Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Provenzano
чичо ви кандрева е wolrd class... къде го сравняте с пропадняка Витцел biggrin.gif

Взимаме Кандрева, а след това и Скудето trophy-1302.gif
Provenzano
Цитат(Черно и синьо @ Jul 20 2016, 13:19 ) *
На няколко места го виждам. Проблемът е, че Витсел е с изтичащ договор, а на нашите не им се дават 22 милки за такъв играч, което си е разбираемо.

Разбрали сме се с Витцел - 5-годишен договор и 3 млн евро годишна заплата.
ambro
Цитат(Kutinkata @ Jul 20 2016, 10:25 ) *
Гадзета усилено тръбят , че сме все по близо до Кандрева и до подписване на договор за 4 години в които той ще получи 12 млн .


Лудост... Той е почти на 30, а ние му предлагаме 4 годишен договор и то за по 3 мил. на сезона.
Provenzano
Ония оръфляци в международния форум на Интер не дават и дума да се каже против Кандрева, ебати загубеняците biggrin.gif
Kutinkata
Трансферното лято си върви а ние сме затънали до гуша . Покупка на двама уръфляци като Ансалди и Еркин и близо до трети - Кандрева , само Банега отсрамва положението до сега . Треньорския пост се клати но не достатъчно , че да сменим треньора но достатъчно да провали сезона . Ювентус завършиха със сумати точки пред нас миналия сезон а сега взеха Дани Алвеш , Пянич и Бенатия а Пяца е на 99% и той там ... Нещата не вървят добре при нас грам , купиха ни ново Китайци ама и те са същия батак като Тохир . Треньора ни не постигна целта на отбора , не споделя политиката на отбора и не е харесван от феновете на отбора ... Какъв по голям аргумент да му биеш шута ? Ама те токкова са навътре , че чак на 27ми щели да се видят с него , явно нямат достатъчно време за Интер , сигурно тогава и ще се запознаят . Яд ме е , че заради нещастника Манчини изпуснахме и Ляич , който отиде в Торино за под 10 млн ...
Provenzano
В такива моменти чувствам носталгия за старите времена и за фамилия Морати. Не казвам, че Масимо щеше да уволни на секундата Манчини, но поне милееше и живееше за Интер, дори нещо повече... умираше за този клуб. А сега, няма как нито Тохир, нито китайците да споделят същите чувства. За тях Интер е просто бизнес и толкова. Няма я същата връзка, каквато имаше между феновете на отбора и Морати, няма я романтиката, няма нищо.
inter_ruse
пуул искат питбула медел.
Provenzano
Да броят 10 млн и да го взимат !
Kutinkata
Дортмунд взеха Гьотце за 23 млн ... какъв трансфер за какви пари ... това е удър в десятката , особенно с оглед на Кандрева .
Provenzano
Абе аз като ви говоря, че има и изгодни сделки, както и футболисти за много добри пари, повечето не ми вярвате. Това, че на чичо Кандрева му искат 30 млн не означава, че не можем да вземем по-добър играч от него и то за по-малко пари.
durex
Сити са предложили 31млн за Габриел. Май ще го забравим малкия. Прекалено много се забавихме с един такъв трансфер, а преди години,даже нямаше да споменат, че сме направили такъв за някакъв си келеш. На трансферния пазар сме като отбор от средата на таблицата на първенство от рода на Турция...
Kutinkata
Цитат(durex @ Jul 21 2016, 10:24 ) *
Сити са предложили 31млн за Габриел. Май ще го забравим малкия. Прекалено много се забавихме с един такъв трансфер, а преди години,даже нямаше да споменат, че сме направили такъв за някакъв си келеш. На трансферния пазар сме като отбор от средата на таблицата на първенство от рода на Турция...

Това е така и защото никой в тоя отбор не разбира от футбол , не са само Сунинг и Манчини , май и всички останали . Не може политиката да ти е да изчакаш да свърши Европейското и да искаш основен играч от Европейския шампион и да очакваш , че ще го вземеш лесно , или да изчакаш всички силни да поискат най големия бразилски талант и да отидеш и ти да се включиш в борбата за него . Целта е единия да беше взет преди Европейското а другия преди да вкара 10 гола в 12 мача ... В тоя отбор няма скаути , няма треньор , собствениците ги няма ..Ако Гьотце го искаха и Реал и Барса нашите малоумници и те щяха да отидат да се включат в битката за играча , ама така като са само Дортмунд и не им е интерестно . Трябваше това лято да се направят доста промени , да се направи няква врътка с ФФ , защото на нас не ни трябват 1-2 играча . Трябва да се освободим от много играчи а реално и ни трябват няколко и то класни в момента и всичко това за да се борим за тройката а не за титлата .
Provenzano
Китайците са наистина доста пасивни до този момент, което лично мен ме учудва и честно казано вбесява. В интерес на истината очаквах да избухнат с поне един качествен трансфер, хем за да се харесат на феновете, хем за да вдигнат поне с малко нивото на отбора. Бенега не го броя. Той е добър футболист, но идва като свободен агент. Иначе само допреди няколко месеца чаках с нетърпение да свърши поредния нулев сезон, а в момента дори не искам да започва следващия такъв.

Ще направя набързо една статистика с добрите трансфери (според мен) до тук през календарната 2016 г.:
Мохамед Ел Нено от Базел в Арсенал за 7 млн евро.
Мохамед Салах от Челси в Рома за 15 млн евро.
Марко Груич от Цървена Звезда в Ливърпул за 7 млн евро.
Ахмед Муса от ЦСКА Москва в Лестър за 19,5 млн евро.
Николас Нколу от Марсилия в Лион - свободен агент.
Себастиан Роде от Байерн М в Борусия Д за 15 млн евро.
Осман Дембеле от Рен в Борусия Д за 15 млн евро.
Марк Бартра от Барселона в Борусия Д за 8 млн евро.
Стефан Ел Шаарауи от Милан в Рома за 13 млн евро.
Франко Васкес от Палермо в Севиля за 15 млн евро.
Симе Вършалко от Сасуоло в Атлетико М за 17 млн евро.
Лукас Дин от ПСЖ в Барселона за 16,5 млн евро.

И това е само една бърза справка от 5-те топ първенства (Англия, Италия, Германия, Франция и Испания). Да не говорим, че най-вероятно пропускам някой като Ляич например. Не казвам, че тези играчи са световна класа, но определено имат качества и не са кой знае колко скъпи имайки в предвид изкуствено надутите цени на повечето футболисти в днешно време.
durex
Само че забравяш, ние имаме треньор, който иска играчи 30+ години, а гореспоменатите са 20-28 годишни.
Provenzano
Така е. Иначе вижте, че за 30 млн преспокойно можехме да вземем 2 играча срещу добри пари, които същевременно са в идеална футболна възраст (да не кажа направо млади) и най-важното не са със съмнителни качества.
durex
Въпреки че не може да им се вярва изобщо...

Тутоспорт: Манчини иска Балотели!
Provenzano
Поредната партенка , ако питате мен ..
Sneijder
Витцел в Юбе !!! Кур за треньорчето и китайците !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Scofield
Ако си мислите , че с млади футболисти на по 19-20 години ще направим нещо сериозно , жестоко се лъжете.Сега имаме нужда от опитни играчи , които са в пика на кариерата си. Имаме нужда от сигурност , а това не може да се очаква от 19-20 годишни футболисти.В момента единствените ни футболисти , които са ставали шампиони в европейски шампионати са Мело , Перишич , Сантон и Еркин.Много постно , нали?
Сега не е времето да развиваме таланти поради простата причина , че няма около кого да израстнат. Именно заради това , футболисти като Кандрева , Яя Туре и Сабалета са добре дошли в нашия отбор.
Без опитни футболисти просто няма как да станат нещата.
Kutinkata
Не искам да се заяждам ама само феновете на Интер си мислят , че играч като Марио (примерно) на 23 години се нуждае от развиване . "Пика на кариерата" не е 34 години , нито пък ние се нуждаем от застаряване на отбора ни , той е достатъчно пенсионерски вече . А иначе сте тотално изгубили представа кой е Кандрева , казваш кой от нашите са печелили шампионат а после казваш , че ни трябват играчи като Кандрева biggrin.gif ама той никога нищо не е печелил , той е загубеняк и е завършвал 2 пъти на 20то място в Серия А но никога първи . Как това , че е национал ви накара да.го мислите за добър тоя ? Ами Джакерини , Пароло , Пеле ... защо и за тях не дадем по 30 млн , нали все пак в Интер всички са юношки и ни трябват шампиони в пика на кариерата си .
Scofield
Кандрева е футболист с над 300 мача в Серия А. Има и 40 мача за националния отбор. Може да не е ставал шампион , но има достатъчно опит по италианските терени , а и не е капо(печелил е Купата на Италия). Пак ще го кажа... без опитни футболисти , сме обречени. Кандрева може да не е сред топ имената на поста си , но със сигурност ще вдигне класата в отбора ни.
Provenzano
Цитат(Scofield @ Jul 21 2016, 14:49 ) *
Кандрева може да не е сред топ имената на поста си , но със сигурност ще вдигне класата в отбора ни.

И средната възраст на отбора също. Но по-интересно ми е какво ще го правим след 2 години, когато от договора му ще остават още точно толкова wink.gif
Scofield
Тва за средната възраст не е сериозно. Много добре знаеш , че във футбола няма млади и стари , а можещи и не можещи.За справка виж средната ни възраст на отбора през сезон 2009/2010. Трофеи не се печелят с неопитни и млади футболисти wink.gif .
Фактора години влияе само на кариерата във ФМ-а. В истинския футбол има далеч по-важни неща за представянето на даден футболист.

П.С. Виж и възрастта на двамата ни най-добри футболисти от миналия сезон (Ханданович и Миранда).
Provenzano
А ти знаеш, че възрастта особено при вратарите не е фактор и не е от същото значение като при играчите с по-офанзивни функции, например. Не е сериозно да пълним отбора със средняци на по 30 години (защото Кандрева е точно такъв). И точно след 2 години същите тези играчи няма да стават за нищо. И тъкмо ще ги махнем и хоп взимаме други на същата възраст. За мен Кандрева няма да е нищо повече от версия №2 на Ернанес, който взехме за около 15 млн от Лацио и с какво ни помогна през тези 2 сезона, в които игра при нас? С абсолютно нищо. След още няколко години няма и да го помним. Усещаш ли как в последните няколко години се въртим в един омагьосан кръг, от който излизане, като че ли няма?
Kutinkata
Цитат(Scofield @ Jul 21 2016, 14:49 ) *
Кандрева е футболист с над 300 мача в Серия А. Има и 40 мача за националния отбор. Може да не е ставал шампион

Кандрева няма чак над 300 мача в Серия А де , гледаш му уикито но там има и сезони в Серия Б . Но ако говорим за такъв опит , било то и за 20тия в серия А , ние си имаме такъв опит . Ханданович , Паласио , Йоветич , Ранокия , Биябияни , Медел , Сантон , Едер , Миранда , Дамброзио , Перишич , Нагатомо , Мело , Банега ... всички имат по много мачове в големите първенства но пък това е важно само за нас , другите гледат качеството а ние количеството . А това , че годините нямали значение няма как да го коментирам . Ние сме Интер и целта ни е място в тройката и влизане в ШЛ но за да постигнем целта си ще вземем 30 годишен който никога не е печелил титла и който никога не е играл в ШЛ biggrin.gif
Provenzano
Цецко, да вземем и Пароло? И той има към 200 мача в Серия А с екипите на Лацио, Парма и Чезена... демек опитен ми се струва. Откъм трофеи също не е капо... печелил е Купата и Суперкупата.
Scofield
Със сигурност би ни бил по-полезен от Мело.
Provenzano
А според мен, който и да дойде на позицията на Мело ще ни е по-полезен от него. Въпросът е, че Мело не е титуляр, а Кандрева се взима точно за такъв.
Kutinkata
Днес Пяца е в Торино и минава медицински прегледи , всичко ще стане официялно може би утре . Ман Сити пък са постигнали договорка с Палмейрас за Хесус за 32 млн и изглеждат почти сигурен печеливш за подписа му . За нас поотихнаха нещата за Марио както преди това и за Пяца , почти сигурно губим и битката за Хесус . Като цяло напоследък слуховете в наша посока значително намаляха и си мисля , че причината е чаканата среща на 27ми между Сунинг и Манчини , може би или ще го накарат да поиска по млади играчи или ще го уволнят .
Provenzano
Аз не мога да разбера защо още го бавят. Тепърва не могат да променят неговата философия и разбирания за футбол. Силно се надявам, че Манчини няма да клекне пред новите собственици, а те на свой ред ще му бият шута!
Provenzano
Между другото може ли някой да ми даде следния пример: как отбор, борещ се за титла или дори място в ШЛ купува 30-годишен футболист за 25-30 млн? И този 30-годишен футболист през цялата си кариера е играл само в отбори средняци, следователно самия той е средняк. Никога няма да стане нещо повече.
Scofield
Цитат(Provenzano @ Jul 21 2016, 15:51 ) *
Между другото може ли някой да ми даде следния пример: как отбор, борещ се за титла или дори място в ШЛ купува 30-годишен футболист за 25-30 млн? И този 30-годишен футболист през цялата си кариера е играл само в отбори средняци, следователно самия той е средняк. Никога няма да стане нещо повече.

И Диего Милито беше играл само в средняци преди да дойде при нас , но стана нещо много повече от "средняк".

П.С. Даже и на 30 години го взехме
Kutinkata
От 2009 насам всяко лято взимаме нови и нови Милито-вци biggrin.gif Всяко лято по 2-3 , даже още хрантутим Паласио който също беше новия Милито ... Стига вече , само взимаме средняшки играчи на по 30 и всяко лято си говорим как ще е новия Милито ... е вече седмо лято го чакаме ама не идва . Престанете да обиждате една от легендите на отбора ни като го сравнявате с такива нещастници . И за сравнение в сезона преди да дойде при нас Милито имаше 26 гола и 7 асистенций а Кандрева има 12 гола и 3 асистенций biggrin.gif
Provenzano
Цитат(Scofield @ Jul 21 2016, 17:10 ) *
И Диего Милито беше играл само в средняци преди да дойде при нас , но стана нещо много повече от "средняк".

П.С. Даже и на 30 години го взехме

Ясно, ама такива като Милито са 1 от 10, а ние определено нямаме скаутите, които да надушат този един от десетима wink.gif
Ludman
Отказа ли сме 5млн на Виляреал за Бонбонито :/

Икарди с К... е в Лондон и преговарят с Аресенал!
Kutinkata
Цитат(Ludman @ Jul 21 2016, 17:50 ) *
Икарди с К... е в Лондон и преговарят с Аресенал!

Икарди не е ли в САЩ ?
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Jul 21 2016, 17:53 ) *
Икарди не е ли в САЩ ?

В САЩ е разбира се. Тъпите медии до толкова промиват мозъците на обикновения фен, че виж до какво водят.

Уанда вчера беше написала нещо в Туитър като този туит беше публикуван от Лондон. Разбира се, журналистите не закъсняха със слуховете, че тя е там за да преговаря с Венгер biggrin.gif

http://www.sportal.bg/news.php?news=614890
Ludman
Тези седмици не съм следял и това порчетох! Беше добавено в интервю с МОрати.

Баси много зациклихме с трансферите , сумати некадърни бекове се напълинхме , нищо не продаваме .... лоша работа
enjoy
Спорът за Кандрева е вечен, но щом Манчини го иска да му го дават китайците и да видим от КЪДЯ до КЪДЯ ще стигнем.

Добрите новини посредата на меркатото е че не взехме Яя Туре което означава че Манчини ще използва Банега като AMC креативен (нйеее сигурно) и че Икарди остава!

Ако по някакъв магичен начин вземем Витсел и Канрева без да продаваме Мурийо или Брозович, и китайците след като се насраха ни докарат през Сънинг Габриел Хесус че вече нямам Хесус в отбора зимата, то за мен ще е перфектно меркатото или поне примирявайки се перфектно! Наистина трябва да разберем че пари няма вижте Сантон и Додо че неможе да ги продадем, взели сме 4м за Бираги а не можем да вземем по толкова на Додо и Сантон смятайте как е затлачен този отбор от смените на треньорите!

Ясно е че тръгнахме с голямата кошнице, Берарди и Пяца сме пробвали 100% но ударихме на камък, после китайците ни подведоха с Жоао Марио и сега е нормално знаейки че може би Брозович ще бъде жертван (както знаете агента му иска двойна заплата и има проблеми по оста Брозови - Агента му - Аусилио) което значи че той ще бъде първият в ума на дон Аусилио за продан, а интерес към него има МА ОФЕРТИ НЕ!

Вероятен развой:

Кандрева - 22м (Бираги 4м, Сантон - 5м, Жуан - 2м + разликата от 5м за Витсел и 5м от -30м които можем да правим на сезон)
Витсел - 20м (Брозович 25м)
трябва да платим 25м за (Брозович, Додо, Йоветич и Манаж)




Те така... някъкси може да станат нещата - НЕМА ПАРИ ДЕЙСТВАЙТЕ!
Ludman
https://www.youtube.com/watch?v=2QpO_QNFQjU laugh.gif allright.gif
Off topic
Provenzano
Пяца официално е футболист на юбе, а ние продължаваме да работим върху трансфера на Кандрева wink.gif
durex
Scofield е прав. Аз и друг път съм го писал, че ни трябват в момента играчи, които са вряли и кипяли в играта, които когато стане напечено винаги могат да измислят нещо и да излязат от тежката ситуация. Един 19 годишен лигльо няма как да го направи. Опит,опит и пак опит. Това е формулата ни за достигане до ШЛ. От там влезем ли и китайците ще развържат кесията за каквито футболисти си искате.
П.П. Кандрева и аз не го искам!
Provenzano
В днешно време примери колкото щеш на 20-21 годишни младоци, които блестят в отборите си, буквално ги дърпат сами и струват луди милиони. Само нашата политика е да залагаме на "доказани и вряли в играта" некадърници на по 30+. Между другото от 2010 насам залагаме постоянно на такива и резултатите са видими за всички. Ще правим помен - 5 години, откакто не сме играли в ШЛ wink.gif
durex
Да ама я виж какви играчи взимаме от 5 години насам и какви взимахме преди това. Там е разликата, че може да вземем добри играчи на възраст, проблема е заплатата на тези хора...
Provenzano
Абе нека да взимат големи заплати, но на терена да мачкат и да побеждаваме. Тогава вярвам, че на никой няма да му прави впечатление кой каква заплата взима.
durex
Няма кой да я дава тази заплата.
Provenzano
Ми вместо да взимаме 2 покемона, които заедно общо вземат тази заплата, ще вземем един, но качествен играч, който наистина може да ни помогне с вдигане на класата в отбора.
Scofield
Цитат(Provenzano @ Jul 22 2016, 11:03 ) *
В днешно време примери колкото щеш на 20-21 годишни младоци, които блестят в отборите си, буквално ги дърпат сами и струват луди милиони. Само нашата политика е да залагаме на "доказани и вряли в играта" некадърници на по 30+. Между другото от 2010 насам залагаме постоянно на такива и резултатите са видими за всички. Ще правим помен - 5 години, откакто не сме играли в ШЛ wink.gif

Кои са тия 20-21 годишни младоци , които дърпат отборите си към титлите? Единствените млади футболисти в Италия , които играят основна роля в отбора си , са Погба и Дибала. Като единия вече е на 23 , а другия на 22. И въпреки това , не те дърпат отбора напред , а опитната им защита(но това е друга тема , която няма смисъл да подхващаме).
Също така не съм съгласен , че футболист на 28-30г е "стар".
inter_ruse
Sky - Ore calde per Candreva, il suo agente Pastorello sta cercando di abbassare le pretese di Lotito visto che il giocatore vuole l'Inter che offre 18 mln. Il giocatore ha rifiutato il Napoli che offriva alla Lazio 23 mln + 2 bonus

решаващи часове за трансфера на кандрева при нас.
хайде да идва и да взема шестака allright.gif
rodigri
хайде вече да идва и да се приключва с тая сапунка smile.gif не е лош играч, но всичко над 15 мил. е подарък за Лацио. Според мен и Алекс Тейшейра ще вземем и ще приключим
. Само на мен ли ми прави впечатление ,че вече сума от 30 млм. е напълно нормална и не е стряскаща.Ето Дортмунд дават 30 млн за Андре Шюрле , който освен ,че е по млад от нашия Кандрева , не е нищо повече
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.