Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
enjoy
Цитат(Kutinkata @ Jun 3 2016, 12:25 ) *
Значи Сунинг Груп ни купуват но въпреки това напъваме Туре , Сабалета и Кандрева ? Ще кажа на дядката вместо в старчески да ходи и той в Интер ... ужасни са тези слухове , Манчини остава ... пенсията Туре с огромната си заплата ... Сабалета който не е чак такава пенсия като Туре но не е бил и толкова добър ... средняшкото крило на 30 Кандрева ... А Сунинг Груп искали Манчини да развива Кондогбия , но той ги убедил вместо това да му вземат пенсионер с над 10 млн заплата biggrin.gif biggrin.gif Това говори , че отново идват хора който не разбират от футбол и не познават колко некадърен е треньора ни . Манчини да развива млад играч ? Та това е най-страхливия треньор в Европа , естествено , че би предпочел да вземе доказана и опитна пенсия .. Като не можеш сам да се спряваш взимаш хора който мислиш , че могат вместо теб .


Не си много прав, Сабалета беше най-доброто дясно крило в шампионските сезони на Сити!

Манчини е най-добрият треньор ПРИ ИЗГРАЖДАНЕ НА ОТБОРИ, той изгради Интер на Моуриньо, Сити на Пелегрини!

Той наложи Мурийо и Брозович!

Има позитиви в него и това е че кара звездите да идват в отбори които не са ТОП отбори както е Интер сега, как само той си знае!

Това не е игра и само с младоци стил FM не става, погледни голям отбор колко млади има и колко играчи над или около 30 години! Спомни си нашият състав на финала в ШЛ каква средна възраст имаше!

И аз искам Симеоне за треньор, но явно няма да е този сезон! Не харесвам Манчини на терена, ако бях собственик бих го сложил на мястото на Аусилио, много добър е в убеждаването и общуването с играчите, но с тактиката нещата му куцат!

Макар че миналата година той настояваше за Перишич на всяка цена и той беше най-добрият с Миранда и Ханданович в отбора!

Както знаете Мело беше последна опция като той искаше Яя Туре после Тиаго Мота, после Диара и Мело го взехме последният ден тоест последна опция! Това е разковничето за провала на предния сезон в моите очи!
Kutinkata
С някой неща съм съгласен с други не . Манчини няма нищо общо с нашата ШЛ ама нищо . Моу изискваше плеймейкър и го получи в лицето н Снайдер , докато Манчини както и сега си иска само плеймейкъри като Мело , а и помним , че Манчини нямаше шанс да прескочи осминафиналите в ШЛ , дори и с Ман Сити не успя да прескочи групите , няма тези качества . Но иначе е верно , че някак успява да доведе имена в отборс който иначе не бихме могли , но тактически и като мотивация е кръгла нула . И тъй като на няколко пъти ми казвате , че в отбора са нужни опитни футболисти , защото сме само младоци сметнах средната възраст на играчите през изминалия сезон , средната ни възраст е малко НАД 27 години , но явно според вас трябва да е 30 . Нямам кой знае какви наблюдения върху Сити но си мисля , че Сабалета е бек а не крило . въпреки , че Манчини има навика още от преди да играе с двама леви и двама десни бека , уж , че единия е крило . Гледал съм мачове на Сити играеше в ляво в Коларов и Клиши и при нас го правеше този номер ... Страхливец е този човек , за това играе със сумати дефанзивни играчи винаги , за това никога не разчита на младоци и за това иска само играчи оставащи им по 1-2 сезона преди пенсия ... Толкова сме се премирили с посредственоста и неадекватното поведение на треньорите , че сякаш сме спрели вече ... Вие на средна възраст над 27 години викате млад отбор , Брозович и Мурийо ги имаме за някакви тинайджъри , а те всъщност са на по 24 години , в една нормална добра възраст. Ние не сме Ман Юнайтед да налагаме играчи като Рашфорд на по 18-19 години , че да искаме Туре за опит и рутина .. ние сме на обратния полюс . Дори зимата взехме играч на 30 години който изигра само 3 цели мача с нашата фанелка ... Йоветич за целия сезон някой знае ли колко цели мача има ? Цели 3 , това му е за целия ни сезон , Ляич има 5 ... тези тримата ги превлече лично Манчини , за да им даде общо 11 цели мача ... И на този се разчита за трансферите ....
Provenzano
За съжаление Кутинката е много прав. Идват нови хора, които моментално уреждат 2-3 трансфера на 30+ годишни футболисти. Честно казано вместо тях предпочитам 1 футболист, но да е на добра футболна възраст и да е читав, защото наистина ми писна от временни решения за запълване на дупките. А Туре и Сабалета, колкото и опитни да са, са точно такива. Нямам нищо против тях, но знам, че като ги вземем и ще приключим с трансферите, а само с тях няма да променим кой знае колко отбора ни и цялостното му състояние и положение. В момента имаме нужда от наистина голяма промяна за да се завърнем наистина сред топ отборите и грандовете, а и да започнем да се конкурираме с тях.
inter_ruse
със собственици които дават луди пари , за да вземат тешейра и рамирес в китай , в Интер трябва да докарат и трябва да има слухове за играчи като ройс , хамес , иско и т.н.
за къв чеп са ни след като ще я караме пак като преди!?
Provenzano
Това искам да кажа и аз. То ние и сега си привличаме играчи в напреднала футболна възраст, макар и без пари. Иначе един нов собственик е повече от длъжен да привлече поне 2 големи имена още с идването си на власт. Така се прави в днешно време, а не със Сабалета, Туре и Кандрева. Още от сега ви казвам, че с такива попълнения няма как да се преборим с гобите, а точно това трябва да бъде нашата цел №1.
durex
Цитат(inter_ruse @ Jun 3 2016, 17:37 ) *
със собственици които дават луди пари , за да вземат тешейра и рамирес в китай , в Интер трябва да докарат и трябва да има слухове за играчи като ройс , хамес , иско и т.н.
за къв чеп са ни след като ще я караме пак като преди!?

Едно е да искаш, друго е да можеш и трето е дали самият играч би искал да дойде. Китайците ако ни вземат, без съмнение ще инвестират в отбора. Вече друг въпрос е, кой ще иска да дойде при нас, при все че играем в ЛЕ. Ще дам един прост пример с руския Анджи, собственика има пари да купи Меси и Роналдо на куп, и да им плаща по 30млн на година заплати, ама като няма кой да се навие да отиде там...за това и останаха само с Ето'о като световна звезда. Не всичко е пари понякога.
inter_ruse
анжи къде са , ние къде сме... иско и хамес са резерви в реал мадрид , защо да не дойдат при нас? в първия си трансферен прозорец трябва да докарат някакво по-голямо име и класа (аз не казвам конкретни игачи,просто давам примери с хамес и иско) също така си пожелавам някой от берарди или бернандески biggrin.gif
Kutinkata
В интерес на истината аз предпочитам да вземем един млад играч от типа на Берарди отколкото три пенсий като Сабалета и Кандрева ... Време е да градим отбор с качество и да не е с мисъл само от днес за утре .
inter_ruse
предполагам всеки фен на отбора ще предпочете берарди пред кандрева, но той ще отиде в юве. бернардески и той е голям талант , но и там цената е доста висока...
durex
Скай: "Източници близки до Джан Джиндонг (явно един от шефовете или баш шефа на Сунинг груп) казват, че той иска да инвестира пари в Интер без колебания!"
Kutinkata
Имах предвид , че предпочитам Берарди пред Кандрева , Сабалета и Билия , и тримата . Но на мен ми е интерестно как Сунинг Груп ще инвестират пари без да ни удари скапания ФФ , все пак той е направен спец Барса , Реал , Байерн и английските отбори да дърпат нагоре за сметка на останалите .
Provenzano
При нас финансовите проблеми са комплексни. Като започнем от стадиона, който не е наш и дори си плащаме наем за да играем на него. Това е един от най-големите минуси на отбора - няма собствен стадион. И без значение дали Тохир ще продължи да бъде президент или ще дойдат новите инвеститори от Сунинг груп, трябва да се помисли върху този въпрос. Не можем вечно да продължаваме да играем под наем. Трябва да инвестираме по подобие на гобите, които наистина доста дръпнаха, след като построиха стадиона си.
durex
Цитат(Kutinkata @ Jun 3 2016, 19:33 ) *
Имах предвид , че предпочитам Берарди пред Кандрева , Сабалета и Билия , и тримата . Но на мен ми е интерестно как Сунинг Груп ще инвестират пари без да ни удари скапания ФФ , все пак той е направен спец Барса , Реал , Байерн и английските отбори да дърпат нагоре за сметка на останалите .

Говори се че Пирели ще "скъсат" с нас, а китайците ще ни докарат друг по-доходоносен спонсор. За това и още самите екипи се бавят, мин. година в последния мач представихме новите екипи, тази година се чака влизането на китайците, може да са намислили нещо приятно. И без това тия от Пирели са скръндзи и дават само 10млн годишно, за сметка Сасуоло които играят с "Мапей"получават мисля 22млн на година.
Provenzano
Да, но ние имаме договор с Пирели и едва ли така лесно можем да ги разкараме. Иначе е вярно, че взимаме смешни пари от тях.
durex
Цитат(Provenzano @ Jun 3 2016, 20:24 ) *
Да, но ние имаме договор с Пирели и едва ли така лесно можем да ги разкараме. Иначе е вярно, че взимаме смешни пари от тях.

Не ние не можем, аз говоря, че те самите могат да се откажат от нас заради китайците, ако купят акциите на Морати и той излезе изцяло от Интер и те ще са вън.
Provenzano
Договора си е договор, дали ще е Морати, Тохир или Мохир, когато го има черно на бяло се съмнявам да се откажат просто ей така.
Kutinkata
Предполагам все има някви врътки за да се заобикаля тоя ФФ . Айде за Юнайтед , Байерн , Барса и Реал е ясно те имат много приходи но как ПСЖ , Сити и още някой такива отбори харчат като за последно и никой не ги бара , а нас без да харчим постоянно ни заплашват ...
Provenzano
Сити си продадоха името на стадиона, макар че фирмата, която го купи е собственост на Мансур, ако не се лъжа. Отделно вижте какви са приходите на английските клубове от телевизионните права.
Kutinkata
Не минаха ли 3 години вече от продажбата на стадиона вече ... Аз ще се надявам , че ще измислим нещо и ще можем да похарчим някой милион това лято.
enjoy
Този сезон сме доста назад с парите и забравете за играчи като Хамес и Иско които стуват по 40-50м парчето. От продажби ще докараме някой играч за 20м и ако продадем някого от титулярите, Мурийо, Брозович са на пангара ще дадем още някой лев за други!

почваме от -50м според медийте! Тази година новите ни собственици ще се изръсят за сделката, а другата година може да имем и проект за нов стадион или реконструкция и откупуване на този ако Милан се махне! Без стадион няма как да стане, защото там са много врътките от Сан Сиро, може да стане Сунинг Стейдиум и веднага може да се налеят едни 100м на година за името. Отделно може да се налеят на фланелките пак Сънинг още 50-100м + ШЛ - 40м и ето Ви вече реално подобряване финансово. Този фейрплей го направиха да не никнат като гъби нови отбори и той е в интерес само на Реал М, Ман Ю, Барса и Байерн и вече новите ПСЖ и Сити, не случайно го направиха след като взехме ШЛ защото ги е страх абе лобиране както е в световен глобален план икономиката така и тука!

Та големите имена тази година ще са Яя Туре вярвайте ми че той ще докара доста пари и ще спомогне за популяризирането на отбора в Китай там знаете колко са жителите по 1 теникса да вземат и бам wink.gif

Говори се за Ламела но той ще излезне около 30м даже едва ли ще искат да го продават, направи силен сезон.

Тешейра е другото име което трябва да се завърне в Европа и мисля че ако не сега лятото до зимата ще ни го фейнат под наем wink.gif

А за другите позиции само без пари играчи, срам ме е ако се ровя за новини че за Лазар се борят Сампдория, Уест Хем и Суонзи а ние нямаме пари да се преборим с тях... смях, но до тук ни докара Тохир който просто във всяко интервю със СЪСкащия си английски доказа че няма и понятие от футбол, но от бизнес да, пак продава на печалба, тези ще наливат пари, а той ще си има 30% голям хитрец дано набара някоя жена с патлак в Индонезия да го оправи хубаво дет ни направи за смях 3 сезона!

Морати след като спечели всичко изгуби интерес, седеше в сянка защото си мислише че Тохир ще налива пари, но пък взе пари от него и сега от тези дабъл дабъл дет се вика, осигури пари за две поколение лъскав живот със здраве да си харчи ние от него лошо не сме видяли да е жив и здрав!

Така че мечтите за Иско, Берарди, Хамес и Меси на стари години си ги запазете за след година две, ние 6 години вече сме така та още малко няма да ни уплаши wink.gif

Дори Банега не е сигурен, това каза Аусилио днес, още преговаряме за с него, За Вилхена сме се договорили с играча но агента иска КЕШ а ние такова животно нямаме дет се вика!
Sneijder10
FFP удря, щото Интер са средняци в момента и си има правила, като не играеш тука и там. Много ясно, че Байерн( които нямат трансфер по-скъп от 40 милиона евро) да дават пари за играчи. Всяка година полуфинал на ШЛ естествено, че ще си по-напред. В Интер само се взимат пари, а не се наливат и тва е. Колкото и да се реве, тва е. А сега са трансферите - Сабалета е в пъти по-добър от това, което се опитва в тоя отбор да играе на тази позиция, а Яя чисто с физика ще ги премаже тия палячовци дето се имат за футболисти в тва Калчо. Хамес, Меси, Берарди и Иско може да си ги купите на FM, защото е направо смешно такива имена да се спрягат в близките 2-3 години за Интер. Ще напуснат отбор, който взе 11 ШЛ или Меси да остави отбора в който е практически бог, а докато Дъртата Коза/Чанта е монополизирала Серия А Берардита и Бернардескита само ще се смеят като ги поканят в Интер. Е тва е жестоката истина без заобиколки и т.н. Даже не знам Банега как се е навил да дойде честно.
adriano1
Цитат(enjoy @ Jun 3 2016, 22:32 ) *
Този сезон сме доста назад с парите и забравете за играчи като Хамес и Иско които стуват по 40-50м парчето. От продажби ще докараме някой играч за 20м и ако продадем някого от титулярите, Мурийо, Брозович са на пангара ще дадем още някой лев за други!

почваме от -50м според медийте! Тази година новите ни собственици ще се изръсят за сделката, а другата година може да имем и проект за нов стадион или реконструкция и откупуване на този ако Милан се махне! Без стадион няма как да стане, защото там са много врътките от Сан Сиро, може да стане Сунинг Стейдиум и веднага може да се налеят едни 100м на година за името. Отделно може да се налеят на фланелките пак Сънинг още 50-100м + ШЛ - 40м и ето Ви вече реално подобряване финансово. Този фейрплей го направиха да не никнат като гъби нови отбори и той е в интерес само на Реал М, Ман Ю, Барса и Байерн и вече новите ПСЖ и Сити, не случайно го направиха след като взехме ШЛ защото ги е страх абе лобиране както е в световен глобален план икономиката така и тука!

Та големите имена тази година ще са Яя Туре вярвайте ми че той ще докара доста пари и ще спомогне за популяризирането на отбора в Китай там знаете колко са жителите по 1 теникса да вземат и бам wink.gif

Говори се за Ламела но той ще излезне около 30м даже едва ли ще искат да го продават, направи силен сезон.

Тешейра е другото име което трябва да се завърне в Европа и мисля че ако не сега лятото до зимата ще ни го фейнат под наем wink.gif

А за другите позиции само без пари играчи, срам ме е ако се ровя за новини че за Лазар се борят Сампдория, Уест Хем и Суонзи а ние нямаме пари да се преборим с тях... смях, но до тук ни докара Тохир който просто във всяко интервю със СЪСкащия си английски доказа че няма и понятие от футбол, но от бизнес да, пак продава на печалба, тези ще наливат пари, а той ще си има 30% голям хитрец дано набара някоя жена с патлак в Индонезия да го оправи хубаво дет ни направи за смях 3 сезона!

Морати след като спечели всичко изгуби интерес, седеше в сянка защото си мислише че Тохир ще налива пари, но пък взе пари от него и сега от тези дабъл дабъл дет се вика, осигури пари за две поколение лъскав живот със здраве да си харчи ние от него лошо не сме видяли да е жив и здрав!

Така че мечтите за Иско, Берарди, Хамес и Меси на стари години си ги запазете за след година две, ние 6 години вече сме така та още малко няма да ни уплаши wink.gif

Дори Банега не е сигурен, това каза Аусилио днес, още преговаряме за с него, За Вилхена сме се договорили с играча но агента иска КЕШ а ние такова животно нямаме дет се вика!


Лично за мене е много,ама много важно да не изпуснем Банега!
Provenzano
Китайците водят Яя Туре в Интер

Спортният директор на Интер Пиеро Аусилио коментира основната трансферна цел на клуба – Яя Туре от Манчестър Сити.

"Нерадзурите" са пред голяма сделка с китайската група Suning, която ще внесе свежи средства и трябва да бъде официално обявена в понеделник сутринта.

"Имаше разговори за инвеститор, но мислехме, че ще е като миноритарен акционер. Но сега се говори за тотална смяна на собствеността", каза Аусилио, след което коментира и Яя Туре.

"Всичко ще отнеме няколко дни. Той е играч, който е много харесван от Роберто Манчини, но е и много скъп. Не знам дали ще бъдем в състояние да го привлечем, защото имаме финансови ограничения от УЕФА", добави той.

Източник: gol.bg
durex
Айде честито сунинг груп са новите собственици на Интер!
Provenzano
Къде, защо, кога, как ? biggrin.gif
Centrocampista
http://www.inter.it/it/news/73793/lunedi-6...mpa-da-nanchino

Оригиналнооо biggrin.gif
Provenzano
Както казват в "Господари на ефира" - Ай чИститУ ! biggrin.gif
Sneijder10
Ще го повярвам като го видя утре черно на бяло!
durex
Цитат(Sneijder10 @ Jun 6 2016, 02:48 ) *
Ще го повярвам като го видя утре черно на бяло!

Provenzano
Изненада! Интер взима Лихтщайнер от Юве

Десният бек на италианския шампион Ювентус Стефан Лихтщайнер може да премине изненадващо в редиците на .... Интер, твърди "Кориере дело Спорт".

Според изданието швейцарският национал е твърде вероятно да напусне "Ювентус Стейдиъм" през лятото, а сред потенциалните дестинации пред него са както "Нерадзурите", така и ПСЖ и Челси.

Той не иска да бъде забит на пейката, след като се очаква Дани Алвеш да бъде привлечен в отбора, и това е основната причина поради която обмисля напускане.

Неговият договор с торинци е до лятото на следващата година, което означава, че той може да бъде закупен срещу не много голяма сума.

Лихтщайнер е в торинския тим от 2011 година и има над 150 мача за тима до момента.

Източник: gol.bg
Provenzano
Цитат(durex @ Jun 6 2016, 10:44 ) *

Сега чета в inter.it и Тохир казва, че този ход ще промени играта за Интер. Лично за мен Тохир се провали в начинанието си и това определено е добра сделка за всички. Не мога обаче да го виня, тъй като най-вероятно причината бе липса на умения и качества, тъй като се видя, че извади не малко пари за трансфери. Още при идването му коментирахме, че Интер и футбола като цяло няма нищо общо с НБА, например. Може би беше и подлъган от нашия треньор с разни псевдофутболисти, които в момента си взимат тлъстите заплати, а приноса им на терена е почти никакъв. Сега с новите ръководители очаквам да започне една нова ера за Интер, която да бъде вдъхновена от Диего Симеоне. Със сигурност китайците ще опитат да се харесат на феновете и предполагам ще финансират поне един трансфер на доказан футболист. Истинта е, че много ми се иска да разкараме Манчини. Видя се, че в Италия това му е тавана и според мен няма как да го надскочи.
enjoy
Банета потвърди че е избрал Интер! Най-накрая да ни е честит без пари, страхотна сделка!

http://gianlucadimarzio.com/en/eng/banega-...t-have-to-wait/
Kutinkata
Има ли нещо официалнобдо сега ? Еркин , Вилхена , Банега ... някой официялно дошъл ли е , гледам в inter.it няма май нищо за никой . Също и какво става с Ляич , Йоветич , Телеш и Едер ? Видях , че Сунинг вече са ни купили , има ли някъде интервю на техен представител какви са им вижданията за отбора и бъдещето му и тн ...
durex
Цитат(Kutinkata @ Jun 6 2016, 13:24 ) *
Има ли нещо официалнобдо сега ? Еркин , Вилхена , Банега ... някой официялно дошъл ли е , гледам в inter.it няма май нищо за никой . Също и какво става с Ляич , Йоветич , Телеш и Едер ? Видях , че Сунинг вече са ни купили , има ли някъде интервю на техен представител какви са им вижданията за отбора и бъдещето му и тн ...

Еркин дори е в официалния сайт сложен, така че не знам къде си гледал. Банега също е наш, просто се чака 30 Юни, когато му изтича договора със Севиля.
Kutinkata
Цитат(durex @ Jun 6 2016, 14:27 ) *
Еркин дори е в официалния сайт сложен, така че не знам къде си гледал. Банега също е наш, просто се чака 30 Юни, когато му изтича договора със Севиля.

Значи Еркин и Банега официално са наши . А няма ли някъде интервю с някой от Сунинг без значение на какъв език е .
Сега видях прескоференцията на inter.it но не се казва нищо по конкретно като цяло .
Centrocampista
Цитат(Kutinkata @ Jun 6 2016, 14:29 ) *
Значи Еркин и Банега официално са наши . А няма ли някъде интервю с някой от Сунинг без значение на какъв език е.


http://www.inter.it/it/news/73803/le-parol...r-in-conferenza

Видео : https://www.youtube.com/watch?v=0LHUsPs3MAc
durex
Цитат(Kutinkata @ Jun 6 2016, 13:29 ) *
Значи Еркин и Банега официално са наши . А няма ли някъде интервю с някой от Сунинг без значение на какъв език е.

Zhang: "We will make Inter even more stronger, we will make Inter splendid! We want to re-build Inter's glorious history, following Massimo Moratti's model, with the help of Thohir. I went to San Siro and I became an Inter fan. The arrival of Suning will guarantee a great future for FC Inter."
enjoy
Moratti: "Inter will be reinforced. Mancini remains"
Provenzano
Първата лоша новина, а аз толкова много се надявах (и дори продължавам да се надявам), че китайците все пак ще бият шита на Манчини, макар че изглежда логично да му дадат шанс и да видят как работи. Само ми се иска да не напълним отбора с пенсионери на по 30+ години с дебели заплати, които да усложнят и без това затрудненото финансово положение на клуба.
Provenzano
enjoy
Сега разбрах че въпреки всичките си футболни години в Европа, Яя Туре не е взел европейски паспорт.... Така че неможе да вземем и двамата Алекс Тешейра и Яя Туре и ще избираме един от двамата, и двамата са без пари, но Тешейра е по лекият вариянт тъй като заплатата му може да продължи да я плаща сателита ни в Китай JS Suning!
Черно и синьо
Цитат(enjoy @ Jun 7 2016, 10:27 ) *
Сега разбрах че въпреки всичките си футболни години в Европа, Яя Туре не е взел европейски паспорт.... Така че неможе да вземем и двамата Алекс Тешейра и Яя Туре и ще избираме един от двамата, и двамата са без пари, но Тешейра е по лекият вариянт тъй като заплатата му може да продължи да я плаща сателита ни в Китай JS Suning!

Което е и по-добрият вариант. Да ми се мардосва по терена и да не може да се затича - 'айде нема нужда.
enjoy
Zanetti in talks with Teixeira. But Inter have only one extra EU slot
Yesterday Suning vp Weimin Sun showed his company's availibility to move Jiangsu's players to Inter. And Corriere dello Sport reveal that Javier Zanetti, Inter's vp, yesterday spent a few minutes in talks to Alex Teixeira, a Brazilian winger who joined China last January in a euro 50 mln deal. Teixeira could be a good option for the Nerazzurri, but they have only one slot for extra EU players.

Само гледайте каква глупост ще направи Манчини и ще предпочете Яя Туре пред Тешейра, тогава ще си изям ушите от яд........ chain_gun-2417.gif

CdS - Mancini expects Touré from Suning: two strategies
Mancini expects a present from the new Chinese ownership and the present he asks is Yaya Touré. Corriere dello Sport suppose two different ways to take the Ivorian star from Manchester City. At first, Jiangsu can purchase him and move the player on loan to Inter; the second option: Manchester City can let Touré go for free, and the midfielder would accept to share his expensive salary in three years.

Стискаме палци да вземем:

Тешейра вместо Яя Туре
Ламела вместо Кандрева

Kutinkata
Тешейра и Ламела звучи в пъти по добре от Туре и Кандрева . Защо не напънем за Ван дер Вийл , там какво стана , беше свободен агент .
durex
Цитат(Kutinkata @ Jun 7 2016, 12:36 ) *
Тешейра и Ламела звучи в пъти по добре от Туре и Кандрева . Защо не напънем за Ван дер Вийл , там какво стана , беше свободен агент .

Разбрал се е с Рома, явно предимството да играе в ШЛ е надделяло.
durex
Така изелзе новина, че китайците искат да угодят на Манчини като му докарат така желания от него десен бек.
Спряганите имена са Бруно Перес, от Торино, но там президента на торинци ще иска най-малко 20млн. Следващия по списък е Дармиан, който е нежелан от Жозе, там имаме някакво предимство заради Моуриьо и на последно място се споменава Ансалди от Дженоа.
Намерението на Сънинг груп е да угодят на Манчини с един от тези трима футболисти.
Provenzano
Дармиан ми се струва най-удачен вариант, тъй като Бруно Перес е доста скъп, а Ансалди вече почти на 30.

Иначе не знам каква роля очаквате да изиграе Моуриньо за евентуален трансфер на Матео в Интер... според мен никаква. Ако си спомняте подобни неща се говореха докато беше треньор на Реал Мадрид и Челси, когато ни свързваха с техни играчи, че нали уж Моуриньо щял да помогне. Аз не виждам как, тъй като нито ще плати трансферната сума, нито след това ще плаща заплатата, нито пък ще излезе на терена да играе вместо самия футболист. Единствено, което може да направи е да му даде някакъв съвет за това къде да продължи кариерата си, но това само ако играча го попита. В случая Моуриньо вероятно въобще не го брои Дармиан, пък камо ли да седне да му обяснява къде да отиде biggrin.gif
onlyinter
Цитат(durex @ Jun 7 2016, 13:56 ) *
Разбрал се е с Рома, явно предимството да играе в ШЛ е надделяло.


То въобще не е сигурно, че Рома ще играят в ШЛ.
durex
Цитат(Provenzano @ Jun 7 2016, 14:28 ) *
Дармиан ми се струва най-удачен вариант, тъй като Бруно Перес е доста скъп, а Ансалди вече почти на 30.

Иначе не знам каква роля очаквате да изиграе Моуриньо за евентуален трансфер на Матео в Интер... според мен никаква. Ако си спомняте подобни неща се говореха докато беше треньор на Реал Мадрид и Челси, когато ни свързваха с техни играчи, че нали уж Моуриньо щял да помогне. Аз не виждам как, тъй като нито ще плати трансферната сума, нито след това ще плаща заплатата, нито пък ще излезе на терена да играе вместо самия футболист. Единствено, което може да направи е да му даде някакъв съвет за това къде да продължи кариерата си, но това само ако играча го попита. В случая Моуриньо вероятно въобще не го брои Дармиан, пък камо ли да седне да му обяснява къде да отиде biggrin.gif

Моуриньо може да му помогне като му каже какъв клуб е Интер или с две думи да го посъвества да отиде там, ако наистина имаме интерес към него. Ето с това може да помогне. А колкото до това, че са ни свързвали с играчи на Реал и Челси, когато Моу ги е водил аз не помня, а и тогава нямахме пукнат лев за да се интересуваме от играчи от подобен ранг. Ето че сега китайците има възможностите и искат да угодят на Манчини. Вече друг въпрос е къде му се играе на момчето. Но той е италианец, познава обстановката и ако натиснем за там може и да успеем, стига да не му се иска космическа трансферна цена.
Provenzano
Един наем с опция за трансфер ще е перфектно в нашия случай. Дано и от Манчестър да се навият за подобен вариант.

Банега + Дармиан не звучат никак зле за входящи трансфери на този етап, тъй като и двамата са доста прилични футболисти като чисто футболни качества. Ако добавим и Алекс Тейшейра, който предпочитам пред Туре (а както вече стана ясно трябва да се избере само един измежду двамата заради оставащата само 1 квота за играч извън ЕС, след като привлякохме Еркин), отбора ни през новия сезон ще изглежда по доста по-различен начин.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.