Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
enjoy
Андреоли остава ПОТВЪРДЕНО: http://www.transfermarketweb.com/?action=r...mp;idsel=141815

Ricardo
Виж ако упеем някак си да вземем М'Вила и Йоветич ще съм много доволен.Двама млади играча със вече достатъчно опит на европейската сцена,които определено ще вдигнат класата на отбора,но с наеми и разни размени едва ли ще се получат нещата.Виж с руснаците по-може,имаме ненужни играчи,които биха ги заинтригували,но ще се доста трудни преговорите най-вероятно след като няма свежи пари за инвестиране..
inter_ruse
и най реалните за трансфер за сега... Черчи, Бехрами, Биянбани, Мвил, Чичарито, Кришито, Абел Ернанес...ако вземем тези футболисти хич няма да е лош джама! ще имаме дълга пейка. аз си пожелавам спечелването на ле и влизане в шл! ама дано съберем такъв състав първоначално...

------------------------------------------ханданович----------------------------------

----------ранокиа(к)-----------------------видич-----------------жуан--------------

----------------------------------------------мвила-------------------------------------

---биабиани------------------ковачич--------------ернанес------------мбайе/нага

-----------------------------------черчи--------------икарди/паласио---------------


резерви: андреоли,роландо,кампаняро; джонатан/кришито,нагатомо,д'амброзио; тайдер,бехрами,алварез,бота; паласио,абел ернандес/чичарито
cheffo
Ние засега нямаме "реални" трансфери. Така като гледам, чакаме другите отбори да напазаруват и каквото остане, ще е за нас. Нямаме конкретна цел. Например за нападението само се въртят някакви имена, като сега сложиха и Йоветич. Уж Чичарито беше сигурен, сега Солдадо или Йоветич били приоритети. Същото е и за халфовете. Бехрами бил резервен вариянт на Мвила, който пък бил резервен вариянт на Луси Густаво. Трябавше да се опитаме да приключим поне един трансфер преди да започне Световното. Сега на част от "целите" ни може и да им се надуят цените. Дано поне Алварес и Гуарин да получат някакви шансове и да направят добро световно, за да може да им вземем добри пари. Най дразнещото за мене е, че засега не виждам някаква ясна идея около окомплектоването на състава. Тохир май е отписал и тази година, чакайки догодина Симеоне, от който ще се очаква да направи нещо.
Ricardo
Цитат(cheffo @ Jun 11 2014, 10:52 ) *
Ние засега нямаме "реални" трансфери. Така като гледам, чакаме другите отбори да напазаруват и каквото остане, ще е за нас. Нямаме конкретна цел. Например за нападението само се въртят някакви имена, като сега сложиха и Йоветич. Уж Чичарито беше сигурен, сега Солдадо или Йоветич били приоритети. Същото е и за халфовете. Бехрами бил резервен вариянт на Мвила, който пък бил резервен вариянт на Луси Густаво. Трябавше да се опитаме да приключим поне един трансфер преди да започне Световното. Сега на част от "целите" ни може и да им се надуят цените. Дано поне Алварес и Гуарин да получат някакви шансове и да направят добро световно, за да може да им вземем добри пари. Най дразнещото за мене е, че засега не виждам някаква ясна идея около окомплектоването на състава. Тохир май е отписал и тази година, чакайки догодина Симеоне, от който ще се очаква да направи нещо.

Проблема по-скоро е,че май нямаме свежи пари,а иначе "целите" ни засега са доста добри.Вярно много са и постоянно се сменят,но това е,защото опитваме само с някакви наеми и размени на играчи,което трудно би се получило,особенно за играчи като Ламела,Йоветич,Густаво,Чичарито,Шака и т.н.Едва ли ръководството ще се навие на наем ако някой поиска Алварес и Гуарин,общо взето същото прави нашето ръководство в момента и затова удря греда след греда..
Provenzano
Дуо от Интер пред трансфер в Спартак Москва

Руският Спартак Москва може да осъществи много голям удар за своите стандарти, като привлече в редиците си дуото от редиците на Интер Фреди Гуарин и Рикардо Алварес, пише "Спортс.ру".

Според последни информации двамата полузащитници по всяка вероятност ще напуснат "Джузепе Меаца" през лятото, като лично треньорът на тима Валтер Мадзари е дал "зелена светлина" за продажбата им.

Лично босът на московчани Леонид Федун държи двамата да пристигнат в тима. Миналият сезон бе разочароващ за московчани, след като отборът не успя да се пребори за евроквота.

Странното към момента е, че отборът дори няма треньор. Мурат Якин е фаворит за поста и пристигна в руската столица за преговори, но ще даде окончателния си отговор чак след една седмица. Не е изключен варианта и той да има пръст в интереса към дуото.
C-Murder
Цитат(Provenzano @ Jun 11 2014, 18:16 ) *
Дуо от Интер пред трансфер в Спартак Москва

Руският Спартак Москва може да осъществи много голям удар за своите стандарти, като привлече в редиците си дуото от редиците на Интер Фреди Гуарин и Рикардо Алварес, пише "Спортс.ру".

Според последни информации двамата полузащитници по всяка вероятност ще напуснат "Джузепе Меаца" през лятото, като лично треньорът на тима Валтер Мадзари е дал "зелена светлина" за продажбата им.

Лично босът на московчани Леонид Федун държи двамата да пристигнат в тима. Миналият сезон бе разочароващ за московчани, след като отборът не успя да се пребори за евроквота.

Странното към момента е, че отборът дори няма треньор. Мурат Якин е фаворит за поста и пристигна в руската столица за преговори, но ще даде окончателния си отговор чак след една седмица. Не е изключен варианта и той да има пръст в интереса към дуото.


Абсолютна фантастика smile.gif
inter_ruse
Inter su Gabriel Silva e Rodriguez del Wolfsburg. Per il brasiliano offerti in prestito Longo e Obi, per lo svizzero scambio con Alvarez
р.родригез от волфсбург никак няма да е зле а flower-1088.gif
inter_ruse
Manchester United saw an approach for Inter Milan’s Mateo Kovacic rejected claim Corriere dello Sport.

The 20 year old midfielder is regarded as one of the finer young talents in World football and was on United’s radar prior to moving to Inter for €11m last January with United’s bosses refusing to sanction a £10m move for him back then.

Expected to shine at the World Cup alongside Luka Modric and Ivan Rakitic, it is believed United were amongst a number of clubs that approached Inter attempting to sign him, but saw their approach knocked back.

Speaking about the club this week Inter owner Erick Thohir said Kovacic will be the future of Inter and it appears he isn’t for sale after the Nerazzurri turned down enquiries from United but also Liverpool and Shakhtar Donetsk.
Provenzano
Трансферните слухове от днес:

- Тайдер и Крин в замяна на М'Вила като става въпрос за наем. Кузманович и Кампаняро също ги спрягат като евентуални участници в сделката с руснаците.
http://fedenerazzurra.com/2014/06/12/cds-i...hrin-for-mvila/

- 31-годишният Томазо Берни може да се счита за ново попълнение на клуба. Вратарят идва на мястото на Кастелаци и ще бъде трети избор на наставника Валтер Мадзари. Присъствието на стража в Интер ще бъде от ключово значение за новите правила на УЕФА, които гласят, че всеки отбор трябва да картотекира четирима свои юноши. Явно Берни е играл за някоя от юношеските ни формации.
http://fedenerazzurra.com/2014/06/12/tomma...gning-of-inter/

- Има слухове, че Матиас Силвестре може да се завърне в Палермо като част от сделката за Абел Ернандес. Агентът му е споделил, че засега обаче няма нищо конкретно.
http://fedenerazzurra.com/2014/06/12/silve...thing-concrete/

- Челси са ни предложили Джон Оби Микел срещу 15 млн евро. Валенсия също проявяват интерес към играча.
http://fedenerazzurra.com/2014/06/12/obi-m...heres-valencia/

- Реал Мадрид искат 30 млн евро за Алваро Мората.
http://fedenerazzurra.com/2014/06/11/as-re...ion-for-morata/

- Появи се информация, че Сити няма да продава Йоветич.
http://fedenerazzurra.com/2014/06/11/city-...elling-jovetic/

- Валтер Мадзари е избрал кой да бъде партньор на Родриго Паласио и Мауро Икарди в предни позиции. Не става въпрос нито за Мората, Торес, Ернандес, Манджукич, Джеко, дори не е и Йоветич. Според "Гадзета дело Спорт" треньорът се е спрял на Пабло Освалдо. Преди няколко часа сме отправили официална оферта в офисите на Саутхемптън за нападателя. Предложението ни е ясно, твърдо и категорично - искаме Освалдо под наем плюс опция за задължителен трансфер след края на сезона.
http://fedenerazzurra.com/2014/06/12/mazza...to-southampton/
cheffo
Щом Челси са ни предложили Микел, то значи че може и да клекнат на 12-13. Това ще е много добър трансфер, в сравнение с Вили и Бехрамита. Освалдо не трябва да го взимаме с тази задължителна клауза за откупуване, за да не стане като със Силвестре.
Свързват ни и с някакъв Габриел Силва от Удинезе. Аз лично не съм го чувал.
Sneijder
Цитат
Щом Челси са ни предложили Микел, то значи че може и да клекнат на 12-13. Това ще е много добър трансфер, в сравнение с Вили и Бехрамита. Освалдо не трябва да го взимаме с тази задължителна клауза за откупуване, за да не стане като със Силвестре.
Свързват ни и с някакъв Габриел Силва от Удинезе. Аз лично не съм го чувал.

Ляв бек и крило - аз лично го харесвам но надали ще е първа опция ?
durex
Много слухове, а все още нямаме нито един трансфер. Явно чакаме да мине световното да им се вдигнат цените, за да може ръководството да си измие ръцете, че видиш ли много са скъпи за нас.
durex
М'Вила е почти договорен, като остава да се изяснят някои детайли.
Ricardo
Цитат(durex @ Jun 12 2014, 21:39 ) *
М'Вила е почти договорен, като остава да се изяснят някои детайли.

Всичко май било готово.Наем с клауза за откупуване 10 млн.Смятам,че е добър трансфер.Не сме се изръсили кой знае какви пари ако не е това,което се очаква ще се върне в Русия.
inter_ruse
Цитат(durex @ Jun 12 2014, 21:39 ) *
М'Вила е почти договорен, като остава да се изяснят някои детайли.

добър трансфер.
ще гази при нас!
durex
Цитат(Ricardo @ Jun 12 2014, 21:11 ) *
Всичко май било готово.Наем с клауза за откупуване 10 млн.Смятам,че е добър трансфер.Не сме се изръсили кой знае какви пари ако не е това,което се очаква ще се върне в Русия.

Бих добавил, че е страхотен трансфер.
Provenzano
Каляри са готови да ни продадат Ибарбо. Цената му е 5 млн евро.

http://fedenerazzurra.com/2014/06/13/sm-ca...barbo-to-inter/
enjoy
Цитат(Provenzano @ Jun 13 2014, 12:33 ) *
Каляри са готови да ни продадат Ибарбо. Цената му е 5 млн евро.

http://fedenerazzurra.com/2014/06/13/sm-ca...barbo-to-inter/


Ако го вземем ще съм много доволен. Тъй като е по-ефтин и по-добър от Абел Ернанес от Палермо... мисля че ще идеална резерва на Паласио, защото виждам че не търсим ТОП нападател а по скоро резерва за Лига Европа, една или две ще видим. Но ако вземем и Ибарбо и Абел ще е супер! Мисля че е само клюка защото за тази цена ще го вземат най-малко 60 отбора... По-скоро се говори за Андреоли + 5милиона за него,но ако съм аз давам, Кузманович, Скелото и Белфодил за него и правя феновете МЕГА щастливиsmile.gif

Относно в Мвила мисля че е добро попадение и ще се прероди при нас, все пак да изчакаме офицялно да станат нещата, няма кво да се лъжем ако беше предпочел Ливърпул, Нюкасъл или Арсенал пред Русия да е ТОП играч в момента и само да си мечтаем!

inter_ruse
аз съм голям почитател на ибарбо
cheffo
Toтнъм се интересуват от Рики Алварес и може да се осъществи размяна - Сандро за Алварес. - http://www.express.co.uk/sport/football/48...ange-for-Sandro

От дурга страна, имаме интерес към Джовинко. Така че може да се осъществи и сделка с Гобите - Джовинко за Гуарин - http://www.soccernews.com/sebastian-giovin...radar-2/147789/

Дано това да е само слух. Джовинко е доста посредствен, а и вече е на възраст. За Сандро аз съм за. Доста класен халф, определно ще ни свърши добра работа.
Provenzano
Джовинко за Гуарин facepalm2.gif Защо не дадат Маркиза ?
durex
Плъзнал е някакъв слух, че Моу желае Икарди в редиците си, а в обратна посока да ни пратят Лукаку.
Provenzano
Цитат(durex @ Jun 15 2014, 09:40 ) *
Плъзнал е някакъв слух, че Моу желае Икарди в редиците си, а в обратна посока да ни пратят Лукаку.

Много харесвам Лукаку (има безспорен талант и до няколко години ще е сред топ нападателите в света), но предпочитам Икарди и не ми се иска да се разделяме с него.
durex
Цитат
Интер договори с Рубин трансфера на полузащитника Ян Мвила, съобщава днешната италианска преса. Според информацията, 23-годишният французин ще премине под наем в миланския клуб с опция за откупване на трансфера за 10 милиона евро. Информацията очаква официално потвърждение.

По данни на източника, страните остава да договорят само кой от играчите на "нерадзурите" ще бъде предложен на Рубин през лятото. Съответните преговори ще започнат през следващата седмица. Предполага се, че този футболист ще стане полузащитникът Сафир Тайдер.
cheffo
Това за Тайдер, наем ли ще е или ще преминава в Рубин за постоянно? Иначе наем на М'вила е перфектно, поне няма да се набутаме ако не става.

Според слуховете, Ман Ю може да се опитат да привлекат Гуарин, като се предполага, че 18 млн, паунда, ще са достатъчно. - http://www.mirror.co.uk/sport/football/tra...s-inter-3698097
( Това е от Mirror, а те май доста си измислят, така че може и да няма нищо вярно)
Ricardo
Вземем ли 18 млн. паунда от Гуарин пазара със сигурност ще ни се отключи и ще можем да направим по-сериозен трансфер ако парите бъдат инвестирани разбира се.Иначе малко ще ме е яд за Фреди,принципно съм му голям фен,но след идването на Ернанес е излишен след като и двамата имат идентични характеристики и играят на една и съща позиция,а футболист като колумбиеца не може да търка пейката цял сезон..
inter_ruse
лукаку е звяр в буквалния смисъл. ако жозе иска трампа за икарди аз съм ЗА този трансфер.белгиеца ще мачка тука chain_gun-2417.gif
радвам се за мвила,но тайдер ставаше за резерва...
18млн са супер за фреди
inter_ruse
споменава се нещо за абел е. и дънкан

мвила е още по-близо до Интер , 2млн ще дадем веднага

фреди ще напусне , иска да иде в затвора. опитваме се да го дадем за някой из между сандро,л.густаво,р.родригез и кришито.

ние и рома искаме кришито,но ние водим защото разполагаме с гуарин.

бившия играч на милан и наш фен дармиан впечатли и Интер

уж даваме 10млн за вършалко

тохир е казал ,че ковачич не е за продан

ранокиа реже затворниците , следва подновяване и капитанска лента

http://www.bauscia.it/
Ricardo
Аз четох за Йоветич,че го искаме под наем и,че сме влезнали в контакт с Сити и те са били склонни да го пуснат под наем с опция за закупуване.Според мен отлична алтернатива на Ламела,но трудно осъществим трансфер...
Provenzano
Кузманович и Тайдер напускат, М'Вила и Мбиа пристигат.

http://fedenerazzurra.com/2014/06/17/kuzma...a-in-for-inter/
cheffo
Цитат(Provenzano @ Jun 17 2014, 10:05 ) *
Кузманович и Тайдер напускат, М'Вила и Мбиа пристигат.

http://fedenerazzurra.com/2014/06/17/kuzma...a-in-for-inter/


Ako това стане ще се нуждаем от поне още един халф (тъй като се очаква да продадем Гуарин и Алварес). Иначе в статията пишеше, че Тайдер не влизал в плановете на Мадзари!? Значи Мадзарко искаше Тайдер, Кампаняро и Дамброзио и като ги взехме и тримата играеха резерви, а сега вече не се нуждае от Кампаняро и Тайдер. След месец два, да очакваме същото и с Дамброзио smile.gif
Иначе дано да успеем да включим Алварес като размяна за Сандро или Родригес. Четох, че и Тотнъм и Волфсбург имат интерес към него. Последно за Икарди пишеше, че Челси се готвят да предложат Лукаку + 10 млн., но това може да са само спекулаций.
mihael16
Тоя Сандро ше знаете е голям футболист...Незнам какво всички му се надявате.Сандро дали играе на световното???Предпочитам Гуарин пред тая "звезда"
inter_ruse
и аз предпочитам фреди пред сандро..
а мбиа ми е правил впечатление още в кпр-мощен, здрав,прилича ми на яя туре. мвила и мбиа биха свършили повечко работа от тайдер и здравко май smile.gif
Nikito0o
Задължително да се оформи група от 24-25 човека максимум нещо като националните отбори smile.gif Раздяла и продажба с Джонатан, Андреоли, Алварез, Кузманович, Тайдер, Ботта, Перейра, Силвестре, Скелото, Белфодил, Марига, Оби, Бенаси, Лонго, Лаксалт! За някои от младите може и да се поспори но както се вижда те НИКОГА няма да получат шанс в Интер така че по добре да вземем нещо от тях! Та ако се разделим с тия убавци всичките може да се натрупа прилична сума..около 80 мил (според цените на играчите от трансфермаркт) Като добавим и поне 40 дето уж ще ги вложи Тохир ей ти една колосална сума за трансфери, а и сме се освободили от целия талаш на света smile.gif Та ако имаме Ханданович и Каризо и върнем Барди ей ти 3 вратари.Жуан, Кампаняро, Ранокия, Роландо, Видич в центъра на защитата.Д'Амброзио, Нагатомо, М'байе и да вземем Кришито/Сунига/Дармиан/Исла за бекове.Хернанес, Ковачич, Гуарин остават и взимаме М'Вила, Биабиани, Луис Густаво, Оби Микел, Пасторе.За нападението оставаме само с Икарди и Паласио.Вариантите там са Торес, Ибаро, Ламела, Йоветич, Чичарито, Паулиньо(Ливорно) и т.н Е тва трябва да стане че да се борим за нещо smile.gif
durex
Каризо до колкото съм запознат се връща в Аржентина.
Ricardo
Дните си минават,Световното вече е в разгара си,а ние все още нищо не сме взели.Само някакви слухове за наеми и размени за М'Вила,Ламела,Йоветич,Шака.Не вървят на добре нещата...
ale inter
Цитат(Nikito0o @ Jun 17 2014, 17:11 ) *
Задължително да се оформи група от 24-25 човека максимум нещо като националните отбори smile.gif Раздяла и продажба с Джонатан, Андреоли, Алварез, Кузманович, Тайдер, Ботта, Перейра, Силвестре, Скелото, Белфодил, Марига, Оби, Бенаси, Лонго, Лаксалт! За някои от младите може и да се поспори но както се вижда те НИКОГА няма да получат шанс в Интер така че по добре да вземем нещо от тях! Та ако се разделим с тия убавци всичките може да се натрупа прилична сума..около 80 мил (според цените на играчите от трансфермаркт) Като добавим и поне 40 дето уж ще ги вложи Тохир ей ти една колосална сума за трансфери, а и сме се освободили от целия талаш на света smile.gif Та ако имаме Ханданович и Каризо и върнем Барди ей ти 3 вратари.Жуан, Кампаняро, Ранокия, Роландо, Видич в центъра на защитата.Д'Амброзио, Нагатомо, М'байе и да вземем Кришито/Сунига/Дармиан/Исла за бекове.Хернанес, Ковачич, Гуарин остават и взимаме М'Вила, Биабиани, Луис Густаво, Оби Микел, Пасторе.За нападението оставаме само с Икарди и Паласио.Вариантите там са Торес, Ибаро, Ламела, Йоветич, Чичарито, Паулиньо(Ливорно) и т.н Е тва трябва да стане че да се борим за нещо smile.gif

Ти верно ли си мислиш да продадем Лонго,Бенаси,Андреоли , Бота , Лаксалт И ДА ОСТАВИМ Кампаняро,Нагатомо,Гуарин че и да вземем БОНБОНИ no_no_no-881.gif chain_gun-2417.gif
Nikito0o
Цитат(ale inter @ Jun 17 2014, 20:26 ) *
Ти верно ли си мислиш да продадем Лонго,Бенаси,Андреоли , Бота , Лаксалт И ДА ОСТАВИМ Кампаняро,Нагатомо,Гуарин че и да вземем БОНБОНИ no_no_no-881.gif chain_gun-2417.gif


Уточних че за младите може да се поспори, но нали виждаш какво им е положението в Интер, а и извън него..Лонго асолютен анонимник, Бенаси резерва в изпаднал отбор, Лаксалт и той, Андреоли и Бота нищо впечатляващо и в малкото време което им се даде! Гуарин все си мисля че може и да играе ако има по качествени съотборници около себе си..а и не виждам кво му е лошото на Биабиани..човека си игра титуляр и то с главна роля за доброто представяне на Парма през сезона smile.gif Мое мнение smile.gif
Provenzano
Днес усилено се тръби, че ще привлечем Йоветич с опция за перманентен трансфер на стойност 22 млн евро. Черна гора не са на Световно, така че не вярвам да има проблем да се задейства този трансфер с оглед на това, че футболиста най-вероятно няма някакви по-сериозни ангажименти към днешна дата. Винаги съм вярвал, че колкото по-рано се направи един подобен трансфер, толкова по-добре за самия футболист. Хем няма да чака до последно да разбере какво бъдеще го очаква, хем ще направи подготовка с отбора и ще се опознае с новите си съотборници, а от това по-хубаво няма.

Прави ми впечатление обаче, че постоянни се спекулира за някакви наеми плюс опции за трансфери в края на сезона - примери са Йоветич и М'Вила. Това ясно ни показва, че нямаме свежи пари към този момент и ако не се отървем от ненужните ни футболисти като Алварес например (при това за добри пари), то най-вероятно така ще процедираме през този трансферен прозорец. Мисля, че ръководството ни иска да изгради добър отбор, с който да се класираме в тройката и евентуално с парите от ШЛ да осъществим трансферите на тези футболисти, които ще дойдат през това лято под наем.
durex
Ах, как искам Йоветич да дойде, неимуверно ще вдигне класата на отбора, а и ако искаме да просперираме и да се доближим отново до големите в Европа, то именно с такива трансфери ще стане.
Provenzano
Това е напълно нормално, равносметката е ясна - Йоветич > всички анимационни герои, с които ни спрягат в последно време с много редки изключения wink.gif
Provenzano
Астори, М'Вила и Йоветич се планира да бъдат привлечени още преди започването на лагера ни в Пинцоло.

http://fedenerazzurra.com/2014/06/18/inter...before-pinzolo/
inter_ruse
май астори само при случай , че роландо не остане а?
ще се радвам ако дойде италианеца
cheffo
Четох, че Ман Сити са отхвърлили офертата ни за Йоветич, защото чакали да се изясни ситуацията с Джеко и дали ще подновява. Мвила бил в Милано и се чакало само одобрението на Мадзари.
Ricardo
Толкова време преговаряме с руснаците за М'Вила,без съгласието на Мадзари ли е било,та сега като почти всичко е готово чакаме неговата зелена светлина за трансфера.Абсурдна ситуация..
cheffo
Според Gazzetta dello Sport, Мадзари е дал съгласието си и трансферът е почти приключен. Става въпрос за наем за 1 млн. и право на закупуване в края на сезона за 8 млн. евро. Тйдер не е включен в сделката. - http://www.sempreinter.com/2014/06/18/gds-...include-taider/
inter_ruse
радвам се. тайдер трябва да остане , все пак и резерви трябва да имаме...
мвила съм почти сигурен , че ще мачка при нас , но все пак ще видим.
барди,астори,каземиро,мвила,мбиа,мбайе,дармиан,черчи,йоветич би били страхотни трансфери + като разкараме кастелаци,силвестре,кампаняро,роландо(ако неможем да се разберем с порто),джонатан,бенаси(под наем)оби,мудингай,марига,кузманович,гуарин,алварез,бота(под наем),лаксалт,скелото,белфодил,лонго(под наем)


Offerta atletico Madrid per Campagnaro di 4 mln . Il riscatto do Rolando si complica . L inter vira su Astori in scadenza nel 2015 con il cagliari . L'agente di Astori :" Inter meta gradita"
Provenzano
Добре де за тоя трансфер (М'Вила) досега без знанието ли на Мадзари е действано? Много странна ситуация, всичко е готово и сега ако Мистера не го иска какво правим? Ще го отпратим обратно в Русия ли? Пълен абсурд.

edit: Говори се, че М'Вила е отказал на Арсенал и Ливърпул за да премине в Интер.

http://www.transfermarketweb.com/?action=r...mp;idsel=142449
inter_ruse
уж ще взима по малко отколкото в русия - 2,1млн евро на сезон...
нямате ли инфо кога се очаква да е официално?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.