Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Kutinkata
Някой медии съобщават , че сделката за Балде Кейта е done deal , което е супер за мен . Много ми харесваше в Лацио . Според мен ще се наложи на дясното крило , мисля , че е по класен от Политано . Остана само един атакуващ и можещ халф и сме 6 . Модрич май си е издействал увеличение на заплатата , така , че можем да спрем с този трансфер вече . Рафиня да вземем и меркатото ще е уникално .
durex
Дам и аз съм за Рафиня. Познава обстановката вече, знаем го какакво представлява и най-важното, Интер вече му е в сърцето!
N.Roussev
Цитат(durex @ Aug 10 2018, 22:16 ) *
Дам и аз съм за Рафиня. Познава обстановката вече, знаем го какакво представлява и най-важното, Интер вече му е в сърцето!

Освен това е и млад,така че и да се контузи няма да отсъства толкова дълго като Нинджата в момента.
Provenzano
Почти навсякъде пише, че Кейта е футболист на Интер. Наем за 5 млн и опция 30. Очаква се официално потвърждение около вторник.

https://www.fedenerazzurra.net/news/2018/8/...g-is-by-tuesday
Provenzano
Забравих да спомена, че Кейта е оставен извън групата на Монако за мача срещу Нант днес, за да финализира трансфера си при нас.
N.Roussev
Този вече наистина е сигурен.Яд ме е,че оставяме Кандрева,а най-вероятно Карамо ще бъде пратен някъде под наем.Поне Балде и Политано могат да играят и по двете крила.Имам добро предчувствие за сенегалеца,дано няма проблеми с дисциплината.
durex
Чичо Тони според мен сам ще реши да напусне, защото за него няма да има място в титулярния състав. Той го загуби още с пристигането на Политано, а сега и Кейта като е тук, най-много за купата да влезе, така че по-добре да стяга куфарите и газ към Монте Карло.


Жоа Марио е искан от Бетис, дано испанците се набутат и дадът някоя стотинка за този измислен герой.
Kutinkata
Марио да ходи в Бетис , Кандрева в Монако а Карамо някъде под наем , след Кейта да вземем още един класен халф тип плеймейкър и меркатото ще е повече от добро .
Kutinkata
Между другото е доста интерестно , че Балде и Икарди са били заедно в Барселона в периода 2008-2011 , не е ястно дали се познават , защото Мауро е 2 години по голям . Но все пак ще се надяваме Балде да тръгне по стъпките и класата на нашия капитан .
durex
Само аз ли не съм съгласен да даваме Карамо под наем. Когато се закучи някой мач, все пак ще трябва да влиза някой и да променя резултата, а и да не забравяме ще играем цикъл сряда- неделя, така че...
Provenzano
Но от друга гледна точка за Карамо е най-добре да отиде някъде под наем, защото в момента е в такава възраст, че му трябват мачове, мачове и мачове за да натрупа опит. А при нас няма как да получи достатъчно шанс.
durex
Това е така, но на резервната скамейка няма да имаме адекватни заместници, пък и кой от титулярите има гарантирано място, ако Карамо покаже повече от Кейта и Политано може да си издейства титулярно място.
cheffo
Карамо по добре да си седи тук според мене и да се учи от Спалети. Шансове ще получи, макар и не много. Има доста неща да изчиства от играта си, а в някой измислен отбор едва ли ще го направи.
durex
Някакъв бразилец Тиаго Мая ни е в полезрението. До колкото разбирам е дефанзивен полузащитник.
N.Roussev
Да си вземаме Рафиня и да приключваме,че първенството вече чука на вратата.Щом бяхме готови да извадим пачките за Модрич,значи можем и за нашето момче.Омръзна ми от драми и сапунки.
inter_ruse
Кейта утре е на медицински. Даже има информация , че ще вземе 11-та...
Правете му тема.
Ако не се махне Марио , меркатото за нас е приключило.
Отказали сме 40млн паунда от Тотнъм за Марсело Брозович.
durex
И докато обсъждахме трансферите в неправилната тема с Кутинката преди малко, СпортМедиaСет избухват, че план Б е Рафиня и нашите отново ще влязат в преговори с антуража на бразилеца.
Снощи СПалети е намекнал на Кандрева с влизането си в 80мин, че няма да се разчита на него, за това и Карамо е влязал преди него, тоест имаш първо Политано, Кейта, Карамо и чак тогава Канрева и това може да накара италианеца сам да пожеlae да си тръгне и то в посока Монако.

Като цяло по-скоро става ясно, че за да започнат отново преговори за Рафиня, то Кандрева трябва да си тръгне.
Kutinkata
Челси няма да дават Азар на Реал , защото си дадоха властелина в центъра на Милан biggrin.gif Ама верно тия Милан как харесаха баш това дърво Бакайоко нямам идея . Когато си помисля , че нашия център е без почти никаква фантазия , винаги си оправям настроението с Кеси , Билия , Бакайоко и Бонавентура biggrin.gif И все пак няма да се борим с Милан този сезон , така , че аз продължавам да искам още един халф и продължавам да се надявам това да е Модрич или Рафиня .
cheffo
Ами Милан също предлагат само наем и без ШЛ, едва ли могат да си позволят някой друг, освен нежелан играч като Бакайоко. Иначе дано да е истина това за Рафиня и Барселона да се съгласят този път. С затварянето на прозореца в Англия, имаме голям шанс, защото едва ли друг отбор ще им отправи по-добра оферта.
Provenzano
Бакайоко ми е Кондогбия biggrin.gif
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Aug 12 2018, 21:03 ) *
Бакайоко ми е Кондогбия biggrin.gif

Според мен го надценяваш biggrin.gif Това са му отиграванията само в мача им срещу Уотфорд biggrin.gif

https://mobile.twitter.com/NathanAClark/sta...9758208/video/1

Балде Кета ще е в Милано тази вечер и утре ще мине прегледите . А Рафиня е титуляр за Барселона в мача срещу Севиля за суперкупата .
inter_ruse
Кейта е в Милано.
Много съм доволен от джама дори и това да е последният ни трансфер.
Дали може да играем така?!??
Самир
Вршалко - Шкриняр - Де Врай/Миранда - Асамоа
Найнголан - Брозович
Кейта - Лаутаро - Перишич
Икарди

Падели
Д'амброзио - Ранокия - Миранда/Де Врай - Далберт
Весино - Галярдини
Кандрева/Ж.Марио - Б.Валеро - Карамо
Политано

Убийствено , само заради Роналдо може би отстъпваме на Юве , но дано Лаутаро се окаже нашия Кристиано.
Norex
Слух за Карамо под наем в Парма,а Кандрева за момента ще остава.
Kutinkata
Рома взимат Нзонзи от Севиля , като ще платят малко над 30 млн кеш за него . Севиля щели да го сменят с Марио а сега имат и пари да го платят на момента , да плащат 20-25млн и да го взимат . В същото време Парма искат Карамо под наем , а Монако продължават преговорите за Кандрева , като се чака само неговото да . Дано станат и 3те сделки и вземем Рафиня последните дни и няма какво повече да искаме . За прозореца в Италия остават едва 4 дни , дано не чакаме до последния момент за Модрич и накрая да изгорим за Рафиня , за който пак се появиха слухове , че реже други оферти и чака нас .
inter_ruse
Севиля ще инвестират в Гедеш 45млн , така че Марио ще го искат само под наем. Ще е добре да отпратим тримата и да дойде Рафито (Карамо без никакви клаузи обаче)
Provenzano
Лука Модрич може и да заиграе в Интер. Това бе признато от агента на хърватския гений Марко Налетилич. Полузащитникът на Реал Мадрид е трансферна мечта на “нерадзурите”, като засега президентът на “белия балет” Флорентино Перес отказва да продаде своя футболист. Трансферният прозорец в Италия затваря в петък, 17 август, а ръководството на Интер все още таи надежди, че Модрич ще облече “черно-синята” фланелка.

“По някаква причина Модрич иска да играе в Серия “А” за Интер. Нека видим какво ще се случи. Вярвам, че рано или късно Модрич ще играе в Италия. Както повечето хървати на неговата възраст и Лука израсна, гледайки италиански футбол”, коментира Налетилич.

В същото време известният спортен журналист в Италия Джанлука ди Марцио потвърди, че е разговарял с Марко Налетилич, който му е споделил, че Модрич се надява да премине в Интер до края на трансферния прозорец.
durex
Модрич: "Отивам да спечеля суперкупата и след това си тръгвам!"
Hortomagico
Цитат(durex @ Aug 14 2018, 12:23 ) *
Модрич: "Отивам да спечеля суперкупата и след това си тръгвам!"

Откъде е това вярно ли е наистина?
durex
От италианските групи във фейсбук, които цитират техните спортни всекидневници.
Provenzano
Дано го вземем в крайна сметка, защото вече доста време ни свързват с него и предполагам, че наистина има голяма доза истина във всички слухове, които се появяват напоследък в медииното пространство.
durex
Ами странно е как Перишич пуска снимка в инстаграм, странно е как при представянето на Кейта, Аусилио го няма...това са най-пресните примери за които се сещам...или те знаят, че ще дойде, или по-този начин вдигаме някакъв рейтинг и т.н.
Provenzano
Най-вероятно има нещо свързано около всички тези събития. Така или иначе ще разберем до края на седмицата.
Kutinkata
Остават само 2 дни до края на трансферния прозорец а при нас има затишие . Може би няма да има нови за жалост . Атаката и защитата ми се виждат идеални и като титуляри и като скамейка но халфовата линия въобще не ми се струва завършена . Махнахме Рафиня и добавихме Найнголан . При контузия на Брозо или Нинджата , може би пак Шкрина и Миранда ще ритат топката напред .
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Aug 15 2018, 13:20 ) *
Остават само 2 дни до края на трансферния прозорец а при нас има затишие . Може би няма да има нови за жалост . Атаката и защитата ми се виждат идеални и като титуляри и като скамейка но халфовата линия въобще не ми се струва завършена . Махнахме Рафиня и добавихме Найнголан . При контузия на Брозо или Нинджата , може би пак Шкрина и Миранда ще ритат топката напред .


Утре е решаващият ден за Модрич. Четох, че Ювентус са отказали оферта за Пянич. Има доста слухове и за Тиаго и Ериксен. Реал явно търсят заместник и дано нещата да се развият положително. Два дена не са много, но не са и малко.
Kutinkata
Дано все пак ако утре не стане с Модрич , то в петък да стане с Рафиня . Който и от двамата да вземем за мен ще е топ трансфер . И двамата са страхотни играчи , а и двамата биха били липсващото звено за нас .
inter_ruse
inter_ruse
И без Модрич и Рафиня си имаме страхотен отбор.
Аз се надявам Лаутаро да е нашия Меси , Кристиано , Модрич и Рафиня.
Способен е да шава навсякъде по нападението зад Икарди.
Kutinkata
Донякъде съм съгласен с теб , но само донякъде . Ако се закучи мача , кой ще влиза да обръщаме ? Политано и Кандрева ? А в центъра , може би Галярдини или Валеро ? Въобще състава който си написал е супер но нямаме никакви резерви , реално резервите в центъра са Галярдини , Весино и Валери , което е пагубно за отбор борещ се на 3 фронта . И всичко това го говорим ако всички са на разположение , сложи 2-3 контузени и виж как няма да имаме грам скамейка .
За мен твърдо ни трябва Рафиня или Модрич за да имаме завършен отбор , иначе ще палим свещи да няма контузии , което за мен е невъзможно .
Provenzano
Аз се надявам да вземем и двамата, въпреки че е почти невъзможно.
Kutinkata
Карамо все по близо до наем в Парма , без никакви опции , само сух наем . Отказа на Кандрева да напусне е довело до желанието на наще да пратят Карамо под наем . За мен е супер решение , там ще играе сигурно 30 мача и ако е наистина класен ще им стане един от основните играчи и догодина ще се върне много по добър при нас .
cheffo
Мисля, че прекалено много надценявате Лаутаро. Има доста качества, но е на 20-год и със сигурност ще има периоди в които няма да става за титуляр. То Икарди и Перишич имат такива, какво остава за него. Перишич също не е дясно крило, а и Спалети по-принцип май използва Нинджата зад нападателя, така че тази схема не е много точна. Също така ще видим къде точно ще бъде използван Кейта. Предполагам, че ще го повърти малко по различни позиции, за да види къде е най-полезен. Също така не мисля, че Политано ще е резерва. По-скоро според мене той, Перишич и Икарди ще са тримата напред, ако са във форма.

Иначе и аз съм на мнение, че ни трябва още един халф. Модрич или Рафиня, няма значение.
Kutinkata
Според медийте в Италия , независимо дали ни отрежат за Модрич , няма да се пробваме за Рафиня . Барселона искали 40 млн , без никакви наеми . Така , че остава да стискаме палци , че днес ще пуснат Модрич , което за мен е доста невероятно .
Лепрето
Според мен не вземем ли атакуващ халф , който да може да задържа , подава и шутира , няма как да изкараме сезона само с Раджата , останалите са твърде дефанзивни и без добри идеи в атака. Рафиня промени облика ни през пролетта , Харесах го много. Модрич е по скоро мечта .
Kutinkata




Sneijder
Представяте ли си Перез да се ядоса и в последния ден да купи Икарди и да ни даде Модрич? Няма де се учудя.........
N.Roussev
Аз вече се примирих,че няма да вземем атакуващ халф,но поне очаквам утре Севиля и Монако да избухнат с оферти за нашите "големи звезди".
Provenzano
Цитат(Sneijder @ Aug 16 2018, 16:17 ) *
Представяте ли си Перез да се ядоса и в последния ден да купи Икарди и да ни даде Модрич? Няма де се учудя.........

Няма как според мен Икарди да отиде в Реал. Поне не и през това меркато.
Provenzano
Три изходящи трансфера, които могат да се случат в последния ден от трансферния прозорец:

Жоао Марио - Бетис
Андреа Пинамонти - Фрозиноне
Ян Карамо - Парма (под наем)
Kutinkata
Марио може да отиде в Бетис до края на август . Трансферния прозорец в Испания затваря чак в края на месеца . Иначе доколкото виждам , май сме приключили с трансферите за този прозорец .
inter_ruse
Можеше да се напънем и ние за Адриен Рабио rolleyes.gif
Много добър халф който ще става и по-добър...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.