Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
cheffo
Според Педула Барселона са запитали за Перишич, след като за да другите им цели им искат над 100+ млн smile.gif
Цитат
Barcelona has been pushing through other streets and in the last few hours made a survey for Ivan Perisic.
Provenzano
Да заповат да наддават с Манафите и с първите, които стигнат 80 милиона си стискаме ръцете. biggrin.gif
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Aug 11 2017, 14:33 ) *
Защото се опитваме да го вземем по-тънко като вкараме в сделката ненужния Кондо, който явно не можем да пробутаме на никой друг wink.gif

Накрая да не го прилапа някой друг отбор , така като гледам алтернативи за десния бек няма много на пазара , особенно от класата на Орие .
Provenzano
Ами те манафите май досега щяха да го прилапат, но добре, че май има някаква забрана нали да влиза в страната та това ни спаси... досега.
cheffo
Аз пък не знам за какво им е на манафите Орие, при положение че имат Дармиан и Валенсия за тази позиция. Според мен има прекалено много спекулации по медийте. Накрая може да се окаже, че въобще не сме го искали.
Provenzano
ДА СИ ЗНАЕ !!

Provenzano
Ди Марцио пише, че Кондо днес не се е появил на тренировката на отбора като това е ясен знак, че напуска.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Aug 11 2017, 15:13 ) *
Ди Марцио пише, че Кондо днес не се е появил на тренировката на отбора като това е ясен знак, че напуска.


Доколкото четох той своеволно не се е появил, а не че някой му е разрешил от клуба. Е баси и наглата печка честно! Толкова треньори му дадоха шансове, взима една от най-големите заплати в отбора и не стига че нищо не играе, ами сега се прави на гъзар. Освен това, тия паляци от Валенсия предлагали само наем, без задължителна опция за да могат да ни го върнат догодина smile.gif
В крайна сметка Де бур се оказа прав за тоя манго, въпреки че го хранехме човека, че не му давал шанс. Ако някой не ни даде едни 25 млн за него, да гние на пейката цял сезон или да го натирят при примаверата, да се готви там за световното.
Provenzano
Аз ако съм му треньор знаете ли какво ще му направя? От сутрин до вечер по 8 часа на ден ще гледа мачове на Апиано. И няма да подуши терен. Да го видим тогава гъзара.
Centrocampista
Спалети не е включил Кондогбия в групата за утрешната контрола срещу Бетис. Ясно е вече. Пътник е.
Kutinkata
Много плява има в тоя отбор , прекалено много . Като започнем от наглия Кондогбия , минем през другите Медел , Ранокия , Дамброзио , Нагатомо , Едер а сигурно и забравям някой , всички тия взимат заплати вече години наред при нас а са давани и трансферни суми за тях , всичко това трябва да спре . Ако Валенсия верно дават 20 млн за Кондогбия , да им го даваме , да добавим 10 и да взимаме Орие . После да довършим трансфера на Мор и ако има пари може да вземем качествено дясно крило .
Provenzano
Валенсия нищо не дават за Кондо. Предлагат един "гол" наем без задължителна опция за трансфер за да могат в края на сезона да ни го върнат и да сме в същата позиция като сега.
ТРЕНЕРА
Барселона и те поглеждат към Перишич ?! Ужас. Тук вече няма отърване ,ще изкарат над 60 млн ,гаранция .Притиснати са до стената .Ливърпул не искат да продават Коутиньо .А Дортмунд искат над 100 млн за Дембеле а Барса им предложили само към 70 .
Лошо ,много ,много лошо .Без Иван тоя отбор става съвсем друг sad.gif Не го заменям за никой .
Provenzano
Чак пък за никой? Мисля, че за около 80 милиона можем да вземем Видал + заместник на Перишич. А иначе за по-малко от 80 милки няма смисъл дори да сядаме на масата за преговори нито с манафите, нито с барса.
cheffo
Спалети е коментирал ситуацията с Кондогбия. С общи думи казва, че е говорил с него, като му е обещал някои неща (явно е смятал, че има място в отбора), но се е намесила трета страна (Валенсия) и Кондогбия вместо да каже, че иска трансфер е направил бойкот smile.gif Проста маймуна.
http://www.football-italia.net/108008/spal...-over-kondogbia

Освен това сме замразили Мор засега, заради високите комисионни на агента му, а и според Скай, Монако са ни изпреварили за Шикsmile.gif Ние това меркато, ще направим ли един нормален трансфер или не.
Kutinkata
Просто нямаме пари май , което е странно , защото сме единствения гранд в Европа страхуващ се от ФФ . Другите си харчат без да им дреме , при нас явно поради липса на финанси не сме взели Орие , Мор , Кейта или някой голям играч . Дано все пак до края Сунинг развърже кесията , защото като количество играчи ни трябват малко но като качество ни трябва голяма класа .
ТРЕНЕРА
Този феърплей явно важи само за някои отбори .Убеден съм вече на 100 % . Само две имена ще кажа Милан ,Псж . И само ще кажа ,че в понеделник Мбапе отива в ПСЖ за 180 млн .А искат и да плащат клаузата на Облак ,която е 100 млн .Само за трима играча дават 500 млн !?
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Aug 11 2017, 18:22 ) *
Просто нямаме пари май , което е странно , защото сме единствения гранд в Европа страхуващ се от ФФ . Другите си харчат без да им дреме , при нас явно поради липса на финанси не сме взели Орие , Мор , Кейта или някой голям играч . Дано все пак до края Сунинг развърже кесията , защото като количество играчи ни трябват малко но като качество ни трябва голяма класа .


Имаме пари, обаче явно нещо все пропада. Днес се появи информация, че сме се били договорили с Рома за Наинголан, но с назначаването на Мончи, той е блокирал трансфера и е започнал преговори за подновяване на договора му. Също излезе информация, че сме били договорили Ковача, но Зидан е блокирал сделката, след силната му игра срещу Барса. После взехме Висино. Сега изникват тези две ситуации с Мурило и Кондогбия, където ще трябва да се реагира на пазара, защото поне от коментарите на Спалети излиза, че е искал и двамата да останат.

Малко ведри новини. Биглия, дето и ние много го искахме, пак се е контузил и ще липсва поне месец smile.gif
Sneijder10
ФФП винаги е работел за да събаря точно определени отбори. Самото му създаване е с цел да убие всякаква конкуренция в Европа и да я свали до 4-5 отбора и толкова. Това е футбола днес
Kutinkata
Абе малко наивничко ми звучи на мен да сме се договорили с Наинголан а после с Ковачич и все на финалната права да се проваля нещо . А и отбор който може да купи Наинголан е смешно след това да се задоволи с Весино , не казвам , че е лош футболист ама разликата между него и нинджата е голяма . Все едно на ПСЖ трансфера им на Неймар да се беше провалил и те да вземат Сусо на негово място , това няма как да стане . Според мен на тоя етап нямаме пара в касата и за това не правим големи трансфери , а и първо продаваме и след това взимаме , ако играча вече не е взет де .
cheffo
Весино, не е заместник на Найнголан, а по-скоро на Ковачич или на Брозович ако искаш. Найнголан и Видал са искани да играят на позицията на Марио. Днес имаше информация, че след като с тях нещата са пропаднали, ще пробваме за Рамзи, но според мене едва ли има нещо вярно.
Всеино, Борха и Гаглярдини ще трябва да покриват двете места пред защитата. Кондогбия и Медел се махат, а Брозович явно никой не го брои за жив, така че остава само един Марио, който ще играе зад Икарди. Защото определено Марио не става за вътрешен халф, айде ако вземем и Шик, той също може да играе зад Икарди, въпреки че е по-скоро втори нападател. Както и да е, с Марио стават общо 4-ма халфа ( пет с Брозович, ама той изобщо не е сигурен). Това е крайно недостатъчно, като се има предвид, че ако един или двама се контузят, какво правим? Освен това единият ни халф е на 32, тоест едва ли ще е титуляр всеки един мач. Сигурен съм, че ще вземем още един халф до края на меркатото, освен ако Спалети не смята да промотира някой от примаверата.
Kutinkata
Зад нападателя освен Марио могат да играят и Брозович ( ако остане ) и Йоветич ( ако остане ) а и Мор ( ако дойде ) . С парите от Мурийо и Кондогбия може би ще вземем Орие и евентуален заместник на Мурийо , макар , че като центален се подвизаваше и Дамброзио няколко мача , дано и Спалети не залага на това . Друг напред ще вземем може би ако успеем да продадем някой и то новия не вярвам да е нещо скъпо .
Kutinkata
Според Скай , Спалети искал много Шик за да го използва зад Икарди , били сме готови на всичко за да вземем чеха и сме най близо до него . А ПСЖ карат Орие по бързо да си намери отбор , явно пак чакаме пари от някоя продажба за да го вземем но според мен накрая друг ще ни изпревари .
inter_ruse
шик иска само в Интер. чакаме само сампдория да му намерят заместник и идва.
Kutinkata
Готвело се размяна Лукас Моура за Марио .
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Aug 12 2017, 16:05 ) *
Готвело се размяна Лукас Моура за Марио .


Това е тъпо. Ние Марио го взехме за 45 млн, Лукас няма как да струва толкова, още повече че ПСЖ искат да се отърват от него. Не вярвам Сабатини да е толкова тъп.
radul
Интер иcка да вземе под наем двама от бpанителите на Манчеcтъp Сити, за да pеши пpоблемите cи в отбpаната, пишат италианcките медии.

Двамата, които тpябва да решат пpоблемите на "неpадзypите" cа Мангала и Oтаменди.
Provenzano
Май се отказваме от Мор, агента му искал между 3 и 5 млн евра комисион.
cheffo
Кондогбия може сериозно да го издуха smile.gif Спалети е поискал преди да бъде продаден, да му се намери заместник, както и на Мурило. Освен това Валенсия май не искат да дадат толкова пари, колкото ние искаме, а в същото време търсят и алтернативи на Кондогбия. Така че, като нищо накрая да остане тук и да търка пейката. Въпреки че според мен Спалети ще му даде шанс.
Габигол също е зациклил, защото Спортинг нямат намерение да му плащат заплатата.

Има 15 дена до краят на меркатото, а ние централни защитници практически нямаме, освен двама титуляри.
N.Roussev
Всичко е с краката нагоре в момента.Май пак ще купуваме на килограм в края на меркатото.
inter_ruse
незная какво ще кажете по въпроса , но догодина приоритет за нас трябва да бъде милинкович-савич.
дано влезнем в шл , за да можем да си позволим такива таланти.
inter_ruse
BILD - Inter e Bayern su Draxler
cheffo
Цитат(inter_ruse @ Aug 14 2017, 23:51 ) *
BILD - Inter e Bayern su Draxler


Аз лично съм по-скоро за размяна Дракслер - Марио, ако ПСЖ се навият. Струва ми се, че германецът ще се справи по-добре зад Икарди от Марио. Определено ще вкара повече голове, но пък Марио пресира и се връща повече.
Зачестяват слуховете за Кансело за сметка на Кондогбия.
Kutinkata
Дракслер е класа над Марио , ако има шанс за такава размяна съм твърдо ЗА . Аз се чудя защо наще не се пробват за Марез , страхотен играч струващ само 45 млн . Отдясно май ще взимаме Кансело , аз се надявах на Орие но това момче не съм го гледал , при всички положения няма да е по зле от Дамброзио . Иначе наще яко са се филмирали , цяло лято не купуват , защото трябвало да продаваме първо , а сега не продават Мурийо и Кондогбия , защото трябвало да купим заместници първо ...
cheffo
ПСЖ май продават Матюди на гобите и се появиха слухове, че може да се насочат към Кондогбия за заместник

Интресуваме се също и от Драгович, но струвал 20 млн.

Шик е отказал на Дортмунд, искал само Интер.
ТРЕНЕРА
Харесвам Дракслер .Португалчето за Дракслер е мечта . Както и пълен бартер Кансело за Кондогбия също е ок . Не съм гледал Кансело ,но предвид че много класни отбори го искат ,значи няма да е лош . Даже вече Валенсия отказаха 25 млн евро за него от Тотнъм .
И ако Мор няма да идва ,то тогава кой е другия вариант ?
Мангала май се е съгласил да премине в Интер ,но остава клубовете да се разберат.Мангала е добър защитник и борбата за титулярно място рязко ще се повиши ,което е супер .
Виждам че май интереса ни към Марсиал е реален .Но той отказал .Явно Спалети го иска за резерва на Перишич . Щом няма да идва ,тогава кой ще е другия вариант ? Все въпроси ,на които ще си отговорим следващите две седмици...
И в тоя ред на мисли ,чакам с нетърпение новия договор на Иван Перишич,за да се успокоя напълно.
Ludman
Този Мор не го чакайте .... сега май пропаднало с нас и с Рома го свързват...:/ Меркатото май подяволите отиде и ще си късаме нервите и тази година! Имаме пълен състав с бунтовници и хора без бъдеще тука и на тях им е ясно и ще си ги влачим! Няма такава пародия и неразбория като при нас sad.gif
cheffo
Цитат(Ludman @ Aug 15 2017, 19:52 ) *
Този Мор не го чакайте .... сега май пропаднало с нас и с Рома го свързват...:/ Меркатото май подяволите отиде и ще си късаме нервите и тази година! Имаме пълен състав с бунтовници и хора без бъдеще тука и на тях им е ясно и ще си ги влачим! Няма такава пародия и неразбория като при нас sad.gif


Мор се отказахме, заради високата комисионна на агента му, доколкото излезе информация. Кои бунтовници визираш? Мурило и Кондогбия са близко до напускане, а Брозович явно си е налегнал парцалите, след като Ман Ю и Арсенал се отказаха от услугите му laugh.gif

Освен Драгович, и Фацио е свързван с нас, но Рома му искат 10 млн. Също се интересуваме и от Juan Foyth на 19 год., централен защитник. Подобен е на Скриняр - преди е играл халф, висок 187 см. Аржентинец.
Орие е близко до Тотнъм, май се отказваме от него.
inter_ruse
орие не трябваше да го изпускаме.
а 10млн не са нищо за фацио , дано се спрем на него.
Sneijder
Цитат(inter_ruse @ Aug 15 2017, 21:47 ) *
орие не трябваше да го изпускаме.
а 10млн не са нищо за фацио , дано се спрем на него.


Предпочитам Мангала - френски национал и много мощен !
Kutinkata
Според Ди Марцио всички между Валенсия и Интер вече е договорено , Кансело идва при нас под наем с опция за купуване , същото важи и за Кондогбия при тях , като остават само детайли по заплатите да бъдат договорени . Пак според Ди Марцио всичко за Шик е договорено и се очаква само Сампдория да му намерят заместник и веднага Шик идва при нас , моряците са предложили 20 млн за Вието и се очаква да бъдат приети и Шик да дойде много скоро . Мангала също е на финалната права да акостира , за мен това са 3 добри сделки и ако наистина се окажат факт , остава само едно класно дясно крило и ако има пара още един халф .
inter_ruse
Тези 3 трансфера и сезона да започва!!!
Дясно крило? Имаме си кандрева + барбоса и шик. Като влезем в шл ще мислим за топ футболисти.
cheffo
Тоя Мангал на мене ми е много съмнителен. Прилича ми на този тип защитници, които са много корави физически и не особено интелигентни.
Kutinkata
Цитат(cheffo @ Aug 16 2017, 11:25 ) *
Тоя Мангал на мене ми е много съмнителен. Прилича ми на този тип защитници, които са много корави физически и не особено интелигентни.

Той е точно такъв но според мен за резерва е идеален . Иначе за дясно крило имаме един Кандрева който за мен е слаб , Барбоса който Спалети не брой за жив и евентуално Шик който пък Спалети каза , че ще ползва зад Икарди . Така , че за мен при евентуални тези 3 трансфера ще ни остане належащ само дясното крило а халфа би бил само бонус .
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Aug 16 2017, 11:34 ) *
Той е точно такъв но според мен за резерва е идеален . Иначе за дясно крило имаме един Кандрева който за мен е слаб , Барбоса който Спалети не брой за жив и евентуално Шик който пък Спалети каза , че ще ползва зад Икарди . Така , че за мен при евентуални тези 3 трансфера ще ни остане належащ само дясното крило а халфа би бил само бонус .


Между другото четох, че Кансело са го използвали като дясно крило във Валенсия, защото не бил много добре дефанзивно. Така че може и да го пробва Спалети там.
Kutinkata
Лошото при нас е , че десния бек ни е най слабата зона , Дамброзио трябва да играе възможно най малко , даже ако не играе въобще ще е най добре , ужасен футболист . От тая гледна точка си мисля , че Кансело ще играе бек , а от това което съм му гледал се включва страхотно в атака . Отдавна не сме имали бекове който да помагат в атака успешно а Кансело и Далберт уж са такива , сигурен съм , че това ще окаже много положителен ефект в играта ни .
inter_ruse
Superdeporte - Joao Cancelo dice addio al Valencia. Per Marcelino è un'ala e lui si sente un terzino: l'Inter l'ha già rassicurato

сбогувал се с валенсия...
cheffo
Maнгалът май наистина идва. Сити щели да му плащат част от заплатата и ще е под наем с опция.

N.Roussev
Чудесно!Мурийо остава ,като дойде и Мангала ще имаме 4 стабилни централни защитници и няма да се налага да гледаме Ранокия.Дано и Кансело се окаже добър както в атака,така и в защита! ultra_inter.gif
Kutinkata
Че той Мангала май се взима за заместник на Мурийо , не вярвам да остане .
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.