Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
cheffo
Незнам точно какво очаквате специално от Сабатини. Човекът е известен с привличането на играчи, които после стават звезди. Единствено Салах беше по-известен и доказан преди да го вземе в Рома, както и Нанголиан. Манолас, Рюдигер, Строотман, Пянич, Флоренци и доста други не бяха някакви звезди преди да преминат в Рома. Аз лично, от тези играчи бях чувал само за Пянич. За мене по-важното е, че имаме кадърен треньор, който може да проведе нормална предсезонна подготовка. Също така е важно и че Сабатини и Спалети са работили заедно и преди и първият е наясно, какви са изискванията на треньора ни. В интерес на истината, последните ни треньори, които изкараха нормална предсезонна и изкараха цели сезони бяха Мадзари и Манчини и финишираха съответно 5 и 4-ти. При това първият не беше подкрепен с трансфери, защото нямахме пари, а вторият беше некадърник. Сега нещата са далеч по-розови, а това че кийтаци са били "незнам си какви" ми се струва доста пресилено, при условие че досега направихме доста трансфери на млади играчи. Ако нямаха пари, никой нямаше да прави допълнителни разходи, а висчко щеше да се изсипе само за първия отбор.
durex
Dalbert ‘in decisive 48 hours’
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Jul 12 2017, 10:34 ) *
ПСЖ са ни предложили Орие а ние сме отказали ? Това е адски качествен бек , защо сме го отказали , явно пак ще разчитаме на Дамброзио , казвам ви аз , че нещо странно става в тоя отбор ама и аз незнам какво още ...


Май той няма EU паспорт, а ние уж сме резервирали единото място за Далберт. Освен това пишеше, че сме се отказали заради дисциплината му и високата трансферна сума. Иначе се споменава, че само ние се интересуваме от Орие, който става излишен в ПСЖ след идването на Алвес. В крайна сметка нищо не се знае smile.gif
inter_ruse
какъв е тоя дип по дяволите. слуховете ни свързват основно с футболисти от лига 1.
по пирнцип излизат таланти от там , но защо не привлечем футболисти от псж или монако? ами ще се изръсим за някакъв си от тулуза , омг.
сабатини мабатини , но цяла зима и пролет , хамес , верати , манолас , рюдигер , а накрая борха валеро , диоп и шкриниар.
сделката за хамес беше съвсем по силите ни. зная ,че е важно и желанието на играча , но все пак си мисля ,че нашият човек беше леонардо.
cheffo
Цитат(inter_ruse @ Jul 12 2017, 14:30 ) *
сделката за хамес беше съвсем по силите ни. зная ,че е важно и желанието на играча , но все пак си мисля ,че нашият човек беше леонардо.


Човек, миналата година Реал приеха офертата ни от 75 млн, а Хамес ни отряза. Тази година също се появи информация, че ни е отрязал. Като не иска да идва в Интер, насила ли да го накарат?
inter_ruse
Цитат(cheffo @ Jul 12 2017, 14:38 ) *
Човек, миналата година Реал приеха офертата ни от 75 млн, а Хамес ни отряза. Тази година също се появи информация, че ни е отрязал. Като не иска да идва в Интер, насила ли да го накарат?

апф , ние и 75млн... хич не ми се вярва ти кажа!
искаме далберт вече един месец , ами щом настояват за него и са убедени в качествата , изкарай тези 20млн и готово. пък те първо 10 , после 12 , следва 15 , и сега чак ще дадат 20...
искат ди мария , ами изкарайте 50-60млн и му дайте на човека заплата от 6-7млн да видим тогава.
искат найнголан , да изкарат 80млн и една заплата от 6-7млн и тогава да видим какво ще стане.
ние сме в такова положение ,че трябва да се изръсим , за да си направим достоен и добър отбор. после като си направим хубав отбор , тогава вече ще имаме лукса да се пазарим , да изчакаме и избираме!
Provenzano
Цитат(cheffo @ Jul 12 2017, 14:38 ) *
Човек, миналата година Реал приеха офертата ни от 75 млн, а Хамес ни отряза. Тази година също се появи информация, че ни е отрязал. Като не иска да идва в Интер, насила ли да го накарат?

Как да дойде играч като Хамес в Интер като види проекта ни с Борха Валеро и Милан Шкриняр confused-3316.gif
inter_ruse
така е ами.
юнайтед да не са луди ,че дадоха над 100млн за печката погба. погба е по-млад , но нинджата е по-класен. щом го искаме , имаме нуджа от такава класа , според думите на китайците искат да ни върнат сред най-големите. е , съжалявам , но с цигании и пазарлъци няма как да ни върнат в елита.
тея китайски ментета малко по-малко трябва да сглобят качествен състав. този джам найнголан и ди мария , зимата ПРИМЕРНО алексис и другото лято вече ще сме привлекателна дестинация за всеки футболист. трябва начало , а за началото са нужни суми които да са над 50млн.
с пазарлъци до никъде няма да стигнем!!!!!
cheffo
Ами примерът ти с Юнайтед не много удачен, защото те пръскат като идиоти всяко лято и пак са зад отбори като Тотнъм, които харчат много по-малко от тях, но далеч по-правилно. Ситуацията с Далберт е, че първо искаха 15, а ние предлагахме 10-12, после изведнъж като се чу за интерес от ВЛ, поискаха 30. Аз съм против изсипването на такива нереални пари, за каквито ти говориш, защото точно заради това сега пазара е такъв. Точно заради отбори като Сити, ПСЖ и Юнайтед, които плащат по 10-30 млн отгоре на реалнта стойност се вдигнаха толкова цените. Миналата година направихме два такива трансфера (Марио и Габигол) и сега всеки отбор се цигани с нас, защото смятат че могат да ни изтискат. Даже отбор като Юнайтед, дето са бъкани с пари се ебават с нас за някакви си 5-9 млн, но нямат проблеми да плащат 50 за Дайър и 75 + Рууни за Лукаку. Севиля също се ебават с нас. Имат 20 млн + бонуси за бидона Муриел, ама нямат 13 млн за Йоветич, който си съгласи да си намали и заплатата да премине при тях. При това те предлагаха 10, значи разликата е 3 млн, но на тях им беше много и казаха разни глупости, че бюджетът им щял да пострада и т.н?!
Всеки гледа да ни бодне, като виждат като платихме много повече от реалната стойност за играчи като Кондогбия, Марио и Габигол. Със сигурност си мислят, че сме големи балъци и донякъде са прави, като погледнеш трансферите ни последните години.
Евала на Сабатини, че не им цепи басма.
Provenzano
Хората си правят трансферите като най-нормалното нещо на света. След това новите играчи ще си направят подготовката, а нашите като дойдат края на август ще ги чакаме до зимата да се адаптират и опознаят.
inter_ruse
Е то още от сега се знае,че пак треньора ни ще е виновен,некадърник и всякакъв...
Пък некадърниците са шефовете ни които само мрънкат и си чешат езиците.
Ето и дъглас коща замина..
Псж взеха алвеш,орие е излишен и е животно,ние пак спим,а човека играе в най-проблемната ни зона още от времето на майкон и капитана.
ТРЕНЕРА
Говориме за входящи трансфери ,аз обаче не виждам да се разкарват куците магарета от Интер ..
cheffo
Цитат
On the Paris Saint-Germain table - according to Don Balon - a proposal of the last hour for Angel Di Maria arrived. The offer is to be defined as very serious: Inter has come into contact with the entourage of the Fideo to deal with his arrival in the Nerazzurri.


Сериозна оферта за Ди Мария.
Provenzano
Цитат(ТРЕНЕРА @ Jul 12 2017, 20:18 ) *
Говориме за входящи трансфери ,аз обаче не виждам да се разкарват куците магарета от Интер ..

Е, как? Нали махнахме Банега wink.gif
ТРЕНЕРА
Банега е класа и само човек ,който си няма хал хабер от футбол може да твърди обратното . Само стой и гледай какъв сезон ще направи за Севиля . Момчето си тръгна обиден ,напълно го разбирам .
cheffo
Агентът на Бонучи е намекнал за раздяла. Ние и Милан чакаме, като вчера излезна ифнормация, че те даже са отправили конкретна оферта.
Покрай тази новина се сетих, че преди 10-на дена се появи информация, че Сабатини е обядвал с Бонучи. Дали нашият не е направил вече ходовете си?!
Provenzano
Цитат(ТРЕНЕРА @ Jul 12 2017, 23:54 ) *
Банега е класа и само човек ,който си няма хал хабер от футбол може да твърди обратното . Само стой и гледай какъв сезон ще направи за Севиля . Момчето си тръгна обиден ,напълно го разбирам .

Нагледахме се на класата му цяла година... страшна класа, няма що peeing-2085.gif
durex
Далберт е почти договорен - сума от порядъка на 15 до 20млн.
Работата с Ди Мария и там уб била опечена, но с ПСЖ когато правиш бизнес нищо сигурно няма.
Нинджата ще ни струва 80млн ако го искаме. Предложили сме 45 + Брозович.
Provenzano
Тоя Далберт да не се окаже само поредното менте. Някой каза, че от френската Лига 1 излизат много таланти, но има и много покемони. Пък и ние съвсем наскоро се опарихме с Кондо, така че би трябвало да сме по-внимателни.
ТРЕНЕРА
Мончи каза че твърдо няма да продава Наинголан ,но явно Спалети много го иска и не се отказва . Галярдини ,Борха и Наинголан ще са страхотна халфова линия .
Според мен Ди Мария ще е вариант ако Перишич бъде продаден . Аз разбира се предпочитам Перишич да остане ,не го заменям за никой.
durex
Аз пък вече искам да го разкараме! Когато един играч иска да си тръгне е редно да бъде пуснат, защото ще играе без желание за отбора, а и вече ми падна в очите с това си изказване, така че за мен Иван няма повече място на Меаца!!! Ди Мария...о0о0 да 3 класи над хърватина с куп отличия!!!! Ето това трябва на Интер!!!
durex
Медел е дал съгласие да премине в Тигрес, така че се очаква да се върне от ваканцията си и май да потегля към Мексико. Сума около 7млн.
durex
According to L'Equipe, Serge Aurier is being closely monitore by Inter. It is beleived they will present an offer in the coming days for the full back.
Provenzano
Цитат(durex @ Jul 13 2017, 11:23 ) *
Аз пък вече искам да го разкараме! Когато един играч иска да си тръгне е редно да бъде пуснат, защото ще играе без желание за отбора, а и вече ми падна в очите с това си изказване, така че за мен Иван няма повече място на Меаца!!! Ди Мария...о0о0 да 3 класи над хърватина с куп отличия!!!! Ето това трябва на Интер!!!

Кое изказване? Явно съм пропуснал нещо.
cheffo
"Piero Ausilio spoke to him With Alessandro Lucci - manager of Bonucci - on the sidelines of the Colombian match Yerri Mina." - Aгентът на този Мина и Бонучи е един и същ човек. Вероятно е с Аусилио да са говорили за него. Знам, че е много малко вероятно да се случи, но ако има възможност, трябва да натиснем за Бонучи. Играч световна класа, въпреки че е на 30, може да изкара поне още два сезона на високо ниво.

Севлия се завръщат за Йоветич, след като продадоха Витоло на Атлетико М.
Provenzano
Дадоха една чанта с пари за покемона на Сампдория Муриел, а сега пак ще се пазарят като цигани с нас за Йоветич biggrin.gif
radul
Цитат(durex @ Jul 13 2017, 10:37 ) *
Нинджата ще ни струва 80млн ако го искаме. Предложили сме 45 + Брозович.

Много малко, няма да стане.
durex
Premium - Inter, fatta per Dalbert: 25 mln al Nizza
Provenzano
Като не искаме Брозович, нека го продадем на Арсенал за поне 40 милиона и да предложим 80 за Нинджата. Не виждам проблем. За интерес от страна на Венгер се говори от миналото лято насам и вероятно има нещо вярно. Французинът не е от най-големите плащачи, но поне 35-40 трябва да даде за МАрсело.
inter_ruse
как може даже да си мечтаете за бонучи. аз даже не бих си направил труда да публикувам или пиша за евентуален негов трансфер...
Provenzano
Какво му е на Бонучи? Със сигурност е по-добър от всички наши настоящи централни бранители. Иначе май щял да ходи при мердите.
cheffo
Цитат
According to Sport Mediaset reported, Inter would mark its third hit in the market. After the arrival of Skriniar and Borja Valero, Spalletti will also have Henrique Dalbert, the left-hand side of Nice.

According to Sport Mediaset, the two clubs would reach an agreement for a figure of around 24 million euros.


Май Далберт е договорен.
inter_ruse
Цитат(Provenzano @ Jul 13 2017, 15:22 ) *
Какво му е на Бонучи? Със сигурност е по-добър от всички наши настоящи централни бранители. Иначе май щял да ходи при мердите.

а че той лео е най-добър в италия и изобщо е топ 5 в света , но не вярвам да си го върнем.
ТРЕНЕРА
Дюрекс ,няма как да не се пукна от смях на тия 3 класи в полза на Ди Мария . Я кажи ся ,какво е казал Иван ?
Sneijder
Цитат(inter_ruse @ Jul 13 2017, 15:35 ) *
а че той лео е най-добър в италия и изобщо е топ 5 в света , но не вярвам да си го върнем.


45 млн му е цената,аз бих го взел веднага !!!!!!!!!!!!!!!!!
Provenzano
При наличие на централни защитници като Ранокиа, Андреоли и Муриьо, а понякога ползвахме на тази позиция и Медел, то не знам защо въобще коментираме играч като Леонардо Бонучи, който в момента си е направо мираж за нашия отбор.
inter_ruse
Цитат(Sneijder @ Jul 13 2017, 15:51 ) *
45 млн му е цената,аз бих го взел веднага !!!!!!!!!!!!!!!!!

аз и за 60 бих го взел.
Provenzano
Перишич, ако мисли да прави подобни изпълнения и да продава такива евтини да не казвам какви номера направо да става и да си ходи.

НИКОЙ НЕ Е ПО-ГОЛЯМ ОТ ОТБОРА !

Provenzano
Цитат(Sneijder @ Jul 13 2017, 15:51 ) *
45 млн му е цената,аз бих го взел веднага !!!!!!!!!!!!!!!!!

В Спортала пише, че гобите искат 40.

https://www.sportal.bg/news.php?news=674250
cheffo
Перишич засега проявява завидно спокойствие, както когато ние преговаряхме с Волфсбург. Тази сделка се точи вече месец и половина и то по-скоро заради вина на Юнайтед, дето като Севиля се пазарят за 6-7 млн. Ако беше някое лекенце като Доларума, досега да е станал баси и панаира.
Provenzano
Те Юнайтед дават луди пари за всякакви покемони, но нямат 50-55 млн за Перишич.
Kutinkata
Бонучи щял да минава медицински в Милан ?!? Това ще е шах с пешката за мен , отделно Нинджата и Манолас оставали в Рома и преподписват до края на седмицата . Наще са си айляк де , те не бързат .
inter_ruse
Цитат(Kutinkata @ Jul 13 2017, 18:45 ) *
Бонучи щял да минава медицински в Милан ?!? Това ще е шах с пешката за мен , отделно Нинджата и Манолас оставали в Рома и преподписват до края на седмицата . Наще са си айляк де , те не бързат .

чак не вярвам това за бонучи , но ако случайно се случи , то нашите без съмнение ще излязат най-големите некадърници и лешове!!!!!!!!!
cheffo
Ако това наистина стане, ще сме голям смях. Милан за два дена затвярят един от най-класните защиници в света, а ние месец и половина не можем да купим шибания Далберт от шибаната Ница. Уникално!

Наинголан беше ясно, че ще преподпише, обаче за Манолас не съм много сигурен. Мисля си, че ще го продадат до края на меркатото. И на нас кой ни остана основната цел - Ди Марията, дето се провали в Юнайтед и който за последния сезон има 6 гола и 7 асистенций. Той май Кандрева има толкова.
Незнам, има още много време до края на прозореца, но и аз малко почнах да се притеснявам, като гледам как всяка една сделка се точи седмици. Ние все едно преговаряме за Меси или РОналдо, а не за Борха, Шкриняр и Далберт.
inter_ruse
Цитат(cheffo @ Jul 13 2017, 19:11 ) *
Ако това наистина стане, ще сме голям смях. Милан за два дена затвярят един от най-класните защиници в света, а ние месец и половина не можем да купим шибания Далберт от шибаната Ница. Уникално!

Наинголан беше ясно, че ще преподпише, обаче за Манолас не съм много сигурен. Мисля си, че ще го продадат до края на меркатото. И на нас кой ни остана основната цел - Ди Марията, дето се провали в Юнайтед и който за последния сезон има 6 гола и 7 асистенций. Той май Кандрева има толкова.
Незнам, има още много време до края на прозореца, но и аз малко почнах да се притеснявам, като гледам как всяка една сделка се точи седмици. Ние все едно преговаряме за Меси или РОналдо, а не за Борха, Шкриняр и Далберт.

аз вчера туй се опитвах да ти кажа , че нашите управници за хуй не стават.
фасоне при нас не беше ли некадърник?
ale inter
Бонучи е пълен смях не ми го хвалете тая гоба да го д.........и мерди и гоби боли ме и тва е.Миранда си е класи над Лео wink.gif
ТРЕНЕРА
Бонучи в Милан ?! Не мога да повярвам .Тоя що така го ухапа коня ? Явно доста го е напекло слънцето за да зареже ювентус ,да откаже и на Барса и да отиде при нещастниците от милан ?! facepalm2.gif
Както съм казвал много пъти ,единственото им спасение на тия нещастници беше да направят ЦЯЛ НОВ ОТБОР и ето че го направиха .Кофти . Все още нямат голаджия ,но мисля че и такъв ще вземат ,дано да не е Обамеянг само ..
Provenzano
Цитат(ale inter @ Jul 13 2017, 19:47 ) *
Бонучи е пълен смях не ми го хвалете тая гоба да го д.........и мерди и гоби боли ме и тва е.Миранда си е класи над Лео wink.gif

Ха и на мен така ми се иска, ама едно е какво ни се иска на нас и съвсем друго е реалността за съжаление.
ТРЕНЕРА
А ние няма ли да взимаме още един класен нападател . Само с Икарди не става ,искам още един . Пак ли ще гледам Едер и Паласио ,това не е сериозно .И е липса на амбиции .
Kutinkata
Освен , че не сме купили нищо стойностно гледам и нищо не продаваме . Ранокия , Нагатомо , Биябияни и тн си карат подготовка с останалата част от отбора . Сабатини зает с трансфери на Сунинг а Аусилио е ясен , че за нищо не става . Сега наще от голямото спокойствие ще се паникьосат от недоволството на феновете и харчовете на Милан и ще вземат набързо някви нови "звезди" без хич да му мислят . Хич не е добре работата в отбора , ама хич .
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.