Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Kutinkata
Цитат(rodigri @ Jul 22 2016, 16:06 ) *
Ето Дортмунд дават 30 млн за Андре Шюрле , който освен ,че е по млад от нашия Кандрева , не е нищо повече

вие го ударихте на ебавка вече . Мистър 3 асистенций го направихте бахти играча , то е някав средняк дето само ние го искахме и агента му правеше цирк цяло лято , че и Челси и тн го искаха .
inter_ruse
сякаш пък ,че шурле е бахти играча , че си мислиш , че го ударихме на ебавка. може да е с малко по-добър от кандрева , но и струва30млн. отделен е въпроса ,че нямаме абсолютно никакъв шанс да вземем немеца.
първоначално ,кандрева за серия А е добре. нека ни помогне за класиране в шл , пък след 1-2г. ще се борим вече за име като това на иско и т.н. сега няма по-добър от жабара.... а такива като жезус са съмнителни. и аз предпочитах паця , предпочитам берарди/бернардески пред кандрева , но разбирам че няма и че няма да има , затова ще се зарадвам и на антонио...
Provenzano
Цитат(Scofield @ Jul 22 2016, 13:58 ) *
Кои са тия 20-21 годишни младоци , които дърпат отборите си към титлите? Единствените млади футболисти в Италия , които играят основна роля в отбора си , са Погба и Дибала. Като единия вече е на 23 , а другия на 22. И въпреки това , не те дърпат отбора напред , а опитната им защита(но това е друга тема , която няма смисъл да подхващаме).
Също така не съм съгласен , че футболист на 28-30г е "стар".

Не съм казал, че дърпат отборите си чак към титла, но поне играят основна роля. Виж какво правят младоци като Ренато Санчес, който е само на 18.

Цитат(rodigri @ Jul 22 2016, 16:06 ) *
Ето Дортмунд дават 30 млн за Андре Шюрле , който освен ,че е по млад от нашия Кандрева , не е нищо повече

Това нали не го мислиш настина? Кажи ми, че се бъзикаш!

Цитат(Kutinkata @ Jul 22 2016, 16:12 ) *
вие го ударихте на ебавка вече . Мистър 3 асистенций го направихте бахти играча , то е някав средняк дето само ние го искахме и агента му правеше цирк цяло лято , че и Челси и тн го искаха .

Аз мисля, че ако Кандрева продължава в същия дух има реален шанс да вземе Златната топка. Направи няколко асистенции, сега при нас ще направи още толкова, току виж вкара и 2-3 случайни гола и преспокойно може да влезе в "Залата на славата" biggrin.gif'

Сега сериозно. Ако наистина вземем тоя палячо най-откровено заявявам, че спасение за този отбор няма да има, а китайците разбират от футбол колкото и баба ми.
rodigri
Kutinkata не е лощо просто да се опиташ да приемеш и чуждото мнение smile.gif това е просто форум и всеки си казва мнението ,а твоето не е миродавно smile.gif все говориш за млади играчи за под 30 млн. я ми кажи кой играч под 25-28 годишна възраст би избрал Интер, като дестинация, при положение ,че всеки знае ,че нашия "тактик" не залага на млади играчи ??? Не играем в евротурнирите, нямаме треньор , който залага на млади играчи , нямаме пари да даваме за високи заплати , да не говорим ,че като цяло нямаме и ясен проект за близките години. Дай ми пример кой млад играч с удоволствие би избрал Интер в момента? и ако си мислите ,че чакахме европейското да предлагаме на разни играчи много грешите, предлагаме от преди това, просто добрите играчи изчакват оферти от по - привлекатенлни отбори
rodigri
Цитат(Provenzano @ Jul 22 2016, 16:33 ) *
Не съм казал, че дърпат отборите си чак към титла, но поне играят основна роля. Виж какво правят младоци като Ренато Санчес, който е само на 18.
Това нали не го мислиш настина? Кажи ми, че се бъзикаш!
Аз мисля, че ако Кандрева продължава в същия дух има реален шанс да вземе Златната топка. Направи няколко асистенции, сега при нас ще направи още толкова, току виж вкара и 2-3 случайни гола и преспокойно може да влезе в "Залата на славата" biggrin.gif'

Сега сериозно. Ако наистина вземем тоя палячо най-откровено заявявам, че спасение за този отбор няма да има, а китайците разбират от футбол колкото и баба ми.

Напълно съм сериозен smile.gif кажи ми с какво се отличава немеца,какво е постигнал , защото аз си спомням 1 негов силен мач и друго нищо. Не съм видял някой в тоя форум да казва че Кандрева е уникален играч, но е единствения по- класен ,който наистина иска да играе при нас .
THE_GAME
Кандрева си е точно трансфер - тип Манчини. Когато нашият си набелязва атакуващи футболист, първият му, основен и често единствен критерий е - могат ли да играят в защита. Нищо, че ги взимаме принципно за нападението. biggrin.gif Иначе в Кандрева има едно центриране и толкова. Техниката му е на място и рядко е ефективна, скоростта липсва (справка персоналния му дуел с Кайл Уокър преди време, когато изглеждаше просто спрял), ударът му е приличен - да не си кривя душата. Аз не го искам, но за Манчини Кандрева е по-добър футболист от Шакири примерно. И не за друго, ами защото е по-добър защитник от него, нищо, че и двамата са поначало атакуващи футболисти.
inter_ruse
за такива като ренато санчез можем само да си мечтаем. не стига ,че струва майка си и баща си , ами и всички богаташи го искаха.
та ние пяца не можахме да вземем , който е по-евтин , пък и конкуренцията не беше байерн или някой друг колос.
ако вземем някой младеж , то ще е нещо от сорта на капрари.
как не можахте да разберете , че ние неможем да вземем футболист който е хем млад , хем класен , хем по нашите финансови претенции - толкова ли е трудно да проумеете ,че ние търсим нещо по-достъпно и нещо което богаташите не забелязват!?!?! оффф
Provenzano
Цитат(rodigri @ Jul 22 2016, 16:39 ) *
Напълно съм сериозен smile.gif кажи ми с какво се отличава немеца,какво е постигнал , защото аз си спомням 1 негов силен мач и друго нищо. Не съм видял някой в тоя форум да казва че Кандрева е уникален играч, но е единствения по- класен ,който наистина иска да играе при нас .

За мен като качества Шурле е над Кандрева. Какво е постигнал немеца ли? Шампион на Англия с Челси, шампион на Германия с Волфсбург (игра повече от основна роля) и накрая, но разбира се не на последно място световен шампион през 2014 г. с Германия. Добре ли е? Иначе за мен е повече от лудост да дадем 30 млн за Кандрева като се обвържем и с 4-годишен договор. Ще ни свърши някаква работа през новия сезон, макар и частична, но какво ще го правим след 2 години? Ще продължи да си взима заплатата, а вече няма да става за никакъв чеп, но и няма да иска да се махне от Интер, защото вече ще е на 32 и никой друг няма да го иска и естествено да му предложи такива пари. Това е налудничавото, което не ми харесва в цялата тази история и затова толкова се противя на един подобен трансфер. Трансферната сума също ми се струва доста висока. Знам, че просто футболът в днешно време вече е такъв, че разни покемони струват по 50 млн, но постоянно се говори за някакъв ФФП, а ние правим необмислени инвестиции от днес за утре.
Provenzano
Цитат(inter_ruse @ Jul 22 2016, 16:52 ) *
за такива като ренато санчез можем само да си мечтаем. не стига ,че струва майка си и баща си , ами и всички богаташи го искаха.
та ние пяца не можахме да вземем , който е по-евтин , пък и конкуренцията не беше байерн или някой друг колос.
ако вземем някой младеж , то ще е нещо от сорта на капрари.
как не можахте да разберете , че ние неможем да вземем футболист който е хем млад , хем класен , хем по нашите финансови претенции - толкова ли е трудно да проумеете ,че ние търсим нещо по-достъпно и нещо което богаташите не забелязват!?!?! оффф

Как ще вземем Пяца като изчакахме да приключи участието на хърватите във Франция, за да могат след това да си починат футболистите и гобите да имат време да се свържат с него и да преговарят. Няма кой да ни чака толкова време. Действаме толкова мудно на пазара, че все едно сме някакви пълни аматьори. Ако наистина искахме Пяца досега трябваше да го уредим. Виж, че се пробваме за играчи, които никой друг не иска като Ансалди, Еркин и Кандрева.
inter_ruse
шампион на германия никога не е бил!
в челси и германия си е бил винаги резерва.
но аз си харесвам шурле и нямам желание да се съмнявам в качествата му.
няма да дадем 30млн , а 18. той нека ни помогне 2г. , за да се класираме в шл , а после ще му мислим.
това е което мисля аз.
THE_GAME - може би само перишич може да надбяга кандрева от нашия отбор.
Provenzano
Цитат(inter_ruse @ Jul 22 2016, 16:57 ) *
шампион на германия никога не е бил!

Не шампион, а носител на националната купа (моя грешка!).
inter_ruse
Цитат(Provenzano @ Jul 22 2016, 16:56 ) *
Как ще вземем Пяца като изчакахме да приключи участието на хърватите във Франция, за да могат след това да си починат футболистите и гобите да имат време да се свържат с него и да преговарят. Няма кой да ни чака толкова време. Действаме толкова мудно на пазара, че все едно сме някакви пълни аматьори. Ако наистина искахме Пяца досега трябваше да го уредим. Виж, че се пробваме за играчи, които никой друг не иска като Ансалди, Еркин и Кандрева.

аз затова ти говоря бе. в момента не сме привлекателна дестинация , нито играем в шл , нито имаме ясни цели нито нищо. ако ювето беше поискал еркин и ансалди , те щяха да изберат тях.
аз си мисля следното - нека вземем кандрева , да се класираме за шл , да забогатеем малко и тогава вече според мене ще се борим за по-добри футболисти. тогава белким станем конкурентни на пазара на ювето поне.
Ricardo
Цитат(inter_ruse @ Jul 22 2016, 16:52 ) *
за такива като ренато санчез можем само да си мечтаем. не стига ,че струва майка си и баща си , ами и всички богаташи го искаха.
та ние пяца не можахме да вземем , който е по-евтин , пък и конкуренцията не беше байерн или някой друг колос.
ако вземем някой младеж , то ще е нещо от сорта на капрари.
как не можахте да разберете , че ние неможем да вземем футболист който е хем млад , хем класен , хем по нашите финансови претенции - толкова ли е трудно да проумеете ,че ние търсим нещо по-достъпно и нещо което богаташите не забелязват!?!?! оффф

Тия Сунинг каква роля играят в крайна сметка?Нали точно заради това дойдоха.Ако си продължаваме по старому и с Тохир щяхме да си живуркаме.Те тези китайци даже по-пасивни и от Тохирчо..
Provenzano
Цитат(inter_ruse @ Jul 22 2016, 17:00 ) *
аз затова ти говоря бе. в момента не сме привлекателна дестинация , нито играем в шл , нито имаме ясни цели нито нищо. ако ювето беше поискал еркин и ансалди , те щяха да изберат тях.
аз си мисля следното - нека вземем кандрева , да се класираме за шл , да забогатеем малко и тогава вече според мене ще се борим за по-добри футболисти. тогава белким станем конкурентни на пазара на ювето поне.

Точно с Кандрева ще се класираме в ШЛ... БЕ too_funny-1052.gif
Provenzano
Цитат(Ricardo @ Jul 22 2016, 17:01 ) *
Тия Сунинг каква роля играят в крайна сметка?Нали точно заради това дойдоха.Ако си продължаваме по старому и с Тохир щяхме да си живуркаме.Те тези китайци даже по-пасивни и от Тохирчо..

И аз точно това искам да кажа. С тези трансфери тип Дженоа направо все едно нямаме нови собственици.
inter_ruse
и аз се ядосвах/м с тях. като нови собственици трябваше поне с тейшейра да ни изненадат , хайде да не кажа иско или тем подобни.
незнам до колко пречи и тоз ФФП , но те с това се оправдават и ми късат нервите. ако влезнем в шл сигурно ще се пооправи положението.
но хайде да не се заблуждаваме вече , сунинг в момента я карат както тохир я караше и както морати от последните си години на власт.
и аз копнея в отбора ми да дойдат таланти като берарди,пяца,бернардески или вече изградени фигури като матич,иско,хамес,кавани и т.н. но разбирам ,че това е невъзможно.
затова и ще съм доволен на кандрева. защото ако не вземем него , ще вземем нещо от сорта на биабиани , а не нещо от сорта на иско или ройс. разбирате ли!?!?!
Ricardo
Цитат(inter_ruse @ Jul 22 2016, 17:00 ) *
аз затова ти говоря бе. в момента не сме привлекателна дестинация , нито играем в шл , нито имаме ясни цели нито нищо. ако ювето беше поискал еркин и ансалди , те щяха да изберат тях.
аз си мисля следното - нека вземем кандрева , да се класираме за шл , да забогатеем малко и тогава вече според мене ще се борим за по-добри футболисти. тогава белким станем конкурентни на пазара на ювето поне.

Ама ти наистина продължаваш да упорстваш,че едно идване на Кандрева със сигурност би ни класирало в ШЛ,което е смешно.А и за мен Перишич и Кандрева са сравнително подобни играчи.Стабилни в защита,типични крила и силата им е бързината.Според мен след като имаме вече Перишич,сега ни трябва малко по-различно крило.С визия,с повече креативност и ако може да вкарва повече голове,а не 7-8 гола както горе-долу е статса на Кандрева и Перишич на сезон.В тоя ред на мисли Берарди и Тешейра биха били доста по-удачен вариант..
inter_ruse
е 100% няма ,че и с берарди и кавани ще се класираме в шл , но така си мисля че ще вдигне класата на отбора.
нека по крилата имаме остри футболисти , които да създават положения в наказателното поле. креативноста ще я чакаме от банега и брозович.
бе според мене супер ще е отбора ни , с 2 бързи крила , с добри центрирания , с креативност от банега и брозович които може и да се включват от дълбочина.
rodigri
напълно споделям мнението на inter_ruse . Момчето ви го каза доста просто и обрисува изцяло положението в което сме.Пък вие си искайте иско,кавани,хамес и тн.
Provenzano
И кой иска Хамес, Кавани и Иско? Никъде в последните страници не намирам техните имена, единствено в постовете на inter_ruse. Само той ги споменава. Ние тук говорим за съвсем по-различни играчи като Бернардески, Берарди, Пяца и подобни.
inter_ruse
Цитат(Provenzano @ Jul 22 2016, 17:57 ) *
И кой иска Хамес, Кавани и Иско? Никъде в последните страници не намирам техните имена, единствено в постовете на inter_ruse. Само той ги споменава. Ние тук говорим за съвсем по-различни играчи като Бернардески, Берарди, Пяца и подобни.

ти хубаво говориш , ама в близките години ще ги видиш в Интер през крив макарон.
Provenzano
Така де, то затова и Интер ще види ШЛ през същия крив макарон.
inter_ruse
дано ни купи някой шейх , друго спасение няма...
Provenzano
Преди малко във фейсбук се появиха слухове за Арда Туран и обичайната за нас оферта: наем с опция за трансфер biggrin.gif
inter_ruse
по-добре кандрева
Ricardo
Арда е 5324342 класи над фелациалския боклук.Дано се осъществи този трансфер.Би бил възможен с оглед трансфера на Гомеш в Барса..
Kutinkata
Цитат(inter_ruse @ Jul 22 2016, 16:57 ) *
няма да дадем 30млн , а 18. той нека ни помогне 2г. , за да се класираме в шл , а после ще му мислим.
това е което мисля аз.
THE_GAME - може би само перишич може да надбяга кандрева от нашия отбор.

После ще му мислим ? Ние да не сме Карпи да взимаме 30 годишни играчи с 4 годишни договори , да ни помогнели 2 години , па после щели сме да го мислим ....мале мале , това не е истина . Иначе млади играчи можем да взимаме - Коутиньо , Ковачич , Брозо , Икарди , Мурийо и тн , въпроса е , че е пълен хаос и си няма идея никой какво прави . Иначе ти ни изкара Лудогорец , не може ли сме да вземем добър млад играч biggrin.gif И връзвам бас , че Кандрева не сте го гледали освен за националния . Сериозно ли нормален човек иска 30 годишно КРИЛО с 3 асистенций в 30 мача ?
Provenzano
И само да отбележа, че има много голяма разлика между 30-годишно крило и 30-годишно крило. Не мога даже да си помисля за каквото и да е сравнение между Кандрева и играчи като Арда, Робен, Рибери и т.н.
rodigri
В тоя форум трябва да слушате kutinkata smile.gif той не приема чуждо мнение
Provenzano
Защо, вие от другата страна да не би да приемате?
Kutinkata
Цитат(rodigri @ Jul 22 2016, 23:30 ) *
В тоя форум трябва да слушате kutinkata smile.gif той не приема чуждо мнение

Извинявай де , няма да оспорвам мнениятати повече и няма да говоря против Кандрева , да не ми се сърдиш .
durex
Слухове за Тейшейра за негово привличане. Лошото е че ако новината е вярна, то забравяме за Габриел, защото ни остава само една свободна квота.
Според Медиасет сме много близо до Кандрева. facepalm2.gif
Provenzano
Цитат(durex @ Jul 23 2016, 12:44 ) *
Според Медиасет сме много близо до Кандрева. facepalm2.gif

Ебати лузърите..
Provenzano
Изненада! Тевес отива в Интер

Звездата на Бока Хуниорс Карлос Тевес изненадващо може да премине в Интер, пише Tuttosport.

Аржентинския голаджия ще напусне родината си, тъй като настоящият му клуб е раздиран от сериозна финансова криза. Агентите на нападателя са му предложили да продължи кариерата си именно на "Джузепе Меаца".

Новите собственици на Интер от Suning пък имат финансова мощ да плащат високата заплата на Тевес. Привличането му ще бъде улеснено и от факта, че "нерадзурите" няма да плащат трансферна сума на Бока за правата му. Тевес може да си тръгне като свободен агент заради неполучени заплати.

Стрелецът има опит в Серия "А", след като два сезона носи екипа на хегемона Ювентус и спечели всички възможни трофеи в Италия. "Бианконерите" също искат да си върнат бившия голмайстор, а интерес към него проявя още Уест Хям, както и клубове от Бразилия.

Източник: gol.bg
Черно и синьо
Тевез е лайнар, ама е голям нападател. Него ще се радвам да привлечем.

Според Тутоспорт Манчини искал Балотели. Смях в залата biggrin.gif
Kutinkata
Снощи дори е имало среща между Аусилио и агента на Кандрева , според мен този трансфер е почти сигурен вече , да не кажа , че си е сигурен .
Provenzano
Ай чиститу facepalm2.gif
enjoy
Цитат(Provenzano @ Jul 23 2016, 16:21 ) *
Ай чиститу facepalm2.gif


Това ще ти хареса:

Provenzano
Това си е направо подигравка мен ако питаш biggrin.gif
enjoy
Цитат(Provenzano @ Jul 23 2016, 16:37 ) *
Това си е направо подигравка мен ако питаш biggrin.gif


Еми дано го видят от Китай сложил съм го и в twitter, то мина лятото а великите Сънинг взеха всичкии млади таланти начело с Кандрева wink.gif



Fozza Inda
Provenzano
Поне брадата му отива biggrin.gif
Ludman
Дъртата баси трансферите направиха , направо ще е леш тази година ! Хубавото е ,че обезверяват Наполи и Рома , че ние да имаме шанс за 3ката!
Provenzano
Гобите тоя сезон ще са поне 20 точки пред втория wink.gif
Kutinkata
Покупката на Игуаин ще значи сигурна продажба на Погба . Иначе ние чакаме последно да за крилото на Лацио - Трите Асистенций , всичко е уредено там . А Витсел е с единия крак в Евертън .
rodigri
мисля , че шампионата е тотално предрешен smile.gif един класен отбор и 4-5 средняка ( да си го кажем честно ) , които се борят за място в 3-ката
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Jul 24 2016, 09:37 ) *
А Витсел е с единия крак в Евертън .


Я пак ? biggrin.gif

http://www.sportal.bg/news.php?news=615407
Kutinkata
Те остава и Витсел да вземат biggrin.gif иначе ще е интерестно ако Юве вземат Игуаин но не продадът Погба . Но си е верно , че има един класем отбор и 4-5 средняка , даже ако не се подсилят тия средняци ще започне сезона с 1 класен отбор и 19 слабака .
Provenzano
Аз какво ви казвам, че втория ще е на поне 20 точки от тях wink.gif
rodigri
ние цяло лято се борим за Кандрева ,имаме идеи за още 100 играча ,а юве си направиха ебати класния отбор.Ще пожертват погба , но отново инвестират много добре
Kutinkata
Странното е , че се коментира , че Погба може и да остане , кое е немислимо за мен. Но при всички положение си мисля , че можем да ударим за Куадрадо вместо за Кандрева , ясно е , че Юве няма да го вземат .
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.