Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
inter_ruse
[quote name='Ricardo' date='May 24 2014, 18:54 ' post='230797']
Thohir: "WM wants Lamela and Luiz Gustavo

pouty-1329.gif
гуарин+10млн и да идва густаво.
представяте ли си - ламела , паласио , икарди chain_gun-2417.gif
pouty-1329.gif
durex
В крайна сметка, май Нилтон няма да идва в Интер.
Provenzano
Четох интервюто на Тохир и позитивното от него е, че дори не се споменава за "звездата" на Наполи Бехрами. Да, говори се за Ламела, за Луис Густаво и за Джеко. Тохир каза, че трябва и клубовете на тези футболисти да са склонни да се разделят с тях иначе няма как да стане. Това е пределно ясно на всички и не разбирам какво точно иска да каже. При добра оферта не вярвам някой да го върне.
durex
А сега де, Нилтон е почти наш, като щял да взима около 3млн на година....Дано поне излезе читав.
inter_ruse
Цитат(durex @ May 24 2014, 23:55 ) *
А сега де, Нилтон е почти наш, като щял да взима около 3млн на година....Дано поне излезе читав.

3млн заплата ли бе confused-3316.gif facepalm.gif very_constipated-2076.gif
Provenzano
Тохир каза, че до края на следващата седмица ще се опита да финализира един трансфер, но по думите му разбрах, че говори за сериозно име, т.е. едва ли това ще бъде Нилтон или пък Бехрами. Леко успокоение и въздишка имайки предвид посредствените футболисти, с които не спират да ни спрягат всеки ден.

btw: между другото за нападател много съм навит да вземем Ромелу Лукаку. И без това като гледам само го дават наляво-надясно по някакви наеми, а пича вкарва повече голове отколкото всички нападатели на Челси взети заедно biggrin.gif
inter_ruse
банега бил игурен за марсилия. смятам , че банега ще замести гуарин перфектно,дано се намесим и ние!
да,лукаку е супер!
durex
Последни новини: Интер не успя да се договори с Крузейро за Нилтон.
Мадзари иска Ламела.
Provenzano
Къде ще играе? Ляв халф бек biggrin.gif сменяй схематаааааааа wink.gif
Ricardo
Том Инс е в Милано и май в крайна сметка ще е второто ни ново попълнение след Видич..
ale inter
Собственикът на Интер Ерик Тохир разкри кои са част от играчите попадащи в трансферните планове на клуба за лятото. Той призна за интерес към Ерик Ламела от Тотнъм, Луис Густаво от Волфсбург, Един Джеко от Манчестър Сити и Алваро Мората от Реал (Мадрид), но допълни, че не може да гарантира кой от тях ще пристигне на "Джузепе Меаца". "Треньорът Валтер Мадзари харесва Ламела и Луис Густаво, но всичко зависи от трансферния пазар. Появиха се информации, че се интересуваме и от Джеко и Мората, но ако техните клубове не желаят да се разделят с тях, ние няма какво да направим. Надявам се до няколко седмици да обявим привличането на нов играч. Мадзари вярва в проекта, който градим и ние ще седнем да говорим с него за подновяване на договора му. Моето желание е той да налага още повече млади играчи. Искам да намалим средната възраст на отбора, а също така искам да променим стила на игра - да тичаме, да пресираме и да атакуваме. Футболът днес е по-различен от този преди 15 години", заяви Тохир.

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=489542
inter_ruse
Цитат(Ricardo @ May 26 2014, 00:09 ) *
Том Инс е в Милано и май в крайна сметка ще е второто ни ново попълнение след Видич..

добър ли е тоя бе , има ли шанс да се наложи при нас?
mihael16
Май само ние сме видели нещо в него.Стига с тия "звезди".Вместо да вземем един играч за 20 млн качествен ние взимаме няколко за по 3-4 млн.,които за нищо не стават.Дадохме 17 млн за Ернанес и се вижда класата му,а играчи като Тайдер и нз си кой още ...
durex
Навсякъде се говори, че следващото ни ново попълнение ще бъде Ламела.
cheffo
Цитат(mihael16 @ May 26 2014, 08:59 ) *
Май само ние сме видели нещо в него.Стига с тия "звезди".Вместо да вземем един играч за 20 млн качествен ние взимаме няколко за по 3-4 млн.,които за нищо не стават.Дадохме 17 млн за Ернанес и се вижда класата му,а играчи като Тайдер и нз си кой още ...


Тоя, даже и да не е качествен, идва за без пари. Ако не става за нас, да отива под наем и после все ще можем да му вземем поне 5-6 млн. Не виждам нищо лошо в този трансфер. Тайдер има качества, но за да ги развие трябва да играе, а не да седи на пейката за сметка на Кузманович.
MarcoMaterazzi
Не съм му гледал мачове на Том Инс , но съм чел на доста места позитивни отзиви за него. Ако не се лъжа Ливърпул имаше интерес към него миналото лято .
inter_ruse

с тази схема и играчи можем много!!!
cheffo
Не трябва ли Паласио да е от дясно, а Ламела отляво?
inter_ruse
бе да дойдат пък ще се оправят те smile.gif
но ламела оби4а да играе отдясно заради левия си крак.
durex
Един от талантите на английския футбол - Том Инс, пристигна в Милано за последни преговори с ръководството на Интер. 22-годишният играч на Блекпул, който през последния сезон игра под наем в Кристъл Палас, е пристигнал вчера в италианската столица, придружаван от своя баща Пол Инс. Последният също защитаваше цветовете на "нерадзурите" през 90-те години (1995-1997). Ето какво каза Том Инс пред "Скай Италия": "Все още не съм играч на Интер, но съм много щастлив да бъда в Милано за два-три дни. Интер е фантастичен отбор, а Италия е страхотна страна, от която имам много хубави спомени. Президентът Ерик Тохир ми каза, че предвижда големи промени, за да върне Интер отново сред най-големите и клубът да започне да печели в Италия и Европа. Това е фантастично за мен".

Provenzano
Много ми се иска Инс да е някакъв страшен талант и откритие, но защо ли усещам, че ще се провали? Дали липсата на по-голям интерес към самият футболист, защото определено ако беше такъв голям талант какъвто се пише, към него щеше да има доста по-голям интерес предвид, че договора му изтича само след месец.
Kutinkata
Между другото по стечение на обстоятелствата движа с фенове на Ливърпул , които както повечето фенове на ВЛ знаят по добре съставите на отборите от ВЛ и Чемпиъншип отколкото на Реал и Барса .. Та миналата година когато Пуул искаше това момче , казваха , че е уникален талант и страшно много го желаеха . Така , че за този транфер съм твърдо ЗА , като гледам и слуховете от последната страница също са гд само добри имена .
durex
Да се надяваме, че при нас ще разгърне потенциала си. Аз също съм "за" такъв трансфер. Все пак по-добре млад и амбициозен, отколкото застаряващ и търсещ единствено парите.
durex
Джеко: В Серия А има много скандали и стари стадиони

Нападателят на Манчестър Сити Един Джеко отбеляза, че изпитва негативно отношение към футбола в Серия А. Както е известно, босненският национал бе свързван с Интер, но добрите изяви на Джеко в края на сезона и доверието към него от страна на Мануел Пелегрини почти сигурно ще оставят нападателя на "Етихад". Самият футболист също не гори от желание да продължи кариерата си в Серия А.

"От детството си моето любимо първенство бе Серия А. Бях привърженик на Милан szyd-milan.gif , там играха най-добрите футболисти, бе истинско шоу. Тогава английската Висша лига не се радваше на такава популярност. Сега е различно, макар че моят приятел Миралем Пиянич да говори за Рома с възторжени тонове. Сега имам негативни впечатления от Серия А. Прекалено много скандали, стари стадиони и недостатъчна безопасност за зрителите", зави Джеко.
Provenzano
- Очаква се Фреди Гуарин и Рикардо Алварес да бъдат продадени след Световното първенство. Сумата, която би трябвало да приберем за двамата е около 30 млн евро, които ще бъдат инвестирани в нови попълнения.
http://fedenerazzurra.com/2014/05/26/sky-a...-the-world-cup/

- Sky съобщава, че привличането на Марио Суарес от Атлетико Мадрид е много трудно към този момент. Далеч по-лесен изглежда трансфера на Валон Бехрами. Президентът на Наполи пък сложи цена на играча от 10 млн евро. Чичарито засега остава вариант за нападението на клуба, макар че исканата сума от Манчестър Юнайтед ще бъде висока и може да се окаже пречка за трансфера.
http://fedenerazzurra.com/2014/05/26/de-la...-and-hernandez/

- Според повечето медии Том Инс вече е подписал с Интер и се очаква трансфера да бъде официално обявен до няколко дни.
http://fedenerazzurra.com/2014/05/26/agree...yer-the-figure/

- Бъдещето на Ламела в Тотнъм зависи най-много от новият мениджър на клуба. Очаква се нашето предложение да бъде наем плюс опция за перманентен трансфер.
http://fedenerazzurra.com/2014/05/26/sky-l...xt-spurs-coach/
durex
Смятай...Гуарин и Алварез 30млн за двамата, а на някои смешни отбори само на един играч му искат 30млн.
Provenzano
Е, то е ясно, че на Гуарин ще се опитаме да му вземем поне 20 млн, докато на Алварес повече от 10 много трудно.
durex
Аз не съм съгласен. Алварез струва поне 18-20млн. Национал на Аржентина, плюс това този сезон може да се каже, че му е най-добрия от както е при нас, поне статистиката така казва.
Ricardo
Какви 20 млн. за Алварес.За 3 години има 4-5 прилични мача на кръст.Макс 12-13 млн да му вземем ама и за това много се съмнявам най-вероятно ще остане вечно наш.На Гуарин също цената му е горе-долу като на Алварес освен ако не направи силно Световно..
Provenzano
С какво хубаво ще го запомниш този сезон? Та той не може нито да центрира, нито да подава с единия си крак, а с другия, който между другото му се води и силния прави някакви опити, но и те не завършват с кой знае какъв успех. И защото спомена за статистика, тя също и говори, че когато той е на терена ние губим. Знам, че да се вярва на това е много наивно, но го вметнах само защото намеси статистиката и веднага ми изниква в съзнанието biggrin.gif

20 млн няма да дам за Рики и на Мениджъра biggrin.gif
durex
В интерес на истината, преди да се контузи игра доста силно и заедно с Паласио бяха лидерите на отбора. На черното в този случай не може да кажем бяло. След това имаше голям спад във формата му и така и си завърши сезона. И аз съм за продажбата му, ама ако ще го даваме за без пари, по-добре да си стои при нас.
Provenzano
Ама ние за всички посредствени футболисти, които не са хич малко на брой и минаха през Интер последните няколко сезона си говорим така и затова сме на тоя хал - държим си ги, плащаме си им заплатите и се мъчим да влезем в Лига Европа, няма как да стане така.
INTERМilano
Алварез е страхотен играч и трябва да се задържи задължително!! Колкото до Гуарин, най-добре е да бъде продаден, но някъде извън Италия !
inter_ruse
да ги продадем и с парите от тях да вземем някой качествен деф.халф - л.густаво или алекс сонг.
почетино ако стане треньор на тотнъм трудно ще измъкнем ламела.
THE_GAME
С тоя мерак да се взимат крила - Инс, Ламела - май наистина се готви някаква промяна на схемата. Иначе публиката е изключително критично настроена към Рики - в серия мачове го освиркват зверски при абсолютно всяко грешно отиграване. Мисля си, че му е време да ходи да разгръща и без това скромничкия си потенциал някъде другаде. И тоя човек за мен никога не е бил лидер в нито един смисъл. Няма или поне не е показал нужния характер за тая работа, няма харизма, абе нищо няма.
durex
Ботта в Каляри, Ибарбо в Интер.
inter_ruse
Цитат(durex @ May 27 2014, 10:23 ) *
Ботта в Каляри, Ибарбо в Интер.

ти ли го искаш или има някво инфо?
durex
Цитат(inter_ruse @ May 27 2014, 09:24 ) *
ти ли го искаш или има някво инфо?

Естествено че е инфо, само ти пишеш в тази тема за играчи, които ти искаш.
INTERМilano
Аз до колкото четох, в последните 2-3 дни се шуми, че Ибарбо е силно искан от Безтитлес и най-вероятно ще акостира в Неапол.
п.с. според мен от Каляри няма да бързат да го продават, преди да приключи участието на Колъмбия на СП. Едва след това ще го продадат и то с 7-8 млн. отгоре (евентуално) smile.gif
Provenzano
Естествено. Преди изиграването на Световното трудно (да не кажа направо невъзможно) ще се правят трансфери на играчи, които се очаква да вземат участие. Нормално е всеки клуб да изчака края на Мондиала, след който цената на футболиста му може да се покачи почти двойно, че и повече при по-добро представяне.
inter_ruse
Цитат(durex @ May 27 2014, 11:13 ) *
Естествено че е инфо, само ти пишеш в тази тема за играчи, които ти искаш.

biggrin.gif аз още миналото лято много исках ибарбо. много ми прилича на хълк - бърз,с голяма крачка,мощен.
ибарбо е отлична опция за ле или купата. пък кой знае , може да му потръгне.
по-добър е от белфодил за мене.
Provenzano
Дестро няма да напуска Рома - по повод слуховете, че ще се връща при нас.

http://fedenerazzurra.com/2014/05/26/agent...t-leaving-roma/
inter_ruse
Коке е сред най-талантливите и обещаващи халфове в Примера. Искат го от Англия, Италия, Германия и Испания. Манчестър Юнайтед и Интер изглеждат най-настойчиви.

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=489981
Provenzano
Има вероятност Инс да бъде предложен на Дженоа в замяна за Симе Вршалко.

http://fedenerazzurra.com/2014/05/28/secol...a-for-vrsaljko/
Georgi stanev
http://topsport.ibox.bg/news/id_1871324428

Още един слух ,който ако стане ще се напикая от смях smile.gif
durex
Roumors says that after Atletico Madrid, Diego "El Cholo" Simeone Will coach Inter !!!!!!
Provenzano
Ако може още сега, това лято... един от най, ако не и най-хубавия слух в последните месеци smile.gif
tutto_inter


too_happy-1044.gif
Provenzano
- Мората и Касемиро от Реал Мадрид може да преминат в Интер. Двамата младежи получават все по-рядко шанс и едва ли са ентусиазирани да търкат пейката още един сезон. Единственото условие, което ще постави клуба от Мадрид е, да може да си върне обратно играчите в бъдеще при фиксирана цена.
http://fedenerazzurra.com/2014/05/28/inter...madrid-players/

- Чичарито бил слабост на Тохир и президентът ни много би искал да види мексиканеца с екипа на Интер. Бъдещето на футболиста ще бъде решено от новият мениджър на Манчестър Ю Луис Ван Гаал след Мондиала.
http://fedenerazzurra.com/2014/05/28/gds-t...em-is-van-gaal/

- Новият мениджър на Тотнъм Почетино няма намерение да се разделя с Ламела.
http://fedenerazzurra.com/2014/05/28/new-s...fer-objectives/

- Към този момент Марио Суарес от Атлетико Мадрид е считан за далеч по-реалистична цел отколкото Бехрами.
http://fedenerazzurra.com/2014/05/28/sky-m...-valon-behrami/

Наполи са отхвърлили предложението ни за размяна - Кузманович за Бехрами.

http://fedenerazzurra.com/2014/05/29/inter...offer-rejected/
Kutinkata
Цитат(durex @ May 28 2014, 18:34 ) *
Roumors says that after Atletico Madrid, Diego "El Cholo" Simeone Will coach Inter !!!!!!

Раздялата на Атлетико с Симеоне изглежда много възможна , но най-вероятно другия сезон . Отбора като цяло е с играчи в напреднала възраст , повечето от който ще бъдат продадени , имат няколко стотин милиона дългове , най-вероятно ще ги покриват вместо да купуват нови футболисти , имат доста играчи които не са тяхна собственост ...Махането на Симеоне изглежда сигурно както и провала на Мадзари при нас ...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.