Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
ТРЕНЕРА
Цитат(inter_ruse @ Aug 9 2017, 22:13 ) *
Да,може.

Aз мисля ,че не може да играе крило .Но само предполагам . Ръстов е ,отвсякъде като го гледам е тип таран . Типична деветка като Икарди и разбира се ,автоматично това означава ,че ще му е първа резерва .
Пак казвам ,исках по раздвижен нападател ,но щом Спалети си го е харесал съм ок.
inter_ruse
Еми ръстов е ,но е доста разчупен и техничен.
Сравняван е с ибрахимович по стил smile.gif
ТРЕНЕРА
Цитат(inter_ruse @ Aug 9 2017, 22:52 ) *
Еми ръстов е ,но е доста разчупен и техничен.
Сравняван е с ибрахимович по стил smile.gif

Разчупен и техничен ? Охоо...добре звучи ,значи се бъркам .Съдя само по стойката . Явно трябва да го погледам малко ...
cheffo
В някои мачове на Самп играеше отдясно, но не като типично крило.
Това му изпълнение ми напомня на едно на Рекоба - https://www.youtube.com/watch?v=xjpvdryoIB8
https://www.youtube.com/watch?v=szSoPTGiCa4
inter_ruse
Да идва и да почва да си отмъщава на затворниците szyd-juve.gif
Sneijder
Цитат(ТРЕНЕРА @ Aug 9 2017, 22:53 ) *
Разчупен и техничен ? Охоо...добре звучи ,значи се бъркам .Съдя само по стойката . Явно трябва да го погледам малко ...


Понеже съм на 41г. и съм гледал ван Бастен а и всеки може да провери в YOUTUBE на мен адски ми напомня на него!!! Цената май му е висока,но на фона на тези в Англия си е ок smile.gif
Provenzano
Дано се окаже успешен колкото последния играч, който взехме от Самп.
Kutinkata
Според мен Шик е взиман за алтернатива от дясно но с Мор , Габигол и Кандрева ми се струва , че стават много там . Дали последните двама няма да са в друг отбор новия сезон , единия под наем а другия продаден . А иначе според мен на десния бек ще вземем Орие или Кансело , един от двамата ще е със сигурност .
Provenzano
Ди Марцио казва, че Кондо искал да напуска.
http://enjoyinternews.com/di-marzio-kondog...to-leave-inter/

Габигол е отказал поне 6 оферти, но най-доброто решение за него е да отиде някъде под наем, където ще получи игрово време. Йоветич пък иска да бъде титуляр, докато Спалети не може да му гарантира това.
http://enjoyinternews.com/sky-jovetic-and-...ld-leave-inter/
inter_ruse
Цитат(Kutinkata @ Aug 10 2017, 09:52 ) *
Според мен Шик е взиман за алтернатива от дясно но с Мор , Габигол и Кандрева ми се струва , че стават много там . Дали последните двама няма да са в друг отбор новия сезон , единия под наем а другия продаден . А иначе според мен на десния бек ще вземем Орие или Кансело , един от двамата ще е със сигурност .

Твърдо за орие.
Kutinkata
Честно казано и аз съм за Орие , страхотен бек . Защитата ни с него , с Далберт и Шкринияр и Миранда ще изглежда просто страхотно , няма да имаме слабо звено .
Provenzano
Дано само Далберт да се окаже добро попълнение, че напоследък бековете ни разочароват страшно много.
Provenzano
Муриьо във Валенсия срещу 13 милки. Сделката ще се осъществи много скоро.

http://enjoyinternews.com/gds-murillo-to-v...ging-documents/
cheffo
Агентът на Мор е пристигнал в Милано.
Слухове, че Гарай се приближава до Спартак Москва. Ако го продадат, може да набавят средства за Кондогбия. А дано!
ТРЕНЕРА
Цитат(Sneijder @ Aug 10 2017, 09:33 ) *
Понеже съм на 41г. и съм гледал ван Бастен а и всеки може да провери в YOUTUBE на мен адски ми напомня на него!!! Цената май му е висока,но на фона на тези в Англия си е ок smile.gif

Горе долу сме на една възраст с теб ,също помня Марко . Да ,има нещо ,прав си .
Шик си е деветка отвсякъде .Ходи от време на време по фланговете ,но като цяло си е номер 9 . В Сампдория е играл нападател с Куалярела в схема 4-4-2 . Тук нямаме такава схема ,за това аз си мисля че той ще е заместник на Йоветич и първа резерва на Икарди . Освен ако Спалети няма идеи в главата си за 4-4-2 ,ще видим .Нека първо го вземе ,пък тогава ще коментираме .
Отдясно Барбоса незнам защо го броите ,след като Спалети ясно се вижда ,че не го брои за жив и е сигурен наем на 100 % ,аз даже бих го продал ако се намери купувач . Кандрева и Мор ще са хората там .
Това че Кондогбия не иска в Интер е поредната страхотна новина за мен .Ще ми се сбъдне още едно желание : )
Той е усетил липсата на доверие от Спалети и иска да се маха .Перфектно и за мен ,и за него ,и за Спалети ,и за Интер : )
Kutinkata
Наще се били срещнали с агента на Орие , искали да постигнат договорка с него първо а после и с ПСЖ , които пък искали Марио . Тук ако можем да ударим Марио и пари за Орие и Ди Мария ще е трансфера на лятото за нас .
Provenzano
Ето го агента на Орие в Милано:

Provenzano
ПСЖ са ни предложили 25 млн + Орие за Жоао Марио.

http://enjoyinternews.com/ps-psg-have-offe...to-leave-inter/
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Aug 10 2017, 14:56 ) *
ПСЖ са ни предложили 25 млн + Орие за Жоао Марио.

http://enjoyinternews.com/ps-psg-have-offe...to-leave-inter/

Идеална сделка , добавяме още 30 млн и взимаме я Найнголан я Ди Мария и на 20ти започваме да мачкаме .
Centrocampista
Цитат(Provenzano @ Aug 10 2017, 14:56 ) *
ПСЖ са ни предложили 25 млн + Орие за Жоао Марио.

http://enjoyinternews.com/ps-psg-have-offe...to-leave-inter/


Тая оферта нашите трябва от воле да я приемат!!!
Provenzano
И аз мисля, че 25 млн + Орие е супер сделка. Но дали не трябва да вземем вътрешен халф, ако продадем Марио? Някой измежду Наинголан и Видал. Първият едва ли, защото наскоро преподписа с Рома. По-скоро може да се пробваме за Видал. Колко ни искаха от Байерн?
ТРЕНЕРА
Цитат(Provenzano @ Aug 10 2017, 14:56 ) *
ПСЖ са ни предложили 25 млн + Орие за Жоао Марио.

http://enjoyinternews.com/ps-psg-have-offe...to-leave-inter/

Aй стига бе ,това звучи като сън : ) Приемайййййййййййй
Kutinkata
Така или иначе Марио не го виждам някак зад Икарди . Куца му и финалния пас и финалния удар , там ни трябва някой по остър футболист с по добър поглед . Лошото е , че за Орие се тръби , че ще ходи при Манафите .
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Aug 10 2017, 15:24 ) *
Така или иначе Марио не го виждам някак зад Икарди . Куца му и финалния пас и финалния удар , там ни трябва някой по остър футболист с по добър поглед . Лошото е , че за Орие се тръби , че ще ходи при Манафите .

Да бе да, само така се говори, аман от тия слухове. Агентът му е в Милано и преговаря с нас, а Орие щял да ходи при Моу. Глупости колкото щете. Сигурно агента му преговаря с Ман Ю в Милано biggrin.gif
ТРЕНЕРА
Цитат(Provenzano @ Aug 10 2017, 15:08 ) *
И аз мисля, че 25 млн + Орие е супер сделка. Но дали не трябва да вземем вътрешен халф, ако продадем Марио? Някой измежду Наинголан и Видал. Първият едва ли, защото наскоро преподписа с Рома. По-скоро може да се пробваме за Видал. Колко ни искаха от Байерн?

Не ,не .Вътрешни халфове вече имаме доста .Заместника на Марио ,трябва да е офанзивен халф ,атакуващ,плеймейкър ,10ка .
Всичко с Интер става ,така както го искам : ) : ) Но дали ще стане или само слухове ? Няма да бързам да се радвам .
ТРЕНЕРА
Цитат(Kutinkata @ Aug 10 2017, 15:24 ) *
Така или иначе Марио не го виждам някак зад Икарди . Куца му и финалния пас и финалния удар , там ни трябва някой по остър футболист с по добър поглед .

Абсолютно .Марио не става нито като вътрешен ,нито зад Икарди . Продавайййййййй : )
cheffo
Орие има някакви проблеми с властите и не може да влезе в Англия. Мисля, че имаше изслушване пред съда миналата седмица, но не знам резултата.
Според последната информация, Спалети е решил Кондогибия и Йоветич да останат. Габигол май отива някъде под наем, а с Мор нещата са се позабавили, май заради някакви комисионни за агентите или нещо подобно. Очаква се другата седмица да го вземем.

Аз си мисля, че можем да изтискаме 30 + Орие за Марио, въпреки че не съм много сигурен за характера на Орие. Да не стане като с Освалдо.
Provenzano
Срещата между нашето ръководство и агента на Емре Мор е преминала доста добре. Има договорка между нас и Борусия, а вече постигнахме такава и с играча. Единственото, което трябва да се доуточни е какъв ще бъде комисиона, който ще прилапа агента на Емре Мор. Сабатини се е заел с разрешаването на последната част от сделката, а междувременно изчакваме и Сунинг да кажат финалното "да" за да финализираме трансфера на Мор. Очаква се самия играч да пристигне в Милано в началото на следващата седмица и сагата най-накрая да приключи.

http://enjoyinternews.com/di-marzio-positi...mors-agent-but/
Provenzano
Забравих да спомена, че Габигол най-вероятно ще поеме към Спортинг Лисабон под наем. Йоветич иска да остане, но и Спалети бил впечатлен от предстаяването му в предсезонната подготовка. Не знам как ще се оправи с Йоветич през сезона, защото на всички е ясно, че при наличието на Икарди черногореца просто няма как да бъде титуляр. Освен това през тази година нямаме и европейски мачове, така че със сигурност Йоветич няма да е доволен от минутите, които ще получи. Другият вариант е да го пробваме зад Икарди, как ви се струва?
N.Roussev
Хм,това е интересно.Повратлив е и играе с хъс,би бил по-добра 10-ка от Марио.
Provenzano
Шик го няма в състава на Самп за новия сезон.
durex
Цитат(ТРЕНЕРА @ Aug 10 2017, 14:32 ) *
Абсолютно .Марио не става нито като вътрешен ,нито зад Икарди . Продавайййййййй : )

Добре че Спалети не мисли като теб wink.gif
Provenzano
Утре Муриьо щял да подпише с Валенсия. Сделката ще бъде за наем + задължителна опция за трансфер на стойност 13 милиона евро.

http://enjoyinternews.com/di-marzio-murill...encia-tomorrow/
inter_ruse
Псж напират за марио.
Ние искаме или 50млн или 30+орие.
Provenzano
Тия три дни - петък, събота и неделя не очаквайте някой да дойде, така че можете да спите спокойно biggrin.gif
Kutinkata
Незнам дали някой да дойде но както се радваме , че агента на Орие е в Милано така се тръби , че агента на Перишич е в Манчестър . Тия започват на ново да му мътят главата и както отбора ни е почти готов , така може да се наложи да търсим заместник 2 седмици преди затварянето на прозореца на един от най важните ни играчи . Бахти тъпите манафи .
Provenzano
Сагата с Перишич според мен е приключила. Предложихме му нов договор със значително повишение на заплатата, така че не виждам какво повече може да иска от нас. Ама и Моуриньо страшно много ме изнервя. Не знам защо се прави на циркаджия, все едно свършиха левите крила, та се занимава с наш Ваньо. Има късмет, че е с основна заслуга за един от най-хубавите моменти в историята на нашия клуб, иначе щях да го нахраня доста обилно.
Sashko
Цитат(inter_ruse @ Aug 11 2017, 08:49 ) *
Псж напират за марио.
Ние искаме или 50млн или 30+орие.


Аз все си мисля, че Марио ще му тръгне играта, както и на Кондогбия.
Спалети е много добър треньор и може да спомогне.
Нали уж китайците дойдоха да изкарат 20-30 млн. и да го купим направо Орие, какво толкова. Муние от ПСЖ също ще го продават, ама ще ни дойде много скъп.

Ако пък ще продаваме Марио, поне да ги изцедим ПСЖ-то, толкова пари хвърлят, пък ние само 50 млн. да им вземем, грехота biggrin.gif

Жалко за Мурийо, че го разкарваме за толкова пари и оставаме без алтернатива, пък и Миранда няма да играе до 40.

Далберт и Мор са добре дошли (добри трансфери). Дано и Шик оправдае очакванията, въпреки че ми е малко съмнителен.
cheffo
Моуриньо според мен си е в правото. Като всеки терньор си е дал списък с играчи, които иска. Друг е въпросът, че спортният им директор се ебава с нас и първо си действа по другите цели, сякаш може да вземат Перишич, когато си поискат. Ако сега пак натиснат, да им сложим една цена от 80 млн, щом са такива катили. Имаха два месеца да го вземат, ама като гледам по медийте повече от 40-45 млн не са предложили, при условие че сме му сложили 50 млн още края на Май.

Слуховете за този Паоло Диас нещо зачестиха. Води се за заместник на Мурило за около 5 млн.
ТРЕНЕРА
Цитат(durex @ Aug 10 2017, 23:49 ) *
Добре че Спалети не мисли като теб wink.gif

Напротив ,почти за всичко мисли като мен . Харесва ми стила ,търси се гола и владеенето на топката .В тоя ред на мисли ,добре че не дойде Симеоне ,който само се защитава ,ония ден пак гледах Атлетико ,ужас : )
Харесва ми агресията и борбата за всяка топка ,неща които винаги искам да виждам .Харесва ми и играта в защита ,обясних защо . И винаги излиза за победа !
Харесва ми и това че се застъпи за Иван Перишич да остане ,най-добрия ни играч . Харесва ми и че направи промени в центъра на защитата .Харесва ми и промяната на левия бек .А както се чува ,ще има явно и на десния .
Харесва ми промяната в средата и най вече спокойния ,грамотен и почти безгрешен Валеро .Не исках Кондогбия и виждаме че и той не го иска ,защото предимно е резерва в конторлите .
Исках Брозович по напред и той го пуска по напред . Исках мекия Марио да не е вътрешен халф ,най вече защото му взимат всяко единоборство . И както виждаме и Спалети мисли така и го мъчи по напред .
Не харесвам Барбоса и както виждаме и той не го харесва . Не харесвам Медел и той не го харесва .
Бях ок с това Кандрева да остане и той ще остане .Исках му добра конкуренция и мисля че Мор е такъв .
Единствено не съм съгласен за оставането на Едер и заминаването на Банега ,но мисля че аржентинеца взе решението да си тръгне ,много преди да дойде Спалети .
Не съм съгласен и за Марио че трябва да остане и ако го продаде ,значи и той е ок . Искам нов номер 10 . Само не виждам ПСЖ какво виждат в него и дават толкова пари и все още не вярвам на този слух.
Така че ,не си прав ,общо взето мислим еднакво .
Provenzano
Ами да, Манафите си пробват първо за другите цели и наш Перо го оставят накрая, защото си мислят, че наистина могат да го купят, когато си пожелаят. Все едно ни имат за последна дупка на кавала и си мислят, че когато и да почукат ние ще им отворим. Мен ме дразни и друго. На фона на тези големи суми, които хвърчат в съвременния футбол, ние продаваме адски евтино. Ето сега един Муриьо го мъчим сума ти време за някакъв шибан наем и 12-13 милиона в кеш след това, което е супер супер малко. Севиля пък се дърпаха за горе-долу същата сума за Йоветич и така и не я платиха, но пък взеха Муриел от Сампдория, който според мен е класа под черногореца. А ето например гобите взеха Марио Лемина преди 2 сезона за около 9 млн евро (ако не се лъжа), а това лято го продадоха за около 20 и то при условие, че не е бил изобщо важна част от отбора.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Aug 11 2017, 10:29 ) *
Ами да, Манафите си пробват първо за другите цели и наш Перо го оставят накрая, защото си мислят, че наистина могат да го купят, когато си пожелаят. Все едно ни имат за последна дупка на кавала и си мислят, че когато и да почукат ние ще им отворим. Мен ме дразни и друго. На фона на тези големи суми, които хвърчат в съвременния футбол, ние продаваме адски евтино. Ето сега един Муриьо го мъчим сума ти време за някакъв шибан наем и 12-13 милиона в кеш след това, което е супер супер малко. Севиля пък се дърпаха за горе-долу същата сума за Йоветич и така и не я платиха, но пък взеха Муриел от Сампдория, който според мен е класа под черногореца. А ето например гобите взеха Марио Лемина преди 2 сезона за около 9 млн евро (ако не се лъжа), а това лято го продадоха за около 20 и то при условие, че не е бил изобщо важна част от отбора.


Аз това го отдавам на класирането. Ювентус станаха шампион и играха финал в ШЛ, нормално е играчите им да имат леко завишени цени. Монако същата работа - уж никой не ги слагаше в сметките, а станаха шампиони и стигнаха полуфинал в ШЛ с доста приятен футбол. Мисля, че продадоха някакъв бек на Сити за 60 млн паунда smile.gif Ако ние догодина станем шампиони, много по лесно ще можем да пласираме играчи като Брозович и Кондогбия. Просто ще има повече интерес към отбора.
ТРЕНЕРА
Манафите да не пипат да не им отрежа ръчичките .Тоя отбор трябва да се гради около Иван и Мауро !
Аз мисля ,че медиите продължават да си насосват слухове за Иван ,защото Интер каза че ще предложи нов договор а договора още не е подписан .
В момента ,в който се подпише договора ,всичко ще утихне . Но защо не се подписва е може би въпроса ?
Provenzano
След като на 99% Емре Мор е играч на Интер, ще се насочим към някой измежду Лукас Моура и Ерик Ламела. Като лично според мен е много по-вероятно да привлечем втория, тъй като след трансфера на Неймар в ПСЖ, едва ли парижани ще се разделят с който и да е бразилец.
http://enjoyinternews.com/gds-lucas-moura-...after-emre-mor/

Ако ПСЖ вземе Мбапе, то Монако ще се насочи към Патрик Шик.
http://enjoyinternews.com/sky-monaco-want-...psg-get-mbappe/
ТРЕНЕРА
http://www.football-italia.net/107986/inter-look-nastasic
Може би това ще е заместника на Мурийо ?
Пише и за някакъв уругваец ,но май не е защитник.
Provenzano
Настасич не е зле, дори преди време беше определян като голям талант, но спрях да следя развитието му след 2012-а някъде, когато напусна Калчото в посока Ман Сити.
inter_ruse
Тея юнайтед дадоха 40млн паунда за дефанзивен халф който може би е по-стар от перишич и който е отхвърлен от отбора си. И за отхвърления деф халф 40млн паунда , пък за нашия 40-45млн евро,като се има на предвид че перишич е един от най-добрите и важни играчи за нас peeing-2085.gif
Това е подигравка , нашите да им искат 80млн мама им дайба.
Само орие ни требва и един ц3 и сме ок.
По-добре да не привличаме други футболисти,а да изчакаме класирането си в шл и тогава вече да атакуваме елитните футболисти smile.gif
Provenzano
- Предпочитаме да включим Кондо в евентуалната сделка с ПСЖ за Орие, а не Жоао Марио.

- Очакваме Емре Мор в началото на следващата седмица.

- Габигол бил силно заинтересован от това да премине в Спортинг под наем за един сезон.
Kutinkata
Аз не ги разбирам наще защо не взимат Орие вече . Страхотен бек и според мен е на страхотна цена , защитата ни с него ще предобие страхотен вид най добрия от 2010 насам . Уж се занимаваме с Шик , Кейта , Мор и тн но според мен най наложителен е Орие , иначе ако се наложи да играем с Дамброзио пак ще страдаме много , тоя просто не струва нищо , обаче като не играем в Европа е идеален за втори избор на Орие и да се надяваме да няма контузии .
Provenzano
Защото се опитваме да го вземем по-тънко като вкараме в сделката ненужния Кондо, който явно не можем да пробутаме на никой друг wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.