Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
tutto_inter
Героят Ди Дженаро: Дължа всичко на Милан.

Голмайсторът за Реджина в двубоя с Милан (1:1), Давиде Ди Дженаро бе изключително развълнуван след края на мача. Футболистът, който е юноша на "росонерите" на практика ги отказа от борбата за титлата, след като ги отдалечи на 8 точки от Интер. Въпреки това той изрази признателността си към родния тим за всичко на което го е научил.

"След 13 години в Милан дължа всичко на този клуб. Те ми помогнаха да израстна и благодарение на тях в момента играя в Серия А, нищо че съм само на 20 години. В момента половината от правата ми все още се държат от "росонерите", но въпреки това голът ми на "Сан Сиро" бе като сбъдната мечта", заяви Ди Дженаро.

Въпреки че Реджина е твърдо на последното място в Серия А, отборът показва характер в последно време и освен равният с Милан, преди това тимът постигна 2:2 и с Рома.

"Срещу технични отбори като Рома и Милан трябва да се борим сериозно и ние го правим. Сега стискам палци на "росонерите" да спечелят дербито с Интер, независимо, че днешното равенство не бе никак добро за тях. Те все още могат да се преборят за Скудетото, ако победят другата седмица", убеден е нападателят.


sportal.bg

Как ще е един от нас .. той е за тях huh.gif
radiinter
Важното е че им го бодна szyd-milan.gif .Той и Акуафреска сигурно е за нас ама това не му попречи да ни зашие един.
interboy
Цитат(radiinter @ Feb 8 2009, 02:39 PM) *
Важното е че им го бодна szyd-milan.gif .Той и Акуафреска сигурно е за нас ама това не му попречи да ни зашие един.

Ами точно така си е те пичовете си гледат тях е се опитват да дикажат че са сбъркали с тях.Както виждаме Моуринио се замисля вече за Акуафреска и то с право smile.gif
tutto_inter
Милан е най-обичаният италиански тим в Европа и Южна Америка, половината му фенове са жени.

Милан е най-обичаният италиански тим в Европа и Южна Америка, сочи проучване на Sport + Markt.



Изследването в Европа е направено в 16 страни, като интересното е, че половината от феновете на Милан са жени. Повече от 45 процента от запитаните фенове извън Италия заявяват, че "росонерите" са любимият им тим от Ботуша.



Иначе само за Южна Америка, Милан е на трето място по популярност, след испанските грандове Реал (Мадрид) и Барселона.

Novsport.com
SvetJlio
А другата половина гейове
tutto_inter
Гатузо изял жив охлюв заради облог със съотборници.
Контузеният полузащитник на Милан Дженаро Гатузо за пореден път доказа, че не е особено умен. Националът призна, че е изял жив охлюв заради облог със съотборниците си.

"Останалите момчета, които бяха 24 на брой, бяха готови да заложат по 500 евро всеки, че няма да го направя. Да, но аз го изядох и нищо ми нямаше. Вие няма ли да го направите за 12 000 евро?", каза Гатузо.

Sport1.bg
niki.st
laugh.gif Знаех си че на Гатузо нещо му има
interboy
Половината им фенове са жени,защото нищо не разбират от футбол а гледат само колко са хубави футболистите.Другата пововина пък са такива простаци като Гатузо biggrin.gif
tutto_inter
Цитат(interboy87 @ Feb 15 2009, 02:34 PM) *
Половината им фенове са жени,защото нищо не разбират от футбол а гледат само колко са хубави футболистите.Другата пововина пък са такива простаци като Гатузо biggrin.gif


Хахаха много добре казано wink.gif така си е половината са фенки заради Бекъм или Пато,другите са рендета и грубияни кат мазния необръснат Гатузо!
interboy
А не забравяй и Неста.Аз познавам 2 които "са от Милан" само заради него wink.gif
SvetJlio
Да го духат курви мръсни smile.gif
radiinter
Да се хващат за палците тази вечер и да чакат ШАМПИОНСКИЯ szyd-milan.gif

tutto_inter
Анчелоти: Това не е последното ми дерби и ще го спечеля.

269-ото дерби на Милано може да се окаже последно за Карло Анчелоти. Треньорът на Милан най-вероятно ще напусне клуба, ако росонерите се провалят в опита да спечелят титлата. Твърди се, че Карлето ще поеме или Челси, или Реал Мадрид през лятото.

Милан изостава на 8 точки от Интер и ако не победи утре, шансовете за титлата ще намалеят значително. Самият Анчелоти остава оптимист за бъдещето.

"Доколкото зависи от мен възможността това да е последното ми дерби е нулева. Това, което мисли ръководството, трябва да го разберете от шефовете. Не се притеснявам от слуховете за бъдещето ми. Имам още година и три месеца до края на договора си и времето да го подновя е достатъчно", заяви Анчелоти.

"Все още вярвам, че можем да спечелим титлата. Все още имаме козове, които да изиграем. Но нашият поход към скдетото преминава през победа над Интер. Това ще е един различен мач от последния път", призна треньорът.

"Убеден съм, че ще спечелим. Ние играем добре и сме в отлична форма. Осемте точки, които имаме по-малко от Интер, показват, че нердзурите умеят по-добре да контролират мачовете си. Интер и Милан имат различни характеристики. В някои мачове физическата сила може да се окаже по-важна от техниката. Но например Пато и Роналиньо са вкарали същия брой или дори повече голове от Ибрахимович и Адриано", обяви Анчелоти.

gol.bg
radiinter
И аз се надявам да не е последното му дерби laugh.gif
tutto_inter
Милан иска Неманя Видич.

На фона на поредната операция, на която ще се подложи днес Алесандро Неста, Милан подготвя оферта за бранителя на Ман. Юнайтед Неманя Видич, твърди "Калчомеркато".

Сръбският бранител, който дойде преди три години от Спартак Москва, едва ли ще бъде пуснат от Алекс Фъргюсън за по-малко от 20 млн. паунда, допълва изданието.

"Росонерите" отчаяно се опитват да подмладят трагично застарялата си отбранителна линия и с тази цел вече привлчкоха бразилците Тиаго Силва и Матиони.

sport1.bg
SvetJlio
Тия са болни. Англичаните не биха се разделили за нищо с най-добрият си играч тази година.
MarcoMaterazzi
Ахахаха все за взели Видич тея..най-много от Манчо да вземат Гари Невил тъкмо ще се впише добре в пенсионерското им клубче
tutto_inter
Кака: Щях да се продам за благото на Милан.

Звездата на Милан Кака призна, че е бил на ръба да приеме мегаофертата на Манчестър Сити през януари.

Както е известно, английският клуб предложи над 100 милиона на "росонерите" за да вземе бразилският футболист. От Милан приеха офертата и разрешиха на Кака да преговаря личните си условия. Накрая обаче трансферът пропадна след като именно Кака отказа да напусне Милано.

Сега бразилецът споделя, че в един момент се е колебаел дали да не се съгласи да отиде в Манчестър, за да може отборът му да се възползва от огромната трансферна сума.

"От уважение към Милан, обмислих офертата на Сити. От икономическа гледна точка, тяхното предложение бе много благоприятно за Милан", признава Кака пред италианската Спортмедиясет.

"Милан освен футболен клуб е и бизнес. И в този момент на криза е нормално да се мисли за бюджета. Затова размишлявах дали да не напусна отбора".

"Но след това се замислих за всичко, което съм спечелил тук. За нещата, които искам тепърва да спечеля. И не можах да си тръгна".

"Друг решаващ фактор бе обичта на феновете, която е изключително важна за мен. Никога не съм искал наистина да напускам този отбор и това се потвърждава от факта, че досега винаги съм отхвърлял всички оферти, които са идвали".



гол.бг
tutto_inter
Ван Бастен: Съставът на Милан е прекалено стар .


Наставникът на Аякс и легенда на Милан Марко ван Бастен заяви, че настоящият състава на "росонерите" за много стар. Според Ван Бастен именно това е причината за неубетелното представяне на Милан в последните години.

"Милан е интересен отбор и ми е приятно да ги гледам. Прави ми впечатление обаче, че съставът им е много стар. Това е много по-различно от периода, в който играех аз. Тогава ние командвахме в Серия А, а сега това прави Интер. Трябва да признаем тяхното превъзходство в момента", заяви Ван Бастен.

Наставникът коментира и предстоящия мач на Аякс срещу Фиорентина, като определи италианците за много силен отбор. "Фиорентина има страхотен отбор, много опитен. Миналата година те играха на 1/2 финал в този турнир. Те знаят как се играе в Европа. Ние сме доста по-неопитни и ще подходим с необходимия респект в мача", заяви холандецът.

topsport.bg
BIZZARE
Еми стари са... те половината им играчи са му набори, а другата половина набори на баща му szyd-milan.gif
ale inter
Има набори и на дядо му хахахахах
Miro Belia
Тоя коментатор е ебати миланистчето разправя Индзаги вкара невероятен гол срещу ИНТЕР но беше в засада с 1 2 сантиментра biggrin.gif нямаше засада за Каляри тоя си трае дори не каза нищо
Miro Belia
2ра измислена засада свирят на Каляри wink.gif dry.gif mad.gif
Miro Belia
Каква греда за Каляри тея мачкат Милан бе smile.gif tongue.gif
Miro Belia
3 засади измислени за Каляри Индзаги бута капитана на Каляри ебати хората нещастни !!!!!!
INTERFAN
Нов нередовен гол за мулан - нищо ново под слънцето...
radiinter
Муланистите вече не са ми интересни.Да си живуркат там на третото място szyd-milan.gif .Ние имаме по-важни цели за които да мислиме.
SvetJlio
5 измислени засади за Каляри и нередовен гол за Бмилън xaxaxa
Scofield
Цитат(SvetJlio @ Feb 22 2009, 06:01 PM) *
5 измислени засади за Каляри и нередовен гол за Бмилън xaxaxa

Нищо ново под слъцнето rolleyes.gif
N E R A Z Z U R R O
Ако Интер бяха вкарали такъв гол и бяха свирени такива засади, то мачът щеше да се превърне световен проблем, но тъй като не е, всичко е нормално. Нормално е и това, че на Милан този сезон са свирени доста спорни дузпи...
vencislav zaneti
Не сам гледал мача на корумпираните курви, а в сайтовете нищо не се споменава, тоя път какъв им е гола- с двоен дрибъл и забивка в засада?
IL BISCIONE
еми приом от кеча... "бутане на притивника във въжето"... само дето в случая блъскат защитник във вратаря и той нормално изпуска топката и въпреки това... гол... и естествено е най-редовният... да им сер** у п*****е
Boy_San77
Гадзета дело спорт: Голът на Милан бе нередовен
23.02.2009 11:24
Няма кръг в Серия А, след който да няма полемики. И този път е така. Сега обаче в центъра на събитията не е Интер, както бе в последните няколко седмици. Този път Милан спечели с нередовен гол. Това констатира "Гадзета дело спорт" днес. Най-големият спортен всекидневник в Италия обяви, че попадението на Кларънс Зеедорф за успеха 1:0 над Каляри е трябвало да бъде отменено.

"Един красив Каляри загуби с нередовен гол" е заглавието на вестника за мача. Росонерите победиха с попадението на Зеедорф в 65-ата минута. Въпреки това публиката не спря да освирква играчите на Карло Анчелоти, които изиграха поредния слаб мач.

При атаката, когато Зеедорф вкара победния гол е имало нарушение на Филипо Индзаги срещу Лопес. Нападателят на Миланбутнал с ръка противника в гръб и това позволи на Зеедорф да вкара победното попадение.

Зеедорф бе много ядосан на освиркванията, които получи той и съотборниците му. "Който не ни харесва да си стои у дома. На трибуните ни трябват хора, които да ни помагат в трудните моменти, а не да ни освиркват", заяви Зеедорф.
Източник: gol.bg
RoLeX
Едно от доказателствата,че съдийството в Италия е ЗЛЕ ! Нееееееееее,и не е нужно да се казва,че Интер е съдийски отбор,просто съдиите са си тъпи ! Дано излезне още някой такъв мач за да се види.Кур са Милан,не 2 кура !
SvetJlio
Цитат(RoLeX @ Feb 23 2009, 03:03 PM) *
Едно от доказателствата,че съдийството в Италия е ЗЛЕ ! Нееееееееее,и не е нужно да се казва,че Интер е съдийски отбор,просто съдиите са си тъпи ! Дано излезне още някой такъв мач за да се види.Кур са Милан,не 2 кура !

Те не са спирали да излизат. Само тази година имат 10 дузпи, от които 8 са измислени. И всичките са свирени при резултат 0-0
IL BISCIONE
То видяхме и Розети... веднага след гола с ръка на Адриано почна да бута мулан... за да компенпсира... спестяваше им стотици картони (както впрочем и Морганти първия мач)... както казахте почти всички дузпи са им измислени... голове от засади, голове като срещу Каляри...... искам да завършат на 20-30 точки зад нас за да си затворят жалките усти за винаги...
radiinter
Цитат(IL BISCIONE @ Feb 23 2009, 06:54 PM) *
искам да завършат на 20-30 точки зад нас за да си затворят жалките усти за винаги...



Че те в последните 3 години все на толкова завършват szyd-milan.gif
IL BISCIONE
Цитат(radiinter @ Feb 23 2009, 11:04 PM) *
Че те в последните 3 години все на толкова завършват szyd-milan.gif

ама тогава не бяха купили "звездите" и отборът им е бил "слаб" за разлика от СЕГА biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ...
все някога оправданията ще им свършат а ние ще сме направили още 3 звезди biggrin.gif
ale inter
Що се занимаваме с тия пияници и пущинеци бе,айде в пенсионното да ходят на групи там.
SvetJlio
[23:04:30] Scofield каза: iskash li da ti kaja 1 vic
[23:04:30] Scofield каза: ?
[23:04:52] Svetlozar каза: da
[23:04:53] Svetlozar каза: smile.gif
[23:04:59] Scofield каза: Бекъм: Още имаме шанс за титлата
Ricardo
хахаха Бекъм вече вицове ли почна да разказва бе...Шегаджия yeah.gif
niki.st
Цитат(SvetJlio @ Feb 23 2009, 11:54 PM) *
[23:04:30] Scofield каза: iskash li da ti kaja 1 vic
[23:04:30] Scofield каза: ?
[23:04:52] Svetlozar каза: da
[23:04:53] Svetlozar каза: smile.gif
[23:04:59] Scofield каза: Бекъм: Още имаме шанс за титлата


По-вероятно е да се върне в САЩ и да стане шампион с Ла Галакси.
Ако иска да става шампион на Италия,объркал е мястото.С Милан няма как да се получи
tutto_inter
Бекъм: Надявам се довечера да кажа „наздраве” за победата на Манчестър Юнайтед

Тази вечер на „Сан Сиро” един срещу друг ще се изправят шампионите на Италия и Англия – Интер и Манчестър Юнайтед. На стадиона ще присъства един от най-големите фенове на „червените дяволи” – Дейвид Бекъм. Халфът на Милан бе запитан от запалянко на „росонерите” по-рано тази сутрин след тренировката на отбора, дали ще се радва, ако Юнайтед успее да надделее над „нерадзурите”, а отговорът на Бекс бе еднозначен.

„Разбира се, аз съм фен на Манчестър Юнайтед от дете, а също така съм и бивш играч на този клуб. Имам много приятели там и определено ще им стискам палци. Надявам се довечера да кажа „наздраве” за победата на Манчестър Юнайтед”, заяви Бекъм, цитиран от Ansa.it.

Novsport.com
IL BISCIONE
Аз пък се надявам д акаже наздраве за дето са му отворили а***а... деби манекена
tutto_inter
Дайте дуспа спасете Милан ...... Дуспа,дуспа,дуспа искаме дуспа за Милан Дуспааааааа
tutto_inter
Гооооооол 2-2 Вердер изравниха worthy.gif
interboy
Айде старчоците укапаха biggrin.gif
SvetJlio
Един от най-слабите отбори в Германия за тази година прави бом бок милан. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
tutto_inter
Айдеееееееее Тедо аватара трябва да си го смени на"Аз не играя и в купата на УЕФА" .
interboy
rofl.gif Forza Mulan rofl.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.