Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Provenzano
Как да не сме свързвани със защитници? От няколко дни се спряга името на Кришито.
Kutinkata
Започнали сме преговори с Доменико Кришито , но аз не мисля , че проблема ни е ащитата . Срещу Киево не създадохме нито едно положение , трябват ни и Марио и Сисоко в халфовата линия . И по добре да оставим Йоветич а да разкараме Едер , Биябияни и Паласио .
Provenzano
Биабиани и Паласио никой не ги иска и затова се опитваме да продадем Йоветич, за който можем да вземем повече от първите двама взети заедно. Поне аз така си обяснявам нещата.
Kutinkata
Може да е това а може и ФДБ просто да не го харесва . С оглед на играчите които пускаше той първия мач имам чуството , че не е гледал мачове на отбора преди да дойде и не познава футболистите , което е много лошо . И до днес се чудя как така най добрия ни играч в атака( Перишич ) остана резерва и грам не мога да намеря каквато и да е логика . Колкото до другите странни решения като схемата , като това , че Ранокия игра титуляр вместо Медел да бъде върнат в защита , като това , че предпочете Паласио пред Йова и тн .. намирам някаква супер минимална логика но Перишич да е резерва не мога .
Provenzano
Фактите са следните, поне според мен: Медел щеше да се справи по-добре в защита от Ранокия, както и Брозович щеше да се справи по-добре от Медел в средата на терена. Перишич пък трябваше да стартира на мястото на Едер, а последния да се замени Кандрева, за когото се говореше още преди началото на мача, че е готов за не повече от 60 минути и точно в 60-ата минута беше сменен. Отпред пък Йоветич можеше да влезе на мястото на Икарди, а не да се надяваме Паласио на 33 години да ни връща в мача.
inter_ruse
Sky - Lucescu ha dato il benestare per la partenza di Criscito, non vuole giocatori scontenti. L'Inter pronta a mettere Erkin + conguaglio economico per arrivare al calciatore

кришито отдавна не съм го гледал , но ако им дадем еркин+2-3лн ще се радвам да дойде още един италианец в Интер.
преди в доменико имаше хляб
Ludman
Проблема с Йоветич е , че ако изиграе още един мач - се активира клаузата за задължително откупуване за 14млн!
grande internazionale
Факта е един. Ние сме драскачи, де Бур е треньор.
Бибата е от школата и за тва го пазим, както и Сантон. А Паласката няма кой да го вземе : )
rodigri
Аз се чудя защо не напънем малко за Касерез, свободен агент е, има опит в Италия и 100%е по-добре от Сантон и Д'амброзио.
Ранокия го държим защото не виждам кой може да го поиска, трансферна сума никой няма да даде, това е ясно, но и за наем не го искат, защото получава висока заплата.
Това , че държим Нагатомо за маркетинг (и аз така мислих преди) леко ми се изтърка, защото какъв по- добър маркетинг от това да побеждаваш,а с него няма как да се получи.Само аз ли виждам , че медел е идеален за централен (нашите високи защитници и без това не печелят първа топка)
И какво излиза имаме Ханданович, Перишич,Кандрева ,Миранда, Брозович и Икарди, до някъде Банега и Кондогбия.А резервите, те къде са, нямаме .Йоветич ми е голям любимец , но да си призная и той и Едер са за среден отбор, там гарантирам, че ще изпъкнат.
На тоя отбор според мен му липсва Ковачич( играч с фантазия) , някой който може да даде последния пас.Не съм гледал Марио, но дано той е такъв тип играч
Provenzano
Нагатомчето е най-котирания футболист в Япония. Сам си направи сметка wink.gif
rodigri
Нямам идея , но е далече от определението футболист.Той да си се котира , ама при нас да е резерва, за резерва го бива.
Има ли някакви слухове, изобщо ще вземем ли накой нов играч?
enjoy
Цитат(rodigri @ Aug 23 2016, 19:33 ) *
Нямам идея , но е далече от определението футболист.Той да си се котира , ама при нас да е резерва, за резерва го бива.
Има ли някакви слухове, изобщо ще вземем ли накой нов играч?


Последните слухове са за Роси от Фиорентина - ай честиту confused-3316.gif
rodigri
Уникално, ще изиграе 5 мача и ще се контузи .Иначе класно попадение, Еркин и Роси ,заедно с бонбона и Паласио са идеален гръбнак на Интер.Май май сме същия ташак
Provenzano
Цитат(enjoy @ Aug 23 2016, 20:03 ) *
Последните слухове са за Роси от Фиорентина - ай честиту confused-3316.gif

Забрави да споменеш най-важното, а именно, че готвим размяна - Роси за Йоветич biggrin.gif
rodigri
ееее това вече е добра сделка smile.gifДобре де , как вадим 25 млн за Кандрева , вадим 25 млн. за тоя Барбоса ,а не извадим едни 30 млн. за Ковачич и едни 15-20 млн за Дармиан ??? и се чудя какво ли щеше да стане ако залагахме на Асане Гнукури вместо да даваме 35 млн за Кондогбия. Само аз ли мисля ,че ние нямаме верен ход в трансферната политика
Provenzano
Цитат(rodigri @ Aug 23 2016, 21:17 ) *
ееее това вече е добра сделка smile.gif

Коя по-точно? Роси за Йоветич ли? Защото на мен ми се струва по-скоро като кон за кокошка wink.gif
rodigri
Това го казах с голяма доза ирония, то е пределно ясно , че се прецакваме
Kutinkata
Според мен до края на трансферния прозорец ще направим тези трансфери :
Купуваме : Марио , Сисоко , Касерес ( или Гарай или Кришито ) и Габигол
Продаваме : Йоветич , Брозович ( 50-50 ) Ранокия
Provenzano
Ако вземем Габигол, Марио и Сисоко до края на меркатото ще ги призная китайците...
inter_ruse
сисоко само ми стига на мен
Provenzano
Сисоко и Марио щото в средата сме дупка, а ако Кондо не се разиграе не ми се мисли.
rodigri
Според мен е много оптимистично да вземем Марио , Сисоко , Касерес и Габигол , то ако вземем 2 от четиримата изброени ще е направо чудесно. Брозович мога да го жертвам за Марио и Сисоко smile.gif а Касерез е идеален за десен бек и то за без пари
Provenzano
Бровозив ще се жертва в името на един от двамата, няма как и на двамата. Освен, ако не му вземем 60-70 млн.

Иначе на няколко места четох, че цел №1 пред клуба е Марио, а Сисоко бил план Б biggrin.gif
inter_ruse
за габигол чакаме отговор днес.
а иначе касарес би било супер попълнение за без пари. плюс това може да покрива всички позиции в отбрана.
Provenzano
Да, направо ще ни се стори като Роберто Карлош по левия бек пред Нагатомото biggrin.gif
rodigri
абе план А , план Б да ги взимаме и двамата, да взимаме Касерез и да разкарваме Еркин и Сантон (явно Д'амброзио няма да е ).Ако махнем Йоветич и вземем Барбоса добре , ама да махнем Йоветич и да останем с Паласио не е оферта.Само незнам защо тоя Барбоса не ми вдъхва никакво доверие,дано да греша
inter_ruse
то и на мене не ми вдъхва доверие , но преди малко му гледах няколко клипа. то там подбират само амааа ми хареса доста бразилеца. здрав е , техничен и е с добър завършващ удар...
inter_ruse
Ag.Jovetic: "Sta bene a Milano, rimane all'Inter"

стевчо остава според агента му. спомняте ли си колко много се радвахме и гордяхме като привлякохме черногореца. незнам дали проблемът е в него или е в ъководството ни , но йоветич играе слабо и действително не заслужава да е титуляр при нас. все пак се надявам отново да видим йоветич от фиорентина , дано му се гласува доверие , дано поне се изпробва стеван , защото таланта си го има!
rodigri
гледай клипчета на Рики Алварез ,той там е ебаси играча, ама на живо гледаш ли го ,се чудиш как още не са го уловили точ покемон.На тия клипчета им нямам вяра, нагледал съм се на такива измислени играчи.То един Дзадза е 25 млн. ,а го знаем ,че не е лош нападател(не може да бие дузпи, ама вкарва важни голове Юве)Много се надявам да е като Кондогбия,който втори сезон ,не може да си разкрие потенциала,качества има ,ама все нещо липсва.Аз като гледах мача с Киево,като гледах и играта ни- та ние се нуждаем и от нападател и от халф, и от защитник
Provenzano
Махнете ги тия клипчета в youtube. Там и играчи като Рики Алварес изглеждат като "новия Меси" biggrin.gif
inter_ruse
е махнете ги , ама като няма друго , кво да правиш... немога да седна да гледам мач на сантош.
то ювето са добре , имат добри и талантливи резерви като ругани,дзадза,пяца и лемина. в лемина виждам доста потенциал
Provenzano
Исках да кажа, че там качествата на повечето са доста преувеличени, тъй като показват само добрите страни на играча.
rodigri
Абсолюъно е така smile.gif смятай какъв е Еркин, щом и там няма читави клипчета
Provenzano
Хахаха обикновено наблягат на офанзивните играчи smile.gif
Sashko
Здравейте, фенове на любимият Интер
Ето една добра новина:

Ранокия пред трансфер в Русия

Бранителят на Интер Андреа Ранокия има предложение да премине в Спартак (Москва). Руският гранд цяло лято търси качествен централен защитник, а след като за старши треньор бе утвърден Масимо Карера, се е зародил интересът към Ранокия.

През пролетта 28-годишният футболист игра под наем в Сампдория, но след това отново се завърна в Интер. Той беше титуляр в мача от първия кръг от новото първенство срещу Киево (0:2).

От Спартак са готови да платят 6 млн. евро за Ранокия. Ако не се стигне до трансфер, руският гранд ще се насочи към Бруно Мартинс Инди от Порто.

Източник:sportal.bg

Даже и пари щели да ни дават
Kutinkata
Тази статия да не е объркана и ние да трябва да платим 6 млн за да вземат Ранокия , аз и на двата варянта съм съгласен . Иначе Еркин е сигурен напускащ , от Саутхямптън го искат и се очаква бързо да станат нещата с него . А ние се подготвяме за финално наддаване за Бернардески което ще е много трудно . Хвърляме се на Бернардески , Сисоко , Марио , Габигол .. мисля , че трябва да вземем трима от тези плюс защитник .. но някак вътрешно започвам да мисля , че или ще вземем един от тези или никой .
inter_ruse
ако вземем 6млн за ранокиа ще е голям удар. за резерви да останат медел и дано вземем касарес+андреоли като пожарен вариант евентуално.
бернардески,габигол,марио и сисоко много трудно ще вземем. ще съм доволен на бернардески и жоао марио
Provenzano
Цитат(Sashko @ Aug 25 2016, 09:43 ) *
Здравейте, фенове на любимият Интер

Здравей и добре дошъл във форума на Интер!

Ако желаеш, може да си направиш тема в раздела Да се запознаем -> http://forum.inter-bulgaria.com/index.php?showforum=124
rodigri
Според мен няма как да взем всички.Касерез е просто задължителен, Барбоса явно идва , защоъо четох , че Йоветич се връща във Фиорентина( било сигурно) и един от двата халфа да вземем и мисля , че този трансферен прозорец няма да е лош, дори бих го определил като добър.Продадем ли и Ранокия- става уникален трансферен прозорец smile.gif При нас май са едни от най- скъпите резерви хаха за жабата също се изръдихме доста приди няколко години
Provenzano
Всички няма да можем и на компютърен симулатор да ги вземем, така че по-добре не се надявайте на чудеса.

По темата за Брозович: GdS - There are also Leicester, West Ham and Arsenal wanting Brozovic but Chelsea remain the favorite.
inter_ruse
изръсихме се , но тогава ранокиа действително си беше голям талант и на мене ми допадаше много докато си партнираше с лусио,самуел или кордоба. имаше хляб в него за голям футбол , но не му е било писано...
иначе щом фио искат йоветич , да им дадем още 10млн отгоре и да им вземем бернардески.
дано се пробваме за италианеца , отколкото за габигол
Provenzano
Бернардески играе отдясно, което означава, че чичо Антонио ще седи на пейката все по-често. Не, че се учудвам, но ФДБ го разкри бързо бързо, след като пристигна в отбора. Ситуацията ще бъде абсолютно същата, дори да вземем Габигол, който най-вероятно също ще играе в дясно на нападението ни. Надявам се поне, че най-накрая ФДБ е разбрал кое е лявото ни крило (а именно Перишич) и повече няма да гледаме подобни експерименти като тези от мача срещу Киево. Ако е възможно Едер и Паласио по-често резерви.
rodigri
Едер и Паласио са идеални за резерви, Андреоли също не е лош за резерваsmile.gif предпочитам илаианеца от фиоре пред тоя бразилец , той ако беше стока големите риби щяха да го лапнат,надали точно на нас щеше да се паднеsmile.gif в последните години нито един талант не се пада на нас( след коу, но да не говорим за него , че ми е болна тема)
Provenzano
Паласио идеалната резерва? Не виждам кой заплетен мач ще влезе и ще реши. Вече е толкова муден и с толкова бавни реакции, че не знам дали и в Дженоа ще бъде титуляр.

Колкото до талантите след Коу, мисля че забравяш Ковачич, а и Икарди също. Капитанът ни е може би и най-критикувания играч в отбора, но помислете и кажете кога последно имахме играч с подобна клауза за освобождаване? Кондогбия също смятам, че не е лош футболист. Просто все още не може да намери себе си и сега след идването на ФДБ се надявам, че най-накрая ще го направи.
Kutinkata
Капитана ( Санети ) е дал много интерестно интервю . Казал е като за начало , че сме длъжни да реагираме моментално след загубата от Киево , и , че Икарди трябва вече да се фокусира върху играта си и това да бъде капитан . Както и , че се очаква много скоро в Милано да пристигнат хора от Сунинг и да се опсъдят въпросите по трансферите и , че Аусилио със сигурност щял да има много работа от днес до 31ви .
Provenzano
Тия хора от Сунинг да не пътуват с кола от Китай? Докато пристигнат нищо чудно да свърши меркатото.
Kutinkata
Заети хора се , имат къде къде по важни неща от Интер на главата ...
Provenzano
За съжаление е така..
Centrocampista
Бразилското Азис: - Ще обявя решението си неделя!

http://www.fcinternews.it/in-primo-piano/g...-offerte-224512
Provenzano
Що не изчака до 31-ви направо, да не си дава много зор
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.