Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
durex
Ами уж по тази линия каза Марота че ще се движим. Ще видим какво ще направят лятото и какви играчи ще дойдат. Важното е треньора да не остава, това е лично мнение.
Kutinkata
Аз така и не разбрах какво се случи със Спалети . Никога не е бил от класата на Чоло примерно , но последния сезон гледахте ли Рома какъв футбол играха ? Вкараха 90 гола в Серия А и играха бахти хубавия футбол , атакуващ и бърз , а при нас тия голове ги вкарахме за сезон и половина . Незнам нещо трансферите ли не му се получиха , играчите дето иска ли не получи , нещо в съблекалнята ли е срещу него , но и в Зенит и в Рома играха хубав футбол неговите отбори . На нас ни трябва точно Чоло , но за жалост няма как , незнам сегашния Моу и Конте дали биха ср справили .
cheffo
По принцип всеки играч си има пик на кариерата и всичко зависи от преценката на директорите. Миранда дойде на 29 или 30? И си изигра 3 сезона на високо ниво. Паласио дойде на 30 или 31 и два сезона беше най-добрия ни нападател. После залезе, но не е виновен той, че му подновиха договора.
Като вземеш млад играч, да не би да няма риск? Мурило беше млад и имаше само един силен полусезон и се срина. С хиляда зора го продадохме за 8млн? Или нещо такова. Да не споменавам Кондогбия и Барбароса.
Ние освен Наинголан нямаме друг класен играч над 30 години. Перишич ще напуска. Кандрева не го броя изобщо. Дамброзио е на 30, но така или иначе на тази позиция от 5 сезона се търси титуляр. Същото важи и за Асамоа отляво.
Изобщо не виждам къде е проблемът да бъде взет Ракитич. Брозович - Ракитич - Наинголан изглежда като достатъчно класна халфова линия, а Марио е достатъчно добър за ротация. Остава ни да намерим още двама халфа на мястото на Весино и Галярдини, които предполагам всеки се надява да продадем.


durex
Лошото е че освен за Ракитич с други халфове към момента не ни свързват. Може би Барела, но като президента им настоява на 50млн, мисля че няма как да клекнем. Всичко останало което се тиражира в медиите са крила, защитници и нападатели, но не и халфове.
Hortomagico
@Кутинка, така.. първо да започнем с феновете,че там най ме жегна. Това за феновете на Интер в България са пълни ама пълни глупости. Погледни ни феновете в Италия, погледни какво става на стадиона, когато покажат Мауро и Уанда. Прочети му тъпата книга и виж мнението на всички от обкръжението му преди курвата ,като разбира се преди това "свали очилата" и изкажи неутралното си мнение и приемайки ФАКТИТЕ. Стига ми обяснява за 120те му гола.. кажи ми кой играч отказва да играе за отбора си, които уж обича? Аз също харесвам Мауро ама тва твоето е прекалено братле не усещаш ли? И не случайно хората се кланят на Интер, а не на играч.. тая приказка, че никой не е по-голям от Интер е много правилна и трябва да се замислиш над нея. Ти какво очакваш да се случи Мауро да си остане капитан и целия отбор да му търпи критиките по телевизията и да има колектив и игра ли? Да обвиняваш Марота за резултати на отбора е скандално, та ти разсъждаваш ли кой на какъв пост е, и кой пост какви функции изпълнява? Онзи ден ми сравняваш Марота с Моуриньо .. та тва е толкова смешно и си ги нагласяш както на теб ти е удобно винаги. И говорейки за тях само ще ти кажа, че съблекалнята на Юнайтед беше против Моуриньо, а сега нашата е ЗА Марота(или по-скоро ръководството, защото той не взима сам решения) или и това не виждаш? Очакваш да изгоним всички и да оставим Икарди за халф, нападател, защитник и вратар ли кво? И какво значи Марота решил да се направи на мъж да му вземе лентата ти работил ли си някога някъде.. ? Марота е директор и може да е дал предложение или съвет(макар навсякъде да чета, че това е решение на Спалети подкрепено от Марота) в крайна сметка си имаме собственици и както и при трансферите преди да стане факт и да се подпише, собственика дава съгласието си. Без знанието на Жанг нищо не се случва повярвай ми. Марота също е на заплата в тоя клуб.

За трансфера на Годин и Ракитич си в пълна грешка. Няма да се обосновавам, омръзна ми вече.. та Барса взеха Видал, Боатенг и пак са 1ви. Ти кой очакваш да купим Мбапе ли ? Айде моля ти се бъди реалист, нека първо се върнем Шампионската лига, нека задържим там 1-2 години и дигнем левела в Италия.. пък после добрите футболисти едва ли ще отказват оферти. Не си мисли, че всеки иска да играе в Интер, в момента не сме грам апетитни и трябва да се радваме, че топ играчи като Годин и евентуално Ракитич може да акостират. Сега след всеки мач ревем от Весино и Галярдини.. нямаме грам идея в центъра, кво ти пречи 30 годишен играч на Барса да дойде при нас? Идват двама шампиони, а ти пак намираш причина да мрънкаш confused-3316.gif

Имаме Шкрина, Брозо, Политано, Кейта, Де Фрай, Лаутаро(говоря евентуални титуляри).. колко още по-млади да имаме ? Барса, Реал, Байерн, Сити.. кой от топ отборите не е с ядро от уж "пенсии"? За кой ще говорим за Жезус от Сити, който всеки важен мач търка бутонките на Агуеро? За Байерн, който след подмладяването с разни Гнабрита и тн Дортмунд ги правят смешни? За Дембеле или Винисиус или пък Мбапе, които просто трябва да забравим от финансова гледна точка ? Колко още таланта ще дойдат в Интер и няма да могат да се развият.. по-добре да си взимаме опитни играчи и тук там някой талант. Мое мнение.

Hortomagico
И в допълнение искам да кажа, че за изписаните от теб резултати голяма вина има и Мауро. Беше в ужасяваща форма.. дали заради новия договор, дали заради Уанда и сестра му.. факт е, че имаше по 15 докосвания на мач, а в половината от мачовете изпусна по 2 фрапантни ситуации. Време беше да седне пейка като цяло и да му се покаже, че големия отбор не зависи от един играч. Но вместо да се вземе в ръце, той отказва да играе? В допълнение с публичното плюене по съотборници и фенове.. да путка е.
Kutinkata
Защо да са глупости това за феновете ? Мога да ти покажа мнения на поне 5ма дето хвалят някой от Икарди , Перишич и Найнголан , после му слагат тлъста обида а после пак го хвалят ... Това в разтояние на 2-3 месеца . Аз не мога да обиждам играч на Интер така , когто съм му се радвал години наред . Едно е да тегля майните на Дамброзио и Кандрева и такива , но ноември да казвам Икарди е най голям , февруари да го псувам а април пак най големия .. ми тва ако не е тъпо . Пиша и с чужди фенове на Интер и нещата ми изглеждат различни , имат повече уважение към футболистите .
Иначе Марота го обвинявам , защото откакто дойде следваха скандали в отбора , първо с Найнголан , после с Перишич и накрая с Икарди . Съвпадение ми се вижда с идването на Марота да започнат скандалите и той да не е инициатор , както и със скандалите започнаха и кофти игрите на отборите . Иначе е готино как Марота с действията си е стегнал Перишич и Найнголан и заради неговите действия последните два мача сме играли така надъхано , ама е немислимо заради него да сме играли кофти януари ...
Иначе като даваш за пример Агуеро как играе а Жесус не , поне кажи колко над 30 играят в Сити , като това са общо трима , а единия е 30 годишния Агуеро . В Ливърпул има само един играч над 30 , а в ПСЖ са 4ма . Явно не е чак толкова задължително да имаш над 10 такива опитни , че да се бориш за купи . Бих разбрал да нямаме пара и за това да взимаме по възрастни играчи , но Ракитич е 40 млн . Не , че имам нещо против него , но аз бих ги дал за някой по млад тия пари .
А като даде за пример младите ни - Шкрина, Брозо, Политано, Кейта, Де Фрай, Лаутаро определено ме разсмя . От тия двама не са наши и може никога да не станат , а единия влизаше по макс 5 минути когато нямахме контузии ... Та остават трима , колко повече да искаме ?
Но това е въпрос на гледна точка де , за теб 30+ годишните са рецепта за успех , за мен вече не е така . Беше готино когато спечелихме ШЛ с 30 годишни , както и преди това Милан спечели ШЛ с такъв състав . Но сега има няква разлика дали опитния щи е Рамос , който е обичан от феновете , или ще е Ракитич , като за мен е спорна каква ще му е мотивацията на 31 да се бори за зона ШЛ , като преди това е взимал титли с Меси . Хубаво е да има опитни , но тези опитни да са след 5 години да са Шкрина , Де Фрай , Брозо и Икарди и покрай тях да има младоци . А не покрай 8 32 годишни като Асамоа и Дамброзио да има 3ма младоци на 26 .


Само да допълня за Икарди . Нямам проблем дали е капитан , на мен ми е все тая . Просто тъпо му взеха лентата . Човека в тях си отваря туйтър и гледа лентата му е взета ... не е ли тъпо ?
cheffo
Сега се сещам и за Тиаго Мота, който до 34-35 години си беше титуляр в отбор като ПСЖ.
Иначе сега ги гледам точно тях и ми прави впечатление, че постоянно си атакуват независимо че водят. Ние, като поведем и се започва едно опълчение.
Hortomagico
Като кон с капаци си, поддържай тезата си и догодина пак ще говорим. Искам да ти кажа само, че тоя полусезон няма как да виниш Марота за резултатите и би било глупаво да продължаваш да го правиш.
Мислех, че в съблекалнята на Интер има 1 проблем - Спалети.. е съдейки по футболистите ни явно са били 2, единия на този етап е решен. Лятото съм сигурен, че ще се реши и другия.
Тея дамбровци, асамоата, борхи, кандреви и тн, не Марота им е подновил договорите. Скоро и те ще изчезнат, но да виниш човек нямащ нищо общо с тях е несправедливо.
Kutinkata
Ок за мен темата приключи .
Иначе тъй като темата е за слухове . На няколко места срещам , че Дзеко щял да сменя Икарди лятото .
Provenzano
Супер! Джеко за Икарди е топ, даже така и "подмладяването" ще продължи с пълна пара wink.gif

Сега сериозно. Това си е "кон за кокошка". Джеко е много далече от Икарди, а и нямам идея защо постоянно ни свързват с толкова възрастни играчи. Та босненеца ще направи 33 другият месец. За къде тепърва ще го взимаме? Най-вероятно това е поредният слух, в който няма никаква доза истина, но просто вече почвам сериозно да се нервирам.
N.Roussev
Ако се стигне до продажба,за мен най-добрият вариант за централен нападател е Чиро Имобиле.Досега не съм го признавал,но той ми харесва повече от Икарди-освен,че е доказан голмайстор е и по-подвижен,техничен и често прави асистенции.С Лаутаро биха се допълвали перфектно.Тук идва проблемът,че Лотито ще иска супер много пари,но пък при добра трансферна сума за Икарди можем да си позволим Чиро,а защо не и в комплект с Барела или СМС.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Feb 23 2019, 23:04 ) *
Джеко е много далече от Икарди, а и нямам идея защо постоянно ни свързват с толкова възрастни играчи.

Наистина е много далече. Много по напред от Икарди.

Единствената логика да искаме Джеко е, че смятат да налагат Лаутаро като основен нападател и искат някой по-възрастен и опитен играч за ротация 1-2 сезона, докато Лаутаро се развие.
inter_ruse
Джеко е много по силен във въздуха от Икарди , Джеки мачка защитниците , докато нашия е мачкан , по техника е по-добър , удара му е по-добър, с глава е по-добър , по-комбинативен е , може би Икарди го бие само по инстикта.
Ако Джеко беше на годините на Икарди, без да се замислям сменях Мауро за Един.
Но колегата по горе е прав wink.gif
inter_ruse
Ново име за заместник на екс капитана ни - Лукаку.
Kutinkata
Дзеко е страхотен нападател , надали някой би го оспорил , но за жалост е 7 години по възрастен от Икарди . Ако са набори една смяна не би звучала никак нелогична , но сега не вярвам наще да направят чак такава простотия . Иначе Имобиле ми е може би най противния възможен избор . Тоя сигурно може да се направи игрален филм от няколко части с пропуските му сам срещу вратаря или на празна врата . Със сигурност е по подвижен и комбинативен от Икарди , но твърде много изпуска . Иначе може би , защото се паднахме с Айнтрахт , но се заговори , че искаме Йович .
Докато се говори за заместник на Икарди , то Кориере дело Спорт казват , че Интер предлага 6.5 млн , а Икарди иска 7.5 млн с някви бонуси и скоро може би ще си стиснат ръцете .
durex
Икарди е с класа над Джеко. Босненския циганин никога не съм го харесвал, колкото вкарва, толкова и изпуска.
Иначе за Йович не е зле идеята, тепърва ще започне да се говори за това момче.
inter_ruse
Имаме Лаутаро , нов НЕдоказан не ни трябва.
Faketo
Джеко не ни трябва.По-напорист е от Икарди.Икарди пък има други качества,но Джеко над 30г.Не ни трябват футболисти от средна класа над 25г.
Kutinkata
Киеза го искали от Челси , но той и баща му най много искали да играе за Интер , а Марота проявявал интерес . В същото време гласят за заместник на Икарди някой от Лукаку и Дуван Запата .
cheffo
Toя Лукаку да си седи при силните мъже. Запата става, но ако не му искат повече от 35-40м. Киеза е брутален симулант, но е класа над Политано и две над Кандрева.
inter_ruse
В момента просто няма такъв нападател който да привлечем. Най-добре е да налагаме Лаутаро.
Provenzano
Дуван Запата crying_with_laughter-3302.gif
N.Roussev
Не ни трябва нов типичен таран.Нуждаем се от някой по-подвижен и техничен такъв,който да се допълва адекватно с Лаутаро.
Иначе много бих се радвал за Киеза.Голямо шиле е,не съм му гледал много мачове,но специално срещу нас се хвърля винаги супер здраво.Да,симулант е,но му се получава,така че защо да не го прави и при нас.
Provenzano
Той и Лаутаро доста симулира, така че това не ме притеснява.
Faketo
Киеза е по-добър вариант от Запата.По-постоянна игра има,а Запата блесне като оня мач с 4 гола и после слабо.
Kutinkata
Пеп искал Йович в Сити , също и Барса го гледали няколко пъти . Тамън да не се занимаваме с други неща и да съсредоточим сили върху Киеза .
durex
Киеза няма да ни реши проблемите. Трябват класни халфове, иначе отново само ще бъдем "претенденти за нещо си".
Kutinkata
Факт е , че центъра ни е най слабата зона и ще трябва там да набавим доста класа . Но и крило ще ни трябва , драмите около Перишич и неясното му бъдеще при нас , слабия Кандрева , Кейта явно няма да го вземем , а с Политано също не е ясно какво ще става . Освен всичко това ни трябва и десен бек , а и нападател , явно вместо Икарди .
durex
За мен бъдещето на Перишич е ясно. Лятото заминава с 200 посока Албиона.
Кейта също ме съмнява да остане, така че предполагам ще натискаме за Киеза заедно с Политано по крилата.
Provenzano
На мен ми се струва, че това лято ще направим основна подмяна в отбора и доста играчи ще си тръгнат. Да видим само как и най-вече с кого ще бъдат заменени.
Ludman
Ако Икарди не остане , а това сиг. ще се случи ... си мислех , че това с Джеко , всъщност ще е як ход ! Ясно е, че не е по-добър от Икарди и е стар , обаче ще пасне идеално на стила ни, а и има опит в Сериа А и е ще е готов да играе на макс веднага + ще изкара един сезон докато Мартинез се доразвие , ако изобщо стане нещо с него в бъдеще , а Джеко ще го вземем евтино , а с парите от Икарди ще може да купим 2-3ма качествени халфа и ще имам много по-силен отбор от сега, а от по следващата ще си търси топ нападател , ако не стане нищо от Мартинез ... , така че това с Джеко не е толко лош вариант като се замисля!
Provenzano
Аз се съмнявам, че ще успеем да вземем повече от 60-70 млн на Икарди през лятото, ако не заиграе. Просто не е същото да вземеш голмайстора на Калчото с 29 гола (както беше Мауро миналото лято) и нападател, който не в играл 5-6 месеца и има едва 9 гола.
Provenzano
Едно мнение от facebook на Георги Ковачев (подвизаваше се във форума като Dr. Moratti):

Цитат
След отстраняването ни от ШЛ и отпадането за купата, очаквах подсилване на отбора през януари и настъпване на педала на макс за да се внесе корекция в игрови план. От многото приказки видяхме един Седрик на пейката и изваждане на голмайстора на отбора. Независимо всички обстоятелства около Икарди, това си е глупаво от всякаква гледна точка. Факт е, че от януари започват пак със старата плоча за големи трансфери през следващия сезон. Този го отписаха от рано, без да се посочат виновниците. Излезе, че точно главния реализатор се оказва големия проблем, не е "креативния", инертното поведение на повечето му футболисти и трансферната политика. Да видим следващото оправдание какво ще бъде.
cheffo
Според мен пък след отпадането то ШЛ, ръководството постъпи правилно, като останаха пасивни през зимата. Най-вероятно Спалети ще бъде уволнен при всички положения и има доста спекулации за Конте или Моуриньо. Който и от двамата да се вземе, ще иска определен тип играчи за да наложи неговият си стил. За какво да се рискува с някакви трансфери, при положение, че сезонът до голяма степен е загубен и не се знае дали тези играчи изобщо ще са потребни на новия ни треньор?
Kutinkata
Аз като цяло съм на обратното мнение . Трябваше да вземем един можещ халф зимата . За мен въобще не е ясно дали ще уволнят Спалети , особенно ако влезем в ШЛ и се преставим що годе достойно в ЛЕ , а китайците не са показали , че имат кой знае колко по големи амции от място в четворката . А ако не влезем в ШЛ и уволним Спалети , какво ще харчат Моу или Конте като няма да има пукнат лев . Ние последния сезон с ШЛ май продадихме повече отколкото изхарчихме . Да не говорим , че лятото започваме на минус с покупка на Политано или Кейта и някой десен бек .
Според мен трябваше да вземем един силен халф и да си подсигурим ШЛ , защото при сегашното ни положение , само ни липсва да изгубим 50те милиона от ШЛ . А и който и да е треньор догодина не вярвам да има нещо против този силен халф .
durex
Всичко хубаво е написал Жорето, ама Икарди сам отказва да играе за Интер, никой не го е вадил от отбота.
Provenzano
Само за Икарди ли успя да прочетеш в поста? biggrin.gif Аз го копирах главно заради пасивността ни на трансферния пазар. Оправдания, че Спалети може и да не ни е треньор не вървят много, защото не е въобще сигурно, че ще го сменим през лятото. Току виж се класираме в топ 4 и китайците ще кажат, че си е изпълнил задачата. Станахме като Арсенал. А иначе ние нека вземем някой наистина класен халф, пък кой треньор след това няма да го иска при наличието още на Валеро, Галярдини и другите хубавци? Сега наистина говорим за Ракитич, Модрич и още, а накрая пак ще са някакви смешни наеми като Седрик. Просто се въртим в един и същи омагьосан кръг всяко лято. Взимаме няколко на брой играчи под наем, след което не активираме клаузите им, а на тяхно място взимаме нови такива. Мердите така-онака, криво-ляво, ама извадиха към 70 милиона за Пьонтек и Пакета без много шум. Ще си оправят нещата пред ФФП, бъдете сигурно. Другите нещастници пък продават 20-годишен вратар за луди милиони, а само ние клепкаме. Не правим нищо кой знае какво през меркатото, а постоянно се оправдаваме с ФФП. Не е сериозно.
durex
За другото казах че съм съгласен.
Provenzano
Свързват ни с Иско, Милинкович-Савич и Ракитич.

https://www.fedenerazzurra.net/news/2019/2/...vic-and-rakitic

Този Савич от Лацио доста свали формата през настоящия сезон. Май лациалите изпуснаха да му вземат хубави пари през миналото лято, а сега само могат да си мечтаят някой да извади повече от 40-50 млн за него, въпреки че според статията Лотито щял да му иска поне 60.
Kutinkata
Ако ще махаме Икарди , да го даваме на Реал и да им кихнем някой милион , а те да ни дадът Иско и Асенсио , така или иначе са им пейки .
inter_ruse
Слухове за Алегри и Кавани.
ale inter
Китайчето ясно го каза: Или купа или Спалети е аут.
Така че на всички е ясно Спалети си заминава лятото и въпроса е кой ще дойде,ако пък виж Спалети вземе да спечели ЛЕ или стане Шампион в Серия А chain_gun-2417.gif chain_gun-2417.gif chain_gun-2417.gif
Provenzano
Лятото някой измежду Конте и Моу.
inter_ruse
Аз искам Конте!!!
San_boys
Тотнъм ще се опита да привлече Иван Перишич от Интер през летния трансферен прозорец, съобщават британските издания.

Хърватинът бе в основата на сериозна трансферна сага през миналото лято, когато Манчестър Юнайтед отказа да плати исканите 50 млн. паунда.

От Тотнъм вече са влезли в контакт с агента на Перишич - Фали Рамадани.

Интер на този етап не иска и да чуе за възможността да продаде един от основните си играчи.

„Шпорите“ ще се опитат да свалят трансферна сума на Перишич, като са готови да включат двама свои играчи в сделката – Муса Сисоко и Серж Орие.
Sashko
Цитат(San_boys @ Mar 1 2019, 19:39 ) *
Тотнъм ще се опита да привлече Иван Перишич от Интер през летния трансферен прозорец, съобщават британските издания.

Хърватинът бе в основата на сериозна трансферна сага през миналото лято, когато Манчестър Юнайтед отказа да плати исканите 50 млн. паунда.

От Тотнъм вече са влезли в контакт с агента на Перишич - Фали Рамадани.

Интер на този етап не иска и да чуе за възможността да продаде един от основните си играчи.

„Шпорите“ ще се опитат да свалят трансферна сума на Перишич, като са готови да включат двама свои играчи в сделката – Муса Сисоко и Серж Орие.


Орие + 20 млн. и да се маха
Provenzano
Пфф.. лично ще му купя билет на wizz или ryan за 9.99€ и черта !
Kutinkata
Мадридския вестник Марка е излезнал с новина , че Реал взимат Икарди лятото за сумата между 40-50 млн . Ако не играе до края на сезона е ясно , че цената на Икарди ще падне гд двойно , но чак пък 40 млн ...
durex
Пълни глупости са това.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.