Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Provenzano
Според мен централен бранител, 2 бека, халф и крило... и заспиваме biggrin.gif
ТРЕНЕРА
Цитат(Kutinkata @ May 25 2017, 11:55 ) *
За мен това би била мечтана халфова линия . И тримата се раздават много , и тримата покриват холям периметър а и тримата могат да играят и в нападение . С тези халфове и едни нови бекове ще е началото на нещо голямо .

rofl.gif
Provenzano
Италианският гранд Интер е изпратил оферта към Реал Мадрид за Данило, съобщава радио „Cadena SER“.

Ръководството на „белия балет“ ще вземе решение относно бъдещето на бразилеца след финала на Шампионската лига срещу Ювентус в Кардиф на 3 юни.

Ръководството на Интер е влязло в контакт с колегите си от Реал Мадрид, за да започне преговори за бразилския защитник Данило.

25-годишният играч има договор с “белия балет” до 2021 година, но не е особено доволен от малкото игрово време, което получава на “Сантиаго Бернабеу”.

Той пристигна в Реал от Порто през 2015 година срещу сериозната сума от 31,5 милиона евро, но така и не успя да се адаптира в клуба и от тогава има само 25 мача във всички турнири, като се е отчел с 1 гол и 3 асистенции.

Шефовете на испанския шампион сериозно обмислят предложението на Интер. Крайното решение за трансфера обаче ще бъде взето едва след финала в Шампионската лига с Ювентус на 3 юни.

Ако се стигне до сделка, Данило може да стане вторият защитник на Реал, който ще поеме в посока Интер през лятото. В последно време усилено се говори, че “нерадзурите” са договорили и 34-годишния Пепе, който става свободен агент след месец.
Provenzano
Интер готви удар с дуо на Реал Мадрид

Интер е близо до привличането на Пепе и Хамес Родригес от европейския клубен шампион Реал Мадрид, твърди SportItalia.

Договорът на португалския национал с "кралете" е до края на сезона и той може да премине на "Джузепе Меаца" като свободен агент. Предполага се, че "нерадзурите" вече са отправили предложение към 34-годишния футболист, но интерес към него проявява и ПСЖ.

Трансферът на Хамес ще бъде доста по-сложен. За него Интер ще трябва да плати поне 70 милиона евро, както и да отдели голям бюджет за годишната му заплата. Колумбийската звезда така и не успя да се наложи на "Сантяго Бернабеу" и се смята, че със сигурност напуска след края на сезона.

Добрата новина за Интер е, че Пепе и Хамес имат един и съши агент – Жорже Мендес, което ще улесни преговорите.

Източник: gol.bg
Kutinkata
Усещам как от Нинджата и Хамес ще отидем на някой нов Кандрева и от Манолас и Рюдигер ще отидем на Пепе и то максимум .
inter_ruse
на нас ни трябват двама централни защитници. ако приемем ,че не можем да си позволим двама добри и скъпи в рамките на един джам , то си мисля ,че пепе е добре дошъл с един договор 1+1 година.
конти-рюдигер-пепе-дармиан ще е добра защита , а след като изтече договора на португалеца , тогава ще можем да си позволим още един качествен и скъп защитник. медел и мурийо/андреоли , д'амброзио и ансалди да останат за резерви.
четох ,че колумбийчето го искат във валенсия. много надежди имах/ме към него , но не ги оправда , поне изминалия сезон. все пак под 20млн не трябва да го даваме. по-д0бре да си го пробваме още малко , отколкото да го даваме под наем или за дестина милиона...
напред в атака ни трябва нещо галактическо , а в средата верати или найнголан.
Kutinkata
Аз си мисля , че ще вземем само един централен защитник . Все пак Миранда все още става за титуляр а Медел е любимец на всеки треньор колкото и слабичак да е чилиеца .а и освен централен защитник се нуждаем от два бека , халф и крило което е нужда от много средства .
durex
Аз викам първо да си намерим треньор и едва тогава футболисти biggrin.gif Следващия сезон ще е много важен да се класираме в 4-та, така че дръпнатите да дават яко кинти за футбалери, иначе ще се борим отново за зона ЛЕ. Спрягат ни за какви ли не имена, някакъв бек на Ница, Хамес Родригес, Найнголан, Рюдигер, Манолас, Дармиан, Толисо, Данило. От всички тези изброени и от медии и от мен виждам точно 3-ма читави футболисти. Останалите или са слаби или не съм ги гледал изобщо като Толисо и тоя пич от Ница.
Provenzano
Треньорът е на 99% ясен според мен и неговото име е Лучано Спалети. Просто изчакваме уикенда за да мине и последния кръг и ще го обявим официално. От тук нататък идва въпроса вече колко сериозни са намеренията на Сунинг, защото започвам да си мисля, че и те подобно на Тохир използват Интер за да си перат парите. Трансфери като този на Габигол с какво допринасят за развитието на клуба като цяло в положителна посока? Да не говорим за недоразумения като Кандрева например. Преспокойно можехме да минем и без неговия трансфер, а дали щяхме да сме на 7-мо, 8-мо или 9-то място, мен лично не ме интересува кой знае колко. Идеята е да се работи правилно, а това засега не се случва. И няма как да се случи начело с треньори като Де Бур и Пиоли.
Provenzano
Хамес отказа на Моу, отива в Интер

Футболистът на Реал Мадрид Хамес Родригес е близо до трансфер в италианския гранд Интер, твърди SportItalia.

Според италианското издание, двете страни вече са се разбрали и остава да бъдат договорени само детайлите в контракта. Сделката се очаква да бъде финализирана след финала за Шампионската лига срещу Ювентус на 3 юни в Кардиф.

Напоследък се появиха множество слухове за евентуалното напускане на колумбийския футболист през лятото в посока Манчестър Юнайтед. Интер обаче явно са успели да изпреварят “червените дяволи” в надпреварата за подписа на Хамес.

Aтакуващият полузащитник не можа да се наложи в състава на Зинедин Зидан. През настоящия сезон се е разписал 11 пъти в 32 мача с фланелката на “белите”.

Източник: gong.bg
1908
Транфера на Хамес потвърден ли е?
Provenzano
Цитат(1908 @ May 26 2017, 21:23 ) *
Транфера на Хамес потвърден ли е?

Не.
Provenzano
Интер с оферта от 42 милиона за играч на Реал

Ръководството на Интер не се е отказал от възможността да привлече Хамес Родригес от Реал Мадрид, съобщава вестник „AS“. Според информацията, ръководствата на двата клуба са в напреднали преговори за трансфера на колумбийския футболист.

От Интер са отправили първа оферта за 25-годишния футболист, която е на стойност 42 милиона евро и е много под желаната сума от Реал Мадрид.

Испанският гранд плати 80 милиона евро на Монако през лятото на 2014 година за полузащитника.

В Интер все пак са обнадеждени, че ще успеят да се преборят с конкурентите си за подписа на Хамес.

В последните дни се появиха информации, че Родригес има предварително споразумение с Манчестър Юнайтед, а английският клуб е успял да договори сделката по трансфера с Реал Мадрид.

Включването на Интер в наддаването може да промени ситуацията и Хамес да продължи кариерата си в Серия А.

Новите китайски собственици на Интер са готови да похарчат значителна сума, за да привлекат колумбиеца, който ще се превърне в първата звезда в реализирането на техния нов проект.

Друг съотборник на Хамес в Реал Мадрид – Пепе ще продължи кариерата си в Интер, след като договорът му с Реал Мадрид изтече в края на юни. Той ще премине при „нерадзурите“ със свободен трансфер.

Източник: gong.bg
Provenzano
Рома отказа 70 милиона от Интер

Ръководството на Рома отхвърли офертата от 70 милиона евро на Интер за Антонио Рюдигер и Раджа Наинголан, съобщава „Mediaset Premium“.

От Интер не крият своето желание да привлекат двамата футболисти.

Рома много трудно ще се раздели с германския и беглийския национал, тъй като те са с основна роля в състава на Лучано Спалети.

Според информацията, от Рома ще искат поне по 50 милиона евро за двамата играчи, за да ги продадат.

Към Наинголан има много сериозен интерес от няколко английски отбора, а Рюдигер попада в полезрението на мениджъра на Челси Антонио Конте.

Източник: gong.bg
Provenzano
Юве и Интер влизат в битка за Ди Мария

Италианският хегемон Ювентус и Интер ще се опитат да привлекат звездата на ПСЖ Анхел Ди Мария през летния трансферен прозорец, съобщават медиите на Апенините.

Според Sky Sport Italia, представители на "бианконерите" вече са провели среща с агентите на аржентинския национал. Финалистът в Шампионска лига възнамерява да вложи приходите от турнира на богатите именно за Ди Мария. Преговорите ще продължат след финала с Реал Мадрид на 3 юни, но пред сделката има две големи пречки.

Първата е високата заплата на атакуващия халф – 10 милиона евро, а втората обтегнатите отношения между двата клуба. От ПСЖ още са бесни на Юве за Кингсли Коман и заради това отказаха да пуснат Блес Матюиди в Торино миналото лято.

Това прави Интер фаворит за Ди Мария. "Нерадзурите" са готови да включат Иван Перишич в трансфера, плюс доплащане, а агентите на бившия ас на Реал Мадрид са в отлични отношения с гранда от "Джузепе Меаца".

Източник: gol.bg
Kutinkata
Има голяма вероятност да вземем левия бек на Ница - Далберт .
inter_ruse
Цитат(Kutinkata @ May 27 2017, 13:49 ) *
Има голяма вероятност да вземем левия бек на Ница - Далберт .

то с играча отдавна сме се уговорили , обаче с ница неможем. ние предлагаме 7млн , те искат 13...
а иначе предлагаме смешни пари за играчи от ранга на найнголан , ди мария и хамес...
inter_ruse
Интер пожела и звездата на Лацио
Кейта Балде може да стане част от състава на "нерадзурите"

Прочети още на: http://www.gol.bg/inter/2017-05-27/inter-p...zdata-na-latsio

на тоя пич му гледах 1я мач в серията и още тогава ме грабна. много ще се радвам да го вземем!
Kutinkata
Балде е страхотен играч и става все по добър , на крилото ще пасне идеално . Иначе Бернардо Силва който искахме преди отиде в Сити за 50 млн евро , за да направим отбор ще трябва да вадим сериозни пари .
durex
Умолявам всички до един, дори и модераторите да спрете да поствате новини от шибаните бълргарски сайтове. По-добре се преровете из някой италиански и с едно изречение го напишете тук, но да копи и пействате е ...губи ми се интереса като вляза тук и видя постната новина, която е от гонг, гол и т.н. Предполагам, че не съм и единствен.
Благодаря за вниманието.
inter_ruse
без да се обижда колега Provenzano , но аз като видя ,че той е писал за последно веднага отгатвам какво е писал biggrin.gif
наистина с тези бг сайтове е шибано , но все пак и те копирват новините от чуждестранните медии.
и все пак аз съм ЗА , да не се копирват новините от бг сайтовете...
durex
Те копират, ама повечето взимат от Тутоспорт и ей такива измислени медии. Пък и нали всички имаме смартфони, компютри, всеки един може да влезне в дадения сайт и да прочете от там, въпреки че аз избягвам, защото почти всичко е измислица или не е така както го изкарват. А и по би ми било интересно, когато даден потребител е намерил новината от чужд сайт и с едно изречение е казал всичко. Тия нашите ме измарят с дългите си безсмислени изречения.
Provenzano
Момчета, аз лично новините ги слагам тук за да ги има, тъй като остават в архива. Говоря като цяло за всички теми, не само за тази с трансферните слухове. Винаги се е процедирало така в този форум, откакто влизам тук вече над 6 години. Далече съм от мисълта, че някой ще отвори темата и ще прочете нещо ново, поради простата причина, че вече всеки чете от телефон/лаптоп в реално време всички актуални слухове и новини около отбора. А да не си мислите, че чуждестранните медии не си съчиняват и не си измислят като нашите? Жестоко се лъжете biggrin.gif
Provenzano
Sky Sports - Официално представяне на Спалети - Понеделник или Вторник.
Premium Sport - Перишич е дал съгласието си трансфер в Юнайтед - 45 милиона + бонуси за Интер.
CDS - Спалети е голям почитател на Бернардески и вярва, че може да го усъвършенства.
Premium - Спалети иска Ди Мария и Бернардески. Резервен вариянт - Берарди.
AS - Първа оферта за Хамес - 42 милиона. Отхвърлена от Реал.
ОМ - Марсилия искат Йоветич и скоро се очаква оферта.
Corriere dello Sport - Нов договор се очаква за Андреоли.
Corriere dello Sport - Оферта от 9 милиона за Dalbert. Ница търсят поне 15 милиона.
Сабатини е видян в Рим, води преговори ( снимка в коментарите )
inter_ruse
Това вече е интересно.
durex
Това вече е друга бира Пепо cheers1.gif От - До съм прочел всичко, така е много по-сбито и интересно.

Дето се вика не е нужно да пишеш и източника, ама ако не те затруднява да го правиш няма проблем, даже е по-добре.

Явно Перишич си заминава и слуховете за Ди Мария може и да се окажат верни, иначе не виждам защо ще жертваме хърватина.
inter_ruse
май май перишич си тръгва , дано вземем ди мария за негов заместник... ще получава по 7млн в юнайтед...

Sky - Gabigol via in prestito: piace al Las Palmas

Di Marzio - Perisic: il Manchester è arrivato a offrire 35 milioni di euro, l'Inter ne chiede molti di più (55-60 milioni)

GdS - Perisic-Manchester United: l'Inter chiede 60 mln. Poi sarà assalto a Di Maria E Bernardeschi

inter_ruse
Sky - ManUtd offre 45 mln per Perisic: l'Inter chiede 60. Possibile contropartita Darmian nella trattativa

45МЛН+дармиан , би било голям удар за нас im_so_bored-840.gif
bonbonev
Всеки милион повече от 20-25 за Перишич трябва да се счита за празник и турбо сделка за клуба. Добре че последните години англичаните хвърлят торби с пари, без да гледат много-много.
Soul
Известно време бях в информационно затъмнение и сега като гледам толкова много новини накуп(повечето от които доста интересни) се радвам много защото е нужно голямо раздвижване в тоя отбор. Като за начало назначаването на Спалети е добро за мен. Не най-добрия вариант, но определено е крачка в правилната посока към изграждането на един стабилен отбор. Имам като цяло позитивно мнение за него и вярвам , че ще дигне нивото. Единственото, което ме притеснява е, че е от както го помня начело на ромите винаги завършването на сезона му е била слаба черта. Но дето се вика да стигнем до там.
Перишич определено ни е ключов играч, но за 45м и отгоре ще е кощунство ако не го продадем. За Ди Мария не вярвам, но се надявам, че ще привлечем едно наистина класно крило, тъй като тази позиция е една от най-ключовите и последните години ни е слабото място.
Provenzano
Джеко отива със Спалети в Интер

http://www.gol.bg/inter/2017-05-27/dzheko-...spaleti-v-inter
durex
Цитат(inter_ruse @ May 28 2017, 15:16 ) *
Sky - ManUtd offre 45 mln per Perisic: l'Inter chiede 60. Possibile contropartita Darmian nella trattativa

45МЛН+дармиан , би било голям удар за нас im_so_bored-840.gif

Дармиан не е кой знае какво. Не се залъгвайте. Гледах му няколко мача, ами сори ама този пич центрирането му е нула. Така че ако ще дават Дармиан то да е за някакви жълти стотинки, иначе не мерси.
За Перишич ни трябват пари в КЕШ за Ди Мария и Хамес, ако изобщо има истина в това, че ще ги взимаме.
Provenzano
Добре де, кои читави бекове според вас имаме наистина шанс да вземем?
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ May 29 2017, 10:15 ) *
Добре де, кои читави бекове според вас имаме наистина шанс да вземем?

За ляв бек Менди от Монако и Дин предполагам , че няма да имаме проблем да ги вземем ако изкараме повечко кеш , за десен защо да не пробваме с Данило . Иначе за мен е странно как ще ставаме по добри като продаден Перишич а оставим Кандрева . Снощи за първи път сигурно играхме повече с Перишич и бяхме за първи път така разнообразни , колкото по малко стига топката до Кандрева толкова по добри сме и ги няма безброй центриранията . Ако ще продаваме Перишич ще ни трябват две класни крила , два класни бека и един класен халф .
Provenzano
За Кандрева четох тия дни, че имало шанс да се върне в Лацио. Дано да е вярно!
inter_ruse
Уж челси дават 30млн за фанАнтонио.
Ако се върне в лацио ,да ни дадът балде кейта в замяна или милинкович-савич.
Тоя данило ми е доста съмнителен , аз предпочитам конти или дзапакоста.
В ляво има повечко опции. Менди ще отиде в премиършип и за него нямаме шанс. Докато за дин имаме. Трябва да следим и ситуацията с гулам
Provenzano
Тоя Конти не го знам как е, щото и с него доста ни свързват.
Kutinkata
Georgi stanev
Пак се почват простотиите.Имаме 3-ма играча на кръст в тоя отбор и ще продаваме единия.Перишич не трябва да се пипа,а да се вземе още едно крило като него!!!!.Писна ми да си продаваме най-добрите играчи и да се чудим защо не вървим 7-ма година.Дано Спалети блокира тая глупост...
Kutinkata
Цитат(Georgi stanev @ May 29 2017, 12:35 ) *
Пак се почват простотиите.Имаме 3-ма играча на кръст в тоя отбор и ще продаваме единия.Перишич не трябва да се пипа,а да се вземе още едно крило като него!!!!.Писна ми да си продаваме най-добрите играчи и да се чудим защо не вървим 7-ма година.Дано Спалети блокира тая глупост...

И аз съм на същото мнение . Това ми прелича на ситуацията от преди две лета , продадохме Ковачич уж заради ФФ а после за същите пари , та даже и повече взехме Кондогбия , който тепърва трябваше да се адаптира и да се надяваме да е същата класа или по класен , две години по късно нито се е адаптирал нито е същата класа . Сега продаваме Перишич пак заради ФФ , но на негово място ще дадем същите пари за играч със съмнителни качесва който тепърва ще се адаптира ... не се прави голям отбор така , не може да продаваш най добрите си играчи а да оставаш дупки като Медел , Дамброзио , Кандрева и тн ..
Provenzano
Аусилио потвърди интереса на Ман Юнайтед към Перишич

https://www.sportal.bg/news.php?news=666489
ТРЕНЕРА
Перишич при манафите ?! Ужас . Това е шокиращо за мен .Най добрия ни играч отива в един от най омразните ми отбори . Как е възможно да се продава най добрия ни играч ??? Какво е това ръководство ? Как не ги е срам ? Имаме малко класа и почваме да я продаваме а някои дори не ги пускаме да играят цял сезон ?! Няма такъв смях . Интер ще продължи да страда !
Provenzano
Наставникът на Рома Лучано Спалети ще даде пресконференция днес, на която ще каже “много важни неща”, както сам се изрази. Договорът на специалиста изтича и той почти сигурно ще обяви, че напуска “вълците”. Очаква се Спалети да застане начело на Интер, а мястото му в Рома да заеме бившият халф на тима Еузебио Ди Франческо, който заслужи много положителни оценки с работата си в Сасуоло.
Centrocampista
От официалният клубен сайт на Рома тази сутрин са обявили раздялата с Лучано Спалети. До 2-3 дена очакваме обявяването му при нас!

http://www.asroma.com/en/news/2017/5/may-3...ciano-spalletti

http://www.fcinternews.it/in-primo-piano/u...ll-inter-247916
Provenzano
Днес Спалети има пресконференция и всички очакват на нея да съобщи "благата вест".
Kutinkata
Според гадзета искаме Балде Кейта , като Ювентус и Атлетико също напъват за него , дано успеем да го вземем .
durex
Яко напираме за Конти. Не съм го гледал и не знам как играе, но гобите и те се натискат за него. За мен е по-важно да прилапаме Ди Мария и Хамес, останалото по-късно biggrin.gif
mihael16
Конти и Спинацола от Бергамаските са много добри футболисти
Provenzano
Кесие май ще ходи при мердите.
Kutinkata
Кеси ще минава медицинските прегледи при тях вече , Мусакио е уреден а Билия и той май натам върви ... А ние ще продаваме Перишич до сега biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.