Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Provenzano
От Ансалди специално е с 6 години по-млад, което поне за мен е сериозен плюс. В интерес на истината Вършалко показа доста стабилни изяви през миналия сезон с екипа на Сасуоло, което не остана незабелязано от Чоло и ето, че Симе се озова в Атлетико. Проблема е, че откакто си тръгна от Калчото му изгубих дирите и спрях да го следя. Не знам какво е положенето му в Примера и защо не играе. Митака казва, че има 10 мача, но аз в момента гледам статистиката му и Вършалко има записани едва 3 участия с екипа на Атлетико в Примера или общо 226 минути на терена. Обърнете внимание, че по този показател се нарежда на последна позиция в сравнение с останалите защитници на Атлети. Всички имат повече мачове/минути от хърватина. И въпреки това нямам нищо против на един наем, естествено без задължителна опция за трансфер след това... пък да го видим дали ще пасне в Гранде Интер.
cheffo
Лично според мене не е нещо кой знае какво, просто изглеждаше добър в един много добре организиран отбор на Ди Франческо. Надявам се да не се набутаме с някоя задължителна опция, защото има голяма вероятност и тук да не му потръгне, ако изобщо дойде.
Provenzano
Гаранция няма за нищо в тоя живот. Гледаш, плащаме 40 млн за Кондогбия, а той е кръгла нула вече сума ти време тук и по-лошото е, че няма никакви наченки да промени този статут.
Ludman
Кондо има страхотни качества , при него проблема е психологически .... още Манчо го размаза и от тогава се вижда , че прегрява и нон стоп взима прибързани решения ! На него му трябва правилния тренъор - да му вдъхне увереност и доверие ! Аз смея да твърдя , че по талант не отстъпва на Погба! Просто му липсва увереност , самочувстие и опит!
Provenzano
Така де, правилно си го преценил според мен. Само дето му липсват най-важните качества за да стане голям играч, а тези неща, ако досега не е успял да ги формира не виждам как ще се получи и занапред. Много неща му куцат. Спира топката с коляното, повежда я на 5 метра пред себе си, отделно не успява да даде елементарен пас. Като цяло има много пропуски, а времето си лети и то не в негова полза.
kinterista
Цитат(Provenzano @ Jan 13 2017, 19:10 ) *
Така де, правилно си го преценил според мен. Само дето му липсват най-важните качества за да стане голям играч, а тези неща, ако досега не е успял да ги формира не виждам как ще се получи и занапред. Много неща му куцат. Спира топката с коляното, повежда я на 5 метра пред себе си, отделно не успява да даде елементарен пас. Като цяло има много пропуски, а времето си лети и то не в негова полза.

Не съм съгласен, даже има страхотна техника и контрол върху топката. Не ведньж е показвал,че я може, а като имаме предвид ръста му бих казал , че е доста повратлив. При него е другаде проблема, като станем психолози ще разберем.
Provenzano
Ами те футболните провали са все такива. Уж имат качества, а нямат психика и приключват с големия футбол още преди да са го започвали.
Ludman
Много важно на кого попаднеш да работи с теб! Анри го метлееха като крило и тн из резервите , взе го Венгер и видя какво стана! Погба го махнаха от МЮ, а после какво стана.... има хиляди примери ! Също голямо значение има и стила и играта на съорбониците около теб, дали ти пасва и тн .! Няма как всички да са машини , все пак са хора и и мат проблеми както на терена , така и извън него!
Provenzano
И това е вярно, но нас ни остава единствено да се надяваме, че Кондо ще бъде като Погба или Анри, а не като хилядите потънали в бездната на посредствеността.
Provenzano
Отборът на Лацио взе под наем 18-годишния нападател Ламине Ндяе, съобщават италианските медии. Не се уточнява колко е струвала сделката на римските орли. Младокът е собственост на Интер, но през есента бе преотстъпен от "нерадзурите" в третодивизионния Ренате. Ндяе е роден в Милано, но е със сенегалски корени.
durex
Рай Спорт: Ранокия в Уест Хем, Сантон в Смапдория, както и Бибиани в Китай, само тогава ще си позволим Дармиан.
inter_ruse
Ще е чудесен ,троен,четворен удар...
Provenzano
Като прибавим към тях и Паласио, чийто договор изтича в края на сезона + Едер, който се надявам също да пласираме в Китай или да върнем на Сампдория, леле мале наистина ще се отървем от доста брак.
durex
Китайски клуб предлага 110млн евро за Икарди.

http://passioneinter.net/icardi-emissari-d...a-non-si-vende/
ale inter
Цитат(durex @ Jan 16 2017, 20:28 ) *
Китайски клуб предлага 110млн евро за Икарди.

http://passioneinter.net/icardi-emissari-d...a-non-si-vende/

Ако е вярно на тази цена трудно ще го задържим,ако сам не поиска да остане естествено.
Provenzano
Постнал съм в темата на Икарди какво е мнението му за евентуален трансфер в Китай. Казал е, че към края на кариерата му може и да отиде, но сега в никакъв случай. Аз мисля, че няма да го продадем. В момента е много важен за отбора. Лично мое мнение е, че ако искаме да постигнем нещо не трябва да се разделяме с капитана си каквато и оферта да получим за него.
ТРЕНЕРА
Здравейте пичове ,нов съм във форума .Отдавна симпатизирам на Интер а сега съм повече от ентусиазиран ,защото виждам голям потенциал в този отбор . Харесва ми играта при Пиоли . Този отбор може да постигне много ако се задържат класните играчи и се надгради върху тях .
Само в защита да се стегнат . Ханданович е добър .Иначе Ансалди и той е добър .Миранда добър .Брозович добър . Перишич огромна класа ! Икарди класа ! Банега световна класа и мой любимец ! Видяхме ония ден че като излезе Жоао Марио и влезе Банега и Интер обърнаха мача . Не харесвам Жоао Марио .Не е ефективен ,няма футболен интелект .Кондогбия е плах ,също ме дразни ,но е млад и ако се работи правилно с него може да израстне и подобри играта си . Кандрева има едно центриране ,но какво само ?
Малко ме дразнят обаче тия непрестанни центрирания към Икарди .Искам повече креативност да гледам в изграждането на атаките и техния завършек .Но като цяло много съм доволен от Интер в момента ! Показват характер и класа и обръщат мачовете . Търсят гола и победата до самия край . Браво .
И накрая искам да похвалия Пиоли за първото му ново попълнение -Роберто Галярдини .Уникален млад халф . Подава точно ,спокоен за възраста си и играе със самочуствие . Помага в дефанзивен план ,включва се на всяка атака и за малко не вкара два -три гола в дебюта си .

Provenzano
^ Добре дошъл! Ако желаеш може да напишеш нещо за себе си тук: http://forum.inter-bulgaria.com/index.php?showforum=124

Това се отнася и за старите потребители. Гледам, че почти никой не е писал.
ТРЕНЕРА
Ок
inter_ruse
Остават 13дни до края на трансферния прозорец,а даже и слухове няма за бекове.
durex
СпортИталия: "Уест Хем много близо до Ранокия, очаква се сделката да бъде финализирана другата седмица.
Provenzano
Сложил съм шампанското във фризера!
durex
Пътник е жабчо.
Provenzano
Жабчо, самурая и бонбона ръка за ръка и айде фиге ...
mihael16
Айдеее,ще вдигам копоооон
Kutinkata
На мен ми е интерестно как Манчестър Сити ще климатизира към отбора Габриел Жесус който сега им идва и може да дебютира още тази седмица . По принцип ние трябва да показваме на такива богаташки клубове как се правят нещата но имам чуството , че този път трябва ние да се учим от тях .
Provenzano
Ще го видим тоя Габриел Жесус. Всички казват, че сме купили грешния Габриел, но да не се окаже обратното. В Сити го чакат едва ли не с голямата кошница пък да видим...
ТРЕНЕРА
http://www.sportal.bg/news.php?news=644758
Кой ли ще е ? Много ми е любопитно ?? И дали ще е януари или за лятото ? rolleyes.gif
Kutinkata
Аз мисля , че говорят за Верати но става въпрос за лятото . Този трансфер определено ми е мечта .
durex
Там ще имаме жестока конкуренция с гобите. Верати нали уж им бил фен или некви такива, да не говорим, че ако отново не се класираме за ШЛ, трудно голямо име ще дойде без значение от заплатата и т.н.
ТРЕНЕРА
Аз харесвам много Банега ,любимец ми е .Техника,поглед ,пас ,удар ...има всичко .Халф -мечта за всеки един голям отбор .Докато той е в състава ,не виждам смисъл от Верати . Банега плюс Галярдини на терена и само гледайте за какъв контрол над топката ще става въпрос в средата на терена.
inter_ruse
Туй за феновете не винаги е решаващо.
А дори да не се класираме за шл тази година ,като покажем мощта си от към финанси,желанието за сглобяването на отбор от класни футболисти и сериозен проект,съвсем спокойно ще преборим затворниците ,стига шейховете да го дадът...
Но лятоска задължително трябва да се хвърлят 100на млн за защитата. Уж рома ни искат 45 за манолас , 25 за родригес и още един класен бек и ще можем да мечтаем за скудетото
Provenzano
Трансферен удар сензация? Нямам търпение!
cheffo
Не мисля че имаме нужда от Верати. Имаме достатъчно халфове и догодина ще са още по сработени. Трябват двама класни бека и например Берарди за конкуренция на Кандрева, който догодина ще започне сигурно да издиша.
Provenzano
Берарди е с класа над Кандрева,но напоследък не съм го чувал. Още ли е контузен?
cheffo
Май да, но аз имам предвид подобен играч, не точно той. Някой да конкурира Кандрева и да е малко по разчупен тип. Не само да центрира като луд.
inter_ruse
Не е контузен,последния мач игра и даде две асистенции.
И аз предпочитам берарди пред кандрева и ще стискам палци,но затворниците може да развалят евентуален трансфер.
Предпочитам и бернардески,но и той скъп.
А заради силата на парите понякога си мечтая и за инсине,но мечти..
Kutinkata
Берарди е страхотен играч но вече съм много разколебан за него , още е толкова млад е всеки сезон има тежки травми , тези ранни контузий може да му изиграят лоша шега . Но е факт , че ни трябва играч на дясното крило който да навлиза навътре и който да бележи по 10+ голове на сезон . Макар , че на поста уж имаме Барбоса но сякаш Пиоли ще му такова мамата на него и ме вярвам и другия сезон да е при нас .
inter_ruse
Медиите в гърция гърмят,че уж първата цел на сунинг за лятото е манолас.направена е 1та крачка и се споменава ,че рома биха ни го продали срещу сумата от 42млн Е.
Кво ще кажете за коста,харесва ли ви? Бая усилено е свързан с нас!
Отдавна не сме пазарували от рома biggrin.gif
inter_ruse
Цитат(Kutinkata @ Jan 19 2017, 23:46 ) *
Берарди е страхотен играч но вече съм много разколебан за него , още е толкова млад е всеки сезон има тежки травми , тези ранни контузий може да му изиграят лоша шега . Но е факт , че ни трябва играч на дясното крило който да навлиза навътре и който да бележи по 10+ голове на сезон . Макар , че на поста уж имаме Барбоса но сякаш Пиоли ще му такова мамата на него и ме вярвам и другия сезон да е при нас .

И мен ме притесняват тези постоянни контузии. Ми примерно ако му се налага да играе по 40-50 мача в голям отбор,кво ще прави,нз.
Аз хем искам да е италиано примерно като берарди или бернардески(инсине е готова класа,но е невъзможен) от друга страна пък мисля дали не е по-добре да вземем някой по-нашумял и готов играч като хамес примерно или иско ,ди мария и т.н
Kutinkata
И аз искам да е италянец но Берарди често се контузва а Бернардески сякаш ми е малко надценен . По класните италянци който можем да вземем в моменса са Верати и донякъде Белоти , но втория е нападател а не крило а първия е много труден за превличане . Иначе както казах съм с две ръце за Манолас , страхотен защитник , а и е превикнал към Италия . Обаче да се борим за титла и въобще да вдигнем нивото на отбора ще ни трябва освен Манолас и два класни бека , както и по класно крило .
Provenzano
42 млн за Манолас? Толкова ли много се изврати тази игра наречена футбол? Иначе да, евентуален трансфер на Берарди в Интер е направо нож с две остриета, най-вече заради честите му травми, така че напълно се съгласявам с вас. Иначе проблем при негово привличане със сигурност ще създадат и гнусните гоби, които ще направят всичко по силите си само и само за да не дойде при нас. Както и да е, може и за хубава да бъде това. А Бернардески също не е лоша опция за дясното крило като дори мисля, че може да играе и по лявото, ако му се наложи. Всичко зависи обаче от това какви пари ще му искат от Фиорентина. Колкото до Белоти... с тези пари, които му искат от Торино, нищо чудно да си остане завинаги техен играч. Чисто и просто няма кой да даде 100 млн за него.
durex
Много пари са за футболист, който с нищо не е доказал, че заслужава да се платят тия пари. Че ти един Маркиньос го продадоха за по-малко пари, а за мен е по -класен от гърка.
inter_ruse
Нещо марсилия не могат да уредят пайе,пък той не иска в англия.
Защо не махаме едер и да вземем французина. Той отляво и перишич отдясно бихме били доста опасни,пууу..
mihael16
Искам официално да видя че сме се отървали от Жабата,другото няма да е интересно
Sneijder
Цитат(mihael16 @ Jan 20 2017, 20:57 ) *
Искам официално да видя че сме се отървали от Жабата,другото няма да е интересно


.....и япончето моля !!!!!
Kutinkata
Наще щом искат голямо име да ударят за Кун Агуеро , все повече се заговори за неговото напускане на Сити . Едно трио в атаката Перишич-Икарди-Агуеро ще е просто убийствено .
Provenzano
И аз току що прочетох слуховете за Агуеро и ми мина през акъла абсолютно същото ! biggrin.gif
inter_ruse
агуеро-икарди
перишич-галиярдини-верати-марио
родригес-мурийо-манолас-фабиньо
ханданович
ambro
Цитат(Provenzano @ Jan 21 2017, 11:09 ) *
И аз току що прочетох слуховете за Агуеро и ми мина през акъла абсолютно същото ! biggrin.gif


Едва ли:
"Серхио Агуеро преподписа договора си с Манчестър Сити до 2020-а година. Това потвърди мениджърът на "гражданите" Хосеп Гуардиола пред Mirror"
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.