Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Kutinkata
И двете неща са истина за Вършалко , такива са статистиките . На мен лично ми допада като играч , за националния игра супер , както и за Атлетико и за Сасуоло също ми хареса .
Интерестни анализи на доста източници , че сме поставили на изчакване трансфера на Видал , защото се чакало някакъв играч Х , който бил по голяма класа . Това са само догатки обаче сега .
Иначе Аусилио май е уредил Видал под наем , БЕЗ задължителна опция . Ако наистина го е направил това , ще е голяма сделка .
До края на седмицата Челси ще направят оферта от 35 млн евро за Весино и се очаква наще да е приемат .
Иначе Марио вече май тренира в Милано с играчите от световното biggrin.gif .
javier
Цитат(Kutinkata @ Jul 31 2018, 22:45 ) *
И двете неща са истина за Вършалко , такива са статистиките . На мен лично ми допада като играч , за националния игра супер , както и за Атлетико и за Сасуоло също ми хареса .
Интерестни анализи на доста източници , че сме поставили на изчакване трансфера на Видал , защото се чакало някакъв играч Х , който бил по голяма класа . Това са само догатки обаче сега .
Иначе Аусилио май е уредил Видал под наем , БЕЗ задължителна опция . Ако наистина го е направил това , ще е голяма сделка .
До края на седмицата Челси ще направят оферта от 35 млн евро за Весино и се очаква наще да е приемат .
Иначе Марио вече май тренира в Милано с играчите от световното biggrin.gif .

x e КИЕЗА дано вземем и барела
inter_ruse
Според медиите Х е Модрич , но аз не вярвам...
Provenzano
Цитат(javier @ Jul 31 2018, 23:41 ) *
x e КИЕЗА дано вземем и барела

Глупости. Как ще забавим трансфера на Видал заради Киеза. Дайте да си говорим сериозни неща. За Модрич съм склонен да се съглася, но Киеза biggrin.gif
javier
модрич е прави сте току що гопрочетох в калчомеркато
Provenzano
Лично Ди Марцио е потвърдил, че сме се свързали с агента на Модрич. Става все по-интересно. Ако вземем Лука, за мен този трансфер ще бъде повече Топ дори от този на Роналдо при гобите. Икарди ще къса много мрежи през новия сезон с такива халфове зад гърба си.
Provenzano
И още малко инфо за Модрич. Нямал нищо против да смени обстановката, а Аусилио преговарял с агентите му от няколко седмици.
javier
Цитат(Provenzano @ Aug 1 2018, 01:02 ) *
И още малко инфо за Модрич. Нямал нищо против да смени обстановката, а Аусилио преговарял с агентите му от няколко седмици.

тутоспрт интер взе видал 1 август подписва
inter_ruse
Да , днес подписва. Цена 22млн
Само едно дясно крило и сме готови smile.gif
cheffo
Цитат(inter_ruse @ Aug 1 2018, 00:39 ) *
Да , днес подписва. Цена 22млн
Само едно дясно крило и сме готови smile.gif


Aко е наистина 22м, това за мене е близко до топ трансфер. Само за пример, Ювентус купиха Матюди за 20-на мил, а Милан Биглия за същата сума. Видал е с класа над споменатите, така че какво да коментираме повече.
inter_ruse
Цитат(cheffo @ Aug 1 2018, 01:46 ) *
Aко е наистина 22м, това за мене е близко до топ трансфер. Само за пример, Ювентус купиха Матюди за 20-на мил, а Милан Биглия за същата сума. Видал е с класа над споменатите, така че какво да коментираме повече.

Така се говори.
Но и 30 да са милионите за мене е супер сделка , въпреки и възрастта краля.
Двамата с Найнголан ще са голяма лудница... :Х
durex
Аз разбрах, че общо няма да надхвърли сумата от 18млн.
cheffo
Педула казва, че това с Модрич е малко вероятно, докато работата с Видал била сигурна вече. За съжаление, смята също че Челси не са отправяли оферта за Весино.
Все се надявах, че ще вземем и Рафиня, но и с това да останем ще е повече от добре.
radul
Да бе Модрич само ако извадим кеш или в сделка за Икарди, тогава ще го дадат.
javier
дано да не стане от джа стола на земята видал е готов стига мечти модрич
cheffo
It is reported that Arturo Vidal’s move to Inter from Bayern Munich is all but done, with the Chilean to sign in a €20m deal.

An agreement has been reached between the San Siro club and their Bundesliga counterparts, with the transfer set to be confirmed before the end of the week.

Vidal will reportedly sign a three-year contract with the Nerazzurri, on wages of €4.5-a-season – considerably less than what he earns in Germany.

Според Gds висчко е договорено за Видал. 20м и 4.5м заплата. Това е доста добра сделка.
Kutinkata
Рафиня е ушил Ромите ( Малкъм също де ). След като вземем Видал , дано веднага се насочим към Рафиня , ако успеем да го вземем няма да ни трябва нищо повече . Само Видал и Рафиня останаха .
Sashko
Бразилец пред трансфер в Милан

Докато Милан работи сериозно по мегасделката с Ювентус, засягаща Леонардо Бонучи, Гонсало Игуаин и Матия Калдара, ръководството на клуба води битка и на друг фронт. “Росонерите” ще опитат да привлекат доскорошния футболист на Шахтьор (Донецк) Бернард, твърдят италианските медии. Новият спортен директор в клуба Леонардо е разговарял със своя сънародник, а бразилският техничар е отговорил позитивно за негов трансфер на “Джузепе Меаца”.
25-годишният Бернард ще подпише четиригодишен договор с Милан, като ще получава по 3.5 млн. евро на сезон. Евентуален трансфер на крилото може да даде зелена светлина за трансфер на Сусо в Рома. В момента Бернард е свободен агент и може да преговаря с всеки един клуб, като за момента Милан изглежда фаворит за подписа му.

Свободен агент, нямаше да е лошо да се пробваме и ние...
cheffo
3,5м заплата и има слухове, че плащат 10м комосионна. Като се има предвид, че е за резерва, по скоро не.
Hortomagico
Видал уж утре медицински дали има нещо вярно?
Provenzano
Модрич си знае от малък !

durex
Галярдини май и той на тезгяха, Атлетико го искат много, а за да дойдат Модрич и Видал, то трябва Галярдини, Весино и Марио трябва да напуснат.
Kutinkata
Снимката е фейк май , оригинала е с анцуг на Милан . Иначе трябва да продадем единия измежду Весино и Галярдини , аз предпочитам Весино , към тях задължителен да си ходи е и Марио . За Модрич аз нямам надежда , те Реал продадиха Роналдо , Ковача иска да си ходи и няма как да пуснат и Модрич . Да взимаме Видал и Рафиня и сме 6 точки .
durex
Според ГДС, Видал е играч на Интер.
durex
DONE DEAL!! As we told you few hours ago Vidal is expected in Milan for his medical tests this Friday!
Provenzano
И аз така прочетох на доста места. Ако успеем да продадем Весино и Марио за добри пари, защо пък да не се пробваме за Рафиня и Модрич?
Provenzano
Трансферът на Видал при нас бил повече от сигурен. Забавянето няма нищо общо с Лука Модрич, а идва от там, че от нашето ръководство били притеснени заради контузията и са поискали да мине предварителни медицински тестове в Германия, които са минати успешно от Артуро вчера и се очаква днес или утре да пристигне в Милано.
ildiavolo
Цитат(Kutinkata @ Aug 1 2018, 20:51 ) *
Снимката е фейк май , оригинала е с анцуг на Милан .

На Милан е, лесно можете да я намерите, а и самият Модрич не веднъж е казвал, че ни е фен от дете. Нищо де, взимайте го, ако можете, ще е в полза на всички ни Серия А да почне да обира каймака, а не огризките на световния футбол. Пък самият Модрич съм сигурен, че в такъв случай, ще действа като професионалист.
Kutinkata
Аз искам този състав убиец



Модрич не го слагам , защото не вярвам , че ще го вземем . Само мисля , че за в момента Миранда е над Де Фрай .
durex
Модрич е искал ново предизвикателство и ще говори с Перес че иска да напусне, така че го очаквам на Меаца.
Kutinkata
Ди Марцио пише , че Модрич имал среща с Перес тия дни , след като се върне от почивката си и чак след срещата ако Перес пуска Модрич , ние можем да се намесим . До тогава седим и чакаме , тъй като нищо не зависи от нас . Според мен ще вземем Видал и ще чакаме после за Модрич и ако не успеем с него ще се насочим към Рафиня . Моята прогноза е , че Перес няма да пусне Модрич и ще вземем Рафиня .
Но трябва да признаем , че е много приятно когато опцийте са ни Видал , Рафиня и Модрич , защото помним как бяха Скелото , Гаргано и Роки .
Sneijder
Цитат(Kutinkata @ Aug 2 2018, 12:24 ) *
Ди Марцио пише , че Модрич имал среща с Перес тия дни , след като се върне от почивката си и чак след срещата ако Перес пуска Модрич , ние можем да се намесим . До тогава седим и чакаме , тъй като нищо не зависи от нас . Според мен ще вземем Видал и ще чакаме после за Модрич и ако не успеем с него ще се насочим към Рафиня . Моята прогноза е , че Перес няма да пусне Модрич и ще вземем Рафиня .
Но трябва да признаем , че е много приятно когато опцийте са ни Видал , Рафиня и Модрич , защото помним как бяха Скелото , Гаргано и Роки .


чак не ми се вярва ,че говорим за Видал и Модрич !!!
Provenzano
Аз пък съм оптимист и се надявам да вземем и Видал, и Модрич, а ако продадем Весино, Валеро и Марио, защо пък да не вземем и Рафиня wink.gif
cheffo
Ако продадем Весино, Марио и Валеро може би ще можем да вземем Модрич smile.gif
Kutinkata
За продажби , може и Галярдини да си отиде , защото Чоло го искал в Атлетико . Много не ми се иска да го продаваме де , по добре Весино , Марио и Борха , а с тях и Кандрева . Скоро не очаквам развитие около Модрич , човека е на почивка в Италия и чак след като се върне в Мадрид ще говорят с Перес . Най вероятно Видал ще дойде още преди това .
Provenzano
Галярдини едва ли ще си отиде, просто защото е италианец, а такива ни трябват. Според мен точно поради тази причина искаме и Бориело.
Provenzano
Никой не си представяше Реал Мадрид без Кристиано Роналдо, но сега това реалност. В момента никой не си представя “белите” без Лука Модрич, но и тази възможност може да придобие изражение. В днешния си брой италианският Gazzetta dello Sport обръща много сериозно внимание на хърватския халф и шансовете той да отиде в Интер. Най-добрият футболист на Световното първенство е заинтригуван от идеята да заиграе на “Джузепе Меаца”, а заглавието на публикацията е "Модрич звъни на Интер".

Според италианската спортна библия съпругата на Лука - Ваня Бошнич, която се занимава с мениджърските дела на своя любим, е звъняла до офисите на “нерадзурите”, за да се увери колко реален е интересът на миланския клуб. “Искате Модрич, така ли?”, лаконично попитала тя, а директорите на “нерадзурите” e нямало как да отговорят с “не” на подобен въпрос.

В Милано имат множество хърватски футболисти (Марсело Брозович, Иван Перишич и Шиме Върсалко), което е коз в ръцете на интеристите. Операцията обаче изглежда доста сложна с оглед на космическата трансферна клауза на Лука - 500 милиона евро. До края на договора му с кралския клуб остават два сезона. 33-годишният халф взима “чисти” по 10 милиона евро на година, което също ще изисква големи финансови усилия от страна на Интер.

Вестник Marca нарече мечтата на Интер за Модрич “невъзможна” и набляга на това, че футболистът никога не би поискал трансфер заради много добрите си отношения с президента Флорентино Перес. В момента Лука и семейство му са на почивка на италианския остров Сардиния.
Kutinkata
Ако искаме италянски нападател , който и да е евтин , може да пробваме Ел Шаарауи . Няма да е скъп , вече няма много място за него при Ромите и може да се навият на наем . Не е кой знае какво но може да играе навсякъде в нападението , определено е по добре от Бориело .
durex
Бориело е партенка, няма как точно той да дойде, а си имаме и Колидио от примаверата.
N.Roussev
Колкото взехме египетския Трезеге,толкова ще вземем и Бориело.Иначе четох,че обявяваме Видал утре.Колкото до Модрич...много прилики има с трансфера на Роналдо.В началото уж безобидни слухове,но постепенно нещата придобиват сериозен характер.Ще видим какво ще стане,така или иначе взехме страхотни футболисти,но ако дойде и Модрич ще е нереално яко.
Provenzano
Аз вярвам, че ще вземем Модрич.
Kutinkata
Барселона щели да ни правят сечено . Очаквало се да предложат 30 млн за Видал още днес . Искат да ни метнат както Рома за Малкъм .
Според Педула , Байерн поискали още сутринта да затворим сделката но Аусилио изчаквал ...
N.Roussev
Явно няма да стане работата с Видал,но ние сме си виновни и по-точно Аусилио.Еми ше си цъкаме с Брозо и Весино или Галярдини.Така поне ще имаме и евентуално пари за Модрич или Рафиня.
Sashko
Цитат(cheffo @ Aug 1 2018, 18:53 ) *
3,5м заплата и има слухове, че плащат 10м комосионна. Като се има предвид, че е за резерва, по скоро не.


Защо пък Бернард да е резерва, нима е по-лош от Кандрева smile.gif

Тъпо ще е, ако Барса ни изпреварят за Видал.

Той както и Модрич ще са супер трансфери, нищо че са над 30 вече.

Стискаме палци да се получат!
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Aug 2 2018, 17:42 ) *
Барселона щели да ни правят сечено . Очаквало се да предложат 30 млн за Видал още днес . Искат да ни метнат както Рома за Малкъм .
Според Педула , Байерн поискали още сутринта да затворим сделката но Аусилио изчаквал ...

Барса, ако наистина го искаха, досега щяха да са го купили.
Kutinkata
Е според слуховете са го поискали и днес щели да пратят оферта . Те и Ромите са си викали , че Барса ако искат Малкъм до ся да са го взели ама ... А може и целия интерес на Барселона да е само слух .
N.Roussev
Ако отправят оферта е ясно,че отива при тях-кой отбор няма да предпочете да му платят наведнъж,а не наеми и разсрочвания.По-голяма горчилка остава от поведението на нашите шефове-уж всичко беше уредено,а сега на финалната проява изчакваме.Ако уредим Модрич или Рафиня обаче едва ли на някой ще му пука.
Kutinkata
Цитат(N.Roussev @ Aug 2 2018, 18:07 ) *
Ако уредим Модрич или Рафиня обаче едва ли на някой ще му пука.

Ако това ще те успокой днес Марка ( изданието е мадридско и е доста близо до Реал ) днес са излезнали с новина , че няма шанс Модрич да бъде пуснат при нас , освен ако не му се плати клаузата .. а тя е 750 млн biggrin.gif
durex
Аз искам Рафи и Модрич, Видал не ми е от любимците, макар че бих се радвал ако дойде. Но наистина държа за Модрич всичко да стане и да акостира при нас.
N.Roussev
Цитат(Kutinkata @ Aug 2 2018, 18:16 ) *
Ако това ще те успокой днес Марка ( изданието е мадридско и е доста близо до Реал ) днес са излезнали с новина , че няма шанс Модрич да бъде пуснат при нас , освен ако не му се плати клаузата .. а тя е 750 млн biggrin.gif

Еми тогава си прибираме Рафиня,който и без това е излишен там и всички са доволни! biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.