Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Dec 27 2016, 16:13 ) *
На тоя Киа ли е, Миа ли е, къв е не го знам точно... нямаше ли да му бият шута?

Той не работи в клуба . Просто е хванал Сунинг за шарани и за сега си пробутва играчите . Пробута ни Марио за цена която той покрива максимум половината от нея а сега и ненужния Лукас ...
kinterista
Честито, Лукас е без пари и е доста по-добър вариант от Мело. Ще даде повече опции в средата с оглед променливия Кондогбия.
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Dec 27 2016, 17:14 ) *
Той не работи в клуба . Просто е хванал Сунинг за шарани и за сега си пробутва играчите . Пробута ни Марио за цена която той покрива максимум половината от нея а сега и ненужния Лукас ...

Добре де, толкова ли няма хора, които да се занимават с трансферите и които са по-адекватни от него? Един Санети например съм сигурен, че ще свърши далеч по-добра работа. А има и авторитет сред хората и всичко, а не като тоя Киа Миа. Отделно и Аусилио е човек, който е по-трезвомислещ от разни китайци и тем подобни.
cheffo
Бях чел интервю на Пиоли в което казваше, че според него Медел ще играе в защита. Миналия сезон бях гледал няколко мача на Лукас и беше добре. Сега не го знам как е, понеже не играе редовно, но няма и как защото Клоп играе с много агресивна преса, а той не е такъв тип играч.
Kutinkata
Прекалено голямо съвпадение ще е Пиоли да е поискал точно играча на Киа - Лукас . Ясно е , че никой не е питал Пиоли за този трансфер , както и Де Бур за Габигол и Марио . Но този Киа е агент и на Фелипе Андерсон , защо поне не ни пробута него а Лукас ...
Provenzano
Ми ще го видим, но на мен не ми вдъхва много доверие. Искаше ми се да вземем по-класен и добър играч на тази позиция, защото тя е от изключително важно значение. Ако сега вземем и подобни бекове, то положението ще придобие плачевен вид.
cheffo
Meло го иска Палмейрас и е много вероятно да отиде там. Дори да го пуснем без пари, четох че спестяваме 5 млн само от заплата.
Provenzano
Направо да му слагаме Коледната панделка и да заминава! Даже и 1 млн да им дадем за да го вземат, пак ще сме напред с 4-те, които ще спестим.
Kutinkata
От Атлетико са обявили , че Чоло остава в Атлетико и за следващия сезон със сигурност . Май или всичко е било само слухове или не му се ходи в отбор който купува на килограм и всеки трансферен прозорец взима кръпки като Лукас .
inter_ruse
вместо да вземем луиз густаво , ще вземем лейва... типично в наш стил , по-евтиния винаги надделява....сраммм,,,
Provenzano
Той пък щото Густаво е вързал и цъфнал. И двамата са един дол дренки.
inter_ruse
Цитат(Provenzano @ Dec 27 2016, 18:49 ) *
Той пък щото Густаво е вързал и цъфнал. И двамата са един дол дренки.

Надявай се да са един дол дренки. Густаво е доста по-напред с материала от лейва. 1000000&!
Provenzano
Ако беше толкова добър щеше все още да е в Байерн.
inter_ruse
Бе,човек стига си казвал на черното бяло. Ако си гледал луиз густаво няма да го слагаш под общ знаменател със свършилия с футбола още преди 2-3г. (Когато се бе контузил жестоко) лейва...!
Паласио е искан от генуа и аталанта.
Болоня дават 4млн за биабиани.
Спартак Москва дават 15млн за йоветич. Шалке и валенсия и те го искат.
Сунинг ще италианизират Интер с верати,бернардески,галярдини,дармиан
Kutinkata
Густаво за мен е същия леш като Лукас , може би дори малко повечко . На 29-30 години е а се бори за оцеляване с Вофлсбург и така като гледам ще си остане там . Ако беше толкова добър щеше да поеме и той като Дракслер към по голям отбор , но явно само единия от двамата е за голям отбор . Иначе незнам какво ги взимаме тия , май сме решили да правим 3-4 отбора .
Provenzano
Цитат(inter_ruse @ Dec 27 2016, 20:16 ) *
Бе,човек стига си казвал на черното бяло. Ако си гледал луиз густаво няма да го слагаш под общ знаменател със свършилия с футбола още преди 2-3г. (Когато се бе контузил жестоко) лейва...!

Какво черно, какво бяло? Тоя покемон Густаво си е свършил с футбола и без да има сериозни контузии през кариерата си. Пак те питам, ако беше толкова добър защо не е в Байерн, а го разкараха? Защо не е в някой друг по-добър отбор? Не те разбирам как може да искаш подобни посредствени играчи в отбора ни. И тоя Густаво е толко добър, че май само ние го искаме.
durex
Много драми момчета - излишно е. Лейва поне според мен ще е по-добре от Медел и Мело. Пък и това е само наем, след 6 месеца им го връщаме, колкото да запише във визитката си, че е играл в Интер. Зимата от към трансфери си е умряла работа и не очаквам почти никой. Лейва щом е сигурен, най-много още един футболист да привлечем. При нас интересното е с кого ще се разделим. Има доста спекулации за Мело, Йоветич, Бибиани и т.н.
inter_ruse
За лятото освен верати и бернардески ,пиоли иска и манолас
Kutinkata
Силни имена но защо тоя Пиоли говоря често за лятото , да не смята да си подобри рекорда в кариерата и да изкара и втори сезон при нас ?
Provenzano
Ако ни класира в топ 3 лично аз нямам нищо против.
cheffo
От Атлетико са казали, че Симеоне ще изпълни договора си с тях, така че ако не лъжат не виждам смисъл за смяна. Освен ако и при Пиоли не се стринем в един момент.
Provenzano
В момента сме в добра победна серия и има всички изгледи на хоризонта тя да продължи, така че за момента е нормално слуховете да стихнат. Сигурен съм, че когато дойде време Пиоли да бъде заменен, едно от имената със сигурност ще бъде Диего Симеоне.
mihael16
Дано Сунинг се бръкнат и вземем Галярдини,Бернардески и Дармиян.Тоя Лейва е кръпка ненужна.
kinterista
Цитат(Kutinkata @ Dec 28 2016, 11:36 ) *
Силни имена но защо тоя Пиоли говоря често за лятото , да не смята да си подобри рекорда в кариерата и да изкара и втори сезон при нас ?

А защо не?
kinterista
Само да предупредя, не бързайте да хвърляте камъни по Лейва , после да не се върнат във вашата градина, както стана навремето с Милито. Бай Брадър всичко вижда.
Provenzano
Цитат(kinterista @ Dec 28 2016, 17:21 ) *
Само да предупредя, не бързайте да хвърляте камъни по Лейва , после да не се върнат във вашата градина, както стана навремето с Милито. Бай Брадър всичко вижда.

Не, че нещо, но всеки път, когато ни свързват и взимаме поредния анонимник се дава примера с Милито, но досега той така или иначе никога не се е повторил. И сега също, едва ли ще се повтори. И въпреки това, ако все пак стане така както казваш, аз поне се съмнявам, че някой от нас няма да бъде щастлив.
cheffo
Не знам защо слагате Лейва в графата анонимник, след като не е такъв.
Kutinkata
Цитат(kinterista @ Dec 28 2016, 19:20 ) *
А защо не?

Този треньор е сменил 13 отбора последните 15 сезона , някак не ми се вярва сега при нас да изкара и втори сезон ( това май му се е случвало 1-2 пъти в кариерата ) та чак и лятна селекция да прави ( това незнам дали и 1-2 пъти му се е случвало ) . Все се надявах да е временен вариянт а лятото да дойде някое по голямо име .
mihael16
Той и Алегри не ставаше ама...виждаме
Provenzano
Гобите с тая конкуренция в Калчото и мене да ме сложат треньор ще мачкам wink.gif
Kutinkata
Цитат(mihael16 @ Dec 29 2016, 09:40 ) *
Той и Алегри не ставаше ама...виждаме

Е какво общо имат двамата ? Алегри беше с визитка едва 5 отбора , беше по млад и беше вече сложил титлата на Италия във витрината , както и беше изкарал цели 4 сезона в Милан ... Неща за които Пиоли само може да мечтае ...
cheffo
Да ама преди тези 4 сезона в Милан, Алегри също беше в посредствени отбори, но там му дадоха шанс. Не виждам какво точно ви пречи Пиоли при положение, че взе отбора в голяма дупка и успя да го стабилизира за нула време. Единствената загуба в първенство беше срещу Наполи, които са един от най-силните отбори в Италия последните години, така че не мисля че е някакъв "позор" това.

Със парите на Сунинг, основната ни лятна цел е Алексис Санчес, който не иска да преподписва засега. - http://www.calciomercato.com/en/news/inter...ir-sleeve-77802
mihael16
Отборите започнаха със силни трансфери,а ние с Лукас Лейва и ще преподпишем с Нагатомоф...Дано поне Мело и Йоветич ги шитнем.Ранокия няма какво да го споменвам,пазим си ги двамата с Нагатомоф
mihael16
Като цяло нямаме силна фигура,която да ни урежда качествени футболисти с някои изключения разбира се.В отбора се доведоха такива футболни недорозумения че няма и накъде,а и си изпускаме трансферните цели.
Kutinkata
Цитат(cheffo @ Dec 29 2016, 14:43 ) *
Да ама преди тези 4 сезона в Милан, Алегри също беше в посредствени отбори, но там му дадоха шанс. Не виждам какво точно ви пречи Пиоли при положение, че взе отбора в голяма дупка и успя да го стабилизира за нула време. Единствената загуба в първенство беше срещу Наполи, които са един от най-силните отбори в Италия последните години, така че не мисля че е някакъв "позор" това.

Е Алегри беше доста млад когато отиде в Милан , въобще не мисля , че сравненията между Алегри и Пиоли са адеквстни , все едно да сръвняваме Каднрева с Меси . Нищо не е стабилизирал за сега , отпаднахме от ЛЕ заради загубата от Беер Шева под ръководството на Пиоли , ако бяхме взели мача се класирахме . А Сари му изнесе урок какво е да си треньор . Може да използвам импулса от уволнението на Де Бур максимум до края на сезона , после празния балон на Пиоли ще се спука , ако до тогава не е де.
inter_ruse
Цитат(Kutinkata @ Dec 29 2016, 17:56 ) *
Е Алегри беше доста млад когато отиде в Милан , въобще не мисля , че сравненията между Алегри и Пиоли са адеквстни , все едно да сръвняваме Каднрева с Меси . Нищо не е стабилизирал за сега , отпаднахме от ЛЕ заради загубата от Беер Шева под ръководството на Пиоли , ако бяхме взели мача се класирахме . А Сари му изнесе урок какво е да си треньор . Може да използвам импулса от уволнението на Де Бур максимум до края на сезона , после празния балон на Пиоли ще се спука , ако до тогава не е де.

колега,наистина отекчаваш хората с коментарите си. само плюеш,критикуваш и изтъкваш отрицателните страни на нещата (нищо ,че са повече от положителните) погледни малко по-оптимистично,дай време на пиоли ,не бързай със заключенията ,не действай като тинейджър...
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Dec 29 2016, 17:56 ) *
Е Алегри беше доста млад когато отиде в Милан , въобще не мисля , че сравненията между Алегри и Пиоли са адеквстни , все едно да сръвняваме Каднрева с Меси . Нищо не е стабилизирал за сега , отпаднахме от ЛЕ заради загубата от Беер Шева под ръководството на Пиоли , ако бяхме взели мача се класирахме . А Сари му изнесе урок какво е да си треньор . Може да използвам импулса от уволнението на Де Бур максимум до края на сезона , после празния балон на Пиоли ще се спука , ако до тогава не е де.


Добре, значи по твоята логика Манчини е ебаси и добрият треньор, защото миналата година надигра Сари два пъти при това. Или пък треньорът на Дженоа (дори не му знам името) е супер треньор, защото вкараха по три гола на Ювентус и Милан и ги биха.
Незнам защо омаловажаваш резултата на Пиоли дотук, защото според мен 4 победи, 1 равенство и 1 загуба е добър резултат, като се има предвид, че 4 от отборите са Милан, Наполи, Фиорентина и Лацио. Манчини имаше подобни съперници, когато смени Мадзари и пак започна с дерби с Милан и само за сравнение има 1 победа, 3 равни и 2 загуби.
Kutinkata
Цитат(cheffo @ Dec 29 2016, 20:26 ) *
Добре, значи по твоята логика Манчини е ебаси и добрият треньор, защото миналата година надигра Сари два пъти при това. Или пък треньорът на Дженоа (дори не му знам името) е супер треньор, защото вкараха по три гола на Ювентус и Милан и ги биха.
Незнам защо омаловажаваш резултата на Пиоли дотук, защото според мен 4 победи, 1 равенство и 1 загуба е добър резултат, като се има предвид, че 4 от отборите са Милан, Наполи, Фиорентина и Лацио. Манчини имаше подобни съперници, когато смени Мадзари и пак започна с дерби с Милан и само за сравнение има 1 победа, 3 равни и 2 загуби.

Ок де нека видим в края на престоя му при нас какви ще се резултатите. Най правилно ще е тогава да оценим работата му , дали ще е положителна или отрицателна само времето ще покаже .
Provenzano
Кориере Дело Спорт избухна: "Интер иска Давид Алаба"
rodigri
Днес има слухове , че Тянджин Куанджан ,където треньор е Фабио Канаваро дава 15 млн.за Банега!!!Ей това ако направим , ще е уникална глупост, защото за тия 15 млн. не виждам кой качествен халф може да привлечем
Provenzano
Новината на Гонг е много хубава, но никъде не са уточнили, че всъщност става въпрос за лятото, а не за сега.
Provenzano
Тоя не го ли искахме ние по едно време?

http://www.sportal.bg/news.php?news=641416
mihael16
О да,искахме го
inter_ruse
Дръпнахме спирачката с лейва за което се радвам.
Ще се фокусираме най-вече към л.густаво,бадел,криховяк,краневитер,както и мощно към галярдини.
После идва ред и на бека според гдс
cheffo
Не виждам Густаво с какво точно е по-добър от Лейва, само е по скъп и с по голяма заплата. Бадел също не ми се струва голяма разлика, а този Кирховяк не съм го гледал.
Kutinkata
Лейва може и да се окаже не лош трансфер знае ли се . Идва само под наем така , че нищо не губим . А и идва от голям отбор който се бори за титла този сезон , а най вече идва от отбор който под ръковоството на Клоп нонстоп бягат и пресират , така , че ще е научен да се раздава и бори докрай . Ако няма да взимаме голяма звезда като Верати на този пост , не е чак толкова лошо да вземем под наем Лукас Лейва .

Въпреки , че Шанхай СИПГ давали 25 млн за Банега и ако го продадем заедно с Йова за 15 млн плюс махането на Мело и още някой събираме пари за Верати . Според мен такъв играч ще преобърне всичко за нашия отбор .
mihael16
Банега не се пипа.Луиз Густаво е в отбора на разочарованията през 2016 онзи четох.Не ни трябва,стига ни Лейва.2-ма защитници ни трябват,другаде сме си добре.махаме Мело,Паласио и Йоветич и сме перфе
cheffo
Четох, че ще се опитаме да вземем Галярдини сега. Някой да го е гледал, защото в Тюба изглежда много добре.
Kutinkata
Цитат(cheffo @ Dec 31 2016, 17:47 ) *
Четох, че ще се опитаме да вземем Галярдини сега. Някой да го е гледал, защото в Тюба изглежда много добре.

Гледал съм му два мача и ми се стори доста добре , че седи на терена а и е доста млад . Въпреки това предпочитам Кеси от Аталанта де . Но със слуховете около Галярдини , Бернардески , Берарди и Верати , мисля , че Сунинг искат да привлекат някои млади италянци .
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.