Пък и току виж е научил туй унуй покрай Кроос и т.н. и се е осъвършенствал.
inter_ruse
еми то е ясно ,че ще се циганим. уж от няколко дена далберт е уреден , пък няма нищо конкретно.
а слухове за ц3 и десен бек хептен няма. а тука оня пич нека защитава ръководството което за хуй не става , мама им дайба аз.
милан с пълна сила натискат за нападател - белоти/аубамеянг/мората. ние пък не можем да уредим никой.
видях ,че спорихте за биглия и валеро. те играят на различни позиции в халфовата линия , но аржентинеца е къде къде по-добър. милан направиха страхотен трансфер с него , сега както лео ще им държи защитата , така и биглия ще им държи халфовата линия.
ние далберт не можем да уредим , та за какво си чешат езиците с видал и найнголан.. омг , тъпанари пълни.

Ако продължаваш в същия дух да псуваш и т.н. отново ще те накажа!!!
Provenzano
Ковачич и аз много го харесвам, макар че при напускането си беше плямпал някакви глупости за клуба никак ласкави естествено, което въобще не му прави чест и тогава наистина много ме ядоса. Сега не ми се рови да извадя точните му думи, защото мина доста време и са позабравени от всички, но и аз не искам, че пак ще се изнервя. Както и да е. Ако все пак дойде, аз също бих го приветствал, защото е класа над настоящите ни халфове и несъмнено ще помогне много в средата на терена. Пък и да не се заблуждаваме, ако половината от халфовете на Реал не се контузят, то не виждам как Матео ще получи повече минути на "Бернабеу" и колкото по-бързо се махне от там толкова по-добре и за него.
durex
Матео каза, че докато Манчини е треньор на Интер никога няма да се върне, но треньора друг ли е би преосмислил едно завръщане.
Provenzano
Много сме глупави обаче. Защо не се договорихме с Реал Мадрид за клауза в договора на Ковачич, ако някога решат да го продават, ние да сме първата опция срещу определена сума. Сега ще излязат доста хищници, все пак Матео не е някой случаен играч.
Kutinkata
Ковача ще заспи до Галярдини в центъра , тамън от него имаме нужда . Ако изкараме изканите от Реал пари съм сигурен , че той ще се навие да се върне при нас . Въпроса е , че надали ще имаме пари за него .
cheffo
Цитат
A nostalgic operation for Inter that started talking with Sassuolo to bring in Nerazzurri Alfred Duncan. Suning's club is very interested in the neroverde midfielder and has already made a first proposal of 12 million euros to the Squinzi company, which however estimates the player 18 million


Ковачич ама Дънкан smile.gif
Provenzano
Цитат(cheffo @ Jul 17 2017, 17:49 ) *
Ковачич ама Дънкан smile.gif

2 пъти по-добре отколкото Медел. Пък и със сигурност идва за широчина на състава, а не за титуляр.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Jul 17 2017, 17:51 ) *
2 пъти по-добре отколкото Медел. Пък и със сигурност идва за широчина на състава, а не за титуляр.


Oпределено. Със сигурност ще играе с много повече желание и себераздаване отколкото Брозович и Кондогбия.
Kutinkata
Ние халфове имаме Галярдини , Брозович , Кондогбия , Марио , Медел , Борха Валеро , не играем в Европа но продължаваме да взимаме заширина ? Според мен 5 халфа са ни напълно достатъчни за да изкараме целия сезон . Да продаваме Медел и Брозо и на тях място един наистина класен халф и това е , до кога ще разчитаме на количество , време е да погледнен към качественото . Между другото Валеро каква заплата ще взима при нас ?
durex
Цитат(Kutinkata @ Jul 17 2017, 17:26 ) *
Ние халфове имаме Галярдини , Брозович , Кондогбия , Марио , Медел , Борха Валеро , не играем в Европа но продължаваме да взимаме заширина ? Според мен 5 халфа са ни напълно достатъчни за да изкараме целия сезон . Да продаваме Медел и Брозо и на тях място един наистина класен халф и това е , до кога ще разчитаме на количество , време е да погледнен към качественото . Между другото Валеро каква заплата ще взима при нас ?

1.75млн
Provenzano
Цитат(durex @ Jul 17 2017, 18:58 ) *
1.75млн

Глупости. Ще взима поне 3-3,5 на година.
durex
Цитат(Provenzano @ Jul 17 2017, 19:14 ) *
Глупости. Ще взима поне 3-3,5 на година.

Толкова е някаъде, та заплатата му във Фиорентина беше 1.7милиона, та в Интер на 32 години ли да взима повече.
Kutinkata
Според Ди Марцио сме постигнали договорка за Матияс Весино , като всичко било готово и останала само формалната част . Имал клауза 24 млн и май много скоро ще е наш играч . Между другото имтерестното за него е , че е на 25 години но само последните 2 сезона играе за Фиорентина , преди това го пращат под наем в слабаци . Последния сезон има 26 мача като титуляр и 5 като резерва . Също интерестно е , че човека е халф с доста "богата" статистика - 3 гола и 4 асистенций , анай интерестното е , че на никои от нас не ни е направил впечатление но 2 от 3те му гола са в мача им срещу нас когато ни биха 5:4 , тогава е вкарал 2 гола и 1 асистенция . Когато взимаш 2 играча на Фиорентина и те не са от 3те им звезди ( Бернардески , Киеза и Калинич ) това говори достатъчно . За мен такъв трансфер би показал , че имаме пари но не и мозък , а и , че целта ще ни е завършване в горната половина на таблицата а не зона ШЛ .
Provenzano
Тоя Весино по на кого желанието го взимаме? Спалети или Сабатини? Или и на двамата? До този момент трансферите ни са мега посредствени. И ако продължим в същия дух, през новия сезон и седмото място ще е мираж.
inter_ruse
Весино е добре,ама за резерва.
cheffo
24 млн за резерва са множко, въпреки че сега четох че предлагаме 14-5 + Жабока + бонуси. Ако е така бива, но аз не разбирам защо го вземаме? Той дефанзивен халф ли или не? И ако е, защо вместо да натиснем за Матич (40 млн) или Кирховяк (25-30), ние искаме Весино? Единственото ми логично обяснение е, че възнамеряваме да махнем Кондогбия, Брозович и Медел и Весино да е алтернатива на Гаглярдини или Валеро,

Уж имаме договорка с Кейта Балде, остава да уточним цената с Лолито и е наш. Има разлика няколко милиона от исканото от него и предлаганото.
Kutinkata
Пише уж , че Спалети го искал още докато бил в Рома . Странно ми е как Спалети от Найнголан , Рабио и Видал изведнъж се е навил на Валеро , Весино и Дънкан . А и никъде не пише , че ще е пейка , в крайна сметка кой ще е титуляр ? Според мен както казах ако го вземем и тоя значи просто целта няма да ни е влизане в ШЛ и поне няма да се ядосване в края на сезона .
Provenzano
Докъде я докарахме само. Даваме 20-25 милиона за играч, който всъщност става за резерва, защото очевадно няма качества да бъде титуляр. Или поне на нас не ни се иска да бъде титуляр. И става въпрос за 24-5 годишен футболист от същото първенство, в което играе любимия ни отбор, но поради обясними причини този играч почти никой от нас не го е чувал или поне не го познава по-добре, а само повърхностно. Гледам по-горе cheffo пита за позицията му, но точната такава и аз не му я знам. В интерес на истината ми писна да купуваме подобна паплач, като че ли свършиха качествените играчи.
Kutinkata
Нали казват , че нямаме пари . Явно от продажбата на Перишич ще вземем Весино и Кейта, но май ще останат 4-5 млн , демек генийте Сабатини и Аусилио ще вземет за тия пари още 1-2 футболисти .
Provenzano
Не разбирам с какво въпросния Весино е по-добър от Кондо, Галярдини и Брозович например. Това ли е въпросното надграждане, за което всички говорят? Шкриняр, Валеро и Весино.

edit: BREAKING: According to sources in Italy and England, Manchester United have increased their offer for Ivan Perisic to €53 million plus the loan of Anthony Martial with no obligation/right to buy.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.