Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
durex
Борха Валеро...това май ще ни е първият трансфер. facepalm2.gif facepalm2.gif Добре започваш Спалети...много добре.
Kutinkata
Борха Валеро и Луис Густаво може да са ни първите трансфери или поне единия от тях biggrin.gif Миналия сезон ставахме за смях само от уволнението на Манчини 2 седмици преди началото на сезона , а този май още от сега започваме biggrin.gif Иначе не вярвам Спалети да предпочита Густаво и Борха Валеро пред Найнголан и такива футболисти ... дано е само слух , че яко ще е втасаме от сега .
durex
Абе не ми изглежда като слух, навсякъде се тръби точно това. И това е по желание на Спалети, а не защото не са му осигурили нинджата. В крайна сметка ние имаме средставата да го вземем, ама спираме до тук. От там се започва желание на играча, желание на клуба, финаносви въпроси за заплата и т.н. Не е лесно да се направи един такъв трансфер дори да имаш парите за футболиста, че и от горе.
cheffo
Валеро ако е за малко пари е добра сделка. Много качествен халф, който може да играе до Галиярдини. Верно, че е дъртичък, но на тази позиция това не е кой знае какъв проблем.
durex
Валеро е опитен даже бих казал класен халф, просто годините са му много, но ако речем е за 1г. договор аз нямам нищо против и за малко пари.
ТРЕНЕРА
Винаги съм харесвал Борха Валеро . Класен . Умен футболист ,с футболен интелект ,погледа и паса му са много добре . Разиграващ халф ,който ще помогне много на Интер .Договор за една -две години ще е ок за мен .
Симеоне иска Банега ? Брех ,той разбирал от футбол smile.gif Все пак по добрия вариант е да остане ,Интер има нужда от класни играчи .Друг е за гонене .
И нека пак да изкажа радоста си от идването на ОФАНЗИВНИЯ Лучано Спалети .smile.gif Малко не подхожда на стила и традициите на Интер според местните корифеи ,но аз мисля че ще успее smile.gif Винаги съм искал Интер да печели титли ,но с атрактивна и резултатна игра .
Kutinkata
Цитат(durex @ Jun 15 2017, 11:04 ) *
Абе не ми изглежда като слух, навсякъде се тръби точно това. И това е по желание на Спалети, а не защото не са му осигурили нинджата. В крайна сметка ние имаме средставата да го вземем, ама спираме до тук. От там се започва желание на играча, желание на клуба, финаносви въпроси за заплата и т.н. Не е лесно да се направи един такъв трансфер дори да имаш парите за футболиста, че и от горе.

Принципно е така но ако с Найнголан не се получи е редно да пробваме с някой от неговата класа а не Борха Валеро . В най добрите си години Валеро не игра в силен отбор а сега ние ще му даваме шанса . Незнам от кога не сте го гледали но през миналия сезон му гледах мачове и формата беше драстично паднала , гд е поне две класи под Банега а са еднотипни играчи , ако ще за месец да е трансфера това е поредна неадекватност .
Provenzano
Борха Валеро хахах не не тва просто не е сериозно...
Soul
Тва не е сериозно. Големите пари, големите играчи....и накрая Валеро. Тоя трансферен прозорец ще покаже много неща.
Provenzano
А започнахме от Хамес Родригес през още куп звезди, накрая ще вземем Борха Валеро и братовчед му - основен играч в някой отбор от Серия Б biggrin.gif
inter_ruse
погледах малко клипчета с далберт от ница и останах доста впечатлен. то на клипчетата всички са добри , но човека ми заприлича на марсело направо. определено бих рискувал с него , но и него не успяхме да уредим...
radul
Слух за защитника на Аякс Кени Тете. Не съм го гледал.
cheffo
Цитат(inter_ruse @ Jun 15 2017, 19:10 ) *
погледах малко клипчета с далберт от ница и останах доста впечатлен. то на клипчетата всички са добри , но човека ми заприлича на марсело направо. определено бих рискувал с него , но и него не успяхме да уредим...


Гледай Кондогбия какъв бог е на клипчетата smile.gif
Provenzano
И аз имам едно клипче в тубата, като Роналдо съм на него biggrin.gif
N.Roussev
И в чужди,и в български сайтове излезе информацията,че сме се разбрали с Моура,но от ПСЖ искат твърде много пари за него-40 млн.евро.
inter_ruse
не са много 40. да ги изкараме и да вземем свестен играч най-сетне..
inter_ruse
и по клипчетата си личи малко или много някой футболист.
аконе успеем с рюдигер ше се пробваме за дейвисон санчес от аякс.
N.Roussev
Рюдигер уж го искат и Челси,но смятам,че ще се преборим за него.Също както и за Моура,Далберт и един измежду Берарди и Бернардески.Дано накрая сметките ми да не излезнат криви. biggrin.gif
inter_ruse
ами да , аз си представям следното: рюдигер , далберт , дзапакоста/дармиан , някой по-качествен халф , моура или друг качествен играч от ранга на ди мария и един от бернардески и берарди.
на обед четох ,че и матюиди е сред вариантите ни , договора му бил до 2018г. много го харесвам , но не вярвам да го вземем
durex
Освен Моура, нашите са разговаряли и за Матуйди.
Provenzano
Тоя Матюйди малко като Лавеци. Всяко трансферно лято го искаме и никога не идва biggrin.gif
inter_ruse
Отправили сме оферта от 14млн за някакъв диоп от тулуза facepalm2.gif
cheffo
Готови сме да предложим 6 млн за Валеро, Фиорентина уж искат да продават. Самият играч обаче май не иска да се мести.
Матюди струва 30 млн ?! Ние миналата година платихме 22 за 32 год. Кандрева, така че няма да се учудя сега да ги дадем за 30 год. Матюди.
inter_ruse
блес и кандрева са набори! иначе аз не смятам ,че 30млн са много за матюиди! ако не вземем както и е най-вероятно ще стане ,найнголан или верати , то не виждам кой класен халф ще вземем. просто няма на пазара качествени и утвърдени халфове като матюиди и аз ще стискам палци затова да го привлечем. и все пак не вярвам да вземем и него. иначе французина е класа , покрива голям периметър , вкарва редовно , има си пас + това според мене има още 2-3г. футбол на високо ниво!
cheffo
Ами доколкото съм го гледал Матюди е бокс то бокс, което значи че ще играе на мястото на Галиярдини или Марио. Съмнява ме да пусне трима еднотипни играчи. Иначе може и да си прав, при положение че платихме 30 за Габигол smile.gif
Тете сега е основната ни цел. Предлагаме 3-4 млн, договорът му изтича догодина и затова е по евтин. - http://www.sempreinter.com/2017/06/16/cds-...medium=facebook
Kutinkata
Момчета какви са тия слухове дето ги поствате ? Тете беше пейка в Аякс през миналия сезон , как ще го искаме ние ? Дано това са само слухове заедно с тези за Валеро , Густаво и още няколко такива .
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Jun 16 2017, 19:45 ) *
Момчета какви са тия слухове дето ги поствате ? Тете беше пейка в Аякс през миналия сезон , как ще го искаме ние ? Дано това са само слухове заедно с тези за Валеро , Густаво и още няколко такива .


Да те зарадвам, четох че сме искали да ускорим за Валеро и да завършим трансфера другата седмица smile.gif

Тоя пич иначе е на 21 години. Не се знае как ще се развие. Сабатини има усет за млади играчи. 3-4 млн е нищо в днешни дни.
Kutinkata
Цитат(cheffo @ Jun 16 2017, 19:59 ) *
Да те зарадвам, четох че сме искали да ускорим за Валеро и да завършим трансфера другата седмица smile.gif

Тоя пич иначе е на 21 години. Не се знае как ще се развие. Сабатини има усет за млади играчи. 3-4 млн е нищо в днешни дни.

Грам не съм го гледал ама надали и някой тук го е гледал , даже незнам как и Сабатини го е гледал след като има 5 мача миналия сезон , парите в случая са нищо но тук говорим за резерва на Аякс а ние сме Интер ... а това за Валеро го оставям без коментар , защото иначе ще трябва да бъда наказан .
Provenzano
Е... ако наистина вземем Валеро, ще обявя цялото ни ръководство за некадърници и сам ще се накажа, защото ми писна оная работа всяко лято старата песен на нов глас.
durex
Лукаш Моура, Пасторе, Матюйди, звучи ми като приказка biggrin.gif
Provenzano
Аусилио се е срещнал с агента на Бернардески в хотел в Милано.

inter_ruse
CdS - L'Inter su Thiago Maia: sul tavolo 14 milioni

inter_ruse
GdS - offerti 35 mln +Caprari per Bernardeschi
durex
Тоя Мая е гениален! Ако го вземем удряме яко конкуренцията в земята. Само суперлативи чета за това момче.
cheffo
Ди Марцио казва, че сме имали среща със Самп за някакъв Milan Skriniar, 22 год. защитник - http://gianlucadimarzio.com/en/inter-posit...niar-the-latest

Габито отказал наем в Лас Палмас. Искал да се докаже в Интер.

Били сме и в битката за Дармиан - http://www.101greatgoals.com/news/serie-ba...nited-defender/
cheffo
Цитат(durex @ Jun 17 2017, 13:29 ) *
Тоя Мая е гениален! Ако го вземем удряме яко конкуренцията в земята. Само суперлативи чета за това момче.


Някакъв чичка в Туитър казал, че сме активирали калузата му. Остава да си договори личните условия. Добър ли е? Не съм го и чувал даже.
durex
Мердите и те започват да ни копират. Сега искат Лукас Моура и Хамес.
Provenzano
Братовчедите да нямат 200 млн за трансфери, защото досега само купуват, а никой не са продали? Или тях ффп-то не ги лови... ама забравих, че то е само за балъци като нас biggrin.gif
Kutinkata
Били сме доста близо до Шкриниар , както и сме предложили 20 млн за Анхел Корея , а понеделник се очаква да напреднем в преговорите за Борха Валеро .... може би ще продадем съвсем скоро Перишич , Банега и Мурийо . Незнам но аз лично не виждам и капка надграждане тук , защото някак Перишич ,Банега и Мурийо ми се виждат по класни от Корея , Валеро и Шкриниар .
durex
Валеро го го изкушават от Америка, така че май няма да дойде, защото нашите предлагат само 5млн за него.
Тоя пич Шкриниар за сефте го чувам...дано се окаже качествен, че гледам предлагаме Ранокия и още един от нашите + пари...
Kutinkata
От това което съм му гледал на Шкриниар ми се струва доста корав защитник а и е млад , но за мен най важното е да не купим Борха Валеро , защото това ще ьначи , че нищо за нас не се е променило и сме същите както последните няколко години .
durex
Валеро може да бъде ползван за широчина на състава, опитен е, никога не е излишен такъв играч, въпреки че е на 32 години. Сплаети ще търси бързи резултати за да се класираме в ШЛ. Лошото е че трябва да платим трансферна цена, иначе ако идваше като свободен агент, аз лично нямам против, но така да се бъркаме в джоба за да го вземем не ми се нрави.
durex
Ето че бях прав, италиански всекидневник казва, че Лучано Спалети може да получи първата си резерва (Валеро) Няма как да е титуляр, но за резерва е идеален.
Kutinkata
Цитат(durex @ Jun 18 2017, 15:30 ) *
Ето че бях прав, италиански всекидневник казва, че Лучано Спалети може да получи първата си резерва (Валеро) Няма как да е титуляр, но за резерва е идеален.

На мен лично не ми се връзва . Продаваме Банега за около 10-15 млн и взимаме за около същата сума Валеро , който иначе е класи под аржентинеца . За мен това е поредната простотия на ръководството и явно е все същия батак и Сабатини нищо не е поправил .
durex
Цитат(Kutinkata @ Jun 18 2017, 14:34 ) *
На мен лично не ми се връзва . Продаваме Банега за около 10-15 млн и взимаме за около същата сума Валеро , който иначе е класи под аржентинеца . За мен това е поредната простотия на ръководството и явно е все същия батак и Сабатини нищо не е поправил .

Валеро струва 5млн, кой ти каза, че е 15? Банега не свикна с калчото, не е постоянен, а и самия играч май иска да си ходи. Валеро за резерва е идеален, познава калчото, има целия опит, така че за мен ще е само от полза.
inter_ruse
Валеро е много подценен халф ,за резерва е супер!!!
Kutinkata
Цитат(durex @ Jun 18 2017, 16:03 ) *
Валеро струва 5млн, кой ти каза, че е 15? Банега не свикна с калчото, не е постоянен, а и самия играч май иска да си ходи. Валеро за резерва е идеален, познава калчото, има целия опит, така че за мен ще е само от полза.

Говорех приблизително , иначе се говори за 6-7 млн за Валеро и 12 за Банега , за да спечелим 5 млн махаме национал на Аржентина и спечелил ЛЕ играч за един застаряващ средняк играл винаги за средняци . Аз лично не намирам логика но дано вие сте прави , че това е добър ход на ръководството .
durex
Ами Кути, когато играча не се представя на нужното ниво, има ли значение какво е спечелил преди това, щом не може в нашия да го направи? То и Жоа Марио спечели европейската купа, но има още много да се подобрява и него не го продаваме само заради това че е много млад и ч хвърлихме една камара с пари, иначе и той щеше да е на тезгяха. Аз за Валеро казвам, че за резерва е идеален, но за около 4-5млн. не повече.
Сега чета един много лош слух и от него трябва най-много да се притесняваме, а това е че Ханданович вече не е онзи непродаваем играч. От както е дошъл Спалети е сложен на пангара и при добра оферта си заминавал. Най-лошото е че за негови заместници се спрягат лимонадите Шчесни и Джо Харт.
cheffo
Банега е много зле в защита и затова всички треньори досега го ползваха зад Икарди. Явно Спалети ще иска други играчи там, може би и да налага Марио на тази позиция, така че става излишен. Валеро ще се взима за партньор на Галярдини и беше един от най-добрите халфове в калчото за последните 2-3 години, лошото е че този сезон беше зле. Според мене ако вземем един млад играч като Мая и Валеро да се въртят, няма да е зле. Иначе само да се разчита на Валеро за цял сезон, едва ли ще стане. Мене лично ме притестнява този защитник от Самп, дето сме щели да плащаме 17 млн + Капрари за него?! Нищо чудно да стане като миналата година дето дадохме Лаксалт и 3 млн за Ансалди и сега последният сигурно не струва и милион, докато Лаксалт струва около 10 млн. вече. Капрари беше най-добрият играч на Пескара, дето бяха пълен дроб и няма да се учудя в Сампдория да блесне. Трябва да го псунем под наем, догодина може и да му вземем 10-15 млн от раз.
inter_ruse
Капрари ако се включи в някаква сделка , то да е поне за бернардески. Иначе тоя шкринар не вярвам да е кой знае какво. Трябва ни качествен централен!!!!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.