Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
durex
За успокоение на всички, Де Поул отива в Наполи за 20млн. biggrin.gif
Kutinkata
Цитат(durex @ May 23 2019, 15:45 ) *
Кутинка не искам да ми се обиждаш, ама ми приличаш на един бивш потребител Ултрас едно време. ТОй така говореше за Милито като го взехме.

Защо да се обиждам , харесвах коментарите като цяло на ultras . Иначе интерестното е , че примера с Милито вече се дава около 100тина пъти за 9 години , но така и си остава единствения Милито .
Е случая обаче няма нищо общо , Милито дойде на 30 след сезон с 24 гола , а ние искаме да имаме нападатели Лаутаро , Дзеко и Политано с общо 19 гола . Нали има все пак някаква разлика когато единия е вкарал 24 гола и когато трима общо са вкарали 19 , аз поне намирам така да се каже лека разлика . А Дзеко е на 33 , личното ми мнение е ,че няма да става все по добър , няма да младее , не ми прилипа на Бенджамин Бътън .
Но все пак така говориш все едно сме ги взели вече и трябва да ги възхваляваме . Истината е , че не сме ги купили и може би никога няма да ги купим . Поне според мен Дзеко няма да го вземем , защото не сме чак толкова тъпи . Лукаку който лично аз доста харесвам също няма да вземем , защото взима голяма заплата която не можем да му дадем . Ако се окаже , че Конте ( или който ще ни е треньор ) не харесва Политано и него можем да не вземем . Така , че всичко само са догатки за сега , за мен просто са кофти догатки , защото ако ще разчитаме на 4ма атакуващо играчи , от които само единия е световна класа не вещае нищо добро за нас .
durex
Къде в коментара ми съм писал, че ги възхвалявам? Казвам да не се избързва с мнението, че тия нищо не става от тях без да са играли и 1мин с фланелката на Интер. Сам каза, може и да не ги вземем, но АКО ги вземем трябва да им се даде кредит на доверие, а не да им се сипва с черпака.
Kutinkata
АКО това са ни 4ма нападатели другия сезон ще им дадем кредит на доверие и ще се надяваме да мачкат , но в момента няма нищо официялно и аз се надявам да не разчитаме на такава атака другия сезон .
Иначе Лукаку бих го искал в отбора , ако Конте ни е треньор нападение от Икарди и Лукаку ще е повече от внушително .
durex
Икарди няма да остане най-вероятно. Чета все по-усилени слухове за размяна с Дибала..
Sashko
Цитат(durex @ May 23 2019, 16:35 ) *
Икарди няма да остане най-вероятно. Чета все по-усилени слухове за размяна с Дибала..


А интересно ми е кой въобще я иска тази размяна?

Уж Икарди споделя публично, че иска да остане, ние нямаме треньор за постоянно все още, а вече го сменяме с Дибала.

Дано не стане факт.

Аз лично тая надежди да се върне Моу, макар и всичко с Конте да изглежда ясно..
durex
Конте още преди 15-20 дена е имал устна договорка с клуба, че ще го поеме, днес дори споменават за подпис и че ще се обяви на 27 Mай официално.
Kutinkata
Не искам да звуча кофти за отбора ни , но освен , че Икарди не иска , дали Дибала иска да дойде при нас ? От абсолютния доминатор в Италия и отбор играещ финали в ШЛ , да се навие да отиде да се бори за място в 4ката и прескачане на групата в ШЛ , ако се класираме де . Помним и на Игуаин каква му беше мотивацията в същата ситуация .
Иначе Дибала - Лукаку също би бил страхотен тандем .
durex
Нали за това Конте идва, вдигаме левела за да сме конкурент на гобите. Фактите и историята показват, Конте винаги става шампион още през първата година. Дано и с нас му се получи.
inter_ruse
Лукаку е по-добър от Икарди!!!
А Джеко е идеален за резерва , какво не му харесвате? Класа , опит , няма да очаква да е титуляр във всеки мач , идеален просто.
Ако разполагаме с нападението което предположих ще сме добре оплекомпментовани в атака.
Provenzano
Цитат(durex @ May 23 2019, 16:01 ) *
За успокоение на всички, Де Поул отива в Наполи за 20млн. biggrin.gif

Ееее, мамка му pouty-1329.gif
cheffo
20м е добра цена за Де Пол. Може да се окаже доста добър трансфер за Наполи.
Provenzano
Киелини е казал, че се надява Конте да не спечели нищо с Интер.

Явно на 99% Конте ще бъде новият ни треньор.
durex
И аз им пожелавам финал в ШЛ да го гледат само по телевизията! Амин!
Provenzano
Те и да стигнат до финал, няма да го спечелят и това е сигурно, защото е заложено в днк-то им.
durex
Според "Мирър", сме готови да предложим 10млн заплата на Лукаку, но не искаме да даваме повече от 56-60млн трансферна цена за него, докато Юнайтед си искат 70-80млн. Самият Луаку иска в Италия и може това да наклони везните в наша полза.
cheffo
Цитат(durex @ May 24 2019, 20:20 ) *
Според "Мирър", сме готови да предложим 10млн заплата на Лукаку, но не искаме да даваме повече от 56-60млн трансферна цена за него, докато Юнайтед си искат 70-80млн. Самият Луаку иска в Италия и може това да наклони везните в наша полза.

Mного ми е интересно как ще се развие тази сделка. Лукаку не влиза в плановете на Солскеяр и те така или иначе ще го продават. Тоест се оказва ненужен в МанЮ. Също така, не виждам да го свръзват с нито един отбор, освен Интер, а и играчът иска да отиде в Италия. Всичко това дава предимство на нашите и ако се изръсят 60-70м за него, ще е изключително слабо представяне от страна на Марота и Аусилио.
durex
Перишич и 25млн и да стискаме ръцете.biggrin.gif
inter_ruse
Moses annuncia l'addio al Fenerbahce: "Sto per lasciare il club, voglio una nuova avventura"

Edicola CDS - L'ultimo Maurito. Domani contro l'Empoli torna titolare , l'Inter gli chiede i gol-Champions prima di dargli l'addio: Suning ha già tolto la sua immagine dal sito"

Моузес се сбогува с Фенербахче, обявил че иска ново приключение- най-вероятно Конте му се е обадил. В шампионския сезон на Челси с Конте нигериеца се справяше отлично на десния халф-бек. Затова аз съм доволен.
Мача с Емполи е последен за Икарди и ще играе титуляр. Като вече Сунинг уж са свалили снимката му от сайта си...
Kutinkata
Моузес записал 13 мача за Фенерите , като половината от тях е влезнал като резерва и вече искал ново предизвикателство ... Ще е готино да спираме Ювентус с пейки на Фенербахче .
Иначе явно наистина искаме Лукаку и ще е готино да го вземем , но само като партньор на Икарди . Ако вземем белгиеца за заместник на Мауро , то за мен това няма да е прогрес , защото смятам , че Икарди е една идея по добрия голмайстор , а фактически ще дадем същите пари за да ги сменим и ще даваме и по голяма заплата . Но пък си остава надеждата на съберем двама топ голмайстори като Лукаку и Икарди .
durex
Аз вече съм със смесени чувства относно всичко. В смисъл единствения играч, който искам да остане е Шкринияр, за никой друг не ми пука толкова,а това не се е случвало, смятайте как ми е дотегнало от всички в отбора. Все тая ми е кой ще дойде, искам просто да излезем да мачкаме противника 90мин. да виждам желание у играчите и на края да си тръгнем победители.
Естествено ако Конте дойде, за мен целта е само титла и всичко останало за мен ще бъде разочарование.
durex
Скай Спорт: "Джеко на една крачка от Интер".
Kutinkata
Като ще взимаме Дзеко , не виждам причина защо да не ударим и за други наши цели в близкото минало като Виера и Лавеци например . Тамън с тях тримата и резервата на Фенербахче ще можем да получим малко опит , защото със сегашните ни неопитни тинейджър сме за нийъде .
Накрая ще спра да влизам в тая тема до края на август , че нямам нерви да четя всеки ден я за пейки на Фенербахче , я за някви изпяи 35 годишни футболисти ...


Малко обърках темите .
Provenzano
Не разбирам за какво ни е този босненски циганин на 33 години?
durex
Конте го иска. В момента всички трансфери се правят по негово желание, денек ако нищо не направим няма да са виновни Марота и Аусилио, а самият Конте.
cheffo
Ако играем 3-5-2, има логика да вземем по-евтин, но качествен нападател като Джеко. Например, Лукаку - Мартинез титуляри с Джеко и Политано за резерви.
N.Roussev
Наистина трансферите,които подготвяме са леко странни.Лукаку е добър,но пък не чак такава класа,че да му даваме 10 милки заплата и отделно да плащаме над 60 милиона на Юнайтед.Моузес би бил трансфер тип Асамоа-просто стабилен играч за Серия А,но не се знае дали няма да направи някоя глупост евентуално в ШЛ.Джеко не го коментирам,може да е интелигентен играч,но е стар и последният му сезон е трагичен.Лошото е,че не се и говори много за невралгичната ни зона-халфовата линия.Само Барела е уж близо до Интер,но само с него няма как да стане,трябват още полузащитници с визия.
Provenzano
Цитат(durex @ May 26 2019, 01:49 ) *
Конте го иска. В момента всички трансфери се правят по негово желание, денек ако нищо не направим няма да са виновни Марота и Аусилио, а самият Конте.

Тоя ще излезе големец. Първо го искахме заради Спалети, а сега пък заради Конте. Та ако това е истина Конте как мисли да ни направи по-добри? С Джеко и Моузес ли?
Kutinkata
Ама как вярвате на жълтите слухове . Конте го искал ... Той още не ни е треньор , ама вече искал Дзеко . За пейката на Фенербахче пак всичко е само слухове , щото нали написал , че се маха от Турция и го свързват с единствения който би могъл да го иска .
Мен като цяло ме притеснява , че играчи под 30 даже и слухове няма .
durex
Кутинка, журналистиката се е развила доста с годините и вече се знае месеци наред кой къде ще играе и кой ще е треньор на даден отбор. За това казвам, че в момента се прави трансфери за схемата на Конте, който той сам преди е казвал ,че харесва Джеко, а знаем за Моузес в Челси, така че това няма нищо ненормално. Ненормалното в случая е че Конте иска играчи, които са минали пика на кариерите си. Но това е тема на друг разговор, аз по принцип нямам нищо напротив, стига накрая да станем шампиони.
inter_ruse
И в закъсалия Юве , Конте взе остарелите Пирло и Бардзали, взе Джакерини, Матри, Якуинта, и тем подобни ,но накрая човека стана шампион.
Молете се Конте да дойде , а другото оставете на него, плийс!!!
Kutinkata
Цитат(durex @ May 26 2019, 14:23 ) *
Аз по принцип нямам нищо напротив, стига накрая да станем шампиони.

При това положение и аз нямам против , но с такива трансфери според мен даже няма да се борим за титлата . Когато Конте стана шампион с Ювентус пребори конкуренцията на Милан с 80 точки , а следващия сезон на Наполи с 78 точки . В момента обаче Ювентус минава границата от 80 точки още в 30ти кръг , така , че вече не биха били достатъчни "остарелите Пирло и Бардзали, взе Джакерини, Матри, Якуинта, и тем подобни" , за да биеш отбор с Роналдо и Дибала ти трябва нещо повече от свършелия горивото Дзеко , който за целия сезон вкара 2 гола на Олимпико , като единия му беше от дузпа , това ли ни са амбицийте , за такъв играч ? Ако амбицийте ни са да влезем отново в ШЛ , нека взимаме такива бидони , но ако се борим за титлата ще ни трябват други трансфери.
Самия Конте не е магьосник , стана 3 пъти шампион с Ювентус с ужасна конкуренция , стана шампион и в Англия когато го конкурираха Тотнъм , но следващия сезон един силен Сити го изяде с 30 точки разлика .
Определено е добър треньор , но не е способен на чудеса . А и обича футбол с много раздаване , а ние ако се класираме за ШЛ и с тоя отбор който гласим със средна възраст от 40 години , ще свършим горивото пак по коледа и ще се чудим защо втората половина на сезона се влачим по терена .
rodigri
И аз мисля, че трансферите се правят спрямо схемата на Конте, друг е въпроса ,че ние нямаме играчите за тази прословута схема и ако ще играем с нея ,ще са ни необходими 4-5 играча.Джеко бе е лош за резерва, стар е , но е добър играч.Моузес също не е лош играч,но за титуляр??? Левия фланг ни е същия ( Асамоа не е първа младост, а Далберт даже не ми се коментира).каквото и да си говорим халфовата ни линия е тотална щета- Брозо е играе когато иска,Нинджата е същия,Галярдини е за ниво Лацио , Борха е пенсионер, Весино е супер за Фулъм.Много зависи и кой ще продадем ,защото по мое мнение половин отбор трябва да замине и като цяло ние на всеки 2 години чистим плявата и на края нищо не сме изчистили.За пръв път съм съгласен с Кутинката- взимаме играчи ,на които пика е минал и след 1, максимум 2 години отново ще се чудим какво да ги правим и започваме да се въртим в омагьосан кръг. Конте не е лош ,но тази негова схема ще сработи евентуално за серия А ,но в Европа няма никакъв шанс с нея.Най интересно, ще е с какви пари ще разполагаме,дали ще се развърже кесията или не,защото отбор ,такъв какъвто искаме всички се прави с пари и с топки .Някой знае ли каква беше неустойката на Конте в Челси ?
durex
10млн мисля че беше, даже вчера или днес му бяха изплатени.
rodigri
добре де ,как Конте в Челси има компенсация от 10 млн. , а Спалети е Интер- 20 млн.??? изобщо не ми се връзват нещата, при положение ,че всеки знае колко пари дават в Англия и всеки играч,който иска повече пари отива там и то в някой средняк.Бедния Интер дава 20 млн,а богатия Челси 10- разликата е прекалено голяма .Или ние сме големи шматки или тези прословути 20 млн. не са точно 20 млн и оричината спалети да не бъде уволнен е съвсем друга
durex
Нали му подновиха договора миналата година от там явно идва разликата...не знам и аз. Или никой не е очаквал, че ще сме по-зле и от миналата година.
Kutinkata
Нещата са различни . На Конте му оставаше само година договор , а и той съди Челси за 20 млн паунда , но в крайна успя да осъди Челси "само" за 9млн паунда . Иначе аз не вярвам ние да дадем чак 20 млн на Спалети при уволнение , в нета срещнах новини за от 15-25 , тептрва ще видим топбата цифра .
Provenzano
Абе ако тази вечер не победим Емполи, като нищо може да се разминем с Конте.
inter_ruse
Конте ще подпише с нас в сряда в Китай.
cheffo
Супер тъпо е да наемеш топ треньор , да му дадеш голяма заплата и след това да му налагаш какви играчи да използва и да не се опиташ да му изпълниш трансферните изисквания.
Моузес направи много силен сезон, точно под ръководството на Конте, който го преквалифицира на халф бек. След това не съм го следил, но не съм против негов трансфер, точно заради Конте.
Освен това, според мене е доста нереално да се надъхвате за титлата догодина, при положение, че от сегашният ни отбор имаме максимум 4-5 играча, които имат класата за това.
Provenzano
Как няма да е нереално да говорим за титла, след като ще вземем Джеко и Моузес. С тези ли хубавци ще вдигнем класата за Скудето? biggrin.gif
Norex
Най-важното нещо за отбора в момента е да се смени треньора и да се освободят/продадат излишните играчи. Ако Конте подпише както се твърди навсякъде то той ще си подбере играчите,които ще му свършат работа за неговата схема на игра. Конте доказа че не робува на имена,а на строга дисципилина и тактическа грамотност от играчите. Ще му е нужно време да изгради отбор борещ се за титлата,но съм сигурен,че ще сме доста по близко до гобите отколкото сега.
San_boys
Централният нападател на Рома Един Джеко е близо до трансфер във Фенербахче, съобщава турската агенция DHA. Днес таранът трябва да пристигне в Истанбул, където да преговаря на място с представители на тамошния гранд.

Новината идва само ден, след като в Италия написаха, че 33-годишният Джеко се е договорил с Интер. Босненският голаджия има договор с Рома за само още година.

Снощи той игра в последния мач на “вълците” за сезона - срещу Парма (2:1).
Kutinkata
https://streamable.com/h39mn
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Иначе Киеза на който му искат уникална цена е на дъното на една от класицийте , направил е впечатляващите 133 удара и едва 6 гола . Куалярела има едва 8 удара повече , но и точно 20 гола в повече .
Все се чудя , като ще взимаме футболисти набори на Конте , защо не вземем някой във форма поне , ами трябва да е задължително някой със слаб сезон като Дзеко . По добре един Куалярела да вземем , така или иначе вече взимаме само бивши ювентинци .
Faketo
Цитат(Kutinkata @ May 28 2019, 13:55 ) *
https://streamable.com/h39mn
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Иначе Киеза на който му искат уникална цена е на дъното на една от класицийте , направил е впечатляващите 133 удара и едва 6 гола . Куалярела има едва 8 удара повече , но и точно 20 гола в повече .
Все се чудя , като ще взимаме футболисти набори на Конте , защо не вземем някой във форма поне , ами трябва да е задължително някой със слаб сезон като Дзеко . По добре един Куалярела да вземем , така или иначе вече взимаме само бивши ювентинци .

Това шега ли беше човек или сериозно?
Provenzano
Аз предлагам да се опитаме да привлечем Недвед и Дел Пиеро.
Faketo
Аз пък Енцо Беардзот за треньор crying_with_laughter-3302.gif
Provenzano
Изпратили сме запитване за Хисай от Наполи.
inter_ruse
Разбрали сме се с Лукаку 7,5млн за 5г.
Добре е ако го вземем за 50млн ще е още по-добре, а най-добре ще е Перо плюс 20млн
inter_ruse
Конте е в Милано и уж даже е разговарял с Ханданович.
С Марота ще присъстват на финала на Уанда Метрополитано.
В четвъртък или петък ще дойде официалното съобщение.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.