Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Черно и синьо
А кога ще продаваме пълнежите ?
cheffo
Aко успеем да вземем Перешич, Пероти/ Габиадини и Коентрао до края на прозореца ще бъде добър завършек на меркатото и донякъде ще замаже продажбата на Ковача. Нагатоми е почти сигурен за Дженоа, към Тайдер и май Анреоли имаше запитвания от Болоня. Сантон е искан в Англия от бившият му мениджър. Дамброзио, уж имаше сериозен интерес към него от много места, но сякаш позатихнаха нещата. Ернанес и Гуарин изглежда, че няма как да ги разкараме това меркато.
inter_ruse
малко остана пълнежа , след като продадохме ковачич сме задължени просто да оставим в отбора гуарин и ернанес (и двамата са по-добре от някви като мело или лейва...)
андреоли,нагатомо,дамброзио,тайдер - тези трябва да напуснат , жал ми е за данило , но сантон ми харесва повече. ако не привлечем нов бек д'амброзио трябва да остане... монтоя,сантон,додо,коентрао/кришито/д'амброзио и жуан са достатъчни за позицията на бек. в центъра ще имаме миранда,мурийо,ранокиа,жуан и видич който ще се завърне.
абе изобщо отбора ни е доста добър и имаме достатъчно на класа и брой футболисти на всички позиции , остава само да привлечем перишич и пероти и отбора заспива.
Provenzano
За Скелото ака Тарзан няма ли желаещи? Него можем направо да го подарим biggrin.gif
inter_ruse
Цитат(Provenzano @ Aug 21 2015, 21:03 ) *
За Скелото ака Тарзан няма ли желаещи? Него можем направо да го подарим biggrin.gif

а , да... уж удинезе го искат
Provenzano
Ми айде де, да го взимат...
inter_ruse
има още дестина дни , все ще му намерим един отбор където да цъка smile.gif
гледам , че лацио продават кейта за 10млн паунда , ако не стане с пероти дано се насочим към него. млад е и има хляб в него.
йоветич , перишич , пероти/кейта , паласио , икарди tongue.gif
inter_ruse
перишич е в стартовия състав на волфсбург срещу кьолн unsure.gif mad.gif
inter_ruse
отрязали сме лион за брозович - Di Marzio - Rifiutata offerta del Lione per Brozovic
Coentrao verso il Psg? Inter su Ghoulam - http://www.calciomercato.com/news/inter-su...o-il-psg-447157



някой с по-обширни наблюдения върху гулам?
grande internazionale
Това е шрифта на мердюгите !
inter_ruse
решителни часове за бъдещето на перишич и пероти. нашите вчера са били на мача кьолн-волфсбург.
8млн сега и след края на сезона задължително още 12. след като се натискаме толкова за него , защо се циганим? и къде са парите от матео? в сметката на тохир сигурно , или си е избил предварително парите дадени за кондо , защото той ще го плати на няколко пъти...
и пероти е алтернатива на перишич , защо? на нас ни трябват най-малко 2ма атакуващи футболисти , тохире тохире - слаба ракия си!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.calciomercato.com/news/inter-or...-perisic-612310
Kutinkata
Тряват ни двама атакуващи играчи и един класен централен халф ... В центъра сносни са само Кондогбия и Гнукури , другите напред с Медел , Брозович и Гуарин са си слабички като даже от тях трябва да оставим само Брозович за резерва .
mihael16
Коентрао в ПСЖ,а ние пак резервни варианти,които най-вероятно и за резерви не стават.Вместо да хвърлим парите от кова за Коетрао и Перишич,ние ще дадем 15млн за Гулам и Пероти...криви сметки и на края на сезона пак 9-ти.
Georgi stanev
http://inter.gong.bg/football-sviat/italia...48-chasa-341978

Аре стига вече простотии бееее.Писна ми recoil-2428.gif recoil-2428.gif recoil-2428.gif
Черно и синьо
Цитат(Georgi stanev @ Aug 23 2015, 18:38 ) *
http://inter.gong.bg/football-sviat/italia...48-chasa-341978

Аре стига вече простотии бееее.Писна ми recoil-2428.gif recoil-2428.gif recoil-2428.gif


Тоя се взима за резерва на Паласио. Като цяло и аз не горя от щастие, ама пък може и да се окаже полезен. Малко дълбочина на състава не е излишна.
inter_ruse
за АЛТЕРНАТИВА борини с чудесен избор !
Kutinkata
Алтернатива на Паласио ??? Вие гледахте ли го Паласио колко е зле снощи ??? Паласио трябва да е последната резерва в атака , трябват ни двама атакуващи играчи които са класа над Родриго
cheffo
Паласио и миналата година започна слабо, но после навлезе във форма. Предполагам ако вземем Перишич, че той с Йоветич и Икарди ще са титулярното нападение, а Паласио, Бибияни и да кажем Борини ще запълват дупки и ще играят за купата.
enjoy
Борини е близко... предполагам контузията на Пероти отключи този тъп трансфер... стил Бранка стил Интер....

Мело ще дойде ако продадем Скелото и Тайдер и двамата може да поемът към Болоня наеми с опции за откупуване...

Коентрао е близко до ПСЖ... алтернативите са Гнолум от Наполи, Сикейра, Телеш и Масуаку... ще вземем ляв бек ако продадем Нагатомо и Дамброзио (който е близко до Олимпик Марсилия за 8м)

днес е ден за Перишич, треньора на Волфсбург каза че няма промяна и за сега той остава но днес се очаква да атакуваме на всяка цена като последната оферта е 8м и 12 другото лято но Волф искат 10м сега и 12 другото лято ощо 22м...

тоест за сега е сигурно идването на двама нападатели, а дали ще вземем Мело и ляв бек зависи от продажбите на Нагатомо, Тайдер, Скелото и Дамброзио... като гледам май Андреоли ще остане заради контузията на Видич!
THE_GAME
Паласио наистина изглежда свършил за футбола. Само гъзенето му остана. Адски бавен и мек, опитва се да да се движи, да излиза на фланга, ама нито може да преодолее човек, нито да центрира като хората. Извън това - симпатично беше да гледам тая Манчова иновация - офанзивен футбол с дефанзивни футболисти. В крайна сметка всичко е добре, когато свършва добре, но с такава игра в атака ще е много трудно занапред. Трябват си отвсякъде двама играчи за нападението - били те крила, чисти нападатели, трекуартисти или каквото и да е от тоя род. Хора, които могат да играят по-бързичко, които могат да пробиват и да стрелят, щото си личи липсата на бързи футболисти в отбора, просто няма никаква скорост и изненада в играта ни. И все пак ако нещо изпъкна в положителен смисъл за мен в тоя мач - то е Миранда. Тоя човек просто е класа.
enjoy
Цитат(THE_GAME @ Aug 24 2015, 13:01 ) *
Само гъзенето му остана.




хаххахаха
Scofield
Общо взето Паласио го игра "Икарди" цял мач. С единствената разлика , че успя да вкара от първото си положение , макар и от засада. Паласио е опитен нападател и може би ще ни речи няколко мача от резервната скамейка. Но е и факт , че играта му деградира с всеки изминал сезон.
cheffo
Сити привличали Де Брюн за 70 млн - http://www.gol.bg/mancity/2015-08-24/siti-...-de-broyne-utre

Май няма да вземем Перишич. Само с Буратини ще е голяма мъка.
THE_GAME
А юБе ще вземат Куадрадо под наем. Така сме се вторачили в тоя Перишич, че пропускаме една след друга възможности за сделки точно по наш вкус с доста добри играчи, каквито на всичкото отгоре нямаме в състава си. Не знам, ама въпреки снощния късмет, просто не виждам как ще ни се получи в дългосрочен план, ако играем с 4-ма защитници и 4-ма дефанзивни халфове.
inter_ruse
волфсбург са доста категорични за перешич... дано не се заблудим с него и накрая останем с нашето си нападение.
чета , че лавеци е готов да дойде при нас. почо е на 30 , но според мен би ни свършил работа за 2-3 сезона...
durex
Гледам Черишев от Реал ще ходи на Местая, защо нашите не се напънат да го вземат, момчето е много обещаващо, гледах го в 2-3 контроли на Реал и се представи на ниво според мен.
durex
Лавеци все по-близо до Интер!
grande internazionale
Лавацата направо сме го взели. Гадаят сума около 5-6 милки без задължения за откуп.
А за Перишич положението става все по-сложно
Provenzano
Какво се натискаме толкова много за този Перишич само не знам? Чак вече ми писна да слушам за него трети месец все едно е Меси...
grande internazionale
Вземай Перишич, Лавацата и Борини !
Provenzano
Агентът на нападателя на Пари Сен Жермен Есекиел Лавеци пристигна в Милано, където ще води преговори с ръководството на Интер, информриат медиите в Италия.

Представителят на футболиста по-рано днес заяви, че трансферът на клиента му зависи изцяло от щаба на „нерадзурите“. Интер следи ситуацията още и около футболиста на Волфсбург Иван Перишич.

Очаква се още във вторник да има пвоече яснота дали трансферът на Лавеци в Интер ще се осъществи.
inter_ruse
лавеци-икарди-йоветич не е зле нали smile.gif стига манчо да не реши да ми пуска пак 4 дефанзивни халфа...
ама той не гледа ли , че всички модерни отбори играят с 4231 или 433 peeing-2085.gif
Черно и синьо
Утре щели да се водят преговори за трансфера на Жуан в Рома. Имало среща между Сабатини и Аусилио, където да се доуточняват нещата.
Черно и синьо
Също така се говори, че сме направили оферта за Ламела - наем 6 милиона евро сега и откупуване за 14 млн. в края на сезона. Това го пише Скай.
cheffo
Това за Ламела го потвърждава и Ди Марцио, което значи че най-вероятно е вярно. Според мен лично това е слаб трансфер за тези пари. Дано поне не е с задължителна опция за закупуване. 20 млн за играч, който има само един силен сезон през живота си и оттогава си е напълно посредствен в Тотнъм.
grande internazionale
Много за ЗА Ламела ! Ако вземем него и Перишич на 50% се реваншират за Кова.
inter_ruse
жуан за ляич/итурбе ще е добра сделка от страна на аусилио, дано се сети...
за ламела дано има нещо вярно
Georgi stanev
Милан купиха Балотели и вече имат 7-8 нападатели smile.gifНие имаме 3-ма,като единият е контузен,другият е на 33 facepalm.gif facepalm.gif facepalm.gif
inter_ruse
Mediaset - Lavezzi non è alternativa a Perisic . Mancini vuole due esterni
inter_ruse
стискайте палци валенсия да отстрани монако за шл. ако отпаднат монако продават курзава на псж и коентрао остава за нас drinks.gif
за лавеци ще има до края на деня решаващи преговори - според мене е въпрос на време почо да се върне в италия и да ги почват със стеван drinks.gif
grande internazionale
Цитат(Georgi stanev @ Aug 25 2015, 15:38 ) *
Милан купиха Балотели и вече имат 7-8 нападатели smile.gifНие имаме 3-ма,като единият е контузен,другият е на 33 facepalm.gif facepalm.gif facepalm.gif


И? Видяхме ги какво направиха с един по-малко предният мач. Балотели е такъв трън в гащатите, че предпочитам и да сме с един нападател само.
Интер се върна в преговорите за Коентрало. Натискаме за Лавеци, Перишич и Ламела, като Борини е на стенд бай wink.gif
Provenzano
При всички случаи и ние ще вземем най-малко още един офанзивен футболист до края на меркатото, като съм сигурен на 90%, че това ще бъде Лавеци. Ламела също не е лош вариант, а за Ляич се съмнявам да станат нещата, тъй като едва ли Рома ще го продадат точно на нас. Четох за интереса им към Жуан и освен да направим някаква размяна. Друг вариант на този етап просто не виждам.
enjoy
днес Аусилио се срещна с бащата на Ламела и агента на Лавеци, има договорка и с двамата като те са най-вероятните нови нападатели/крила за отбора, за Перишич Волфсбург не ни дават отговор и утре ще се разбере Ламела или Перишич... За Лавеци има договорка 3м заплата за 3 години, но няма договорка с ПСЖ които искат 10м а ние предлагаме 6.5м за него (контакта му изтича 2016г.)

ПСЖ закупиха Курзава от Монако след като Монако не се класира за групите на ШЛ и сега Коентрао е близо до Интер wink.gif

Ламела, Лавеци, Коентрао и Мело
Перишич, Лавеци, Коентрао и Мело

перфектно извинение за продажбите на Ковачич и Шакири

май ще гониме скудетото, особенно след като видях Миранда и Мурило каква защитна двойка сформират!

FORZA INTER!

Provenzano
Само без Мело, моля !
cheffo
Само да не стане, да вземем Ламела и зимата да му се търси нов отбор. От това което съм му гледал е малко по-мързелив играч и не се връща да помага много назад и не си дава много зор, а пък такива при Манчо не виреят много.
inter_ruse
предпочитам ламела пред перешич. на мястото на мело да играе гнукури или брозович , може и медел и състава ни е перфектен...
ияраменди е изпаднал в немилиост в реал...
enjoy
Цитат(Provenzano @ Aug 26 2015, 07:29 ) *
Само без Мело, моля !


Мело или Медел все тая wink.gif на един акъл са като иска Манчини Мело да го взима, доста е борбен и мисля че би се справил по-добре от Медел но Мело е последна грижа.. Гнукури е още зелен за Сериа А, Брозович е по скоро AMC, няма да се върже на тази позиция...

а днес новините са още по-добри

Гуарин в Рома за 10м
Ранокия е следен от Милан и Валенсия

ако продадем двамата и вземем, Ламела, Перишич + Коентрао е на това ще му каже меркато като за скудето.... предстои да видим smile.gif

inter_ruse
ако продадем гуарин ще трябва задтлжително още един халф...кондогбия-имбула щяха да създадът невероятно силна двойка халфове и щяха да дадът спокойствие на йойо,почо,ламела и икарди.
inter_ruse
La nuova Inter secondo la Gazzetta

grande internazionale
Хайде де, всеки ден пише, че ще е ясно за следващия. Най-многа искам Коентрало и ако вземам двама измежду Лавеци, Перишич и Ламела, да затваряме входящите.
Аз имам един може би тъп въпрос, но гледам никой от покемоните не продаваме, а нали има ограничение в бройката за серия А. Например не можем да продадем всички, какво става? Освобождаваме ли ги или си седят и си получават заплатки. Примерно какво става с Видич и 3те милки на година, който получава? То никой от покемоните ни не иска да си ходи, да не са луди.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.