Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
durex
На Весино, Борха, Кандрева, Ж. Марио и Барбоса, Далберт им се търсят отбори. Друг въпрос е дали ще се намерят такива, но четох, че са на тезгяха. Балде няма да го задържим, а Политано четох че ще го откупим и след това ще го предложим в сделка за Киеза.
inter_ruse
И аз смятам, че Конте няма да загърби с лека ръка играчи като Перишич и Икарди. Женчо, скандален , но все пак Икарди малко или много се е доказал в серия А. Перишич и той не е лош, а ако дойде Конте може да го ползва и на халф-бека. Конте не е простак, дисциплиниран е и според мене си има доверие , че ще възцари ред , дисциплина и уважение в съблекалнята.
Ще поживеем, ще видим...
Provenzano
Разликата между Икарди и Перишич е, че първият колкото и скандален да е, поне показва в последно време някакви наченки към положителна насока. В смисъл такъв, че се опитва да оправи отношенията си с клуба, феновете и т.н. Най-вероятно може би съжалява за доста неща, които е направил, но реално погледнато кой не бърка в този живот? Докато при Перишич положението е доста по-различно. От него виждам само нежелание и се напрягам адски много. Имам чувството, че буквално доиграва сезона и няма търпение той да свърши за да се махне. Вземете за пример последният ни мач срещу Киево. Много егоистична игра от негова страна. Той не подаваше на никого. Не знам какво целеше с тези си свои действия. Преди не беше такъв, това не е онзи Иван, който всички помним. А въобще дори няма да подхващам темата за случката от зимното меркато, когато настояваше за трансфер на Острова, но уви никой не го искаше.
radul
Конте нали до днес чакал телефонно обаждане от гобите.
Provenzano
Цитат(radul @ May 16 2019, 18:37 ) *
Конте нали до днес чакал телефонно обаждане от гобите.

Явно ще изчакаме да минат двата мача и официално да свърши сезона.
Sneijder
https://www.football-italia.net/138131/gazz...rees-juve-terms

любимеца на някои хора от форума отдавна се е договорил с Юбе, иначе нали много обичаше Интер,никога нямало да напусне ! Да се маха, Боклук.
Kutinkata
Казваш го така сякаш е нещо лошо това , че Икарди има фенове сред феновете на Интер . Аз лично бих изчакал да отиде в Ювентус и тогава да го нарека боклук . Радвам на играчи като Икарди и Шкрина , защото играят при нас без да се борят за титлата и без шанс това да стане скоро .
А най нелепо и неадекватно ми е когато се обвинява Икарди , че ламти за пари . Нашия взима некви 5 млн , един Лукаку взима 20 млн, но нашия е сребролюбеца ... Да не говорим и Кавани каква тлъста заплата получава и въобще другите големи нападатели .
Иначе за някой фенове надделяват тези 100+ голове и харесват Икарди , за други надделяват простотийте които направи последните месеци .. аз съм от първите , но не съдя и вторите , защото всеки си решава кое е по важното в крайна сметка .
Sneijder
Цитат(Kutinkata @ May 17 2019, 13:54 ) *
Казваш го така сякаш е нещо лошо това , че Икарди има фенове сред феновете на Интер . Аз лично бих изчакал да отиде в Ювентус и тогава да го нарека боклук . Радвам на играчи като Икарди и Шкрина , защото играят при нас без да се борят за титлата и без шанс това да стане скоро .
А най нелепо и неадекватно ми е когато се обвинява Икарди , че ламти за пари . Нашия взима некви 5 млн , един Лукаку взима 20 млн, но нашия е сребролюбеца ... Да не говорим и Кавани каква тлъста заплата получава и въобще другите големи нападатели .
Иначе за някой фенове надделяват тези 100+ голове и харесват Икарди , за други надделяват простотийте които направи последните месеци .. аз съм от първите , но не съдя и вторите , защото всеки си решава кое е по важното в крайна сметка .

Видя ли вчера как Шкринияр подписа?!???? 3.5 млн. на година а може да взима спокойно 7 някъде! За това говоря ! Онзи лигльо го обожавах преди да почнат преговорите за заплатата му !
Kutinkata
Цитат(Sneijder @ May 17 2019, 14:10 ) *
Видя ли вчера как Шкринияр подписа?!???? 3.5 млн. на година а може да взима спокойно 7 някъде! За това говоря ! Онзи лигльо го обожавах преди да почнат преговорите за заплатата му !

Така е , но Икарди е при нас 6 години , а Шкрина е едва втора . Икарди на втората също не искаше 8 млн , нямаше и такива драми около новите договори . Нали не смяташ , че след 4 сезона Шкрина още ще взима 3.5 млн ? Икарди направи много за нас през тези 6 години , вкара над 100 гола , реши сумати мачове , считан е за един от най добрите нападатели в света , напълно нормално е да иска 8 млн , виждаме другите топ нападатели какви заплати взимат .
Тъпо е когато отбора за 8 години влиза веднъж в ШЛ , не се бори за титла , дава ниски заплати и феновете да искат играчите да седят и без да мрънкат , даже да не искат и по високи заплати . Перишич публично поиска трансфер , един Коутиньо правеше стачки в Ливърпул за да го пуснат в Барса и още сумати примери . Истината е , че никой друг в днешно време на мястото на Икарди нямаше да седи 6 сезона , да не се бори за купа , да бере срам с Беер Шева , да не взима кой знае каква заплата , но постоянно да казва колко обича отбора . Виждаме Арсенал колко трудно задържа звездите си , Наполи също и въобще всеки отбор без шанс за титла , даже при братчедите Игуаин им се подигра преди няколко месеца ... Така , че аз за тия 6 месеца съм доволен от Икарди на терена и извън нето и е нормално и да съм му фен , както съм фен и на други играчи в отбора .
Sneijder
Алегри напуска !!!

https://www.football-italia.net/138138/brea...leaves-juventus

Дано Конте не отиде там !
Mimiun
Предварителния договор с Конте е джоба на Марота. Спалетоносача отлита, Икарди остава. Сега да видим Жанговете как са с приходите, щото ще има разходи.
Криско, евала Мой, за една година разкебаца гобската машина.
bravo-1305.gif
Provenzano
Цитат(Sneijder @ May 17 2019, 13:44 ) *
https://www.football-italia.net/138131/gazz...rees-juve-terms

любимеца на някои хора от форума отдавна се е договорил с Юбе, иначе нали много обичаше Интер,никога нямало да напусне ! Да се маха, Боклук.

Абе, ти не спираш да плюваш против Икарди и да ревеш като малко дете все едно ще му плащаш заплатата от твоя джоб. Перишич като искаше трансфер в Арсенал през зимата защо не го нарече боклук? Жоао Марио като обяви, че повече няма желание да играе за Интер защо не го нарече боклук? Защо не наричаш боклук Спалети за това, че ни прави да изглеждаме като смешници насред Милано срещу опашкарите в Калчото? За мен тези неща, които направиха хърватина и португалеца са много по-показателни отколкото дали най-добрият ни футболист в последните 4-5 години и голмайстор №8 за всички времена в историята на клуба, иска към 2 милиона (на година!) отгоре върху заплатата. Но викаш проблем са тия 2 милиона, по-добре да го продадем на гобите и да даваме тези милиончета на някой като Борха Валеро или Ранокиа. Иначе само преди няколко месеца се появиха информация, че през зимата гобите много са искали Икарди и дори са постигнали договорка с нашето "велико" ръководство, но самият футболист е блокирал трансфера си. По този начин Икарди си е навлякъл и гнева на Спалети, който най-вероятно е искал да вземе друг свой любимец след Наинголан, а именно Джеко. Обаче ти не вярваш на това, защото просто не ти харесва и предпочиташ да вярваш на другото, което ти харесва доста повече, сиреч на смешното сайтче, което си цитирал по-горе.

И накрая, но не на последно място ти обръщам внимание за наистина последен път относно обидите във форума. Позволяваш си с лека ръка да псуваш и обиждаш като каруцар. Това е недопустимо и свършва точно днес и в този момент. Във форума си има правила и ти като всички си се съгласил с тях като си се регистрирал тук. Warn-а ти е на ниво 9 и направо плачеш за доживотен бан. Сега ще ти дам една дълга почивка за да преосмислиш поведението и държанието си. Не знам на колко години си, но се държиш като пълен пубер. Във всеки твой коментар има негативизъм. Влизаш тук само за да обидиш Икарди и хората, които не го нападат толкова яростно като теб. Научи се да уважаваш и другите мнения. Това е форум и няма как всички да мислят еднакво. Ако след наказанието продължиш да се държиш по същия начин, ти обещавам, че повече няма да пишеш в този форум докато аз съм модератор.

Хубав ден и Forza Inter !
Provenzano
В темата на Икарди съм публикувал неговият коментар от официалният му профил в Instagram по повод появилите се слухове за негов трансфер при гобите. Надявам се с това да се приключат всякакви коментари по тази тема, особено от хейтърите.
Mimiun
Цитат(Sneijder @ May 17 2019, 13:44 ) *
https://www.football-italia.net/138131/gazz...rees-juve-terms

любимеца на някои хора от форума отдавна се е договорил с Юбе, иначе нали много обичаше Интер,никога нямало да напусне ! Да се маха, Боклук.


В интерес на истината колегата не споменава никого персонално в изявлението си.
inter_ruse
Перукана ще иде в Юве според мен сега...
Provenzano
Цитат(inter_ruse @ May 17 2019, 17:05 ) *
Перукана ще иде в Юве според мен сега...

И аз така мисля. Просто всичко се случва, както за съжаление и очаквах. Конте ще се върне при гобите. Каквото и да си говорим те са по-привлекателна дестинация от нас. Скудето им е гарантирано поне за още няколко години напред с тази апатия от страна на конкурентите им в Италия, включително и от наша. Ние пък най-вероятно ще бъдем доволни от третото място и ще кажем, че Спалети си е свършил перфектно работата отново, като за втора поредна година ни е класирал в ШЛ, където не сме играли от 2011-а и бла-бла, така че всичко е наред и остава и през следващия сезон.
Kutinkata
Ювентус и Байерн онявиха раздяла с треньорите си , а вторите обещават и сериозни харчове лятото . Интерестно кои треньори ще наемат , като свободните сериозни имена са на Моу и Конте , дали няма Конте да се забие в Ювентус , а Моу в Байерн , макар , че Конте го спрягат и за Байерн . Дано накрая ние не вземем Алегри , това е човека който най малко искам в отбора ни .
Впечатление прави обаче как другите отбори дори и при титла не са доволни и сменят треньора , а ние за трагична игра и място в 4ката го оставаме .
Kutinkata
Ювентус щели да продават Коща и му търсели 30-40 млн . Тоя като е здрав е голяма машина , но Алегри го затри , както затри и Кансело . Ако наистина искат такава сума за Коща , не виждам защо не се пробваме .
durex
Защото искат размяна Икарди за Коща + някой лев...
cheffo
Не знам защо сравнявате заплатите на играчи от Висшата лига и то Ман Ю, ПСЖ и Интер. Освен това, още когато Тохир взе властта се въведе таван на заплатите и Икарди взимаше максимума. Ние реално в момента и с Ювентус не може да се сравняваме по заплати, а какво остава за Европейските топ отбори. Икарди и жена му са отлично запознати с тази ситуация, но това не им попречи да се опитват да изнудят клуба, по най-тъпият начин, през медиите.
За Перишич е ясно, че се е изчерпал за Интер. Спалети също трябва да си ходи. Тези неща са ясни за всички и затова никой не ги споменава.

Конте се очаква да доведе Ориали и Брадзали в щаба си. Вече на доста места чета, че сме се спрели на Лукаку за заместник на Икарди. Споменава се сумата от 50-60млн, но нищо за заплатата му. Предполагам, че ще трябва сериозно да я намали.
inter_ruse
За мене най-важно е да вземем Конте , после са прави каквото иска , с когото иска.
Той е човека за нас сега, ако не е той който и да дойде сме обречени отново да се борим за топ 4..
inter_ruse
След като няма да имаме проблеми с ФФП готвим подарък на Конте - Ричарлисон.
Според тутоспорт.
N.Roussev
Цитат(inter_ruse @ May 18 2019, 02:00 ) *
След като няма да имаме проблеми с ФФП готвим подарък на Конте - Ричарлисон.
Според тутоспорт.

Тоя Ричарлисон направи супер сезон,но много не ми се вярва да дойде при нас.Желан е от половин Европа,сега покрай Копа Америка сигурно още ще му се вдигне цената.А и торинският Тутоспорт едва ли е най-надеждният източник.
durex
Gazzetta - Timo Werner è il possibile nome a sorpresa, ha un contratto col Lipsia in scadenza nel 2020 e la trattativa con il Bayern, che sembrava l'unica destinazione possibile, ha subito un rallentamento negli ultimi giorni.

Слухове за Тимо Вернер.
Sashko
Ричарлисон или Вернер звучи страхотно, но не го вярвам много.
durex
Явно съм невеж, но кой подяволите е Ричарлисон biggrin.gif
Kutinkata
Цитат(durex @ May 18 2019, 14:30 ) *
Явно съм невеж, но кой подяволите е Ричарлисон biggrin.gif

Страшен талант 97 набор , играещ навсякъде в атаката и играч който няма да вземем . Човека беше взет за 40 млн в Евертън и направи супер сезон с 15 гола , отделно вече има около 10 мача за Бразилия и няколко гола . От това което съм гледа е бърз и техничен играч , който обаче ще струва доста повече отколкото можем да си позволим . Иначе буквално ще заспи на мястото на Перишич , като ляв нападател .
Provenzano
За първи път го чувам и аз biggrin.gif
Kutinkata
Последно го гледах срещу Манчестър преди някоя седмица като им развинти защитата и вкара уникален гол .


https://youtu.be/XqVWvplxpLg

Де Паул с 3 асистенции през първото срещу Спал biggrin.gif
Provenzano
Де Паул ми е любимец, дано го вземем.
Kutinkata
Чоло е казал , че Гризман ще бъде продаден лятото . Атлетико май ще завъртят рулетката с нападателите . Ще имат пара , защото цената на Гризман няма да е никак ниска , дали ще напънат за Икарди или по скоро за някой лек нападател незнам , но доминото за мен беше пуснато с трансфера на Гризман в Барса .

А между другото Милан щели да задържат Гатузо и другия сезон biggrin.gif .
Provenzano
Дибала ще напуска гобите и май ще ходи в Атлетико.
cheffo
Цитат(Kutinkata @ May 18 2019, 14:46 ) *
Страшен талант 97 набор , играещ навсякъде в атаката и играч който няма да вземем . Човека беше взет за 40 млн в Евертън и направи супер сезон с 15 гола , отделно вече има около 10 мача за Бразилия и няколко гола . От това което съм гледа е бърз и техничен играч , който обаче ще струва доста повече отколкото можем да си позволим . Иначе буквално ще заспи на мястото на Перишич , като ляв нападател .

Maй ще се опитаме да включим Марио в сделката, за да се намали цената.
Kutinkata
Перишич нали иска да ходи в Англия така или иначе . Защо не го пъхнем в сделката , да им даваме него и Марио и мисля , че трябва да ае навият , а ние определено ще сме доволни на такава сделка .
inter_ruse
Имаме оферта за Барела.

TMW – Inter, offerta ufficiale per Barella: 30 mln più i cartellini di Colidio (valutato 10 milioni) e Gavioli (5 mln), per una valutazione complessiva di 45 milioni ⚫🔵
inter_ruse
Слухове за Жером Боатенг.
Слухове за Лукаку. Перишич+20млн , заплата от 7,5млн за белгиеца.
Конте уж е подписал.
Provenzano
Скандалите около Мауро Икарди и Иван Перишич ще ударят финансово Интер и то доста сериозно, съобщава Gazzetta dello Sport. Двамата съотборници, които не са в най-добри отношения, най-вероятно ще напуснат клуба след края на сезона. През зимата Перишич поиска трансфер, а капитанската лента на Икарди бе отнета заради поведението на неговата съпруга Уанда Нара в предаването Tiki Taka.

Впоследствие нападателят не прие добре решението на клубното ръководство и отказваше да играе за Интер в продължение на месец. Слабата форма на двамата повлия на представянето на Интер, а също така и на цената им.

През последното лято цената на Иван Перишич е била 50 млн. евро, но сега от Интер могат да бъда късметлии, ако продадат хърватина за 30 млн. Ситуацията при Мауро Икарди е същата. Нападателят имаше откупна клауза на стойност 120 млн. евро, но сега трудно клубът ще получи сума от порядъка на 70 млн. евро.
Provenzano
- Офертата ни за Барела е 30 млн + Факундо Колидо и Лоренцо Гавиоли. Предложили сме на Барела договор за 5 години със заплата 2.5 млн на сезон без бонусите.

- Байерн Мюнхен ни предлагат Жером Боатенг. Сумата, която се споменава е 20 млн евро. В момента ръководството обмисля подобен трансфер.

- Предлагаме на Манчестър Юнайтед 30 млн евро + Перишич за Лукаку. Офертата ни може да се вдигне максимум до 35 млн. Предложението ни към белгиеца е за 5-годишен контракт с годишно възнаграждение от 7.5 млн на сезон (само за сравнение, в момента взима между 6 и 6.5 млн в Ман Ю). Говори се, че Лукаку ще дойде по настояване на Антонио Конте. Това било едно от условията му за да поеме Интер.

- Мъчим се да вкараме Жоао Марио в бартер, само и само за да изкараме нещо и от него. Евертън проявяват интерес и са готови да предложат между 12 и 14 млн евро, но от нашето ръководство настоявали за поне 18-20 млн.
Provenzano
Бившият мениджър на Челси и Ювентус Антонио Конте ще води Интер срещу заплата от 10 млн. евро, твърди италианският журналист Танкреди Палмери. 49-годишният италиански специалист е подписал предварителен договор с клуба за 3+1 години. Очаква се официално контрактът да бъде подписан на 28 май.

За последно Конте бе начело на Челси, като под негово ръководство "сините" спечелиха Висшата лига и Купата на ФА. Там заплатата му беше около 13 млн. евро.

В момента начело на Интер е Лучано Спалети, а отборът заема 4-то място в класирането на Серия А с общо 66 точки кръг преди края.
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ May 22 2019, 11:03 ) *
- Предлагаме на Манчестър Юнайтед 30 млн евро + Перишич за Лукаку. Офертата ни може да се вдигне максимум до 35 млн. Предложението ни към белгиеца е за 5-годишен контракт с годишно възнаграждение от 7.5 млн на сезон (само за сравнение, в момента взима между 6 и 6.5 млн в Ман Ю). Говори се, че Лукаку ще дойде по настояване на Антонио Конте. Това било едно от условията му за да поеме Интер.

Заплатата на Лукаку май само е минала между 6-6.5 млн . На колкото и места да погледна под 10 млн никъде не излиза .
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ May 22 2019, 12:02 ) *
Заплатата на Лукаку май само е минала между 6-6.5 млн . На колкото и места да погледна под 10 млн никъде не излиза .

Копирах слуховете от фейсбук групата. Не съм проверявал цифрите, макар че и на мен ми се стори доста малка.
Provenzano
Ракитич: "Интер е страхотен отбор. Играхме срещу тях през този сезон. Имам сънародници там и ги уважавам, но едното няма нищо общо с другото. Аз съм там, където искам да бъда и ако Интер мисли за мен, то е защото се справям добре, но съм щастлив в Барса. Семейството ми и дъщерите ми също са щастливи. Не мисля за нищо друго. Тук имам тригодишен договор и тук искам да бъда, където съм щастлив. Уважавам Интер, но мисълта за напускане никога не ми е минавала през ума."
N.Roussev
Ако струваше до 25 милиона,бих се съгласил да го вземем.Барса обаче прекалява с цената,която иска за изхабен играч,който даже вече няма физическа издръжливост.По-добре да си стои там.
inter_ruse
Защо изтривате коментарите ве ? И най-бавно развиващия се човек щеше да разбере , че ще подпишем с Конте на 28-ми.... Какво му е сложното???

Criscitiello - Il 28 maggio firma Conte

Musmarra - L'Inter ha preso Moses e ha presentato un'offerta di 75M, non tutti cash, al Manchester United per Lukaku. Sono entrambi di Pastorello che con l'Inter ha una corsia preferenziale. Godin è stato già preso, e per Barella è tutto fatto. Poi Moses, e vediamo Lukaku se si conclude. In attacco arriverà anche Dzeko a completare il reparto.

Уж сме договорили Моузес, Годин и Барела. Имаме и готова оферта от 75млн за Лукаку (не всичките 75млн ще бъдат в кеш!!!)
Provenzano
И най-простият човек щеше да разбере от елементарна забележка ВЕ, която вече ти направих на няколко пъти. Предупредих те, че коментар, който не е на български ще бъде трит. Друго неясно има ли? Какво му е толкова сложното? Дори не си правиш труда да го напишеш на български.
Provenzano
Големите медии в Италия са убедени, че вече има подписан договор между Интер и Конте. Изчаква се единствено последния мач срещу Емполи, след което назначението ще бъде съобщено официално.
inter_ruse
Следим някой си Хелиньо от Сао Пауло.

Uol Esporte - L’Inter ha messo gli occhi su Helio Junio Nunes de Castro, meglio conosciuto come Helinho (classe 2000): domenica scorsa un osservatore nerazzurro è stato a San Paolo per assistere alla sfida tra il club paulista e il Bahiaча1

Освен това предлагаме 30млн и Перишич за Лукаку.
Конте лично настоял за белгиеца
inter_ruse
С и без Лукаку , Джеко идва. Цена 12млн.
Предвид схемата на Конте ,това е разбираемо. Може би ще разполагаме с Лукаку, Лаутаро, Политано и Джеко.

GdS - Offerta Inter per Lukaku: Perisic e 30 milioni di euro. Il belga disposto a ridursi l'ingaggio, il suo arrivo non esclude quello di Dzeko, che arriverebbe comunque.

CdS -Dzeko all'Inter per 12 milioni
Kutinkata
Цитат(inter_ruse @ May 23 2019, 12:26 ) *
Може би ще разполагаме с Лукаку, Лаутаро, Политано и Джеко.

Вие представяте ли това да е истина , ще трябва да обявим борба за макс 4то място преди началото на сезона . Та трима от тия 4ма вкараха ОБЩО за ЦЕЛИЯ сезон в Серия А - 19 гола , което е със 7 гола по малко отколкото имаше Куалярела biggrin.gif Когато Дуван Запата има повече голове от 75% от нападението ти , няма как да се бориш за титла .
Добре , че всичко е измислици , иначе се започваше с нерви от сега .
durex
Кутинка не искам да ми се обиждаш, ама ми приличаш на един бивш потребител Ултрас едно време. ТОй така говореше за Милито като го взехме.
Аааа този пенсионер, където е ритал само Сарагоса и Дженоа ще ми води атаката на Интер, нищо няма да спечелим и на края мълчеше като спечелихме требъл.
Та мисълта ми е, неизбързвай с коментарите относно Лукаку и Джеко. Не казвам, че ще са машини и т.н. но нека изчакаме началото на кампанията, ако изобщо дойдат и тогава да изливаме негативизма си.
Аз към всеки един играч дошъл в Интер имам търпението да го видя какво ще направи и чак след това давам оценки става ли според мен или не става.
А и сезон със сезон не си приличат, може тази година да им е слаба, не се знае следващата каква ще е wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.