Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Sashko
Цитат(Provenzano @ Mar 22 2019, 14:52 ) *
Ръководството на Интер ще положи усилия да отмъкне португалския национал Андре Гомеш под носа на Евертън, където футболистът в момента играе под наем от Барселона.

Според каталунското издание „Спорт” английският тим е готов да плати 25 милиона евро, за да превърне трансфер на 25-годишния играч в постоянен. Интер е избрал друг подход, като първо се е свързал с представителите на опорния полузащитник. „Нерадзурите” ясно заявили интереса си и посъветвали Гомеш хубаво да помисли преди да се врече във вярност на „карамелите”.

Причината е ясна – през следващия сезон Евертън няма никакъв шанс да се класира за Шампионската лига, докато Интер има всички предпоставки за втори пореден сезон да бъде част от турнира на големите. По тази причина италианците не знаят с какъв бюджет ще разполагат през лятото.

Барселона привлече Андре Гомеш от Валенсия през лятото на 2016 година в сделка, чиято стойност би могла да достигне 55 милиона евро. Португалецът обаче не успя да се наложи на „Камп Ноу”, поради което каталунците ще трябва да преглътнат немалка загуба при продажбата му.

През настоящия сезон Андре Гомеш е изиграл 25 мача във всички турнири за Евертън, като има 1 гол и 2 асистенции.


Дано не дойде, че ми омръзна от трансфери тип "Андре Гомеш"
ale inter
Цитат(Provenzano @ Mar 22 2019, 14:52 ) *
Ръководството на Интер ще положи усилия да отмъкне португалския национал Андре Гомеш под носа на Евертън, където футболистът в момента играе под наем от Барселона.

Според каталунското издание „Спорт” английският тим е готов да плати 25 милиона евро, за да превърне трансфер на 25-годишния играч в постоянен. Интер е избрал друг подход, като първо се е свързал с представителите на опорния полузащитник. „Нерадзурите” ясно заявили интереса си и посъветвали Гомеш хубаво да помисли преди да се врече във вярност на „карамелите”.

Причината е ясна – през следващия сезон Евертън няма никакъв шанс да се класира за Шампионската лига, докато Интер има всички предпоставки за втори пореден сезон да бъде част от турнира на големите. По тази причина италианците не знаят с какъв бюджет ще разполагат през лятото.

Барселона привлече Андре Гомеш от Валенсия през лятото на 2016 година в сделка, чиято стойност би могла да достигне 55 милиона евро. Португалецът обаче не успя да се наложи на „Камп Ноу”, поради което каталунците ще трябва да преглътнат немалка загуба при продажбата му.

През настоящия сезон Андре Гомеш е изиграл 25 мача във всички турнири за Евертън, като има 1 гол и 2 асистенции.

Хахахах той наш Жоао Марио е класи над тоя wink.gif
inter_ruse
Искаме Хисай и Бергвайн.
cheffo
Цитат(inter_ruse @ Mar 24 2019, 02:53 ) *
Искаме Хисай и Бергвайн.

За Бергвайн и преди имаше слухове. Гласят го за заместник на Перишич.
durex
Сити са готови да дадат исканите 100млн за Шкрин....
Provenzano
Това лято ще ни е много трудно да задържим Шкриниар.
Kutinkata
Добрите централни защитници са малко и е ясно , че ще има големи оферти за Шкрина , но трябва да режем всички . Като гледам Шкринияр няма против да остане при нас , ако го продадем нямаме никакъв шанс да вземем добър защитник като него . Малко ме съмнява дали Годин не е гласен за негов заместник де , но няма как да ставаш по добър ако продаваш звездите си . Не , че Де Фрай е лош защитник , но е класа под Шкрина.
inter_ruse
Щом Аякс искат 80 млн за Де Лихт , а Наполи за Кулибали 150 , защо и ние да не сложим една клауза от 150 млн за нашия. И после квото стане.
За мене Шкриняр е най-добрия в Италия.
xlapety
Няма да го продадем поне това лято .
Provenzano
Според мен много зависи от това дали ще се класираме в ШЛ през следващият сезон. Ако не успеем, не виждам как точно ще го задържим.
Provenzano
Интер и Манчестър Сити ще си спретнат трансферен дуел през лятото заради опорния халф на Атлетико Мадрид Томас Партей.

Според мадридското издание „АС” и италианския ежедневник „Кориере дело спорт” има много голяма вероятност 25-годишният ганаец да смени клубната си принадлежност, въпреки договора с „дюшекчиите” до 2023 година.

През настоящия сезон Партей в известна степен изгуби доверието на Диего Симеоне. Поливалентният играч беше титуляр в 15 от 28-те шампионатни двубоя, като има 34 участия във всички турнири, гарнирани с 2 гола и 5 асистенции.

„Понякога не се чувствам щастлив в Атлетико”, призна Партей в интервю за телевизия „Гол” през декември. „Ако искаш това чувство да се промени, то трябва да имаш важна роля в мачовете и да се чувстваш по-силен, по-уверен. До този момент през сезона играх добре, когато бях на терена.”

Цялата кариера на ганайския национал е свързана с Атлетико, като се изключат кратки престои под наем в Майорка и Алмерия.

В настоящия контракт на играча фигурира откупна клауза на стойност 50 милиона евро, а ако се стигне до активирането ѝ, то почти сигурно Интер няма да може да се мери със Сити.
durex
Biasin: "Inter, verbal agreement Marotta-Conte"
N.Roussev
Не разбирам какво толкова му харесват на тоя Томас Партей.Не че съм много запознат с играта му,но ми изглежда един обикновен ръгач.Имаме си достатъчно такива,трябва ни АМЦ.
N.Roussev
Що се отнася до Конте,според мен са се разбрали още през януари,когато го хванаха да се върти около офиса на отбора в центъра на Милано.Съдбата на Спалети е предначертана,без значение как ще завършим.Дано поне остане професионалист до края и да завършим със силен финален рейд.
Provenzano
Цитат(N.Roussev @ Mar 26 2019, 09:59 ) *
Що се отнася до Конте,според мен са се разбрали още през януари,когато го хванаха да се върти около офиса на отбора в центъра на Милано.Съдбата на Спалети е предначертана,без значение как ще завършим.Дано поне остане професионалист до края и да завършим със силен финален рейд.

Със сигурност появата на Конте в Милано не беше случайна и съответно е имало среща и преговори. Дори, ако си спомняте малко след това Моу също беше видян в подобна ситуация. Според мен е имало някакви разговори, но нищо повече.
Kutinkata
Гледах доста мачове на Атлетико този сезон , а и миналия и Партей като цяло не е със статус на титуляр , но Чоло го използва навсякъде да запълва дупки . Гледал съм да го пуска като десен бек , като дясно крило , дефанзивен халф , атакуващ халф ... Гд когато някой се контузи и Партей го заменя . Не е лош играч , но сякаш не е това което ни трябва , особенно за цената за която се говори . Иначе днес пак новини как избираме от Джеко и Запата за заместник на Икарди , което си е плачевно .
Колкото до Конте , аз вече казах , че съм твърдо за да се назначи, но въобще не съм сигурен , че ще се разделим със Спалети след края на сезона . Сега като треснем и Лацио в неделя , наще ще забравят и лоши серии и отпадане и за купата и за ШЛ и за ЛЕ ...
inter_ruse
Нашия нападател се казва Лаутаро Мартинес!!!
Джеко е идеален за алтернатива, нищо лошо не виждам да го вземем.
Трябва да натиснем здраво за два можещи халфа и десен бек.
cheffo
Цитат(inter_ruse @ Mar 26 2019, 11:46 ) *
Нашия нападател се казва Лаутаро Мартинес!!!
Джеко е идеален за алтернатива, нищо лошо не виждам да го вземем.
Трябва да натиснем здраво за два можещи халфа и десен бек.

Дам, и аз мисля че е по-добре да се налага Лаутаро и да се вземе някой като Джеко за алтернатива, отколкото да се изсипват сумата пари за Дибали, Лукакута и Мартинез през това време да седи на пейката. Според мене ни трябва задължително атакуващ халф, който да движи играта и качествени крила.
Kutinkata
Май аз съм единствения тук който не споделя прекалената еуфория около Лаутаро . Харесва ми и определено искам да е част от бъдещето на отбора , но грам не ми се вижда като човека който да води атаката ни догодина , а ние да се борим за нещо повече от 4ката . Момчето е на 22 години и има 5 гола от игра в 21 мача този сезон в Серия А , макар , че половината са като резерва . Можем само да гадаем колко ще се развие и за колко време ще го направи , но на мен в момента въобще не ми се вижда готов да води атаката на топ отбор . А и аз продължавам да го виждам като играч тип Дибала , зад нападателя , а не да води цялото нападение .
Незнам , може и да греша , но аз не виждам Лаутаро готов да води атаката ни през следващия сезон .
inter_ruse
Нека вземем Ракитич/Модрич , Хамес и Алексис и останалото остави на Лаутаро.
Иначе от по евтините и реални варианти ми харесват Березински за десен бек , Дивара и Папу Гомез.
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Mar 26 2019, 15:20 ) *
Май аз съм единствения тук който не споделя прекалената еуфория около Лаутаро . Харесва ми и определено искам да е част от бъдещето на отбора , но грам не ми се вижда като човека който да води атаката ни догодина , а ние да се борим за нещо повече от 4ката . Момчето е на 22 години и има 5 гола от игра в 21 мача този сезон в Серия А , макар , че половината са като резерва . Можем само да гадаем колко ще се развие и за колко време ще го направи , но на мен в момента въобще не ми се вижда готов да води атаката на топ отбор . А и аз продължавам да го виждам като играч тип Дибала , зад нападателя , а не да води цялото нападение .
Незнам , може и да греша , но аз не виждам Лаутаро готов да води атаката ни през следващия сезон .

Не гледай мачовете, а броя минути на терена. В Калчото има 6 гола за 1048 минути, което прави средно по 1 гол на 2 мача, което мисля, че не е никак лошо като постижение за първи сезон в Италия. Надявам се следващият сезон да стане още по-силен и да действа зад Икарди вместо Дибала.
Provenzano
Байерн Мюнхен е отправил оферта на стойност 56 милиона евро за нападателя на Айнтрахт Франкфурт Лука Йович, твърди „Bild“.

Според информацията, германският гранд е отправил офертата през миналата седмица и тя е поставена на масата за обсъждане в Айнтрахт Франкфурт.

21-годишният нападател е желан горещо от треньора на Байерн Нико Ковач.

Талантливият нападател има 22 гола и 7 мача в 36 мача за Айнтрахт във всички турнири.

Според информациите в медиите, цената на сръбския национал е около 60 милиона евро.

Интер също проявява много сериозен интерес към Йович, който е гласен за заместник на Мауро Икарди. „Нерадзурите“ се очаква да се разделят със своя аржентински голаджия през лятото, след като Икарди се забърка в сериозен скандал с шефовете на клуба през последните седмици.

Барселона също ще участва в битката за подписа на Йович, който е спряган за заместник на Луис Суарес.
Provenzano
Полузащитникът на Ривър Плейт Езекиел Паласиос е отклонил предложението на Реал Мадрид, предпочитайки да продължи кариерата си в Интер Милано през следващото лято. 20-годишният Паласиос има четири гола и седем асистенции за Ривър Плейт във всички надпревари, откакто се премести от юношеския тим в първия отбор на отбора от Буенос Айрес.

„Кралския клуб” бе считан за фаворит за подписа на полузащитникът, но медиите в Испания доверяват, че Паласиос смята, че ще се чувства по-ценен в Интер и ще играе повече. Същевременно аржентинският нападател на Интер Лаутаро Мартинес е близък приятел с футболиста и това спомогнало за избора му.

През този сезон халфът има един гол и четири асистенции в 14 мача за Ривър. Полузащитникът а аут от отбора от средата на миналия месец, след като има фрактура на фибулата.
N.Roussev
Рискувахме с играч от аржентинското първенство миналата година,но се оказа печеливш ход.Този уж е следващият им голям халф,дано нещата се получат.
cheffo
Аржентинец. Млад. Казва се Паласио(с). Взимайте го smile.gif

Според Тутуспорт, трите основни цели на Интер са - Джеко, Ракитич и Дармиан. Освен това се интересуваме отново и от Малкълм.
Provenzano
Дармиан biggrin.gif Стига с този чуплив играч де, всеки трансферен прозорец ни свързват с него. И пак ще са същите номера - наемче с опция biggrin.gif
ambro
Цитат(inter_ruse @ Mar 26 2019, 15:46 ) *
Нека вземем Ракитич/Модрич , Хамес и Алексис и останалото остави на Лаутаро.
Иначе от по евтините и реални варианти ми харесват Березински за десен бек , Дивара и Папу Гомез.

Ако се вземат тези тримата, останалото може даже и аз да го свърша
Provenzano
Ама вие наистина ли вярвате, че можем да вземем трима футболисти от подобна класа и то в един трансферен прозорец? biggrin.gif Я, ни вижте трансферите в последните години. Кое голямо име сме купили? Сега пак ще са някакви наеми на Дармиан плюс някоя звезда на Удинезе като Родриго Де Паул (отдавна не са го свързвали с нас).
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Mar 27 2019, 19:45 ) *
Плюс някоя звезда на Удинезе като Родриго Де Паул (отдавна не са го свързвали с нас).

Последните месеци няма нито един гол и нито една асистенция ( само май един от дузпа ) и за това , иначе ако направи ся някоя асистенция и гол и веднага ще ни го пратят да го взимаме biggrin.gif .
durex
Един от любимите ми бекове го спрягат за нас, става въпрос за Хисай. Дано вземем албанчето и с това нацяло да стопираме Д;Амброзио да го играе вечния титуляр.

Друго интересно е, че и самият Ковачич иска да се върне при нас, което улеснява трансфера още повече и дори бих го считал като договорен, просто е въпрос на време и да се договори цената.

Пак душим около Малкъм, ще се борим с Байерн за подписа на Йович, само при условие че Икарди си тръгне.

Джеко, Запата ги спрягат за заместници на Икарди (дано не се случи никога да не дава Господ амин!)
durex
Албанските медиуми се повикуваат на извори блиски до неговото семејство и пренесуваат дека Елсеид Хисај е веќе играч на Интер, се очекува токму тој да биде десниот бек кој што му е потребен на Спалети.
San_boys
Бившият уругвайски нападател Диего Форлан сподели, че Интер ще купи звездата на Атлетико Мадрид Антоан Гризман. Форлан познава отлично обстановката в двата клуба, тъй като в различни периоди от кариерата си, игра и за двата тима.

Той твърди, че информацията му за подобна сделка е именно от високите етажи в италианския клуб. За целта обаче, Интер ще се опита да разкара Мауро Икарди, а след това ще вложи всички усилия в трансфера на Гризман.

„Ако Гризман остане в Атлетико Мадрид през лятото, то той ще се превърне в легенда. Интер обаче ще се опита да го привлече веднага щом продаде Икарди”, коментира 39-годишния Форлан пред ESPN.

„Така ми казаха от клуба”, допълни той.

Бъдещето на Икарди продължава да бъде широко дискутирано, въпреки че аржентинецът бе върнат в групата на „нерадзурите” и вече води нормални тренировъчни занимания.
durex
То бъзик, бъзик, ама вече на 4-та новина в чуждите сайтове на Интер попадам на новината за Гризман, който ще замени Икарди през лятото..
даже в букитата има вече и коефициенти за идването на франсето при нас, като с най-нисък коефициент естествено е за Барса и после познайте кой се нарежда на второ място....ами да точно Интер, та тези неща не са никак случайни...
radul
Как ще му плащат заплатата?
durex
Не знам ще измислят нещо, от маркетингова гледна точка ще убием рибата.
Kutinkata
Гризман ? Дайте по сериозно , по близо сме до някой като Де Паул , отколкото до Гризман . За мен шанса да вземем французина е около 0.01% .
Provenzano
Истински ме разсмя този слух за Гризман.
cheffo
Ново име за десен бек - Щефан Лайнер от Ред Бул. Миналата година Наполи бяха близо до него, но така и не се стигна до сделка. Траансфермаркет го оценява на около 15м.
Provenzano
Нека позная - Наем с опция? biggrin.gif
cheffo
Цитат(Provenzano @ Mar 29 2019, 23:36 ) *
Нека позная - Наем с опция? biggrin.gif


Честно казано със слуховете за продажбите на Икарди, Перишич и Весино (уж Тотнъм го искали), няма да имаме проблеми с ФФП и китайците за пръв път ще могат да инвестират свободно. Дали ще го направят е вече друг въпрос.
N.Roussev
Ясно е,че ще започнем следващият сезон с половин нов състав.Остава ни да палим свещи китайците да развържат кесията и да намерим класни попълнения,а Марота може това.
Provenzano
Всяко лято едно и също - старата песен на нов глас.
San_boys
Шефове на Барселона и Интер са провели среща, на която са обсъдили евентуалните трансфери на Иван Ракитич и Артуро Видал при „нерадзурите“.

Такава информация разпространи италианското издание Tuttosport, като се твърди, че спортният директор на „черно-сините“ Пиеро Аусилио е пътувал до каталунската столица в средата на март. Той се е срещнал с хора от управата на „блаугранас“ преди мача на Меси и компания с Олимпик Лион на „Камп Ноу“ от осминафиналите на Шампионската лига. Слуховете са, че Аусилио е поставил на дневен ред и питане възможна ли е двойна сделка – за Ракитич и Видал.

Последният премина в редиците на испанския шампион през лятото на 2018 година от Байерн Мюнхен.

Интер събира цяла хърватска колония

Колкото до Ракитич, той е част от „блаугранас“ още от сезон 2014/15. Хърватинът премина от Севиля. За него Барса брои 18 милиона евро, а към днешна дата цената му се покачи значително. В момента сребърният медалист с „шахматистите“ от Мондиала през 2018 година струва 50 милиона евро.

Иначе Интер проявява интерес и към сънародника на Ракитич от Реал Мадрид – Лука Модрич.
Provenzano
Отборът на Интер е склонен да стартира преговори с Реал (Мадрид) за аржентинския голаджия Мауро Икарди, но само при едно условие. Миланският гранд настоява "кралете" да включат в сделката Карим Бензема, но също така и сериозна сума.

Проблемът тук обаче може да дойде от факта, че треньорът на Реал Зинедин Зидан харесва Бензема.

Френският таран прави един от най-силните си сезони за “белите”. Нападателят има 14 гола в Примера, което го прави и голмайстор на Реал до този момент.
N.Roussev
Бензема може да е малко дъртичък,но в Серия А ще върши работа.И двамата с Лаутаро са подвижни,може да оформят добър тандем в атака.
cheffo
Цитат
Inter are lining up a €70 million double swoop for Barcelona star Ivan Rakitic and Roma midfielder Lorenzo Pellegrini.

Пелегрини и Ракитич. Зачестяват слуховете за Конте.
Provenzano
За да бъдат спазени изискванията на ФФП, се обмисля продажбата на Карамо, Андреа Пинамонти, Йонут Раду, Зино Ванхейзден, Алесандро Бастони, Марко Караро или Андрю Гравилон.
ale inter
https://topsport.bg/inter/antonio-konte-pri...r.html?amp=true
Честито на всички
Ludman
Страхотна новина , за мен това беше топ 2 след Симеоне с които ни свързваха!!!
cheffo
Цитат(Ludman @ Apr 7 2019, 19:49 ) *
Страхотна новина , за мен това беше топ 2 след Симеоне с които ни свързваха!!!

И аз си мислех така, но сега предпочитам първо Моуриньо и след него Конте.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.