Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
cheffo
Цитат(grande internazionale @ Jun 14 2015, 13:07 ) *
http://www.petitions24.com/stop_mismanagin..._internazionale

Петиция не само за Ковачич, а за липсата на идея в този клуб. Един и същ омагьосан кръг. Продаваме младите, купуваме дъртаци и покемони, през сезона говорим как следващия ще сме фактор и как ще се купува и така до безкрай. Деба тоя преход 5 години и не му се вижда края..
*След попълване, трябва да си влезете в пощата за да потвърдите гласът си.


Това е добра идея и дано ръководството да я вземе под внимание. Ако не, то Курвата да се намеси, както в случея с Гуарин.

Според ForzaItalian Football сме привлекли вече играча на Ривър Плейт Kranevitter. Остава само да мине медицински - http://forzaitalianfootball.com/2015/06/in...late-youngster/?

Изглежда че сме предложили Ернанес и 15 м за Кондогбия. - http://www.sempreinter.com/2015/06/14/cm-i...-for-kondogbia/?
inter_ruse
15м+пророка е добра оферта , защото ще имаме деф.халф за следващите 10г. в лицето на кондогбиа!
фенербахче иска гуарин , ние пък искаме 12,5млн Е facepalm2.gif абе да дават там 7-8млн и да си го вземат ве...

Inter fan
Бивш миланист се самопредложи на Интер


Бившият играч на Милан Алешандре Пато явно отново иска да се завърне в италианския шампионат. Но изборът му на отбор изглежда ще разбуни духовете в Милано.

Според медиите в родната му Бразилия, нападателят се е самопредложил на градския съперник на "росонерите" Интер. Той е собственост на Коринтианс, но играе под наем в Сао Пауло.

Ситуацията около него обаче е много деликатна в момента. Титулярният му клуб не му е плащал парите по имиджовите права в последните няколко месеца. Това му позволява да си тръгне във всеки момент.

В същото време, играчът е обвързан със Сао Пауло до декември, но и там финансовата ситуация не е цветуща. Затова и този договор може да бъде прекратен от него и да отиде в Италия като свободен агент.

Пато вече е попитал наставника на "нерадзурите" Роберто Манчини дали ще го привлече, без да плаща трансферна сума за подписа му. Специалистът обаче все още обмисля опцията.


Айде де , какво чакате без пари е ! Специалиста няма да е зле да поумнее , преди да е закопал тотално отбора !
inter_ruse
Цитат(Inter fan @ Jun 14 2015, 20:18 ) *
Бивш миланист се самопредложи на Интер
Бившият играч на Милан Алешандре Пато явно отново иска да се завърне в италианския шампионат. Но изборът му на отбор изглежда ще разбуни духовете в Милано.

Според медиите в родната му Бразилия, нападателят се е самопредложил на градския съперник на "росонерите" Интер. Той е собственост на Коринтианс, но играе под наем в Сао Пауло.

Ситуацията около него обаче е много деликатна в момента. Титулярният му клуб не му е плащал парите по имиджовите права в последните няколко месеца. Това му позволява да си тръгне във всеки момент.

В същото време, играчът е обвързан със Сао Пауло до декември, но и там финансовата ситуация не е цветуща. Затова и този договор може да бъде прекратен от него и да отиде в Италия като свободен агент.

Пато вече е попитал наставника на "нерадзурите" Роберто Манчини дали ще го привлече, без да плаща трансферна сума за подписа му. Специалистът обаче все още обмисля опцията.


Айде де , какво чакате без пари е ! Специалиста няма да е зле да поумнее , преди да е закопал тотално отбора !

така са свикнали , да чакат.
патока си е нож с две остриета , но все пак си струва да се пробва. не ми казвайте , че много се контузва , както казахме нож с две остриета.
inter_ruse
май наистина тез помияри продават ковачич. тифозите подготвят протест - http://www.calciomercato.com/news/inter-ce...-rivolta-339251

салах не иска да остава във фио. искаме да го вземем така ,както взехме шакири - http://www.bauscia.it/inter-irrompe-su-sal...ategia-e-cifre/

бащата на имбула казва , че може да дойде и в Интер - http://www.bauscia.it/padre-imbula-puo-arrivare-allinter/
enjoy
Хора стига сте се шашкали Ковачич и Икарди ще останат и днес пише че Реал М взима Икарди всеки ден ще има такива слухове, просто Джерард напуска и сега вдигат врява, не мисля че някой ще направи грешката с Коутиньо втори път и то при все че нито взехме някакви играчи а се нуждаем от такива класни на всяка зона за сега най-вероятни са:

Миранда, Тиаго Мота или Мело, Имбула, Салах или Йоветич и Монтоя или Коларов и някой млади - Дуда итн...

Бенатия днес каза - че 100% остава в Байерн, Дибала мина в Юве, Туре 100% остава - след този провал да продадът и Ковачич - не са толкова глупави!

надяваме се на тези играчи които изброих по скоро днес се приказва за продажбата на играчите която сега е по-важна, има доста интерес към боклука който се натрупа заедно с провалите:

Оби - Кьолн - 2.8м - Дженоа също с голям интерес!
Кузманович - агента му каза че сядат с Интер да видят дали ще остава и че имало интерес за него - 3-4м
Крин - доста интерес от Испания дори Севиля се интересува - направи добри мачове там - агента го казва това
Андреоли - сигурен заминаващ си Самп са готови да платят 3м
Перейра - 100% заминаващ си - Лийд са готови да го вземат за 3-4м
Бота - има сериозен интерес от Анджи в Русия както и Фенербахче в Турция - наем или 3-4м
Крисетиг - има оферти за него - наем или 3-4м

сигурни напускащи:
Скелото - 3м Кието - с или без Зуканович дано е без
Алварез - 11м Съндерланд - не искат да плащат но Фифа ще ги накара да го направят - потвърдено от Аусилио
Мбайе - 3м някаде пише и 6м - след като Болоня спечели промоция той автоматично става техен играч
Джонатан, Кампаняро, Фелипе и Подолски - изтичащи договори

като гледам новините май сме съгласни да продаваме няколко от тези играчи:
Гуарин - цена 12.5 - Фенербахче и Галатасарай с доста интерес към него той обаче не иска да напуска защото тука е звиздЪ
Ернанес - има новина че сме предложили 15м и него за Кондогбиа - на него можем да му вземем 15м все още все пак аз искам Гуарин да си ходи!
Жуан или Ранокия - един от двамата ще си тръгне според мен това ще стане доста късно с лятото за да покриваме ФФП - дано е Ранокия но и Жуан показа че няма да расте!
Ханданович - доста се спекулира тази седмица той и Каризо ще подновят договорите си мисля че те и Берни ще са ни вратари и др. година!
Нагатомо или Дамброзио - може и двамата да останат и мисля че така ще стане, тъй като едва ли ще привлечем повече от един бек - Коларов или Монтоя

Така че горе главите за трансфери не мислете че Ковачич, Икарди, Шакири и Сантон - ще си тръгнат те са единственото мило което ни остана в отбора - това е мое мнение!

Дано тази седмица взимаме вече нещо че доста се бавим и ще останат само Зуканович и Нани накрая smile.gif
enjoy
In Turkey - From Fener 11 mln for Guarin, wants his former coach. Inter asks ...
According to reports in Turkey, Fenerbahce, under pressure from the technical Vitor Pereira, who had the player at Porto, has offered 11 million for Fredy Guarin. Inter calls for 13 and therefore the agreement would not be very far removed, indeed you could easily reach.

Е какво искаме 13 да го давам и за 10, ако това е истина няма да има по-щастлив фен от мен!
inter_ruse
абе и 7-8 да дават , трябва да вземем парата...
псж иска 10млн за т.мота biggrin.gif
как ми се иска до средата на юли да махнем целия талаш,да вземем пари от продабите на рики и гуарин , матео да остане в отбора и да привлечем миранда и кондогбиа/алан. forza.gif
inter_ruse
Sky - Imbula ha detto sì all'Inter. Ausilio tratta per 18 mln il Marsiglia ne chiede 20 - имбула е казал да на Интер ,предлагаме 18 , те искат 20.
аз съм го гледал само 1 мач и ми направи добро впечатление. някой ако го е наблюдавал повече да дава инфо за позиция , качества , силни и слаби страни!?!

след като монтела напусна и салах иска твърдо да напусне , дано го вземем ние. отляво ще ги развинти с шак и матео!
предложили сме 8млн за монтоя от барса. аз не съм го гледал , затова предпочитам коларов , но испанеца е по-млад пък. някой ако е гледал монтоя да каже нещо за него. по-добър ли е от коларов и т.н. ?!
в петък ще стане ясно дали ние или самп ще играем в лига европа.
enjoy
Di Mazio: Liverpool have not bid for Inter Milan midfielder Mateo Kovacic. Despite liking the Croatian, no offer has been made. Liverpool are prioritising other areas, but may turn to Kovacic later in the window. Reports that a deal has been agreed are wide of he mark.

УРАААА: Fassone bar the door: "Mateo Kovacic remains"

Дишайте спокойно както казах!

Фирмино ще играе в Англия това каза неговият агент току що:

Сити или Юнайтед - дано е в Сити и да ни пращат Йоветич веднага!
Roberto Firmino, ball Piero Aid, is to find a home in the Premier League. This was confirmed by the agent of the Brazilian playmaker, who the Bild merely say: "He is to leave Hoffenheim, I can only say that he will play in England." In pole there would be Manchester United, which will pay between 25 and 30 million.

Имбула е едно към едно с Кондогбиа само че с 10м. по ефтин аз съм за него, много е бърз, разликата е че малко е по-атакуващ от Кондогбиа един вид ролята на Гуарин този сезон! Страхотен негов заместник!

Гуарин и Алварез = Имбула - просто безценно!



https://www.youtube.com/watch?v=kvpxVST1VLE

Йоветич и Салах и двамата ако дойдат, Имбула, Коларов, Миранда, Тиаго Мота - да продаваме Гуарин и Ернанес и сме готови!

Handanovic
Santon Miranda Murillo Kolarov
Imbula Thiago Motta
Kovacic
Shaqiri Icardi Salah/Jovetic
inter_ruse
еееее на нас ни трябва деф.халф , позицията на имбула май е близка до тази на ковачич и брозович. на нас ни трябва деф.халф , дано вземем такъв...
гледах малко негови клипове в ютуб и си мислч , че човека си е деф.халф. стои точно пред защитата и им изнася топката. забелязах ,че е доста пъргав. интересен футболист.
cheffo
Цитат(inter_ruse @ Jun 15 2015, 14:32 ) *
еееее на нас ни трябва деф.халф , позицията на имбула май е близка до тази на ковачич и брозович. на нас ни трябва деф.халф , дано вземем такъв...


Всъщност на нас ни трябва някой box-to-box, който може и да защитава като хората, а не като Гуарин. Давам пример - Погба, Видал, Tуре, Нанглоиан, иначе ние вече си имаме дефанзивен халф - Медел, който въпреки че има кусури, не е чак толкова зле, колкото го изкарват. Иначе, ако не продаваме наистина Ковачич, е похвално за ръководството това което се опитват да направят в търсенето си на такъв играч. Първо пробваха с Туре, след това с Кондогбия и сега с този Имбула, който и аз не знам дали става за нещо.
inter_ruse
Цитат(cheffo @ Jun 15 2015, 14:50 ) *
Всъщност на нас ни трябва някой box-to-box, който може и да защитава като хората, а не като Гуарин. Давам пример - Погба, Видал, Tуре, Нанглоиан, иначе ние вече си имаме дефанзивен халф - Медел, който въпреки че има кусури, не е чак толкова зле, колкото го изкарват. Иначе, ако не продаваме наистина Ковачич, е похвално за ръководството това което се опитват да направят в търсенето си на такъв играч. Първо пробваха с Туре, след това с Кондогбия и сега с този Имбула, който и аз не знам дали става за нещо.

миналото лято испециалния го искаше,ще видим...
а това за халфа си прав , само че този халф трябва да е класа.
а тоя мело защо го искаме? от манчо очаквам да пуска в халфовата линия мело/медел-мота/медел. халфове имаме , кондогбиа/имбула и газ
cheffo
Сега му гледах клипчета smile.gif и определно изглежда доста по-добре защитно от Гуарин. Даже в една ситуация ми направи впечатление, че надбяга Марсиал от Монако за една топка. Има стабилна физика и също ми хареса, че не се паникьосва, когато е заобграден от 2-3 противници, а спокойно намира начин да отиграе топката. За Мело четох, че е алтернатива на Мота, който да си призная не знам на кого е алтернатива. Надявам се да е на Меделsmile.gif
enjoy
Цитат(cheffo @ Jun 15 2015, 15:08 ) *
Сега му гледах клипчета smile.gif и определно изглежда доста по-добре защитно от Гуарин. Даже в една ситуация ми направи впечатление, че надбяга Марсиал от Монако за една топка. Има стабилна физика и също ми хареса, че не се паникьосва, когато е заобграден от 2-3 противници, а спокойно намира начин да отиграе топката. За Мело четох, че е алтернатива на Мота, който да си призная не знам на кого е алтернатива. Надявам се да е на Меделsmile.gif


Търсим двама дефанзивни халфа, Имбула и Мота са лидерите тъй като ще играем с нова схема, затова и напираме за Салах вместо Йоветич защото Салах играе добре и по-двете крила според мен ще вземе и две атакуващи крила, един бек и още един или двама защитници!

както каза Манчини 8 играча

защитници: Миранда и Рудигер
бек: Монтоя или Коларов
деф. халф, Мота или Мело и Имбула или Алун
атак. крила нападатели: Салах или Йоветич и Пероти или Нани, Фалке...

Бонбони сме го взели според медийте да изкараме някой лев и ще го продаваме, май влизаме в релси, ако продадем Гуарин и вземем Имбула ще е бомба, много го хвалят, както казах 1:1 с Кондогбиа!


GOALKEEPERS
Samir Handanovic 1
Juan Pablo Carrizo 30
Tommaso Berni 46

DEFENDERS
MARTIN MONTOYA 2
Nemanja Vidic 15
Davide Santon 21
Pires Ribeiro Dodò 22
Andrea Ranocchia [C]23
JEISON MURILLO 24
JOAO MIRANDA 30
Danilo D'Ambrosio 33
Yuto Nagatomo 55
Federico Dimarco 93

MIDFIELDERS
THIAGO MOTTA 5
Mateo Kovacic 10
ONDREJ DUDA 16
Gary Alexis Medel Soto 18
GIANNELLI IMBULA 7
Assane Demoya Gnoukouri 27
Marcelo Brozovic 77
Anderson Hernanes 88

STRIKERS
Rodrigo Palacio 8
Mauro Emanuel Icardi 9
Xherdan Shaqiri 11
DIEGO PEROTTI 20
MOHAMED SALAH 74
Provenzano
Не се обиждайте момчета, но всеки ден пишете за едни и същи слухове. Прочетох последните 2-3 страници набързо и няма голяма разлика в коментарите. Всеки ден до края на меркатото ще бъде така, така че свиквайте. Тохир не е глупак и няма да даде толкова лесно Ковачич, при това сме все още средата на юни. Всичко тепърва предстои. Вярвам, че ръководството ни ще се опита да вземе най-доброто и затова не избързвайте да нападате, когото и да е било. Нека изчакаме края на трансферния прозорец и тогава ще сложим чертата.
enjoy
Ние ако продължаваме да чакаме то всичко Милан ще го вземат wink.gif

Имбула, Монтоя, Тиаго Мота, Миранда и Салах - това са най-близко до Интер играчите според медийте тази седмица!

Много натискаме за Миранда - Атлетико иска 18м ние ще даваме до 12-13м - страхотна цена за играча който ще ни оправи в защитата!
В Лондон медийте също потвърдиха че Интер иска да открадне Салах от Фиорентина пак наем с опция - чака се решението на играча, Куадрадо остава, като резерва на Салах е Йоветич но Сити искат пари не наеми защото са много зле с ФФП като нас!
Имбула - Валенсия бяха на крачка от него но сега ние сме на ход като Милан се намесват също за него, в Англия пишат че Сити и Тотнъм също следят играча той обаче харесва Италия повече!
Тиаго Мота - уж вчера трябваше да се разбере за него нищо за сега, Агента му каза че не само Интер го иска но предполагам че той ще избере нас, едва ли ще остане в ПСЖ!
Монтоя - президента на отбора потвърди че напуска, Интер е добра дестинация според агента му, аз все още си мисля че Коларов е по-добра но по-скъпа опция така че и Монтоя е ок за нас по-малка заплата и можем да го вземем под наем с опция като Салах - Барса и Челси не ги бърка ФФП!
Дуда, Карило и Рудигер - са младите с които ни свързват!
Кондогбиа - медийте казват че ще даваме 27м но това е пълен слух според мен, не че горните новини не са но в това няма логика!

И те така дано тази седмица вземем нещо че доста се бавим!
enjoy
Най-накрая нещо черно на бяло - Миранда в Интер за 14м + бонуси, страхотен трансфер, лично аз много го харесвам, започваме от защитата, близко сме и до Имбула и Салах, веднага дойдоха и лошите новини че можем да взмем Мело вместо Тиаго Мота но и той е по-добре от Оби, Куз и сие в полузащитата wink.gif

Айде FORZA INTER f181261444a4b611.jpg
cheffo
Струват ми се много пари за играч на 30 години. След две години, като не може да ходи, ще се чудим как да го разкараме.

Ханданович най-вероятно ще преподпише - http://www.sempreinter.com/2015/06/16/fcin...-the-agreement/
enjoy
Милан обеща на Интер да не "пипа" двама
Вицепрезидента на Милан Адриано Галиани се е обадил своя колега от Интер Марко Фасоне и обещал, че няма да праща оферти на Жилбер Имбюла от Олимпик Марсилия и Жоао Миранда от Атлетико Мадрид. Последните дни все по-сериозно започнаха да се появяват информации за дуел между грандовете за тези две имена за лятната селекция. Шефът на "росонерите" е звъннал на "нерадзурите" и гарантирал, че няма да влиза в контакт с Олимпик и Атлетико за въпросните играчи. Така изглежда, че белгиецът и бразилецът изглеждат все по-близо до контракт с тима на Роберто Манчини.

Не са много за Миранда все пак мисля че ще избием парите от продажбата на Нагатомо и един от Жуан и Ранокия така че съм ТВЪРДО ЗА!

Медийте вече казаха че утре затваряме сделката за Миранда 14м и 2.5м заплата ако продадем Нагатомо за 5-7м и Жуан или Рано за същата сума то сделката си струва!
Черно и синьо
Ако вземем хипотетично Имбюла, Миранда, Кондогбия и например Салах/Куадрадо + още 1-2 и продадем пълнежите като Гуарин и другите можем спокойно да кажем, че сме направили едно много добро меркато.
Kutinkata
За Имбула нищо не знам , Салах би бил страхотен трансфер както и Куадрадо , а за Миранда би трябвало да се радваме , добър е .
Ricardo
Като гледам накъде вървят нещата ако вземем Миранда и Кондогбия смятам,че в дефанзивен план ще сме много по-добре от предните няколко години.И евентуално ако успеем да спазарим за наем един измежду Йоветич и Салах шансовете да заприличаме на отбор са големи.Разбира се много ще е важно да задържим Ковачич,Икарди и Шакири.Вече в течение на подготвката ще е нужен един качествен бек,но тук може да не се избързва с трансфера на тоя пост.Ако трябва нека да направим 4 трансфера-Миранда,Кондогбия,Салах и някой качествен бек ама нека да са наистина качествени,а не на килограм...
enjoy
Цитат(Ricardo @ Jun 17 2015, 16:18 ) *
Като гледам накъде вървят нещата ако вземем Миранда и Кондогбия смятам,че в дефанзивен план ще сме много по-добре от предните няколко години.И евентуално ако успеем да спазарим за наем един измежду Йоветич и Салах шансовете да заприличаме на отбор са големи.Разбира се много ще е важно да задържим Ковачич,Икарди и Шакири.Вече в течение на подготвката ще е нужен един качествен бек,но тук може да не се избързва с трансфера на тоя пост.Ако трябва нека да направим 4 трансфера-Миранда,Кондогбия,Салах и някой качествен бек ама нека да са наистина качествени,а не на килограм...


Това ще и направим, натискаме за Имбула или Кондогбиа, взимаме на 99% Миранда, един от Салах или Йоветич за сега, след това гледаме да продаваме слабаците, и чак после ще вземем бек пробвали сме за Коларов който аз го харесвам но може би ще вземем Монтоя от Барса с наем!

Миранда - 14м
Кондогбиа/Имбула - 20-22м
Монтоя - под наем
Салах или Йоветич - под наем
Тиаго Мота или Мело или Марио Суарез - 6-7м

това ще е плюс някой младок ако останат кинти и продаваме!
Centrocampista
По всяка вероятност нашето момче в средата ще се казва Имбула. За Кондогбия трудно ще извадим 30-35 млн., а пича от Марсилия, който според мен по нищо не отстъпва на монегаска е доста по финансово достъпен за нас - 20-тина млн. евра. Като цяло и двамата са модерни дефанзивни халфове - високи,мощни,технични и с визия за играта. Който и да вземем ще заприличаме на отбор който е способен да гони някакви цели, а и няма да се налага да гледаме вече онзи малкия чилийски пумпал! Като направим и сметка, че договорихме и Жоао Миранда ситуацията от към дефанзивен вал замирисва вече на футбол!

П.С. Както и споменах, точно на там отиват нещата. Монако искат 35 млн. и не възнамеряват да свалят, а за Имбула имаме известно разминаване с това което искат Олимпик и това което даваме ние, но там разликата е 3-4 млн. Това са думи на Пиеро Аусилио веднага след днешната среща с представители на марсилци.

http://www.fcinternews.it/in-primo-piano/l...-pretese-187730
Inter fan
Интер надцаква Милан за Кондогбия


Интер е с предимство пред Милан в борбата за подписа на Джефри Кондогбия. Полузащитникът на Монако е желан и от още няколко клуба от Европа, включително от английския Арсенал.
22-годишният френски национал е оценяван на 25 млн. евро, а според „Гадзета дело Спорт“ Интер ефаворит за подписа му.
„Нерадзурите“ били готови да прецакат конкуренцията с оферта от 27 млн. евро, но разликата щяла да дойде от личните условия за полузащитника.
Предполага се, че Кондогбия желае между 3,5 и 4 млн. евро, с което ще стане най-скъпият играч на Интер. От клуба ще опитат да снижат изискванията му.
В Италия се говори, че треньорът на тима Роберто Манчини ще се види лично с Кондогбия, за да му разкрие плановете си и да го убеди в новия проект на „нерадзурите“.



Inter fan

Интер и Атлетико не могат да се разберат за цената на Миранда


Спортният директор на Интер Пиеро Аусилио продължава преговорите за привличането на Жоао Миранда. Бразилският бранител на Атлетико Мадрид ще бъде продаден, защото Диего Симеоне иска да налага младока Хосе Мария Хименес като партньор на Диего Годин в центъра на защитата. Интер е само един от клубовете, които се интересуват от бразилеца, но преговорите вървят трудно.

"Нерадзурите" предлагат сума от порядъка на 10-12 млн. евро, но от Атлетико искат 16 млн. "Gazzetta dello Sport" твърди, че разминаването ще бъде преодоляно и сделката ще бъде оформена до края на седмицата.

През миналия сезон 30-годишният Миранда записа 23 мача и 3 гола в Примера дивисион.


Не знам за вас обаче на мен тия пари ми се виждат много за 30 годишен футболист . Е.ах го толкова ли е добър тоя ?
Soul
не разбирам много италиански...но май сме го купили. Ако е така...то това наистина е добър трансфер. Айде сега дървото да му взимат лентата и да го слагат на пейката allright.gif
inter_ruse
миранда е добър , но много пари ще са ако дадем над 12лмн. все пак си е класа и ще се радвам , но ддз... а тоя хименес е страшно талантлив
inter_ruse
всичко е 6 , само на мястото на д'амброзио - сантон , мота - брозович и ако може перишич-салах , но и хърватчето е добре

Soul
Цитат(inter_ruse @ Jun 17 2015, 22:19 ) *
миранда е добър , но много пари ще са ако дадем над 12лмн. все пак си е класа и ще се радвам , но ддз... а тоя хименес е страшно талантлив


стига сме ги мислели парите. Така или иначе няма да спестим нищо....нямаме изграден план за нищо...така, че като имаме възможност да вземем такъв стабилен защитник трябва да го направим на всяка цена. Колко играчи вече се изписаха...и един доказан не взехме. Вече всеки подобен трансфер го смятам за постижение баси dry.gif
enjoy
Взимаме Миранда под наем с опция - 12,5м + бонуси - както взехме Додо - плащане за един или два сезона! - 100%
Зуканович също ще дойде според Скай - утре ще го вземем 0.5м и Скелото - 100%
Сами Кая - Манчини иска и него но според мен ще станат много защитниците въпреки че ако погледнете долу и той изглежда вероятен да дойде!
До часове предстои да се разберем с Марсилия за Имбула - 20-22м - 100%
Мартин Монтоя също под наем е много вероятен за бека - пак под наем - борба с Фиорентина за него!
Тиаго Мота или Мело за деф. халф - Мело е много вероятен защото ПСЖ ако пуснат Ибра в Милан едва ли пуснат и Мота при нас....
Йоветич или Салах за нападението - под наем също - Йоветич излежда по вероятен за сега, Салах още мисли!

Ще похарчим не повече от 30м добра работа дано привлечем повече класа вместо бройки wink.gif

CB:
Ranocchia or Juan + Felipe = Miranda LOAN + BUY 14m
Andreolli = Murillo 8m
Campagnaro = Samih Kaya 6.5m

RB/LB
Jonathano = Montoya LOAN + BUY
Nagatomo = Zukanovic 0.5 + Schelotto

DMC/CM
Kuzmanovic = Imbula 20m
Obi = Thiago Motta or Melo 7m

FW/ST
Podolski = Salah or Jovetic LOAN + BUY 18-20m
Puscas = Perotti 6-8m + Obi or Duda - 5m
Centrocampista
Цитат(enjoy @ Jun 18 2015, 10:47 ) *
Взимаме Миранда под наем с опция - 12,5м + бонуси - както взехме Додо - плащане за един или два сезона! - 100%
До часове предстои да се разберем с Марсилия за Имбула - 20-22м - 100%
Мартин Монтоя също под наем е много вероятен за бека - пак под наем - борба с Фиорентина за него!
Тиаго Мота или Мело за деф. халф - Мело е много вероятен защото ПСЖ ако пуснат Ибра в Милан едва ли пуснат и Мота при нас....
Йоветич или Салах за нападението - под наем също - Йоветич излежда по вероятен за сега, Салах още мисли!

Ще похарчим не повече от 30м добра работа дано привлечем повече класа вместо бройки wink.gif


Имбула е дефанзивен халф wink.gif...с неговото идване, гореспоменатите двамца отпадат (и по-добре). От всякъде е ясно, че интереса към Мота и Мело е медиен и несъществуващ от наша страна. В момента реално водим преговори за Имбула и Кондогбиа, но за монегаска искат 30+
inter_ruse
миранда,коларов/монтоя,имбула,салах/йоветич+някой за резерва като пероти/фалке и да затваряме джама-други не ни трябват!
cheffo
Цитат(Centrocampista @ Jun 18 2015, 10:59 ) *
Имбула е дефанзивен халф wink.gif...с неговото идване, гореспоменатите двамца отпадат (и по-добре). От всякъде е ясно, че интереса към Мота и Мело е медиен и несъществуващ от наша страна. В момента реално водим преговори за Имбула и Кондогбиа, но за монегаска искат 30+


Аз не съм го гледал, освен тези компилацийки в ю туб, където ти дават само отиграванията на даден играч в мачовете и на мене ми се стори нещо като box-to-box, ама из коментарите гледам, че го водят уж по-офанзивен. Ако ще го ползва примерно така: Медел , пред него Имбула и Ковачич, то ще трябва още един резервен дефанзивен халф, в случай че Медел се контузи, затова може и да се интересуваме от Мело, който няма да е много скъп. Но, пък в тази схема отпада нуждата от Гуарин и да седи резерва с голямата заплата няма смисъл, така че по-добре да му намазват ските. След привличането на Миранда, май ще е добре да разкараме и Видич, защото не вярвам да играе с тях двамата, а сърбинът взима също доста стабилна заплата, за да седи само на пейката. Монтоя също не го знам какво представлява, но идва от Барселона, така че се надявам поне да може да подава нормално и да не се чуди какво да прави, когато някой противник го притисне. Зуканович, май може да играе и като централен защитник, така че е идеален за резерва, още повече че ни отървава от Скелото. Най-добре би било, ако можем да вземем и Йоветич и Салах, ама едва ли ще стане.
inter_ruse
миранда е бил титуляр за бразилия вчера срещу колумбия , а мурильо вкара и гол на селесао.
дали тези двамата няма да могат да забъркат бетон като този на лусио и самуел ?
навсякъде се пише , че миранда е наш! три годишен договор със заплата от 2,5млн , 12,5млн+2млн бонуси , под наем със задължителен трансфер след края на сезона.



interamo.gif
Soul
Салах не мога да разбера защо го броите...няма да го вземем.
enjoy
Агента на Тиаго Мота потвърди че играча няма да остане в ПСЖ и очаква оферти - Атлетико М и ние сме фаворити за подписа!
Конгогбиа или Имбула - всичко е в ръцете на Кондогбиа който избира между нас или Милан ако избере Милан взимаме Имбула с който вече имаме договорка!
Миранда е вече играч на Интер, прегледи след Копа Америка - договор до 2018 заплата 2.8м на сезон! Взимаме го с наем 3м. и 9,5м следващата година + бонуси!
Зуканович - предложили сме 1.5м Киево искат 2,5м, отделно Скелото минава в Киево за 3м! Киево го откупиха за 3.5м преди дни!
Салах е между нас и Фиорентина - имаше новини че Юве и Милан също го искат но след това те бяха отречени! Ще го вземем с наем и опция 20м.
inter_ruse
мота е един от любимците ми и един от героите от мадрид , но ме е страх , че ако дойде , манчо ще пуска него и медел/кондогбиа/имбула в средата. това ще ми дойде малко в повечко , иска ми се пред защитата да гледам кондогбиа/имбула и брозович,а пред тях ковачич... ако не вземем някой от кондогбия/имбула , то съм твърдо ЗА тиаго!
Черно и синьо
Кондогбия още не е сигурен. Днес май родителите му са преговаряли с Галиани и общо взето водим сериозна битка с братовчедите. Във форума им са много надъхани как нямало как да избере Интер пред тях, защото видиш ли имали история ? biggrin.gif Доста нелогично предвид това, че ние определено сме по-добрият отбор и с още няколко трансфера - входящи и изходящи определено ще добием доста приятен вид. Да видим кой ще се смее последен smile.gif
enjoy
Според последните новини ИМБУЛА е сигурен като дори искаме да вземем ИМБУЛА + ОЩЕ ЕДИН ОТ КОНДОГБИА, МОТА ИЛИ МЕЛО, Сега има вечеря с агента на Кондогбиа като сме постигнали съгласие с него и той ни предпочита пред Милан хахах, ако направим

Имбула Кондогбиа
Ковачич


ще си ударя гъзъ в тавана, но по логично ми се вижда Имбула и Мота, все пак в момента на живо медийте коментират срещата с агента на Кондогбиа.

Миранда и Имбула са първите ни трансфери! като може би следващият е Кондогбиа WOW....
enjoy
Май спечелихме битката за Кондогбиа... срещата на Аусилио и Фасоне с агента на играча и вице президента на Монако продължава!

Ситуацията около халфа на Монако Жофри Кондогбия става все по-заплетена. Не е тайна, че френският национал е трансферна цел на Интер и Милан, а представители на двата клуба са в Монте Карло за официални преговори. И докато медиите се надпреварват да предполагат кой ще спечели наддаването, шефовете на градските съперници демонстрираха изненадващо топли отношения.

Снощи вицепрезидентът на Милан Адриано Галиани и директорите на Интер Пиеро Аусилио и Марко Фасоне бяха забелязани да излизат заедно от ресторант в Монте Карло, придружавани от хора от ръководството на Монако. Единствено Аусилио каза няколко думи пред журналистите. Той с усмивка обясни, че между двата клуба няма напрежение заради опитите им да привлекат Кондогбия.

Развитие по темата се очаква още утре. Според медиите в Италия самият футболист е обещал да подпише с Интер, но от Милан вече са се договорили с Монако за трансферната сума.
Черно и синьо
Ебати сапунката. И все пак се надявам да дойде при нас. Едно, че явно наистина е обещаващ играч, второ, че винаги е сладко да вземеш трансферната цел на съперника smile.gif
enjoy
Братът на играча също пристигна на срещата, приближаваме се до Кондогбиа като той не е алтернатива на Имбула, взимаме и двамата, това значи че Гуарин напуска най-вероятно, много много добри новини тези дни, Монако искат 35м за играча, а действаме така защото Манчини е получил 100% не от Туре и сега иска и двамата, като той е човека който е убедил Кондогбиа да мине при нас, ух че кеф, браво на Манчини затова се радвам на него защото си има начин винаги да се справя и токо виж ни повел към правилният път смятайте че Имбула и Кондогбиа са най-добрите халфове дефанзивни във Франция, ако направим дуо от тях и отзад Миранда сме оправили защитата на 100% smile.gif

срещата продължава с агента и брат му!
cheffo
Цитат(enjoy @ Jun 20 2015, 01:49 ) *
Братът на играча също пристигна на срещата, приближаваме се до Кондогбиа като той не е алтернатива на Имбула, взимаме и двамата, това значи че Гуарин напуска най-вероятно


Да не стане да напусне само Ковачич, че пак се появиха слухове, че Ливърпул са съгласни да срещнат финансовите ни изисквания за него.
inter_ruse
ако вземем и двамата , то ковачич няма как да не бъде продаден... предпочитам да дадем 20млн за имбула(с което може да си осигурим и матео) а ако вземем само кондогбиа за 30млн и ковачич остане , ще съм най-щастливия човек на планетата земя!

-----ковачич-----кондогбиа-----брозович----- chain_gun-2417.gif

чета ,че пуул дават 25млн за матео , ние искаме 30 sad.gif
тохир позовлява да повишим офертата за кондогбиа.
Черно и синьо
Аз си представям халфовата линия така:

Имбула - Кондогбия
Шакири - Ковачич - Салах/Куадрадо

Брозович е пичага, но в защитен план ни трябват стълбове.
inter_ruse
Цитат(Черно и синьо @ Jun 20 2015, 11:08 ) *
Аз си представям халфовата линия така:

Имбула - Кондогбия
Шакири - Ковачич - Салах/Куадрадо

Брозович е пичага, но в защитен план ни трябват стълбове.

ако имаме такава халфова линия ще газим всички и всичко наред!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
трябват ни 55млн за двамата , + наеми на миранда,коларов и салах/куадрадо и газ!
Черно и синьо
Цитат(inter_ruse @ Jun 20 2015, 11:25 ) *
ако имаме такава халфова линия ще газим всички и всичко наред!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
трябват ни 55млн за двамата , + наеми на миранда,коларов и салах/куадрадо и газ!


Еми да - това е оптималният вариант с продажби на Кузманович, Нагатомо, Гуарин, Ранокия, Алварез и още някои от играчите под наем, които няма да намерят място в състава. Като продадем тия ще закърпим и бюджета и ще имаме един боеспособен отбор. Пък и не ми се струва невъзможно да го направим. Така можем да си позволим зимата да не харчим много, а ще имаме обигран отбор.
Kutinkata
Ако продадем Ковачич за да вземем Кондогбия и Имбула ще е най-смотаното решение за последните 10 години ... Матео трябва да остане независимо кой взимаме , това е най-добрия ни играч и задължително трябва да го запазим .
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.