Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
N.Roussev
Цитат(Sashko @ Oct 6 2017, 15:38 ) *
Сериозно ли ще си доволен на идване на Тейшейра на мястото на Брозович, за мен това е ход на зад.

Пак обещания за трансфери започнаха, въпроса е какво ще се случи... (предстои да видим)
Последните 3-ма в списъка (Видал, Пасторе, Йозил) взимаме зимата и сме в 4-ката biggrin.gif

Ами поне според мен бразилецът е по-креативен и техничен,а отделно Брозо е изключително непостоянен,нямаме полза от такива играчи.
Provenzano
Интер ще опита да привлече Тио Уолкот през зимата

Нападателят на Арсенал Тео Уолкoт може да премине в Интер през януари, съобщават медиите в Италия. Ръководството е преценило, че 29-годишният англичанин може да замести нападателя Антонио Кандрева, който е много близо до трансфер в Челси.

Този сезон Тио Уолкот на клубно ниво във всички турнири има седем мача и е вкарал три гола.

Източник: sportal.bg
Sneijder
Цитат(Provenzano @ Oct 9 2017, 09:26 ) *
Интер ще опита да привлече Тио Уолкот през зимата

Нападателят на Арсенал Тео Уолкoт може да премине в Интер през януари, съобщават медиите в Италия. Ръководството е преценило, че 29-годишният англичанин може да замести нападателя Антонио Кандрева, който е много близо до трансфер в Челси.

Този сезон Тио Уолкот на клубно ниво във всички турнири има седем мача и е вкарал три гола.

Източник: sportal.bg


Айде нема нужда от покемони !!!
N.Roussev
Такива английски "вечни надежди" по-далеч от Интер!Обикновен житен бегач,нищо повече.
N.Roussev
Бакари Саня се "предлагал" на Интер и Милан.Ако не иска висока заплата,няма да е зле да имаме още едно бекче,за широчина в състава.А и освен това е доста опитен.
ale inter
Цитат(N.Roussev @ Oct 9 2017, 13:12 ) *
Бакари Саня се "предлагал" на Интер и Милан.Ако не иска висока заплата,няма да е зле да имаме още едно бекче,за широчина в състава.А и освен това е доста опитен.

Айде няма нужда от втори Д'амброзио wink.gif
radul
Рамиреш (екс Челси) и Тейшейра май идват от януари. Цянсу Сунинг е малко над изпадащите 3 кръга преди края и Капело ги напуска. Реално догодина няма да играят за нищо.
N.Roussev
Ако това се случи,ще се радвам само за Тейшейра.Нямаме нужда от още един опорен халф,и то пък Рамирес,който от 2 години играе в Китай.
inter_ruse
вчера аусилио е бил на етихад за еляким мангала.
немога да разбера за този наш интерес. тоя е със съмнителни качества. не ни трябват временни решения , трябва ни защитник за 40-50млн който да играе дългоо време за нас.
де врай или манолас са моите фаворити.
Provenzano
Ся последно какво се случва в Китай? Паднаха ли въпросните забрани за финансиране извън страната за да налеят малко свежи пари през зимното меркато?
durex
Рамиреш бил договорен за Янаури според Гадзета.
inter_ruse
рамирес беше доста способен халф , покрива голям периметър , има си хубав удар и погледа му не е лош.
доволен ще съм на него , тейшейра и един добър централен защитник.
Provenzano
Аз предпочитам бек пред централен защитник. Не играем в Европа, така че Миранда и Шкриняр ще ни свършат работа засега. Но вижте при бековете ситуацията е малко по-различна.
inter_ruse
бековете ни долу горе са ок. очаквам далберт да измести нагатомо и всичко е ок... незнам за вас , но на мене д'амброзио ми се нрави напоследък. постоянно се включва да помага на кандрева напред и в отбрана е стабилен. а гола на бонавентура падна заради перишич , той въобще не помагаше на нагатомо и отляво позволи на борини да излгежда като дани алвеш. да , д'амброзио не е майкон , но се справя човека , пък ще видим и дали кансело ще успее да го измест. но май спалети португалеца ще го ползва халф/крило...
пък в центъра на защитата , ако миранда беше наказан както се бяхме уплашили , просто нямаше кой да го замести. задътлжително трябва да вземем ц3
Provenzano
Д'Амброзио засега и на мен ми харесва. В последните няколко мача, мисля от мача срещу Дженоа, в който вкара гол и ни донесе победата от тогава е чук, но мен повече ме притеснява японеца. Засега Далберт ми е с една голяма въпросителна, а вече мина не малко време. Ще видим де до Коледа и след нея как ще е положението.
cheffo
За мене трябва един централен защитник, един дефанзивен халф, който може да подава (като Де Роси, Жоржиньо или Казимеро) и някой зад нападателят. По-принцип Спалети иска някой като Найнголан или Видал за тази позиция, но едва ли ще може да се уреди някой от тях през зимата.
Provenzano
В италианските медии пише, че ще се пробваме за Видал още през зимното меркато.

http://www.fcinternews.it/in-primo-piano/f...il-punto-259747
N.Roussev
Според мен вероятността Видал да дойде през януари е по-голяма,отколкото през лятото.Въпреки че е супер играч въобще не е сигурно дали Хайнкес ще разчита на него,той си предпочита немските играчи,които не са кибритлии като чилиеца.Освен това според медиите искал да се върне в Италия,едва ли ще е проблем за него да облече екипа на Интер,нищо че прекара 5 години при затворниците,латиносите не ги мислят толкова тези неща. biggrin.gif
Provenzano
Май ще трябва да жертваме Жоао Марио за да вземем Видал.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Oct 19 2017, 15:30 ) *
Май ще трябва да жертваме Жоао Марио за да вземем Видал.


Еми да го жертваме. Видал ще ни помогне много, макар и не за дълго. Марио я някога достигне класата му, я не.
Provenzano
Cheffo и аз съм готов да жертваме Марио заради Видал. Каквото и да си говорим чилиеца е завършен играч от световна класа, а Марио има бая хляб да изяде докато го стигне.
durex
Лошото в случая е че Рамирес ако дойде ще заеме последното ни място за футболисти извън Европа и така на практика ще забравим за Тейшейра.
inter_ruse
еееее , тейшейра е по-наложителен ве...пфууу
иначе бразилеца ще дойде ноември и ще тренира с отбора. той може да играе и като плеймейкър , box to box където е най-поолезен , също така и като десен халф.
аз съм настроен положително към един такъв трансфер. в челси беше неуморим!
radul
Ръководството на Интер води преговори със звездата на аржентинския Сан Лоренсо - Пауло Диас. „Нерадзурите“ сериозно искат 23-годишния бранител в редиците си и са готови да се борят за подписа му, предаде calciomercato.com

pp: Интеp cъщо така е подготвил офеpта на cтойноcт 18 милиона паyнда за фyтболиcта на Аталанта Мигел Алмирон.
N.Roussev
За тоя аржентинец се говори още от лятото,значи е сериозна работата.А пък 18 милиона за защитник на Аталанта са твърде много,нека да си пазим финансите за някой като Видал например.
inter_ruse
CdS - Torreira il pallino di Ausilio: farebbe comodo a Spalletti. Si fa in estate?
inter_ruse
според скай , рамиреш ще бъде тестван първо от спалети. ако мистера го хареса , тогава ще го привлечем.
а валенсия искат да откупят кондогбия cheers1.gif
Provenzano
Ръководството на Интер не планира големи покупки през зимния трансферен прозорец, твърди “Гадзета дело Спорт”. Клубът е задължен да се съобразява с правилата на ФИФА за Финансов феърплей, а освен това и китайското правителство е наложило забрана за големи инвестиции извън страната, което връзва ръцете на собствениците на “нерадзурите” от “Сунинг Груп”.

Въпреки това в клуба се очаква да пристигне поне един нов играч. Това ще бъде халфът на Жиангсу Сунинг Рамиреш. Бразилецът ще бъде взет под наем, а пред сделката няма да има никакви проблеми, тъй като шефовете на Интер са собственици и на китайския клуб.

Очаква се бившият халф на Челси да пристигне на “Джузепе Меаца” още следващия месец след края на сезона в китайската Супер лига. Това ще даде повече време на играча да се адаптира в обстановката и да се впише в схемата на треньора Лучано Спалети.
durex
Днес е срещата на акционерите. Ще се решават трансферите за януари, като спряганите имена за сега са само две: Рамиреш и Мангала. Като уж единия е на 100% уреден.
cheffo
Ако само тези двамата ще привличаме, ми се струва слабичко меркато. Следващото лято ще е по-трудно с трансферите, защото много отбори ще чакат да мине световното, за да надуят цените. Така че би било добре да привлечем някой по-качествен зимата.
Provenzano
Байерн разкарва без време Артуро Видал в Интер?

https://inter.gong.bg/football-sviat/transf...-v-inter-456169
inter_ruse
Атлетико ще отмъкнат торейра...
Provenzano
Свързват ни с Хосе Хименес от Атлетико Мадрид.
Provenzano
Стартираме преговори с Барселона за Томас Вермаелен.

https://inter.gong.bg/football-sviat/transf...shtitnik-456718
N.Roussev
В ръцете на Лучано може да стане добра алтернатива на Миранда.Всъщност предпочитам него пред Мангала,много по-опитен и стабилен,преди беше даже капитан на Арсенал.
radul
Предлагали ни бившия ас на Лудогорец Жуниор Кайсара. biggrin.gif
cheffo
Аусилио е казал,че зимата няма да има големи покупки, освен ако не продадем някого. Сигурно визира Марио или Брозович.
Provenzano
Какво мислите за евентуална размяна: Жоао Марио - Хавиер Пасторе ?
cheffo
Пасторе не е ли контузен през месец-два?
inter_ruse
Контузва се яко. Иначе не е лош ,но един ди мария би паснал идеално за икарди. Човека си има поглед,пас,удар, бе класа.
Kutinkata
И аз не съм очарован от идеята за Пасторе . По добре да доплатим с Марио и кеш за Ди Мария или Дракслер , макар , че това са доста малко вероятни сделки .
cheffo
Ди Мария е почти на 30 и сериозно залязва като играч. Марио + пари за него, според мене си е чиста набутвация. Иначе за Дракслер съм навит.
inter_ruse
чист бартер марио за ди мария е страхотна сделка.
ди мария може да е на почти 30 , но е завършена класа. предпочитам го пред пасторе , моура и дракслер.
THE_GAME
Аз бих си избрал Дракслер от ПСЖ, момчето има физика, техника, пас, поглед, интелект - всичко. Ама не ми е много вероятна една такава сделка. Даже не знам дали въобще следим ситуацията около него, макар че имаше някакви слухове лятото. Ако се окаже на пазара, мисля си, че Клоп веднага ще го прилапа. А ако не той - Юнайтед, Челси или Арсенал, доколкото всичките имат или ще имат нужда от такъв играч. А с тях не можем да се мерим - нито сме толкова атрактивна дестинация чисто спортно, нито можем да извадим техните пари. Пасторе изглежда като по-възможен вариант. А накрая може и да изровим някой герой от долните етажи на Серия А, надявайки се да ударим сляпото.
durex
Обаче тия от "Сън" цепят мрака. Челси давaли 113млн. за Икарди. biggrin.gif biggrin.gif
cheffo
Икарди нали уж щеше да преподписва с по-висока клауза?
ambro
Тя клаузата не им пречи да предлагат колкото сметнат за необходимо
durex
GDS: Интер готов да предложи 50млн за Федерико Киеса през следващия сезон.
inter_ruse
от НЕмногото мачове в които съм гледал киеза ми се стори ,че е по-талантлив от берарди и бернардески. затова ще стискам палци да го вземем.
inter_ruse
слухове за хосе хименес от дюшекчиите. договора му изтича през лятото и зимата ще се пробваме за него. обаче го искат още бая отбори.
аз се надявам да успеем с него , защото съм му гледал дестина мачове и ми направи хубаво впечатление. само на 22 и бъдещето е пред него.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.