Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
AleRt
Новини, мачове около отбора им. Въздържайте се от ругатни.
AleRt
Цитат(kinterista @ Nov 3 2008, 12:36 PM) *
Отвратен съм от това което видях снощи на Милан-Наполи!Това не беше футбол,това беше съдийска кланица за Наполи!Повръща ми се,вече трети мач дузпа,да не говоря за червеният картон в 40-мин.за Маджо!Амброзини беше за втори жълт,абсолютно еднакви ситуаций!Кака изнервен,че тресна греда с жълт картон се засилва да гони изтървана топка и удря изпреварилият го защитник на Наполи в гръб с лакът!И това пред очите на помощника на тъча,ДА ама това е Кака и той не може да бъде изгонен!Гатузо цял мач го слагаше на Роки в у...... и ч........ жена му и децата му,ама няма картон за него,това е Гатузо!Единственото хубаво нещо на съдията беше,че не изгони нещастният защитник на Наполи,заради това,че Кака му целеше ръката от два метра,ама че и успя копелето жалко!Ама как да го изгони,той ония помощника не беше сигурен дали въобще е вътре,ама е 85мин.и няма време,а бе давай вътре и тва е!Иначе удара на Кака не го видя от един метър,ама тва го вдигна!А бе защо не ми дадат един мач на мулетата да свиря бе,само един мач,не искам повече!Ще го изкарам доста добре,и по-тежки мачове съм свирил!Само един мач да ми падне на тези съдийски подлоги,ще ги върна в първи клас,няма да свиря срещу тях,ще давам това коетого има и ще се насират,ще изгоня поне трима ,защото те не са свикнали да им свирят 50/50 и постоянно ще ми оспорват!Ама от къде този късмет,тя онази корумпирана свиня е на трибуната и си ги поръчва реферите!Ама на всеки си му стои,те пак ще ви хванат,че купувате съдий и тогава Щ-група ще ви е малко!Има една златна поговорка"Ръката му отдава всекиму дължимото"!
Да ме извиняват модераторите за грубият тон,но аз съм интерист и мразя Милян,особено след такива издевателства като снощи!За това ги мразя,за това ще бъдат вторите в Милано,за това ще отидат там където са били,в серия Б!

Perugino
Тъй като аз съм единственото росонеро тук реших да се изкажа, макар че не обичам да споря на тази тема, защото винаги се стига до грубости.Тя е безкрайна - като това кое е първо яйцето или кокошката.

МИЛАН никога не е бил вторият отбор на Милано, нито някой ще го изпрати скоро в Серия Б още по-малко заради уговорени мачове.Това което се случи със Старата Госпожа бе едно голямо изключение.

kinterista, обиждаш едни отлични футболисти, които снощи играха много добре.Съдията изгони заслужено Маджо, а дузпата дори и да е смешна така или иначе не влезе във вратата на Дженаро Йецо.
С тези обиди по 7 кратният шампион на Европа не мога да кажа, че виждаш добре какво става на терена.Миналата година имаше къде по очевидни подпирания и за Интер, но.... всички знаем, че нищо не се случи.
МИЛАН победи снощи в дербито на върха Наполи с един автогол на техен футболист след отлично изпълнение на Роналдиньо.Аз това видях.
Червеният картон си беше напълно заслужен.Евала на неаполитанци, че дори с човек по-малко играха отлично, а и така им приляга все пак са един от водещите отбори този сезон в Италия.
Това имам да кажа.Мисля, че ме засяга като фен на този голям отбор.
Естествено и да Ни мразите, та Ние сме най-големият Ви съперник.Сега когато поведохме в класирането и когато ясно се вижда, че ще сме един от основните конкуренти за скудетото мисля, че борбата по между ни още повече ще се ожесточи.Въпросът е да се спазва добрият тон за да няма обиди, които на никой не са приятни особено що се отнасят до отборът на сърцето му.
kinterista
Цитат(Perugino @ Nov 3 2008, 05:23 PM) *
Тъй като аз съм единственото росонеро тук реших да се изкажа, макар че не обичам да споря на тази тема, защото винаги се стига до грубости.Тя е безкрайна - като това кое е първо яйцето или кокошката.

МИЛАН никога не е бил вторият отбор на Милано, нито някой ще го изпрати скоро в Серия Б още по-малко заради уговорени мачове.Това което се случи със Старата Госпожа бе едно голямо изключение.

kinterista, обиждаш едни отлични футболисти, които снощи играха много добре.Съдията изгони заслужено Маджо, а дузпата дори и да е смешна така или иначе не влезе във вратата на Дженаро Йецо.
С тези обиди по 7 кратният шампион на Европа не мога да кажа, че виждаш добре какво става на терена.Миналата година имаше къде по очевидни подпирания и за Интер, но.... всички знаем, че нищо не се случи.
МИЛАН победи снощи в дербито на върха Наполи с един автогол на техен футболист след отлично изпълнение на Роналдиньо.Аз това видях.
Червеният картон си беше напълно заслужен.Евала на неаполитанци, че дори с човек по-малко играха отлично, а и така им приляга все пак са един от водещите отбори този сезон в Италия.
Това имам да кажа.Мисля, че ме засяга като фен на този голям отбор.
Естествено и да Ни мразите, та Ние сме най-големият Ви съперник.Сега когато поведохме в класирането и когато ясно се вижда, че ще сме един от основните конкуренти за скудетото мисля, че борбата по между ни още повече ще се ожесточи.Въпросът е да се спазва добрият тон за да няма обиди, които на никой не са приятни особено що се отнасят до отборът на сърцето му.

Колега,ако мога да те нарека така!Нека ти кажа само едно:Бил ли си футболист?А съдия?Аз съм бил и двете,да ти кажа ли още нещо,ти като гледаш съдията на един мач и нищо не виждаш,аз като гледам съдията на един мач и мога да ти кажа предубеден ли е или не?Имам 250 мача като съдия,половината от тях като главен!Знаеш ли колко неща съм видял?Не се опитвайте да изкарате снощният мач чист!Не го правете,може да ви повярва някой лаик ,но не и аз!И още нещо ще ти кажа,вие заедно с Ювентус дадохте лошо име на италианският футбол!Той бе сринат до земята заради вашата корупция,винаги трябва да се разкайвате за това което сте правили!И когато аз ви гледам искам да биете както ние бием Реджина,с 90 мин.игра,няма червени спорни картони,няма такива спестени,няма дузпа спорна,няма отменен гол,няма скандал!В последните ви три мача дузпите бяха комични,срещу Сампдория абсолютно еднаква с тази от снощи,от два метра силен удар среща ръката на защитника,с тази разлика,че даже и го изгони в първия мач,а сега не посмя нещастника!Срещу Сиена същият филм се прожектира с театралното просване на Индзаги!Това какво е,футбол ли е?Да гледам жалкият ви талант Пато как се мъчи да уцели вратата от един метър и не се получава,или онзи дървен таран Бориело със скръстени ръце цял мач?Сега като вземете Бекъм,тогава започва шоуто,защото вшият президент не е футболен човек,не произлиза от футболно семейство(справка Масимо Морати)и не дава пари за Милан за да ви радва вас,а за да вземе повече!Играе черно тото като луд и са го хващали,вие също играете тогава!Ако това ви радва в Милан,честито!Аз имам киселини от вас,не заради друго,ами заради това което видях снощи и съм го гледал стотици пъти за 20 години!Мога да ти кажа още факти,но ти така или иначе няма да ги разбереш,понеже си пристрастен ако може така да се каже!Ти дори и да видиш как Берлускони купува съдията пак ще викаш за Милан,защото си заслепен,ако те питам пак после защо продължаваш не видя ли,пак няма да ми кажеш?Такива сте всички,виждал съм ви,на черното казвате бяло.Знаете само Милян,Милян и тва е,а баща ти не е бил миланист както моят беше интерист и няма как да ти каже за 50-годишната пауза на Милан без титла,но моят ми каза!Станахте отбор когато ви взе Берлускони,тогава бяхме преди вас,много преди вас!Скоро пак ще бъдем,а ти ще бъдеш ли още от Милан тогава?Като ми отговаряш гледай да е с факти,а не измятане на темата! forza.gif
Perugino
Колега, аз съм жена и гледам мачове на МИЛАН от 1988 год. smile.gif.Баща ми е росонер, аз съм росонеро и познавам отлично историята на клуба си.
В коментара които си ми посветил отново ми показваш колко си безсилен и колко те е яд на МИЛАН.
Съдия и футболист не съм била (по очевидни причини), но съм свидетел на най-великите години от историята на клуба ми.Израстнах с тях, докато при теб е трудно да се твърди това.
Винаги ще бъда от МИЛАН, докато все още дишам, дори и да кретаме в Серия А.
Говоря за тези 20-ет отлични години от историята Ни, защото живях в тях и надявам се ще живея още в тях.
Мафията в Италия си управлява футбола от години, това май само ти все още не го вярваш.Упрекваш МИЛАН, Ювентус , а Вие какво? Мислиш, че сте най-честни и винаги играещи само заради самото удоволствие ли?
Спрете с тези химери за това кой е корумпиран и кой не е.Отдавна футбола на Апенините прехвърли границите на една спортсменска игра.Това е политика на най-силните и най-заможните - Морати също се облагодетелства от това след 2006 год.
Ние феновете сме едни мечтатели - всички до един, защото ние не сме в тази "игра", а преживяваме много силно и загубите и победите.Това ни кара да живеем и да се радваме заедно с любимият отбор.Неповторимо чувство, нали ?
SvetJlio
Очакваме този сезон да запишете една свястна победа(без дузпи,засади и червени картони)
inter_fen
Абе квото и да си говорим Милан са ни основен конкурент,ние се провалихме срещу тях.Но мене ме е яд че в калчото води отбор,който играе анти-футбол.Аз нямам опита и годините на уважаемата госпожа,значително по млад съм и ще се въздържа да споря с нея.
kinterista
Малко някъде по средата,споменавам че вече 20 години съм с Интер!Това явно ти е убягнало!И само ще ти кажа,че всеки е невинен до доказване на противното,когато се докаже,че Интер е участвал в такива игри моите уважения,аз първи ще се появя не само тук,за да изкажа срама си ако това е истина!Но това са само мечти на фенове като вас,които вече умърсени искат да прехвърлят топката и на нас,ей така,за да не са само те!Да ама Не!Много здраве от мен,но не смятам,че мога да говоря на футболен език с жена,мисля,че познанията ти за играта са смешни,меко казано,може би ти харесва червено-черното ,но само това!Никога не си плакала след загуба,никога не си била в нервен тон една-две седмици след отпадане и т.н.!Тези неща са ти далеч,както и много други свързани с материята футбол!А бе с две думи всичко свързано с Милан ме отчуждава!Изпитвам адска неприязън към всичко свързано с вас!Аз съм интерист,ти какво очакваш,да ви се усмихвам след такива мачове като в неделя?Не,благодаря! loveinter.gif
Perugino
Цитат(kinterista @ Nov 3 2008, 09:57 PM) *
Малко някъде по средата,споменавам че вече 20 години съм с Интер!Това явно ти е убягнало!И само ще ти кажа,че всеки е невинен до доказване на противното,когато се докаже,че Интер е участвал в такива игри моите уважения,аз първи ще се появя не само тук,за да изкажа срама си ако това е истина!Но това са само мечти на фенове като вас,които вече умърсени искат да прехвърлят топката и на нас,ей така,за да не са само те!Да ама Не!Много здраве от мен,но не смятам,че мога да говоря на футболен език с жена,мисля,че познанията ти за играта са смешни,меко казано,може би ти харесва червено-черното ,но само това!Никога не си плакала след загуба,никога не си била в нервен тон една-две седмици след отпадане и т.н.!Тези неща са ти далеч,както и много други свързани с материята футбол!А бе с две думи всичко свързано с Милан ме отчуждава!Изпитвам адска неприязън към всичко свързано с вас!Аз съм интерист,ти какво очакваш,да ви се усмихвам след такива мачове като в неделя?Не,благодаря! loveinter.gif


Разни хора - разни идеали.
INTERMilano
страхотен гол на ЗъБоЛиньо http://www.vbox7.com./play:4a205f5d
freaked
Роналдиньо ебе Индзаги със зъби
Nerazzurra^
Късмета работи за този отбор мача с Брага го доказва !
N E R A Z Z U R R O
Е дано да направят Х или да паднат след няколко часа, че да си останем първи tongue.gif .
Ricardo
MERDAAAAAAAAAAAA MILANNNNNNNNN MERDAAAAAAAAA MILANNNNNNN !!! szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif
radiinter
хахахаха как мазно го поеха мердите.КОЙ СЕГА Е НОМЕР 1?
Scofield
Имате много поздрави от Еспозито smile.gif
radiinter
Ти Мулан остави на нас,а вие другата седмица да унижите ромите,че да ги пратите под чертата cheers1.gif

п.п.Видях че си писал ама късно.
SvetJlio
Ай да ми ядът тестисите тези помияри!!! Нямало е кой да свири дузпичка или пипоооо да падне eusa_naughty.gif szyd-milan.gif
SvetJlio
Карло Анчелоти бесен на съдията след 1:1 с Лече
.....Допуснахме гол в последните минути, не заради липса на концентрация, а заради грешка на арбитъра", обобщи наставникът на Бмилан.
niki.st
Айде един кръг точно им беше радостта че са първи и сега да чакат още 4 години да се докоснат до пръвото място
Vatev
Цитат(Perugino @ Nov 3 2008, 05:23 PM) *
МИЛАН никога не е бил вторият отбор на Милано, нито някой ще го изпрати скоро в Серия Б още по-малко заради уговорени мачове. Това което се случи със Старата Госпожа бе едно голямо изключение.


Случайно да знаеш на кой мач казват derby D'Italia?
Ultras
ДЖИЛИ: ИНТЕР Е ПО-ГОЛЯМ ВРАГ НА ЮВЕ, ОТКОЛКОТО МИЛАН

Президентът на Ювентус Джовани Коболи Джили обяви, че съперничеството с Интер и Милан е голямо, но отношенията с росонерите са по-добри.

„Имаме голямо противопоставяне Интер и то е още преди аферата Моджи”, каза Джили по време на срещата на футболната лига в Италия.

„Нормално за нашите фенове е да не харесват Интер, дори аз мечтая да ги победим. Имаме съперничество и с Милан, но може би с тях имаме по-добри отношения.”

„Дел Пиеро? Той е един от най-добрите. Той съзря толкова много през всичките тези години след контузията си в Удине. Златната топка? Надявам се тя да дойде”, каза още босът на Старата госпожа.

Джовани Коболи Джили коментира и че тимът на Дженоа е доста сериозен противник. Юве посреща генуезците в четвъртък в изтеглен мач от Серия А, тъй като в събота в Торино ще се играе ръгби среща между Италия и Аржентина.

гонг.бг
Vatev
Милан могат да се похвалят с едно нещо - от Интер, Юве, Лацио и Рома те имат най-много спечелени Серия Б szyd-milan.gif
radistotel
Мразя Милан , но на мен не са ми толкова омразни,както са Ювентус.Говорил съм с фенове на интер от Италия и те казват , че най-големия враг ни е Юве.Това е и една от причините това да е дербито на Италия( освен причинат , че до скоро и двата отбора не бяха изпадали в Серия Б)
Go6o_Vlaka
Еми те Милан и Ювентус отдавна са си дружки по уговаряне на титли и купуване на мачове!А пък това,че техните привърженици ни мразят не го разбирам,по-скоро ние трябва да ги мразим,за всичките им подли дела! s_inter.gif
Go6o_Vlaka
Спорна дузпа носи победа на Милан
16.11.2008 18:06

Милан си върна второто място в Серия А, след като победи с минималното 1:0 Киево у дома. Росонерите записаха 13-а победа в последните 15 мача. Благодарение на това възпитаниците на Карло Анчелоти събраха 26 точки и са на една зад лидера Интер.

Единственият гол в мача вкара Кака от дузпа още в началото. Той донесе осма поредна победа на Милан у дома във всички турнири. Единственото поражение на росонерите на “Сан Сиро” този сезон дойде в първия кръг на Серия А – 1:2 от Болоня.

Треньорът Карло Анчелоти реши да не включва в групата за мача Андреа Пирло. Халфът се възстанови от контузията и вече е на разположение. Той не е играл от втория кръг насам. След като Пирло се контузи, Милан няма загуба във всички турнири. От 15 срещи росонерите спечелиха 13.

От терена отсъстваше и Марко Бориело. На мястото на контузения таран игра Филипо Индзаги. В 14-ата минута Милан получи дузпа. Симоне Бентоливо събори Кака в наказателното поле и съдията Де Марко не се поколеба. Решението на рефера ще предизвика полемики, защото според мнозина нарушение нямаше. Кака, който пропусна от бялата точка срещу Наполи, отново изпълни и вкара в центъра на вратата.

В 28-ата минута Кака можеше да вкара втори гол. Индзаги му подаде в наказателното поле, но носителя на Златната топка стреля над вратата. Първото полувреме завърши без големи емоции само с 2 удара в очертанията на двете врати.

В 49-ата минута Роналдиньо бе съвсем близо до поредния си гол. Ударът на бразилеца в долния ъгъл бе спасен от вратаря Сорентино. Второто полувреме също не предложи много интересни моменти. Милан владееше топката, но не създаваше сериозни положения. Киево пък съвсем не се опита да притеснява Абиати. Единствено удар от фаул на Янкуловски, избит от Сорентино, създаде малко напрежение.

Милан взе 13-а победа в последните 15 мача. В тях единствените отбори, които отмъкнаха нещо от росонерите бяха Каляри и Лече. Тези два тима взеха по точка у дома от Милан.

Милан – Киево 1:0

Милан: Абиати, Бонера, Фавали, Каладзе, Янкуловски, Фламини, Гатузо, Зеедорф, Роналдиньо, Кака, Индзаги (61 Пато)

Киево: Сорентино, Малаго, Мандели, Йепес, Мантовани, Пинци (72 Юнко), Бентиволио, Марколини (78 Италиано), Ланджела (64 Еспозито), Лусиано, Пелесиер

Голмайстор: 1:0 Кака 16 (дузпа)
Нещо поне според мен дузпите им станаха много!
SvetJlio
Нищо ново ша ги е*а в кътилите.
Scofield
Тоя мач съм го гледам няколко пъти от началото на сезона wink.gif
radiinter
Нищо ново.Поредната дузпичка за жалкото отборче.
Ultras
Да еВа тия турци сигурно тва им е 10дузпа за 12 кръга!Ебати манафите!
Кур за Берлускони Кур за МулЯн!
Simo
Ами така става като имаш за ше ф премиера на Италия ...
tutto_inter
Юве ,олеле ...Жалки Жалки...
Ultras
Алееееееееее Алееееееееееее МУлян се издъниха Торино 2:2 Милан !!!
1. Интер - 30т.
2. Милан - 27т.
3. Ювентус - 24т.
Go6o_Vlaka
Честито ни еднолично лидерство след Торино-Милан 2:2,явно мегаиздънките на росонерите няма да имат край този сезон! forza.gif boysan.gif szyd-milan.gif
Ricardo
хахахах пак издънка на мердите ...КЕФФФФФ ...Дръпнахме малко
SvetJlio
Нямало е дузпа...нормално Х ;D
kinterista
За мача Торино-Милан!
А бе този съдия "Фарина"в ред ли е бе?Как ще свири дузпа срещу Милан?Къде му е ъкъла?Той в час ли е?Знае ли кой са Милан?Уж стар съдия с опит,а не знае как да свири на Милан?Еми като не знае да пита колегите си Талиавенто,Роки и останалите как се свири на мач на Милан?Дузпа срещу Милан да не се дава!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ако я има,трябва да се избегне и да се подмине,ако спънат нападател на другият отбор,трябва да е разстрелян с пръснат мозък по-терена!Какви са тези работи?Не може така!Та гледам мача аз и идва 56 мин.когато Роналдиньо навлезе в наказателното поле ,а пред него на 1.5 метра застана защитника на Торино.Лице в лице!И изведнъж "ХОП"както в предишните мачове на Милан срещу Сампдория и Наполи,шут от тази дистанция в ръката на защитника!Абсолютно идентична ситуация с предходните,разстоянието същото(1.5)метра!Викам край,СВИРНА Я!Изчаках няколко секунди,ама не чух сигнал,брейййййй какво става?Няма дузпа?Как така?Този съдия май не ходи на същите семинари!Ама те неговите колеги дадоха две такива преди няколко кръга и все на Милан!Сигурно е решил да отсъди реално човека,няма време за реакция,много е близо,а и това е шут от 1.5 метра!Ако питаш мен умишлено му я бие в ръката,те са професионални играчи и от такава близост и носа ще ти уцелят!Та както и да е,продължаваме нататък.Идва и ситуацията в полето на Милан!ДУЗПА!Даже като я свирна снощи и гледах много дълго време и не вярвах на очите си,казах си този май по-погрешка наду свирката!Сигурно е бягал и е свирнал без да иска,ама като извади и картона си викам,еееееееее няма грешка този май не са го купили!Галиани се намръщи на трибуната,сигурно вече му е намислил санкцията!И много интересно ми стана,като я свирна как го наобиколиха онези разпрани шамандури Каладзе и Гатузо да му оспорват!Какво оспорвате бе мишоци?Че тази дузпа беше ДУЗПА на ДУЗПИТЕ!Центриране от 5-6 метра,Каладзе с лице към топката наблюдава центрирането,зад него стои непокрит човек на Торино сам пред Абиати в очакване на паса, а Каладзе си слага лявата ръка на пътя на топката!ДУЗПА!10000000%!И време за реакция има,и да легне и да стане има време,ама той си сложи ръката!Къде спори?Това да не са вашите дузпички дето ви ги дават,Какичката от 1.5 метра шутира в ръката на играча!И онзи няма време не да я прибере,ами е объркан от скоростта в която става това!Никакво време за реакция,толкова е близо!Ама все още не вярвам,че я свирна,това е било сън!Някой да ме ощипе,дузпа ли дадоха срещу Милан?
AleRt
Футбол: Изгубихме важни точки в борбата за титлата, заяви Пато

24 ноември 2008 | 08:56 | Агенция "Фокус"
Милано. Нападателят на Милан Алешандре Пато не кри разочарованието си след равенството 2:2 с Торино късно снощи. Младият бразилец реализира четвъртия си гол от началото на сезона, но това не се оказа достатъчно за успеха на Милан. „Разочарован съм, защото Милан не успя да победи, а реферът не отсъди чиста дузпа за нас след удар на Роналдиньо”, категоричен е Пато. „Изгубихме две важни точки за класирането. Създаваме много голови положения и аз се опитвам да показвам най-доброто от себе си. Трябва да продължим да се борим, защото искаме да станем шампиони”, сподели още Пато, цитиран от клубния сайт.

Футбол: Съдията ни ограби, заяви Каладзе

24 ноември 2008 | 09:42 | Агенция "Фокус"
Милано. Защитникът на Милан Какхабер Каладзе нападна решението на Стефано Фарина да отсъди дузпа в полза на Торино за игра с ръка, съобщава ”Гадзета дело спорт”. Футболистът на Милан е категоричен, че при подобна ситуация е абсурдно да се отсъди дузпа.
„Съдията ни ограби. Не знам какво да кажа. Да, топката срещна ръката ми, но преди това се плъзна по тялото ми. В подобна ситуация дузпата е нереална. в 92-ата минута пък Фарина показа жълт картон на Кака, заради симулация. Неговото положение бе по-чисто, от това, за което свириха дузпата за Торино”, жалва се грузинецът.


Малииииииии, този съдия не ми се мисли какво го чака...най-малкото ще го пратят да свири с Serie C lol.gif
Vatev
Симулацията на Кака било повече дузпа szyd-milan.gif Стегнете се малко!
kinterista
Цитат(AleRt @ Nov 24 2008, 10:01 AM) *
Футбол: Изгубихме важни точки в борбата за титлата, заяви Пато

24 ноември 2008 | 08:56 | Агенция "Фокус"
Милано. Нападателят на Милан Алешандре Пато не кри разочарованието си след равенството 2:2 с Торино късно снощи. Младият бразилец реализира четвъртия си гол от началото на сезона, но това не се оказа достатъчно за успеха на Милан. „Разочарован съм, защото Милан не успя да победи, а реферът не отсъди чиста дузпа за нас след удар на Роналдиньо”, категоричен е Пато. „Изгубихме две важни точки за класирането. Създаваме много голови положения и аз се опитвам да показвам най-доброто от себе си. Трябва да продължим да се борим, защото искаме да станем шампиони”, сподели още Пато, цитиран от клубния сайт.

Футбол: Съдията ни ограби, заяви Каладзе

24 ноември 2008 | 09:42 | Агенция "Фокус"
Милано. Защитникът на Милан Какхабер Каладзе нападна решението на Стефано Фарина да отсъди дузпа в полза на Торино за игра с ръка, съобщава ”Гадзета дело спорт”. Футболистът на Милан е категоричен, че при подобна ситуация е абсурдно да се отсъди дузпа.
„Съдията ни ограби. Не знам какво да кажа. Да, топката срещна ръката ми, но преди това се плъзна по тялото ми. В подобна ситуация дузпата е нереална. в 92-ата минута пък Фарина показа жълт картон на Кака, заради симулация. Неговото положение бе по-чисто, от това, за което свириха дузпата за Торино”, жалва се грузинецът.
Малииииииии, този съдия не ми се мисли какво го чака...най-малкото ще го пратят да свири с Serie C lol.gif

По-лошо!Може и даже да не свири вече! eusa_naughty.gif
Boy_San77
Берлускони е мафиот от тия най-долните, щото се крие като мишка, няма да излезе и да каже така е.... отдавна се знае за връзките му с мафията, за кво го избират отново и отново не знам, тая година лично аз ще се очудя ако не стане някоя мизерия и не ни ощетят...
tutto_inter
Браво на Торино взеха точица и по тоя начин помогнаха на нас в битката за титлата... Милан пак се издъниха! 138148_orig.gif
PER SEMPRE NERAZZURRI
Няма дузпа ==> няма победа за Милан. smile.gif
Ultras
Този еврейски отбор може да вземе една лопата и да почне да си маже наАканото дупе с пясък!!!
БОКЛУЦИТЕ В КОША!!!

dieinbin.gif dieinbin.gif dieinbin.gif
inter_fen
Розина ги скъса направо. biggrin.gif biggrin.gif
Scofield
Цитат(inter_fen @ Nov 25 2008, 06:29 PM) *
Розина ги скъса направо. biggrin.gif biggrin.gif

offtopic.gif Тва момче го искам при нас.Уникален е...точно от такъв играч имаме нужда.

А относно Милан.... 138148_orig.gif
inter_fen
Цитат(Scofield @ Nov 25 2008, 06:32 PM) *
offtopic.gif Тва момче го искам при нас.Уникален е...точно от такъв играч имаме нужда.

А относно Милан.... 138148_orig.gif



И аз искам да го видя при нас,ма наште пак някъде гледат да бутнат повече пари biggrin.gif biggrin.gif
tutto_inter
138148_orig.gif за Пато
Perugino
Тук добре Ви се развива темата - обичайните обиди без да има нещо съществено в коментарите.
На западният фронт нищо ново.
Ultras
Цитат(Perugino @ Nov 25 2008, 10:27 PM) *
Тук добре Ви се развива темата - обичайните обиди без да има нещо съществено в коментарите.
На западният фронт нищо ново.



Ти кво очакваш в тази тема?!?!?!?!!?!?!?!?!?!? Да кажем колко сте силни и че трябва да сте пред нас и да се молим да биете и ние да паднем?!?!?!?!?!!? или всеки кръг да се молим да ви дават Дузпи??!?!!?!?!?!?!?

МНОГО ЯСНО ЧЕ ЩЕ ВИ ПСУВАМЕ!!!(квото се прави във форума на Милан за нас или в този на Ювентус за нас мисля че и при нас всичко е НАПЪЛНО В ГРАНИЦИТЕ НА НОРМАЛНОТО!!!

Като не ти харесва,просто не го чети!!!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.