Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
enjoy
Рома и Юве са доста напред от другите отбори но това лято по-изравни нещата и борбата ще е срещу тези 6 отбора за сега ни виждам точно 6-ти smile.gif





Georgi stanev
Цитат(enjoy @ Aug 22 2014, 15:29 ) *
Рома и Юве са доста напред от другите отбори но това лято по-изравни нещата и борбата ще е срещу тези 6 отбора за сега ни виждам точно 6-ти smile.gif






Това трябва хубаво да го погледнат ръководството и президента ни и да си направят сметка какво трябва да купим,за да сме конкурентни на тези отбори.Имаме време,но наистина изглеждаме по-слаби ,в сравнение с Юве,Милан(ако купят Черчи и Мартинез),Рома и Наполи.Само с наеми и дефанзивни играчи няма да стане.
grande internazionale
Успокойте се малко, пичове biggrin.gif До вчера им се смеем, днес шампиони ги направиха biggrin.gif Става интересно, нека да видим какъв ход, ще предприемат. Но те не са взели 60 милиона за Бало, че да накупят двама играчи. Ако не се лъжа, ББилан получават около 10,5 милиона от сделката, защото дължат на Сити 9.5 милиона от времето, когато го взеха от тях. Та той само Черчи им струва 15-20 милиона. Че ако добавим и Рабиот ( или там както се пише ). Накупихте им играчи за 60 милиона, като от Балотели печелят само 10 biggrin.gif ( не съм сигурен дали са евра или паундове, но пак излизат 20 милиона макс )
Georgi stanev
Цитат(grande internazionale @ Aug 22 2014, 18:46 ) *
Успокойте се малко, пичове biggrin.gif До вчера им се смеем, днес шампиони ги направиха biggrin.gif Става интересно, нека да видим какъв ход, ще предприемат. Но те не са взели 60 милиона за Бало, че да накупят двама играчи. Ако не се лъжа, ББилан получават около 10,5 милиона от сделката, защото дължат на Сити 9.5 милиона от времето, когато го взеха от тях. Та той само Черчи им струва 15-20 милиона. Че ако добавим и Рабиот ( или там както се пише ). Накупихте им играчи за 60 милиона, като от Балотели печелят само 10 biggrin.gif ( не съм сигурен дали са евра или паундове, но пак излизат 20 милиона макс )


Много сме си спокойни пич.Говорим АКО вземат Черчи и Мартинез, а не виждам за какво трябва да се съобразяваме и да гледаме Милан колко е зле.Само погледни по-горе и кажи при това което виждаш на кое място според теб ще завършим?2 седмици остават да се покаже ,че тоя отбор ще тръгва на някъде,иначе ще си пишем тука за схеми,тренъори,президенти и ще гледаме Шампионска лига по ТВ още бая дълго време.
grande internazionale
Цитат(Georgi stanev @ Aug 22 2014, 22:30 ) *
Много сме си спокойни пич.Говорим АКО вземат Черчи и Мартинез, а не виждам за какво трябва да се съобразяваме и да гледаме Милан колко е зле.Само погледни по-горе и кажи при това което виждаш на кое място според теб ще завършим?2 седмици остават да се покаже ,че тоя отбор ще тръгва на някъде,иначе ще си пишем тука за схеми,тренъори,президенти и ще гледаме Шампионска лига по ТВ още бая дълго време.


И аз казвам, че не виждам как след една продажба Берлускони, да започне да си пръска парите за играчи, вместо за курви biggrin.gif
Според мен, ако вземем някой отдясно и един нападател, ще закърпим един много добър отбор. Миналата година ако нямахме много добри играчи, тази създаваме отбор, в който има конкуренция. Според мен всичко, ще зависи от треньорите.
Рубе имат много силен отбор, но малоумен треньор. Наполи имат Бенитес biggrin.gif ( мистер зеро титули ). Рома според мен са най-опасни, но им липсва шампионският дух на голям отбор. Фиорентина и ББилан са непредвидими като нас.
Като цяло освен една силна Рома, всички други сме поставени под големият препинателен знак - "?".
Мистер Мадзари, подобно на няколко футболиста от нашият отбор, ще има последен шанс да спаси кариерата си. Ако все още има надежда да бъде един от добрите треньори, а не просто един посредствен-як, това е сезона на истината. Имах големи надежди за него при идването му, но скучната и еднообразна игра ме отвратиха. В момента искам да се разкара възможно най-скоро, но пък от друга страна няма кого да вземем по средата на сезона, така че се надявам в името на общото благо, най-сетне да започне да се държи като треньор, а не само да си носи костюмчетата и да яде бутилки.
PER SEMPRE NERAZZURRI
Както каза колегата преди мен, предстоящият сезон е една голяма въпросителна. Братовчедите и миналия сезон на хартия имаха добри футболисти, само че се видя, че там проблемите са други. Липсва лидер в отбора, треньорският пост също им беше слаб, а не знам доколко Индзаги ще може да сътвори чудо в дебютния си сезон. Продажбата на Балотели може и да е плюс за тях, но Черчи, Рабио и Джаксън само в някоя алтернативна реалност ще пристигнат в Миланело накуп. Наполи на теория са много стабилни, но видяхме миналия сезон колко грешни стъпки направиха, а и честно казано единственото наистина впечатляващо звено в отбора им е Игуаин и тройката зад него. Факторът Бенитез също играе роля, човекът просто си е турнирен треньор и няма нагласата и уменията да поддържа постоянство 38 мача. Фиорентина и миналата година с нищо не бяха по-силни от нас, просто многото хиксове на Валката им дадоха предимство в класирането, което в крайна сметка не беше кой знае колко съществено. При тях много осезаемо се разчита на единици от състава, и ако някоя от тези фигури липсва, играта на отбора започва да буксува. Все още съществува вероятност да продадат Куадрадо, което ще ги отслаби сериозно и няма да имат много време да търсят заместник. Затворниците не надградиха по никакъв начин от миналата година, а и напускането на Конте е сериозен удар по амбициите им. Като качество на състава са пред нас, но не се знае дали мистър Алегри няма да ги поведе към низините и да съсипе обстановката в съблекалнята. Още през изминалата кампания спечелиха страшно много мачове в самия им край и след индивидуални проблясъци, ако сега "палачинката се обърне" както се казва, нещата могат да придобият много по-различен вид. Рома са единственият отбор, който е станал по-силен в сравнение с предния сезон. Итурбе е отлична придобивка, а Ашли Коул дори на 34 си остава класен футболист, който според мен има какво да даде на отбора и не толкова бързото темпо на Серия А ще му позволи да направи още сезон или два на ниво. Руди Гарсия показа, че има потенциал и треньорски умения, вече дали те ще стигнат за титла и дали участието в ШЛ няма да им изяде главата, предстои да видим. При всички положения засега римляните изглеждат най-опасни. Казвайки тези неща, нямам предвид, че ние едва ли не сме вдигнали нивото с 3 класи, но не виждам с какво толкова отборът ни е по-слаб от този на другите ни конкуренти за тройката (което ще е реалната ни цел). Разбира се, не сме фаворити за местата за ШЛ, но за 38 мача много неща могат да се случат и далеч не мисля, че трябва отсега да развяваме белите знамена.
Stanilov
Цитат(inter_fen @ Aug 20 2014, 18:17 ) *
Има позиция халф-бек, но футболистите се приспособяват към нея, ако отборът им е решил да играе с 3-5-2, изобщо с трима в защита. Никой играч в школата на който и да е отбор не е играл на тази позиция. Хубав пример си дал за Ашли Йънг, но той винаги си е бил крило и резултатът ще се види през сезона, защото в защита едва ли ще се справи. Същия е проблема с така искания Биабиани, той е атакуващ играч, няма капацитета да играе в защита и точно затова не е нужен. Ако си наблюдавал достатъчно Парма, знаеш, че те през повечето време играят 3-4-3, а французинът е в атакуващата тройка. Играл е на тази позиция, но когато му се е налагало. Идеята ми е следната, по-лесно е да направиш от един бек - халф-бек, отколкото от крило. И точно за това 90% от халф-бековете са играли като крайни защитници в предишните си отбори и в юношеските си години.

Просто исках да ти покажа,че не никъде,а навсякъде по света има такава позиция и тя е дошла на бял свят точно в съвременния футбол,не са много отборите,които играят с халф-беци,има много,които си играят с бекове,но и се разчита да се включват напред,има и много,които са си крила и се разчита да се включват и в защита,а никъде няма писано правило,че халф-беците задължително се преструктурират от бекове,смятам,че това се прави като се вземат впредвид индивидуалните качества на съответния футболист.Ето как един Майкон е бек,при нас също е бек,но играе адски добре и в нападение,той играе страхотно и в двете фази,и има профил и качества като за халф-бек.И един Киву,който напред го нямаше никакъв,нямаше пробиви,нямаше скорост,а в защита се справяше добре,най-вече заради чувството за пласиране и по-твърдата си игра и от него не мисля,че би излезнал добър халф-бек.Ашли Йънг бе просто първият видян от мен,който можех да дам за пример,не ми допада като футболист,и нямам идея дали ще се справи на тази позиция.При нас със мистерската схема важи точно позицията халф-бек,въпреки,че всеки си го казва различно:бек,крило,халф-бек и нашите такива изпълнители трябва да са и добри бекове и добри крила.
Stanilov
Цитат(Ricardo @ Aug 20 2014, 18:22 ) *
Мбайе има 25 мача в Серия А миналия сезон и аз поне не помня да е имал тежка контузия.Ако е имал някаква то е било най-много за месец.
А относно халф-беците.Ясно е,че особенно в дясно се нуждаем от качествен играч,защото Джони и Д'Амброзио определено са доста зле и двамата.Нелепото тук е,че някой си мисли,че Бонбончо става за халф-бек.Той още на втория мач физически ще се срине.Ако наистина взимаме нещо на този пост трябва да е нещо наистина качествено,а не подобно на наличните футболисти,които имаме.А още по-нелепото е,че дори и да го вземем някой си мисли,че ще го ползваме като халф-бек.Ако дойде в крайна сметка ще е алтернатива на Йоветич,Бака,Ламела,Лавеци,Черчи и всички други имена,които се завъртяха из медиите за нападател от втора линия.

Ако този някой,за когото два пъти споменаваш съм аз не виждам защо не си се обърнал директно към мен,по-уважително и по-мъжко е някак си,пък и нито се казвам,нито ника ми е "някой".Ако си имал впредвид под това "някой" друг човек ще ти се извиня.Биабиани и при нас като беше си игра крило,а ако Парма не го използват като типичен нападател,последния мач с нас Биабиани отне няколко топки в нашата половина,което ми направи впечатление,той никога не е бил нападател и никога няма да стане.
Stanilov
Цитат(Provenzano @ Aug 20 2014, 18:33 ) *
Ти искаш крило, а аз искам втори нападател, всеки с неговите си предпочитания. За мен Паласио няма да може още дълго да ни дърпа отпред, както го правеше последните два сезона. Не искам да правя някакви прогнози, но според мен това ще е последния сезон на Родриго на по-високо ниво. След една година, ако решим да го задържим ще играе същата роля като Милито. Ще влиза като резерва в последните минути за да помага с каквото може, но не и да започва всеки мач титуляр и да чакаме на него да избухне.

Джонатан и аз не го харесвам, за мен той въобще не е футболист за Интер. Ако можех да го продам, бих го направил още на секундата. Но гледам по-реално на слуховете, които се спекулират по медиите. Свързват ни само с един Биабиани, в който не знам какво толкова харесвате, но само и единствено ние, като че ли проявяваме интерес към него. Ако беше толкова добър нямаше да играе в Парма на 26-годишна възраст вече. Плюс това се говори, че Мадзари щял да го ползва като втори нападател, което е една от най-големите глупости и простотии, които съм чел напоследък. Биабиани си е крило, а като халф-бек, където най-вероятно ще играе при нас отдясно нямам представа как ще се справи. Нямам наблюдения върху играта му в дефанзивен план, а не ми се иска да направим рязък скок ала "от трън та на глог" накрая. Или си мислиш, че като вземем Бонбони да играе отдясно на мястото на Джонатан ще вържем и цъфнем, така ли? Това ли е решението? Разбира се, че халф-бековете са важен аспект от играта ни с тази схема особено, но ние играем супер бавно. Липсва всякакъв момент на изненада и сме предсказуеми и за малко дете. Не мисля, че като вземем Биабиани ще се промени кой знае колко ситуацията ни. Ще тича сам напред като муха без глава. Много пъти казах, че нямаме футболисти за тази схема и когато Мадзари си тръгне, дойде неговия заместник и промени схемата ще го разберете. Футболистите ни не са чак толкова лоши, колкото изглеждат в тази схема. Самата постройка на игра ги прави да изглеждат толкова слаби и жалки. Един от малкото плюсове от евентуалното привличане на Биабиани би било това, че ще разкараме Скелото.

П.С. И не знам защо някой задължително трябва да ми бърка някъде за да не се съглася с мнението на някого или за да водим нормална футболна дискусия.
Изобщо не съм чувствителен, както казваш, нито пък никой не трябва да спори с мен. Не знам защо стигаш до такива заключения и въобще гледаш по такъв начин на нещата. По-скоро ти си този, който се засяга, макар че спорим съвсем нормално. И никой не ти е казал, че не можеш да изразиш мнението си, излишно е да го споменаваш. Разбира се, че можеш, както виждаш дискутираме съвсем в нормалния фенски тон. Знаеш, че не може всички да мислят по един и същи начин тук. Хубаво е, когато има няколко различни мнения и гледни точки. Затова ти казах и да пишеш по-често. Това все пак е форум на футболен отбор, но не можеш да очакваш абсолютно всички тук да са съгласни с теб или когато някой изрази мнение по-различно от твоето да мислиш, че се заяжда или че се засяга. Никъде не съм написал, че не трябва да се спори. Всеки казва това, което мисли. Нали и донякъде това е идеята на форума. Някой се съгласяват, други не, и така. Нищо лично wink.gif
Единствената контузия, която е получил Мбайе през миналия сезон е била някаква травма в слабините. Отсъствал е 45 дни от терена и е пропуснал 7 мача на Ливорно и това е всичко за един сезон. Можеш сам да се увериш, има и други две леки травми (през 2012 и 2013), но нищо по-сериозно. Затова не се съгласих с теб, че е стъклен.
http://www.transfermarkt.co.uk/ibrahima-mb.../spieler/207715

Ти искаш нападател,а аз искам халф-бек и нападател,както за мен така и за още няколко човека тук по-невралгичната,необходима и позиция,от която играта ни ще зависи в по-голям аспект е тази,на която някой ще замести Джони и ще изпълнява по-добре неговите функций.Понеже искам човек на тази позиция и гледам реално на нещата се създава усещане,че аз съм фен на Биабиани.Такова нещо няма,както ти така и аз не съм му голям фен,но с друг човек,който има нещо общо с позицията на Джони никой не ни свързва,а според мен от тоя глог,който е Джони на по-голям няма как да скочим,а и просто ще ни излезне за почти без пари,Парма искат 5 милиона и Скелото,за да ни дадът Биабиани,защо не? Такива глупости сме правили на трансферния пазар,като бартера Касано с Белфодил плюс пари,както и други глупости,че от този бартер можем само да спечелим си мисля аз.Отделно това е най-бързият футболист в Италия,дали това не е едно от най-важните качества за такава позиция,да може да минава бързо от едната фаза в другата,той може да играе много добре едно в едно,където Джони е 0.Не смятам,че Джони,Дамброзио или Нагатомо са по-издръжливи от Биабиани,а и не са по-млади от него.На 26 и още е станал топ играч,тепърва ли ще стане? Ние Паласио на колко го взехме и беше ли нещо повече от нападател направил добър сезон в Италия и вкарал среден брой голове или малко над средния за един сезон,каквито нападатели всяка година има по няколко,някой остават на същото ниво,някои се развиват,а някои са забравени,въпроса е,че го взехме на години и с нищо не беше по-известен и по-утвърден от Биабиани,но пък се превърна във важна фигура за нас,въпреки,че за мен пак не е голям нападател,но ни даде нужното във важни моменти.Ако мистера иска да го слага нападател то тогава няма да има полза и смисъл от него.
Щом не си чувствителен и не съм ти бръкнал никъде добре,аз единствено те попитах,защото и ти и почти всички други тук най-често обсъждахте и плюехте Джони,Нагатомо,постоянно споменавахте,че с тази схема играта зависи от въпросните играчи,и че и нападателите страдат от бавната и еднотипна игра и сега единствен ти постоянно казваш(не толкова на всички,колкото само на мен),че нападатела бил по-важен.Просто не ми се понрави това,че днес се казва едно,а утре друго.И при положение,че с нападател се подсилихме,който нападател според мен оставя отлични впечатления,а на всичкото отгоре играе доста разчучено,с добри отигравания извън и в наказателното,разнообразен,а за заместник на Джони никой не взехме,а и срещу исландците,които са слаб отбор пак се видя,че проблемите ни са там.Виж само как Додо на мястото на тамагочито промени играта на Интер до неузнаваемост,а си представи същото и от другата страна.Бота има качества също.Ако вземем и нападател и заместник на Джони и Роландо тогава сме програма максимум и оправдания за ръководство и щаб няма да има.
Provenzano
Цитат(Stanilov @ Aug 23 2014, 16:02 ) *
Ти искаш нападател,а аз искам халф-бек и нападател,както за мен така и за още няколко човека тук по-невралгичната,необходима и позиция,от която играта ни ще зависи в по-голям аспект е тази,на която някой ще замести Джони и ще изпълнява по-добре неговите функций.Понеже искам човек на тази позиция и гледам реално на нещата се създава усещане,че аз съм фен на Биабиани.Такова нещо няма,както ти така и аз не съм му голям фен,но с друг човек,който има нещо общо с позицията на Джони никой не ни свързва,а според мен от тоя глог,който е Джони на по-голям няма как да скочим,а и просто ще ни излезне за почти без пари,Парма искат 5 милиона и Скелото,за да ни дадът Биабиани,защо не? Такива глупости сме правили на трансферния пазар,като бартера Касано с Белфодил плюс пари,както и други глупости,че от този бартер можем само да спечелим си мисля аз.Отделно това е най-бързият футболист в Италия,дали това не е едно от най-важните качества за такава позиция,да може да минава бързо от едната фаза в другата,той може да играе много добре едно в едно,където Джони е 0.Не смятам,че Джони,Дамброзио или Нагатомо са по-издръжливи от Биабиани,а и не са по-млади от него.На 26 и още е станал топ играч,тепърва ли ще стане? Ние Паласио на колко го взехме и беше ли нещо повече от нападател направил добър сезон в Италия и вкарал среден брой голове или малко над средния за един сезон,каквито нападатели всяка година има по няколко,някой остават на същото ниво,някои се развиват,а някои са забравени,въпроса е,че го взехме на години и с нищо не беше по-известен и по-утвърден от Биабиани,но пък се превърна във важна фигура за нас,въпреки,че за мен пак не е голям нападател,но ни даде нужното във важни моменти.Ако мистера иска да го слага нападател то тогава няма да има полза и смисъл от него.
Щом не си чувствителен и не съм ти бръкнал никъде добре,аз единствено те попитах,защото и ти и почти всички други тук най-често обсъждахте и плюехте Джони,Нагатомо,постоянно споменавахте,че с тази схема играта зависи от въпросните играчи,и че и нападателите страдат от бавната и еднотипна игра и сега единствен ти постоянно казваш(не толкова на всички,колкото само на мен),че нападатела бил по-важен.Просто не ми се понрави това,че днес се казва едно,а утре друго.И при положение,че с нападател се подсилихме,който нападател според мен оставя отлични впечатления,а на всичкото отгоре играе доста разчучено,с добри отигравания извън и в наказателното,разнообразен,а за заместник на Джони никой не взехме,а и срещу исландците,които са слаб отбор пак се видя,че проблемите ни са там.Виж само как Додо на мястото на тамагочито промени играта на Интер до неузнаваемост,а си представи същото и от другата страна.Бота има качества също.Ако вземем и нападател и заместник на Джони и Роландо тогава сме програма максимум и оправдания за ръководство и щаб няма да има.

Аз не съм казал, че не искам халф-бек, а само нападател. Напротив, много искам да сменим Джонатан, но пак казвам просто не съм убеден, че точно Биабиани е правилния човек. Докато беше при нас не беше нищо особено и не мисля, че нещата са се променили кой знае колко. Да, притежава отлична скорост, но тя ще бъде ли достатъчна за да се докаже? Малко като нож с две остриета ми се струва, а и никъде няма официално потвърдена информация, че Парма искат 5 млн плюс Скелото за да стигнем до заключението, че това би било една добра сделка за Интер. Всичко са само слухове. Виж, ако можем да вземем още един по-лек нападател плюс десен халф-бек не бих отказал и двамата накуп. Съгласен съм и с примера, който даде с Паласио. То и Милито не беше голяма звезда когато дойде от Дженоа като се замислиш, но всички знаем какво се случи след това. Просто е много относително. И Алварес е на 26 години някъде, но не е показал и грам израстване откакто е пристигнал в Интер, така че няма как да бъдем сигурни. Всичко е в сферата на догадките. Да не стане така, че да се чудим след година-две на кой да го продадем. От това ме е страх най-много, не от друго.
inter_ruse
предлагат ни таарабт szyd-milan.gif

http://www.bauscia.it/adel-taarabt-offerto-allinter/
Stanilov
Цитат(Provenzano @ Aug 23 2014, 18:22 ) *
Аз не съм казал, че не искам халф-бек, а само нападател. Напротив, много искам да сменим Джонатан, но пак казвам просто не съм убеден, че точно Биабиани е правилния човек. Докато беше при нас не беше нищо особено и не мисля, че нещата са се променили кой знае колко. Да, притежава отлична скорост, но тя ще бъде ли достатъчна за да се докаже? Малко като нож с две остриета ми се струва, а и никъде няма официално потвърдена информация, че Парма искат 5 млн плюс Скелото за да стигнем до заключението, че това би било една добра сделка за Интер. Всичко са само слухове. Виж, ако можем да вземем още един по-лек нападател плюс десен халф-бек не бих отказал и двамата накуп. Съгласен съм и с примера, който даде с Паласио. То и Милито не беше голяма звезда когато дойде от Дженоа като се замислиш, но всички знаем какво се случи след това. Просто е много относително. И Алварес е на 26 години някъде, но не е показал и грам израстване откакто е пристигнал в Интер, така че няма как да бъдем сигурни. Всичко е в сферата на догадките. Да не стане така, че да се чудим след година-две на кой да го продадем. От това ме е страх най-много, не от друго.

Така е,всичко е слух,не сме сигурни за финансовите параметри,нито,че ще бъде нашия десен Додо,скоро ще спрем да се измъчваме с прогнози.
inter_ruse
подолски не е въобще в групата на арсенал за мача с евертън. дано той да е топ нападателя който така силно искаме...
аз си мисля обаче,4е торес ще е този човек biggrin.gif
durex
Бота и Скелото май поемат към Киево.
Provenzano
Това, че обмисляме да се разделим с Бота е още един явен знак, че ще привлечем още един нападател.
grande internazionale
Цитат(Provenzano @ Aug 24 2014, 01:44 ) *
Това, че обмисляме да се разделим с Бота е още един явен знак, че ще привлечем още един нападател.


Притесняваме това, че май ще разчитаме на 4рима нападатели... Особено както Паласио сега е контузен..
Georgi stanev
http://topsport.ibox.bg/news/id_569751818

Дано е вярно! worthy.gif
durex
Всяко лято го взимаме и всяко лято е едно и също. Не дадем ли пари в кеш, отново може да забравим за него.
Provenzano
enjoy
EXCLUSIVE Ag Lavezzi: "To date, no negotiations with Inter.

Today rebounded strong indiscretion on a possible attempt by the 'Inter for Pocho Lavezzi. PSG striker, who has not reached an agreement for the renewal with the French club, has long been targeted by the Nerazzurri, I dreamed that already at the time of Naples.

On that occasion, Lavezzi chose to leave Italy 's not to' betray 'the Neapolitans and so accaso to PSG. Today, Lavezzi could be leaving the French club but his agent, Alejandro Mazzoni, away for the moment the hypothesis Inter. And it does spoke exclusively with FCINTER1908.IT, also clarifying the situation with regard to Hugo Campagnaro, closer to confirmation: "Inter on Lavezzi? As of today there is no negotiations with Inter for Lavezzi. Everything remains as to is currently. Campagnaro? For him no news, it remains where it is. "

Ясно е че няма да остане в ПСЖ сега се надявам Тохир да вади 20 милиона и да докара Лавеци и да вземе Биянбяни и Роландо в последния момент и да се борим със зъби и нокти за ШЛ в противен случей аз предполагам и Вие ще се надяваме на ЧУДО за станем 3-ти smile.gif

Скелото и Бота от понеделник в Киево, Кузманович, Оби и Силестре са за продан и според медийте, тази седмица ще се реши съдбата на отбора стискайте палци за максимума:

Роландо
Лавеци
Биянбяни

Успех и FORZA INTER
Ricardo
Брат спри да рекламираш френското недоразумение Бонбони...Тоя далече от Интер..
Provenzano
На ПСЖ наеми с разни опции едва ли ще ги интересуват, така че ако искаме наистина Лавеци да плащаме на франсетата и да го взимаме, ако не да спрем да се излагаме, че в последно време всеки трансфер към нас е някакъв наем с опция...
enjoy
Цитат(Ricardo @ Aug 24 2014, 23:54 ) *
Брат спри да рекламираш френското недоразумение Бонбони...Тоя далече от Интер..


щом предпочиташ Джони си далеч от реалния поглед на слабите места на отбора, за които със @Stanilov ви потретваме.... а те са десен бек, Ранокия и класа в нападението.... не Бонбони и Кайсара от Лудогорец предпочитам пред Джонатан и наричан още от индянците '' ВРЪЩАЩИЯ ТОПКА'' или ''УБИВАЩИЯ АТАКАТА''

Като истински фен искам подсилване на всяка една от трите позиции ако няма да се дават пари и ще си взимаме с нашите далавери то реално цели са Роландо и Бонбони и тогава ще се надяваме на Икарди и Освалдо да се окажат неочаквано добра комбинация.....

Мартинес иска в Милан и е поискал transfer request.... Лукаш Лейва минава в Наполи, Черчи в Милан аз не ни виждам с Джони в Борбата за ШЛ вие ако ни виждате сте оптимисти smile.gif Нужна е класа и Лавеци би е придал, ако го привлечем смятайте че можи би ще сме направили най-доброто трансферно лято от 3 години....А Бонбони далеч не е това което искам но е РЕАЛНА ЦЕЛ и единствения десен бек/крило с което ни свързват.... Нагатомо и Дамбросио от дясно са катастрофа не в един мач се
видя....
grande internazionale
Цитат(enjoy @ Aug 25 2014, 02:38 ) *
Мартинес иска в Милан и е поискал transfer request.... Лукаш Лейва минава в Наполи, Черчи в Милан аз не ни виждам с Джони в Борбата за ШЛ вие ако ни виждате сте оптимисти smile.gif Нужна е класа и Лавеци би е придал, ако го привлечем смятайте че можи би ще сме направили най-доброто трансферно лято от 3 години....А Бонбони далеч не е това което искам но е РЕАЛНА ЦЕЛ и единствения десен бек/крило с което ни свързват.... Нагатомо и Дамбросио от дясно са катастрофа не в един мач се
видя....


Аз продължавам да не вярвам, че ББилан спят цяло лято и изведнъж след продажбата на Биботели, ще се развихрят на пазара. От тези 20 милиона, които им дават се оказа, че 10 отиват в Сити, ние също получаваме 1 и какво остава за тях? Ако, ще взимат Мартинес и Черчи, ще им трябват минимум 40 милиона. А като се има предвид Порто и Торо, че не продават евтино..
За Лавеци също не съм много развълнуван. Исках го преди няколко лета ама сега вече е натрупал години и сякаш не играе със същото желание. Все пак като се погледне цената/годините/заплатата , не е най-доброто което може да се вземе за това съотношение.
Бонбони също не го искам, защото ставаме комични. Връщаме играч от школата за 3ти път ако не се лъжа. Още повече, ще платим едни 8 до 10 милиона и ще го разкараме пак след 1-2 сезона. Трансфер тип Скелото и Белфодил.
enjoy
Цитат(grande internazionale @ Aug 25 2014, 06:16 ) *
Аз продължавам да не вярвам, че ББилан спят цяло лято и изведнъж след продажбата на Биботели, ще се развихрят на пазара. От тези 20 милиона, които им дават се оказа, че 10 отиват в Сити, ние също получаваме 1 и какво остава за тях? Ако, ще взимат Мартинес и Черчи, ще им трябват минимум 40 милиона. А като се има предвид Порто и Торо, че не продават евтино..
За Лавеци също не съм много развълнуван. Исках го преди няколко лета ама сега вече е натрупал години и сякаш не играе със същото желание. Все пак като се погледне цената/годините/заплатата , не е най-доброто което може да се вземе за това съотношение.
Бонбони също не го искам, защото ставаме комични. Връщаме играч от школата за 3ти път ако не се лъжа. Още повече, ще платим едни 8 до 10 милиона и ще го разкараме пак след 1-2 сезона. Трансфер тип Скелото и Белфодил.


Под наем със закупуване или разсрочено плащане, Черчи ако направи слаб сезон дали ще струва пак 15-20 милиона..... опцията да не я знаем само ние smile.gif ?

Халф на Ливърпул сигурен за Наполи /Дори и Джемаили ще вземат Милан.../
http://www.sportal.bg/news.php?news=504925

Гласен за Милан ще поиска трансфер
http://www.sportal.bg/news.php?news=504995

Но тази седмица е решеваща...

Другият понеделник ще говорим със сигурност кой кого е привлякъл, но както постнах ВЕРОЯТНИТЕ им състави видяхте че ще е много трудно за ШЛ... Относно Лавеци, в тази тактика той играе по-добре от колкото по крилото, така че той е това което ни трябва отпред, Роландо за заместник на Ранокия и КОЙТО И ДА Е само да не е Джонатан/Нагатомо или Дамброзио от дясно... Аз не искам Чичарито или Торес защото само това друго е на пазара в момента.. Фирмино няма как тъй като привлякохме двама извън EU.... Йоветич остава, Ламела си е титуляр вече....


durex
enjoy, ти па от къде се пръкна, че и да казваш къде точно трябвало да се подсили отбора???? Май си си повярвал доста. Да не би да си в Милано при Мадзари, че да знаеш на него кои футболисти му трябват на кой пост, айде малко слез на земята. Ако проблема ни беше само Джони, то повярвай щеше отдавна да бъде решен.
Ricardo
Цитат(enjoy @ Aug 25 2014, 02:38 ) *
щом предпочиташ Джони си далеч от реалния поглед на слабите места на отбора, за които със @Stanilov ви потретваме.... а те са десен бек, Ранокия и класа в нападението.... не Бонбони и Кайсара от Лудогорец предпочитам пред Джонатан и наричан още от индянците '' ВРЪЩАЩИЯ ТОПКА'' или ''УБИВАЩИЯ АТАКАТА''

Като истински фен искам подсилване на всяка една от трите позиции ако няма да се дават пари и ще си взимаме с нашите далавери то реално цели са Роландо и Бонбони и тогава ще се надяваме на Икарди и Освалдо да се окажат неочаквано добра комбинация.....

Мартинес иска в Милан и е поискал transfer request.... Лукаш Лейва минава в Наполи, Черчи в Милан аз не ни виждам с Джони в Борбата за ШЛ вие ако ни виждате сте оптимисти smile.gif Нужна е класа и Лавеци би е придал, ако го привлечем смятайте че можи би ще сме направили най-доброто трансферно лято от 3 години....А Бонбони далеч не е това което искам но е РЕАЛНА ЦЕЛ и единствения десен бек/крило с което ни свързват.... Нагатомо и Дамбросио от дясно са катастрофа не в един мач се
видя....

То дали ще е Джони или Джони Бонбонито е все тая,а даже ако вземем франсето ще се сдобием с още едно Джони,което е още по-зле...Тъкмо през този прозорец взехме само ФУТБОЛИСТИ засега,айде да не преебаваме трансферното ни лято точно накрая с туристи както в последните 2-3 години...
inter_ruse
SITUAZIONE USCITE:

Guarin - Ora il colombiano potrebbe aprire allo Zenit, specialmente se mercoledì i russi entreranno nei gironi di Champions

Alvarez - L’Atletico Madrid lo vuole in prestito, ma l’Inter lo cede solo per 10-12 milioni. Se no sarà il quarto attaccante

Botta - Il trequartista argentino andrà una stagione in prestito. Oggi il passaggio al Chievo, lo seguirà anche Schelotto
inter_fen
Цитат(enjoy @ Aug 25 2014, 01:38 ) *
щом предпочиташ Джони си далеч от реалния поглед на слабите места на отбора, за които със @Stanilov ви потретваме.... а те са десен бек, Ранокия и класа в нападението.... не Бонбони и Кайсара от Лудогорец предпочитам пред Джонатан и наричан още от индянците '' ВРЪЩАЩИЯ ТОПКА'' или ''УБИВАЩИЯ АТАКАТА''


Ама колега, тук се опитваме да обясним, че Биабиани няма да е заместник на Джонатан. Разберете, Мадзари няма да сложи крило на позицията на Джонатан, както прави Ван Гаал в Юнайтед. Това е толкова сигурно, колкото и смяната на схемата. Докато Мадзари е треньор Интер ще играе с 3-5-2, а ролята на халф-бекове ще играят бекове, не крила.
enjoy
Цитат(durex @ Aug 25 2014, 11:19 ) *
enjoy, ти па от къде се пръкна, че и да казваш къде точно трябвало да се подсили отбора???? Май си си повярвал доста. Да не би да си в Милано при Мадзари, че да знаеш на него кои футболисти му трябват на кой пост, айде малко слез на земята. Ако проблема ни беше само Джони, то повярвай щеше отдавна да бъде решен.


От където всички..

Вярвай ми че проблема сега е Джони и Ранокия и още един нападател и де да го виждах само аз.... ако не вземем нищо там ще се мъчим още 38 мача като миналата година.. защото миналата година да гледам Интер беше предполагам и за Вас доста изнервящо с малки изключения...

Повярвал съм и вярвам на отбора, но на Джони и Рано не... Това е най-слабата ни зона и си мислите, че отборите няма да ни пробиват от там ли?


Ясно е че нападател ще се вземе след като Бота отива в Киево, щом и Скелото отива там е ясно че Бонбони няма да се взема така че бъдете спокойни, но аз няма да съм с Джонатан... Ако продадем Силвестре пък ще си върнем Роландо... но както казах тази седмица се надявам на трима нови и напуснали в права редица : Кузманович, Оби, Силвестре, Скелото и под наем: Мбайе, Крин, Бота и Донкор...

Смятам че Гуарин е пътник тъй като няма желание за игра при нас а и ние се нуждаем от свеж кеш, който да отиде за нападателя... Алварез ще остане, смятам че ако Гуарин си тръгне и привлечем нападател ще остане някой или двама от: Крин, Кузманович, Оби.....

ivofen
Колеги ще ви призова за малко толерантност,когато никой не пише веднага се почва няма активност и така нататък.Когато някой се активизира и почне да изразява мнение,особено в темата трансферни слухове все едно той ще ги прави започват нападките.Явно най добре е да има петима човека едино мислещи и други петима четящи.Подкрепям колегата енджой и го приветствам продължавай в същият дух,от теб научавам новините около трансферните ни цели.Ще те подкрепям до край. high_five-1304.gif
Stanilov
Цитат(ivofen @ Aug 25 2014, 13:02 ) *
Колеги ще ви призова за малко толерантност,когато никой не пише веднага се почва няма активност и така нататък.Когато някой се активизира и почне да изразява мнение,особено в темата трансферни слухове все едно той ще ги прави започват нападките.Явно най добре е да има петима човека едино мислещи и други петима четящи.Подкрепям колегата енджой и го приветствам продължавай в същият дух,от теб научавам новините около трансферните ни цели.Ще те подкрепям до край. high_five-1304.gif

Поздравявам те!!! И съм на същото мнение. А тези,които хранят колегата Enjoy и продължават,защото виждат,че той определено предпочита да избегне конфликт с тях в името на добрия тон ги питам "Вие откъде се пръкнахте?",йерархия ли има тук? Колегата наистина постоянно поства новините около трансферите,веднъж преведе грешно,след което се извини,дава си коментарите,както и другите,ако на колегите "interf fan" и "Ricardo" не им харесват слуховете,които гравитират около Интер да почнат те да качват такива,които ще им харесат на тях.
Stanilov
Цитат(inter_fen @ Aug 25 2014, 12:49 ) *
Ама колега, тук се опитваме да обясним, че Биабиани няма да е заместник на Джонатан. Разберете, Мадзари няма да сложи крило на позицията на Джонатан, както прави Ван Гаал в Юнайтед. Това е толкова сигурно, колкото и смяната на схемата. Докато Мадзари е треньор Интер ще играе с 3-5-2, а ролята на халф-бекове ще играят бекове, не крила.

Как разбра,че Мадзари няма да сложи крило като халф-бек?Да не би да си при Мадзари и да правиш селекцията с него? Наистина е по-вероятно,ако вземем само Биабиани да го играе като нападател,за какъвто не става изобщо.Но кажи Интер при Мадзари кога е имал крило ,за да го направи халф-бек? Стига с тия крила и бекове,искаме човек нов на тази позиция заемана от Джони,не е казано да е Биабиани,но след като ни свързват само с него,явно някои хора си казваме по-добре той,отколкото Джони,друг е въпроса,че е много вероятно,Мадзари да не го пуска на тази позиция,за което си има предпоставките,но пък никой от нас няма как да знае.
inter_ruse
добре е ами , колегата enjoy!!!
човека си пуска новини+линкове. а не copy paste...
човек в милано ли трябва да е,за да каже менията и вижданията си за отбора?
нали сме фенове на Интер , гледаме,мислим и мечтаем за отбора!!!
inter_fen
Stanilov, нямам нищо против слуховете, които поства enjoy. Просто изказвам мнение, твърдо съм против привличането на Биабиани. Не го нападам, просто и двамата излагаме аргументи. Всеки иска заместник на Джони, но трябва да е класен. Ти може и да не искаш Биабиани за заместник, но колегата enjoy иска него и аз водя спор за това с него, не с теб. Не съм при Мадзари, но ми е твърде ясен за годината, в която ни ръководи и за годините в Сампдория и Наполи, той няма да използва крило за халф-бек, убеден съм. Ако си наблюдавал кариерата му, вярвам ще се съгласиш, че той не е човек на новациите.
Stanilov
Цитат(Ricardo @ Aug 24 2014, 23:54 ) *
Брат спри да рекламираш френското недоразумение Бонбони...Тоя далече от Интер..

Не е зле да спреш да си хейтър,защото аз на теб тук градивно мнение не ти видях никъде,никой не рекламира Биабиани,това са слухове,а колегата им дава отзвук тук,смятам,че ни е от полза това.Нали сме Форум? Щом обичаш Интер заобичай или поне уважавай и колегите ти,с които споделяш общата любов.И аз не харесвам да гледам как се постват състави тук с Ранокиа титуляр за сметка на Роландо ама други си го предпочитат и няма какда нападна никой за това.
Stanilov
Цитат(inter_fen @ Aug 25 2014, 13:58 ) *
Stanilov, нямам нищо против слуховете, които поства enjoy. Просто изказвам мнение, твърдо съм против привличането на Биабиани. Не го нападам, просто и двамата излагаме аргументи. Всеки иска заместник на Джони, но трябва да е класен. Ти може и да не искаш Биабиани за заместник, но колегата enjoy иска него и аз водя спор за това с него, не с теб. Не съм при Мадзари, но ми е твърде ясен за годината, в която ни ръководи и за годините в Сампдория и Наполи, той няма да използва крило за халф-бек, убеден съм. Ако си наблюдавал кариерата му, вярвам ще се съгласиш, че той не е човек на новациите.

Четейки неговите мнения смятам,че той също иска не конкретно Биабиани,а просто като мен много му се иска да вземем човек да замени Джони,обаче само Биабиани е свързван с нас и затова се споменава,а конкретно днес колегата просто отрази слуховете,а 3 ма човека му се хвърлят на гушата,все едно той е виновен за тези слухове.Не искам да се карам с никой,напротив.Хубаво е да виждаш как всички имат свое мнение,но уважават и чуждото,а още по-хубаво е да пишат повече хора редовно,а някои тук с дни нищо не пишат и изведнъж публикуват някакви единични постове с насочена критика към някой колега сякаш само,за да му кажат,че не е прав или,че не са съгласни с него и после пак една една седмица или повече без мнение.
enjoy
@Stanilov & @ivofen , Благодаря за подкрепата,но както виждате за това не е активен форума заради тези които спорят за всяко чуждо мнение и то не да дават тяхно, а само да зачеркват нашето, аз се ровя къде ли не и като видя новина си добавям по някой ред защото не всеки има време да влезе да преведе итн.. Вярно всичко е слух, но то беше слух че и Ди Мария ще отиде в Ман Ю кво стана - отиде, и че Суарез в Барса никой не вярваше кво стана... повечете медии които ползвам са от Италия и са доста по-близко до нещата, през агенти, през човек от клуба все измъкват някво инфо, това че го доокрасяват е безпорен факт, но винаги някой слух излиза верен. Аз не случайно винаги пиша ИСКА МИ СЕ, НАДЯВАМ СЕ, МЕЧТАЯ.... а какво ще стане ние нито знаем нито можем да помогнем. Просто съм фен който се рови по цял ден в свободно време който споделя с Вас каквото е намерил когато то е интересно или забавно... На лошото с лошо не отвръщам защото се спори с хора които имат идея мнение, а не с такива които само не харесват твоето виждане, а и смятам че следя отбора от близо и знам къде му е слабото място и пак повтарям влизам и по други форуми чуждестранни и момчетата там са единодушни ДЕСЕН БЕК, нито Джони нито Нагатомо нито Дамброзия са хора за Интер камо ли за титуляри... На другите проблеми позиции се направиха ДОБРИ промени но отборите с цели запълват всички дупки и аз като фен искам точно това, дали ще е Бонбони или Кайсара няма значение важното да видя че отбора ми се подсилва на слабото място пък дали ще справи новия играч е отделен въпрос...

Така че момчета по-позитивно, стига с този негативизъм живота е хубав ако се усмихваш smile.gif
Ricardo
Ако някой се чувства обиден от някой май пост нека приеме извиненията ми.Не съм целял подобно нещо.Относно enjoy браво за работата му относно трансферните слухове това лято,определено освежи и без това замиращия форум с информацията и новините,които качва.

Цитат(enjoy @ Aug 25 2014, 02:38 ) *
щом предпочиташ Джони си далеч от реалния поглед на слабите места на отбора, за които със @Stanilov ви потретваме.... а те са десен бек, Ранокия и класа в нападението.... не Бонбони и Кайсара от Лудогорец предпочитам пред Джонатан и наричан още от индянците '' ВРЪЩАЩИЯ ТОПКА'' или ''УБИВАЩИЯ АТАКАТА''

Като истински фен искам подсилване на всяка една от трите позиции ако няма да се дават пари и ще си взимаме с нашите далавери то реално цели са Роландо и Бонбони и тогава ще се надяваме на Икарди и Освалдо да се окажат неочаквано добра комбинация.....

Мартинес иска в Милан и е поискал transfer request.... Лукаш Лейва минава в Наполи, Черчи в Милан аз не ни виждам с Джони в Борбата за ШЛ вие ако ни виждате сте оптимисти smile.gif Нужна е класа и Лавеци би е придал, ако го привлечем смятайте че можи би ще сме направили най-доброто трансферно лято от 3 години....А Бонбони далеч не е това което искам но е РЕАЛНА ЦЕЛ и единствения десен бек/крило с което ни свързват.... Нагатомо и Дамбросио от дясно са катастрофа не в един мач се
видя....

Не продпочитам нито Джони,нито Бонбони,нито Д'Амброзио.В тази зона се нуждаем от много по-качествен играч от изброените.Друг е въпроса,че въобще не търсим в момента играч на тази позиция,а следиш доста новините около отбора и не разбирам защо си мислиш,че ако Бонбони дойде ще играе халф-бек след като навсякъде в Италия тиражират,че той е по-евтина алтернатива на Фирмино,Лавеци и Йоветич.До края на пазара според мен ще вземем най-много двама играча.Единия ще е Роландо и то ако продадем поне единия от Силвестре и Кампаняро,ако не и двамата,а другия ще е нападател,играещ от втора позиция или така наречения лек нападател,но за тази цел трябва да продадем поне един от Гуарин или Алварес.

Цитат(Stanilov @ Aug 25 2014, 14:01 ) *
Не е зле да спреш да си хейтър,защото аз на теб тук градивно мнение не ти видях никъде,никой не рекламира Биабиани,това са слухове,а колегата им дава отзвук тук,смятам,че ни е от полза това.Нали сме Форум? Щом обичаш Интер заобичай или поне уважавай и колегите ти,с които споделяш общата любов.И аз не харесвам да гледам как се постват състави тук с Ранокиа титуляр за сметка на Роландо ама други си го предпочитат и няма какда нападна никой за това.

Какъв хейтър?Това,че примерно смятам,Скелото и Силвестре за некадърници прави ли ме хейтър?Омръзна ми да взимаме посредствени или дори още по-слаби играчи,а Биабиани е точно такъв.Видяхме го и при престоя си при нас какво направи,а в Парма съм на мнение,че не е мръднал особенно много и смятам,че нито като халф-бек ще ни е полезен,нито като нападател.Не трябва да пълним отбора с нови туристи,защото и без това си имаме стабилна бройка такива в момента.Айде ако играехме с крила евентуално за резерва франсето би бил някаква прилична опция ама в момента по никакъв начин не се връзва в схемата на Мадзари...
Stanilov
Цитат(durex @ Aug 25 2014, 11:19 ) *
enjoy, ти па от къде се пръкна, че и да казваш къде точно трябвало да се подсили отбора???? Май си си повярвал доста. Да не би да си в Милано при Мадзари, че да знаеш на него кои футболисти му трябват на кой пост, айде малко слез на земята. Ако проблема ни беше само Джони, то повярвай щеше отдавна да бъде решен.

По тая логика понеже не ме познаваш и пиша отскоро,и споделям неговото мнение за нов човек на позицията на Джонатан,а пък теб това те изнервя,значи и аз като него откъде съм се пръкнал? Кажи само защо ти или някои други от форума могат да казват къде точно и с кой трябва да се подсили отбора,а пък колегата enjoy или аз примерно въпреки,че чета форума сигурно отпреди да си разбрал,че съществува, да не можеме да си кажем мненията.Никой от тук не е при Мадзари в Милано,но пък всички гледаме мачове и като гледам споделяме масово подобни мнения за нужни и ненужни играчи на съответните позиций.И не мисля,че щом си споделяш мнението и го правиш на място предназначено за това и създадено с тази цел,трябва да си се качил на небето или да си си повярвал много.Не виждам този твой пост с какво допринесе на форума.Изкарваш си го на човек,който няма да влезе в конфронтация с теб и го знаеш много добре. Можех и да си замълча,но смятам,че щом някой и някои са фенове на Интер значи са интелигентни хора по начало и всички заслужават уважение,Интер е доста по-различен клуб от Милан и Ювентус и за мен е привилегия да съм му верен.Ясно е,че всички заедно можем да допринесеме за приятелската атмосфера и полезноста на форума.
Provenzano
@enjoy, аз също влизам в чуждестранния форум на Интер, където пишат хора от цял свят и повярвай ми, че са много малко потребителите, които искат точно Биабиани да замести Джонатан. Ако не вярваш, влез и провери какво е мнението на потребителите там за него.

Да, поста десен халф-бек в момента е един от най-невралгичните в Интер и Джонатан определено се представя адски зле, но пак казвам нямам доверие на Бонбони. Не искам да си повтаряме грешките от последните 2-3 сезона, когато взимаме футболисти, защото така ни се иска, колкото да се каже, че сме взели нещо и после да се чудим какво да ги правим.

Иначе едно голямо браво и от мен, че отделяш от свободното си време за да превеждаш новини, слухове и тем подобни всякакви неща свързани с отбора. Знам какво е от личен опит. Но приеми и факта, че тук не може всички да имаме едно и също мнение. Винаги ще има някого, който да не е съгласен с мен или с теб. То затова се нарича форум, влизат всякакви и различни хора и си споделят мнението, а когато се спори в рамките на добрия форумен тон, то винаги е полезно. Градивна критика прикрепена с няколко факта не е излишна, дори и за страничния наблюдател. Да не мислиш, че в другите форуми не спорят? Избери си произволно един форум, било то български или чуждестранен на футболен отбор, отвори трансферните слухове и виж, че положението там е същото. Например спрягат се Сульо и Пульо за трансфер, от които половината форум си мисли, че отбора има нужда, а другата половина не иска и да ги чуе.
Stanilov
Цитат(Ricardo @ Aug 25 2014, 14:36 ) *
Ако някой се чувства обиден от някой май пост нека приеме извиненията ми.Не съм целял подобно нещо.Относно enjoy браво за работата му относно трансферните слухове това лято,определено освежи и без това замиращия форум с информацията и новините,които качва.
Не продпочитам нито Джони,нито Бонбони,нито Д'Амброзио.В тази зона се нуждаем от много по-качествен играч от изброените.Друг е въпроса,че въобще не търсим в момента играч на тази позиция,а следиш доста новините около отбора и не разбирам защо си мислиш,че ако Бонбони дойде ще играе халф-бек след като навсякъде в Италия тиражират,че той е по-евтина алтернатива на Фирмино,Лавеци и Йоветич.До края на пазара според мен ще вземем най-много двама играча.Единия ще е Роландо и то ако продадем поне единия от Силвестре и Кампаняро,ако не и двамата,а другия ще е нападател,играещ от втора позиция или така наречения лек нападател,но за тази цел трябва да продадем поне един от Гуарин или Алварес.
Какъв хейтър?Това,че примерно смятам,Скелото и Силвестре за некадърници прави ли ме хейтър?Омръзна ми да взимаме посредствени или дори още по-слаби играчи,а Биабиани е точно такъв.Видяхме го и при престоя си при нас какво направи,а в Парма съм на мнение,че не е мръднал особенно много и смятам,че нито като халф-бек ще ни е полезен,нито като нападател.Не трябва да пълним отбора с нови туристи,защото и без това си имаме стабилна бройка такива в момента.Айде ако играехме с крила евентуално за резерва франсето би бил някаква прилична опция ама в момента по никакъв начин не се връзва в схемата на Мадзари...

И аз смятам Скелото и Силвестре за некадърници,но Биабиани,когато беше при нас беше на 18,19 години,какво очакваш да направи? И Коутиньо при нас пт първия си престой,бяха заедно с Биабиани нищо не направи,дойде втори път и загатна за големия си потенциал,но кадърния Страмачони и ръководство не повярваха в него и сега е основна част в Ливърпул с цена не по-малка от 30 ,35 милиона.Никой не казва,че в лицето на Биабиани е видял велико бъдеще,но твърдиме,че си струва да се вземе на мястото на Джони,а това,че се говори,че ще се използва като нападател,а на някои хора ни се иска тук да играе на друга позиция е вече друг въпрос и понеже наистина нямаме идея колко точно ще ни струва Биабиани и какви са му плановете на мистера за него няма как да съм сигурен и да отсека кое как ще е и трябва да е.Като фенове ни се искат разни неща и си мисля,че Мадзарко опита какви ли не простотий,че ако вземе някой то в течение на сесона сигурно ще му смени няколко пъти позицията.Ако единствения начин да разкараме скелото е да вземем Биабиани то това е още една причина да съм за такъв трансфер и дори бартер некадърен за по-малко некадърен е крачка напред.За съжаление като нямаме пари такива неща са плод на коментар.
Stanilov
Спор и градивна критика с подходящия тон е полесно и винаги ще има,само,че е видно,че днес имаше нещо малко по-различно.А колкото до другите форуми мойте наблюдения са,че тук сме къде къде по-добре като изразяване,грамотност,набор от думи и т.н.
Provenzano
Дано, но дори да дадем и 5-7 или 8 млн за Биабиани и след това той да се провали, това са си много пари за нашия клуб. Ние не сме Сити, ПСЖ или Челси, че да прежалим тази сума, защото собственика ни не е нито арабски шейх, нито Роман Абрамович. Виждате в какво положение сме поставени в момента. Задължени сме да се разделим с някой играч за добра трансферна сума (Гуарин или Алварес) и чак след това да купим някой по-кадърен, защото просто нямаме пари. В тази ситуация, в която в момента сме поставени и 5 млн ми се струват много. Вижте и, че почти всеки един входящ трансфер към Интер е някакъв наем. Това какво ви говори? На мен само едно, ние нямаме пари или просто на Тохир не му се развързва кесията.

Гобите са готови да започнат преговори с Арсенал за Лукас Подолски. Според повечето слухове англичаните му искат не повече от 10 млн паунда. Ако не се разберат за Подолски ще се насочат към Шакири от Байерн Мюнхен. Все имена, които на нас биха ни били доста полезни, особено Шакири. Само че Байерн и Арсенал не са Кардиф или Саутхемптън и разни наемчета с опции при тях ще минат много трудно.
http://www.sportal.bg/news.php?news=505093
durex
Цитат(enjoy @ Aug 25 2014, 01:38 ) *
щом предпочиташ Джони си далеч от реалния поглед на слабите места на отбора, за които със @Stanilov ви потретваме.... а те са десен бек, Ранокия и класа в нападението.... не Бонбони и Кайсара от Лудогорец предпочитам пред Джонатан и наричан още от индянците '' ВРЪЩАЩИЯ ТОПКА'' или ''УБИВАЩИЯ АТАКАТА''

Ето това не ти харесвам! Опитваш се да си наложиш мнението и че само то е вярното, а другите кучета ги яли. И с този бонбони втръсна на всички. Ясно че го харесваш, ама чак толкова да ни го натякваш на всеки твой пост да ти кажа започна леко да ме изнервя.
grande internazionale
Ехехе, голям цирк biggrin.gif Малко раздвижване и във форума, колкото интересно.

Цитат(Provenzano @ Aug 25 2014, 14:44 ) *
Иначе едно голямо браво и от мен, че отделяш от свободното си време за да превеждаш новини, слухове и тем подобни всякакви неща свързани с отбора. Знам какво е от личен опит. Но приеми и факта, че тук не може всички да имаме едно и също мнение. Винаги ще има някого, който да не е съгласен с мен или с теб.



Хаха, веднага се сетих за първите ти крачи във форума. Беше много натоварващо копеле, аз съм ти го казвал biggrin.gif Но сега едва ли някой помни тези времена smile.gif

Цитат(Stanilov @ Aug 25 2014, 14:01 ) *
Не е зле да спреш да си хейтър,защото аз на теб тук градивно мнение не ти видях никъде,никой не рекламира Биабиани,това са слухове,а колегата им дава отзвук тук,смятам,че ни е от полза това.Нали сме Форум?


Спокооо. Уж твърдиш, че отдавна четеш форума, а не си свикнал на "позитивизма" на Rikardo biggrin.gif Toй винаги се изразява по този начин, но ако спреш да обръщаш толкова внимание на песимизма му и насочиш това към футболното му мнение, ще видиш че има логика в думите му wink.gif

И да не е пълен офтопик. Скелото и Бота под наем в Киево.
Provenzano
Не знам само защо във форума се нагажда грешно впечатление, че когато някой не е съгласен по една или друга причина с твоето мнение значи ти нямаш право на такова. И това важи за голяма част от потребителите тук.
durex
Цитат(Stanilov @ Aug 25 2014, 13:41 ) *
По тая логика понеже не ме познаваш и пиша отскоро,и споделям неговото мнение за нов човек на позицията на Джонатан,а пък теб това те изнервя,значи и аз като него откъде съм се пръкнал? Кажи само защо ти или някои други от форума могат да казват къде точно и с кой трябва да се подсили отбора,а пък колегата enjoy или аз примерно въпреки,че чета форума сигурно отпреди да си разбрал,че съществува, да не можеме да си кажем мненията.Никой от тук не е при Мадзари в Милано,но пък всички гледаме мачове и като гледам споделяме масово подобни мнения за нужни и ненужни играчи на съответните позиций.И не мисля,че щом си споделяш мнението и го правиш на място предназначено за това и създадено с тази цел,трябва да си се качил на небето или да си си повярвал много.Не виждам този твой пост с какво допринесе на форума.Изкарваш си го на човек,който няма да влезе в конфронтация с теб и го знаеш много добре. Можех и да си замълча,но смятам,че щом някой и някои са фенове на Интер значи са интелигентни хора по начало и всички заслужават уважение,Интер е доста по-различен клуб от Милан и Ювентус и за мен е привилегия да съм му верен.Ясно е,че всички заедно можем да допринесеме за приятелската атмосфера и полезноста на форума.

Виж сега, аз на теб нищо не съм ти казал и даже не знам защо се намесваш? Причината съм я написал, от там на сетне, който както иска да ме разбира. Значи цяло лято човека си пускаше новини за Интер - ок няма проблем, даже е перфектно за форума да има такъв типаж, който да информира останалите потребители, даже е огромен плюс, но когато започнеш да си налагаш мнението,че то е вярното...е там вече няма как да се разберем.
inter_fen
Цитат(Stanilov @ Aug 25 2014, 13:59 ) *
И аз смятам Скелото и Силвестре за некадърници,но Биабиани,когато беше при нас беше на 18,19 години,какво очакваш да направи? И Коутиньо при нас пт първия си престой,бяха заедно с Биабиани нищо не направи,дойде втори път и загатна за големия си потенциал,но кадърния Страмачони и ръководство не повярваха в него и сега е основна част в Ливърпул с цена не по-малка от 30 ,35 милиона.Никой не казва,че в лицето на Биабиани е видял велико бъдеще,но твърдиме,че си струва да се вземе на мястото на Джони,а това,че се говори,че ще се използва като нападател,а на някои хора ни се иска тук да играе на друга позиция е вече друг въпрос и понеже наистина нямаме идея колко точно ще ни струва Биабиани и какви са му плановете на мистера за него няма как да съм сигурен и да отсека кое как ще е и трябва да е.Като фенове ни се искат разни неща и си мисля,че Мадзарко опита какви ли не простотий,че ако вземе някой то в течение на сесона сигурно ще му смени няколко пъти позицията.Ако единствения начин да разкараме скелото е да вземем Биабиани то това е още една причина да съм за такъв трансфер и дори бартер некадърен за по-малко некадърен е крачка напред.За съжаление като нямаме пари такива неща са плод на коментар.


E, това сравнение с Коутиньо не е много на място. Бразилеца беше наистина на 18-19 години, за съжаление го изтървахме, но Биабиани беше на възраст 22-23 години, когато един играч вече трябва да играе важна роля в отбора, а той се провали. Жуан беше на неговите години, когато се наложи в Интер. Показа качества и ние ги оценихме. Просто повечето от нас не вярват Биабиани да е по-добър от Джонатан, особено на пост, който му е чужд. Смятам, че не ни е нужен играч от ниво близко до това на Джонатан и Дамброзио.
enjoy
Цитат(durex @ Aug 25 2014, 15:39 ) *
Ето това не ти харесвам! Опитваш се да си наложиш мнението и че само то е вярното, а другите кучета ги яли. И с този бонбони втръсна на всички. Ясно че го харесваш, ама чак толкова да ни го натякваш на всеки твой пост да ти кажа започна леко да ме изнервя.


Ти или не ми дочиташ постовете или виждаш само Биянбяни в тях, моите предпочитания честно за тази позиция са Сунига или Дани Алвеш, но понеже с никой не ни свързват и него предпочитам пред Джонатан/Дамбросио/Нагатомо и край на темата... Спирам да повтарям Биянбяни тъй като спора ни е напразен и може би няма да вземем десен бек...

Медел взе 18-ти номер

ОФИЦИЯЛНО БОТА В КИЕВО:

http://www.fcinter1908.it/primo-piano/fcin...ula-sara-122052

И Скелото в Киево, като Скелото има опция за закупуване (3милиона), а Бота не smile.gif
http://www.fcinternews.it/focus/schelotto-...le-firme-161392

Стискайте палци има интерес за Кузманович от Крисал Палъс и Лестър, но нашия хубавец иска да остава:
http://www.fcinternews.it/esclusive/fcin-k...-restare-161326

Силвестре към Сампдория - много важно е да се продаде за да дойде и Роландо...
http://www.fcinternews.it/news/miha-chiama...ifensore-161334
http://www.fcinter1908.it/ultim-ora/inter-...e-perche-122031

Мбайе в Геноа от утре?
http://www.fcinter1908.it/copertina/fcin19...asperini-122039

Гуарин с много яка снимка в twitter без думи:








Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.