Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Provenzano
Гуарин да се стегне малко, че в последните два сезона е по-активен в социалните мрежи отколкото на терена.
enjoy
Цитат(Provenzano @ Aug 25 2014, 17:21 ) *
Гуарин да се стегне малко, че в последните два сезона е по-активен в социалните мрежи отколкото на терена.


Май със снимката казва довиждане.... ще видим малко остана...
durex
Цитат(enjoy @ Aug 25 2014, 16:14 ) *
Ти или не ми дочиташ постовете или виждаш само Биянбяни в тях, моите предпочитания честно за тази позиция са Сунига или Дани Алвеш, но понеже с никой не ни свързват и него предпочитам пред Джонатан/Дамбросио/Нагатомо и край на темата... Спирам да повтарям Биянбяни тъй като спора ни е напразен и може би няма да вземем десен бек...

Аз постовете ти ги чета целите, иначе нямаше да ти ги казвам тия неща. И ако си мислиш, че си измислям за Биабиани, искам да прочетеш всички твои постове свързани с трансферите на Интер, да речем от 20 Юли до ден днешен и да видиш на колко места има името Биабиани.
Stanilov
Цитат(grande internazionale @ Aug 25 2014, 15:49 ) *
Ехехе, голям цирк biggrin.gif Малко раздвижване и във форума, колкото интересно.
Хаха, веднага се сетих за първите ти крачи във форума. Беше много натоварващо копеле, аз съм ти го казвал biggrin.gif Но сега едва ли някой помни тези времена smile.gif
Спокооо. Уж твърдиш, че отдавна четеш форума, а не си свикнал на "позитивизма" на Rikardo biggrin.gif Toй винаги се изразява по този начин, но ако спреш да обръщаш толкова внимание на песимизма му и насочиш това към футболното му мнение, ще видиш че има логика в думите му wink.gif

И да не е пълен офтопик. Скелото и Бота под наем в Киево.

Далеч не смятам да свиквам с нещо,за което мисля,че не е правилно! "Ricardo" още го чакам да ми отговори на един пост от отпреди няколко дни и не мисля,че е правилно като говориш за някой конкретно да не кажеш името му,другото е,че той и някои други не пишат нищо свързано с трансферни слухов,а когато пишат то е ,за да критикуват някой,да му покажат,че не е прав и после пак спират да пишат.Позволи ми да вярвам и пиша произхождайки от впечатленията,които съм си създал за някой,може да е точен човек,сигурно всички са точни но казах това,което смятам и се опитах да дам градивна нотка на нещата.Не си падам по циркове.
Stanilov
Цитат(durex @ Aug 25 2014, 17:06 ) *
Виж сега, аз на теб нищо не съм ти казал и даже не знам защо се намесваш? Причината съм я написал, от там на сетне, който както иска да ме разбира. Значи цяло лято човека си пускаше новини за Интер - ок няма проблем, даже е перфектно за форума да има такъв типаж, който да информира останалите потребители, даже е огромен плюс, но когато започнеш да си налагаш мнението,че то е вярното...е там вече няма как да се разберем.

Никой не ти е наложил ничие мнение още по-малко пък насила,още по-малко пък "enjoy".Момчето си поства,превежда,прави си коментари,реди си състави,но аз не съм видял да налага мнение.Доста пъти го критикувате,защото не харесвате Биябияни.Ако влизаш в "sempreinter" откъдето той най-често публикува ще видиш,че всеки ден се пише за Биабиани и за твое разочарование,а сигурно и на други той е най-тиражираното име там.Аз като гледам постовете му той публикува абсолютно всичко,а не само Биабиани,а на всичкото отгоре никога не си е наложил мнението.Никой не те е настъпил за гушата,за да кажеш,че си налага мнението.Колко пъти той ви обясни,че не му е любим футболист и,че просто иска човек на поста,а публикацийте отразяват всички слухове,не само за Биабиани,ако не ти харесват публикацийте със слуховете или те натоварват,проблема е в теб.А ако искаш да обсъдиш нещо с някой,да изложиш различно становище не е начина този по-който ти го направи спрямо него.Беше надменно и грозно,това беше налагане на мнение.Да си хулиган вече не е модерно.
durex
Цитат(enjoy @ Aug 25 2014, 01:38 ) *
щом предпочиташ Джони си далеч от реалния поглед на слабите места на отбора, за които със @Stanilov ви потретваме.... а те са десен бек, Ранокия и класа в нападението....

Ето ти цитат
Кой беше enjoy да казва на потребителите тук, че са далеч от реалния поглед на отбора? Това не е ли налагане на мнение? Че и потретвал...
Когато аз изказвам дадено мнение, което не съвпада с даден потребител се изразявам, че аз мисля така, а не че е 100% така.
enjoy
Цитат(Provenzano @ Aug 25 2014, 14:44 ) *
@enjoy, аз също влизам в чуждестранния форум на Интер, където пишат хора от цял свят и повярвай ми, че са много малко потребителите, които искат точно Биабиани да замести Джонатан. Ако не вярваш, влез и провери какво е мнението на потребителите там за него.

Да, поста десен халф-бек в момента е един от най-невралгичните в Интер и Джонатан определено се представя адски зле, но пак казвам нямам доверие на Бонбони. Не искам да си повтаряме грешките от последните 2-3 сезона, когато взимаме футболисти, защото така ни се иска, колкото да се каже, че сме взели нещо и после да се чудим какво да ги правим.

Иначе едно голямо браво и от мен, че отделяш от свободното си време за да превеждаш новини, слухове и тем подобни всякакви неща свързани с отбора. Знам какво е от личен опит. Но приеми и факта, че тук не може всички да имаме едно и също мнение. Винаги ще има някого, който да не е съгласен с мен или с теб. То затова се нарича форум, влизат всякакви и различни хора и си споделят мнението, а когато се спори в рамките на добрия форумен тон, то винаги е полезно. Градивна критика прикрепена с няколко факта не е излишна, дори и за страничния наблюдател. Да не мислиш, че в другите форуми не спорят? Избери си произволно един форум, било то български или чуждестранен на футболен отбор, отвори трансферните слухове и виж, че положението там е същото. Например спрягат се Сульо и Пульо за трансфер, от които половината форум си мисли, че отбора има нужда, а другата половина не иска и да ги чуе.


Не съм казвал че там го искат, а само че зоната както и ти казваш е проблемна... Относно другото 107952_orig.gif Но те ми вадят думите, и за пореден път го казвам аз не искам Бонбони в Интер но не искам и Джонатан там, ще ми олекне ако дойде някой да спаси положението, и след като Скелото отива в Киево при мисълта че за Бонбони трябва да вадим 8 милиона и аз Ви разбирам той не струва толкова няма какво да се лъжем, аз се надявах както сто пъти писах да дадем Скелото вовеки и Бота под наем там и да вземем Бонбона за 2-3 милиона, тъй като не вярвах че някой ще иска Скелото... сега нещата са други и за последен път пиша името му вервайте ми s_inter.gif но помнете ми думите Ранокия и Джонатан е доста проблемна зона...

Затворена е темата и стискайте палците - не да не вземем Бонбони, а да вземем защото там искам НА ВСЯКА цена Роландо и ако може някой из между Фирмино, Черчи или Лавеци ако Гуарин се продаде smile.gif


Stanilov
Цитат(inter_fen @ Aug 25 2014, 17:13 ) *
E, това сравнение с Коутиньо не е много на място. Бразилеца беше наистина на 18-19 години, за съжаление го изтървахме, но Биабиани беше на възраст 22-23 години, когато един играч вече трябва да играе важна роля в отбора, а той се провали. Жуан беше на неговите години, когато се наложи в Интер. Показа качества и ние ги оценихме. Просто повечето от нас не вярват Биабиани да е по-добър от Джонатан, особено на пост, който му е чужд. Смятам, че не ни е нужен играч от ниво близко до това на Джонатан и Дамброзио.

Той е на 26, през 2007 година запоследно играе за Интер и после наем в Киево,после Модена,после Самп. го купува,после парма и така.Това е преди 7 години,бил е на 19.Наистина Котиньо е по-малък от него и е голям талант.Знаеш,че някой играчи изгряват късно на хоризонта,Милито,Паласио има и други,може и да е надценен,като пишеш Биабиани в гугал ще видиш,че миналата година,тая,а мисля,че и по-миналата е искан от Ювентус,Милан и Интер.Може би не е такова дърво,каквото всички си мислят,а и играе в калчото,което дава шанс на ръководството да познава и преценява по-добре качествата му отколкото футболисти от другите първенства.Може и да не е правилния човек,но може и да пасне,,ако вземем него плюс още един нападател може и да го пробва на позицията.Като взехме Додо тук всички почти бяха скептици,щом Рома не го искали какъв футболист бил той.А има и друго,взехме Дамброзио,който в Торино играеше прилично и беше лидер на отбора,но съгласи се,че с тази игра,която показва в момента,ако се върне в Торино и там ще бъде резерва.Да се надяваме с тоя гол да се отпуши.
Ricardo
Цитат(Stanilov @ Aug 25 2014, 17:56 ) *
Далеч не смятам да свиквам с нещо,за което мисля,че не е правилно! "Ricardo" още го чакам да ми отговори на един пост от отпреди няколко дни и не мисля,че е правилно като говориш за някой конкретно да не кажеш името му,другото е,че той и някои други не пишат нищо свързано с трансферни слухов,а когато пишат то е ,за да критикуват някой,да му покажат,че не е прав и после пак спират да пишат.Позволи ми да вярвам и пиша произхождайки от впечатленията,които съм си създал за някой,може да е точен човек,сигурно всички са точни но казах това,което смятам и се опитах да дам градивна нотка на нещата.Не си падам по циркове.

Говорих за теб и enjoy,защото вие натяквате постоянно за евентуално привличане на Бонбони.То мисля,че е очевидно.Не съм се заяждал,просто ми е странна цялата "кампания" Биабиани в Интер след като има огромни съмнения,че въпросния футболист ще играе на мястото на Джони,а и също така не вярвам да се справи добре в ролята на халф-бек.От още един посредствен играч Интер в момента няма нужда...
Stanilov
Цитат(durex @ Aug 25 2014, 18:19 ) *
Ето ти цитат
Кой беше enjoy да казва на потребителите тук, че са далеч от реалния поглед на отбора? Това не е ли налагане на мнение? Че и потретвал...
Когато аз изказвам дадено мнение, което не съвпада с даден потребител се изразявам, че аз мисля така, а не че е 100% така.

Ок с цитата.Нали знаеш,че сега,ако си направим всички труда да върнем малко лентата назад за всеки ще се извади по някой ред с подобни изречения.
Stanilov
Цитат(Ricardo @ Aug 25 2014, 18:35 ) *
Говорих за теб и enjoy,защото вие натяквате постоянно за евентуално привличане на Бонбони.То мисля,че е очевидно.Не съм се заяждал,просто ми е странна цялата "кампания" Биабиани в Интер след като има огромни съмнения,че въпросния футболист ще играе на мястото на Джони,а и също така не вярвам да се справи добре в ролята на халф-бек.От още един посредствен играч Интер в момента няма нужда...

Начина по-който сега пишеш е различен и изцяло в нормалния тон,ок приемам мнението ти,но нямаше кампания,ако пак напиша,защо съм го споменал по-често Бонбони ще се повторя за пореден път,което ще стане досадно.Поста ти е бил към нас двамата,без да се заяждам искам да кажа,че думата "някой" означава един човек,а ако говориме за двама или повече е "някои",ясно е,че всички на моменти сме изнервени от някои неща в играта на Интер,и от неща в политиката,но това е.Да най-вероятно дори няма да играе на мястото на Джони,но аз мисля,че ако ще го налагат другаде то не ни трябва изобщо,Биабиани нападател е смешно,но мистера си решава какво иска.Аз например смятам,че Джони и Нагатомо са му любимците в отбора.Сега трябва да плащаме според слухове 8 милиона за него,а това вече не го одобрявам.
Stanilov
Цитат(enjoy @ Aug 25 2014, 17:26 ) *
Май със снимката казва довиждане.... ще видим малко остана...

Аз харесвам Гуаро и искам да остане,страхотен играч е за мен,а слабия му сезон се дължи на някои решения на щаба.Ако трябва да избирам между Гуарин и Рики,избирам Гуарин.
Ricardo
Цитат(Stanilov @ Aug 25 2014, 18:52 ) *
Начина по-който сега пишеш е различен и изцяло в нормалния тон,ок приемам мнението ти,но нямаше кампания,ако пак напиша,защо съм го споменал по-често Бонбони ще се повторя за пореден път,което ще стане досадно.Поста ти е бил към нас двамата,без да се заяждам искам да кажа,че думата "някой" означава един човек,а ако говориме за двама или повече е "някои",ясно е,че всички на моменти сме изнервени от някои неща в играта на Интер,и от неща в политиката,но това е.Да най-вероятно дори няма да играе на мястото на Джони,но аз мисля,че ако ще го налагат другаде то не ни трябва изобщо,Биабиани нападател е смешно,но мистера си решава какво иска.Аз например смятам,че Джони и Нагатомо са му любимците в отбора.Сега трябва да плащаме според слухове 8 милиона за него,а това вече не го одобрявам.

Знам значението на "някой" и "някои" в онзи момент така съм се изказал.Друг път ще се обръщам лично към вас и всеки от форума.
А иначе като чуя това име Бонбони или някой подобен футболист да бъде свързван с Интер и настръхвам,по-острия тон е бил именно заради играча,а не заради потребител от форума.Иначе поне според мен Биабиани вече отпада като вариант след трансферите на Бота и Скелото в Киево.Очевидно искахме тях да набутаме на Парма за да вземем французина ама пармалатите явно са ни резнали...
inter_fen
Цитат(Stanilov @ Aug 25 2014, 17:33 ) *
Той е на 26, през 2007 година запоследно играе за Интер и после наем в Киево,после Модена,после Самп. го купува,после парма и така.Това е преди 7 години,бил е на 19.Наистина Котиньо е по-малък от него и е голям талант.Знаеш,че някой играчи изгряват късно на хоризонта,Милито,Паласио има и други,може и да е надценен,като пишеш Биабиани в гугал ще видиш,че миналата година,тая,а мисля,че и по-миналата е искан от Ювентус,Милан и Интер.Може би не е такова дърво,каквото всички си мислят,а и играе в калчото,което дава шанс на ръководството да познава и преценява по-добре качествата му отколкото футболисти от другите първенства.Може и да не е правилния човек,но може и да пасне,,ако вземем него плюс още един нападател може и да го пробва на позицията.Като взехме Додо тук всички почти бяха скептици,щом Рома не го искали какъв футболист бил той.А има и друго,взехме Дамброзио,който в Торино играеше прилично и беше лидер на отбора,но съгласи се,че с тази игра,която показва в момента,ако се върне в Торино и там ще бъде резерва.Да се надяваме с тоя гол да се отпуши.


Братле, не знам от кога следиш отбора, но Биабиани игра в Интер през сезон 2010-2011, когато треньор ни беше Бенитес и получи шансове, вкара гол на Световното клубно. Тогава Интер играеше с крила, през този период е бил на 22-23 години.
Stanilov
Явно не си спомням,извинявам се,че подведох с мнението си за престоя му при нас.
Stanilov
Иначе отпреди около 14 години някъде станах фен на Интер.
Provenzano
Джанлука Ди Марцио е казал, че ако не продадем един измежду Гуарин и Алварес много трудно ще стигнем до Лавеци.
http://www.fcinter1908.it/ultim-ora/di-mar...no-cerci-122103

В крайна сметка сме решили да запазим Кампаняро.
http://www.transfermarketweb.com/?action=r...mp;idsel=145973

Свързали сме се с агента на Лоренцо Инсине, но от Наполи нямат намерение да се разделят с футболиста.
http://www.transfermarketweb.com/?action=r...mp;idsel=145975
Sneijder
Днес вестниците в Италия тиражират за смяна Гуаро- Инсиние - звучи интересно !
inter_ruse
бал съм ти йоветич , бал съм ти лавеци ако вземем инсине , но това много много трудно ще стане - даже е невъзможно за мене.

http://www.bauscia.it/soluzioni-valencia-c...per-campagnaro/

валенсия и селта се свързали с агента на кампаняро
enjoy
Вие все едно не знаете какъв е президента на Наполи smile.gif За Инсине е по скоро измислица...

Лавеци остава топ целта, днес излезе новина че ако Ман Ю не вземат Видал ще вземат някой из между: Гуарин или Де Йонг ... тъй като знаем че Гуарин е ключа към Лавеци се надявам това да стане, защото иначе Гуарин ще е резерва, а Лавеци е това което ни трябва отпред, и пак повтарям е играл доста години в тази тактика и няма да име време за адаптация итн... Също така и по това което взимат конкуренцията (Юве - Ернанес или Подолски) (Милан - Черчи, Мартинез, Ето'о, Дестро) само ние сме свързани с него smile.gif

Ето най-реалните 25 играча към днешна дата....
Stanilov
http://m.gong.bg//football-sviat/transferi...i-otbori-294200


Ето о е в Евертън,дебютира срещу Челси.
enjoy
Цитат
L'EQUIPE GIVES HOPE: "HERE'S THE REAL ENGAGEMENT OF LAVEZZI. CAN START BECAUSE ..."

Inter can dream shot Lavezzi? Yes and no, at least according to what he writes today in the French newspaper "L'Equipe". PSG, in fact, had to give up the strike Di Maria because, to the penalties of the PSF, can not increase the upstream engagements and then is forced to give before you buy.

The sale of Lavezzi would free up a place in attack to a major blow but the salary of Pocho, to l'Equipe, is lower than they say in Italian: "Lavezzi earns 6.2 million euro gross" , that is a little more 3 million net.

"Lavezzi is the only player who could leave PSG allowing the club to make purchases even if the Argentine would prefer to extend his contract, which expires in 2016, rather than being sold" , writes l'Equipe.

The negotiations for the extension, however, are at a standstill and it is here that Inter can hope to engage.


До колкото разбрах - на Лавеци трябва да му вадим 5 милиона заплата, което си е проблем sad.gif но ако и той има желание има и начин...

Агента на Инсине каза че няма нищо конкретно:
http://www.fcinternews.it/in-primo-piano/e...se-di-wm-161489

И Скелото е на път към Киево, дори вече може да го броим че се отървахме smile.gif
http://www.football-italia.net/54900/schel...ks-inter-chievo
http://www.football-italia.net/54875/agent...o-chievo-player

Милан се отказва от Черчи и се насочва към Бонбони... но не ни свързват с него а с отбори от Англия...
http://www.fcinter1908.it/le-rivali/sky-ce...-inglesi-122133
durex
Лавеци ще си остане мечта по мое му. Продължаваме с циганските номера първо продаваме, после купуваме.
enjoy
Цитат(durex @ Aug 26 2014, 15:04 ) *
Лавеци ще си остане мечта по мое му. Продължаваме с циганските номера първо продаваме, после купуваме.


Ужас и следващата новина го потвърждава:
http://www.sempreinter.com/2014/08/26/spor...psg-still-want/

IF IF ако ако продадем, ако се разделим бля бля.... Тохир трябва да се стегне и да ни зарадва както с Ернанес, но според мен даването на Бота под наем е ясен знак, че ще се вземе нещо отпред, освен ако не смятат и Алварез за нападател smile.gif ... Все пак и аз съм на мнение колкото и да ми се иска, че ще е прекалено хубаво за да е истина за Лавеци, но и Инсине е добра опция, но като знам президента на Наполи едва ли ще се задоволи с размяна за Гуарин - неговите играчи винаги се продават за над 30 милиона smile.gif

И този хубавец Кузманович иска да остава, а Кристъл Палъс имат сериозен интерес, дано Мадзари да му каже че няма да разчита на него, но като :
http://www.sempreinter.com/2014/08/26/kuzm...reparing-a-bid/
Stanilov
Да не стане накрая така,че на пожар да привлечеме някой само и само,защото трябва и да е такъв,какъвто не сме набелязвали,а да е изваден на сергията някой си.
Provenzano
Ха няма да ни е за първи път biggrin.gif
durex
Цитат(Stanilov @ Aug 26 2014, 14:47 ) *
Да не стане накрая така,че на пожар да привлечеме някой само и само,защото трябва и да е такъв,какъвто не сме набелязвали,а да е изваден на сергията някой си.

Точно така ще стане. Така ли не разбраха, че евтиното винаги излиза скъпо. Какъв е смисъла да даваш 3-4млн за посредствен играч и то не един и после да се чудиш как да го разкараш.
Все пак още се надявам от някъде някой да купи я Гуарин, я Алварез или най-добре Тохир да извади 20млн и да взимаме Лавеци.
Кога затваря трансферния прозорец в Италия на 31 ли? Че имам спомен миналата година да е било на 1 или 2 септември.
inter_ruse
е ок де , тохир хич няма ли да изкара нещо от джоба си??? тоя човек закво ни купи??? само с наеми и заплати от по 3млн ли ще ни върне пак на върха??? той незнае ли какво означава марката Интер и незнае ли , че преди 4години бяхме на върха не само в италия??? как ще я кара тоя човек,незнам??? ако и този сезон е като миналия , дано тифозите запалят милано! тогава тохир да си помисли,ще промени ли нещо в сравнение последните години или ще хваща пътя за мсл.... никаф напредък ве , баааааааааааааах маааааааааааааааму...
рома с новите собственици са по-добре , ние по-зле ставаме

Il Psg per Lavezzi chiede 15 mln, la trattativa non può decollare senza la cessione di uno fra Guarin e Alvarez

Silvestre verso Genova, sponda Samp.
Valencia e Celta Vigo interessate a Campagnaro
West Ham sulle tracce di Kuzmanovic
Provenzano
Цитат(durex @ Aug 26 2014, 16:56 ) *
Точно така ще стане. Така ли не разбраха, че евтиното винаги излиза скъпо. Какъв е смисъла да даваш 3-4млн за посредствен играч и то не един и после да се чудиш как да го разкараш.
Все пак още се надявам от някъде някой да купи я Гуарин, я Алварез или най-добре Тохир да извади 20млн и да взимаме Лавеци.
Кога затваря трансферния прозорец в Италия на 31 ли? Че имам спомен миналата година да е било на 1 или 2 септември.

На 1ви вечерта мисля smile.gif
Stanilov
Мисля,че на първи срещу втори затваря прозореца в полунощ,а в Англия малко по-късно.
enjoy
Новите от днес:

Подолски остава в Арсенал според Венгер
Ето'о в Евертън за две години потвърдено
Бенатив в Байерн за 26 милиона / Манолас в Рома за 13 милиона
Ибарбо с нов договор до 2017
Бота и Скелото официялно в Киево под наем
Силвестре избира между Самп и Дженоа
Мбайе утре може да финализира наема в Дженоа
Кузманович има интерес от Уест Хем и Палас
Няма оферти за Гуарин или Алварез

Всички новини днес ни водят към Лавеци, заплатата от 5 милиона за сега е проблем, като се споменава дори под наем да го вземем и да не продаваме Гуарин или Алварез това разбира се е фантастика smile.gif

Максимума който виждам аз е продажба на Гуарин/Алварез и да вземем Лавеци примерно за 20 милиона и заплата 4 - 4,5 милиона с три годишен договор, Да продадем Силвестре и да вземем Роландо... повече от това не може да се иска smile.gif е и Кузманович да се продаде ако трябва и без пари smile.gif
enjoy
Лавеци или Инсине това е с което ни свързват:
http://www.sempreinter.com/2014/08/27/ts-l...is-on-stand-by/

ГУАРИН - Тъй като Зенит влезе в ШЛ шанса да отиде в Зенит е висок въпреки че Зенит отрече за Гуарин и привлече Хави Гарсия от Ман Сити, другият варянт за него е Наполи и евентуална размяна за Инсине (но и те първо да влезнат в ШЛ)
http://www.sempreinter.com/2014/08/27/cors...art-for-guarin/

Кое е по-добре според вас:
- Гуарин - продаваме го на Зенит или друг клуб (15 милиона) и взимаме Лавеци (15-20 милиона)
- Гуарин - размяна за Инсине

За мен и двата вариянта са приемливи, но лично предпочитам Лавеци заради опита му да играе и то много добре в тази тактика... Ман Ю пордължават да търсят халф но нещо е тихо в посока Гуарин - Ман Ю

Повтарям че от всичките трансфери сме инвестирали до този момент: 4,36 Милиона Паунда (от Бота сме взели близо 1 милион евро за наема)

За мен тази инвестиция е несериозна за клуб целящ се в ШЛ.... Чакаме Тохир и последният му ход...

INTERМilano
За Лавеци съм против, иначе съм ок с Инсиние !
Provenzano
Лавеци къде точно го виждате да играе в нашата луда схема с халф-бекове като човека си е чисто крило?

Иначе нямам нищо против нито Лавеци, нито Инсине.
inter_fen
Цитат(Provenzano @ Aug 27 2014, 12:11 ) *
Лавеци къде точно го виждате да играе в нашата луда схема с халф-бекове като човека си е чисто крило?

Иначе нямам нищо против нито Лавеци, нито Инсине.


Еми както беше в Наполи, адаш. Хамшик играеше зад Кавани и Лавеци.
Sneijder
Report: Inter in Kagawa bid
By Football Italia staff
ambro
Цитат(Sneijder @ Aug 27 2014, 13:50 ) *
Report: Inter in Kagawa bid
By Football Italia staff


Ооооо още един фанелкопродавач, всякаш един не ни стига.
Stanilov
Цитат(INTERМilano @ Aug 27 2014, 12:50 ) *
За Лавеци съм против, иначе съм ок с Инсиние !

+1
enjoy
Гледах Мадзари преди малко на пресконференцията и той каза, че има четири нападателя... Алварез и Паласио са втори нападатели, Освалдо и Икарди... бля бля така че може и с Роландо (ако и той въобще дойде) да приключим трансферите, чакаме Тохир да видим... но все ми се вярва че ще има last minute deal..
INTERМilano
Новият ни дългоочакван нападател ще се казва.... Рики biggrin.gif too_happy-1044.gif
Provenzano
Шапки долу facepalm2.gif
enjoy
Страховете ми станаха реалност.... sad.gif дано поне Роландо да върнем...

Цитат
Наставникът на Интер Валтер Мадзари обяви, че в клуба ще дойдат нови футболисти само ако ще вдигнат нивото на тима. В противен случай няма да има нови играчи. "Винаги съм казвал на ръководството, че искам да имам 22 титуляри в състава. Нямам нужда от повече играчи, ако дойде играч, който може да е в тези 22, е добре дошъл, но в противен случай оставаме така. Погледнато отстрани в атака имаме достатъчно нападатели, но важното е да се чувстват добре и да са във форма. За утре имам три въпросителни за срещата реванш със Стярнан Гардабае. След успеха с 3:0 в Исландия мислим и за срещата с Торино тази неделя в първия кръг на Серия "А". От новите титуляри ще са Карисо, Пабло Освалдо, който има нужда да намери оптимална форма, тъй като е назад с подготовката", сподели Мадзари. Бившият треньор на Наполи разкри какво пожелали тифозите на "нерадзурите" от него. "Тифозите ми казаха, че искат да виждат един отбор с дух, който пробва да стигне до победата до последната секунда. Играчите ми трябва да покажат, че уважават фланелката и се раздават докрай, тъй като това искат феновете. Успеем ли да го сторим, това ще бъде сериозна крачка напред за нас и ще ни помогне да стигнем по-далеч. Очаквам хубава атмосфера за първия ни мач на "Джузепе Меаца" от новия сезон, като ще бъдем концентрирани на 100%. Във футбола нищо не е невъзможно и въпреки преднината от първата среща трябва да бъдем съсредоточени, че след 2:0 в Исландия ни затрудниха доста. Относно новото попълнение Медел съм изключително доволен. Направи ми отлично впечатление още от първия ден. Той е истински боец, като съм много доволен, че е при нас и е в отлична форма. Може да е титуляр още с Торино", допълни Мадзари ...


Ето и цитата за нападателите тъй като преводачите от Спортал ги е домързяло:

Цитат
In attack we counted, for the start of the season looking for a new clutch?
"Even when I made ​​the cups I asked my club to have dual roles, virtually all owners. 26-27 players do not want to, because energy is lost only more than eleven in the field can not go. Alvarez If, for example, is well is a second striker Palacio is the first and second toe, Icard first tip, Osvaldo is working to do both roles.'s important is that the four are at the top and they're good. "
Provenzano
Страшно, направо удар в десетката facepalm2.gif
durex
Още вчера ви казах, че на края пак никой няма да вземем. Много слухове, а в крайна сметка едно голямо НИЩО..Трябва, трябва поне едно доказано име да дойде в Интер.
Stanilov
Не вярвам,че ще приключим само с Роландо,но ако това се случи,да му мисли Тохир.
durex
Реално Роландо няма как да го броим за нов, защото изкара един сезон. Ако успеем да вземем Фирмино ще съм доволен.
Georgi stanev
xaxa ма то таака всеки може да е президент на Интер,с 5 милиона разходи за трансфери ,супер сме...Цъфнахме та вързахме с новия президент!И все пак се надявам ,че нещо ще се случи тези 5 дни...
Provenzano
Аз все си мисля, че до края ще вземем някой (изключвам Роландо). Сега дали ще е доказано име или играч тип Гаргано/Кхарджа/Роки предстои да разберем.
enjoy
Има оферта за Алварез от Съндарланд, 1 милион за наем и 11 закупуване:

Ricky Alvarez is leaving Inter and goes to Sunderland. These are the details: one million euro loan with mandatory redemption set to 11 in the case of salvation.

The player will be 1.6 million per season. Alvarez did not want to go but was persuaded by Poyet.

Inter now plunges headlong on the market: the name is always easier Biabiany but the Nerazzurri are going to try to take Xherdan Shaqiri Bayern Monaco, Switzerland outer class 1991 The Bavarians have opened the assumption of the loan and Inter will make an attempt. But Bayern wants 6 million only for the loan.

Ще е горещо последните дни smile.gif

И браво на Лудогорец smile.gif, такава драма не съм виждал smile.gif
durex
Sky:"L'Inter vendendo Ricky Alvarez al Sunderland, potrebbe provare il colpo Shaqiri"!!!!!!!!!!!!!!.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.