Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Faketo
Цитат(Kutinkata @ Oct 31 2018, 14:40 ) *
Че какво общо имат Хамес и Икарди ?


Играят на един и същи пост!Колко мача от началото на испанското има Хамес?
Kutinkata
Цитат(InteristaBG @ Oct 31 2018, 19:41 ) *
Играят на един и същи пост!Колко мача от началото на испанското има Хамес?

Да не го бъркаш с някой ? Хамес няма нищо общо с поста на Икарди , а и не играе в испанското , а е в немското . Като има 10 мача за Байерн от началото на сезона и 3 гола .
Provenzano
100% го бърка с някой друг футболист, защото единственото общо между Икарди и Хамес е, че са от Южна Америка.
Faketo
Наистина го бъркам .Германското първенство първенство пък изобщо не го следя,макар Бундеслигата да има най-голяма посещаемост. Колумбиеца Хамес го купиха преди 4 години Реал Мадрид след края на предишното световно първенство в Бразилия.Но съм забравил че го продадоха преди 1-2 години на Байерн.
Provenzano
Италианският гранд Интер обмисля да повтори силния трансфер на Милан Шкриняр от Сампдория преди година и да привлече пореден талантлив футболист на генуезци в състава си. Ръководството на “нерадзурите” е започнало преговори с колегите си от Самп за трансфер на бранителя Йоаким Андерсен. Бившият защитник на Твенте премина в състава от Генуа през лятото на 2017, като през първия си сезон на “Луиджи Ферарис” записа едва 7 мача. Тази година обаче роденият през 1996 г. датчанин е неизменна фигура в състава на Сампдория и е записал 900 минути в 10 шампионатни срещи.

Централният защитник е следен от европейските грандове и поради тази причина “нерадзурите” са задействали преговорите за трансфер по-рано.
durex
In the UK - Inter favorite, Martial is close
inter_ruse
Оооо, дано Марсиал ще заспи на мястото на Паришич...
Provenzano
ИНТЕР ПАК СИ ХАРЕСА ИГРАЧ НА САМПДОРИЯ

Все по-сериозни стават слуховете, че Интер са насочили интереса си към 24-годишния датски защитник на Сампдория Йоахим Андерсен.

"Кориере дело Спорт" твърди, че вчера се е състояла среща между Аусилио и адвокат Ромеи, който е дясната ръка на президента на Самп Фереро. Присъствал е и спортният директор на генуезците Ости.

Срещата е продължила около час и половина, след което Аусилио и неговите гости са отишли да наблюдават мача между младежите на Интер и Барселона.

Според изданието, сделката се подготвя за лятото, а като цена се споменава сумата от 25-30 милиона. Възможно е Интер да предложи Факундо Колидио от младежкия състав, като част от сделката.
durex
Rafinha-Inter story is not over yet. The advanced midfielder wants to return to Inter at all costs. His price has gone down from €35 million to €20/25 million due to the fact that he is not going to renew his contract with the Catalan club, ending in June 2020. (Source: Rai Sport).
Provenzano
Рафиня е затворена страница за Интер. Не знам как глупавите журналисти не го разбраха или просто на този етап няма какво ново да измислят.
durex
Аз не мисля, че е затворена книга. Даже напротив за тия пари по-класен футболист едва ли може да вземем, освен Модрич, който е с 9-10 години по-голям от Рафиня.

Сега гледам Дортмунд - Байерн , има едно момче Санчо о канарчетата, страшен футболист, техника, дрибъл, скорост, играч мечта, играе дясно крило.
Provenzano
Санчо е откритието на Бундеслигата тоя сезон wink.gif
cheffo
Санчо мисля че е от Ман Сити и е под наем, но не съм сигурен дали не го купиха.
Рафиня за 25м е много добра сделка дано да го вземем. Слухове за свободни агенти - двамата Ерери, Рабио и някакъв Салвио от португалското.
Kutinkata
Санчо е играч на Дортмунд , взеха го от Сити за 8 млн , което е нищо в сравнение с това което струва сега . Между другото самия Санчо е с 3 години по малък от Лаутаро , но таланта му е безспорен , а Борусия определено има око за такива таланти . Иначе на нас Рафиня би ни паснал идеално сега и дано успеем да го вземем зимата . Макар , че аз нямам идея защо не го взехме лятото . Нинджата е страхотен играч но няма нищо общо като стил с Рафиня . Испанеца е перфектен в движението си и искането на топката през центъра на атаките ни , има пас , финт и участва в двойни подавания , все неща които Нинджата няма . Белгиеца има по добър удар и определено е по големия биткаджия . Ако имахме халфова линия Брозо и Нинджата и пред тях Рафиня щяхме да изглеждаме в пъти по добре .
durex
Всички знаем защо не го взехме Кутинка..35млн ни искаха и ни извиваха ръцете, а на Бетис го даваха за 25 по същото време..сори ама и аз да съм собственик на Интер, също нямаше да го взема, защото това е подигравка най напред и после не мисля, че струва тия пари Рафито, колкото и да ми е симпатичен.
Сега за 25млн зимата да го взимаме и да мачкаме поне в калчото, защото той в Европа няма да може да играе.
Но като чета медиите, изобщо не сме се отказали от Модрич и това била първата задача на Марота като встъпи в длъжност да го докара на Меаца.
Kutinkata
Принципно не вярвам въобще в теорията , че на нас ни искали 35 млн а на Бетис 25 млн. Нито сме им някав конкурент , нито сме им някав враг , че да попаднем в такава ситуация . Просто това сме го използвали като оправдание . Иначе дадохме по 25 млн за Далберт , Весино и Галярдини , така , че дори и 35 млн да е Рафиня , трябваше да ги дадем, защото има 10 пъти повече футбол и от тримата заедно . Незнам дали ще успеем да го вземе , но ни трябва такъв тип играч , иначе ще продължаваме да е тъпчем тая топка и ще се чудим как да атакуваме .
ale inter
Цитат(Kutinkata @ Nov 15 2018, 12:43 ) *
Принципно не вярвам въобще в теорията , че на нас ни искали 35 млн а на Бетис 25 млн. Нито сме им някав конкурент , нито сме им някав враг , че да попаднем в такава ситуация . Просто това сме го използвали като оправдание . Иначе дадохме по 25 млн за Далберт , Весино и Галярдини , така , че дори и 35 млн да е Рафиня , трябваше да ги дадем, защото има 10 пъти повече футбол и от тримата заедно . Незнам дали ще успеем да го вземе , но ни трябва такъв тип играч , иначе ще продължаваме да е тъпчем тая топка и ще се чудим как да атакуваме .

Определено на нас ни трябва плеймейкър но според мен Рафиня е среден клас играч незнам защо всички му се натискате.Аз за 35 милки бих купил този,даже цената е 25-30
https://www.transfermarkt.com/oscar/profil/spieler/85314
Provenzano
Абе знае каква заплата взима Оскар в Китай biggrin.gif Въобще се съмнявам, че при нас ще получи дори близка до нея. Иначе последният сезон в Челси доста беше свалил летвата. Не следя чак толкова отблизо английското първенство, но един приятел, който е фен на Челси много се радваше, че са го продали. И аз също не мисля, че е нещо особено, а и като цяло гледам с друго око на играчи, които на 26-27 години тичат заради парите в Китай. Толкова ли няма какво да предложат на европейската сцена или просто липсват оферти, как мислите вие? На тази възраст, която е перфектната футболна, да отидеш да риташ в страна като Китай, където нивото вероятно е дори под това на родната ни А група си е чисто кощунство. Но момчето е избрало парите пред кариерата. Всеки с приоритета си, не го съдя. Иначе Рафи поне показа, че Калчото му е на "ти", все едно е играл в Италия цял живот. И от тази гледна точка нямам притеснения, така че аз съм за Рафиня. Няма нужда от адаптация, влиза и започва да мачка.
N.Roussev
Според медиите ПСЖ са пред изхвърляне от ШЛ,което едва ли ще стане,но лятото ще трябва да продават.Имат играчи като Ло Селсо и Дракслер,които не са толкова скъпи и не получават космически заплати.Все пак и аз съм най-вече за Рафиня,но е хубаво е,че ако ударим на камък има и други варианти.
durex
Цитат(N.Roussev @ Nov 16 2018, 09:35 ) *
Според медиите ПСЖ са пред изхвърляне от ШЛ,което едва ли ще стане,но лятото ще трябва да продават.Имат играчи като Ло Селсо и Дракслер,които не са толкова скъпи и не получават космически заплати.Все пак и аз съм най-вече за Рафиня,но е хубаво е,че ако ударим на камък има и други варианти.

Ако трябва да избирам, то веднага взимам Дракслер вместо Рафиня, макар че Рафи ми е слабост, но германеца е уникален футболист, техника, изстрел, всичко си има, направо ще заспи зад Икарди.
durex
Marotta in June concentrates all his strength to bring Adrien Rabiot to Milano
Kutinkata
Колко да не му е космическа заплатата на Дракслер , като взима повече от Икарди . Рафиня дойде при нас след контузия , почти не беше играл първия полусезон и дебютира в калчото ... И въпреки всичко това успя да помогне на отбора да играе футбол различен от пасове по тъча и центрирания , направи супер мачове и като цяло пасна перфектно в отбора . Не , че бих отказал Драсклер , но там нито има слухове за идване при нас , нито мисля , че имаме възможност да го вземем
Provenzano
ИНТЕР ЖЕЛАЕ ДЖАНЛУКА МАНЧИНИ

Интер ще се бори за подписа на новия „Марко Матераци” – Джанлука Манчини.

Централният защитник на Аталанта има попадения за бергамските в последните си три срещи от Серия А, включително и при последният им успех над Интер с 4:1.

Манчини потвърди пред медиите, че цялото му семейство са фенове на „нерадзурите”, а той също така има татуировка с номера на Марко Матераци, изтъквайки го като негов идол.

Аталанта обаче няма никакво намерение да се разделя с 23-годишния бранител през януари, но е приел факта, че ще преговаря за продажбата му през идното лято.

Интер изглежда като фаворит за привличането на футболиста, но Арсенал също ще се впусне в борбата за подписа му.
cheffo
Кандрева уж бил разочарован от малкото игрово време и обмислял да се маха зимата към Торино. А дано ама надали.
Provenzano
Да, да, чакайте го biggrin.gif
Provenzano
ИНТЕР ИСКА МЛАДОК ОТ БРЕША

Интер изпрати първа оферта за халфа на Бреша Сандро Тонали. "Нерадзурите" са предложили 15 милиона евро плюс допълнителни бонуси за младия талант, който се очаква да направи дебют за националния отбор на Италия в предстоящата контрола със САЩ във вторник.

Освен Интер, интерес към Тонали има и от Ювентус, Рома и Наполи. "Нерадзурите" обаче бързат да изпреварят конкуренцията и вече са започнали преговори за привличането на 18-годишния талант. Предложението им обаче е доста далеч от цената, поставена от президента на Бреша Масимо Челино. Той обяви, че иска 25 милиона за Тонали и няма да го пусне за по-малко.
Provenzano
Медиите в Италия гръмнаха, че Марота вече е готов с първия си трансфер. Милинкович-Савич пристига в Интер още през зимата.
inter_ruse
Баш през зимата не вярвам , но през лятото защо не.
Ако примерно дойде , Спалети е длъжен да играе 433 с Брозович , Найнголан и Сергей.
Faketo
Цитат(Provenzano @ Nov 19 2018, 15:01 ) *
Медиите в Италия гръмнаха, че Марота вече е готов с първия си трансфер. Милинкович-Савич пристига в Интер още през зимата.

По-добре Тонали ,отколкото Милинкович-Савич .По-млад е,ще се спазарим с Бреша.
Faketo
http://ynews.bg/%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D...%B0%D0%BB%D0%B8
Ето го новия Пирло-уж де!
Kutinkata
Милинкович Савич му е паднала формата този сезон , но в каквато и форма да е няма сравнение , с класае над Весино , а хубавото е , че ще може дори да играе в ШЛ , ако останем там де . Но от къде пари за такъв играч ? Този трансфер си е чиста партенка , няма как да го вземем .
cheffo
Предпочитам Барела пред Савич. Доста по евтин ще е, а реално не се знае кой ще стане по добрият играч.
N.Roussev
Дори Модрич да вземем и той ще може да играе в ШЛ,тъй като старото правило отпадна.Иначе и аз предпочитам Барела пред Савич,сърбинът е доста непостоянен и формата му спадна.Отделно,ще станем доста балкански отбор и разделението по групички може да е пагубно.
cheffo
Изглежда ще се опитаме да направим размяна Перишич за Марсиал.
Съмнява ме Юнайтед да се навият, но пък има шанс.
inter_ruse
Ако не дават Марсиал , да им искаме Алексис.
Чилиеца взима 350 000 паунда на седмица , незнам с колко ще иска да намали възнаграждението си.
Kutinkata
Чилиеца е "страшен" нападател . Има 4 гола в последните си 30 мача , сменя отборите като носни кърпи и игряе за който дава повече . Тоя не би си намалил и с цент заплатата , по скоро ще отиде в Китай ако му дават повече . Нито качествата му вече са впечатляващи , нито нищо . Дано никога не се опитваме да вземем тоя или няйой като него .
Иначе за Милинкович и Барела съм твърдо ЗА . И двамата биха ни паснали , но единия е твърде скъп за нас а другия е твърде млад за нас . А Тонали не съм го гледал никога но казват , че бил голям талант .
N.Roussev
Ще е страхотно ако успеем да излъжем Юнайтед да ги менкаме.Моуриньо явно е голямо фенче на Иван.
Provenzano
Малко трансферни слухове от последните дни:

Интер прати първа оферта за Тонали
https://www.sportal.bg/news.php?news=756727

Интер също влиза в битката за Годин
https://inter.gong.bg/football-sviat/ispani...za-godin-515422

Интер си хареса нов вратар
https://inter.gong.bg/football-sviat/transf...v-vratar-515254

Интер ще се подсилва със защитник на Тотнъм
https://inter.gong.bg/football-sviat/transf...a-totnym-514876

Интер май уреди аржентински национал без пари
https://inter.gong.bg/football-sviat/transf...bez-pari-514762

Юве и Интер следят изкъсо ситуацията с Алба
https://inter.gong.bg/football-sviat/transf...a-s-alba-514713
N.Roussev
Покрай Марота вече почнаха да ни свързват с всеки втори,но повечето са нереални цели.На първо място няма да е лошо да се подсилим през зимата,и то най-вече с халф.
Provenzano
Марота със сигурност ще направи всичко възможно да избухне с някое голямо име за да се хареса на феновете и да се докаже като утвърдено трансферно гуру. Почти съм убеден в това, но не съм убеден до колко финансовите възможности могат да ни го позволят. От една страна, най-накрая успяхме да се класираме в ШЛ и се очаква приход от свежи пари в касата на клуба, но от друга страна за поредна година сме под прицела на ФФП.
radul
Така е , защото в момента никой не го харесва понеже е бил гоба. Със сигурност ще вземе някой, дано това е Рафиня и ще спечели феновете.
Provenzano
Наред с битката си на терена отборите на Интер и Милан сблъскват интересите си и на трансферния пазар. И двата клуба в момента се опитват да договорят привличането на Стефано Сенси от Сасуоло, информира Gazzetta dello Sport. За желанието на “росонерите” да вземат 23-годишния полузащитник се говори от известно време насам, но сега се намесва и градският съперник.

Разликата е, че от Милан настояват за трансфер още през януари, докато от Интер предпочитат да изчакат до лятото.

Сенси е юноша на Чезена, а през 2016 г. година беше закупен от Сасуоло. Първоначално той се завърна за още 6 месеца при “бианконерите” като преотстъпен, а след това започна постепенно да се налага в новия си клуб.

От началото на настоящия сезон той има две асистенции в 9 мача за Сасуоло. Преди дни той дебютира за националния отбор на Италия в контролата със САЩ.
inter_ruse
Rai Sport - Primo contatto tra Marotta e Mino Raiola per Paul Pogba!
cheffo
Цитат(inter_ruse @ Dec 1 2018, 16:08 ) *
Rai Sport - Primo contatto tra Marotta e Mino Raiola per Paul Pogba!

И аз го гледах това, но май ще искат Скринияр в сделката, което не звучи добре.
Мата ще е свободен агент лятот, трябва да натиснем за него.
N.Roussev
Цитат(inter_ruse @ Dec 1 2018, 16:08 ) *
Rai Sport - Primo contatto tra Marotta e Mino Raiola per Paul Pogba!

Не ми се вярва да е истина.С Юнайтед по-скоро трябва да преговаряме за бартер Марсиал-Перишич.Иначе за халф предпочитам по-възрастния,но дисциплиниран Модрич.
durex
Като че ли Иван се изчерпа за отбора, самият той явно не му се играе вече в Серия А и търси ново предизвикателство. За мен момента е настъпил зимата да му вземем едни 50млн и да заминава посока Албиона.
С парите може да се вземе някое класно крило, чета за Лозано от ПСВ, тоя ако го вземем удряме в 10-та, гледах го на световното и от там се запалих по играта му и сега следя изявите му в ПСВ.
cheffo
Никой няма да даде 50м за Перишич. Ако 35м. успеем да вземем ще е отлично, но ме съмнява че някой ще се излъже.
Трудно си продаваме ненужните и се надявам с идването на Марота това да се промени.
Provenzano
И аз мисля, че 50 милиона трудно се вадят през зимния трансферен прозорец. Направи силен Мондиал и завиши цената си, но вече почти половин година не играе нищо и като цяло е пълна дупка. Чета, че на Моу пак ще му дават свежи пари за харчена и предполагам, че все още проявява интерес към хърватина, така че можем да му го пробутаме. Другият вариант е да пробваме с бартер за Марсиал.
Faketo
Перо загуби апетит за калчото,не е лошо да му преценим цената,докато не е паднала още.
inter_ruse
Перишич за Марсиал ще е добра сделка, но не вярвам да се навият от Юнайтед. Ако извадят 30-35млн паунда ще е супер.
За тези пари може да вземем друг хърватин - Ребич. Има и други добри крила като Лозано, Т.Азар , Депай и Товен примерно.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.