Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
Miro Belia
Ей мердьо ама и ти не знаеш кво да кажеш laugh.gif формата на Бомел била слаба ама трябва да замести Амброзини, който е в слаба форма rofl.gif
Ultras
ВанБомел си е най-големия уруд в световния футбол.Приветствам тоя трансфер.Халал да им е ! Иначе Емануелсон е добро попадение,за Касано квото и да каже ще е малко smile.gif
inter_fen
Играч навършващ 34 след 2 месеца, на който всяко единоборство си му е чист картон... Това мога да кажа за Бомел. Иначе Емануелсон определено си е добър трансфер.
Dr.Moratti
Цитат(Ronaldinho @ Jan 25 2011, 04:27 PM) *
Само до края на сезона е после ще го разкараме,а и не е зле да имаме опитен играч при контузиите на и Гатузо и Сеедорф както и не слабата форма на Амброзини !

Просто ми е интересно как дедо Силвио изпусна фундаментален играч като Роналдиньо и купува играчи като Касано който е бомба със закъснител и Ван Бомел дета Снайдер му счупи кръста на финала в Мадрид!?Иначе Емануелсон е добро попадение cool.gif
Scofield
Качествен дебют за Ван Бомел biggrin.gif
radiinter
На това ренде Ван Бомел му трябваха само 2 мача за да си заработи червен картон laugh.gif
Гатузо е като невинна ученичка пред тоя.
Scofield
Предизвикахме съдбата... smile.gif
Ultras
Какво предизвикахме,той просто си е супер тъпо парче,после ми обеснявайте колко класен бил тоя мърляк.
Kutinkata
уфф много ги нагънаха тия Катаня ма нямат късмет нещо , дано вкарат до края
XxXDead_worlDXxX
Ужас...
Милан изглежда дълго ще си задържат преднината. И това няма да е нелогично, тъй като определено тази година имат по-добър отбор.
D.Milito
Пфф тия Катания срещу нас играха далеч по-навито.. а срещу тия ги е страх една свестна атака да направят и то с човек по-малко hammer.gif
Miro Belia
Тоя босненец ги крепи .....
Scofield
Добре ме маа му стара. Контузват им се някви пълни клоуни - Амброзини , Зеедорф , Пирло , Мирло , Абатета и тем подобни жалкари...няма ли кой да контузи Ибрата?!? Тоя изрод от желязо ли е...дано в най-скоро време счупи някой крак , кръстни връзки , да го хванат с кокаин или нещо друго , което да го прати аут до края на сезона , че не ми се мисли. Голям катил е босненеца и в момента той е единствения фактор , който крепи милан на върха.

п.с Май много му сипах...уважавам го много (като футболист) , но се надявам да не играе във възможно най-много мачове до края на сезона , че в почти всички мачове на мердите , той е разликата с противника им!
SvetJlio
Момчета сещате ли се кой отбор си печелеше така мачовете с Ибрахимович в атака ? Гледах само 2-рото им полувреме и все едно гледах старият Интер...
Целта е шибаните отбори, които се изправят срещу тях е да неутрализират Златан и ще губят точки, сигурен съм, ама въпроса е как да го спрът този катил, който не го бърка дали е в Юве, Интер, Барса или Милан за жалост.
Ronaldinho
Цитат(radiinter @ Jan 29 2011, 10:59 PM) *
На това ренде Ван Бомел му трябваха само 2 мача за да си заработи червен картон laugh.gif
Гатузо е като невинна ученичка пред тоя.


Слава богу,че не изгубихме точки заради него,а на всичкото отгоре останахме без халфове за Лацио !

Цитат(Ultras @ Jan 29 2011, 11:17 PM) *
Какво предизвикахме,той просто си е супер тъпо парче,после ми обеснявайте колко класен бил тоя мърляк.


+1

Цитат(D.Milito @ Jan 29 2011, 11:30 PM) *
Пфф тия Катания срещу нас играха далеч по-навито.. а срещу тия ги е страх една свестна атака да направят и то с човек по-малко hammer.gif


Колко по навито от това,изпочупиха ни играчите,добре,че Пато не влезе,че не ми се мисли!

Цитат(INTER_1908_ @ Jan 29 2011, 11:36 PM) *
Тоя босненец ги крепи .....


+ Пато и Робиньо
grande internazionale
За Носът съм съгласен, но от тези мачове който съм ви гледал Робиньо вкарва само на празна врата или от малкото наказателно на вратаря...
Ronaldinho
Цитат(grande internazionale @ Jan 30 2011, 11:18 AM) *
За Носът съм съгласен, но от тези мачове който съм ви гледал Робиньо вкарва само на празна врата или от малкото наказателно на вратаря...


Много често дава решаващи пасове,през този сезон играе за отбора,а не за себе си,както беше Ето'о миналия сезон играеше за отбора..
Miro Belia
Да ама тая тояга никва я няма в ШЛ сешшш ли се кво ше става там rolleyes.gif
Ultras
Както някой каза по-рано Милан играе точно като стария Интер.Ибрахимович влачеше нас,сега влачи и тях.Имат двама адски стабилни ДЦ-та един Пирло в център,а напреде Ибрахимович стига да ги бие сам.Видяхме какво стана срещу нас...с половин атака ни биха.Естествено в ШЛ нямат щанс,но това те го знаят а и най-желания трофей от тях е Скудетото и като гледам доста са се засилили към него.Освен ние никой друг неможе да ги спре да го вземат най-накрая

пп.Дано ибряма се контузи за 4месеца ще са достатъчни smile.gif
RoLeX
Наистина носът ги влачи така,както влачеше нас.Това обаче има и отрицателен ефект,който съвсем скоро ще цъфне.
MarcoMaterazzi
баннат съм във форума им , давайте цитати от там моля ви се да се посмеем дружно 138148_orig.gif
Miro Belia
Иначе ако не беше пропуска на Пасторе, мачът си беше за Палермо... А пък Пацини ще вземе да пасне на стила на тия мерди... mad.gif mad.gif A

Е то да беше само това от МОРАТИ СПОМНЯ Те ли си как имаше дузпа на финала като Майкон бутна Мюлер и после удари топката с ръце хем го бута хем я удря спукаха се да ритат и Робен МОРАТИ ИМ ПЛАТИ ШИБАНАТА ТИТЛА В ШЛ плати и да накажат Рибери въпреки, че Лисандро си каза за фаула било неволно и не се сърдил на Рибери-то, но Морати Киха Киха пачки. Интер отбор пълен с продажни КУРВИ и без италиянци смешниците на света похарчили сумати пари за трансфери никаква школа и на всичкото отгоре корупция навсякъде Ювентус боб да яде това са мердите срам за футбола.

Супер смешен мач - тоя Пасторе да не е урочасан - кви бяха тия пропуски майна - ама и Морати е имал пръст в тоя мач - накрая съдията нямаше роднина която да не му бях поздравил - МАФИЯ

Обрата на Интер не ме изненадва... Палермо са нещо като техен сателит! Винаги им лягат! rolleyes.gif


rofl.gif rofl.gif rofl.gif
MarcoMaterazzi
ХАХАХАХАХ леле уникални индивиди Морати курупция платена ШЛ хахаха
Per Sempre Rossonero
Е к'во копваш мнение на фен на Байерн, който дори се подвизава във вашия форум?
El Jardinero
Цитат(INTER_1908_ @ Jan 30 2011, 06:45 PM) *
Интер отбор пълен с продажни КУРВИ и без италиянци смешниците на света похарчили сумати пари за трансфери никаква школа и на всичкото отгоре корупция навсякъде Ювентус боб да яде това са мердите срам за футбола.

rofl.gif rofl.gif rofl.gif

А ИБРЯМА КЪВ Е?!?!?!? rofl.gif Иначе за второто съм съгласен - тоя сезон "мердите" надминаха тУринските си учители! focus.gif
Miro Belia
Копвам от ваща кочина мислиш ли, че гледам къв е ника ??? Нещо да не се афектиран ми се струва а така ли ми се струва само или ми се струва ... biggrin.gif
SHeki
QUOTE(Per Sempre Rossonero @ Jan 30 2011, 08:06 PM) *
Е к'во копваш мнение на фен на Байерн, който дори се подвизава във вашия форум?



Ти ебем ти давам 300 евро искаш ли ?
radiinter
Цитат(Per Sempre Rossonero @ Jan 30 2011, 08:06 PM) *
Е к'во копваш мнение на фен на Байерн, който дори се подвизава във вашия форум?



Я,още един братчед szyd-milan.gif
Per Sempre Rossonero
От какво да съм афектиран? Изобщо и не съм гледал вашия мач, ако това имаш предвид. Просто ми се стори глупаво да слагаш тук мнението на някакъв болен фен на Байерн и хората да остават с впечатлението, че е фен на Милан.
Miro Belia
Хората в тоя форум са достатъчно интелигентни за да си направят сметка какви са феновете на Билан ... имаше още хейтърски коментари относно обръщалката на Меаца но ги спестих сигурен съм, че колегите са ги видяли ... 99 % от коментарите относно нашия мач бяха на едно доста елементарно ниво ... СМЯЯЯТАЙ останете си със здраве, а на пролет ше ви черпа с бяло сладко smile.gif мое производсвто не от баба ми cool.gif
grande internazionale
Ето защо Морати не дава пари за трансфери, той ги дал за ШЛ и тая година, ко се притесняваме тогава biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Eй няма други такива като бретовчедите biggrin.gif
radiinter
Мердите подписват с Легроталие.Трябва да си голям мазохист за да купиш играч от сегашния Ювентус szyd-milan.gif
Ronaldinho
Цитат(radiinter @ Jan 31 2011, 01:14 AM) *
Мердите подписват с Легроталие.Трябва да си голям мазохист за да купиш играч от сегашния Ювентус szyd-milan.gif


Съмнявам се,че играе често при наличието на доста по-класните Йепес и Сократис,по-скоро го взимаме за резерва която е готова да помогне когато има контузии в отбраната,а и човека и Миланист нищо,че е играл в Ювентус. smile.gif
Nikolov
Да е при наличието на Йепес и Сократис ,Милан може да им осигурят една разходка из природата
Miro Belia
хахахахахахахха тоя сцепва батко много ги разбира дундьо хаххаха и Бомел бил само за резерва и тоя бил за резерва лелелеле я кажи колко пумия изля вчера у форума ви от яда си, когато ИНТЕР изригна ???
Ronaldinho
Цитат(INTER_1908_ @ Jan 31 2011, 12:39 PM) *
хахахахахахахха тоя сцепва батко много ги разбира дундьо хаххаха и Бомел бил само за резерва и тоя бил за резерва лелелеле я кажи колко пумия изля вчера у форума ви от яда си, когато ИНТЕР изригна ???


Че като се оправят контузените Боатенг,Пирло,Сеедорф,Гатузо според теб Ван Бомел титуляр ли ще бъде ? Същото е и с Легроталие след като Неста се завърне ще прави компания на резервите !
grande internazionale
"Трябват ни 11 победи до края. С тях ще стигнем 80 точки и мисля, че това ще е достатъчно за титлата. Останалите, за да се справят по-добре, трябва да спечелят 13 мача от оставащите 16. А това е много трудно", заяви треньорът на Милан.

Тоя май незнае, че без кръчмарят, не трябва да си прави сметките biggrin.gif
El Jardinero
Цитат(grande internazionale @ Jan 31 2011, 09:05 PM) *
"Трябват ни 11 победи до края. С тях ще стигнем 80 точки и мисля, че това ще е достатъчно за титлата. Останалите, за да се справят по-добре, трябва да спечелят 13 мача от оставащите 16. А това е много трудно", заяви треньорът на Милан.

Тоя май незнае, че без кръчмарят, не трябва да си прави сметките biggrin.gif

Аз пък имам натрапчивото предчувствие, че кръчмарят тази година ще се казва Удинезе Калчо, а сметката ще се плаща не кога да е, а на 22.05.2011 в таверна "Фриули"... focus.gif Нали така, бат' Диньо? szyd-milan.gif
Scofield
Ronaldinho
Цитат(El Jardinero @ Jan 31 2011, 09:14 PM) *
Аз пък имам натрапчивото предчувствие, че кръчмарят тази година ще се казва Удинезе Калчо, а сметката ще се плаща не кога да е, а на 22.05.2011 в таверна "Фриули"... focus.gif Нали така, бат' Диньо? szyd-milan.gif


Oчаквам да станем шампиони в предпоследния кръг срещу Каляри !
Sneijder
Цитат(Ronaldinho @ Feb 1 2011, 02:17 PM) *
Oчаквам да станем шампиони в предпоследния кръг срещу Каляри !


Ще станете шампиони.....ти кво друсаш бе- още довечера ще го ядете f181261444a4b611.jpg
Ronaldinho
Цитат(Sneijder @ Feb 1 2011, 02:51 PM) *
Ще станете шампиони.....ти кво друсаш бе- още довечера ще го ядете f181261444a4b611.jpg


И да паднем довечера не е края на света пак оставаме основен фаворит за титлата !
El Jardinero
Диньо, не нагрявай лъжицата, преди да си си платил херца! 594651_orig.gif Че сте фаворити, фаворити сте, но Голямата гадна змия има още козове в ръкава (не подценявай колко всъщност е продажен Носа)... szyd-milan.gif
MarcoMaterazzi
Цитат(Ronaldinho @ Feb 1 2011, 02:17 PM) *
Oчаквам да станем шампиони в предпоследния кръг срещу Каляри !

Когато няма илюзии, няма разочарования! 107952_orig.gif
Ronaldinho
Цитат(El Jardinero @ Feb 1 2011, 03:10 PM) *
Диньо, не нагрявай лъжицата, преди да си си платил херца! 594651_orig.gif Че сте фаворити, фаворити сте, но Голямата гадна змия има още козове в ръкава (не подценявай колко всъщност е продажен Носа)... szyd-milan.gif

В такава ситуация като вашата е нужно да има треньор-мотиватор,защото от точно това се нуждае отбор който,изостава от лидера и се бори за титлата,а Леонардо не е такъв ! Не искам да казвам лоша дума но въобще няма да се очуда,ако отнво започнете да губите точки срещу слабаци ! smile.gif,видяхме,че при първия по-сериозен тест срещу Удинезе се спънахте интересно ще е да видим какво ще се случи при следващия-Рома !
MarcoMaterazzi
ти сериозно ми кажи , вярваш ли че имате по-добър отбор от нашия? smile.gif
Dr.Moratti
Цитат(Ronaldinho @ Feb 1 2011, 03:25 PM) *
В такава ситуация като вашата е нужно да има треньор-мотиватор,защото от точно това се нуждае отбор който,изостава от лидера и се бори за титлата,а Леонардо не е такъв ! Не искам да казвам лоша дума но въобще няма да се очуда,ако отнво започнете да губите точки срещу слабаци ! smile.gif,видяхме,че при първия по-сериозен тест срещу Удинезе се спънахте интересно ще е да видим какво ще се случи при следващия-Рома !

Ама ти защо си мислиш, че Леонардо кара влака при нас!?А за ромите не бой се, вие му мислете като ви срещнем пак cool.gif
grande internazionale
Цитат(Ronaldinho @ Feb 1 2011, 03:25 PM) *
В такава ситуация като вашата е нужно да има треньор-мотиватор,защото от точно това се нуждае отбор който,изостава от лидера и се бори за титлата,а Леонардо не е такъв ! Не искам да казвам лоша дума но въобще няма да се очуда,ако отнво започнете да губите точки срещу слабаци ! smile.gif,видяхме,че при първия по-сериозен тест срещу Удинезе се спънахте интересно ще е да видим какво ще се случи при следващия-Рома !



Ти за Лео недей бра грижа, доста добре се спрява с мотивацията и върна настроенито в отбора. Обаче забравяш имена като Санети и Матараци. Само присъствието им е мотивация, който я няма във вашият отбор. А Санети е на терена във всеки мач! А и да не забравяме Барези! Или ти май не го знаеш него? При вас нямаше, кой да работи с Лео, че да му се получи всичко! Нямам търпение да ви измъкнем под носа титлата. И НОСЪТ да се премести в РОМА biggrin.gif
ale inter
Цитат(Ronaldinho @ Feb 1 2011, 03:25 PM) *
В такава ситуация като вашата е нужно да има треньор-мотиватор,защото от точно това се нуждае отбор който,изостава от лидера и се бори за титлата,а Леонардо не е такъв ! Не искам да казвам лоша дума но въобще няма да се очуда,ако отнво започнете да губите точки срещу слабаци ! smile.gif ,видяхме,че при първия по-сериозен тест срещу Удинезе се спънахте интересно ще е да видим какво ще се случи при следващия-Рома !



Вие се радвайте че срещу Удине съдиите ви помогнаха за точката,вие си мислете ко ше прайте довече срещу Лацио ,тоя мач ще е доста тежак за вас.Нали се сещаш че който гони е ловеца,а сети се кой бяга ,ние сме в позицията на ловеца ,а обикновенно плячката бърка и прави грешки dry.gif
Ronaldinho
Цитат(MarcoMaterazzi @ Feb 1 2011, 03:28 PM) *
ти сериозно ми кажи , вярваш ли че имате по-добър отбор от нашия? smile.gif

Предполагам сам знаеш какъв ще ми е отговара,и затова предпочитам да не казвам нищо най-малкото,защото не искам да дразя никой тук

Цитат(Dr.Moratti @ Feb 1 2011, 03:29 PM) *
Ама ти защо си мислиш, че Леонардо кара влака при нас!?А за ромите не бой се, вие му мислете като ви срещнем пак cool.gif

Има време докато се срещнем wink.gif

Цитат(grande internazionale @ Feb 1 2011, 03:31 PM) *
Ти за Лео недей бра грижа, доста добре се спрява с мотивацията и върна настроенито в отбора. Обаче забравяш имена като Санети и Матараци. Само присъствието им е мотивация, който я няма във вашият отбор. А Санети е на терена във всеки мач! А и да не забравяме Барези! Или ти май не го знаеш него? При вас нямаше, кой да работи с Лео, че да му се получи всичко! Нямам търпение да ви измъкнем под носа титлата. И НОСЪТ да се премести в РОМА biggrin.gif

ФАКТ и Санети и Матераци са големи фигури във вашия отбор,само ми е интересно как може да кажеш,че в нашия отбор няма мотиватори-Пирло,Гатузо,Амброзини,неста,Индзаги,Сеедорф все опитни играчи които въпреки,че са контузени както каза ти със само ти си присъствие мотивират останалите! Ако господ е решил да ни вземете титлата ок,но не забравяй,че ни сме в по-изгодна позиция smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.